19. September 2019
    
Stretnutie Bilderberg zrušené v polovici pretože účastníci utiekli, aby sa vyhli zatknutiu - Dolezite.sk

Stretnutie Bilderberg zrušené v polovici pretože účastníci utiekli, aby sa vyhli zatknutiu


  2011-06-25  (17:07)  |  Zo sveta
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Stretnutie Bilderberg zrušené v polovici pretože účastníci utiekli, aby sa vyhli zatknutiu

Stretnutie Bilderberg zrušené v polovici pretože účastníci utiekli, aby sa vyhli zatknutiu

Benjamin Fulford, June 20,2011


Zdroje v BIS a CIA potvrdzujú, že stretnutie Bilderberg, ktoré sa konalo počnúc 9eho Júna v St. Moriz vo Švajčiarsku bolo zrušené v polke pretože prominentní účastníci, vrátane Henry (Heinz) Kissingera čelili bezprostrednému zatknutiu. Následne potom dvaja prominentní Bilderbergovia, Joseph Ackermann CEO Deutchebank a Kráľovná Beatrix z Holandska kontaktovali Spoločnosť Biely Drak a ponúkli spoluprácu pri vytvorení nového finančného systému. Sprostredkovateľ pre Čínsku komunistickú vládu tiež vyjadril podporu nového finančného systému na stretnutí s Predstaviteľom Bieleho Draka minulý týždeň v Číne. Avšak zostáva dokončiť stále veľa technickej práce, takže je ťažké dať presný dátum pre zmeny. Je tiež silne možné, že nový finančný systém bude uvedený ticho a postupne bez veľkých verejných oznámení.

Podľa CIA a BIS zdrojov ku zrúteniu stretnutia Bilderberg v St. Moriz došlo preto, že Švajčiarska vláda nariadila, aby bolo stretnutie otvorené novinárom a verejnosti.

Naviac, mnohí účastníci sa rozhodli utiecť z krajiny pred Pondelkom 13im Júnom keď Švajčiarski súdni úradníci, snovajúci pomstu Templárskych Rytierov, plánovali zatknúť väčšinu Bilderbergov, ako hovoria zdroje. Následkom tohto fiaska sú David Rockefeller, George Soros a ich priatelia Khazarskí Satanisti teraz viac izolovaní ako kedykoľvek v moderných dejinách.

Následne po tomto fiasku Ministerský Predseda Izraela Benjamin Netanyahu osobne volal Japonskému Ministerskému Predsedovi Naoto Kan a povedal, že na Izrael napojené spoločnosti ovládajú bezpečnosť vo väčšine Japonských jadrových elektrární a hrozil nukleárnym holokaustom pokiaľ nebudú Khazarom odovzdané kódy ku novému finančnému systému, podľa Japonského armádneho spravodajského zdroja. Rovnaké vydieranie bolo tiež smerované na jadrové elektrárne pozdĺž rieky Mississipi, ktoré sú teraz zatopené. Izraelcom bolo povedané z Pentagonu a tiež od Rusov, že jadrové vydieranie nie je ich monopol v jasnom varovaní aby sa stiahli alebo inak.

Stretnutie v Číne zo svojej strany odhalilo veľa nových a dôležitých informácií. Predovšetkým vrhlo veľa nového svetla na incident v Chiasso, Taliansko, kde boli protiprávne zadržaní dvaja Japonci úradníkmi Talianskych colných úradov a boli im ukradnuté cenné papiere v cene 134.5 miliard $, ktoré mali.Podľa jedného z týchto mužov, Mitsuyoshi Watanabe, kedysi z Merrill Lynch, niesol zväzok obligácií Kennedy, ktoré mali byť vyplatené aby financovali tunel spájajúci Južnú Kóreu a Japonsko.

Jeho spoločník, Akihiko Yamaguchi niesol obligácie dané mu starším Yakuza. Yakuza povedal, že obligácie boli časťou veľkého pokladu v Japonsku. Bývalý US vice-prezident Dick Cheney nedávno preskúmal obligácie a vyhlásil ich za skutočné a zobral si so sebou dve krabice naplnené obligáciami v hodnote 500 miliard $. Yakuza sa rozhodol, že ak Cheney povedal, že sú skutočné, pokúsi sa tiež niečo z nich vyplatiť vo Švajčiarsku.

