19. September 2019
    
Skupinka - Dolezite.sk

Skupinka


  2009-03-05  (08:55)  |  Z domova
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Skupinka

 V článku Kto za koho kope som písal o informačnom centre, ktoré na Slovensku nepochybne existuje a ktoré zásobuje denníky, televízie a v menšej miere aj rozhlas "nezávislými politológmi, odborníkmi a analytikmi".
Sú to ľudia, ktorí vedia v skratke vyprodukovať svoj názor prakticky na všetko.Tento názor je potom prezentovaný na úrovni faktov.

Zľava doprava: Ján Mojžiš, Miloš Žiak, Martin M. Šimečka na plese denníka SME
Zaujímavejšia je však skutočnosť, že ako vyvažujúci protinázor sú prizvaní ďalší "nezávislí" politológovia, odborníci a analytici z toho istého názorového prúdu, ktorí vyjadria to isté z iného uhla pohľadu. Často sa vzájomne poznajú a sú dokonca osobnými priateľmi. Viac odporúčam v článku Kto za koho kope.

Dnes chcem napísať pár slov u tzv. skupinke, ktorá už dlhšie čerí vody slovenskej politickej scény. Neviem presný zoznam ľudí, ktorí do skupinky patria a tak budem písať o ľuďoch o ktorých viem s istotou, že do nej patria, tak ako to potvrdzuje aj výpoveď premiéra Mikuláša Dzurindu. Autenticitu tejto výpovede potvrdil prokurátor. Podľa nej sú v skupinke Martin M. Šimečka - šéfredaktor denníka SME, Ján Mojžiš, dnes už bývalý riaditeľ Najvyššieho bezpečnostného úradu a Miloš Žiak, predseda Izraelskej obchodnej komory na Slovensku. Zhodou okolností sa všetci traja dobre poznajú.
Ovládajú informačné kanály (Šimečka), sú prepojení na politické špičky (Mojžiš) a obchodné skupiny (Žiak) a stojí za nimi najväčšia lobistická mašinéria v dejinách ľudstva - americké židovstvo - to všetko sú veci, ktoré vieme a ktoré sa dajú ľahko dokázať.

Dokážu však tiež majstrovsky namiešať polopravdu a pololož spôsobom, s ktorým sa bežný Slovák, čitateľ SME, veľmi ľahko identifikuje a dostať ho tak na svoju stranu.

Aj preto Šimečka odrazu vytiahol krach nebankových subjektov a súvisiace hry polície:
"Jeden príklad za všetky: začiatkom roku 2002 padli veľké pyramídové spoločnosti, ktoré okradli ľudí o miliardy a celé roky prežívali vďaka okatej tolerancii politikov a tajnej služby. "

Aj preto sa stavia sa do pozície "národa":
"V takom prípade má ale tou skupinou byť celý národ a ja sa do nej dobrovoľne hlásim."

Robí tak napriek tomu, že jeho skupina má dvetisícročnú preukázateľnú históriu lojálnosti k národu úplne inému.

Premiér opisuje Žiaka ako kohosi, kto "...zneužíva médiá na dosahovanie svojich cieľov, odstraňovanie svojich ekonomických konkurentov a likvidovanie nepohodlných ľudí...".

Žeby si to vymyslel? Podobný opis však podávajú aj iní.
Na stránkach svojej knihy sa sťažuje, že ho opísali ako - "Miloš Žiak... jeden z najmilitantnejších protislovensky orientovaných politických fanatikov."
(Miloš Žiak: Mrzáci studenej vojny, vyd. Kaligram, str. 268)
Dokonca samotní slovenskí Židia považovali za potrebné odstaviť ho z verejnej funkcie ÚZŽNO (Ústredného zväzu židovských náboženských obcí) kvôli jeho radikálnosti.
(Miloš Žiak: Mrzáci studenej vojny, vyd. Kaligram, str. 272 - "Prešiel priamo k veci... (Pavol Traubner) a vyzval ma, aby som sa sám stiahol z prezídia ÚZ ŽNO...")

Na otázku kedy sa začal identifikovať ako Žid odpovedal, že otázka by mala stáť, kedy sa začal identifikovať ako Slovák! (Miloš Žiak: Mrzáci studenej vojny, vyd. Kaligram, str. 205) Najprv bol teda Židom, až potom Slovákom. Nakoniec sa ale, zdá sa, predsa ním stal. Platí to aj pre Martina Šimečku a Jána Mojžiša?

