23. September 2019
    
Tajný osud Ameriky (1. časť) - Dolezite.sk

Tajný osud Ameriky (1. časť)


  2012-09-22  (12:10)  |  Amerika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Tajný osud Ameriky (1. časť)

 

Duchovné vnemy im (európskym stredovekým intelektuálom) zjavili, že civilizácia ma predurčený tajný osud.

Osvietenci (v preklade illuminati) hovoria o sebe, že sú osvietení. Znamená to, že vedia o určitých veciach, ktoré oni sami zatajujú pred svetom. Mnohé (i keď nie všetky) z ich vedomostí odkryl Hall vo svojej knihe. Niektoré z jeho tvrdení sú naozaj šokujúce.

 

Z Plutarchových cestovateľských zápiskov je zrejmé, že náš veľký kontinent ležiaci na západnej hemisfére bol navštívený starými Grékmi.

Str. 10

Toto je jedna z množstva vecí, zatajovaných tajnými organizáciami. Ako sme sa učili v škole, prvý z európskeho priestoru, ktorý doplával do Ameriky bol Viking Leif Eriksson asi okolo roku 1000 n.l. Hall však tvrdí,  že už v Plutarchovej dobe (okolo r. 50 n.l.) bol americký kontinent (minimálne) Grékom dobre známy.  Ak je to pravda, musia na to existovať aj nejaké dôkazy. A veruže existujú! Na stránke cracked.com v článku nazvanom „15 záhadných objavov ktoré dokazujú že historické knihy sú nepresné“  (http://www.cracked.com/article_19769_5-baffling-discoveries-that-prove-history-books-are-wrong_p2.html) je niekoľko takých príkladov. Menovať možno objavenie starovekých hebrejských textov na skalách v Novom Mexiku, či podivuhodné objavy rímskych sôch a nádob v Mexiku. V tomto článku (http://canada.greekreporter.com/2012/04/21/researcher-claims-ancient-greeks-made-it-to-america-before-columbus/) sa zas píše, že istý Greko-kanadský vedec je presvedčený o tom, že Gréci naozaj dosiahli severnú Ameriku dávno pred Kolumbom.

Hall uvádza, že o západnej pologuli a veľkej zemi ležiacej na nej, veľmi dobre vedeli hlavne starovekí Gréci, Egypťania a Číňania. “Hellenoi” sa podľa neho dostali až do priestoru tzv. Veľkých jazier, nachádzajúcich sa  na hranici s Kanadou.  Zavítali aj do Južnej Ameriky. Dokazovať to má májsky jazyk obsahujúci množstvo slov nevýslovne podobným tým gréckym, či uruguajský papyrus s nápisom PTOLEMAIOS ALEXANDROI, čo poukazuje na Alexandra Veľkého.

 

 

 

Krištof Kolumbus

Podľa stredovekých historikov, štátnych dokumentov a jeho syna, (Kolumbus) nebol nevzdelaný chudobný Talian, ale Grék urodzeného pôvodu, excelentne vzdelaný ... Kolumbus bol v skutočnosti agentom tajných spoločností.

Str. 21

Ako Hall píše na inom mieste, tajné spoločnosti sú staré ako ľudstvo samo a vyskytovali sa vo všetkých civilizáciách a kultúrach až do dnešných dní. V čase Krištofa Kolumba už boli teda samozrejmosťou. Mohol byť však sám veľký objaviteľ ich vyslancom?  Ťažko povedať. Keď si do googlu zadáte heslo „christopher columbus freemasonry“ nájde to veľa odkazov, no žiaden dôveryhodný.  Za zmienku snáď stojí len stránka atlanteanconspiracy.com, ktorá cituje „truthseekera“ Davida Ickeho (v skutočnosti tvrdého okultistu a panáčika na šachovnici). Ten tvrdí, že istý škótsky kostolík postavený v roku 1480 má na stenách namaľovanú kukuricu a kaktus – produkty z nového sveta, ktoré nemohli byť poznané pred Kolumbovými cestami. Ten pri tom objavil Ameriku až o 12 rokov neskôr. Icke to vysvetlil tak, že v 15. storočí už bola Amerika v Európe dobre známa. Okrem toho sa tam ešte uvádza, že Kolumbov svokor bol templárom (predchodcovia slobodomurárov), takže sám Krištof mohol byť nejakým spôsobom zasvätený do tajných okultných organizácií. Avšak s istotou sa to povedať nedá.

