19. August 2019
    
Šok z Bruselu: Zdražie voda o 400 percent? - Dolezite.sk

Šok z Bruselu: Zdražie voda o 400 percent?


  2013-03-01  (12:28)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Šok z Bruselu: Zdražie voda o 400 percent?

Šok z Bruselu: Zdražie voda o 400 percent?

27. február 2013, 00:00 19

Hrozí megaškandál s vodou? Európa bije na poplach, Brusel totiž pripravuje smernicu, na základe ktorej sa budú môcť udeľovať koncesie vo vodárenstve. Zahraničné médiá varujú, že Únia ňou chce tlačiť na privatizáciu týchto služieb a z vody sa stane tovar. V Portugalsku sa to už začalo a ceny stúpli o 400 percent. Hrozí podobná situácia aj u nás?

Európska komisia pripravila návrh smernice o udeľovaní koncesií. Takmer 100-stranový návrh hovorí o tom, ako môžu štátne a regionálne orgány obstarávať určité stavby a služby. Okrem iného spomína aj koncesie na vodu.

„Určité ustanovenia by sa mali takisto zaviesť pre udeľovanie koncesií na stavebné práce a služby v odvetviach vodného hospodárstva,“ píše sa v návrhu smernice.

Podrobnosti sú však zašité až v prílohe 3 na strane 78. Okrem iného nájdete v návrhu aj letmú zmienku o otvorení trhu s vodárenskými službami. A práve preto sa v Európe zdvihla vlna protestu.

Portugalsko na kolenách

Zahraničné médiá naznačujú, že Brusel tak otvára dvere skrytej privatizácii a že cenu vody bude ovplyvňovať situácia na burze a budú z nej mať zisk nadnárodné spoločnosti.

Odstrašujúcim príkladom je mestečko Pacos du Ferreira na severe Portugalska. Miestny vodovod tu kúpila súkromná spoločnosť. Ľudia protestujú proti vysokým cenám za vodu a kanalizáciu.

„Následky privatizácie sú tu zničujúce. Za pár rokov sa nám ceny navýšili o 400 percent a teraz je to každý rok ešte o 6 percent viac,“ sťažovali sa obyvatelia pre nemecké médiá.

V Portugalsku sa chystá vraj aj privatizácia štátnej vodohospodárskej spoločnosti a rovnaká situácia je aj v gréckych Aténach a Thessalonikách.

Miliónová petícia aj u nás

V celej Európe sa už podpisuje petícia proti tejto smernici. Podľa informácií na webovej stránke k tejto petícii ju doteraz podpísalo skoro milión ľudí. Zapojili sa do toho aj slovenské odbory, ktoré tiež zbierajú podpisy.

Chcú docieliť, aby členské štáty vo svojich legislatívach zachytili právo na vodu a hygienu ako ľudské právo a aby zásobovanie vodou a správa vodných zdrojov neboli riadené pravidlami vnútorného trhu.

„Je tu obava, že v budúcnosti voda nebude prístupná pre všetkých obyvateľov Európskej únie. Myslíme si, že ak sa bude privatizovať, zhorší sa dostupnosť a môže sa to odraziť na vysokých cenách a nižšej kvalite vody,“ povedal šéf zdravotníckych odborárov Anton Szalay, ktorý má petíciu u nás pod palcom. U nás ju zatiaľ podpísala len tisícka ľudí.

Len zlý výklad?

Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku situáciu upokojuje a tvrdí, že ide o zlý a účelový výklad návrhu.

„Právomoc verejných orgánov rozhodovať o tom, či budú svoje služby poskytovať priamo, alebo prostredníctvom súkromných operátorov, ostáva zachovaná,“ napísala nám Jana Farkašová zo Zastúpenia.

Aká je situácia na Slovensku?

Vlastníkom podzemných vôd, prírodných liečivých zdrojov a vodných tokov je na základe ústavy štát. Čiže patria nám všetkým. Vodárenské spoločnosti dostali do správy akciovky miest a obcí. Máme ich dokopy 14, tri už prevádzkujú francúzske nadnárodné koncerny.

Zdrvujúcich cien vody ako v Portugalsku sa u nás zrejme nemusíme báť. Zo zákona ich schvaľuje Úrad pre reguláciu sieťových odvetví. Čo by sa stalo, ak by Brusel, čisto hypoteticky, nariadil privatizovať priamo vodné zdroje? Museli by sme kvôli tomu meniť ústavu?

„Povinnosť štátu upraviť národnú legislatívu závisí od záväznosti daného legislatívneho predpisu Únie,“ napísali nám z tlačového oddelenia ministerstva životného prostredia.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/EVA PRISTAŠOVÁ

 

Treba sa nám zobudiť, tie ku.vy sú schopné všetkého!


Emka
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
bogy . covowejo77   |   ip:188.167.1   |   2013-03-02  (02:41)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Keď si uvedomím že Brusel tlačí už asi 2 roky na to, aby sa sprivatizovala preprava plynu potrubím cez územie SR, tak sa ani nečudujem, že tie svine chystajú čosi podobné aj s prepravou vody. Určite nejde o zlý výklad. Lobisti si podplatili politikov. Jasné ako facka.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-02  (03:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tešte sa ludia!!

Radujte sa, veseľte sa, ich vláda sa týmito kŕčmi začína a to znamená ,že sa za chvílu aj skončí!!
Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-02  (03:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ešte niečo..

Tu nejde o to aby na nás zarobili a preto akože idú dvíhať ceny plynu, vody, prepravy, a bla bla bla..

Tu ide o vytvorenie NEÚNOSNEJ ATMOSFÉRY, ktorá bude viest k "dobrovolnému" schváleniu svetovej vlády ktorá bude starostlivo pripravená!!!

Oni na peniaze serú.

Chcú aby ich celý svet oslavoval, chválil za záchranu..

Nedajte sa oblbnúť..
Skogen . samygile95   |   ip:145.255.1   |   2013-03-02  (06:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovensko už splnilo minimálny počet hlasov pod petíciu, ktorou by sa malo zabrániť podobnému dolovaniu renty. Ak sa im to nepodarí pri vode, skúsia niečo iné. A vy ste podpísali petíciu, ak nesúhlasíte s privatizáciou vodných zdrojov?


Velká gratulace náleží Slovensku!

Slovensko jako pátá země EU získala dostatečný počet hlasů pro Petici proti privatizaci vodních zdrojů. Blahopřejeme!

-----------------------------------------------------------------

Petice k Evropské komisi proti privatizaci vodních zdrojů.

Ačkoli se podařilo získat 1 milión podpisů, bohužel jsme nedosáhli poměrnou část na jednotlivou členskou zemi Evropské unie.

Za Českou republiku k 27.2.2013 schází 12.995 platných podpisů.

Slovensko splnilo poměrnou část hlasů jako pátá země Evropské unie.


Odkaz na petici:

Český link:
https://signature.right2water.eu/oct-web-public/index.do?initiativeLang=cs

Slovenský link:
https://signature.right2water.eu/oct-web-public/index.do?lang=sk

Oficiální stránky organizátorů petice: http://www.right2water.eu/cs

-------------------------------------------------------------

Oč se vlastně jedná.