Spomenutie skupinky v kontexte židovskej lojálnosti znamená na verejnosti okamžité obvinenie z antisemitizmu sprevádzané mediálnym ostrakizmom, prenasledovaním a skončením politickej alebo inej kariéry. Príkladov je viac než dosť.
Je to však práve táto lojálnosť a súdržnosť, ktorá spojila Miloša Žiaka a Jána Mojžiša.

Priznáva to sám Žiak v rozhovore pre SME:
"Pán Mojžiš vtedy robil šéfa analytiky v SIS. Je to veriaci slovenský chlapec, ktorého nesmierne zaujímali otázky judaizmu. Začal mi volať a chcel sa baviť o viere. Zároveň ho zaujímalo, prečo sme sa ako Židia nechali vyvraždiť, prečo sme sa nebránili. Takto vznikal môj vzťah s Mojžišom..." (SME, 27. 8. 2003)

Zrejme podobné "otázky judaizmu" spojili i Žiaka a šéfredaktora SME Milana Šimečku.


Výpoveď premiéra Mikuláša Dzurindu

 

Médiá a politológovia navodzujú v spoločnosti atmosféru, že verejnosti odrazu vadí kauza skupinka. Nevadili jej nesplnené sľuby o dvojnásobných platoch, nevadilo jej rozpredávanie národného majetku, nevadila jej stále vzrastajúca chudoba napriek chlácholivým rečiam prvého slovenského ekonomického amatéra Mikloša o opaku, nevadila jej nečinnosť vlády v kauze nebankových subjektov, nevadilo jej každoročné zdražovanie a jeho neúnosný dopad na každonenný život, nevadili jej mnohé iné veci, ktoré sa jej bytostne dotýkali. SDKÚ mala počas týchto káuz preferencie nad 10 %. Odrazu jej však vadí kauza skupinka a preferencie klesli pod 5%.
Je viac než zrejmé, že vadí komusi úplne inému. Vzápätí tu máme výsledky, určite nezávislé, ako ináč, prieskumov verejnej mienky, ktoré nám vravia, že SDKÚ by sa nedostala ani do parlamentu.

Dobre načasované a s najväčšou pravdepodobnosťou zmanipulované "prieskumy volebných preferencií", politické hry a mediálne manipulácie dávajú tušiť čosi iné - Dzurinda doslúžil. Premiér Dzurinda sa postavil proti vyvoleným a to sa zatiaľ žiadnemu politikovi beztrestne nepodarilo. Vyvolení ho už vlastne odpísali. M. Šimečka uzatvára svoj komentár v SME slovami: "Je to škoda. Mohol byť štátnikom." (odkaz na článok na konci strany)

Mikuláš Dzurinda vo svojej výpovedi, ktorá sa objavila na americkej stránke Geocities (nechcem špekulovať prečo sa tam objavila a kto ju tam dal) uvádza:
"Už niekedy v máji v r. 1999 som postrehol, že v našej republike pôsobia nejaké lobistické skupiny, ktoré zasahovali jednak do ekonomiky, ale i do politického diania v Slovenskej republike. Už od toho obdobia som sa v tejto spojitosti stretával s menom Miloš Žiak, Ján Mojžiš. "

Ďalej hovorí o agresívnych aktivitách Miloša Žiaka a jeho snahe ovplyvniť niektoré významné slovenské tendre ako napríklad o tretieho mobilného operátora na Slovensku, systém Govnet (vládnej siete), kde spolupracoval aj Mojžiš a
" ...kde mimoriadne agresívnym spôsobom sa snažil o vypovedanie zmluvy s istou firmou, a vlastne sa vyjadroval alebo konal v prospech inej firmy."
Domnievam sa, že išlo o lobing v prospech izraelských firiem a ich ovládnutie slovenského trhu a následný agresívny prienik do politiky.

Vieme, že odpočúvacie zariadenie Slovenskej informačnej služby (SIS) inštalovala izraelská firma. Keď k tomu pridáme fakt, že šéfom najcitlivejšieho bezpečnostného úradu v Slovenskej republike bol Žid, ktorý už pri podozrení z lobingu mal odstúpiť a nerozohrať hru na urazeného úradníka, možno polemizovať len o miere úspešnosti tohto lobingu.