Pravdou však je, že napr. aj objavitelia Luise a Clark, ktorí v roku 1804 preskúmali pobrežie Pacifiku, boli slobodomurári a vyslanci tajných spoločností. Tie teda evidentne mali skúsenosti s objaviteľskými výpravami.

Čo sa týka jeho gréckeho pôvodu, anglická wikipedia skutočne hovorí, že jedna z teórii prisudzuje Kolumbovi  grécky pôvod.  Podľa tejto teórie bolo jeho pravé meno Georges Paléologue de Bissipat a bol to byzantský šľachtic (!) žijúci vo Francúzskom exile.

Vypadá to tak, že keď sa Kolumbus vyšplhal po tom svojom povestnom rebríku, neobjavil pustý kontinent, ale krajinu preplnenú európskymi usadlosťami. Možno práve preto sa v ľudových porekadlách hovorí o zistení niečoho už dávno známeho ako o objavení Ameriky.

 

Tajné spoločnosti v Amerike

Alchymisti, kabalisti, mystici a rozekruciáni boli hlavnými zložkami Baconovho plánu ... Reprezentanti týchto skupín infiltrovali  jednotlivé americké kolónie už od ich počiatkov a na vhodných miestach pripravovali pôdu pre tajné spoločnosti ... Bratstvo sa stretávalo v rôznych krčmových kumbáloch a podobných verejných budovách, kde vykonávalo svoje staroveké rituály presne tak, ako sa to dialo aj v Európe.

Vo viacerých knihách som čítal takú zaujímavú vec – už prví americkí kolonisti zasvätili svoj nový domov kniežaťu tohto sveta, Luciferovi. No nikdy som si nevedel predstaviť, ako to asi prebiehalo v reále. Otázkou teda je, či to, čo okultista a slobodomurár Manly Palmer Hall tak opatrne opísal vo svojej knihe, je práve spôsob zasväcovania mladej Ameriky diablovi. Alchymisti, kabalisti a mystici sú skupiny ľudí, ktoré by sme mohli súhrnne nazvať okultistami. Čo to však je ten okultizmus?

Na stránke henrymakow.com (venuje sa aj týmto veciam, avšak z kresťanského pohľadu) definovali okultizmus ako súbor praktík, pomocou ktorých sa privolávajú isté démonické bytosti. Podobne sa vyjadril aj bývalý okultista a vysokopostavený člen Okultného slobodomurárstva, dnes obrátený kresťan, Bill Schoebelen. Podľa neho je kniha zvaná Necromicion (pre okultistov niečo ako biblia) knihou obsahujúcou čary, kúzla a zaklínadlá, ktoré otvárajú démonom prístup do tohto sveta. 

Za zmienku stojí aj to, že okultisti vykonávali STAROVEKÉ rituály. Prví kresťania verili (napr. aj sv. Pavol), že starovekí bohovia boli vlastne démonické bytosti. A toto je zaujímavé. Podľa stránky secretarcana.com sa starí Egypťania klaňali a uctievali boha menom Set-An. Práve z tohto je odvodené slovo satan. Set-An bol vládcom ohnivých krajov, ktoré až prví kresťania nazvali „peklom“.

Zdá sa, že U.S.A. sa už od počiatku stali diablovým miláčikom. Dal im slávu, bohatstvo a moc ktoré v moderných dejinách nemajú obdoby. A ešte jednu vec – tajný osud, ktorý Amerika svedomito napĺňa, ktorý Hall vo svojej knihe vcelku podrobne opísal, a ktorému sa budem venovať v druhej časti.

