22. September 2019
    
Tajný osud Ameriky (2. časť) - Dolezite.sk

Tajný osud Ameriky (2. časť)


  2012-09-25  (15:36)  |  Amerika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Tajný osud Ameriky (2. časť)

 

1.      Časť: http://dolezite.sk/Tajny_osud_Ameriky_1_cast_61.html

 

Nová Atlantída

Ako plán pokračoval, Nová Atlantída sa stávala realitou presne podľa programu spísaného sirom Francisom Baconom o viac ako 150 rokov skôr.

Ako Hall vo svojej knihe „The Secret Destiny of America“ píše, členovia tajných spoločností uchovávajú intenzívnu vieru  v kontinent zvaný Atlantída. Prvý Grék ktorý sa o potopenom kontinente dozvedel, bol Solón a to počas jeho návštevy Egypta. V starovekom Egypte sa tradovalo, že ich k vyspelosti vyučili práve preživší Atlanťania. Znenie legendy nakoniec zapísal až Platón.

Atlantída bola údajne veľmi vyspelý kontinent pozostávajúci z desiatich zjednotených kráľovstiev. Ležala na západnej pologuli, no ovládala ako Euroáziu, tak Afriku. Atlanťania boli majstri v okultných náukách a páni siedmich (!) morí.  

V roku 1627 vyšla kniha s názvom „The New Atlantis“ (Nová Atlantída), ktorú napísal Sir Francis Bacon. Kniha pojednávala o neznámej ostrovnej ríši Benzalem, kde sa ľudia riadia vedou, materializmom, technickým pokrokom, slobodou vierovyznania – išlo o „dokonalý“ štát. Tieto „osvietenecké“ myšlienky sa presne zhodovali s filozofiou tajných spoločností, pretože v takomto štátnom zriadení by mohli vykonávať svoju činnosť bez obáv z moci (v tradičných európskych kráľovstvách boli tvrdo prenasledovaní a perzekuovaní). 

Baconova vízia „dokonalého štátu“ nebola od neho, ale nadiktovala mu ju akási „duchovná bytosť“, aspoň tak to tvrdia tvorcovia dokumentárneho filmu „The New Atlantis“. To nie je nič nové – podobné to bolo aj u iných slávnych vizionárov, napr. Julesa Vernea.  Všetci títo vizionári mali jedno spoločné – členstvo v tajných okultných organizáciách. O tom, že démoni a satan skutočne existujú a slobodomurári sú ich tajní uctievači, referovali viacerí bývalí členovia tohto tajného bratstva. Medzi nich možno spomenúť Billa Schnoebeleina, či bývalého francúzskeho slobodomurára  Rogera Moreaua. Moreau v jednom interview dokonca povedal, že v tajných organizáciách je dobre známe, že Lucifer osobne nadiktoval Darwinovi jeho knihu o evolúcii „O pôvode druhov“. Vypadá to tak, že v Baconovom prípade sa udialo niečo podobné.

Tí, čo hádajú že „Novou Atlantídou“,  ovládajúcou moria, oceány a kontinenty je  Amerika, hádajú správne. Bacon sám založil v novom svete kolóniu - dnešný štát Virginia. Tajné spoločnosti sa rozhodli založiť si v novom svete svoju základňu pre svoj veľký sen – jednu svetovú vládu.

 

 

O demokracii

Demokracia je tak isto súčasťou tohto univerzálneho plánu

Nie, demokracia nie je produkt liberálneho protestantizmu, ako sa nám to snažia dnes nahovoriť. Nie je to ani vynález tajných spoločností, hoci tie ju s úspechom rozširujú po celom svete.  A dokonca to nie je ani dieťa starovekého Grécka, hoci Gréci ju značne vylepšili. Ako Hall píše, demokracia bola prvý krát použitá už v Atlantíde a miestnym nadiktovali jej „pravidlá“ ich bohovia. Ako už bolo povedané v prvej časti, je veľký predpoklad, že starovekí „bohovia“ boli v skutočnosti démonické bytosti. V podstate sa dá povedať, že je to diabolský systém. Doslova.

Demokratický systém prináša tajným spoločnostiam niekoľko nepostrádateľných výhod. O tej prvej už bolo reči – vďaka slobode vierovyznania a celkovému liberálnemu prístupu môžu vykonávať svoju činnosť kľudne aj vo verejných budovách bez obáv zo štátnej moci. Demokracia im ďalej dáva možnosť zúčastňovať sa na politickom živote v štáte a nielen to – už skoro v každej krajine si tajné spoločnosti uzurpovali moc pre seba. A za tretie – vďaka krásnym a podlízavým rečiam o demokracii, rovnosti a spravodlivosti sa veľa suverénnych národov nechalo vlákať do pascí menom NATO a EU a teraz zisťujú, že z klietky už nie je možné újisť. To je, bohužiaľ, aj náš prípad. 

Preto bol demokratický štát zvolený ako najvhodnejšie štátne zriadenie pre USA – tajné spoločnosti vďaka nemu pevne ovládajú USA už od počiatku a vďaka Amerike ... budú čoskoro ovládať aj celý svet.

