18. Júl 2019
    
Slovensko VRAJ nemá záujem predĺžiť moratórium na nákup pôdy! - Dolezite.sk

Slovensko VRAJ nemá záujem predĺžiť moratórium na nákup pôdy!


  2012-11-01  (16:19)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Slovensko VRAJ nemá záujem predĺžiť moratórium na nákup pôdy!

Po tom, čo Slovensko odovzdalo cudzincom všetky strategické podniky a bankový sektor, tento krok bude znamenať dovŕšenie vlastizrady na tomto národe. Svetová mena dolár , ale aj Euro, strácajú svoju reálnu hodnotu. Preto vymeniť v tejto chvíli slovenskú zem za tieto za chvíľu bezcenné papieriky je zrada. Mali by sme robiť všetko preto, aby sa tento krok neuskutočnil.

 

Slovensko sa nebude uchádzať o predĺženie moratória na predaj svojej poľnohospodárskej pôdy cudzincom. Možnosť pridať k 7-ročnej výnimke ďalšie tri roky ministerstvo pôdohospodárstva nevyužije rovnako ako Česká republika. TASR o tom informoval Juraj Kadáš z tlačového odboru Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR

 

V prechodnom období Slovensko nenarazilo na výrazný nápor záujmu o nákup pôdy zo strany cudzincov, aj preto trh so svojou poľnohospodárskou a lesnou pôdou od 1. januára 2011 otvorí i zahraničným záujemcom. Výnimku doteraz mali cudzí štátni príslušníci v prípade, ak mali v SR prechodné bydlisko a pôdu, o kúpu ktorej prejavili záujem, obrábali aspoň tri roky.

 

Naopak, počas prístupového procesu vyjednanú alternatívu s predĺžením moratória využije Maďarsko, pričom v jeho prípade podľa diplomatických zdrojov už Európska komisia (EK) súhlasila s prolongáciou opatrenia. Maďarsko argumentovalo tým, že pôda v nových členských krajinách stále nedosahuje hodnotu pôdy v tých starých a má stále obavy o príchod investorov, ktorí by to využili. Okrem toho sa Maďari boja znevýhodnenej situácie pre svojich farmárov, ktorí by sa v “boji” o pôdu ocitli v nevýhode, pretože nedostávajú poľnohospodárske dotácie v takej výške ako ich kolegovia zo západnej Európy.

 

redakčne upravené

 

zdroj:  polnoinfo.kopanet.eu

 

dodatok redakcie:
Takže úsvit. Prichádza nový deň. Nový vek. Nová doba. Pribudne veľa tabuliek “Private property – no entry” alebo “Privatbesitz – kein Eintrag”.   Už vám svitá?  Medializácia cigánskeho problému, riešenie buzerantov  a  lesbičiek, všetko je vlastne nastavené tak, aby sa
Presvedčili nás, že ak zoberieme hypotéku, bývame vo svojom, že cudzie automobilky je slovenský priemysel, že  rakúske banky sú naše, že musíme platiť vyššie dane aby sme si vôbec mohli požičať na záchranu cudzej mocnosti .  A čo na to my?

Áno pane máte pravdu, toto železné drievko je z umelej hmoty.

Sme fakt len ovce alebo idioti? Alebo čo vlastne sme? Kto sme a kam kráčame?  Ešte aj tie zvieratá si chránia svoje teritórium a potomstvo…

 

Protokol č.1

 

Právo silnejšieho
Naše právo je v sile. Slovo právo je abstraktné, je to ničím nedokázaná myšlienka. Ono označuje: Dajte mi to čo ja chcem, aby som tým dostal dôkaz, že som silnejší od vás. Kde začína právo? Kde končí? V štáte, kde je zlá organizácia sociálnej moci, v ktorom zákon a vládca je bezmocný, zbavený slobody liberalizmom a jeho namýšľaných práv vidím, že právom silnejšieho môžeme sa vrhnúť na jestvujúci poriadok i ustanovenia a položiť svoje ruky na zákony, pretvoriť všetku štátnu organizáciu, stať sa vládcom tých, ktorý nám dobrovoľne ponechali svoju moc, zrieknuc sa jej liberálne.

 

Dav-slepec, Politická abeceda
Keď chceme vypracovať cieľavedomý akčný plán, musíme vziať do ohľadu sprostotu, váhavosť a neschopnosť más, ich nespôsobilosť rozumieť a ceniť si podmienky vlastného života a blahobytu. Treba pochopiť, že sila davu je slepá, nerozumná, počúvajúca napravo i naľavo. Slepý nemôže viesť slepých, aby ich nepriviedol do priepasti. Preto samozvanci vyšlí z ľudu, hoci i geniálni, ale politike nerozumejúci, nemôžu vystupovať v úlohe vodcov davu, bez toho, že by tým celý národ nezahubili.

 

Ďalšie k téme


Kuzmanyi
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.79   |   2012-11-01  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sme my fakt ti najblbsi zo vsetkych ??? Alebo nejaky poslanec najprv potrebuje vyletiet z parlamentu cez zatvorene okno aby to tym zvysnym 149-tim docvaklo ???

Ozaj toto chcu?Zdendo . cysexaci82   |   ip:92.52.46.   |   2012-11-01  (20:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja navrhujem hneď troch, Fico, Mikloš, Dzurinda:DDDDDDDDDD


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.79   |   2012-11-01  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a mohli by sa pritom pochytat za ruky ... ako jedna velka, stastna rodina.


Zdendo . cysexaci82   |   ip:92.52.46.   |   2012-11-01  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Raz tieto mená zaprie aj ich vlastná rodina, stavíš sa?


harry . paholenu0   |   ip:178.40.20   |   2012-11-01  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chlape,co mi Ty vidis do hlavy?Presne si hodil na papier co si myslim.

Cely FED bol postaveny na principe vymeny papierikov,ktore cielene uplne stratia cenu,za realne majetky.Treba si nastudovat,kto je akcionarom Fedu.

Toto ludom absolutne nedocvakava,vobec netusia,ze ide o privatizaciu celeho bohatstva statov,ako aj ekonomickeho tak aj hmotneho.Za natlacene papieriky,genialne.

V momente,ked bude skoro vsetko sprivatizovane,potom uvidite co pride.A prijemne to nebude,to mi verte.Este aby sa nestalo,ze budete svoju vlastnu podu,ktoru ste vymenili za papieriky,okopavat.

Ak si niekto mysli,ze vyvoleni odpustia co im bolo urobene,tak sa myli.Vratia to aj s urokmi,chce to len cas.Dobre nas oye..,dokonca uz sa s tym zacinaju aj verejne chvalit.Citia,ze uz zacinaju mat dost velku moc na to,aby sa museli schovavt v tieni.


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-01  (20:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to že Slovensko nenarazilo na výrazný nápor záujmu o nákup pôdy zo strany cudzincov (počas moratória predaja im) je vážne pádny argument... na to môže prísť len niekto vysoko (pre)študovaný...Martin . nujogibe55   |   ip:195.168.7   |   2012-11-01  (20:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ďalšia požiadavka, ktorá by mala odznieť na stretnutí "Bereme si späť svoju krajinu" by malo byť predĺženie moratória na predaj akejkoľvek pôdy cudzincom dovtedy, kým sa nevyrovná kúpna sila u nás a v zahraničí.


Tor55 . vunycinu49   |   ip:85.24.188   |   2012-11-01  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som zvedavy, kolko ludi zdvihne 17teho svoje ctene rite a pojde do ulic


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-01  (21:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chcel som napísať "(pre)školený"2


brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2012-11-01  (21:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to kuzmanyi- autor prispevku

vitaj... si tu nový, hned to vidiet podla zdravého rozumu...inak do diskusii na tejto stranke prispievaju vacsinou idioti a platení diskuteri a stranka sluzi na zistovanie názorov obyvatelstva a je monitorovaná...ale to uz dávno vsetci vieme

pekne si to napísal...aj tie Protokoly..to je základ...kto tieto nepochopí nerozumie ničomu...
harry tiež dobre rozmýšla...

Treba si uvedomit základné axiomy...
do ulíc chodit je nezmysel...a ked už tak až vtedy ked tam prídeme všetci naraz...a budeme sa stotožnovat s týmito bodmi:
1.návrat k vlastnej mene
2.znárodnenie Centrálnej banky-národnej ...lebo v jej nezávislosti tkvie najvacší podvod tisícročia
3.zákaz úroku a zisku, t.j. uzákonenie 100% zdanenia čistých ziskov firiem resp.povinnost rozdelit cistý zisk zamestnancom
4.stanovenie max.mzdy
5.uzákonenie imperatívneho mandátu poslancov

žiadne ine požiadavky nie su prednejšie ako tieto čo som vypísal, preto moje kriterium zučastnenia sa boja a položenia života za dobrú vec je že pojdem iba bojovat za tieto požiadavky,... kto ich nemá je podvodník a nerieši nič!!!


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-11-01  (21:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nepredávať našu pôdu cudzozemcom, nie je možné zaplatiť jej skutočnú nesmiernu hodnotu !

žiadajme vládu o predĺženie moratória ! je to NAŠA pôda !
brano . pelasedo59   |   ip:77.247.22   |   2012-11-01  (21:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  k predaju pody cudzincom...