2. časť: http://dolezite.sk/Tajny_osud_Ameriky_2_cast_15.html


Matej Gavlák
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
sherry . foxinowa45   |   ip:84.47.52.   |   2012-09-22  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujimave. Tesim sa na dalsie pokracovanie. Ja som pocula, ze Amerika bola volakedy, asi v zaciatkoch, kontinent, kde sa odvazali zlocinci a kriminalnici. Asi preto to tam tak je. A mozno je to len dalsia konspiracna teoria. A tiez som citala, ze Socha slobody predstavuje vlastne Sochu lucifera. Oficialne sa sice uvadza, ze ta socha predstavuje autorovu matku, ale mne osobne od prvej chvile, co som ju videla (vo filme) mi pripominala muza.


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.37   |   2012-09-22  (22:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V amerike boli ľudia aj predtým tieź som videl nejaký dokument o tom.. Ale boli to len takí malí cestovatelia a nerobili si územné nároky na svoj objav novej zeme.. Takže na to hneď niekto uśil peknú konšpiráciu o tajných spoločnostiach.. No sranda..
A tam vraveli že Ježiś tam možno bol, lebo našli nejaké súvislosti.. Tak tiež dobre konšpirovali až parádne.

Teórie že tam boli aj iní predtým nie je nić utajované žiadnymi tajnými spoloćnosťami, videl som to normálne v Tv.. A vôbec čo sú to za výmysly to si niekto naozaj myslí že tu ktosi dopredu určil celú históriu, existujú tajní plánovači a majú vśetko od palcom už od egyptských pyramíd ? Ale no tak nesrandujte, to už aký stihomam..


MG . locudypy65   |   ip:91.127.47   |   2012-09-22  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ... Socha slobody bol fracúzsky dar Američanom pri stom výročí od vyhlásenia U.S. samostatnosti od Britov. Jedným z jej staviteľov bol aj Gustav Eiffel známy hlavne vďaka eifelovke. No a o ňom je známe, že bol taktiež členom kadejakých pochybných tajnostkárskych organizácií. Takže ... neviem, čo socha slobody naozaj reprezentuje, ale ak aj má nejaký skrytý význam, snáď by to ani nebolo nejaké veľké prekvapenie.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:78.98.6.1   |   2012-09-22  (22:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prvý Emeričania boli tzv. Cloviska kultúra a priplavili sa z francúzska na kožených plťkách popri ľadovci v Atlantiku(lovili tulene a ryby), takže to boli pra pra Frantíci a potom popri pobreží Evenkovia na kožených plťkách, potom Polynézania na katamaranoch do južnej Ameriky a potom írsky misionári na kožených väčších plťkách :DDDDDDDDDD potom Vikingovia do Vinlandu a potom Anglicky rybári (lov tresky v Grand Banks) a potom Kolumbus a potom to išlo s Indiánmi dole vodou :DDDDDDDDDDDDD


Piko . syfaqyxy   |   ip:95.103.37   |   2012-09-22  (23:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak tie tajné soločnosti museli vzniknúť na tých plťkách keď sa plavili, nemali čo robiť a tak vymysleli popri dlhej plavbe ako ovládnu celý svet.. :-)


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:78.98.6.1   |   2012-09-23  (00:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko ty si milovník nekradnutia nápadov :DDDDDDDDDDD
Prvé bohatstvo ktoré získali Emeričania(Anglicky osadníci) bolo v kolónii Virgínia a bol to tabak z kradnutých Španielskych s—em-ien, mali by USA a Anglicko Španieli zažalovať a s primeraním úrokom za spôsobenú škodu majú Španieli po kríze a môže začať fiestadobrakniha . koduweru01   |   ip:173.181.1   |   2012-09-23  (07:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://uloz.to/xCKf9Xf/jan-van-helsing-ruce-pric-od-teto-knihy-pdf

Tato kniha je velmi dobra , opisuje tu typek vsetko ako ma byt.co bolo, je a bude. ODPORUCAMxyz . tojatile0   |   ip:93.11.252   |   2012-09-23  (08:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Socha slobody vraj bola navrhnuta podla vzoru bajmeho Colosu na ostrove Rhodos. Ten skutocne vyzeral ako muz, ale niesom si isty kolko rohov bolo na hlave. Napokon bol to jeden z antickych 7 divov sveta.rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2012-09-23  (08:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Len by ma zaujimalo, preco napr. Mayovia, ak boli bombardovani navstevami z Europy, tvrdohlavo odmietali pouzitie kolesa...