 

Údel Ameriky

My naplníme osud kvôli ktorému bol náš národ vytvorený

Kedysi som si myslel, že George Washington musí v tom svojom hrobe asi rotovať, ak vidí, čo sa v Amerike po II. Svetovej vojne začalo robiť. Nuž, mýlil som sa. Washington, Franklin a ďalší boli pevnou súčasťou plánu a členovia bratstva. Veľmi dobre vedeli, do čoho idú. Niečo podobné hovorí aj Hall vo svojej knihe, keď píše, že väčšina patriotov, ktorá sa zaslúžila o nezávislosť Ameriky, patrila do týchto tajných spoločností.

Už vtedy mali európski slobodomurári jasnú víziu silného štátu, ktorý bude viesť ostatné národy do nového veku. Veku, kedy už nebude vojen, lebo na svete bude len jeden štát – riadený nimi; veku, kedy už nebude kresťanstva – lebo už bude jedno náboženstvo obsahujúce prvky všetkých náboženstiev; veku, kedy si tajné spoločnosti splnia svoj sen – vládu nad celým svetom.

USA boli stvorené ako železná päsť, ktorá razí cestu k tomuto novému veku. A to viacerými spôsobmi – vojensky, politicky, ekonomicky (napr. Marshallov plán, ktorý sa pokladá za prvý neoficiálny pokus o zjednotenie Európy), pomocou podvratných činností (CIA, NSA, DEA a ich politické vraždy, machinácie, prevraty atď.)  a zábavného priemyslu.

TOTO je tajný osud Ameriky, účel, pre ktorý vznikla.

 

Človek Nového veku

Sociálna regenerácia nemôže nastať v spoločnosti, ale v človeku samotnom

Presne tak. Okultisti sú si dobre vedomí, že obyčajní ľudia by nikdy neprijali ich vládu nad svetom, preto ich k tomu treba vychovať. Slováci už nebudú Slovákmi, Angličania Angličanmi a Španieli Španielmi – všetci budeme Európania.  Treba podlomiť kresťanskú vieru v národoch – tá totiž učí, aby ľudia milovali svoj národ (však len u nás koľko národovcov bolo kňazov – či už katolíkov, alebo evanjelikov).  Každého, kto má rád svoj národ treba nazvať šovinistom a tých, čo ním naopak pohŕdajú, humanistami. Ľudí  treba viesť k tomu aby sa neustále niečím zabávali, párty, alkohol, reality show ... alebo trebárs aj šport. Pretože vtedy môžu tajné spoločnosti bez vyrušovania vykonávať svoju podvratnú činnosť.

Ten papagáj, ktorého majú USA v znaku nie je v skutočnosti orol, ale okultný symbol Fénixa. Fénix bol bájny vták, ktorý sa ZNOVUZRODIL z popola – toto predstavuje znovuzrodenie človeka, ktorý už nie je zaťažený na svoj národ a svoj štát, ale je to nový druh človeka  - tzv. svetoobčan.  Je to človek, ktorý zavrhol svojho kresťanského Boha a prijal nového boha – Lucifera.

 

Záver

Slobodomurári už podskakujú bo vedia, že ich veľký sen je na dosah. Áno, bohužiaľ.  No zabúdajú, že je tu ešte niekto mocnejší než sú oni a ten, koho uctievajú.

„Zemskí králi a veľmoži, vojvodcovia, boháči, mocní a všetci otroci, aj slobodní sa skryli do jaskýň a medzi bralá vrchov a volali vrchom a bralám: Padnite na nás a skryte nás pred tvárou Sediaceho na tróne a pred hnevom Baránkovým, lebo prišiel veľký deň ich hnevu! Kto obstojí?“

Zjv: 6, 15-17

(P.S.: Neviem, ale príde mi to ako určitý opis veľkých podzemných základní typu Area 51, či Dulce) 

 

Zdroje:

M.P.Hall: „The Secret Destiny of America“

Dokument „The New Atlantis“

henrymakow.com

vigilantcitizen.com

 


Matej Gavlák
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
chladomor . juqofasi08   |   ip:158.195.2   |   2012-09-25  (16:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na môj vkus príliš kresťanské, ale dobre. Prečítal som si a prinieslo mi to nejaké informácie, takže účel splnený. Čo s tými informáciami spravím? Počkám si pár rokov až desaťročí, či sa potvrdí ich správnosť. To je asi tak všetko.


ruskotoobur . cigiboqi37   |   ip:94.113.60   |   2012-09-25  (19:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klicova-udalost - v-rusku-predlozen-zakon-o-podrizeni-centralni-banky-narodnim-zajmum

http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=klicova-udalost-v-rusku-predlozen-zakon-o-podrizeni-centralni-b
anky-narodnim-zajmum&cisloclanku=2012090098
dky . kasiluli67   |   ip:217.112.1   |   2012-09-25  (21:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobré


Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2012-09-26  (07:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Staci sa pozriet na americky dolar,mimochom dnes bezcenny zdrap paiera,na ktorom su vyobrazene predmety slobodomurarskych lozi,teda kruzidlo,oko pod pyramidou,ci dalsie symboly tohoto okultneho spolku.Dnes je uz jasne,ze slobodomurarske loze nie su spolocnostou "stavitelov" sveta,ci dobrocinnym spolkom,ale ide o zlocinecku organizaciu,ktora sa zaobera podvodmi,machinaciami a stoja proti vsetkemu,co tvori moralku v spolocnosti.Mimochodom ich clenom je aj Ivan Miklos,ktoreho otec bol na vychode uz za socializmu vychyreny podvodnik a zlodej.Slobodomurarska loza na Slovensku ma pevne korene v zidovskej obci,pricom sam George Soros je autorom slobodomurarskej loze zalozenej na Slovensku.Tento zidovsky podvodnik a miliardar je stihany vo viacerych statoch sveta a do mnohyvch krajin ani nemoze vstupit bez toho,aby sa vyhol trestnemu stihaniu..


sherry . foxinowa45   |   ip:84.47.52.   |   2012-09-26  (08:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aka som rada, ze nezijem v JuEsEj!