čo sa rozčulujete? ved poda je Vaša...nikdo Vás nasilne nedonuti ju predat...a kto si predá je to jeho vec... ja si svoju nepredám...

tak o čom to trepete???


kombajn . hydykuwe3   |   ip:86.13.248   |   2012-11-01  (21:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a zacnu sa stavat ploty okolo sukromnych pozemnkov, az potom ked niekto ohradi strkovisko, pole, les, tak ludia zistia ake ovce z nich urobili, a zacnu premyslat co to slovo sloboda vlastne znamena....xixixi nuz chceli ste vyspeli svet, budete ho mat, po case pride aj farmarsky zakon, lebo ked je chudoba hladna tak dokaze narobit pomerne velke skody.


NeznaRevolucia . pusanoge28   |   ip:62.197.22   |   2012-11-01  (22:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ďakujem Vám za výborný článok pán Kuzmanyi. Keď nemáme prístup do TV, tak takýmito článkami zahrňujme internet, aby naši zástupcovia vo vládach a NR SR čítali, čo si myslí obyvateľstvo Slovenska o systéme, ktorý zo svojej vôle vytvorili a obyvateľstvu nedali žiadnu šancu po roku 1989.


pecos . dogumape6   |   ip:91.127.16   |   2012-11-01  (22:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Smrť celej vláde! Niet tam nevinnýchPandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-11-01  (22:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Senilný dedo, tak už si sa pomenoval aj ako revolúcia...? :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-11-01  (22:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pokial mi je zname tak predaj pody do vlastnictva cudzincom bol odklepnuty ešte za vlady zradičovej a nadobudol platnost v januvari minuleho roka,


harry

kukni na Mor ho!


tam je pekne ukrytí, koniec židovskej elity

a ten čassa blíži a je bližie ako si myslia,
Zdendo . cysexaci82   |   ip:92.52.46.   |   2012-11-01  (22:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo sa bojíte, nejakého zákona, alebo predaja, vždy tu rozhoduje len a len sila Národa, môžu si takýchto obchodov narobiť aj na tisíce, ale pôdu nikdy nedostane cudzinec len preto že ju kúpil, za pôdu sa vždy a všade platilo len a len krvou, a pokiaľ mi je známe za tú našu už bolo zaplatené našimi predkami.

Takže najká Radičová, alebo Ficko, rozhodne môžu predávať akurát tak svoje klamstvá.
Nikto nám krajinu nezoberie.


matej . dijapexu33   |   ip:178.40.59   |   2012-11-01  (23:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zacali korumpovat dalsich politikov. Teraz len zacnu klamat Vam do xichtu ako im na Vas zalezi. Siska zabranila dvom teroristickym utokom na Sk. Cisty hnoj. informovali o tom Radicovu, ale ona o nicom nevie. Nikoho nezatkli. Takyto hnoj davaju do medii.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-11-01  (23:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Počul som tiež o tom, že agenti SIS zabránili teroristickým útokom. Ale vraj to bola súčasť marketingovej kampane, reklama k premiére Skyfall, zaplatená počas televíznych novín. Dávali to totiž v správach presne v deň premiéry... :-DDD


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2012-11-02  (02:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludia, ale ste vi na hlavu padnuty trtkovia. Predaj polnohospodarskej pody privedie novy kapital, zamestna spustu ludi bez prace, cim mensia nezamestnanost tym stupa cena prace a ten najhlavnejsi benefit pridu ludia so vstahom k pode, praci na nej a zaujem ju zveladit. Komunisticky mor napachal obrovske skody na majetkoch, ale najvecsie boli moralne. Z ludi sa odstranil vztah poctivo pracovat, vztah k otcine a vztah pracovat na hospodarstve. Dokonale sa vyvinul vstah k zlodejine, predsa kto nekradne okrada vlastnu rodinu a lahko ma doplnite o tucet podobnych pravdivych hesiel. Kto dneska povie s poctivostou zajdes dalej?
Mojej byvalej manzelkyny stary rodicia boli pristahovalci z Nemecka s nemeckymi korenmi. Ked sa jej dnes opytate jakej narodnosti je tak vam povie ze Slovenskej a pritom je cistokrvna Nemka po oboch rodicoch.
Mali by ste byt radi, ze niekto by sa nesiel a priniesol kapital do Slovenska, lebo ten hlupak co mu tu podu preda si ju nazasluzi a v zivote by z nej nic nevytazil.


DedkoDemokrat . kudehuhi49   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (08:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Pandemonium a hronob

To nie sú žiadne kecy, ale potreba za počatia demokratizácie v našej krajine aj v celej Európe.
Prečítaj si knihu a informácie na nete s možnosťou ich stiahnutia do svojho PC, pokiaľ nezasiahne internetový cenzor a nevymaže s internetu tento web


Welcome to Relay of Life
http://www.relay-of-life.org/cz/chapter.html


alebo len z časti stručné informácie
http://dolezite.sk/Z_demokracie_se_stava_diktatura_KARTELU_161.html


alebo taktiež názor pána Danka zo SNS,keď sa už národniari bez imbecila Jana začínajú mobilizovať na návrat do NR SR a hajiť zaujmi Slovákov bez Sotu či aj Mečiara falošného hráča národniara za možnosť rozkrádania národného majetku!!! :


Otvorený list predsedu SNS Andreja Danka predsedovi vlády SR Róbertovi Ficovi
18.10.2012 | Počet prečítaní: 792


Pán premiér, nekupujte prosím zdravotné poisťovne, kúpte akcie SPP


Vážený pán predseda,


Slovensko a Slováci si podľa Vás zaslúžia istoty. Plne súhlasíme. Dovoľujeme si Vás preto požiadať, aby ste porozmýšľali v súvislosti s týmto mottom nad našim návrhom, ktorý veľmi konkrétne napĺňa toto predsavzatie.

Ide o Slovenský plynárenský podnik, a.s., ktorý má 150- ročnú tradíciu, je so 70 % – ným podielom na trhu monopolným dodávateľom plynu na Slovensku. SPP úspešne vstúpil aj na zahraničný trh (ČR), je zároveň jedným z najaktívnejších obchodníkov na plynárenskom uzly v rakúskom Baumgartene a pripravuje sa na prepojenie plynovodov s Maďarskom. Slovenský trh s plynom je stabilný. SPP má 1,3 milióna zákazníkov, podľa objemu spotreby plynu predstavuje jeho trhový podiel až 90 %. SNS od začiatku kritizuje, že SPP sme sa v privatizácii pod cenu a ľahkovážne zbavili na úkor Slovákov. SPP má šancu stať sa znovu slovenské, nedovoľte ho predať českým firmám.

Spoluvlastníci SPP, E.ON¬ a Gaz de France chcú teraz predať svoje podiely v podniku SPP novému majiteľovi – firme, ktorá je vo vlastníctve najbohatšieho Čecha. Takáto výmena majiteľov nič nezmení, nezabráni ani vývozu dividend a ziskov, ani zvyšovaniu cien. Dovoľujem si prognózovať, že ceny plynu budú vyššie každý rok.

Pán premiér, máte v rukách rozhodnutie, aby vláda nedala na takýto predaj súhlas a príležitosť, aby sa akcie SPP kúpili späť a jeho majetok i zisky sa tak stali benefitmi nás všetkých. Výhody tohto kroku ? Dividendy a zisky zostanú doma. Cenu plynu na vnútornom trhu nám už nebude určovať cudzí vlastník, budeme vidieť transparentne do hospodárenia, nebudeme sa musieť prosiť akcionárom ako ďalej v smerovaní a nakladaní s firmou atď. Zvýši sa energetická bezpečnosť SR. SPP bude mať nezviazané ruky pri rokovaniach so zahraničnými producentmi plynu a jeho cenová a strategická politika môže byť aj politikou slovenskej vlády.

Pán premiér, odstúpte od zámeru kúpiť zdravotnú(é) poisťovňu(e), v podstate virtuálnu firmu, žijúcu z odvodov a daní nás všetkých. Zamyslite sa nad otázkou, čo vlastne z poisťovne kúpite za stámilióny eur – počítače a budovy, ktoré nič neprodukujú? Veď kmeň poistencov sa predsa môže preregistrovať, ak sa mu to bude zdať potrebné a výhodné ku koncu každého roka. Kúpte radšej prosím akcie SPP a pri dobrom riadení budú zo zisku prostriedky aj na konsolidáciu situácie na úseku zdravotného a sociálneho poistenia a možno i na ich kúpu poisťovní v budúcnosti. Konečne by sme dospeli k riešeniu, ktoré zakladá istoty a budúcnosť pre Slovákov.

O tom ste predsa vždy hovorili počas kampane 2012.


Máte jedinečnú šancu ukázať, že Vám ide o Slovákov.