Namiesto toho boli obligácie zabavené s Vatikánom spojenou P2 Slobodomurárskou lóžou a agentmi David Sale a Daniele dal Bosco.

Následný boj o tieto cenné papiere odhalil existenciu prísne tajnej rady, ktorá protiprávne uchvátila kontrolu nad najvyššími vrcholmi globálnych financií. Táto rada je tiež známa ako správna rada skupiny Bilderberg. Zákonní a právoplatní vlastníci svetového imania (ľudia planéty zem) sú teraz v procese opätovného získania kontroly nad globálnym finančným systémom.

Avšak toto je ľahšie povedať ako urobiť, pretože vstupujeme do nezmapovaných vôd. Na vrchole globálneho finančného systému leží kniha prísne tajných kódov a ovládači týchto kódov ich dokázali použiť na vytvorenie biliónov dolárov zo vzduchu a hrať boha.

Kódové knihy sú teraz pod kontrolou Spoločnosti Biely Drak. Bola, ako sme spomínali minulý týždeň, prudká 8 minútová prestrelka medzi tuctami mužov a mnohými typmi zbraní keď sa Khazari pokúsili ukoristiť kódové knihy. Boli odrazení.

Problém, ktorému teraz čelíme však je ako uskutočniť hladký prechod do nového finančého systému bez spôsobenia obrovského zmätku a utrpenia, ktoré by vznikli keby sa náhle globálny bankový systém zrútil. Je tu tiež krehká rovnováha geopolickej moci, s ktorou je treba zaobchádzať s mimoriadnou opatrnosťou.

Jeden príklad ako by šľapnutie vedľa v tomto smere mohlo viesť ku hroznám následkom je plán tvrdej línie v Čínskej armáde „zbaviť sa Indie“, aby monzúnové dažde dosiahli púštne provincie v číne. Samozrejme rozumné mysle zvíťazili v Číne a tiež inde a taký plán by nikdy nebol uskutočnený, ale je to príklad druhu moci, ktorý majú teraz ľudia v rukách.

Akékoľvek unáhlené kroky by mohli teda doslova spustiť zničenie planéty, preto je nutné postupovať s mimoriadnou obozretnosťou.

Očakáva sa však, že základná filozofia nového finančného systému bude nasledovná: Sedíte za stolom oproti druhému človeku. Obaja máte v ruke zbraň. Ak je človek na druhej strane krásna žena (alebo driečny muž) môžete sa rozhodnúť, že sa pomilujete. Ak je to tučný chlap, ktorý ťa prichádza znásilniť, môžete sa rozhodnúť bojovať. Môžete sa tiež rozhodnúť len tak odkráčať od stola.

Jestvuje tiež zásadná dohoda financovať projekty na zmenu púští na zeleň a obnovu rýb v oceánoch. Nové energetické technológie budú uvedené spôsobom, ktorý nerozvráti súčasné finančné a ekonomické záujmy. Ropné spoločnosti dostanú hlavné zmluvy na zmenu púští na zeleň ako náhradu za postupné vyradenie ropy ako energetického zdroja. Bude tiež financovaný komerčný vývoj vo vesmíre.

Časť tejto práce bude vykonananá meritokraticky obsadenou Medzinárodnou Ekonomickou Plánovacou Agentúrou, ktorá má byť čoskoro vytvorená. Neskorumpované časti tradičného bankového a finančného systému budú mať dovolené vytvoriť dve alebo viac nových zahraničných bankových zón kde môžu uskutočňovať svoje plány a projekty.

Nie je nutné hovoriť, že zmeniť to ako je prevádzkovaná planéta nie je ľahká úloha a prechod musí byť zvládnutý s veľkou opatrnosťou. To znamená, že to zaberie trocha času. Tiež sa musíme vysporiadať s hrozbami vydierania a základňami moci zostávajúcich Satanistov a ich spojencov.


Dominik Bordáč
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
nanuq   |   ip:95.103.22   |   2011-06-27  (10:21)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Vyzera to tak, ako kdď zlodej krici, chytme zlodeja.. ak by to bolo osadene meritokratmi, tak to aj beriem.. avsak celkovy sposob delby penazi a sefovania svetu nie! celkovy financny system by mal skapat spolocne so zaciatkom noveho fungovania sveta, bez penazi a s minimom policajnych a vojenskych zloziek.. venovat sa vyvoju a vyskumu, ved uz je technologia natolko vyspela, aby sme nemuseli zit ako zobraci, a to co momentalne Zem ponuka, dokaze nasytit 1,5 nasobok sucasnej populacie, je potrebna len dobra delba potravin a zdravy rozum.. Samozrejme, nemozeme sa dalej kotit ako psy, dolezite je pozriet sa na veci triezvo, a zacat rozmyslat, co spravime s tym casom, co je nam na tejto Zemi dany..