Uz pred niekolkymi rokmi som tam mala znamych. Ja som bola len pubertacka, ale uz vtedy hovorili nieco o vymyvani mozgov a zdegenerovanych ludoch, co su akoby bez zivota, bez citu, ako to napisat, ako by chcel niekto robit z ludi robotov. Vtedy sa mi to zdalo ako sci-fi...

O tej bankovke a jej symboloch, to uz vlastne vieme. Ale nechapem ludi, ktorym nie je divne, ze na americkej bankovke je vyobrazena pyramida. Ved uz to bije do oci! Ved si staci dat otazku, co ma spolocne JuEsEj a pyramidy? Dokopy nic.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2012-09-26  (09:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No mila sherry, co asi stavali Mayovia?
Tym nechcem povedat, ze to je aj vysvetlenie, preco je na bankovke prave pyramida,len tym chcem naznacit, ze pyramida v Amerike nie je pojem neznamy.


classique . dapasava0   |   ip:217.12.58   |   2012-09-26  (10:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a tá pyramída na dolárovke tam bola stále ale od určitého roku?


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-09-26  (10:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Treba podlomiť kresťanskú vieru v národoch – tá totiž učí, aby ľudia milovali svoj národ"

jaj a sme doma...
no aspon viem z akej ciernej riti fuka vietor :D
a ako ze to ta krestanska viera uci milovat svoj narod?

este som sa zasmial na vetach predtym:

"Baconova vízia „dokonalého štátu“ nebola od neho, ale nadiktovala mu ju akási „duchovná bytosť"

"že démoni a satan skutočne existujú"

"Lucifer osobne nadiktoval Darwinovi jeho knihu o evolúcii „O pôvode druhov""

kazdopadne dufam, ze uz Cina vie o "tajnom plane", bude sranda :DDD

no nic... su to vyssie bytosti a s tymi si poradi uz jedine jesus. takze zalozit ruky a ide sa bojovat proti slobodomurarom a satanovi :DDD

go jesus go go go

MG . locudypy65   |   ip:178.41.12   |   2012-09-26  (10:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrá otázka. Symbol "orla" a symbol pyramídy sú dve strany jednej a tej istej pečate Spojených Štátov (doslova). Až do 30. rokov 20. stor. bola na americkej jednodolárovke len predná strana pečate - teda orol. Pyramída tam skutočne nebola. V 30. rokoch urobila vláda F.D. Roosevelta výmenu bankoviek a voilá - na tej novej už boli obe strany pečate, teda aj pyramída.

Rafael: Podľa mňa trochu blbé prirovnanie, v Európe je eifelovka dobre známa, no nijaký štát okrem Francúzska (no silno pochybujem, že si ju dali na bankovky)by si ju na vlastné peniaze proste nedal. Ani Francúzi, či Briti by si nedala Reichstag na svoje bankovky, i keď je v Európe.


sherry . foxinowa45   |   ip:84.47.52.   |   2012-09-26  (10:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael, ehm, ehm.

Pisala som o JuEsEj, teda o usa. A nie je mi zname, ze by v USA boli nejake ( toboz nie) zname pyramidy? Ak sa mylim, opravte ma, rada sa doucim.

Predpokladala som, ze pyramidy na americkom kontinente su postavene juznejsie, pod usa.

Ale aj tak je rozdiel medzi tymi pyramidami.

Ktora sa podoba viac na pyramidu na americkej dolarovke? Egyptska alebo majska?

http://files.lecitelstvi-sedlcany.eu/200000041-1a1db1a653/pyramida2.jpg

http://nd04.jxs.cz/370/493/7146415aed_74637170_o2.jpg


sherry . foxinowa45   |   ip:84.47.52.   |   2012-09-26  (10:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mozno za chvilu dorazi aj pande. Clanok zasahuje aj do nabozenstva a to je jeho oblubena tema. :D

MG, to mas pravdu, ja si tiez neviem predstavit, ze by napr. volakedy na slovenskych korunach bolo byvala "ejfelovka". Pripadalo by mi to dost zvlastne. :

Namiesto tej pyramidy by mi tam viac pasoval nejaky indian alebo kovboj.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2012-09-26  (11:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MG pokial viem citat, a asi viem, ja som nic k nicomu neprirovnaval. To asi sa velmi mylis. Skus si precitat, co som napisal ako reakciu na sherry mladu neznalu....
A sherry okrem neznalosti, neuvedomiac si, co si pisala, tak nepisala si predsa, ze pyramidy nie su v USA, ale, ze nemas predstavu, aky ma suvis USA a pyramidy.
Navyse, pokial je ti zname, USA su zalozene hlavne Europanmi,takze tajne spolocenstva a loze sa radi hrali na tajomnych uctievacov vselijakych idiotin.sherry . foxinowa45   |   ip:84.47.52.   |   2012-09-26  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael. Tak mi to vysvetli, ty mudrc, mne, ako neznalej, aky suvis ma usa a pyramidy. Lebo ja som pisala o stavbach pyramid. Ako by si to vysvetlil laikovi? Cakam...


sherry . foxinowa45   |   ip:84.47.52.   |   2012-09-26  (12:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja, ked som pisala o pyramidach, nemala som na mysli tajne spolky a loze. Myslela som stavby. Kde v usa, je stavba pyramidy, ktora je dokonca znama po celom svete?

