18. September 2019
    
Slovenské média - Dolezite.sk

Slovenské média


  2013-01-10  (09:25)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Slovenské média

Na úvod začnem otázkami. MÉDIÁ - čo si pod týmto pojmom predstavujete? Markíza, Joj, TA3, STV, ČT, Prima, Nova,...? Koľko hodín denne máte doma zapnutú televíziu? Sledovali ste už niekedy televízne spravodajstvo? Ak áno, čo tam vidíte? Zlá Sýria, vrahovia, násilníci, ekonomická kríza je už pomaly za nami, teroristický Irán, 12 ročné decko sa vyzlieklo a fotky hodilo na internet alebo aké nové ponožky si kúpila slečna Judínyová? Televízia sa stali súčasťou takmer každučkého Slováka. A čo také tam asi ten Slovák pozerá? Myslím, že to bude Markíza, Joj, STV, Doma, TA3, rôzne športové a iné stanice. Ďalej, čo pozerá asi tak o 19:00? Väčšina asi televízne spravodajstvo. Pozrie si ho a čo tam uvidí? Negatíva, ktoré prevládajú nad tým pozitívnym.

„To najhoršie z ekonomickej krízy je za nami!" - takto znel dávnejšie jeden nadpis článku na nemenovanej internetovej stránke istého média. Vidíte nejaké zlepšenia, vzrástol vám plat alebo dôchodok? Myslíte si, že kríza len tak jedného dňa skončí a budeme sa mať dobre? Však Fico a spol. nás z krízy vytiahne aj s jeho istotami, že? Potom tam vidíme tie dobré Spojené štáty, ako bojujú za našu slobodu v púšti na Strednom Východe spolu s NATO, za našu slobodu a bezpečnosť. Irán, jadrové zbrane, Irak, Sýria, zavádzajúce informácie z týchto štátov. Väčšina ľudí im to spapá. Dobré USA.

Ďalej, dnešná mládež. Idete do školy alebo po ulici a čo nevidíte? Dievčatá, ktoré majú na sebe legíny s motívom vlajky USA, tričko s motívom Veľkej Británie, najnovšie topánočky, značkové-štýlové veci a popri tom držia v ruke cigaretu. Chcú od rodičov najnovší mobil, hento-tamto, všetko, čo uvidia v TV alebo to čo majú ich priatelia a oni nie.

Niektoré dievčatá si režú aj žili a píšu ako hrozne trpia kvôli láske. Móda? Štýl? „ SWAG?" Chlapci, ktorí bijú ostatné deti, aby sa dostali do nejakej party starších, kde si taktiež doprajú tú cigaretu a aj nejaký ten alkohol. Menšie deti si pozrú Disney Chanel, kde americký detský herci nadávajú a robia si srandu z učiteľov, chudobných kamarátov, ktorý nemajú najnovšie výstrelky móde, alebo si uťahujú z detí, ktoré majú lepšie známky ako oni, lepšie sa učia a tak ich nazývajú „biflošmi".Potom idú na Facebook, kde si možno aj „lajknú" nejakú tú stránku Markízy alebo iného média aby vyzerali múdro. To im potom masíruje ich nevedomé hlavičky. Budúci rodičia a voliči? "Hlúpi ľudia sa ovládajú ľahko" - avšak sú aj také deti, ktoré toto nerobia, správajú sa slušne a majú aj nejakú tú predstavu o skutočnom dianí vo svete. Ale je ich máličko oproti hlúpej väčšine.