Evropská komise v tuto chvíli projednává novou koncesní politiku pro veřejné služby (odpad, voda, elektřina).
Na základě nových pravidel obec/město/stát o každé zakázce v hodnotě nad 8 mio euro není oprávněno samo rozhodnout - komu zakázku zadá. Dle nových pravidel musí obec/město vypsat celoevropský transparentní tendr (ve všech jazycích). Budou konkrétní kritéria na společnosti, které tyto zakázky budou smět realizovat. Důsledkem bude, že menší komunální organizace budou mít problémy s vlastním přežitím. Výhledově je možné, že bude docházet k masové privatizaci těchto společností (vodáren kupříkladu).
Všechny stávající smlouvy na tyto služby budou platné do chvíle, kdy by došlo k jakékoli úpravě těchto smluv. V tu chvíli vzniká povinnost k vyhlášení celoevropského tendru a původní smlouva zaniká.
Z novely jsou vyjmuty vojenské a bezpečnostní zakázky.

Zdroj: http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=COM%3A2011%3A0897%3AFIN%3ADE%3APDF
http://www.weidenholzer.eu/?p=5656
http://www.weidenholzer.eu/?p=5394

---------------------------------------------------------------

VODA a SANITACE jsou LIDSKÁ PRÁVA
VODA je VEŘEJNÝ STATEK, NIKOLI KOMODITA. Vyzýváme Evropskou komisi k návrhu legislativy, která zavede lidské právo na vodu a hygienu tak jak je uznáváno Organizací spojených národů a která bude podporovat zajišťování vody a hygieny jako základní veřejné služby pro všechny. Legislativa EU by měla po vládách požadovat zajištění a poskytování dostatku čisté pitné vody a hygieny všem občanům. Požadujeme, aby:
1. měly instituce a členské státy EU povinnost zajistit všem obyvatelům právo na vodu a hygienu.
2. zásobování vodou a správa vodních zdrojů nespadaly do „pravidel vnitřního trhu“ a aby bylo vodohospodářství osvobozeno od liberalizace.
3. EU zvyšovala své snahy o zajištění univerzálního přístupu k vodě a hygieně.

--------------------------------------------------------------------
Petice je organizována v rámci Evropské občanské iniciativy

Evropskou občanskou iniciativou občané vyzývají Evropskou komisi, aby v některé z oblastí spadajících do její kompetence navrhla právní předpis. K iniciativě se musí připojit alespoň jeden milion občanů EU, kteří musí pocházet z alespoň 7 různých členských států. V každém z těchto 7 členských států musí počet signatářů dosáhnout stanoveného limitu.

Pravidla a postupy, kterými se občanské iniciativy řídí, jsou stanoveny nařízením, které přijal Evropský parlament a Rada Evropské unie v únoru 2011.

viz dále http://ec.europa.eu/citizens-initiative/public/basic-facts

Petice je registrována u Evropské občanské iniciativy a detaily k registraci. Podpisy se musí sebrat do konce října 2013:
http://ec.europa.eu/citizens-initiative/public/initiatives/ongoing/details/2012/000003

Petici organizuje EPSU European Federation of Public Service Unions/Odborový svaz veřejných služeb.
---------------------------------------------------------------
Za Českou republiku jsou kontaktními osobami

BŘEŇKOVÁ Ivana
CMKOS
Czech Republic
Brenkova.ivana@cmkos.cz
http://www.cmkos.cz/

RŮŽIČKA Pavel
OSDLV
Czech Republic
osdlvregkv@volny.cz
http://www.osdlv.cz/info.php?event_akce=info_detail&;id_info=2012000086

Za Slovenskou republiku jsou kontaktními osobami:
SZALAY Anton
SOZZASS
Slovakia
szalay@sozzass.sk
http://www.sozzass.sk/

DLUGOŠ Zdeno
OZDLV
Slovakia
sekretariat@ozdlv.sk
http://www.ozdlv.sk/


Cerftikace BSI (https) – ochrana údajů https://www.bsi.bund.de/DE/Themen/weitereThemen/EBI/Erteilte_Bescheinigungen/Erteilte_Bescheinigunge
n_node.html

Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/207330306074309/
Fotka: Velká gratulace náleží Slovensku! Slovensko jako pátá země EU získala dostatečný počet hlasů pro Petici proti privatizaci vodních zdrojů. Blahopřejeme! ----------------------------------------------------------------- Petice k Evropské komisi proti privatizaci vodních zdrojů. Ačkoli se podařilo získat 1 milión podpisů, bohužel jsme nedosáhli poměrnou část na jednotlivou členskou zemi Evropské unie. Za Českou republiku k 27.2.2013 schází 12.995 platných podpisů. Slovensko splnilo poměrnou část hlasů jako pátá země Evropské unie. Odkaz na petici: Český link: https://signature.right2water.eu/oct-web-public/index.do?initiativeLang=cs Slovenský link: https://signature.right2water.eu/oct-web-public/index.do?lang=sk Oficiální stránky organizátorů petice: http://www.right2water.eu/cs ------------------------------------------------------------- Oč se vlastně jedná. Evropská komise v tuto chvíli projednává novou koncesní politiku pro veřejné služby (odpad, voda, elektřina). Na základě nových pravidel obec/město/stát o každé zakázce v hodnotě nad 8 mio euro není oprávněno samo rozhodnout - komu zakázku zadá. Dle nových pravidel musí obec/město vypsat celoevropský transparentní tendr (ve všech jazycích). Budou konkrétní kritéria na společnosti, které tyto zakázky budou smět realizovat. Důsledkem bude, že menší komunální organizace budou mít problémy s vlastním přežitím. Výhledově je možné, že bude docházet k masové privatizaci těchto společností (vodáren kupříkladu). Všechny stávající smlouvy na tyto služby budou platné do chvíle, kdy by došlo k jakékoli úpravě těchto smluv. V tu chvíli vzniká povinnost k vyhlášení celoevropského tendru a původní smlouva zaniká. Z novely jsou vyjmuty vojenské a bezpečnostní zakázky. Zdroj: http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=COM%3A2011%3A0897%3AFIN%3ADE%3APDF http://www.weidenholzer.eu/?p=5656 http://www.weidenholzer.eu/?p=5394 --------------------------------------------------------------- VODA a SANITACE jsou LIDSKÁ PRÁVA VODA je VEŘEJNÝ STATEK, NIKOLI KOMODITA. Vyzýváme Evropskou komisi k návrhu legislativy, která zavede lidské právo na vodu a hygienu tak jak je uznáváno Organizací spojených národů a která bude podporovat zajišťování vody a hygieny jako základní veřejné služby pro všechny. Legislativa EU by měla po vládách požadovat zajištění a poskytování dostatku čisté pitné vody a hygieny všem občanům. Požadujeme, aby: 1. měly instituce a členské státy EU povinnost zajistit všem obyvatelům právo na vodu a hygienu. 2. zásobování vodou a správa vodních zdrojů nespadaly do „pravidel vnitřního trhu“ a aby bylo vodohospodářství osvobozeno od liberalizace. 3. EU zvyšovala své snahy o zajištění univerzálního přístupu k vodě a hygieně. -------------------------------------------------------------------- Petice je organizována v rámci Evropské občanské iniciativy Evropskou občanskou iniciativou občané vyzývají Evropskou komisi, aby v některé z oblastí spadajících do její kompetence navrhla právní předpis. K iniciativě se musí připojit alespoň jeden milion občanů EU, kteří musí pocházet z alespoň 7 různých členských států. V každém z těchto 7 členských států musí počet signatářů dosáhnout stanoveného limitu. Pravidla a postupy, kterými se občanské iniciativy řídí, jsou stanoveny nařízením, které přijal Evropský parlament a Rada Evropské unie v únoru 2011. viz dále http://ec.europa.eu/citizens-initiative/public/basic-facts Petice je registrována u Evropské občanské iniciativy a detaily k registraci. Podpisy se musí sebrat do konce října 2013: http://ec.europa.eu/citizens-initiative/public/initiatives/ongoing/details/2012/000003 Petici organizuje EPSU European Federation of Public Service Unions/Odborový svaz veřejných služeb. --------------------------------------------------------------- Za Českou republiku jsou kontaktními osobami BŘEŇKOVÁ Ivana CMKOS Czech Republic Brenkova.ivana@cmkos.cz http://www.cmkos.cz/ RŮŽIČKA Pavel OSDLV Czech Republic osdlvregkv@volny.cz http://www.osdlv.cz/info.php?event_akce=info_detail&;id_info=2012000086 Za Slovenskou republiku jsou kontaktními osobami: SZALAY Anton SOZZASS Slovakia szalay@sozzass.sk http://www.sozzass.sk/ DLUGOŠ Zdeno OZDLV Slovakia sekretariat@ozdlv.sk http://www.ozdlv.sk/ Cerftikace BSI (https) – ochrana údajů https://www.bsi.bund.de/DE/Themen/weitereThemen/EBI/Erteilte_Bescheinigungen/Erteilte_Bescheinigunge
n_node.html Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/207330306074309/
Páči sa mi to · · Zvýrazniť · Zdieľať