Nie kazdy clovek cita taketo nase clanky. Nie kazdy vie, co su to loze a ze su tajne spolocenstva. Ani tomu neveri. Ako by si takemu cloveku vysvetlil, co maju spolocne pyramida a usa? Ked neveri konspiraciam?

No rafael, zacni...


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-09-26  (13:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...pýtaš sa, či Čína už vie o tajnom pláne?...vie, samozrejme, doteraz uctievajú lucifera, dokonca majú jeho hlavu na svojej vlajke, ktorú znázorňuje páťcípa hviezda.

...ľudia sú v Číne klamaný, nevinný ľudia ani nevedia kto je ich drak ktorého tak uctievajú a pod koho vlajkou tak tvrdo pracujú, neveríš, opýtaj sa kľudne Čínskeho prezidenta, ten ti to potvrdí.


Fero . lifuroru61   |   ip:90.182.25   |   2012-09-26  (13:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sherry, mozno ti pomoze ked si nastudujes odkaz predegyptskej civilizacie, mayov a inych miest starych megalitickych stavieb. maju spolocne crty(zaujimave). potom si to spoj s usa. trocha pokonspirovania nezaskodi:)


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-09-26  (13:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...pardón..,päťcípa.
...politici v amerike, číne, európe, už dávno slúžia luciferovi, pardón slúžili.


alelle . tolaqene00   |   ip:88.212.37   |   2012-09-26  (13:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  amerika ma byt krajinou kde ma novy svetový poriadok byt základňou.
s k bodka r a e l bodka o r g , t i n y u r l . c o m / s 3 5 u n - Posolstvo mimozemstanov, kniha od Raela na stiahnutie zdarma... video na t i n y u r l . c o m / 2 2 p d r e q - titulky slovenske dole na CC pod videom a potom zroluj na "slovak"


classique . dapasava0   |   ip:217.12.58   |   2012-09-26  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mg:
zaujímajú ma bankovky spred roka 1913...

boli tam symboly ktorých sa ľudia teraz tak boja?

pretože ameriku možno budovali slobodomurári ktorí utekali za slobodou pred °°°.
ale to neznamená že sa do ich štruktúr nemohli infiltrovať agenti °°°.
a teraz je amerika už úplne o niečom inom hold slobodná spoločnosť ma veľkú nevýhodu
veľmi ľahko sa dá do ich vlád inflitrovať...a však je to len môj osobný názor

veď keď sa chcete baviť luciferianskych symboloch tak sa stačí pozrieť na náš slovenský symbol 2 kríža ktorý má v alchýmií symbolizovať síru a olovo čo sú prvky prisudzované luciferovy:Dkucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-09-26  (13:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  podla mna si taketo sracky vymysla nejaky fararko, ktory aj tak cele dni nema nic ine na praci a najma sa boji toho, ze by mu klesli prijmy a od pondelka by musel nastupit do roboty tak ako ostatni :)

robota je predsa tiez od satana, ze? :DDD


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-09-26  (13:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uz len to je podzrive, ze autor clanku stavia do popredia krestanstvo, pricom nabozenstiev je fura na svete...


Legia . sekypuvy73   |   ip:95.170.23   |   2012-09-26  (15:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kniha k teme: Rulers of Evil : Useful Knowledge about Governing Bodies,
E. Tupper Saussy
V knihe sa uvadza ze sef jezuitov stal pri zrode USA

Z recenzie na Amazon.com: This book is very well researched. The author does well in focusing on key events that formed the United States. In as much as it answers questions about religion and politics in europe from the fiftenth to the ninetenth century, it raises more for our present day. Whatever the case this book is a journey that leaves its reader to make informed questions about the world we live in and provides a great aid in pulling asid the vale that enshrouds truth. Tupper Saussy is an educator of the highest calabre, in that he presents a most factual case for the most intuiging histories. This book is well titled for its contents are indeed useful knowledge.