AlonsoQuijano   |   ip:78.98.199   |   2011-06-27  (12:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento článok by potreboval trochu faktov, nejaké tie odkazy. Ak si mohli poskytnúť odkiaľ sú informácie prebraté budem veľmi rád. Dovtedy sa mi to zdá veľmi zmetené (ropné spoločnosti-zeleň na púšti, kódované knihy na zmenenie finančného systému, Izrael-jadrové elektrárne, krádež peňazí Japoncom). Veľa konšpirácie v jednom článku, no netvrdím, že to nie je pravda :)


Sloven   |   ip:193.200.1   |   2011-06-27  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stretnutie Bilderberg zrušené v polovici pretože účastníci utiekli, aby sa vyhli zatknutiu...Ak by to bolo naozaj tak, tak len preto, že je tu niekto, kto je horší ako oni, ma väčšiu moc, vplyv, teda ešte väčší...

,,Veru raz na každého dôjde, kde pozemská moc a vplyv peňazí už neznamenajú nič!"


longchi   |   ip:109.77.22   |   2011-06-27  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tiez sa mi to zda kus pritiahnute za vlasy, preverit tieto cary mary!!!DamienKarras   |   ip:85.248.76   |   2011-06-27  (18:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je scénar k nejakému novému filmu? Trochu mi to pripomenulo seriál "Prison Break".


Jirik   |   ip:90.177.19   |   2011-06-27  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ten Fultord má v tý hlavě dobře vymeteno, kdo mu tyhle kecy baští? :-)


333   |   ip:85.216.14   |   2011-06-27  (19:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lool aky supper clanok:DDD
ale mam lepsi na topkach bol minule:D

Tajné stretnutie najmocnejších sveta: Mikloš vraj otváral len dvere!

Jeden z účastníkov zrazu skupiny Bilderberg
14.06.2011 11:10

BRATISLAVA - Cez víkend sa vo Švajčiarskom stredisku St. Moritz uskutočnilo stretnutie najmocnejších sveta, nazývanej aj skupinou Bilderberg. Viaceré konšpiračné teórie hovoria o tom, že práve tu padajú najdôležitejšie rozhodnutia tejto planéty. Zo zatiaľ zverejneného zoznamu účastníkov vyplýva, že Slováci na ňom chýbali.


Známe osobnosti zo sveta ekonomiky a politiky sa začali zbiehať do hotela Suvretta Houseešte vo štvrtok. Toto megastretnutie bolo už v poradí 57. v histórii. Podľa zverejnených informácií sa účastníci zaoberali vývojom v arabských krajinách, cenzúrou internetu, hospodárskou krízou, sčítaním obyvateľstva a vysokým počtom populácie a nakoniec aj obsadením uvoľneného kresla šéfa Medzinárodného menového fondu. Z neho pred pár týždňami musel odísť Dominique Strauss-Kahn po tom, čo sa stal mediálnym terčom po škandáli so sexuálnym obťažovaním upratovačky v newyorskom hoteli.

Každé stretnutie sa doteraz podarilo udržať v tajnosti, no tento rok boli miesto aj čas zverejnené. Hostí tak vítali fotografi, kamery a desiatka demonštrantov. Doposiaľ zverejnený zoznam mien účastníkov napovedá, že zo strednej Európy ako aj zo Slovenska nebol pozvaný nikto. Niektorí účastníci však prichádzali do hotela v noci, aby zostali v anonymite.
minister počas dňa otvorených dverí


Minister financií Ivan Mikloš, ktorý sa podľa viacerých zdrojov ešte v roku 2005 zúčastnil rokovania skupiny v Nemeckom Mníchove, tentoraz vraj chýbal. „Pán minister mal plné ruky práce, keďže sme cez víkend organizovali prvý rezortný deň otvorených dverí, na ktorom sme privítali zhruba tisícku občanov,“ reagoval jeho hovorca Martin Jaroš. Podľa riaditeľov tlačových odborov sa nezúčastnil ani Mikuláš Dzurinda ani Iveta Radičová.