Otvorte oči, zistite si čo sa v skutočnosti deje vo svete. Nebuďte ako väčšina a nestaňte sa ďalšou ovečkou...

http://indymedia.sk/index.php/blog/media/350-slovenske-media


Tomáš Blahuta
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Patrezz . colijeju3   |   ip:95.103.23   |   2013-01-10  (09:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja nepozerám TV už niekoľko rokov.. A nič som tým nestratil ! Len získal, ako napríklad lepší rodinný vzťah


pdd . wukyfysa90   |   ip:88.212.37   |   2013-01-10  (10:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no popisal si to spravne a co z toho? Nic! ty, ja a mozno niekolko stoviek/tisic ludi si to uvedomuje, pise po nete uvahy a zivot ide dalej. Ako sa vravi psy stekaju a karavana ide dalej. Kym nedojde k zasadnemu zlomu a padu tohto prehniteho systemu, nic sa nestane. No bat sa nemusime. Otazka nestoji, ci sa tak stane, ale kedy...


MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2013-01-10  (10:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  suhlasim pdd - len podla mna tento system nic a nikdy neznici. To by muselo vacsinu civilizacie zmietnut z povrchu zemskeho, tak neviem ci je lepsie takto prezivat alebo radsej nezit. Ja si vyberam tu prvu moznost ale ani ta druha sa neda vylucit, daky meteorit alebo silny vybuch vo vesmire a zmetie nas vsetkych


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.185   |   2013-01-10  (11:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM.sidasafa91

Nebuď pesimista, to si veľa mocných v dejinách myslelo, že ich systém bude naveky, ale ako vieš mýlili sa!

Tieto média živia chazari-sionisti-žido-kresťania a ich regeneráti, na jednej strane sú ich vlastníci a na druhej strane príjmy z reklamy a od sponzorov, to je vražebná kombinácie pre zdravomyslie a svedomie - ochrana - never im, sú to klamstvá a poloklamstvá vzbudujúce zdanie pravdy.


Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2013-01-10  (12:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovenske media,hnoj a hrob Slovenskej kultury a moralky.Miesto moralneho formovania sledujeme podradne serialy a filmy plne intrig,ohovarania,zlomyselnosti a nadutosti,ktore formuju spolocnost.Vzorom spravania su nase a zahranicne "celebrity",ktore su moralnym suterenom,umele kozy su standard,arogantna vymleta hlavicka nevyhnutnost.Dolezite pre verejnost je,ze media maju privlastok "mienkotvorne",teda televizie a to aj sukromne by si mali uvedomit,ze upadok spolocnosti je aj ich zasluha a ich spinave pradlo."Smotanka" plna odpadu,primitivnych arogantnych snobov,zlocineckej elity a bezducheho materializmu sa ukazuje mladezi,ako vzor,vsetko ine je len zbytocnostou.Radu pre vysielanie a retransmisiu by som prepustil bez naroku na mzdu a rovno aj s pokutou,ze vobec taky humus povazuju za standardnu napln televizneho vysielania..


echtar . gadowyko61   |   ip:195.28.75   |   2013-01-10  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak dnes košer neslovenské, protinárodné média zahlásili útok za pomoci pravicových liberálov z modrej gorilej fajty zločincov a tunelárov SR pod patronátom ideológov-košer z IVO,ktorí vypustili svoj osvedčený IVO valec,ktorým opať chcú devastovať Slovensko a z nás robiť ovčárov.Ale toho bolo už dosť modrý súdruhovia,zločinci,podvodníci,tunelári z gorilej smečky /KDH,SDKÚ,SaS,most, a matajúci blázon/.Je nutné odstrániť a poslať týchto pravicových zločincov do vazenia zrušiť všetky mimovládky,pravicových politológov,ich agentúry,celý tretí sektor Beblavú a Wienkovú poslať umývať riad do Hotela Forum a nakoniec odovzdať média Slovákom a uvidíte, aký bude pokoj na Slovensku.Len tak málo treba urobiť pre blaho Slovenska.


ajtaksad . tyvyjade14   |   ip:95.102.13   |   2013-01-10  (14:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  echtar, keby sme to urobili, máme tu humanitárne bombardovanie z EU a NATO. Pretože ľudia, ktorý ovládajú EU a NATO sú tí istý, ktorým slúžia (ne)slovenské médiá a Beblavé Wienkové a im podobný.