Premiér vo svojej výpovedi ďalej uvádza:
"... že spolupracuje so zahraničnými službami a že zneužíva médiá na dosahovanie svojich cieľov, odstraňovanie svojich ekonomických konkurentov a likvidovanie nepohodlných ľudí, ale ktorých mu nejdú po ruke. Žiaľ jeho najväčšou oporou podľa týchto informácií je Ján Mojžiš, ktorý mal za svoje služby získať aj provízie a úplatky, toto všetko sa uvádza v informáciách SIS. Druhá vec, ktorá ma nesmierne mrzí, že ľudia okolo Žiaka, ale najmä okolo Mojžiša ale aj dohromady, zneužívajú na dosahovanie svojich cieľov médiá. Tu nájdete odpoveď na otázku."

Dosť vážne obvinenie - Milož Žiak spolupracuje v presadzovaní svojich záujmov so zahraničnými spravodajskými službami. Ktorými?
Premiér hovorí vo svojej výpovedi o tom, ako ho Žiak zastrašoval, že je agentom Mosadu.
Za spomenutie stojí i poznámka v premiérovej výpovedi o tom, že spomenutí páni chodievali na pravidelné porady za americkým veľvyslancom Weiserom, ktorý je mimochodom tiež Žid:
"... v podstate Žiak i Mojžiš navštevujú americké veľvyslanectvo často..."

Prečo sa potreboval šéf slovenského Najvyššieho bezpečnostného úradu radiť s veľvyslancom cudzej krajiny? Akú mal motiváciu?
Žeby si bol premiér toto všetko vymyslel? Ktorýkoľvek triezvo uvažujúci človek musí potvrdiť, že nie. Nemá prečo. A musí tiež potvrdiť, že ním spomínané osoby majú na slovenskom politickom, mediálnom a ekonomickom poli značný vplyv.

Alebo si myslíte, že dokáže bežný slovenský podnikateľ vyvolať u premiéra štátu pocit ohrozenia?
(Žiakove vyhrážky Mossadom)

Dokáže lobovať a zmeniť už schválený tender priamo u ministra?
(tender na ministerstve obrany, ktorý vyhrala firma s najnižšou ponukou a Žiakova prehrala. Na intervenciu Žiaka však Šimko - vtedajší minister obrany, rozhodnutie zmenil)

Dokáže využiť NBÚ vo svoj prospech?
("mimoriadne agresívne" lobovanie šéfa NBÚ Mojžiša v prospech firmy Diteck, ktorej súčasťou bol aj Miloš Žiak)

Dokáže narábať s telefónnymi nahrávkami vo svoj prospech?
(škandál okolo údajného telefonovania Badžgoňa s Palackom, kde "podnikateľských kruhov okolo pána Badžgoňa som sa (premiér)dozvedel, že aj za týmto mediálnym škandálom stojí Ľuboš Žiak (brat?) a jeho skupina")

Dokáže využiť médiá k dosiahnutiu svojich politických a podnikateľských zámerov?
(prepojenie Žiaka, Mojžiša a šéfredaktora SME Šimečku)

Nie, priemerný slovenský podnikateľ nedokáže väčšinu zo spomenutých vecí.
Nalejme si teda čistého vína a pomenujme veci pravými menami.

Židovská lojálnosť k "svojmu druhu" a tímová hra je legendárna. Len vďaka nej dokázali prežiť, presadiť sa v diaspore (hosťovských krajinách) a povýšiť sa medzi elitu týchto krajín. Celá Žiakova kniha, ktorej sa budem samostatne venovať v jednom z ďalších článkov, je toho dôkazom. Patrí im za to bezpochyby náš obdiv. Nechcem hovoriť o "zlých" alebo "dobrých" Židoch, nechcem im prisudzovať žiadne hodnotiace prívlastky. Chcem len konštatovať to, čo vravia dejiny, čo tvrdí stovky filozofov, učencov, politikov, štátnikov, spisovateľov a umelcov.