Legia . sekypuvy73   |   ip:95.170.23   |   2012-09-26  (15:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kriziacke tazenie proti reformacii trva. Z knihy uvedenej vyssie.
http://continuingcounterreformation.blogspot.sk/2007/10/tupper-saussy-on-jesuit-plot-to.htmlAdler . lolopyqa48   |   ip:81.88.143   |   2012-09-26  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "lebo už bude jedno náboženstvo obsahujúce prvky všetkých náboženstiev" - no to chcem vidiet.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-09-26  (15:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...sú len dve, BOŽIE a falošné luciferove, BOŽIE sú všetky ktoré vyznávajú pravého BOHA, je úplne jedno ako sa nazývajú...či Katolická cirkev, alebo Grecko katolícka, Pravoslávna, Jehovistická, alebo Evanjelická, alebo iné ktoré vyznávajú Trojjediného BOHA tieto všetky môžeš zhrnúť do jednej cirkvi Kresťanskej, spája ich KRST A BOH, to že každá z nich sa volá ináč, tak to si už nevšímaj, to si už ľudia poupravovali podľa seba po stáročia...to vieš, jeden Kňaz sa chcel ženiť, druhý nie, jeden celibát mať chcel druhý nie, niekomu išlo o "MOC" druhému o biskupské alebo Pápežské miesto, preto v jednom období boli aj dvaja Pápeži....k týmto cirkev, môžeš zhrnúť aj Moslimskú a Židovskú, vyznávajú rovnakého BOHA ako Kresťania.


...a zvyšok Kucma, zvyšok je od lucifera...budhizmus, hinduizmus a všelijaké iné sekty.


kucma . fyvafixa2   |   ip:88.212.37   |   2012-09-26  (16:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  fras staraj sa o seba laskavo, mna tvoje cesty nezaujimaju a nechapem co furt beries moje meno pod prsty...cus


lubio21 . nyhydydu64   |   ip:85.248.61   |   2012-09-27  (12:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer nesuhlasim odporúčam si prečítať bibliu a pozrieť sa na krutosť boha ... nie je milosrdný ako hovorí farar v kostole ale. to iste je aj s moslimami ... nehovorím či je jednobožstvo dobre alebo zle ale ich krutosť je zarážajúca... a vymívanie mozgov? koľko z vás sa díva na vydzigane reality kraviny? typu farma a neviem čo všetko ... najlepšie je asi nemať TV a nečumeť na kraviny a reklami ... lutujem vás ktorý ste ohraničený neotvorenostoú vlastnej vôle a vlastného rozumu. každý z vás vie čo sa deje a nie len na slovensku alebo v EU - napr španielsko taliansko a ine ... ale aj sýriakde sa rusi rovno stavajú proti USA. nie že by Rusko nehralo svoju úlonu v jednovláde sveta ale skôr ako sa im nepáči že nemajú dostatočnu moc v danom pláne ... a aj tak mám názor že radšej isť za ruskom ako za EU a USA. žial vymývanie mozgov naších (teda vaších ja nemám) detí je strašne že komunisti boly zlý ... a včom? v tom že mladý dostali byt? teraz to dostanú iby cigánske vyžieracké svine.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-09-27  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lubio21...BOH v starom zákone ľudí trestal za ich hriechy, ak si čítal pozorne tak veľmi dobre vieš aj za aké hriechy...ver mi ak by bol krutý ľudia by už dávno nebehali po tejto ZEMI, dokonca by si si tu s nikým ani nevypisoval...nechal by ZEM zaplavenú.

.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2012-09-27  (13:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A odkial by vzal tolko vody ty chytrak.
Bozia obmedzenost,ci dokonca nevedomost a neschopnost sa vyrovnat s kritikou,to je koncept Stareho Zakona.
Ak v tom vidis nieco ine,nie je div, ze ta mnohi stale povazuju za hospitalizovaneho.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-09-27  (13:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael...som zvedavý ako sa vyrovnáš zo zradou vlastných detí ty sám.

...ak im raz poskytneš domov a oni ťa zato budú zosmiešňovať a pluť na teba...spomeň si na svoje slová.snip . foregixe87   |   ip:78.98.154   |   2012-09-30  (02:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tolko somarín pokope, to sa hned tak nevidí. čo to mení či je na bankovke pyramída alebo nie je? bez pyramídy by sa nedalo rozvíjat vymývanie mozgov? vy ich máte vymyté a a ni pyramídu nemáte. no to sú veci.


lubio21 . nyhydydu64   |   ip:212.37.64   |   2013-05-20  (13:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer :) to si robíš zo mna srandu :D ... on nie je krutý? a za čo ako že on ich trestal, az na bratovraždu, to berem to si smrť zaslúži.... veď on zabíjal za maličkositi ... Nie zem nie je jeho... patrila mu teraz už nepatrí... prečo sa neprejavuje? Jahve ponižoval ženy, a pritom majú rovnaký význam ako my.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


40 ‚DĚSIVÝCH‘ FAKTŮ O PÁDU AMERICKÉ EKONOMIKY


 - 40 ‚DĚSIVÝCH‘ FAKTŮ O PÁDU AMERICKÉ EKONOMIKY2013-05-29  (09:28)  |  Amerika
Pokud znáte někoho, kdo opravdu věří, že americká ekonomika je v dobrém stavu, tak mu jen ukažte statistiky z tohoto článku. Poodstoupíte-li a podíváte-li se na dlouhodobé trendy, je neuvěřitelné, co se s námi děje.

ZPRÁVA Z VEŘEJNÉHO SLYŠENÍ O ODHALENÍ MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE VE WASHINGTONU


2013-05-24  (09:12)  |  Amerika
Bývalí členové Kongresu USA vydali společnou zprávu z Veřejného slyšení o odhalení mimozemské civilizace (Citizen Hearing on Disclosure). Slyšení se konalo ve Washington, DC v Národním tiskovém klubu (National Press Club). Zpráva vyzývá Nadaci pro veřejné slyšení (Citizen Hearing Foundation), aby předal usnesení Valnému shromáždění OSN a to vyzval k uspořádání celosvětové konference o přezkoumání důkazů o možné mimozemské přítomnosti ovlivňující lidskou rasu.