To chce vymyslieť niečo iné.


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2013-01-10  (15:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovenské médiá sú hanbou tohto národa. Mali by sme s nimi skoncovať. Samozrejme, najprv s tou pošahanou demokraciou lebo tá tomu bráni. Ja by som to nastolil jednoznačne: Buď začnete vychovávať diváka, alebo ADIOS AMIGOS!

Na toto treba ešte dozrieť. Toto bude súčasťou systémovej zmeny.

Inak, STV2 ako aj CT2 sa v poslednom období hodne zlepšili. Držím palce zdravému rozumu.


slovk . nihebyxo2   |   ip:82.119.22   |   2013-01-10  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..ono je to síce ak, pisateľ má pravdu, ale väčšina národa na tom nebeží, všetci slováci nie sú takí hlupáci aby žrali všetko čo média predkladajú / tú úbohosť je už predsa škoda pozerať / nuž ale čo, keď KONCESIE SA MUSIA PLATIŤ. A tie debiliny na Markíze, Jojke aj inde však nemusí nikkto pozerať keď nechce. Je to tak aj s tými zblbnutými reklamami v každom filme. A tak je to aj s módou a životným štýlom. Kto na to má nech si oblečie tričko, hoc aj s nejakou americkou alebo anglickou pindou a fajčí aj staré topánky.Všetko to závisí od charakteru človeka a viem že ľudia na Slovensku sú aj takí, aj takí, ale že tých rozumnejších je ďaleko viac, len nepotrebujú na seba upozorňovať a zviditelnievať sa. Napokon majú aj iné starosti vďaka tej dnešnej demokrací.Alebo nie?...Ale asi určite ano....


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.177   |   2013-01-10  (20:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Viete, že keď si nahodíte svoj nik z fóra dôležité do vyhľadávača google, tak sú tam nahodené všetke príspevky pod daným nikom?
Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.22   |   2013-01-10  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To vie predsa skoro každý.. A čo.. Každý tu aj tak trepe blbosti.


jurosiq . jaqemela00   |   ip:195.91.17   |   2013-01-11  (08:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  odkedy mi skilink vypli komercne televizie je to rozdiel ktory nielen vidim ale aj citim mam len stv a ctv a aj ked je to neuveritelne za ten cas som vydel vela premier a peknych dokumentov ale najviac sa tesim ztoho co som nevidel stovky reklam kriminoviny a vsetky tie americke sracky ktore mi vobec nechybaju


Filipko . qohuwaje48   |   ip:87.197.52   |   2013-01-11  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Suhlasim s tymto prispevkom...Ja mam 20 rokov a telku som si zapol pred par dnami kvoly filmu prelet nad kukucim hniezdom po 2 rokoch a potom stv davala dalsi skvely film ale to si nespomynam ako sa volalo a zistil som ze v slovenskej televizii davaju skvele filmy zo svetovej kinematografie ci uz znamejsie alebo nie takze nevidim dovod preco nepozerat televiziu ale vidim dovod preco nepozerat spravy napr. na markize alebo joj pretoze to ked tak niekedy zapocujem tak furt daky prepad nejaka romska osada a tak dalej... :) MIERVrtk . vapoqysa27   |   ip:95.102.37   |   2013-01-11  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Aj Fero Mikloško nemá telku a ako vidieť veľmi mu to nepomohlo.Ešte k tomu názvu Slovenské mádia,ktoré sú to tie Slovenské média a kde sú?Vie mi niekto poradiť?