Demonštrácia proti stretnutiu skupiny Bilderberg
Údajný zoznam účastníkov

Belgicko

· Coene, Luc, Governor, Belgická národná banka

· Davignon, Etienne, Kancelár

· Leysen, Thomas, Riaditeľ, Umicore

Čína

· Fu, Ying, Zástupca ministra zahraničných vecí

· Huang, Yiping, Profesor

Dánsko

· Eldrup, Anders, DONG Energy

· Federspiel, Ulrik, Haldor Topsøe A/S

· Schütze, Peter, Nordea Bank AB

Nemecko

· Ackermann, Josef, Deutsche Bank

· Enders, Thomas, Airbus SAS

· Löscher, Peter, Siemens AG

· Nass, Matthias, Die Zeit

· Steinbrück, Peer, minister financií

Fínsko

· Apunen, Matti, Fínska obchodná komora

· Johansson, Ole, Konfederácia fínskeho priemyslu

· Ollila, Jorma, Royal Dutch Shell

· Pentikäinen, Mikael, Helsingin Sanomat

Francúzsko

· Baverez, Nicolas, Dunn & Crutcher LLP

· Bazire, Nicolas, Groupe Arnault /LVMH

· Castries, Henri de, AXA

· Lévy, Maurice, Publicis Groupe S.A.

· Montbrial, Thierry de, Francúzky inštitút pre medzinárodné vzťahy

· Roy, Olivier, Profesor

Veľká Británia

· Agius, Marcus, Barclays PLC

· Flint, Douglas J., HSBC Holdings

· Kerr, John, Member, Royal Dutch Shell

· Lambert, Richard, Ernst & Young

· Mandelson, Peter, Global Counsel

· Micklethwait, John, The Economist

· Osborne, George, minister financií

· Stewart, Rory, Poslanec

· Taylor, J. Martin, Syngenta International AG

Grécko

· David, George A., Coca-Cola H.B.C. S.A.

· Hardouvelis, Gikas A., Eurobank EFG

· Papaconstantinou, minister financií

· Tsoukalis, Loukas, ELIAMEP Grisons

Medzinárodné organizácie

· Almunia, Joaquín, Európska komisia

· Daele, Frans van, Člen tímu šéfa Európskej Rady

· Kroes, Neelie, Viceprezident Európskej komisie

· Lamy, Pascal, Riaditeľ WTO

· Rompuy, Herman van, Európska Rada

· Sheeran, Josette, OSN

· Solana Madariaga, Javier, ESADEgeo

· Trichet, Jean-Claude, Európska centrálna banka

· Zoellick, Robert B., Svetová banka

Írsko

· Gallagher, Paul, člen vlády

· McDowell, Michael, predseda vlády

· Sutherland, Peter D., Goldman Sachs International

Taliansko

· Bernabè, Franco, Telecom Italia SpA

· Elkann, John, Fiat S.p.A.

· Monti, Mario, Univers Commerciale Luigi Bocconi

· Scaroni, Paolo, Eni S.p.A.

· Tremonti, Giulio, minister financií

Kanada

· Carney, Mark J., Národná banka

· Clark, Edmund, TD Bank Financial Group

· McKenna, Frank, TD Bank Financial Group

· Orbinksi, James, Profesor

· Prichard, J. Robert S., Torys LLP

· Reisman, Heather, Indigo Books & Music Inc. Center, Brookings Institution

Holandsko

· Bolland, Marc J., Marks and Spencer Group plc

· Chavannes, Marc E., profesor

· Halberstadt, Victor, profesor

· H.M. Holandská kráľovná

· Rosenthal, Uri, minister zahraničných vecí

· Winter, Jaap W., De Brauw Blackstone Westbroek

Nórsko

· Myklebust, Egil, Hydro ASA

· H.R.H. korunný princ

· Ottersen, Ole Petter, profesor

· Solberg, Erna, konzervatívna strana

Rakúsko

· Bronner, Oscar, Standard Medien AG

· Faymann, Werner, kancelár

· Rothensteiner, Walter, Raiffeisen Zentralbank Österreich AG

· Scholten, Rudolf, Oesterreichische Kontrollbank AG

Portugalsko

· Balsemão, Francisco Pinto, IMPRESA, S.G.P.S.;

· Ferreira Alves, Clara, Claref LDA;

· Nogueira Leite, António, José de Mello Investimentos, SGPS, SA

Švédsko

· Mordashov, Alexey A., Severstal

· Bildt, Carl, minister zahraničných vecí

· Björling, Ewa, minister obchodu

· Wallenberg, Jacob, Investor AB

Švajčiarsko

· Brabeck-Letmathe, Peter, Nestlé S.A.