S úctou,
Andrej Danko
predseda Slovenskej národnej strany


Pridajte sa k výzve a odošlite ju premiérovi, ako som to urobil aj ja.Čítajte viac: http://dolezite.sk/Stop_integracnemu_globalizacnemu_procesu__16.html#ixzz2B2wGJ5OG
jozef . cucexuso04   |   ip:87.197.12   |   2012-11-02  (08:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ďakujem autorovi, ja neviem, ešte koľkokrát bude treba tie poondiate Protokoly SM spomenúť, aby si to všetci konečne prečítali. No neviem, koľkí si ich prečítajú pozorne, alebo len tak preletia...
Tí smradi už skupujú pozemky aj vo Vojvodine, chystá sa odtrhnutie Ďlašej časti Srbska.
Takže mládenci a šuhajkovia, čo ste si mysleli, že Kosovo je od nás ďaleko, tak sa nám dakúštičok priblížilo... A pekne sa len na to pozerajte a békajte.


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-02  (08:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pane..otvorenéoči. vy... To vážne si myslíte že tu nebola potravinová sebestačnosť, že tu nebolo poľnohospodárstvo aj na slušnej úrovni, že v Slušoviciach sa začalo /Čuba / postupne sa menilo aj inde celé poľno -riadenie vzmysle intenzifikácie, že tu chodili "okukávať" aj " spoza mláky", /napr. Kanady/ že sa tu nevedelo počítať len do 10 a o morálke radšej pssst, a národnostné problemy jaj škoda reči... Ale vďaka Vám , pochopil som čo je plytkosť....


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-02  (08:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "otvorene oči"
Toto meno ste dostali za zásluhy? LOL


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-11-02  (08:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Východný blok, vrátane ČSSR, mal strategickú prioritu v potravinovej sebestačnosti cez širokú sieť existujúcich družstiev. Vyňať poľnohospodársku pôdu na iné účely bolo vtedy problematické. Banány a pomaranče nie sú merítkom kritéria sebestačnosti, ale občas ich súdruhovia doviezol tiež. (dnes hnijú na pultoch). Vznik samotných družstiev je kapitola na inú debatu, no keď postupne pomreli bývalí kulaci, z mladých už nik nechcel hrdľačiť na vlastných políčkach. Doba sa zmenila a družstvá vyhovovali všetkým.


Sloven . nekipexu03   |   ip:188.112.7   |   2012-11-02  (08:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Raz príde súdny deň, keď budú vlastizradcovia súdení a to bez ohľadu na politické tričko.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (08:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zavreté oči nečudo, že ste zdupkal za mláku, vaše názory sú veru viac ako škodlivé!

Sloven . nekipexu03 | ip:188.112.7 | 2012-11-02 (08:47) Chcelo by to zmenu, nemyslíte???


prave . mytigymo47   |   ip:62.169.18   |   2012-11-02  (09:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pokúpia pozemky oplotia ich a potom odkúpia aj tie neoplotené a vznikne jeden veľký plot a my všetci za tým plotom.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (09:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Družstvá, jedná z veci, kde sa malo pokračovať a stavať na tom, nie rušiť ich Čarnogurským....Vždy sa pýtam, že prečo sa mlčalo, keď sa všetko správne ničilo, jeden, dva hlasy to je veru málo, lebo niekto spoza hraníc to tak chcel?


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-11-02  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pretože hlavnou prioritou KDH, jeho oviec a domácich nepriateľov bol v tej dobe boj proti zakladateľovi štátu a proti budovaniu novej republiky...


Bertold . fulixuju84   |   ip:91.127.94   |   2012-11-02  (09:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čarnogurský - obmedzenec...


harry . paholenu0   |   ip:178.40.20   |   2012-11-02  (09:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Otvoreneoci,ze Ty nemas ani ponatia,v akej rit. su polnohospodari?Ze ani Ti posledni co statocne dorabaju aj to malo na pode,zacinaju rozmyslat ze sa to neoplati?Ze dovozy uplne likviduju slovenskych vyrobcov potravin?Ze sa sem vozia vyrobky,prebytky, za dumpingove ceny?Ze sa cielene likviduje polnohospodarstvo?Ze Ty nemas ani potuchy ze vojna prebieha,ale sofistikovana,skryta,cez ekonomiku?

Mozem Ta ukludnit,Ty kapital a pracovne miesta,kto podu chce,aj ju potajme cez nastrcene osoby skupuje.

Vies co pride ,ked nam uplne nase polnohospodarstvo rozbiju?A budu mat moc nad distribucnou sietou potravin,zakazu domace chovy/ale to ani nebudu musiet,staci ak prikazu veterinarne kontroly akychkolvek chovov na dvore/.

Nuz ,potom pridu zachrancovia,skupia poslednu podu od nestastnikov,ktori nebudu vediet odkial kam,a potom zacne tanec.

Precitaj si nieco od strojcov americkej doktriny do buducnosti/rada, Obama to nie je/,co pisu vo svojich knihach.

citat. Kto ovlada ropu,ovlada narody,kto ovlada potraviny,ovlada jednotlivcov.

Viaceri z Vas tu dobre spominaju protokoly,dal by som ich ako povinnu cetbu.Aj ked neviem,ci by to prevaznej vecsine tochto tupeho narodu pomohlo.Hlavne nech stado uteka kupovat kvalitne polske meso,v Tescu je akcia!


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   preto sa nedajme, bojujme, chráňme si to, čo ešte máme, môže byť toho časom viac, nevzdávajme sa, veď toto oni chcú, nakoľko národ bez nádeje je už na kolenách, a nezabúdajme, že nádej vždy umiera posledná!

Človek ak naozaj chce, tak aj hory dokáže preniesť....


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (09:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  My sme tu doma, nie oni, teda nedajme si t, čo je naše, čo nám patrí, a bráňme to!


,,No zahyň, studom večným zahyň, podlá duša,
čo o slobodu dobrý ľud môj mi pokúša.
Lež večná meno toho nech ovenčí sláva,
kto seba v obeť svätú za svoj národ dáva.
A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom."

Read more: http://zlatyfond.sme.sk/dielo/83/Chalupka_Mor-hobbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (09:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  brano
"k predaju pody cudzincom...

čo sa rozčulujete? ved poda je Vaša...nikdo Vás nasilne nedonuti ju predat...a kto si predá je to jeho vec... ja si svoju nepredám...

tak o čom to trepete???"

ale dáka pôda je aj v štátnej správe a našim politikom je jedno či bude patriť cudzincom...


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (09:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zabudli sme byť ako ten orol, ktorý si slobodné lita v povetrí, chráni si svoje územie, svoje hniezdo, svoje potomstvo....A ak treba, nebojí sa báť položiť aj svoj život, aby ochránil to, na čom mu ozaj záleží....

Radix - Orol: http://www.youtube.com/watch?v=RUwwmGfji-Y


-Nad krajinou orol lieta, vietor v krídlach má.
-Slobodu si vychutnáva, bolesť nepozná.
-Vzduchom priamo ku oblakom, trasa určená.
-A pod ním sa rozprestiera zem vyvolená.

-Bystré rieky plné rýb tak bujne skrútené.
-Vrcholce na štítoch sú mierne zasnežené.
-Tu na lúkach zver sa pasie, všade kvitne kvet.
-Sladká domovina, preňho väčšej krásy niet.

-Na krajinu upretý má prenikavý zrak.
-Statočne si hniezdo chráni, hrdý orol vták.
-Nekonečný pocit šťastia v duši stále má.
-Pod ním leží hruda pevná, zem tak úrodná.

-Jedle rastú po úbočiach nepoddajných skál.
-Všade sa tu jemná vôňa šíri v dolinách.
-Voda brázdam život dáva, dozretý je klas.
-Sladká rodná pôda, večná súhra krás.

-Na krajinu súmrak padá, noc už nastáva.
-Orol späť do hniezda sadá, sladko zaspáva.
-Zobudí sa až keď ráno slnko zasvieti.
-Ovanie ho svieži vánok, k nebu vyletí.


harry . paholenu0   |   ip:178.40.20   |   2012-11-02  (10:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb,dobry postreh.Takisto Vam dufam hovori nieco pojem statne lesy.Pocitam,ze tymi ,tak ako greci budeme vyplacat nase dlzoby ktore sme pomocou statu nasekali.Ale tak nam treba.Zabudli sme dobre gazdovat,zacali sme mysliet kazdy len na seba,a tak aj dopadneme.Ale ved vsetko toto uz je v urcitych textoch predpovedane.Ze ako na nas.

Nemame sancu porazit vysoky intelekt a inteligenciu strojcov systemu ,ktory tu teraz panuje.Tymto myslim globalnych tvorcov,nie tych nasich potrimiskarov.Ti len zistili,ze co mozes ukradnut dnes,neodkladaj na zajtra,potom moze byt neskoro.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (10:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A troch by som poopravil nadpis, že nie Slovensko, ale politici nemajú záujem, ktorí slúžia cudziemu, nie vlastnému!


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-02  (10:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  My fakt potrebujeme vyhnať vsetkych zmrdov od koryta čo najskôr. Referendum a novy volebný zákon ako kľúče od zdanlivo nedobytného hradu. Stačí si len uvedomiť že napriek všetkému .... MY máme moc a ONI to vedia. Nás je podstatne viac a ich je promile. Pobili by sme ich ako muchy čiapkami keby sme chceli. Nedajme sa manipulovať a rozoštvávať. AKO? Nuž stačí mať len otvorené oči (:)) a priemernu inteligenciu, alebo ani to nie. Však nevidíme čo sa okolo nás deje? Aj najsprostejšiemu z lazov hádam docvakáva toľko že asi nie je férové že on má platiť španielskym bankám. Lebo síce možno howno vie, a nerozumie fakt ničomu a doslova milije Fica .... on vie že bankári sú zlí lebo sú milionári. On vie že všetci milionári sú zlí.