ContediSavoya . sibinaba02   |   ip:85.229.79   |   2012-09-23  (15:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael:
Oni ho neodmietali, v emerike nezili ziadne zvierata ktore by mohli tahat vozy takze pre nich koleso nemalo vyznam. Kone sa dostali do emeriky az po kolumbovi.
Nezavisle od vsetkych teorii o osidleni emeriky:
Aztecka a mayska kultura vraj pochadzala z atlantidy. Atlantania osidlili aj egypt a potom cele stredomorie. da sa to vraj dokazat podobnostou reci mayov(aztekov so starou egypstinou ako i urcitou podobnostou pisma.


Thoron . wukufega97   |   ip:78.131.15   |   2012-09-24  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Satan dal USA slávu, bohatstvo a moc? nie dali si ju sami ked vymysleli zivot na dlh :) zase rozpravkove zvasty nejakych snilkov ktori vsade vidia diabla, temne sily, tajne spolocnosti a sprisahania vseho druhu...


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2012-09-24  (19:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
ContediSavoya
konina na entu tvoja uvaha...


thomas . syxaqado72   |   ip:213.151.2   |   2012-09-29  (18:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odporúčam autorovi sa doučiť gramatiku :), "vypadá to tak" moc do takéhoto článku nepatrí.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


40 ‚DĚSIVÝCH‘ FAKTŮ O PÁDU AMERICKÉ EKONOMIKY


 - 40 ‚DĚSIVÝCH‘ FAKTŮ O PÁDU AMERICKÉ EKONOMIKY2013-05-29  (09:28)  |  Amerika
Pokud znáte někoho, kdo opravdu věří, že americká ekonomika je v dobrém stavu, tak mu jen ukažte statistiky z tohoto článku. Poodstoupíte-li a podíváte-li se na dlouhodobé trendy, je neuvěřitelné, co se s námi děje.

ZPRÁVA Z VEŘEJNÉHO SLYŠENÍ O ODHALENÍ MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE VE WASHINGTONU


2013-05-24  (09:12)  |  Amerika
Bývalí členové Kongresu USA vydali společnou zprávu z Veřejného slyšení o odhalení mimozemské civilizace (Citizen Hearing on Disclosure). Slyšení se konalo ve Washington, DC v Národním tiskovém klubu (National Press Club). Zpráva vyzývá Nadaci pro veřejné slyšení (Citizen Hearing Foundation), aby předal usnesení Valnému shromáždění OSN a to vyzval k uspořádání celosvětové konference o přezkoumání důkazů o možné mimozemské přítomnosti ovlivňující lidskou rasu.


HYDROPONICKÉ ZAHRADNIČENÍ V USA: POLICEJNÍ ŠIKANA LIDÍ, KTEŘÍ SI PĚSTUJÍ VLASTNÍ JÍDLO


2013-05-02  (09:14)  |  Amerika
Američané, kteří používají hydroponii jsou zjevně nejnovějším cílem šílené „války proti drogám“, která se už od té doby, kdy byla prvně v 80. letech vyhlášena, se zvrhla ze strašné na směšnou. Jen se zamyslete nad tímto případem: Před dvěma lety zaklepali policisté od narkotik na dveře domu muže, který si právě koupil sadbovou sestavu z místních zahradnických potřeb. Ti policisté se dožadovali, že chtějí jen vědět, co si tam plánuje pěstovat.


Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?


2013-04-23  (10:03)  |  Amerika
Americký prezident už uznal atentátníky vinnými, federálové posílají zvláštní tým vyšetřovatelů z Gitma


TERORISTICKÉ ÚTOKY JSOU V REŽII FBI?