· Groth, Hans, Senior Director, Pfizer Europe

· Kudelski, André, Kudelski Group SA

· Leuthard, Doris, federálny kancelár

· Schweiger, Rolf, Ständerat

· Soiron, Rolf, Holcim Ltd., Lonza Ltd.

· Vasella, Daniel L.,Novartis AG

· Witmer, Jürg, Givaudan SA and Clariant AG

Španielsko

· Cebrián, Juan Luis, PRISA

· Nin Génova, Juan María, La Caixa

· H.M. Španielska kráľovná

Turecko

· Ciliv, Süreyya, Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.

· Gülek Domac, Tayyibe, Predseda vlády

· Koç, Mustafa V., Koç Holding A.S.

· Pekin, Sefika, Pekin & Bayar Law Firm

USA

· Alexander, Keith B., National Security Agency

· Altman, Roger C., Evercore Partners Inc.

· Bezos, Jeff, Amazon.com

· Collins, Timothy C., Ripplewood Holdings, LLC

· Feldstein, Martin S., profesor

· Hoffman, Reid, LinkedIn

· Hughes, Chris R., Facebook

· Jacobs, Kenneth M., Lazard

· Johnson, James A., Perseus, LLC

· Jordan, Jr., Vernon E., Lazard Frères & Co. LLC

· Keane, John M., Generál

· Kissinger, Henry A., Kissinger Associates, Inc.

· Kleinfeld, Klaus, Alcoa

· Kravis, Henry R., Kohlberg Kravis, Roberts & Co.

· Kravis, Marie-Josée, Hudson Institute, Inc.

· Li, Cheng, John L. Thornton China Center, Brookings Institution

· Mundie, Craig J., Microsoft Corporation

· Orszag, Peter R., Citigroup Global Markets, Inc.

· Perle, Richard N., American Enterprise Institute for Public Policy Research

· Rockefeller, David, Chase Manhattan Bank

· Rose, Charlie, Charlie Rose

· Schmidt, Eric, Google Inc.

· Thiel, Peter A., Clarium Capital Management, LLC

· Vaupel, James W., Max Planck Institute for Demographic Research

· Warsh, Kevin, guvernér

· Wolfensohn, James D., Wolfensohn & Company, LLC

POZOR: Nájdi najlacnejšie PZP! Už len do štvrtka!


trtko   |   ip:84.245.64   |   2011-06-27  (21:52)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Dlho som sa nepobavil.... Autor chcel potvrdit svoju existenciu a zmysel pre humor alebo to myslel vazne?


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-06-29  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co to ? Kto to ? Kde to ? WTF ???


iz   |   ip:178.40.42   |   2011-06-30  (09:00)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  nuž kedže konšpirátorovia majú väčšinou pravdu, "treba" sem takýchto, nech je zmätok.

Ale či je vôbec pravda že to rozpustili skôr, to je skôr aby sa ľudia ukľudnili, že justícia robí niečo..


DoesNotMatter   |   ip:78.80.91.   |   2011-06-30  (17:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vždy je to na lidech (pokud mluvíme o civilizaci)

Ano nebude to ideální, ale je to na co jako civilizace máme.

Hrstka lidí ovládá zbytek a je naděje, že hrstka lepších lidí bude ovládat zbytek nicméně nezáleží na počtu ale na kvalitě, která se pozná z počtu. Takže doufejme, že nová hrstka, bude trochu větší a kvalitnější - mírumilovnější, konstruktivnější..., ne tak fanatická a ne tak ignorantská..., ne tak fašistická...

Osobně si neumím představit, že by peníze zmizeli. Peníze jsou "hlasovací lístky". Mají významnou informační hodnotu. Mohou mít jinou podobu než papírky, či zboží... Peníze jsou komunikačním kanálem...

Nemyslím si, že takový pokrok uděláme tak rychle, abychom se obešli bez peněz.
Vše má svůj postup a tedy čas.