HYDROPONICKÉ ZAHRADNIČENÍ V USA: POLICEJNÍ ŠIKANA LIDÍ, KTEŘÍ SI PĚSTUJÍ VLASTNÍ JÍDLO


2013-05-02  (09:14)  |  Amerika
Američané, kteří používají hydroponii jsou zjevně nejnovějším cílem šílené „války proti drogám“, která se už od té doby, kdy byla prvně v 80. letech vyhlášena, se zvrhla ze strašné na směšnou. Jen se zamyslete nad tímto případem: Před dvěma lety zaklepali policisté od narkotik na dveře domu muže, který si právě koupil sadbovou sestavu z místních zahradnických potřeb. Ti policisté se dožadovali, že chtějí jen vědět, co si tam plánuje pěstovat.


Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?


2013-04-23  (10:03)  |  Amerika
Americký prezident už uznal atentátníky vinnými, federálové posílají zvláštní tým vyšetřovatelů z Gitma


TERORISTICKÉ ÚTOKY JSOU V REŽII FBI?


2013-04-22  (09:09)  |  Amerika
Toto jsou nejnovější informace týkající se tragických bombových útoků během Bostonského maratonu. FBI a další instituce mají dlouhou a dobře zdokumentovanou historii režírování teroristických akcí v zájmu získání větší moci.


Konfiskace úspor v Kanadě?


2013-04-05  (09:49)  |  Amerika
Vláda v Ottawě navrhuje „nouzové získání peněz“ v kyperském stylu. Politici západního světa jdou po vašich bankovních účtech. V podstatě je v novém rozpočtu kanadské vlády navrhováno „nouzové získání peněz“ kyperského stylu. Když jsem o tom poprvé slyšel, byl jsem poněkud skeptický, takže jsem se na to podíval sám. A hádejte co? Je to přesně tak, černé na bílém, na stranách 144 a 145 „Ekonomického akčního plánu 2013“, který již Harperova vláda předložila parlamentu.


USA: ARMÁDNÍ CVIČENÍ JSOU VE SKUTEČNOSTI PŘÍPRAVOU NA STANNÉ PRÁVO


2013-04-03  (09:20)  |  Amerika
Organizace Competitive Outcomes, která cvičí mladé rekruty z Výcvikových jednotek pro mladší záložní důstojníky (JROTC), Výcvikových jednotek pro záložní důstojníky (ROTC), programů pro kadety, zahraničních armád, policejních a požárních sborů, pořádá letos speciální výcvikové programy a semináře a sestavuje prováděcí manuály v Mariettě v Georgii, v Los Angeles a San Diegu v Kalifornii. Organizace spolupracuje s Armádou Spojených států, ozbrojenými i neozbrojenými divizemi ROTC a JROTC a rovněž s vojenským letectvem.


KONGRESMAN PŘIZNÁVÁ „CHEMTRAILS“


2013-03-26  (09:53)  |  Amerika
V dokumentu, který může být nazván prvním vládním uznáním „chemtrails“, veřejný činitel, jehož volební okrsek je v Clevelandu (Ohio), v návrhu zákona předkládaném Kongresu odkazuje na „chemtrails“.


DO USA PŘICHÁZÍ 20X VĚTŠÍ KOMÁŘI NEŽ TI NORMÁLNÍ


2013-03-15  (09:23)  |  Amerika
Super-rozměrní agresivní komáři s ‘dýkovitým’ sosákem se mají toto léto vyrojit na Floridě, čímž přinesou utrpení tisícům zdejším obyvatelům. To, co by se mohlo stát scénářem pro B-čkový hollywoodský film, komáři ze záplavové vody skoro 20x větší než jejich normální bratranci, mohou udeřit kterýkoliv den či noc, jejich vajíčka mohou zůstat spát i roky – a tito komáři by dokonce mohli odolávat i repelentům.


Konec amerického snu – část 2


2013-03-12  (09:49)  |  Amerika
Z amerického snu se rychle stává americká noční můra Když otcové zakladatelé USA zakládali národ, tak to dělali s úmyslem, aby vláda byla velmi omezená a lidé měli obrovské množství svobody.


80% žiakov v New York city nevie čítať a písať


2013-03-11  (17:37)  |  Amerika
Negramotnosť v New York city je na vzostupe: takmer 80 percent absolventov stredných škôl nemá základné vedomosti ako sú čítanie, písanie a matematika. Kritici poukázali na to, že len 13 percent absolventov škôl spomedzi Afro-Američanov a Latino v New Yorku dosiahnu vedomosti potrebné pre vysoké školy a 80-tim percentám všetkých absolventov chýbajú tieto vedomosti celkovo .


Plány koncentračních táborů v USA


2013-03-08  (08:49)  |  Amerika
…výtažky z plánů koncentračních táborů v USA odhalují děsivé skutečnosti. Nejen, že mají být použity pro občany USA, ale například i to, že při útěku je dovoleno užít smrtící střelby, stejně jako odstřelovači mají v případném srocení vyhledat a odstranit agitátory… Detaily, jako že lidé mají být profilováni a „aktivisté“ odděleni od ostatních, jsou už vlastně vcelku nepodstatné.