2013-04-22  (09:09)  |  Amerika
Toto jsou nejnovější informace týkající se tragických bombových útoků během Bostonského maratonu. FBI a další instituce mají dlouhou a dobře zdokumentovanou historii režírování teroristických akcí v zájmu získání větší moci.


Konfiskace úspor v Kanadě?


2013-04-05  (09:49)  |  Amerika
Vláda v Ottawě navrhuje „nouzové získání peněz“ v kyperském stylu. Politici západního světa jdou po vašich bankovních účtech. V podstatě je v novém rozpočtu kanadské vlády navrhováno „nouzové získání peněz“ kyperského stylu. Když jsem o tom poprvé slyšel, byl jsem poněkud skeptický, takže jsem se na to podíval sám. A hádejte co? Je to přesně tak, černé na bílém, na stranách 144 a 145 „Ekonomického akčního plánu 2013“, který již Harperova vláda předložila parlamentu.


USA: ARMÁDNÍ CVIČENÍ JSOU VE SKUTEČNOSTI PŘÍPRAVOU NA STANNÉ PRÁVO


2013-04-03  (09:20)  |  Amerika
Organizace Competitive Outcomes, která cvičí mladé rekruty z Výcvikových jednotek pro mladší záložní důstojníky (JROTC), Výcvikových jednotek pro záložní důstojníky (ROTC), programů pro kadety, zahraničních armád, policejních a požárních sborů, pořádá letos speciální výcvikové programy a semináře a sestavuje prováděcí manuály v Mariettě v Georgii, v Los Angeles a San Diegu v Kalifornii. Organizace spolupracuje s Armádou Spojených států, ozbrojenými i neozbrojenými divizemi ROTC a JROTC a rovněž s vojenským letectvem.


KONGRESMAN PŘIZNÁVÁ „CHEMTRAILS“


2013-03-26  (09:53)  |  Amerika
V dokumentu, který může být nazván prvním vládním uznáním „chemtrails“, veřejný činitel, jehož volební okrsek je v Clevelandu (Ohio), v návrhu zákona předkládaném Kongresu odkazuje na „chemtrails“.


DO USA PŘICHÁZÍ 20X VĚTŠÍ KOMÁŘI NEŽ TI NORMÁLNÍ


2013-03-15  (09:23)  |  Amerika
Super-rozměrní agresivní komáři s ‘dýkovitým’ sosákem se mají toto léto vyrojit na Floridě, čímž přinesou utrpení tisícům zdejším obyvatelům. To, co by se mohlo stát scénářem pro B-čkový hollywoodský film, komáři ze záplavové vody skoro 20x větší než jejich normální bratranci, mohou udeřit kterýkoliv den či noc, jejich vajíčka mohou zůstat spát i roky – a tito komáři by dokonce mohli odolávat i repelentům.


Konec amerického snu – část 2


2013-03-12  (09:49)  |  Amerika
Z amerického snu se rychle stává americká noční můra Když otcové zakladatelé USA zakládali národ, tak to dělali s úmyslem, aby vláda byla velmi omezená a lidé měli obrovské množství svobody.


80% žiakov v New York city nevie čítať a písať


2013-03-11  (17:37)  |  Amerika
Negramotnosť v New York city je na vzostupe: takmer 80 percent absolventov stredných škôl nemá základné vedomosti ako sú čítanie, písanie a matematika. Kritici poukázali na to, že len 13 percent absolventov škôl spomedzi Afro-Američanov a Latino v New Yorku dosiahnu vedomosti potrebné pre vysoké školy a 80-tim percentám všetkých absolventov chýbajú tieto vedomosti celkovo .