Za delší období se vynoří jiný Benjamin Fulford a bude nás informovat o jiném boji. Třeba o další kousíček virtuálnějším nicméně o základy tohoto MATRIX-u, této HRY kterou jako LUDÉ hrajeme a občas se střetneme s OBLUDAMI a přijdeme o ILUZE.

Až bude více vědomých, pak nebude potřeba WHITE/BLACK DRAGON SOCIETY apod. Nebude potřeba protiváha. Zatím je jich potřeba - mají své místo na slunci.

Začněme neustupovat v každodenním životě. Trvejme na svých morálních zásadách, nedělejme blbosti - tedy něco, co přináší sice krátkodobý užitek, ale z dlouhodobého hlediska je to ztráta.

Kdo to má posuzovat: každý. Každý máme názor a řiďme se jim. Pokud víme/cítíme, že tak je to správné, tak to tak žijme a serme na zastrašování.

Ano, občas můžeme zuřit, s někým se porvat, někoho zabít..., kvůli neschopnosti se domluvit, kvůli neschopnosti příjmnout názor, se kterým nesouhlasím. Ale to je jen HRSTKA ne-MOC-ných lidí. Většina bude v pohodě. A ta většina přemění systém/civilizaci.

Teď jsme v prdeli, protože hrstce je dovolena manipulace se zbytkem. Zbytek ustupuje, či ignoruje apod.

Článek je naprosto pozitivní a díky za něj.


Dominik   |   ip:178.40.14   |   2011-07-01  (07:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Citil som to pozitivne ze sa aspon nieco deje je mi jedno co si mysli vacsina stada lebo pozitivne veci su vzdy odsudzovane, ludia su uz vycviceny rozmyslat negativne jak to vyuzivaju media ostatny su len sektary a naivne cerne ovce ktore sa pokusaju o nemozne ale vsetko ma svoj cas vibracie zeme kazdym dnom neustale stupaju a to nikto nezastavi vysledny efekt kde sa musi postupne vsetka negativita ocistit Vysledok je isty len na nas zalezi ci to bude lahka cesta alebo tazka :)Priroda si spravy poriadok ked sa ludia nevedia dohodnut......

Program temných nikdy nebral ohľad na potreby ľudí a sledoval iba ich vlastné ciele. Ich konečný cieľ na ovládnutie sveta zlyhal a oni sa stále zdráhajú priznať porážku a odísť zo scény. Vedia, že teraz je čas vášho Vzostupu, no napriek tomu sa snažili zatajiť pred vami túto skutočnosť.

Život je bumerang. Naše myšlienky, skutky
a slová sa k nám vracajú (zhmotnené- realizované) skôr
alebo neskôr s ohromujúcou presnosťou...


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2011-07-02  (12:16)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ježkove oči! Nádherná irónia! Veľký :-))))


Williams . legenuti77   |   ip:105.112.2   |   2016-04-15  (16:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Si hľadajú naliehavú pôžičku? Dobrou správou je tu! ! ! Ponúkame úvery v rozmedzí od 5000 eur do 30.000.000 eur na 2% úrokovou sadzbou ročne. Na úvery na rozvoj podnikania Sme certifikovaní, dôveryhodný, spoľahlivý, efektívny, rýchly a dynamický, kontaktujte nás na e-maile: williamsgideon1@gmail.comdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Zoznam zradcov z NR SR ((( 22.6.2012 – hlasovanie NR SR o pristúpení SR k Európskemu Stabilizačnému Mechanizmu...

http://www.jangaso.sk/news/zoznam-zradcov-z-nr-sr/?utm_source=copy& Za posledných 22 rokov z verejného dlhu Slovenska, dlhu 0 - boli naši zastupcovia ľudu v NR SR schopný vytvoriť nám občanom Slovenska verejný dlh 29 miliárd € a Zmluvou o pristúpení SR k Európskemu Stabilizačnému Mechanizmu ho na začiatok nezmyslu, že dlhy sa dajú riešiť len ďalšími dlhmi, navýšia o ďalších 5, 76 miliárd € !!!


Příroda vrací úder – brouci lačně žerou geneticky...

Otvorený list učiteliek z východného Slovenska Duš...

BIBLICKÉ PROROCTVO: 10 KRÁĽOV alebo 10 EU ŠTÁTOV?

Jiří Grygar v Hyde Parku - Konec světa (21.12.2012) a ...

Scenár udalostí v Eurozóne

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ako také ovce


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.4502 s