Tak kua na tomto stavajme. TOTO nás všetkých spája. Postupujme od základu, pomaly a ono to pôjde. Zanechajme spory a žabomyšie vojny .... vieru či nevieru. Toto je BOJ proti elite a nespravodlivostio ktorá sa dotýka všetkých do nohy. Na toto sa teraz treba sústrediť. Nehrajme ich hry. vykašlime sa na ich červené, modré , liberálne, demokratické a iné HRY. To sú len hry. Zas len trepem do vetra a nič konkrétne že ????

Omyl Vážení, navrhujem prvý konkrétny krok. Hovorí sa o manipulácii v médiách - všetci o tom vieme. Médiá sú ovládané v prospech elity. Aj toto vieme. Nuž tak Vážení priatelia, potom nán nič nebráni v tom, aby sme od ZAJTRA PRESTALI kupovať akúkoľvek mainstreamovú tlač. Dohodnime sa na 1 dni v týždni a VYPNIME televízory na CELÝ DEŇ. Takto začnime. Trebárs štvrtok? A potom sledujme reakcie až sií to elitra všimne. A potom to využime na zdokonalenie postupu ... TOTO JE TO, ČO ROBIA ONI! Poďme do toho!

Objektívne spravodajstvo nepotrebujeme - máme internet!!!


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-02  (10:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  myslel som ich "objektívne spravodajstvo" ....


Pandas . wyqixepa51   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (10:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Úplná pravda je ukrytá očiam verejnosti Slovenska aj obyvateľstvu krajín Európy úplné inde, než sa tu diskutuje.

Chcem sa opýtať verejne ústavných činiteľov, hlavne premiéra a pána prezidenta, taktiež médií hlavného prúdu či sú tieto informácie o vzniku a fungovaní EU pravdivé, keďže súčasný vývoj v Európe za posledných 15 rokov nie je moja vôľa?

Pluralitné strany sklamali mňa a mnohých obyvateľov Slovenska a tak mám, mame pravo žiadať zmenu vytvorením občianskej novely volebného zákona schváleného v referende občanmi Slovenska.

Zástupcov ľudu v NR SR by nemali tvoriť stranícky lídri miest okresov, krajov,

ale

jednotlivý aktívny občan obce, mesta, kraja, ktorých poznáme a taktiež aj s pravom voličov v určenom mieste, ktorí sme im dali mandát nás zastupovať v NR SR v slobodných voľbách, právom ich aj kedykoľvek odvolať.


Na pluralitné strany sa môžeme po 23 ročnej skúsenosti s nimi konečne ..........! ! !


Pokiaľ ide o vládu, jej členovia by sa vyberali na základe rozsiahlych odborných pohovorov, ktoré by vykonávala komisia zložená z najlepších odborníkov, napríklad profesorov, univerzitných učiteľov alebo vedeckých pracovníkov. Zodpovedali by sa však samotným občanom, ktorí by v prípade nesúhlasu s ich rozhodnutiami mohli na základe zozbierania určitého množstva podpisov iniciovať ich odvolanie.


Prijať občiansku novelu zákona o nadobúdaní prvotného kapitálu na podmokanie od roka 1990 a vlastizradu Slovenska trestať u kohokoľvek bez súcitu doživotným väzením. Vlastizrada ne nepremlčateľná.
Čítajte viac: http://dolezite.sk/Z_demokracie_se_stava_diktatura_KARTELU_161.html#ixzz2B3YWTgva
Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-11-02  (10:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak aká bola pracovná noc, dedko demokrat? Koľko otravných revolučných spamov si odoslal na Úrad vlády a koľko si si nakadil do huby...? :-DDD


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (10:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandas, a kde je zastúpená robotnícka obec? Zase by to mal byť sami MUDr, JUDr, PHDr, Ing. Mgr...? Myslíte si, že pozemské školy mudrcov vyrábajú?

Je zaujímavé, že nejeden vedec nemal niekedy ani základnú školu, ale objaví svetové, či to niečomu opäť nenasvedčuje, že pozemské školy vedia majú možnosť naučiť nejaké teórie a poznatky, ale ozajstného a múdreho človeka nie!


Pandas . wyqixepa51   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (11:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Politické strany na Slovensku aj v krajinách celej Európy

s výnimkou

Švajčiarska (čiže pokojné zlatá pokladnička rôznych elít sveta)

s výnimkou Ukrajiny, Bieloruska a hlavne Ruska ovláda a ich kontroluje petrochemický a farmaceutický
Kartel.

Z demokracie se stává diktatura KARTELU
http://dolezite.sk/Z_demokracie_se_stava_diktatura_KARTELU_161.html

Pandas . wyqixepa51   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (11:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven a Pandemonium

nie ste nič iné ako záškodnícka úderka na internete tých (nestačí Vám už ovládať média hlavného prúdu a manipulovať obyvateľstvo Slovenska),
ktorí majú strach s demokracie čiže vôle obyvateľstva Slovenska.

Aj v Všeobecnej deklarácii ľudských práv sa píše, citujem ČLANOK 21

Každý má právo zúčastniť sa vlády svojej krajiny priamo alebo prostredníctvom slobodne volených zástupcov.
Každý má právo na rovnaký prístup k verejným službám vo svojej krajine.
Základom vládnej moci nech je vôľa ľudu.

Táto vôľa má byť vyjadrená pravidelne konanými a správne uskutočňovanými voľbami, na základe všeobecného a rovnakého hlasovacieho práva tajným hlasovaním alebo iným rovnocenným postupom, zabezpečujúcim slobodu hlasovania.


Pluralitné strany sklamali mňa a mnohých obyvateľov Slovenska a tak mám, mame pravo žiadať zmenu vytvorením občianskej novely volebného zákona schváleného v referende občanmi Slovenska.


Kedže ja aj mnoho občanov Slovenska sme prestali dôverovať počas 23 rokov pluralitným stranám, tak máme právo na demokratickú zmenu kultivovaným slušným spôsobom:

Zástupcov ľudu v NR SR by nemali tvoriť stranícky lídri miest okresov, krajov,

ale

jednotlivý aktívny občan obce, mesta, kraja, ktorých poznáme a taktiež aj s pravom voličov v určenom mieste, ktorí sme im dali mandát nás zastupovať v NR SR v slobodných voľbách, právom ich aj kedykoľvek odvolať.


Na pluralitné strany sa môžeme po 23 ročnej skúsenosti s nimi konečne ..........! ! !


Pokiaľ ide o vládu, jej členovia by sa vyberali na základe rozsiahlych odborných pohovorov, ktoré by vykonávala komisia zložená z najlepších odborníkov, napríklad profesorov, univerzitných učiteľov alebo vedeckých pracovníkov. Zodpovedali by sa však samotným občanom, ktorí by v prípade nesúhlasu s ich rozhodnutiami mohli na základe zozbierania určitého množstva podpisov iniciovať ich odvolanie.


Prijať občiansku novelu zákona o nadobúdaní prvotného kapitálu na podmokanie od roka 1990 a vlastizradu Slovenska trestať u kohokoľvek bez súcitu doživotným väzením.

Vlastizrada ne nepremlčateľná.
mackouko . hitivehu83   |   ip:85.216.19   |   2012-11-02  (11:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sem tam tu poniektorí "pometenci" píšu, že pôda je vaša, tak čo sa trasieme. Ale buď nevedia, alebo úmyselne nechcú vedieť, že je tu veľmi veľa pôdy NEZNÁMYCH VLASTNÍKOV A ŠTÁTNA PODA! To sú lesy, lúky, pastviny, orná pôda, rieky a potoky. Pôdy NEZNÁMYCH VLASTNÍKOV je veľmi veľa,spravuje ju štát, veď v nedávnej dobe ju prijatím príslušného zákona chceli Maďari, spomeňte si, za vlády tej Ťavy. Tá pôjde prvá za pár šupov. Je to naša zem a ŽIADNA VLÁDA JU NESMIE PREDAŤ! K diktátu EU sa nesmie pristúpiť a to za žiadnu cenu!
K prvej veľkej zrade U NÁS došlo 1.11.1987, keď sa prijal zákon o ŠTÁTNOM PODNIKU! Národné podniky sa zrušili(tie sa nedajú privatizovať), potom stačí už len dosadiť do vlády svojich ľudí(puč 1989) a je vymaľované. Dobre vymyslené.
Treba urobiť "Veľkú tučnú zakáľačku", veď kopa prasiec je už dobre vykŕmená.


julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-02  (12:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vyburi sa to na forach,"demonstraciach" a..skutek-utek..pekne to je vymyslene:-)


Pandas . wyqixepa51   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (12:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Záškodníci verejnej moci na internete, » Pandemonium, a » Sloven

Ja som sa už rozhodol a nemienim vyčkávať ešte ďalšie roky žiť v neslobode !!!

Alebo slobodu práva obyvateľstva na zmenu volebného zákona alebo si vyberiem smrť v tomto boji za slobodu a demokraciu.