sines . nowyxale46   |   ip:78.98.94.   |   2013-03-02  (07:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ale to, nám už načisto vykapú všetci voliči a obdivovatelia bruselu..


sines . nowyxale46   |   ip:78.98.94.   |   2013-03-02  (07:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážený, len aby ste pochopili, toto je ŽIDOVSKA politika o ktorej tu mnohí z vás hovoria ,že také niečo neexistuje.


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-03-02  (08:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď sa môže na Blízkom východe strategicky bojovať o ropu,prečo by sa v Európe nemohlo strategicky bojovať o vodu.Samozrejme humánejšími prostriedkami.Veď sme predsa nejaká civilizovaná spoločnosť.My sa tu kvôli nejakej vode nebudeme predsa zabíjať... Zatiaľ.


ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.10   |   2013-03-02  (08:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S tou vodou to nie je nic nove... Toto uz amici davno odskusali v Juznej amerike... Takze sa toho s urcitostou dockame aj v EU... Vtedy sa ukaze, ze najzivotaschopnejsou skupinou su nasi cigani... Ti vodu nepouzivaju uz starocia...

Zatial sa treba tesit, ze sa neda spoplatnit aj vzduch a hlavne, ze na odstavenie vzduchu nad zemskym povrchom zatial neexistuje ventil... Aj ked, cigani by prezili aj to...

Lunik IX. po tyzdni bez vzduchu... Z utrob pivnice sa ozyva hlas:

Dyg more Arabela, toti gadzove pre nas konecne zrobili daco fajne... Jak som sa rano chcel postavit na nohy, tak so mnou dziglo do steny, jak by som vyfetoval pol litra toluenu a zapil litrom okeny... Nekupuj uz toluen, budeme mat vecej na okenu... Sandokan, ta co ty saleny, more? Jake nekupuj toluen? Sak ja mam uz 4 dni nohy za usami a som taka zje_bana, ze ani neviem ci to od toho kyslika, ci od navstevy tvojej rodiny? Chces okenu, kup sebe sam... Najprv mi ale odves aspon jednu nohu, bo sebe nechcem nasikat do ksichtu...


mackouko . hitivehu83   |   ip:89.173.17   |   2013-03-02  (09:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aká je situácia na Slovensku?

Vlastníkom podzemných vôd, prírodných liečivých zdrojov a vodných tokov je na základe ústavy štát. Čiže patria nám všetkým. Vodárenské spoločnosti dostali do správy akciovky miest a obcí. Máme ich dokopy 14, tri už prevádzkujú francúzske nadnárodné koncerny.

NEMÝĽTE SA! Ak voda (a iné zdroje) patrí štátu skratka š.p.(štátny podnik) napr. VODÁRNE š.p., tak MEPATRÍ ĽUDU, ale PRÁVNICKEJ OSOBE V PODOBE ŠTÁTU! A právnicka osoba môže robiť čo chce, stačí do vedenia dosadiť "správnych" ľudí(svine) a môže sa predávať - kradnúť legálne len taký fukot a nič stým nespravíme. NIE JE NÁHODA, že už tri patria francúzom, mimochodom štátnej francúzskej spoločnosti.
Ak by mala patriť ľudu MUSÍ BYŤ SKRATKA n.p.(národný podnik), vtedy skutočne patrí voda ľudu a štát je len poverený správou! A n.p.(národný podnik) sa NESMIE PRIVATIZOVAŤ!
K zrade došlo 1.11.1987 prijatím zákona o š.p.! Preto mohlo dôjsť k takému rozkrádaniu a ožobračeniu, pripravovalo sa to od Reykiavíku rok 1985.
UVEDOMTE SI TEN ROZDIEL MEDZI š.p a n.p.!Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-03-02  (09:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len aby to nebol ozaj zly vyklad potobne ako s cipovanim psov, unia sice nariadila cipovanie psov ale len tych, ktore cestuju za hranice statu ale nasi kreteni v parlamente schvalili cipovanie vsetkych psov a maciek

takze zacat by sme mali s nasim panstvom, najlepsie defenestraciou


LogON . mowogesu02   |   ip:84.47.10.   |   2013-03-02  (10:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na úvod:
Som za zachovanie status quo, ktoré je zakotvené v ústave SR!

a na margo petície použijem na úvod parafrázu:
mjr.Terazky : "A čo si vy, Kefalín predstavujete pod pojmom
"ľudské právo občana EÚ na vodu" ?
Odpoviem si sám!
(vízia)
EK "pod tlakom" vyhovela petícii občanov EÚ a prijala tomu zodpovedajúcu legislatívu.
"Každý občan EÚ má rovnaké právo na vodu!"
Na základe prepočtu (kapacita vodných zdrojov, počet občanov EÚ) má
každý občan EÚ nárok na X-kubíkov vody ročne.
Nadspotreba sa trestá vo forme Y-násobku ceny za vodu.
Takto získané finančné prostriedky budú odvedené do fondu EÚ
z ktorého sa budú financovať projekty na zprístupnenie vodných zdrojov ostatným občanom EÚ.
Tak si to predstavujem!


Občania SR, už vám došlo o koho vodu sa hlavne jedná a kto to zaplatí?
Alebo treba počkať, kým sa "rozleží", ako s EÚ a eurom?
Nevidíte tú "voš" v barančom kožuchu?

ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.22   |   2013-03-02  (11:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no čo tak sa budete HejSlováčikovia sprchovať len v montovni a tam vám budú poukazovať že to máte ako benefit a celá rodina sa bude kúpať v jednom koryte v Sobotu aby ráno v Nedeľu čistulinký mohli ísť do Chrámu Páňe, óóóóóó pomodlime sa bratia a sestry HejSlováci a HejSlovenky :DDDDDDDDDD


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2013-03-02  (11:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujimalo by ma len to, ci ma niekto presne informacie, aka je cena za kubik vody v Portugalsku. U nas sa cena vody zdvihla za poslednych 20 rokov o 10000-15000 perc. a vas ide rozohnit neuplna a mozno aj skreslena infirmacia z inej krajiny.
Len pre zaujimavost, prednedavnom sa objavila sprava, ze Indonezia trpi nedostatkom pitnej vody a pristupili k drastickemu zvyseniu cien vody na neuveritelnu sumu nieco vyse eura za kubik. U nas, kedze mame dostatok pitnej vody toto zatial nehrozi, preto mame ludovu cenu a za kubik vodneho a stocneho zaplatime len o nieco menej ako 5 eur.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.7.   |   2013-03-02  (11:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ornagutan.. :-)))
Dnes sršíš humorom.


LogON . mowogesu02   |   ip:84.47.10.   |   2013-03-02  (11:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Postrašiť ovečky vlkom a potom "mimovládne" zahnať pod zámienkou "pseudoochrany" do košiara EÚ!


DrHujer . doducyve62   |   ip:178.40.19   |   2013-03-02  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael, max je 3,5€.


http://www.vodarenstvi.cz/clanky/srovnani-cen-vody-v-evrope


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.22   |   2013-03-02  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LogON presne toto je najväčšia chyba Slovákov, myslia si že sú pupok sveta a že niekto na nich robí bububu aby prijali NWO, nie je to tak, majú záujem Slovensko ždýmať koľko sa bude len dať a Slovákom nechať len úplné minimum, toľko aby nepomreli :DDDDDDDDDD


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.76.   |   2013-03-02  (12:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  „Ne býček na provázku“: pohled z Ameriky

Putin – „není býčkem na provázku“. Amerika nechápe Rusko a dělá stejnou chybu, jako Hitler. Rusové nejsou Japonci: na nic nezapomenou a nic neodpustí....


Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/ne-bycek-na-provazku-pohled-z-ameriky/


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (12:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už dávnejšie som tu písal že.. scifi .. potrubia dupľované ..tu nafta..tam voda a Arabi "zošalenetí"..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vodu máme!!! Len " gazdu " treba!!! Ale čo už my pod Tatrami min. 50 rokov . máme s tým.. málo problémov..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (12:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A cena vody..???no v "nerezových" -večných- potrubiach a pstruhy -ako čidla čistoty.. ..hajajááj...


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (12:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A politikov upozorňujeme... čím hlúpejší tým drahšia voda...ale čo už...ako Švejkové pivo.. a pád vlády!!


valdo . rysohise46   |   ip:95.102.13   |   2013-03-02  (12:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Firma VEOLIA s.r.o. už útočí na naše slobody. Dávajme pozor na svoje práva a slobody. Obama v Amerike dal vodné zdroje pod armádu USA. Tam už prišli o právo na vodu. S cenou vody si vláda môže robiť čo sa jej zachce. Nedovoľme im, aby to tu prešlo tak ako v USA. Klonovaných Bruselských politikov môžu obyvatelia EU voliť len dovtedy, pokiaľ budú neinformovaní.Vyberať si politikov a prezidentov podľa nich môžeme len podľa ich pravidiel a z ich liahne. Ale právo na informácie má každý!


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.22   |   2013-03-02  (13:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  eštšže som sa z tejto skrachovanej gubernie Bruselu-Berlína-Telavivu-Wošingtonu rozhodol odít a je mi jedno či budete platiť Francúzskej štátnej firme za vodu cenu ako za minerálku z teska, mne je to putna :DDDDDDDDDDDDDDDD


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.22   |   2013-03-02  (13:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ešteže som sa z tejto skrachovanej gubernie Bruselu-Berlína-Telavivu-Wošingtonu rozhodol odísť a je mi jedno či budete platiť Francúzskej štátnej firme za vodu cenu ako za minerálku z Teska, mne je to putňa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

už vám HejSlováci ku šťastiu chýba len uránová baňa pri Košiciach a zlatá baňa v Detve a v Kremnici :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (13:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  EID...šup šup.."abtreten" nie ste ani prínosom ani zaujímaví...


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.22   |   2013-03-02  (13:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klopi to je také bolševické heslo byť prínosom :DDDD

HejSlováci sú druhotriedni národ a svojou nadutosťou, sprostotou a chamtivosťou sa tlačia do treto triednosti :DDDDDDDDDDDDDD

sice západ na takýchto podvodoch zarába a tlačí na Slovensko aby sa takéto podvody diali ale na čo netreba v prvom rade zabúdať, každí takýto podvod je odsúhlasení podplatení vašim HejSlovenským bratom alebo HejSlovenskou podplatenou sestričkou :DDDDDDDD na to netreba zabudnúť, takže za to že Slovensko je prdel sveta a svetu na smiech si v prvom rade môžu sami HejSlováci :DDDDDDDDDDD


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (13:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  EID ..Vďaka za úprimnosť!!!Ale vzhľadom na Váš písomný a hlavne obsahový prezent skúste sa zamyslieť nad tým ako ste presvedčili Nemcov že prišlo .."kopa rozumu a dbornosti"..to akože Vy a Nemci nevedia si čo s vami počať..." My pod Tatrami máme bohaté aj genetické sklúsenosti aj s Nemecky hovoriacim etnikom a.../B..čka v Nemecku robiť nepôjdeme..../


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.22   |   2013-03-02  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klopi po tom je ta riť Paľova ako ja koho presvedčím ale ako vi presvedčíte Kanaďanov a Francúzov, Fica, Radič babu, Potkaníka, Mikloža, Freša, Šuflíka, Kapríka Lížpiča, Čo Fígla Groša, Maďara Vojta B ... aby vám neťažili a najme nepovolili ťažbu uránu, zlata a nekšeftovali s vašou vodou :DDDDDDDDDDDDD


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (14:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dačo "šrubovať" alebo "umývať" zadky po "D" nato sme my pod Tatrami ináč učení!!! A boľševicke či "HejSlovenské" invektívy sú prezentné pre plytkosť ducha, myslenia aj skutkov -vyvíjať sa v oblasti myslenia, vzdelanosti či odbornosti...môžte začať..!! aj v Nemecku!!Prajeme aj úspechy!!..!EIDOlars..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (14:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viete si predstaviť tu krásu teraz tu pod Tatrami.. a pri čítaní Vaších ..no myšlienkových výjavoch zostávame v presvedčení že jak dobre že ste táááá het...EID.../veď ani písať ste sa ..aj tvorivosť ..je vám vzdialená...cudzia..., ale " Písať " môžte aspoň bude sranda....