Plány koncentračních táborů v USA


2013-03-08  (08:49)  |  Amerika
…výtažky z plánů koncentračních táborů v USA odhalují děsivé skutečnosti. Nejen, že mají být použity pro občany USA, ale například i to, že při útěku je dovoleno užít smrtící střelby, stejně jako odstřelovači mají v případném srocení vyhledat a odstranit agitátory… Detaily, jako že lidé mají být profilováni a „aktivisté“ odděleni od ostatních, jsou už vlastně vcelku nepodstatné.


8 faktov, ktoré ste o amerických prezidentoch nevedeli!


2013-02-28  (09:39)  |  Amerika
Na počesť Dňa amerických prezidentov, ktorý sa každoročne slávi 18.februára, spomínajú ľudia na čokoľvek z ich slávnych životov. Deti v školách sa učia o ich chrabrých skutkoch, ktoré pre svoju krajinu vykonali riskujúc pri tom svoje životy. Niektoré zaujímavosti sa však v učebniciach určite nedočítajú. Mnohí si totiž neuvedomujú, že aj títo muži, ktorí sa stali symbolom najvyššej moci Spojených štátov amerických, boli len obyčajní ľudia.


SPOJENÉ STÁTY DALY SBOHEM ČTVRTÉMU DODATKU ÚSTAVY


2013-02-22  (09:30)  |  Amerika
Ministerstvo vnitřní bezpečnosti Spojených států amerických potvrdilo protiústavní praktiku zabavování a prohledávání elektronických zařízení „bez jakéhokoliv podezření“ v pásu 100 mil od hranic – kde žije 197.4 miliónu Američanů, neboli 66 % celé populace.


Amerika dluží 222 tisíce miliard USD


2013-02-14  (09:19)  |  Amerika
Zhroucení finanční "pyramidy" je otázkou 2 – 5 let. Dluh Spojených států je dvacetkrát větší, než se oficiálně uvádí – říká americký ekonom Laurence Kotlikoff v interview s RT. Podle jeho propočtů činí 222 tisíce miliard dolarů. Tak drastický rozdíl mezi statistikou a realitou – říká ekonom - je možný jen proto, že se stále víc závazků prostě tají.


AMERIKA SE MĚNÍ V JEDNO VELKÉ VĚZENÍ PRO DLUŽNÍKY


2013-02-13  (11:45)  |  Amerika
Shakespearův Polonius dává svému synovi tuto klasickou radu: „Nebuď dlužníkem ani věřitelem.“ Mnozí z duchovních otců amerického národa to však viděli úplně jinak. Často žili na maximum: Byli vždy dlužníky a nikdy věřiteli. Jak vlastníci plantáží s tabákem či rýží, otrokáři a obchodníci, či pozemkoví a peněžní spekulanti, závisející na dlouhodobých úvěrech z nichž financovali svůj přepychový život, tak obchodníci a kramáři, řemeslníci a zemědělci i námezdní dělníci a námořníci. Bez dluhů by símě komerční ekonomiky sotva kdy dozrálo.


Obama podepsal novelu, která ruší strop státního dluhu


2013-02-06  (09:20)  |  Amerika
Prezident USA Barack Obama podepsal v pondělí novelu zákona o dočasném zrušení maximálně přípustné výše státního dluhu USA.


Závěrečná řeč kongresmana Rona Paula ke konci jeho posledního funkčního období


2013-02-01  (09:09)  |  Amerika
Ron Paul je americký kongresman, který působí v americké politice již přes 30 let. Vždy hájil základy americké ústavy a vždy hlasitě kritizoval její postupný rozklad, na němž postupně pracují všichni poslední američtí prezidenti za spolupráce a podpory většiny kongresu. I když je členem republikánské strany, tak vystupoval velmi často i proti vlastním spolustraníkům


Poznejme nepřítele: Anatomie Fedu II. Je Fed soukromý?


2013-01-24  (09:08)  |  Amerika
Kdo skutečně drží veškerou moc? Minule jsme si řekli „suchá fakta“ ohledně organizace Fedu. Viděli jsme, jaké má orgány, a že se skládá z regionálních bank, které mají členské banky. Kdo ale doopravdy drží moc? Ve Fedu je 7 guvernérů, 12 regionálních bank a tisíce členských bank, ale jak pozorný čtenář viděl, 100 % moci drží Washington, respektive prezident (a Senát). Udělejme si pokus a představme si, že celá země přijala argumentaci Rona Paula a chtěla by skoncovat s kvantitativním uvolňováním.