Ja chcem slobodné voliť nie politické pluralitné strany,

ale jedincov nie z pluralitných strán !!!

ale len jedincov v mieste môjho bydliska aj do NR SR, ktorí budú môcť byť voličmi kedykoľvek kontrolovaný a taktiež kedykoľvek odvolateľný s vedúcich postov verejných ústavných činiteľov.Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (12:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pan ďas vidno, že áno, robotníkov odstaviť, lebo nemajú titul, a opäť len tých v úvodzovkách múdrych niekde dosadiť...Tak kto tu je záškodník potom???


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (13:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zvláštne že slovan ktorý sa vopchal do područia rímu ospevuje "mor ho!"... žeby schizofrénia?


julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-02  (13:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tiez by som nebaziroval na tituloch,ale ani by som ich uplne nepodcenoval..minca ma dve strany,ako vzdy:-)hlavne sa nehadajte,prosim.
Dolezite je,aby vacsina volicov mala k dispozicii co najvsestrannejsie vzdelanie.Informacie nas dnes zahlcuju a obycajny clovek ma v tom zmatok,tak sa nechava krmit mainstreamom.A povies im nieco o bezurocnej ekonomike,tak vygulia oci,ze "bez uroku to nejde!"(to len priklad)..spomen druzstvo,ci komunitu-a uz si komunista!:-)


julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-02  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb-tu sa musim zastat Slovena,ze nikdy RKC neuznaval..myslim:-)


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (13:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb, komu som sa kde vopchal, že Rímu? Potom ste klamár, lebo už neraz som povedal, že žiadne spolky neuznávam, tobôž cirkevné!


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (13:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  OSPRAVEDLŇUJEM SA ak som si ho s niekým pomýlil... ale nedávno ju tu tiež uverejnila tuším LenkaB


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (13:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven
vážne prepáč... mal som dojem že si zástanca cirkvi...


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (13:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb, zdanie klame, prv si overím, a až potom poviem...Ale v poho....


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (13:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven
už viac ako ospravedlnenie spraviť nemôžem... či?
viem že sme mali v dákej diskusii trenice a myslel som si že to bolo o uctievaní modly...


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-11-02  (13:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mackouko, dobre píšeš, veľa pôdy, lesov nezistených vlastníkov obhospodaruje Slovenský pozemkový fond...

pri stavbe diaľníc boli vlastníci ornej pôdy vo verejnom záujme vyvlastnení tak, že štátny znalec podhodnotil pôdu, a tak za ďaleko nižšiu cenu ako je trhová, musel vlastník ustúpiť, odpredať...ak žiadal náhradný pozemok, Slov.pozemk.fond mu ponúkol neadekvátnu náhradu !
a to nespomínam, že "orná pôda" sa zmenila znaleckým zázrakom zrazu na lacnejší "trvalý trávnatý porast" !

myslím, že situácia sa predpripravuje ožobračovaním obyvateľstva na to, aby schudobnelí občania boli radi, že vôbec môžu predať pôdu, hoci lacno, len aby mali na základné živobytie...toto je to hlavné svinstvo, prepáčte, ale kultivovane sa to nedá nazvať !


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-02  (13:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  julo
Čo sa týka tej bezúročnej ekonomiky - vybrali ste excelentný príklad mimochodom - tak o tom mi niečo hovorte :)))) Sám mám navlas podobné skúsenosti. Že " čooooo????? Bezúročná ekonomika? HAHAHAHA ... " následované zväčša argumentom že "z čoho by potom žili banky pako ???? hahahahaha " Tu ich logika ale končí a ďalej už nejdú. Však načo. A jedna štátna banka? " jááááj zas nejaký komunista! "

A smejú sa a smejú .... len netušia že len sami sebe.

Presne toto zmýšľanie ale musíme zmeniť!!! A je to na nás. Na nás všetkých, ktorí sme aspoň túto časť HRY prekukli.


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-02  (13:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb
Nemýľte si vieru a presvedčenie s náboženstvom. Dosť diskusíí tu bolo na túto tému ...


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (13:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb, je mi vás úprimné ľúto, že nechápete, nepočkáte, a potom sekáte les bezhlavo, viď aj J. Vargu pod rôznymi prezývkami, potom sa cítite asi trochu trápne, potrebujete sa tým pádom ospravedlniť...ale v poho, nič sa také nestalo, už neraz som nie také len počul na svoju osobu, a to len preto, lebo ozaj mám rád túto krajinu, milujem Boha nadovšetko, čo si nikdy nedám vziať, nikdy! Ale ja sa brániť viem po každej stránke, vždy sa pokojne pozriem komukoľvek do očí, čo o iných sa nedá neraz už povedať, hoci radí by hanili druhého, ale seba, svoje správanie nevidia....


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smartang
ja som práve z tých čo do dôrazne oddeľujú...


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-11-02  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven, viem, že ty RKC nemusíš, ale mám dojem, že si zástancom učenia ježiša krista...mnohí ľudia v tom nevidia rozdiel, nakoľko RKC sa oficiálne odvoláva práve na ježiša...alebo sa mýlim ?

fandím ti kvôli Mor ho a iným vlasteneckým prejavom, ktoré sú však jasným literárnym svedectvom vyspelej predkresťanskej slovanskej viery... a tá sa s Rímom tiež nemusí...


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (13:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven
ja ti môžem zase len závidieť (ale v dobrom) že si bezchybný a neomylný a nikdy sa nepotrebuješ ospravedlniť...
ja som len človek


julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-02  (13:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ich to hlavne nezaujima..
A my..no mozno tiez hrajeme cudziu hru..bo len kecame a nic nerobime..velmi lahko sa nechame rozostvat.julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-02  (13:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smartang-to som reagoval na teba:-)smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-02  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Julo
s týmto postojom by som až ak nesúhlasil. Sám som často v aktívnej diskusii s ľuďmi v tomto smere a začínam mať pocit že niekedy predsa len zasejem semiačko :))) A to že hráme cudziu hru ... to tiež neberiem lebo potom by nič nemalo zmysel. Všetko sa totiž dá presne takto interpretovať. Ak je bezúročná ekonomika o ktorej sa tu bavíme cudzou hrou, tak potom sú tí cudzí na strane spravodlivosti a morálky. Tu teda problém nevidím.

Každý z nás vie, čo má robiť. Len keby počúval sám seba. Ak niekto nie je vodca, tak proste robí iné veci. Maliar maľuje, básnik skladá, ekonóm rieši koncepcie, revolucionár organizuje .... a pritom každý z nich sa môže de facto zúčastňovať jednej a tej istej revolúcie. Netrápre sa tým že čo treba robiť V 1 rade treba zmeniť seba a svoje myslenie smerom k láske a spravodlivosti. Morálke. TOTO musíme robiť. A každý nech robí to, na čo má predpoklady! Tak je to najlepšie. Pretože sme jeden celok. Každý je iný a dokopy sme jedno. Nemôžeme robiť všetci to isté. Nečakajte preto že všetci zajtra vyrazíme do ulíc a všetci budeme vodcovia. To ani nie je treba ....


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (14:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sekera, áno som, ale učenie Ježiša je jedná vec,pre mňa skutočný návod na úplne zmysluplný život, výklady cirkvi zas iná...Jablka vždy ostanú jablkami, a hrušky hruškami...

bbb, bez chyby nie som, to nik asi, akurát trochu viem rozmýšľať, počkať, pouvažovať, a až potom konať....


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (14:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smartang
niektorým ľuďom bohužial ešte stále viac záleží na "nositeľovi" myšlienky ako na myšlienke samotnej...
tak ako aj tu v diskusii...
3 príspevky na rovnakú tému (upozornenie že existuje aj štátna pôda)... niekto má 46% a niekto 67%


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven
takže sa ti nepodarí vyhnúť omylom?
alebo omyly druhých sú vždy spôsobené tým že nevedia rozmýšľať?
ach to ješitné ego... :-)


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (14:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb, ako kedy, ale treba len trochu viac chcieť, a tých omylov bude veľmi málo....


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-02  (14:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb
Presne k tomuto som tu nedávno napísal myšlienku že nastáva čas, keď sa budeme musieť naučiť SELEKTOVAŤ. Pretože dnes už nič nie je čierne a biele. Je dezinformačná doba a všetko sa dá vysvetliť dvojako. Viď. sionské protokoly. Pravé? Nepravé?

Preto je jediná rozumná cesta nasledovať nie osoby a osobnosti, strany , hnutia .... ale myšlienky, koncepcie, ideály. Len takto sa môže vytvoriť homogénna skupina ktorá pôjde dopredu. V prípade, že nasledujeme nejakú osobnosť či hnutie dnes .... aj to je v priadku ALE BACHA !!! Treba neustále sledovať či skupina či nami uznávaný jednotlivec stále reprezentuje NAŠE vlastné postoje a ideály a NEODCHYĽUJE sa inam. V takom prípade - ak to spozorujeme - nemusíme ísť ani ktok dozadu čo by nás len brzdilo - stačí klen vyhodiť blinker a obísť prekážku .... a ideme ďalej...


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (14:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven
tak mi už konečne odpustíš?
už som si spomenul v čom sme mali trenicu...