Médiá a politici sú extrémne opatrní, aby nespomenuli túto alebo akúkoľvek inú skupinku na svete v kontexte židovskej lojálnosti a tak označovanie skupiniek sa deje bez kontextu, bez možnosti pochopenia súvislostí, ktoré by ľuďom umožnili pochopiť o čo a koho ide.
A tak tu máme boľševikov, skupinky, jastrabov, neokonzervatívcov, nových kresťanov, revolucionárov a predpokladám, že dejiny nám prinesú ďalšie, rovnako zahmlievajúce, pomenovania... Už samotné označenie "žid" prináša obvinenia, urážky, osočovanie a prenasledovanie. (premiér bol obvinený z antisemitizmu) Je toto označenie niečím iné ako Francúz, Američan, Iračan, moslim, kresťan...?

Všetky tieto skupinky sú bezpochyby úspešné a lepšie ako to ja dokážem vyjadriť, to vyjadril profesor kalifornskej univerzity Kevin McDonald v svojom vynikajúcom trojzväzku.
Slovenská skupinka je len ďalším zastavením ich dlhého dejinného snaženia o moc, vplyv a vládu. Do akej miery bude úspešné záleží len a len na nás. Opäť ale musím opakovať - jediné, čo nás môže zabiť, je vlastná ľahostajnosť.

 

http://www.sme.sk/clanok.asp?cl=1197663 - kauza Govnet
http://www.sme.sk/clanok.asp?rub=print_sprav&cl=1199904 - článok o tom, že výpoveď Dzurindu sa objavila na stránke geocities
http://www.sme.sk/clanok.asp?cl=1144796 - Šimečkova reakcia na jeho zaradenie do skupinky
http://dnes.zoznam.sk/clanok.cgi?id=675184&sid=18 - prepis Dzurindovej výpovede
http://www.sme.sk/clanok.asp?cl=1198302 - reakcie tých, o ktorých Dzurinda hovoril
http://dnes.zoznam.sk/clanok.cgi?id=674670&sid=18 - potvrdenie prokurátora o tom, že zverejnené informácie z výpovede Dzurindu sa takmer zhodujú s originálom
Miloš Žiak: Mrzáci studenej vojny, vydavateľstvo Kaligram, Bratislava 2003Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
pdd   |   ip:212.55.23   |   2009-03-05  (11:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pri citani takychto clankov sa mi ako paralela vynara spomienka na jeden dokument, ktory som pred rokmi zhliadol na discovery. Bolo to o tom, ako a preco vyhynuli neandertalci. Neandertalci boli pritom fyzicky zdatnejsi, odolnejsi voci infekciacm, ich traviaci trakt dokazal zuzitkovat takmer vsetko co mu prislo do cesty. Neandertalci prosperovali, zili takmer po celej zemi. Ked tu zrazu z cista jasna objavil sa clovek dnesneho typu. Ludi dnesneho typu bolo niekolkotisic nasobne menej, boli menej odolni voci inekciam, fyzicky boli slabsi. No aj napriek tomu "vyhladili" neandertalcov z celej planety. A tak sa zacala nova epocha dejin,ktoru stale zijeme. Otazka znie: Ako moze 1 promile mensiny vyhladit a poslat do zabudnutia cely zbytok civilizacie? odpoved: inteligencia. To je to, co umoznuje prezit v tvrdom konkurencnom boji. O tom vlastne cely zivot rozpraval aj Darwin. Takze dnesny stav by som prirovnal k tomu pravekemu stretu civilizacii. Lenze, ako by si mnohi mysleli, tym vyspelym jednicom je dnesny clovek. No opak je pravdou. Tym "neandertalcom" je 99,9999% ludi tejto planety. A len 0,0001 ludi dokaze ovladat takuto masu. Ako? inteligencia! To je najucinnejsia zbran kazdeho ziveho tvora na tejto planete. A my ostatni sme taki... "sprosti", ze to nevidime a slepo hrame hru, v ktorej moze byt a aj bude len jeden porazeny - MY, teda 99,9999% populacie planety Zem.


markey   |   ip:195.49.19   |   2009-03-05  (12:46)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  vyjadrene slovami klasika: zidov nie je vela, ale su vsade...


klifton   |   ip:95.102.11   |   2009-03-05  (13:33)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  to nie je inteligencia, to je bezcharakternosť,lstivosť za každých okolnosti, hlavne, ak to prináša zisk viď: abraham , genesis, kap. 12, a aj ďalšie