Kandidát Nobelovy ceny: Obama se ptá vojenských velitelů, zda budou „střílet do amerických občanů?“


2013-01-24  (09:06)  |  Amerika
Předkládané šokující tvrzení pochází od “jednoho z předních amerických válečných hrdinů” Jim Garrow v roce 2009 nominovaný na Nobelovu cenu přišel se šokujícím tvrzením, když řekl, že vrcholný vojenský veterán mu řekl, že “lakmusovým papírkem” o otestování nových vojenských velitelů je to, zda poslechnou rozkaz ke střelbě do amerických občanů, nebo ne.


Americká vláda tvrdí, že pravda je příliš komplikovaná a nebezpečná, aby mohla být vyzrazena veřejnosti


2013-01-17  (09:24)  |  Amerika
“Když to děláme my, tak to není fašismus”: Historie se opakuje … V klasické historické knize o nacistickém Německu Mysleli si – Jsme svobodní, píše Milton Mayer: „To, co se tu dělo, bylo postupné navykání lidí, kousek po kousku, na to, že se jim vládne s překvapením; dostávají se k nim rozhodnutí přijatá v tajnosti;


USA plánovali atómový útok na Rusko a Čínu


2013-01-16  (09:38)  |  Amerika
V 60-tych rokoch minulého storočia čakali USA, podľa jedného z nedávno zverejnených dokumentov, formálne len na najmenší dôvod pre nukleárny útok na Sovietsky zväz a Čínu. Ako dôvod pre to by stačila hoci aj “neúmyselná udalosť”.


Kritik Obamova „seznamu na odstřel“ nalezen v New York City mrtev


2013-01-14  (09:44)  |  Amerika
Prominentní americký blogger a počítačový mág Aaron Swartz, který promlouval proti “listu na odstřel” presidenta Baracka Obamy a kybernetickým útoku proti Iránu, byl v New Yorku nalezen mrtev. Policie našla v pátek tělo tohoto 26-letého muže v jeho bytě v New York City v městské části Brooklyn, řekla mluvčí hlavního ohledávače mrtvol tohoto města.


Pokrytecké celebrity


2013-01-03  (09:12)  |  Amerika
Americká ústava zaručuje americkým občanom vlastniť zbrane preto, aby sa mohli brániť v prípade ak sa vláda vymkne z pod kontroly. Ak zabudne, že je tu na to, aby slúžila ľuďom a nie naopak. Podľa praotcov preto, aby nemohlo dôjsť k útlaku a k zneužívaniu štátnej moci.


11.září 2001 - Architekti podali vědecké důkazy o řízené demolici


2012-12-07  (16:09)  |  Amerika
Architekti a inženýři podali vědecké důkazy o řízené demolici 11.září 2001. Řešení záhady pádu 3. budovy Světového obchodního centra (budovy č.7), která spadla za rekordních 7 vteřin. Toto je nejlepší profesionálně vyrobený patnáctiminutový informativní a poutavý dokument AE911Truth o 11.září. Dokument o WTC 7. Prosím šiřte jej, též mezi architekty a inženýry.


Stredná v Texase trestá študentov, ktorí odmietnu byť sledovaní mikročipmi


2012-10-11  (17:34)  |  Amerika
Istý stredoškolský obvod v Texase na začiatku tohto roka čelil kritike po tom ako ohlásil, že bude vyžadovať od študentov, aby pri sebe po celý čas nosili ID kartu (identity card – doklad totožnosti, občiansky) obohatenú o mikročip. Študenti, ktorí odmietli byť monitorovaní tvrdia, že zo strany predstaviteľov školy cítia nepríjemnú odozvu.