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smartang
bude to ťažké pretože niektorí sú tak stotožnení so svojim vodcom že akákoľvek aj menšia kritika na jeho adresu z nich robí "arogantných neviem čo" miesto toho aby preskúmali či je tá kritika oprávnená... ak by to spravili a zistili že nie tak by ho určite vedeli obhájiť bez použitia hrubých slov či sily...


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb, v poho, teda odpúšťam, keď vám len o to ide...)bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven
áno... máme síce v niečom rozdielne názory ale nechcem aby sme sa delili v tých ktoré máme spoločné len preto že som si ťa pomýlil... :-)


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-02  (14:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb
Ja viem že to bude ťažké ..... však na tomto v podstate stojíme. Ale pohneme sa len keď toto zmeníme. toto nám musí byť jasné. A čo preto môžeme urobiť my? Nuž maximum čoho sme schopní. Alebo má niekto iný, lepší nápad?

Ja len uvažujem čisto pragmaticky a bez emócií. Však keď viem že je zle a toto neni dobre, tak sa viem že som za zmenu. Neexistuje stredná cesta. Nebudem špiritizovať o tom že či je to potrebné a začnem konať. A ak aj v tej veci zostanem sám, tak viem, že JA som spravil pre to maximum. Takto musíme rozmýšľať tí, ktorí chcú zmenu. Sama nepríde. Nikto to za nás nespraví. Otázka "čo robiť " je absolútne irelevantná a zbytočná lebo vlastne sa nie je ani koho pýtať. Nikto ma preds nepozná lepšie ako ja sám seba. OK, môžem položiť túto otázku sám sebe? Samozrejme. Dokonca by som to MAL urobiť. Lebo len ja si viem adekvátne odpovedať ...


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (14:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb, mne sa to nedotklo, len už nemienim počúvať tie omyly, že ak niekto verí v Boha, tak zákonite v cirkev...ak niekto uznáva Mečiara, tak ide proti Slovensku, hoci opak je skutočnosťou...Je toho veru dosť, čo si ľudia domýšľajú, nedbajúc na fakty, ktoré nepopustia....


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-02  (15:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven
"omyly, že ak niekto verí v Boha, tak zákonite v cirkev" - v tomto zmysle to nebol omyl... ja som ťa neoznačil za niekoho kto verí v boha ale práve za toho kto verí cirkvi pretože tiež to vidím ako oddelené záležitosti...
a čo sa týka politiky v tom mám stále názor že ešte nebol po roku 1989 pri moci politik ktorý by spravil pre slovensko všetko čo bolo v jeho silách a nestaral sa o svoj osobný prospech... a neoznačil som ťa za niekoho kto ide proti slovensku... o slovensko ide aj mne a hoci mečiara neuznávam dúfam že nás v spoločnej veci pre slovensko nerozdelí...


Pandas . wyqixepa51   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (15:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Pandemonium
Pripravil som pre teba prekvapenie, kde sa budeš môcť do sýtosti vybúriť už dne či zajtra. Volá sa to?

HZDS, SNS už skončili na cintoríne pluralizmu...Pandas . wyqixepa51   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (15:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Naším Bohom je občianska tvorba novely volebného zákona. Iného Boha na zemi nepoznám.
Smartang. Zdenko, sherry to pochopili na prvý raz.PanSloven . cigalype49   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (15:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   mne sa to nedotklo, len už nemienim počúvať tie omyly, že ak niekto verí v Boha, tak zákonite v cirkev...ak niekto uznáva Mečiara, tak ide proti Slovensku, hoci opak je skutočnosťou...Je toho veru dosť, čo si ľudia domýšľajú, nedbajúc na fakty, ktoré nepopustia....


Pande . gomikefa02   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven.
Kto voľakedy odmietol v príspevkoch na dôležite.sk používať svoje meno a priezvisko?
Pán Sloven,
mám na to pravo príspevky písať pod akým množstvom pseudonymov. ..... Nie je to priestupok ani trestný čin.
Nevšímajte si to a budete sladko hajať.


Čítajte viac: http://dolezite.sk/Prilivove_povodne_v_Benatkach_FOTO_52.html#ixzz2B4r9P9Ml
Pandemonium . darujete36   |   ip:178.41.22   |   2012-11-02  (16:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už to dlho nepotrvá... :-DDD


Pande . gomikefa02   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (16:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako skonči HZDS v nasledujúcich voľbách do NR SR? Bol si na sneme v októbri 2012. Na aký manipulačný trik obyvateľstva ste prišli, keď pán Mečiar vyslovil pravdivé slova.
Vladimír Mečiar pripustil, že hnutie zrejme nebude mať najväčšiu členskú základňu.

Zmenami sa má zaoberať stranícky snem, na ktorom by sa mala riešiť aj otázka predsedu strany.


Zobral Vám Pán Robert Fico bežných ľudí Slovenska, bežných voličov Slovenska Pandemonium?


Pandemonium
Naším Bohom je občianska tvorba novely volebného zákona. Iného Boha na zemi nepoznám.
Smartang. Zdenko, sherry to pochopili na prvý raz.DedkoDemokrat . kudehuhi49   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Znova sa vyhrážaš?


Pandemonium . darujete36   |   ip:178.41.22   |   2012-11-02  (16:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak čo, plesnivá troska! Ako doma? Vnúčatá sú zdravé? :-DDD


julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-02  (16:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smartang-pod cudzou hrou som myslel tieto diskusie..mozno nas udrzuju v pasivite,rozdeluju nas,miesto spajania..a mozno sa mylim:-)
Suhlasim,ze kazdy ma svoje miesto,svoj potencial,ktory ma rozvijat..a spolocne vytvorime "organizmus"..ale to chce zabudnut na nejaku imaginarnu rovnost.Rovni si mozme byt len ako ovce v stade..
Dedo-ono to pravo mas,ale potom sa necuduj,ze ja ta vazne brat nebudem.Ved ani neviem,ako ta oslovit:-)


Pandemonium . darujete36   |   ip:178.41.22   |   2012-11-02  (16:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oslovuj ho starý blázon. To sa na neho perfektne hodí... :-DDD


Julius . nonogixe77   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Julo
Ja to od Vás nežiadam. Ďakujem za úprimnosť.
Pandemonium
Naším Bohom je občianska tvorba novely volebného zákona. Iného Boha na zemi nepoznám.
Smartang. Zdenko, sherry to pochopili na prvý raz.

Znova sa vyhrážaš?
Pandemonium

Znova sa vyhrážaš?

Par ľudí na diskusnom fóre mi poradilo, aby som podal na teba trestné oznámenie. Ja ti odpúšťam. No aj tak sa znova vyhrážaš. Čo si Ty Pandemonium za človeka? Daj si červeného vínka a chod sladko a pokojne hajať. Aj zajtra bude deň príspevkov a ja budem odcestovaný, takže na teba nebudem mať čas Pandemonium z HZDS, keď sa bude diskutovať o sneme HZDS.


julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-02  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dedo-o mna az tak nejde..myslim,ze tak bude postupovat viac ludi a tym znevazujete temy,ktorym sa je treba venovat.Prosto-vasa energia bude mat opacny ucinok..ak aj s tym vedomim budete pokracovat,sami sa umiestnite na barikadu po boku pandemonia..mozno vam podakuje:-)


Jozef . tijegaxi19   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (16:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mate pravdu Julo. Mne už na tom nezáleží, ale za svojim si stále pôjdem aj keď zostanem sám.
Zástupcov ľudu v NR SR by nemali tvoriť stranícky lídri pravice či ľavice z miest, okresov, krajov, ale jednotlivý aktívny občan, zdôrazňujem znovu, že občan obce, mesta, kraja s pravom voličov v určenom mieste ich aj kedykoľvek odvolať z ústavných funkcii.
Na pluralitné skorumpovane strany sa môžeme po 23 ročnej skúsenosti s nimi už konečne .......!!!

Pokiaľ ide o vládu, jej členovia by sa vyberali na základe rozsiahlych odborných pohovorov, ktoré by vykonávala komisia zložená z najlepších odborníkov, napríklad profesorov, univerzitných učiteľov alebo vedeckých pracovníkov. Zodpovedali by sa však samotným občanom, ktorí by v prípade nesúhlasu s ich rozhodnutiami mohli na základe zozbierania určitého množstva podpisov iniciovať ich odvolanie.


Politické strany na Slovensku aj v krajinách celej Európy

s výnimkou

Švajčiarska (čiže pokojná zlatá pokladnička rôznych finančných a politických elít sveta)

a s výnimkou
Ukrajiny, Bieloruska a hlavne Ruska ovláda a kontroluje petrochemický a farmaceutický
Kartel.
http://www.relay-of-life.org/cz/chapter.html
julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-02  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef-staci si nevsimat provokaterov,ale slusnych diskutujucich:-)snazit sa pochopit stanovisko toho druheho,ved vsetci mame jeden ciel-aby bolo lepsie.Ci nie?:-)


Pandemonium . darujete36   |   ip:178.41.22   |   2012-11-02  (17:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A toho starého plesnivca kam zaraďujete? Nebodaj medzi slušných ľudí? LooooL!


Juzek . juvyxuvy   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (17:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím Julo.