Klokan . fyfinyta75   |   ip:84.47.39.   |   2013-01-11  (21:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Netýka sa to len televízie ale aj rozhlasu. Je to podstatný rozdiel keď si človek pustí slovenský rozhlas a z jeho staníc sa vždy dá nájsť pre každého niečo. Keď si pustím komerčnú stanicu tak je to 24/7 to isté. A o komentároch moderátorov radšej pomlčím....Mimochodom ako som si všimol je to jeden z mála príspevkoch na ktorom sa zhodli všetci čo komentovali a skoro žiadny oponent :)


magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-11  (23:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tie spravy su fakt vsade manipulativne, myslim tym bezne media. A podstatne kauzy zatajuju.
Napriklad o diamantovej bani som citala len na www.necenzurovane.sk a na dolezite.sk
O ututlani tunelovania VSZ odmietaju novinari informovat viac nez 12 rokov.
http://dolezite.sk/Ako_funguje_na_Slovensku_prokuratura_policia_235.html
http://dolezite.sk/Rezesovci_tunelovat_se_vyplaci_78.html

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/03/05/politicinovinari/
Tu je velky prehlad, koho vsetkeho som z novinarov a politikov za tie roky oslovila.
http://popelka.blog.pravda.sk/2012/12/18/kauza-vsz-a-slobodne-slovenske-media-1-cast-lucia-zatkova/
Nefunguje to nahodou "takto" vo vacsine medii?
http://popelka.blog.pravda.sk/2012/01/21/prokuratura-policia-politici-palko-fico-poslanci/
Je tam malo informacii na uverejnenie?magda . sywovuwe08   |   ip:77.78.89.   |   2013-01-11  (23:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Samozrejme, som si vedoma, ze to, co uverejnuju media, je rozhodnutim majitelov, nie beznych novinarov. Len nechapem, ci maju donekonecna trpezlivost zapredavat si svoju dusu, aby informovali manipulativne. Ake pravo potom maju pani novinari kritizovat ostatnych, ked prave oni manipuluju verejnostou len preto, ze to chce majitel media?
Za socializmu sme mali cenzuru v tlaci, ale o tom sa bezne vedelo. Teraz sa hrame na demokraciu, ale cenzura je horsia ako za sociku.
Vsade sa kradne, myslim aj v inych statoch, o tom nemam iluzie, ze by to niekde bolo uplne idealne. No novinari su na to, aby taketo kauzy uverejnovali a nie aby utajovali.


durino . wugedydi14   |   ip:95.103.58   |   2013-01-11  (23:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Médiá na Slovensku cielene debilizujú. Nie je to nič iné ako rozkladný program...

http://www.auria.sk/blog/media-ako-zbran-hromadneho-nicenia


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-01-12  (10:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fero už má, už musí, už sa oženil...)))

TRex . keruvipo78   |   ip:178.41.11   |   2013-01-12  (20:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja pozerám správy len na STV,alebo ČT tie sú rozvinutejšie.Fakty sa riešia z viacerých uhľov pohľadov(mám rád napr.reportáže Ľ.Huďa),ich správy nesmrdia ešte tak hnusným bulvárom a účelovým násilím,sú podstatne diametrálne odlišné a kvalitnejšie ako takzvané správy na JOJ,Markíza a podobne...Už len zásadný rozdiel prvej reportáže vás ozrejmí na čo sa dívate,na Markíze,alebo JOJ je vždy prvá reportáž vražda,alebo autonehoda na STV nie
(ak áno tak len vážne sporadicky).
Pekný sobotný večer prajem.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-01-13  (08:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ale tento svet je plný násilia, tak čo s tým?


kfu . rilovixe40   |   ip:62.77.97.   |   2013-01-14  (03:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takéto články sú veľmi užitočné. Tí, čo sledujú TV by si mali uvedomiť, že NORMÁLNE A ZDRAVÉ JE TV NEPOZERAŤ.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Ľ. Huďo - Januárové udalosti vo svete

Komentár k vybraným januárovým udalostiam vo svete


Rockefeller, Rothschild, Lenin, ropa a potoky krvi.

Nový vek

Plán Fed priviezť súkromné armády do USA bude ...

SLÁVIA - MATKA SLOVANOV OŽÍVA !

Wikileaks - Ron Paul komentuje depeše o meetingu USA se ...

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Naše výhody vstupu do EÚ


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3425 s