Tajný osud Ameriky (2. časť)


2012-09-25  (15:36)  |  Amerika
Prvý diel pojednával o tajných dejinách dobývania amerického kontinentu. Tento druhý sa už priamo zameria na tajný osud Spojených Štátov Amerických, ktorý mu bol predurčený dlhú dobu pred ich založením a o ktorom píše vo svojej knihe aj slobodomurár Manly Palmer Hall.


13 nejděsivějších experimentů na lidech prováděných americkou vládou


2012-09-17  (10:14)  |  Amerika
Ve Spojených státech byly prováděny četné experimenty na lidských pokusných subjektech, které byly považovány za neetické, a byly často prováděny nelegálně a bez vědomí nebo souhlasu jednotlivců.


Hrozí USA vojenský prevrat?


2012-09-04  (09:01)  |  Amerika
Nová správa vydaná Ruskou ”Federálnou službou pre vojensko-technickú spoluprácu” cirkulujúca v Kremli uvádza, že dôstojníci generálneho štábu boli minulý týždeň varovaní ich americkými partnermi počas cvičenia s North American Aerospace Defense Command (NORAD), že hrozba zvrhnúť Prezidenta Obamu prameniaca z ”niektorých prvkov” v rámci americkej armády je ”reálnejšia ako sa zdá” a môže veľmi dobre spôsobiť na zavedenie stavu stanného práva v Spojených štátoch.


Osmnáct kritických postřehů z USA


2012-08-11  (09:29)  |  Amerika
Do Spojených států jezdím zhruba dvakrát ročně, ale ještě nikdy jsem se nezdržel tak dlouho v malém městě (šest týdnů, Ormond Beach, Florida). Stejně tak jsem tam nikdy nebyl v době tak podivné nálady, jaká byla v letošním lednu a únoru (taková podivná směs strachu a naděje...). A tak jsem si všiml věcí, které jsem dříve neviděl. Některé mě nadchly, jiné mě rozesmutnily. A protože se přikláním k rozšířenému názoru, že americká společnost je vcelku nemocná, viděl jsem spíše to negativní. Možná se na to zaměřuji také proto, že styl života Američanů zcela bez rozmyslu kopírujeme i u nás. Zde je to, co mi dalo facku, otevřelo oči, přinutilo mě přemýšlet. Kolikrát to jsou kraviny, ale možná jen na první pohled.


Zoznam zúčastnených Bilderberg 2012


2012-06-01  (12:10)  |  Amerika
Včera 31.5.2012 sa v Chantilly vo Virgínii, Spojené Štáty Americké, začalo tohtoročné stretnutie neslávne známej skupiny. Uvidíme čoho sa v najbližších dňoch a týždňoch dočkáme, keďže je známe, že títo nikým nevolení a zastupujúci len svoje vlastné záujmy, každoročne ovplyvňujú politické a ekonomické dianie vo svete.


Odhaleno: Stovky slov, která americká vláda sleduje na internetu


2012-05-28  (09:26)  |  Amerika
Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost bylo donuceno vydat seznam klíčových slov a frází, které používá pro sledování známek terorismu nebo další hrozeb proti Spojeným státům na sociálních sítích a v online médiích.


Ďaľšie z Ameriky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Banková Mafia

”Nie sme taký hlúpy viazať našu menu zlatom, lebo my nemáme žiadne zlato, ale za každú vydanú Marku garantujeme equivalentnou prácou, ktorá sa rovná jej hodnote ,alebo hodnote vyprodukovaného tovaru…. Smejeme sa naším predchodcom a ich finančným inštitúciám, ktorí udržiavali mienku, že hodnota peňazí je regulovaná zlatom, ktoré vraj leží v štátnej banke.” Adolf Hitler, Hitler Monetary system”, C.C.Veith,Citadels of Chaos”
Meador, 1949


Namiesto dvojičiek na Manhattane... moslimská mešita...

Vrah Milana Rastislava Štefánika a jeho pohnútky

Nezamestnanost na Slovensku

Tak, koľkých z vás zaujíma pravda o kapitalizme?

Konspirační úvaha

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.1632 s