Už si toho pána Pandemonia nebude všímať ani naň reagovať.

Môj nick bude od tejto stále len chvíle JuzekPandemonium . darujete36   |   ip:178.41.22   |   2012-11-02  (17:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To som teda zvedavý, či si zas nenaserieš do huby. Si totiž mentálne labilná osoba, ktorej nemožno veriť. To už tak býva u roztrasených uzlíčkov nervov nad hrobom. Nechajme sa teda prekvapiť, či starý plesnivec dodrží slovo. Však mu to hneď pripomenieme...! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD


iktmi . neqomoma36   |   ip:95.103.14   |   2012-11-02  (17:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  juzek
ten blog "ako krkavci" si písal ty?


julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-02  (17:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Juzek-dakujem za pochopenie a tesim sa na konstruktivne diskusie:-)
A som zvedavy,aky arzenal vytiahne Pandik:-)Sikovny je,sa musi uznat,ale uz mu na to malokto skace:-)

A k teme-da sa nejako predlzit moratorium,alebo nieco s tym robit?


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.79   |   2012-11-02  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Julo
Cokolvek a kedykolvek som tu povedal na temu spravodlivosti - mam za to, ze v yiadnom pripade a ano omylom to nestotoznujem s rovnostou ci rovnostarstvom. Ja nie som za rovnostarstvo ale za spravodlivost. Sikovny, nech ma viac ako menej sikovny. Na 2 strane ale je treba povedat co je sikovnost. Ak banka manipuluje s trhmi ci len zneuziva a vyuziva svoje postavenie, to nepovazujem za sikovnost aj keby na tom zarobila miliardy. To povazujem za podvod. Lebo to, co zarobila bolo na ukor niekoho ineho ... Na 2 strane - pred zakkonom som jasne za totalnu rovnost. Ci maly, ci velky, rovnaky trest.

To len na vysvetlenie a nielen pre Vas.
iktmi . neqomoma36   |   ip:95.103.14   |   2012-11-02  (18:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium
tebe a bulovi budú nakoniec stačiť aj 2 metre zeme.:D
nech ti je slovenská zem ľahká!Juzek . juvyxuvy   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím Julo.

To čo je potrebné najviac je prísť do ulíc už 17 novembra 2012 a následné každú sobotu o 15 hodine a až do víťazstva žiadať vládu Róberta Fica a komplet celú NR SR a slušným kultivovaným spôsobom o pravo tvoriť širokou verejnosťou Slovenska občiansku novelu volebného zákona.


Len samostatná kritika volebného zákona a spoločenského systému nám nikdy bez tejto jasnej a stručnej požiadavky k ústavným činiteľom nikdy nepomôže.


Ja na takéto spoločenské stretnutia prídem stále a budem podporovať tuto požiadavku aj keď len sám a to slušným a kultivovaným spôsobom.
julo . gopomipy8   |   ip:78.102.17   |   2012-11-02  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  odpisem rano:-)


iktmi . neqomoma36   |   ip:95.103.14   |   2012-11-02  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  juzek
keď budeš protestovať "kultivovaným spôsobom" pristúpiš na ich pravidlá hry a oni sú na to pripravení. ak vás bude veľa, pošlú políciu, ak budeš sám, psychiatra. oni s tým rátajú. netvrdím, že musíš spraviť niečo nekultivované, ale musí to byť pre nich nečakané, niečo na čo nemajú pripravený plán na odvetu. niečo, čo ich prekvapí. niečo , kde pravidlá určuješ ty. a dlhodobé. inak to nemá šancu na úspech.
keď tam budeš stáť s transparentom alebo držať hladovku, tak majú nacvičený postup ignorovať ťa, až ti dôjdu prostriedky na to. oni sú na tom ekonomicky lepšie.a v sobotu? to je na úkor tvojho voľna! 5 dní v týždni im budeš robiť ovcu a platiť dane na ich výdaje, a namiesto odpočinku robiť debilka.
zapáliť sa na námestí by nečakali, ale potom už nič neovplyvníš,a je to strašná smrť, a ak to budú dostatočne ignorovať, nešíriť v médiách, tak "každý zázrak trvá 3 dni", a zas sa to vráti do starých koľají (vid tibet).
súložiť v národnom múzeu je príjemnejšia forma protestu (vid pussy riot)
nech spravíš hocičo, tvoj čin získa prívržencov, ale aj odporcov.
veď v tomto štáte nie je ani právo na štrajk. kto štrajkuje, automaticky si musí doplatiť za tie dni do zdravotnej a sociálnej poisťovne. len za to, že je, je automaticky "dlžný" elitášom.
sloboda sa nekupuje za zlato, ale za krv. slovenský národ tú cenu nikdy nezaplatil úplne, preto je národom otrokov.
inej cesty pre teba niet.Juzek . juvyxuvy   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (19:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Julo
Zajtra budem odcestovaný celý deň.

Iktmi
Povedal si veľa pravdy a to si u teba cením. No aj tak sa nezdávam. Ja som veľmi paličatý.
Bez protestov to nepôjde aj keď majú nachystane rôzne scenáre, ako zlikvidovať protesty a stabilizovať ich systém, ktorí vytvorili si len pre svoje potreby. Viem, že sa nikdy bez boja s obyvateľstvom nenásilného či násilného len tak dobrovoľné nevzdajú. nevzdajú nimi čiže svojho im vyhovujúceho systému.Juzek . juvyxuvy   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (19:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Iktmi a Julo
Až to nevyjde 17 novembra, tak to nevadí.
Nakoniec sa v tomto roku či v nasledujúcich rokoch budú konať štrajky učiteľov či rôzne protesty a ja tam budem a budem vysvetľovať zúčastneným ako na to, ako zmeniť dôležitý volebný zákon vyhovujúci parlamentným aj neparlamentným politickým pluralitným stranám Slovenska.Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bbb, v poriadku...)

J. Varga, niečo robte ozaj so sebou, berte to ako dobrú radu!


Duan . symevuma90   |   ip:84.47.0.2   |   2012-11-02  (20:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrá diskusia.


Juzek . juvyxuvy   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Sloven.
Na našej planéte žije 7 miliárd ľudí. Medzi nimi veľa inteligentných, vzdelaných rozumných ľudí.

No aj napriek tomu sú ovládaný rôznymi ideológiami a ideami svojich zástupcov u moci vládnej aj zákonodarnej a keď prichádza nespokojnosť obyvateľstva, tak nevedia ako nato, ako zmeniť ich spoločenský systém v ich krajinách.

Je to jednoduché. Žiadať slušným a kultivovaným spôsobom nie na internete, ale pri protestoch na uliciach v ich krajine jasnú stručnú požiadavku adresovanú ich zástupcom pri výkonnej a zákonodarnej moci. Viem, že tam kde vládne armáda alebo despotizmus či komunistická strana sa to nedá bez ľudských obeti za demokratizáciu ich krajiny.

Tam, kde demokraciu uznávajú za vládu ľudu o čom sa píše v článku 21 Všeobecne deklarácia občianskych práv, tak v týchto krajinách je to možne,
ale len za stavu,

že sa zúčastní protestov veľká časť obyvateľstva krajiny vo veľkých mestách a vyburcuje aj spiaci a bojazliví vidiek k pridaniu sa k spoluobčanom z miest.

Požiadavka musí byť stručná a jasne formulovaná a to, že obyvateľstvo žiadajú tvorbu novely volebného zákona za účasti širokej verejnosti schváleného neskoršie celonárodným referendom. Nič viac nič menej nie je v počiatku fázy protestov požadovať po výkonnej a zákonodarnej moci vo svojich krajinách.

Protesty musia byť kultivovane bez urážok ústavných činiteľov a dozorujúcich bezpečnostných zložiek.

Provokatérov protestov obyvateľstva zo strany tých čo nechcú meniť volebný zákon a zúčastnia sa ako kvázi protestujúci a spôsobia účelové násilnosti sú možne, môž očakávať z dôvodu, aby bezpečnostné zložky ukončili protest, protesty.

Protesty musia byť krátke slušné a kultivované a musia sa pravidelne opakovať aspoň raz do týždňa, poväčšine v soboty popoludní a to nepretržite kým občanom nevyhovie vládna a parlamentná menšina.Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (20:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  J. Varga, zverejnite všetky prezývky, pod ktorými tu píšete, a ešte budete písať....Toto tu veru ešte nebolo!


Juzek . juvyxuvy   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (21:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Sloven ak Vám to neprekáža.
Už som uviedol, že odo dnes budem používať v príspevkoch len jeden nick a to Juzek.Juzek . juvyxuvy   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (21:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Sloven
Tiež až Vám to neprekáža, tak od tejto chvíle nebudem na Vás tiež reagovať a Vám odpovedať a prajem Vám aj vášmu HZDS len všetko to najlepšie, hlavne dostatok voličov, ktorí HZDS ešte uveria o čom silne pochybujem, že sa to stane.Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-11-02  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  J. Varga, stačí Sloven, a neprekáža, len treba si už konečne vybrať...nastálo....A HZDS nie je môj, nikdy som nebol jej členom, ani členom akejkoľvek inej strany, akurát im dám svoj hlas, pokiaľ na jej čele bude V. Mečiar....