šelma999   |   ip:85.135.19   |   2009-03-05  (13:54)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Zaujimava reakcia /objektivna a nezaujata/. Mam na to z casti podobny nazor, ale jednemu nerozumiem. Preco ludia vnimaju zidov ako mudrejsich? Su snad odi nejaka ina rasa? Maju vacsi mozok? Maju inu DNA? Na zaklade coho su oni inteligentnejsi? Je zidovske dieta inteligentnejsie ako azijske ci cernosske? Oni su podla vas akoze nadriadena rasa ktora sa vola ze Zidia? Tak mi to pripada ked pocuvam niekoho alebo citam nieco co sa tyka zidov. Vsade same inteligenty zidia sem a zidovska rasa tam. Ale nebudte smiesny. Ved je to absurdne. Zidia su normalny ludia /homo sapiens/ jak aj cernosi ci eskimaci, oni sa tu nevyskitli z nicoho nic obdareny inteligensiov a neviem este cim. Akurat ze Sionisti maju svoj plan ktoreho sa drzia ako klieste a ktory sa im vdaka nezaujimania sa schopneho obyvatelstva dost dari. Nuz aj tak ,,, spusta ludi o tom ich plane aj tak vie, takze zrejme aj taky inteligentny niesu. Inac podla mna sa im ten plan nikdy nepodari, pretoze ich znici jedna ich vlastnoisti - CHAMTIVOST. Ved ono to tak v zivote chodi ze ,,, kto chce mat viac jak vela, nebude mat nic :o)


šelma999   |   ip:85.135.19   |   2009-03-05  (13:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Za chyby sa ospravedlnujem, to bude asi tym konope :o)


pdd   |   ip:212.55.23   |   2009-03-05  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Otazka zidovstva a ich udajnenj mentalnej nadvlady nad zvyskom sveta je strasne obsirna tema a dalo by sa o tom aj par knih napisat. Na Vasu otazku ci su Zidia sikovnejsi ako bieli, cierni ci zlti ludia neodpoviem priamo, napisem len par typov na zamyslenie:
Na svete zije priblizne 13 milionov Zidov. Z celkovej populacie sveta predstavuju 0,2 percenta, no maju az 23 percent z celkového poctu nositelov Nobelovych cien. Za vsetkych spomeniem: Einstein, Rontgen, A. d S. Exupery, Koch a i. No z tych 0,2 svetovej zidovskej populacie je mozno len 0,2 tzv. zidov sionistov, ktorych historicke ucenie siaha az niekde ku kralovi salamunovi.
Inac tiez sa Vas opytam, ci to, ze malinka skupina ludi dokaze bez zjavneho (zamerne pisem zjavneho) nasilia ovladat 99% ludi sveta, nieje podla Vas dostatocnym prejavom intelektu?
Pisete, ze ten ich plan sa im nikdy nepodari, ze ich zlomi chamtivost. Pointa je v tom, ze im ten ich plan uz vysiel. A ano mate pravdu, su chamtivi, no zid zida neo....e, iba nezida. A vsetky ukoristene peniaze podliehaju tak ci onak presmerovavaniu Izrealom.
P.s.: podla Vas, su nejake viditelne crty odlisujuce zida od inych ludi...?


wn   |   ip:81.152.46   |   2009-03-05  (16:06)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ano. Zidia vizeraju inteligentnejsi, ale sú to stále len ľudia ako všetci ostatný. Je tu však jedna vec, a to, že su presvedčený, že im patrí táto ZEM. Že ich boh (boh píšem s malým b, lebo židia sa už dávno od neho vzdialili, a tak to nemôže byť ich boh, ktorý je pravý)im daroval tuto zem a oni si ju pomaličky podmaňujú. Je to jedno, akými prostriedkami-vraždy, nasilie, podvody, ľsti, ohovaranie, zrada, falošnosť. Všetko je dovolené. Väčšina ľudí je však slušná a ani vo sne by ich nenapadlo, že niekto môže mať takýto plán svetovlády a ísť za ním za každú cenu. Toto je asi problém, prečo sú ľudia ľahostajný k takýmto správam. Jednoducho majú svoje starosti a doveruju politikom a zasa, keby sa mali o všetko zaujímať, tak by potrebovali minimálne 96 hodinový deň. Ale o tom sa da všeličo písať a tu je to dosť málo priestoru. Veď všetci viete, o čo sa jedná, keď si prejdete všetky články na dolezite.sk.