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.22   |   2013-03-02  (14:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klopi lepšie zadky v Nemecku umývať ako na HejSlovensku v kravatke na riti sedieť a na služobnej fóbii sa po rozpadnutých cestách ponevierať, ja nemám komplex z podradnej práce ako 90% HejSlovákov každá práca je potrebná ináč by sa nerobila :DDDDDDDDDD druhá vec je ako to je platené na HejSlovensku, preto pindajú učitelia že majú malé platy, lebo každý druhý murár má aspoň 2-3 krát toľko ako oni a ten neschopní a prepitý toľko ako vysokoškolák učiteľ :DDDDDDDDDDD


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.7.   |   2013-03-02  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak tak ELdolars. To je presne to kam Ťa chceli dostať. Pôjdeš na panské do nemecka. :-)


LogON . mowogesu02   |   ip:84.47.10.   |   2013-03-02  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ElDolars
Si ma nepochopil.
Voda je posledné, v čom sme ešte sebestační, ak nerátam hlupych politikov.
A otázočka, kto bude umývať tebe na staré kolená, žeby nemeckí ...


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.22   |   2013-03-02  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne to nevadí, pod alpami budem v krčmičke Weisbír chlípať a sem tam k tomu šupnúť pol deci šnapsu :DDDDDDD to je to čo presne chcem :DDDDDDDDDDDD skoro ako Klopi v Tatrách ale ja budem ElDo v Alpách :DDDDDDDDDD potom vám budem písať čo si Turci, Juhoši, Poliaci a Nemec Helmut krčmár o vás a vašich názoroch na Slovensku myslia :DDDDDDDDDDD


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Slovensko je prdel sveta"--Myšlienkový výtvor ..majstra..EIDolars /vyššie napísaný/!Majstre ste vadníí!


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.22   |   2013-03-02  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LogON pred nedávnom som čítal v Sme že ako bola podpora v rokoch 2000-2010 automobilovým montovniam, tak že sa má začať po roku 2020 podporovať priemisel utierani (_!_) na Slovensku a to Nemeckých a Rakúskych dôchodcov, že to bude veľký ekonomický pilier HejSlovenska, takže LogON nejaká mladá Slovenka mi bude utierať starú prdel v Tatrách v krásnom prostredí pri lese :DDDDDDDDDDDD


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (14:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majstre...EIDolars..."genug" ..lebo ste "plytký" a nezaujímavý...


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.24   |   2013-03-02  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klopi plno kecov tu máš práveže ty a riešenia neponúkaš a keď niekto niečo zlé opíše, tak ho začneš obviňovať :DDDDDDDDDDDDD typické :DDDDDDDD a ja zaujímavý a populárni ani netúžim byť :DDDDDDDDDD HejSlovenská republika vám ide do hajzlu a tebe vadí že nato poukazujem a že už som ten bodrel nezniesol a radšej idem preč :DDDDDDDDDDDDDDD je to Klopi na tebe s Pikom zachrániť ResPubliku HejSlovensku :DDDDDDDDDD


michal . hykuwevu70   |   ip:91.127.12   |   2013-03-02  (14:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ElDolars :

Nedokázal so zmeniť pomery na Slovensku a aby si sa mal lepšie tak si emigroval za prácou do cudziny a stadiaľ píšeš a robíš sa tu kingom. Si len jeden z mnoha tých zbabelých Slovákov, ktorí sa báli nastaviť krk a zobrať zodpovednosť, aby tu niečo zmenili k lepšiemu, ale radšej zbabelo zdrhli, aby im ritiam bolo lepšie, presne ako ty.
A takéto osoby si myslia, že zjedli múdrosť sveta a zo závetria tu všetko kritizujú a hlavne serú do vlastného hniezda, z ktorého pochádzajú.
Takýmto správaním len poukazuješ na to, čo si skutočne. Si proste odrodilec, ktorý preto, aby sa mal dobre bude radšej lízať zadky v cudzine a aby sa vykompenzoval, tak tu špiní všetkých Slovákov, Slovensko, ktorí tu musia tvrdo pracovať, lebo nie každý Slovák z viacerých dovodov mohol emigrovať..Takže si radšej vstúp do seba a zistíš ako si na tom s tvojím charakterom a morálkou..

Mne nevadia Slováci, čo pracujú v cudzine a emigrovali. Úbohí sú len tí, čo tu všetko kritizujú z cudziny, píšu ako ty a robia sa múdrymi, ale nezmohli sa na viac ako emigráciu. To bola celá ich odvaha...)LogON . mowogesu02   |   ip:84.47.10.   |   2013-03-02  (15:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a zazvonil tirolský zvonec a....
:-)ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.24   |   2013-03-02  (15:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  michal užívaj si vyspelého Fico-Dzurindizmu lebo bude len horšie :DDDDDDDDDDDDDDDDDD a riť Paľovu ta je do mňa :DDDDDDDDDDDDDDDDD najviac sa mi páči to že na mňa nadávate ako keby som vám ja bane na HejSlovensku otváral, vašu vodu vám za veľa predával, pôžičky na banány bral a modročervené Gorily kŕmil ... :DDDDDDDDD a ty michal si čo urobil aby sa Slovensko nestalo (_!_) EU a Sveta :DDDDDDDDD


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (15:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dá sa súhlasiť s Vaším .." polopatistickým ".. názorom ..Michal.hy. až na tvrdenie..."a robia sa múdrymi."Hľadáme múdrosť v príspevkoch EIDolars...no nie a nie...


michal . hykuwevu70   |   ip:91.127.12   |   2013-03-02  (15:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ElDolars :

Ja viem, že je to tu zlé a može byť aj horšie. Ale ty proste len zbytočne paušalizuješ a urážaš všetkých Slovákov.

"HejSlováci sú druhotriedni národ a svojou nadutosťou, sprostotou a chamtivosťou sa tlačia do treto triednosti "

Mimochodom chudoba človeka ešte nič nemusí hovoriť o jeho morálke a inteligencií. Pretože chudobu sposobuje viac faktorov, takže si tie poznámky o slovenskom národe odpusť a až to nedokážeš, nebuď prekvapený kritikou na svoju osobu.
Čo som ja urobil pre Slovensko ?
Tak, pracujem tu a platím dane napríklad a vyvíjam aj iné aktivity v prospech SR...Vytváraš ty v SR pracovné miesta, platíš dane v SR, prispievaš aspoň takto ?
A ja aspoň nesertiem do vlastnéhé hniezda, z ktorého pochádzam, ako to robí mnoho emigrantov, napríklad aj ty...


michal . hykuwevu70   |   ip:91.127.12   |   2013-03-02  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klopi :

--)


LogON . mowogesu02   |   ip:84.47.10.   |   2013-03-02  (15:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ElDolars
V tých Tatrách si myslel tesne vedľa tej skládky odpadu po ťažbe uránu?
:-)Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-02  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandemonium v akcii..

http://www.youtube.com/watch?v=ZlpvxWi7thgXerox . dotymote09   |   ip:66.87.117   |   2013-03-02  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Googlujte: Cochabamba Water War. alebo: Lease the rain. Toto bolo prvým nástupným znakom o čo pôjde v budúcnosti. Zainteresované americké korporácie ako Bechtel-Bush, Cheney, James Baker etc.


DrHujer . doducyve62   |   ip:178.40.19   |   2013-03-02  (16:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sused kupujúci 6 kusové balenie 1,5 litrovej sviežej vody tesco za 1,95 nadáva na cenu 1000 litrov vody z točky za 0,9€...

Ano.