8 faktov, ktoré ste o amerických prezidentoch nevedeli!


2013-02-28  (09:39)  |  Amerika
Na počesť Dňa amerických prezidentov, ktorý sa každoročne slávi 18.februára, spomínajú ľudia na čokoľvek z ich slávnych životov. Deti v školách sa učia o ich chrabrých skutkoch, ktoré pre svoju krajinu vykonali riskujúc pri tom svoje životy. Niektoré zaujímavosti sa však v učebniciach určite nedočítajú. Mnohí si totiž neuvedomujú, že aj títo muži, ktorí sa stali symbolom najvyššej moci Spojených štátov amerických, boli len obyčajní ľudia.


SPOJENÉ STÁTY DALY SBOHEM ČTVRTÉMU DODATKU ÚSTAVY


2013-02-22  (09:30)  |  Amerika
Ministerstvo vnitřní bezpečnosti Spojených států amerických potvrdilo protiústavní praktiku zabavování a prohledávání elektronických zařízení „bez jakéhokoliv podezření“ v pásu 100 mil od hranic – kde žije 197.4 miliónu Američanů, neboli 66 % celé populace.


Amerika dluží 222 tisíce miliard USD


2013-02-14  (09:19)  |  Amerika
Zhroucení finanční "pyramidy" je otázkou 2 – 5 let. Dluh Spojených států je dvacetkrát větší, než se oficiálně uvádí – říká americký ekonom Laurence Kotlikoff v interview s RT. Podle jeho propočtů činí 222 tisíce miliard dolarů. Tak drastický rozdíl mezi statistikou a realitou – říká ekonom - je možný jen proto, že se stále víc závazků prostě tají.


AMERIKA SE MĚNÍ V JEDNO VELKÉ VĚZENÍ PRO DLUŽNÍKY


2013-02-13  (11:45)  |  Amerika
Shakespearův Polonius dává svému synovi tuto klasickou radu: „Nebuď dlužníkem ani věřitelem.“ Mnozí z duchovních otců amerického národa to však viděli úplně jinak. Často žili na maximum: Byli vždy dlužníky a nikdy věřiteli. Jak vlastníci plantáží s tabákem či rýží, otrokáři a obchodníci, či pozemkoví a peněžní spekulanti, závisející na dlouhodobých úvěrech z nichž financovali svůj přepychový život, tak obchodníci a kramáři, řemeslníci a zemědělci i námezdní dělníci a námořníci. Bez dluhů by símě komerční ekonomiky sotva kdy dozrálo.


Obama podepsal novelu, která ruší strop státního dluhu


2013-02-06  (09:20)  |  Amerika
Prezident USA Barack Obama podepsal v pondělí novelu zákona o dočasném zrušení maximálně přípustné výše státního dluhu USA.


Závěrečná řeč kongresmana Rona Paula ke konci jeho posledního funkčního období


2013-02-01  (09:09)  |  Amerika
Ron Paul je americký kongresman, který působí v americké politice již přes 30 let. Vždy hájil základy americké ústavy a vždy hlasitě kritizoval její postupný rozklad, na němž postupně pracují všichni poslední američtí prezidenti za spolupráce a podpory většiny kongresu. I když je členem republikánské strany, tak vystupoval velmi často i proti vlastním spolustraníkům


Poznejme nepřítele: Anatomie Fedu II. Je Fed soukromý?


2013-01-24  (09:08)  |  Amerika
Kdo skutečně drží veškerou moc? Minule jsme si řekli „suchá fakta“ ohledně organizace Fedu. Viděli jsme, jaké má orgány, a že se skládá z regionálních bank, které mají členské banky. Kdo ale doopravdy drží moc? Ve Fedu je 7 guvernérů, 12 regionálních bank a tisíce členských bank, ale jak pozorný čtenář viděl, 100 % moci drží Washington, respektive prezident (a Senát). Udělejme si pokus a představme si, že celá země přijala argumentaci Rona Paula a chtěla by skoncovat s kvantitativním uvolňováním.


Kandidát Nobelovy ceny: Obama se ptá vojenských velitelů, zda budou „střílet do amerických občanů?“


2013-01-24  (09:06)  |  Amerika
Předkládané šokující tvrzení pochází od “jednoho z předních amerických válečných hrdinů” Jim Garrow v roce 2009 nominovaný na Nobelovu cenu přišel se šokujícím tvrzením, když řekl, že vrcholný vojenský veterán mu řekl, že “lakmusovým papírkem” o otestování nových vojenských velitelů je to, zda poslechnou rozkaz ke střelbě do amerických občanů, nebo ne.


Americká vláda tvrdí, že pravda je příliš komplikovaná a nebezpečná, aby mohla být vyzrazena veřejnosti


2013-01-17  (09:24)  |  Amerika
“Když to děláme my, tak to není fašismus”: Historie se opakuje … V klasické historické knize o nacistickém Německu Mysleli si – Jsme svobodní, píše Milton Mayer: „To, co se tu dělo, bylo postupné navykání lidí, kousek po kousku, na to, že se jim vládne s překvapením; dostávají se k nim rozhodnutí přijatá v tajnosti;


USA plánovali atómový útok na Rusko a Čínu


2013-01-16  (09:38)  |  Amerika
V 60-tych rokoch minulého storočia čakali USA, podľa jedného z nedávno zverejnených dokumentov, formálne len na najmenší dôvod pre nukleárny útok na Sovietsky zväz a Čínu. Ako dôvod pre to by stačila hoci aj “neúmyselná udalosť”.