šelma999   |   ip:85.135.19   |   2009-03-05  (18:39)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  pdd: To ze im tento celosvetovy podvod vychadza nieje prejavom inteligencie, ale ich presvedcenia,a chamtivosti. Inac ja osobne som si nikdy nepotreboval ani nic precitat ani mi nikto nemusel nic povedat aby som prisiel na to ze satan je tu kua ten co riadi tento svet. Som ja ale muuudry, nebudem ja nahodou žid? :o) A len tak mimochodom,,, nic sa im uz nepodarilo, na jednej strane sa sionistom dari ovplivnovat svetovu politiku , ale na druhej strane nevidim zeby tu bola nejaka svetovlada a nemam este ani cip 666 , takze este rozhodne nedosli z tym planom dokonca :o) Prave naopak , prave nastala doba ked o nich ludia zacinaju vediet , ludi to zacina znepokojovat, pretoze zacinaju pozorovat ze prognozy NWO sa pomaly naplnaju. Teraz uz si sioni nemozu len tak odpalit NEW YORK , vytvorit severoamericku uniu , zaviest amero ci dokonca prestahovat Izrael do Arizony. Pretoze zainteresovany vedia ze to bolo v plane a cele by to mohlo stroskotat. takze snahy anti-sionistov a ich informovanie ludi o tejto veci im tie plany minimalne dost spomaluje. Takze podla mojho nazoru sa cela ta ich snaha zruti , ale ich koniec a koniec ich snaham to zrejme nebude, pretoze pokial tu bude zamerne udrziavany primitivny system tak v takomto systeme sa lahko taha za nitky.


STORM   |   ip:88.212.6.   |   2009-03-05  (23:56)
50% hlasovalo = 2  
mínus plus
  pdd: co tu trepes nezmysly o vacsej inteligencii zidakov...co si priletel na lietajucom koberci??? vymenuvas tu zidackych nositelov Nobelovej ceny a robis tu nejaku skrytu zidacku propagandu. Zrataj si kolko drzitelov Nobelovej ceny su nezidia zrataj si kolko je na svete nezidov odbornikov na vedy vseobecne zrataj kolko je nezidov uspesnych v inych ,,odvetviach,,,. Zidaci a ich uspech tkvie uple niekde inde. Na rozdiel od nas nezidov drzia spolu podporuju sa ( aj financne ) a robia vsetko preto aby vynikli vzhladom k svojej tupej marnivosti ,,vyvolenych,, a navzdy trvajucej traume z druhej svetovej vojny kde boli zabijani a muceni IBA ONI a nikto ini. To ze bolo zabitych 11 milionov Ruskych vojakov a 12 milionov ruskych civilistov (napriklad)o tom sa nehovori...pises tu o zjavnom nenasili...jasne...pred mesiacom rozkopali Palestinu (opat)len tak ficalo...su to velki diplomati. Nie su inteligentnejsi. Naopak. Su to lstivi zakerni neohladuplni zavistlivi a zakomplexovani jedinci vraviaci si ,,stat,, s divnymi stravovacimi navykmi este divnejsimi zvykmi a s pomotanym pohladom na svetovu politiku a kulturu nehovoriac o ich primitivnej sionistickej uderke...su hanbou najmladsich modernych dejin ako okupanti a manipulatori hrajuci sa na vyvolenych...evidentne ich niekto poriadne odrbal...ved nakoniec v tej dobe ked vznikalo ich nabozenstvo a vzhladom na mnozstvo starych bozstiev evidentne zapracovala reklama na stiahnutie oveciek do noveho ,,kosiara,,. Hovno vyvoleni...prekliati. Bchaju sa do prs aki su vynimocni a sikovni a uzasni a NEMAJU ani vlastni stat!!!!!!! Tak kde kurvajetasikovnost ?????????????????????????