Antabus . hecyliny20   |   ip:66.87.117   |   2013-03-02  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zoznam konfliktov o vodu
http://www.worldwater.org/conflict/list/
Film Leasing the rain najdete na youtube
http://www.pbs.org/frontlineworld/stories/bolivia/
Takto nejako bude vyzerat Slovensko v buducnosti. Budeme platit dan aj za dazdovu vodu co je bezne v USA


John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2013-03-02  (16:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  EU si moze uzakonit, ze je Slnko cierne a Mesiac cerveny. Nad Slovenskom budu hromy-blesky divo bit aj ked si EU uzakoni inac.


vodar . qehalivi97   |   ip:217.112.1   |   2013-03-02  (16:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Voda v ČR dávno zdražila 400 x ! A to je mnohem víc, než 400 %. ( 4 x !) Stála 0,20 Kčs / kubík, dnes 120 ,- Kč / kubík ( průměrně 80 - 90,- Kč).

http://www.jakbydlet.cz/clanek/481_mit-cisticku-odpadnich-vod-je-vysada.aspx

Mít vlastní vodu a nikomu za ni neplatit je nedocenitelná výhoda. Soběstačnost, „survival.“ Dříve běžná věc, dnes výsada. Některé domy již dnes, za vodu platí více, než za energie. Vždyť voda před revolucí stála 0,20 Kč / kubík, dnes 80 Kč / kubík.

Nebezpečí z prodlení:
Pokud zaváháte, domovní čističku odpadních vod, díky změnám legislativy, příští rok můžete mít již třeba o 80 000,- Kč dražší, nebo vůbec ne, pokud si obec dá do výhledu budování centrální kanalizace. Znemožnit občanům budování domovních čov lze i snadněji. Jeden z našich okolních států již obeslal své úředníky s nařízením, nebo doporučením, aby domovní čov jednoduše nepovolovali. A oni je skutečně nepovolují. Tedy, to co je dnes ještě snadné, v brzku již může být obtížné, nebo nemožné.

Ekologie může být velmi ekonomická, pokud právě nejdete proti zisku „monopolům“, které to jinak zarazí.
klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-02  (17:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak vodné viadukty v Ríme cca 2000rokov, ak Turek kopal v skale studňu tak dnes by už mali byť všetky teplé, minerálne a pitné pramene zachytené a v nehrdzavejúcich potrubiach a pripravené, funkčne pre ďalšie storočie aj na predaj , aj Arabom aj pre ďalšie generácie...U nás už pomaly aj vychladnú teplé pramene navrtané ešte v bývalom... a "gazdujeme" ,riadime, mane-gerujejeeeebeeeme...ˇ


harry . paholenu0   |   ip:95.102.21   |   2013-03-02  (20:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klopi.Turek kopal,teple jeee,nikto nesti,vsak,co teraz,tak idme.

A nech si nikto nemysli ze,ale inak,alebo?,, No co, tak bojujme,alebo idme?

U nas v krcme,ze ,zajtra bude fajn.Alebo nie,lebo krava kraka.Ale inac som vsetci Ok.

OSTATNI.

Dufam,ze aj tym ostatnym optimistom,zacina dochadzat ze ide o privatizaciu sveta.Je jedno ze ci to bude ropa,voda, casom vzduch.Ide o princip.

Vsetko BUDE sprivatizovane,a majitel BUDE rozhodovat.

A ano Piko, aj o Tvojich vychadzkach do lesa.Len Ty to este netusis.

Piko,boze ,ako Ti zavidim Tvoj optimizmus.Kopu by som ho potreboval.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.7.   |   2013-03-02  (20:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak tak veru harry.. Všetko bude privatne a majitel sveta z babylonskej veže ma bude sledovať ako chodím po jeho lese a pijem jeho vodu a zbieram jeho huby či černice.. :-))
fatima . vamohura49   |   ip:178.40.98   |   2013-03-02  (22:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
nepite vodu, ziju v nej ryby, aj tam sulozia a kadit na breh nechodia...harry . paholenu0   |   ip:95.102.21   |   2013-03-03  (03:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko,nemusi to byt nutne z babylonskej veze.

A bude to dane zakonom o vstupe do lesa,tak ako je to vo viacerych statoch unie,ale aj inde na svete. A tato cinnost bude trestny cin.

Za tri huby a dve misky cernic,pet rokov v Leopoldove.:}

Len vyckaj casu,jak hus klasu.

http://tema.pravda.sk/Tema/zberanie-plodov-v-sukromnych-lesoch-25.aspx


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2013-03-03  (04:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hej Slovaci, musim suhlasit s EIDolars ma vecsiu pravdu jak oponenti, ale na druhej strane ja si sam peciem chlieb, v zime si sam robim svoje vlastne cabajky pijem len nesladeny zeleny caj, ziadne zbrndy od cocacoly a ak by bola ta voda taka draha tak si vyhlbim studnu jak spravil moj brat a bude svaty pokoj. Splachovat zachod a sprchovat sa clovek moze i zo studnicnej vody na varenie a pitie moze pouzivat osetrenu z vodovodu.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.7.   |   2013-03-03  (06:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Harry naozaj Ti nezávidím túto situáciu.
Vzorec ako to všetko bude vyzerať, a ako to všetko bude na nič si si už vybral.
Držíš sa schémy.


harry . paholenu0   |   ip:95.102.21   |   2013-03-03  (07:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko,diky za Tvoju podporu a sucit.:}

Len tolko k veciam,mna uz sa to moc nedotkne,mna veci len liznu.V problemoch budu tí po mne,ale ako spravneho egoistu ma to az tak neser..

Ovsem,trendy su nastavene,cas ukaze ktory pristup k dejom bol prezieravejsi.Ci ten optimisticky alebo pesimisticky.

Takto ako ludstvo funguje,to daleko nedojde a nevydrzi.Ide len o to,aby zmena ktora prichadza bola nielen v prospech par jedincov, nie totalitarna.Aj ked toto co pisem je na dlhu debatu.Snad ma pochopis.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.7.   |   2013-03-03  (07:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neboj sa Harry chapem. Zmena bude. A nebude totalitarna.
Nikdy nam nebolo lepśie ako dnes a zajtra to bude ešte lepšie. :-)harry . paholenu0   |   ip:95.102.21   |   2013-03-03  (08:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak Ti teda budem verit.Ale neboj,budem stale v strehu.:}


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-03  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..harry ..aby sme sa chápali!!! pokiaľ sa týka vody ..trendovo.. akvadukty stavané cca pred 2000 rokmi , kopanie Turkom studní cca 400 , tak dnes by malo byť všetko v ..nereze. a ihneď... Ale Vás sa to asi netýka ...ste inde aj mýšlienkovo..hajajáááj...viete svoje... :Prajeme Vám...


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-03  (16:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...harry ... a keď nám vysvetlite, že keď sme vo Švajčiarsku išli do lesa na "opekačku" ku ohnisku---kúpili sme si drevo -- od lesostrážcu - tak pochopíme aj Vaše..huby a černice./ale smiešny nie ste/


vierona . pawirevy15   |   ip:178.41.24   |   2013-03-03  (16:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre rafaela -u nas kubik vody stoji bez stocneho 6 eur


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-03-03  (22:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Áno presne tak. Ja osobne EÚ odporúčam zaviesť ešte "koncesie za každý - grg, prd a vyprázdnenie každého občana EÚ.

Tým sa jasne vyšle signál do celého sveta, ako sa dá riešiť celosvetová finančná a morálna kríza.