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.79   |   2012-11-02  (22:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak ma chlopi napadol inzinier Bobo Bobó.

Redaktor:
a ako chcete aby sme Vas oslovovali? Bobo alebo Bobó?
Bobó:
Inžinier
Redaktor:
Dobre, takze pán inžinier ....
Bobó:
... stačí inžinier, ja si nepotrpím na tituly

:))))))))


Juzek . juvyxuvy   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (22:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Privítal by som slobodné voľby podľa vytvorenej novely volebného zákona SR občanmi, aby som svoj hlas mohol odovzdať ľudom, občanovi v mojom okolí, ktorých poznám. Strany už voliť nemienim a k slobodným voľbám chcem pravidelne chodiť voliť do NR SR svojho zástupcu s inými občanmi mesta a kraja rovnakého zmýšľania.

Zatiaľ mi v tom braní volebný zákon prijatý politikmi v NR SR !!!otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2012-11-02  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keby ze sprostost kvitne, tak Slovensko je jak jedna ruza.
Slovensko naposledy bolo sebestacne v polnohospodarstve pred znarodnovanim a zdrustevnovanim rolnikov. Jednoduchy nevyvratitelny fakt, na kazdej dedine pred zdrustevnovanim sa chovalo viac dojnic a ineho domaceho dobytka jak v ere socializmu. Pred zdruzsevnovanim na pode pracovalo viac ludi jak v druzstvach a to dava jasny vysledok.
Socializmus, traktory sa drali jazdenim po dedine a to z druzstva do krcmi a spet. Na poliach robila hrzka starych babiek, vyorane zemiaky sa na skolskych brigadach zatlacali petou spet do zeme aby sme sa pre ne nemuseli zohybat, dnes vazeny kto by robil na druzstvach ked stare babky vymreli?
Chvala bohu obilia bolo dostatok vdaka internacionalnej pomoci zo Sovietskeho zvezu, ktory nas poctivo zasoboval zbozim dovezenym z Kanady cez celu Sibir nezabudnut ospevovat vydobytky komunizmu.
Vedel som ze na tejto stranke je par hlupakov, ale ze az tolko to ma zarazilo.
Boch ochranuj otcinu nasu, lebo to pri tychto trtkoch skutocne potrebuje.


Juzek . juvyxuvy   |   ip:62.197.22   |   2012-11-02  (23:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niektorí si ešte nevšimli, že tu sa nejedná o princíp idei či ideológie hospodárstva a poľnohospodárska súkromného či štátneho, ale o systémové pravá obyvateľstva si zvoliť dôležité normy slobodných volieb ako je právo obyvateľmi vytvoriť si dôveryhodný volebný zákon a to taký, aby obyvatelia po slobodných voľbách neostali bezmocný a čakali znova 4 roky kto ich znova oklame.

Ak ma niekto v mojom živote oklame, tak mu to dám najavo tak a ihneď, aby ma už nemohol podviesť. Aj to je súčasť práva obyvateľstva slobodných krajín sveta. Bohužiaľ len vo veľmi malo slobodných krajinách sveta takýmto spôsobom je funkčná ľudová vláda prostredníctvom svojich zástupcov. Takže svet zaživa v 19 až 21 storočí modernu zastupiteľskú pseudo demokraciu, ktorá vyhovuje klamárom a podvodníkom a nie obyvateľstvu krajín sveta. A ja na takúto pseudo demokraciu z vysoká .... ..ANONYM . sipyrige36   |   ip:88.212.40   |   2012-11-03  (06:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pane ..otvorenéoči.vy.. Nemôžem si pomôcť ale na zéklade Vašich diskus. príspevkov začínate mi býť "sympatický"!!! Totiž skoro každý Váš argument je vééééľmi ľahko negovateľný . Ako prvé je Vaša snaha používať invektívy hneď v úvode /..sprostosť kvitne../ potom "nejaký drizd" neargumentačný a na záver každý je hodnotený../..hlupákov/!!! Po prve : ak nemá niekto v diskúsií dostatok argumentov začí znehodnocovať oponenta... Je to pravda známa niekoľko storočí...aj Vám??????


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-03  (06:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Admín : vlúdil sa tu nejaký škriatok ktosi k môjmu príspevku dal iní nick...


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-03  (07:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Za ďalšie pre ..otvorenéoči.. Dotkol ste sa kriticky , neargumentačne troch tém -poľnohospodárstvo, morálka, narodnostná.... hajajaj!!!To sú témy kde aj najzarytejší kritici bývaleho režimu pristupujú s značným rešpektom!!! / Pokiaľ sa týka dodávok ZSSR- pšenice tak bola bartrovo vyrovnaná priem. prod. ..topáky, motocykle...aaa/Mám dojem že vaše poznatky o dianí na SK sú datované do50tich rokov a miera objektivity má zápornú hodnotu!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-03  (07:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A na záver..intenzifikácia poľnohospodárstva dosiahla porovnateľný stupeň s napr. D,A..., morálka sa dá viac menej len porovnať , /normatívy sú extrémne rôznorodé/ tak určite tá v byvalom mala veľké prednosti ako súčastna..a o národnostných "treniciach " chýru a slychu bolo menej než obmedzene... Takže ak pre budúcnosť začnete čosi/bla bla/ tak prosím bez prvotných tak aj záverečných invektív, to bla,bla stačí/


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-03  (17:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A len tááák.. Je snaha aj tu na tomto fore "pečiatkovať" prispievataľov!!! *Kto velebí súčastný režim je privatizér, zbohatlíkk/ ..zlodej - podvodník.../. Kto velebí bývalý ržimm je brzda ek. vývoja, je zodpovední za zaostalosť/ŠTB-ák. zoštátńovač majetkov , komunista.../"Najmúdrejší " sú tí ktorí kritizuju jeden i druhý režim!Ale platí trvale istý "móres": víťazí vyššia produktivita a staré kozervatívne :nové musí byť výrazne lepšie ako staré !!!/Ak nie tak nech platí staré/!!! Takže "pečiatkovanie" je tak trochu inde...potrebné...


jarka . cydagosy5   |   ip:89.173.14   |   2012-11-03  (17:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pekný zadok :)) (viď foto)


Lepava . lulocavy14   |   ip:92.52.36.   |   2012-11-03  (18:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jarka : peVný zadok...to isté foto...chichi...


MeGusta . mybodite20   |   ip:91.127.18   |   2012-11-04  (01:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ani sa mi to nechce čítať, trepete stále tie iste hluposti dokola...že sa vám chce takto strácať čas, radšej si objednajte na domov brigadu(lepenie obálok, skladanie pier alebo štrikovanie) a nemajte tu plnu hubu kecov lebo svoje potreby revolucie ukojíte a ajtak H. z toho

nie aby ste sa zoskupili v nejakej skupinke a ďalej planovali kroky vy ste radšej ako babky na trhu. . . . .


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-11-05  (07:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím ..MeGusta.my..!!! , je len zarážajúce že už aj Norika z Pereša, aj dejinné najlepší právnik "spravodlivosti " na území SK to vedia a " čosi " zakladajú "--pre seba... a ... tu nie a nie dačo zoskúpiť---pre "obecné blaho"!


Sando . woduwame77   |   ip:85.237.22   |   2012-11-05  (21:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Treba dať do ústavy, zákaz predaja pôdy cudzincom. Veď krajina by mala navždy patriť Slovákom.


Nietcostratit . romijefu9   |   ip:178.40.67   |   2012-11-05  (22:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sionisti nevedia jeden maly drobny detial. Aj ked boli vyvoleny nie su jediny a nie su v piramide najvyssie. :)diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

USA: ARMÁDNÍ CVIČENÍ JSOU VE SKUTEČNOSTI PŘÍPRAVOU NA STANNÉ PRÁVO

Organizace Competitive Outcomes, která cvičí mladé rekruty z Výcvikových jednotek pro mladší záložní důstojníky (JROTC), Výcvikových jednotek pro záložní důstojníky (ROTC), programů pro kadety, zahraničních armád, policejních a požárních sborů, pořádá letos speciální výcvikové programy a semináře a sestavuje prováděcí manuály v Mariettě v Georgii, v Los Angeles a San Diegu v Kalifornii. Organizace spolupracuje s Armádou Spojených států, ozbrojenými i neozbrojenými divizemi ROTC a JROTC a rovněž s vojenským letectvem.


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva

O budúcnosti Európy rozhodnú sporitelia

Co se dá očekávat od zlata a stříbra v nejbližších...

Práce ve velké firmě

Spomienka na slobodu

Archív

Počátek občanských nepokojů v USA?

První náznaky organizovaného občanského odporu, inspirovaného zejména španělským hnutím 15-M, se objevily 17. září ve Spojených státech. V zemi, jejíž představitelé se domnívají, že disponují monopolem na výklad demokracie, je stále více lidí nespokojených se stávajícím systémem banksterského kapitalismu a vlastní neutěšenou sociální situací. Skupina aktivistů doufá, že také Američané začnou s pokojnými masovými protesty na Wall Street.


Alternatíva priamej demokracie

Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou ...

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Aj OĽaNO sklamalo.

Proč pracujeme v mizerných podmínkách? Odpověď..


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.5873 s