STORM   |   ip:88.212.6.   |   2009-03-05  (23:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vlastnY stat..pochopitelne :))


klifton   |   ip:78.99.94.   |   2009-03-06  (05:29)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  STORM: súhlas!!! a o tom štáte - videl si v prírode aby sa parazitický organizmus (trebars vírusy) zdržoval len v jednej kolónii oddelene od ostatných organizmov? - to by musel parazitovať sám na sebe,alebo by nebol schopný života. parazit sa musí dostať do tela hostiteľa (pričom využíva všetky možné finty aby vyzeral ako hostiteľský organizmus)aby mohol žiť a prežiť.


pdd   |   ip:212.55.23   |   2009-03-06  (08:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to STORM: vacsinu toho, co pises zdielam s tebou. ty si v podstate povedal to iste co ja, ibaze inymi slovami. Pouzitim tvojich slovnych spojeni mozme povedat zidaci svojou ľstivostou (prefikanaostou-intelektom) ovladaju vsetko a vsetkych. My ostatni o tom vieme. No i napriek tomu hrame ich hru. Stale podporujeme korporacie a ked niekto pomenuje veci pravym menom, okamzite ho musime pourazat, osocit. ved aj to je sucastou ich hry.


STORM   |   ip:88.212.6.   |   2009-03-06  (14:24)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Hmm...ano...je to tragedia. Nesuhlas s ich politikou znamena rozputanie sionistickych a antisemitickych neskonale primitivnych kecov. Na svete existuje mnozstvo dotknutych statov ktore sa raz a navzdy vyrovnali so svojou minulostou a ziju podla pravidiel ,,ludskosti,,. Je naozaj smiesne ba az komedialne ci dokonca dragikomicke ako sa s touto traumou nevie vyrovnat narod ktory si kludne hovori ,,vyvoleny,, a vraj ma ist prikladom pre ostatne narody. Zhadzuju sa kolko len vladzu a to naozaj tym najhorsim sposobom aky si mozno predstavit pretoze robia inym to co nechceli aby sa robilo ich narodu. Zabijaju nevinnych a okupuju ich uzemia a snazia sa manipulovat a pchat svoje velke nosy do svetovej politiky hanebnym sposobom. Tak isto zatial beztrestne ako fasisticke vojska decimovali istu dobu beztrestne ich narod. Zatial beztrestne. Zatial...


interbulo   |   ip:88.212.21   |   2009-03-06  (15:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ono, je to všetko u nich v jednom. Stratili spätnú väzbu s Bohom, stratili svedomie, ktoré je božím darom, pre každého božieho tvora, dokonca aj pre zvieratá...Nechcem generalizovať, ale tá ich špička, sionistická ho určite nemá!!!


jojo   |   ip:78.45.39.   |   2009-03-06  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cha,dnes už na SME zablokovali link dolezite.sk.to sú trapíci!!!Skúste,uvidíte..


admin   |   ip:78.99.13.   |   2009-03-06  (22:24)
  Jojo, hmmm, zaujimave (ak je to tak), zaujimalo by ma preco, resp. dovod. Sloboda slova je uz len slovne spojenie. Alebo asi skor vzdy bolo...


Slovak   |   ip:89.173.10   |   2009-03-08  (12:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vlastný štát majú - volá sa Izrael. Ten však parazituje na Palestínčanoch a vlastne na celom svete. Izrael ako jediný štát na svete dostáva každý rok od USA štedré dary na svoju fungovanie.


Anka   |   ip:78.141.69   |   2009-03-11  (19:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aký premier Dzurinda?


Vlado   |   ip:195.168.1   |   2009-04-06  (19:18)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Mentalitu žida poznáš len tak ,že sa sám staneš židom.Ak ich chceš poraziť,musíš si ich tzv. preštudovať


o . woxapaje92   |   ip:178.143.1   |   2012-02-11  (13:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kde sa dá prečítať ten článok Kto za koho kope, ktorý sa tu odporúča?
Tie stránky kde bol umiestnený ho už totiž nezobrazujú.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


osem + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

Kdo by chtěl zavést nový řád po celém světě, nejlépe naráz, a potřebuje k tomu dobrou záminku, krizi, aby poté nabídl své spasitelské řešení? Kdo potřebuje vyvolat chaos, nepořádek a anarchii, aby mohl ospravedlnit následný zásah tvrdou rukou? A lidé jdou jako ovce a myslí si, že se konečně jako ovce přestaly chovat...


Kořen všeho zla ?

Existuje UFO ?

Tváre 114-tich poslancov, ktorí zahlasovali za euroval

Nestrašte nás s infláciou, tlačenie bankoviek

Occupy Wall Street: Umělá opozice Nového světového...

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ako také ovce


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.3851 s