Všetci budú spokojní, ekonomika bude prosperovať, občanovi EÚ nebude potrebné platiť mzdu - lebo bude zavalený koncesiami a tak radšej nebude nad mieru jesť a piť lebo je to veľmi, veľmi drahé.
ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-03-03  (23:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
EIDolars

Som Slovenka a hanbím sa za takých ako ste vy "veľkí slováci" v zahraničí. A tým teraz nemyslím prácu, ale hanobenie svojich vlastných koreňov.

Ak niekto musí ísť za prácou do zahraničia, to je v poriadku nech ide. Ak ide pre to, lebo to tu nevidí dobre budiš všetci máme slobodnú vôľu. Ale ak niekto takto kydá v podstate aj na svojich rodičov, ktorí tu napriek všetkému "bojujú" žijú a pracujú tak nech si potom nehovorí, že je slovák.


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-03-03  (23:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
EIDolars

Som Slovenka a hanbím sa za takých ako ste vy "veľkí slováci" v zahraničí. A tým teraz nemyslím prácu, ale hanobenie svojich vlastných koreňov.

Ak niekto musí ísť za prácou do zahraničia, to je v poriadku nech ide. Ak ide pre to, lebo to tu nevidí dobre budiš všetci máme slobodnú vôľu. Ale ak niekto takto kydá v podstate aj na svojich rodičov, ktorí tu napriek všetkému "bojujú" žijú a pracujú tak nech si potom nehovorí, že je slovák.


TNT1973 . hamuqeno04   |   ip:217.145.1   |   2013-03-04  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ElDolars
je mi s teba normalne na grc!
hadzes sem rozumy a spinis slovakov ako keby si ty bol nieco viac.si vecsia nula ako my vsetci dokopy.odisiel si do nemecka robit poskoka nemcom,stratil si svoju hrdost a este aj urazas slovakov.
co si myslis,kto si ty?myslis ze teraz si uz aj ty nemec?omyl moj zlaty!pre nemcov si a aj budes iba slovensky emigrant urceny na podradnu pracu.mozno tvoje vnucata uz budu plnohodnotny nemci,ale ty urcite nie.a toto vsetko co som napisal si uz aj ty urcite davno pochopil a ak nie tak pochopis.nas neoklames svojimi recami,klames iba sam seba


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.21   |   2013-03-04  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ukulele a TNT1973 že je to super pocit si do niekoho kopnúť, zahreje to pri srdiečku, však áno a teraz koniec blbím kecom a šup šup budovať svojstojné HejSlovensko, je predsa toho veľa čo treba vybudovať a opraviť na HejSlovensku :DDDDDDD a nik to za vás nespraví :DDDDDDDDDDD


TNT1973 . hamuqeno04   |   ip:217.145.1   |   2013-03-04  (16:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hlupačik,kopeš sam do seba,do svojej minulosti,do svojich predkov a dejin a tvaris sa pri tom ako hrdina.
obmedzenost niektorych ludi je nekonecna!ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-03-04  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
EIDolars

Nie ja som si do teba nekopla. Napísala som ti svoj postoj k hanobeniu vlastných koreňov a národa odkiaľ pochádzaš.

Tu na tejto slovenskej zemi si vyrastal, študoval, keď si bol chorý slovenskí lekári ti poskytovali zdravotnú starostlivosť a to z daní a práce tvojich predkov a rodičov.

Už viac krát aj na iných diskusných vláknach som čítala od teba v podobnom duchu a znení nadávanie na Slovákov a tento národ. A ak nevidíš, že problémy majú všetky štáty a národy sveta, že každý sa niečím v minulosti previnil, že v niečom pochybil a Slováci sú stále pre teba tí najhorší a najsprostejší tak potom to ináč nevidím len tak, že by si si radšej nemal hovoriť Slovák.

Ani jeden národ sveta nie je bez viny, prehreškov, vojen a ničenia tohto sveta.

Naozaj som si nechcela do teba kopnúť, ten kto tu kope do Slovákov si ty. A ak chceš poukázať na chyby tohto národa dá sa to konštruktívne, slušne, na úrovni a základe faktov ale nie nadávkami.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.21   |   2013-03-04  (16:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  keď to budem brať dôsledne ako ty ukulele, tak som vlastne pôvodom z Chorvátska, takže sa ma Slovenska národnosť až tak netýka, len som sa tu narodil :DDDDDDDDDDDD predkovia utiekli pred Turkami a ja utekám pred modročervenými Gorilami :DDDDDDDDDDDDDDD


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.21   |   2013-03-04  (17:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Že narodil tu na Slovensku, veď som sa narodil v Československu :DDDDDDDDDDDDDDD


TNT1973 . hamuqeno04   |   ip:217.145.1   |   2013-03-04  (17:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  heh a uz v tom mam jasno.El,ty vlastne ani nevies ci si a kam patris,preto hanis slovensko aj ked podla mna si slovak a vzdy nim budes.mozes utekat pred kym chces a kolko chces,ale sam pred sebou neutecies.najprv si musis v hlave ujasnit kto si a kam patris.v nemecku sa nikdy nebudes citit doma tak ako na slovensku,ale to si uz mozno zistil.a ked konecne pochopis ze slovensko je tvoja rodna zem,tak prestanes urazat inych aj sam seba hlupymi recami a mozno aj psychicky dospejes.ale neber to az tak tragicky.velmi vela slovakov ma slabe alebo ziadne narodnostne povedomie a to je chyba.
pracoval som v zahranici na viacerych miestach a mozem zodpovedne prehlasit ze malo ktory narod je tak zodpovedny,pracovity,šetrny,skromny atd. ako slovaci.anglicania a iri su lenivy opilci,taliani su zaostali bordelari,americania este existuju iba preto,lebo ziju na dlh,nemci iba preto lebo vyuzivaju lacnu pracovnu silu s vychodu atd. atd.slovakov zneuziva uz staročia kazdy a predsa sme dodnes tu.aj preto som hrdy ze som slovak. a bol by som hrdy aj keby som zil kdekolvek na svete.a ty nam chces nahovorit ze iny narod(snad okrem židov) je taky huževnaty a vytrvali ako slovaci?zeby to tebou ospevovane nemecko?nebud smiesny!jediny problem slovenska je,ze nikdy nemal proslovensky zmyslajucu vladu.ale snad aj k tomu pride


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-03-04  (17:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
EIDolars

To, že máš zmiešanú krv je jedna vec, ale kým si neušiel pred modročervenými Gorilami žil si tu na slovensku. Ak hovoríme o Československu nuž aj ja som sa narodila v ČSSR ale pri rozdelení ČSFR som si priznala národnosť slovensku a som občiankou Slovenskej republiky, tak sa nechytajme za slovíčka.

Ale vidíš. Tvoji rodičia ušli pred Turkami práve sem. Keď pre záchranu životov tvojich rodičov a tým aj samozrejme teba bolo Československo dobré tak prečo nás teraz hanobíš?

Ja som nikdy nehanobila ani Chorvátov, ani Srbov. Sú to pre mňa príbuzné slovanské národy a cítim sa s nimi určitým cítením spríbuznená. To, že to tu je ťažké a kopec vecí tu stojí na hlave to uznávam je to pravda, ale to predsa neznamená, že sme odpad ako to ty dosť často píšeš a prezentuješ. A to sa mi nepáči preto som ti napísala to, čo som napísala.

Vieš je veľa Slovákov žijúcich v zahraničí a nekydajú si na svoje rodisko aj keď to tu nie je ružové a nie je tu sveta žiť. Ale povedzme si úprimne. Odísť do zahraničia chce dávku odvahy. Prežiť tam môžu len pracovitý a schopní a či chceš alebo nie v pracovitosti poctivým a slušným Slovákom je ťažké sa vyrovnať.

Nemec keď má o 11:30 obedňajšiu pauzu jeho nezaujíma, že kamión bude mať hodinový prestoj a meškanie. Zoberie sa a serie na to striktne sa drží svojich práv. Das ist nein meine problem. Alebo tak nie je? A to čo urobí jeden Slovák v nemecku robia traja nemci a berú za to plný plat. Tak aký to kapitalizmus s riadnou produktivitou práce?ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.21   |   2013-03-04  (17:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TNT1973 veď to snáď azda možno a hrdý mám byť na čo veď napíš, na hokejistov alebo na koho a vôbec čo vypisuješ TNT1973 a nemakáš, nebuduješ svoj stojne HejSlovensko, veď sa to samé za teba TNT1973 neurobí :DDDDDDDDDDD


TNT1973 . hamuqeno04   |   ip:217.145.1   |   2013-03-04  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  El este raz sa opakujem a uz na tvoje stupidne prispevky nebudem reagovat:obmedzenost niektorych ludi je nekonecna!

ukulele ani ty sa nemusis namahat s vysvetlovanim.nema to vyznam.on je predsa pan nemec ten tajtrlik nepodareny :D preco by jemu davali rozumy mali slovačikovia.bol by som zvedavy na co v jeho zivote je hrdy on


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.16   |   2013-03-04  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TNT1973 z tvojich rozumov sa nenajem :DDDDDDDDDDD a zabudol si napísať na čo to konkrétne mám byť hrdý :DDDDDDDDD


TNT1973 . hamuqeno04   |   ip:217.145.1   |   2013-03-04  (18:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobre este raz ti odpoviem.na co mas byt hrdy v suvislosti zo slovenskom?to som uz napisal vyssie.citaj pozorne!
a ty mi odpovedz preco na slovensko nadavas?co si konkretne TY urobil pre to aby bolo na slovensku lepsie?alebo o ake vylepsenie si sa aspon pokusil?to ze si pri prvej prilezitosti zdrhol ako potkan?a zmozes sa iba na to aby si ohovaral?ked padne EU a aj nemci ekonomicky upadnu tak utecies aj s nemecka a budes aj na nich nadavat?takych ako ty mam najradsej!


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-03-04  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
EIDolars

Prečo si ticho a neodpíšeš? Čo by povedali tvoji rodičia, ktorí sa tu uchýlili pred Turkami ako tvrdíš na to čo píšeš o Slovákoch a Slovensku?

Si si istý, že by to brali v pohodke? Lebo ak áno tak potom výpovedná hodnota životov takých ľudí je nulová. Ak sa môžem niekam uchýliť keď mi ide o život a potom na tých, kde som dostal ochranu kydať a haniť celý národ tak ako človek nemám žiadnu hodnotu.

Asi tak to je. A mimochodom pochybujem, že by sa tvoje postoje tvojim rodičom páčili. Predpokladám, že za to čo tu píšeš o Slovákoch a haníš ich národ a teda aj svoj a sám seba určite by ti netlieskali.


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-03-04  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
TNT1973

Myslím, že asi máš pravdu, že to zrejme nemá zmysel a význam. A hlavne zrejme si to trafil po hlavičke, že EID má problém sa vôbec niekam zaradiť. Zrejme to tak bude. Nuž ale to ani jeden z nás nevyrieši.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.16   |   2013-03-04  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TNT1973 ak padne DE na hubu tak zase zdrhnem, tam kde bude lepšie :DDDDDDDDDDD


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.102.16   |   2013-03-04  (18:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ukulele neviem prečo chceš mňa riešiť :DDDDDDDD veď rieš Slovensko alebo je už všetko poriešené a je na Slovensku fajn a dobre :DDDDDDDDDDD


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-03-04  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
EIDolars

Problém je v tom, že ten kto pravidelne rieši do čoho ho evidentne nič, keďže nemáš v podstate s nami Slovákmi nič spoločné a nemáš byť ani na čo hrdý si ty. Nie ja. Takže ak k nám nepatríš a necítiš sa byť Slovákom tak to poviem veľmi jednoducho a prosto - nebuzeruj, nenadávaj, nepodceňuj a nekydaj hnoj na hlavy Slovákom, keď k nám nepatríš.

Buzeruj nemcov a tým ukazuj čo všetko majú na hovno a čo by mali robiť lepšie. Lebo ty ako prisťahovalec, ktorý im v ICH OČIACH berie prácu chceš rovnaké postavenie a ohodnotenie ako pravý občan Nemecka.

Potom uvidíš ako dlho ti tam tá práca vydrží.

Prajem Ti veľa zdaru nech to tam dlho vydržíš lebo Slovákom tu určite nechýbaš. Nezamestnaných je tu dosť. A tí čo pracujú za minimum tri krát viac ako ktorýkoľvek nemec, ír, angličan, talian a portugalec sú v mojich očiach piliermi a statočnými ľuďmi.


ukulele . fogyloqy46   |   ip:87.244.22   |   2013-03-04  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
EIDolars

Problém je v tom, že ten kto pravidelne rieši do čoho ho evidentne nič, keďže nemáš v podstate s nami Slovákmi nič spoločné a nemáš byť ani na čo hrdý si ty. Nie ja. Takže ak k nám nepatríš a necítiš sa byť Slovákom tak to poviem veľmi jednoducho a prosto - nebuzeruj, nenadávaj, nepodceňuj a nekydaj hnoj na hlavy Slovákom, keď k nám nepatríš.

Buzeruj nemcov a tým ukazuj čo všetko majú na hovno a čo by mali robiť lepšie. Lebo ty ako prisťahovalec, ktorý im v ICH OČIACH berie prácu chceš rovnaké postavenie a ohodnotenie ako pravý občan Nemecka.

Potom uvidíš ako dlho ti tam tá práca vydrží.

Prajem Ti veľa zdaru nech to tam dlho vydržíš lebo Slovákom tu určite nechýbaš. Nezamestnaných je tu dosť. A tí čo pracujú za minimum tri krát viac ako ktorýkoľvek nemec, ír, angličan, talian a portugalec sú v mojich očiach piliermi a statočnými ľuďmi.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Jak přežít ekonomický kolaps – Část 4: Mezihra

Učitel sociálních studí vysvětloval různé druhý sociálních pyramid. První pyramida vysvětluje základní společnost. Pyramida se dvěma horizontálními liniemi rozdělující ji na horní část (vyšší sociální třída) , na prostřední část (střední třída) a na spodní číst (chudí, proletariát). Učitel vysvětloval, že střední třída se chová jako polštář mezi bohatými a chudými a že se stará o sociální napětí.


Ať si illumináti počítají...

Počuli ste už o Spoluspotrebiteľstve? Je to idea, ktor...

Proč musel Kennedy zemřít

Ron Paul (banned commerical) zakázaná reklama na americk...

Úspěšné konspirační teorie, o kterých se dnes moc ...

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.4625 s