Kritik Obamova „seznamu na odstřel“ nalezen v New York City mrtev


2013-01-14  (09:44)  |  Amerika
Prominentní americký blogger a počítačový mág Aaron Swartz, který promlouval proti “listu na odstřel” presidenta Baracka Obamy a kybernetickým útoku proti Iránu, byl v New Yorku nalezen mrtev. Policie našla v pátek tělo tohoto 26-letého muže v jeho bytě v New York City v městské části Brooklyn, řekla mluvčí hlavního ohledávače mrtvol tohoto města.


Pokrytecké celebrity


2013-01-03  (09:12)  |  Amerika
Americká ústava zaručuje americkým občanom vlastniť zbrane preto, aby sa mohli brániť v prípade ak sa vláda vymkne z pod kontroly. Ak zabudne, že je tu na to, aby slúžila ľuďom a nie naopak. Podľa praotcov preto, aby nemohlo dôjsť k útlaku a k zneužívaniu štátnej moci.


11.září 2001 - Architekti podali vědecké důkazy o řízené demolici


2012-12-07  (16:09)  |  Amerika
Architekti a inženýři podali vědecké důkazy o řízené demolici 11.září 2001. Řešení záhady pádu 3. budovy Světového obchodního centra (budovy č.7), která spadla za rekordních 7 vteřin. Toto je nejlepší profesionálně vyrobený patnáctiminutový informativní a poutavý dokument AE911Truth o 11.září. Dokument o WTC 7. Prosím šiřte jej, též mezi architekty a inženýry.


Stredná v Texase trestá študentov, ktorí odmietnu byť sledovaní mikročipmi


2012-10-11  (17:34)  |  Amerika
Istý stredoškolský obvod v Texase na začiatku tohto roka čelil kritike po tom ako ohlásil, že bude vyžadovať od študentov, aby pri sebe po celý čas nosili ID kartu (identity card – doklad totožnosti, občiansky) obohatenú o mikročip. Študenti, ktorí odmietli byť monitorovaní tvrdia, že zo strany predstaviteľov školy cítia nepríjemnú odozvu.


Tajný osud Ameriky (1. časť)


2012-09-22  (12:10)  |  Amerika
Veľa ľudí verí, že myšlienka jednej svetovej vlády pod nevinným plášťom demokracie vznikla v 18. storočí, kedy začali naberať osvietenecké ideie na sile. Nie je tomu tak. Táto myšlienka je oveľa staršia. Aspoň tak to tvrdí okultista a slobodomurár Manly Palmer Hall vo svojom prevratnom diele „The Secret Destiny of America“ (Tajný osud Ameriky).


13 nejděsivějších experimentů na lidech prováděných americkou vládou


2012-09-17  (10:14)  |  Amerika
Ve Spojených státech byly prováděny četné experimenty na lidských pokusných subjektech, které byly považovány za neetické, a byly často prováděny nelegálně a bez vědomí nebo souhlasu jednotlivců.


Hrozí USA vojenský prevrat?


2012-09-04  (09:01)  |  Amerika
Nová správa vydaná Ruskou ”Federálnou službou pre vojensko-technickú spoluprácu” cirkulujúca v Kremli uvádza, že dôstojníci generálneho štábu boli minulý týždeň varovaní ich americkými partnermi počas cvičenia s North American Aerospace Defense Command (NORAD), že hrozba zvrhnúť Prezidenta Obamu prameniaca z ”niektorých prvkov” v rámci americkej armády je ”reálnejšia ako sa zdá” a môže veľmi dobre spôsobiť na zavedenie stavu stanného práva v Spojených štátoch.


Osmnáct kritických postřehů z USA


2012-08-11  (09:29)  |  Amerika
Do Spojených států jezdím zhruba dvakrát ročně, ale ještě nikdy jsem se nezdržel tak dlouho v malém městě (šest týdnů, Ormond Beach, Florida). Stejně tak jsem tam nikdy nebyl v době tak podivné nálady, jaká byla v letošním lednu a únoru (taková podivná směs strachu a naděje...). A tak jsem si všiml věcí, které jsem dříve neviděl. Některé mě nadchly, jiné mě rozesmutnily. A protože se přikláním k rozšířenému názoru, že americká společnost je vcelku nemocná, viděl jsem spíše to negativní. Možná se na to zaměřuji také proto, že styl života Američanů zcela bez rozmyslu kopírujeme i u nás. Zde je to, co mi dalo facku, otevřelo oči, přinutilo mě přemýšlet. Kolikrát to jsou kraviny, ale možná jen na první pohled.


Zoznam zúčastnených Bilderberg 2012


2012-06-01  (12:10)  |  Amerika
Včera 31.5.2012 sa v Chantilly vo Virgínii, Spojené Štáty Americké, začalo tohtoročné stretnutie neslávne známej skupiny. Uvidíme čoho sa v najbližších dňoch a týždňoch dočkáme, keďže je známe, že títo nikým nevolení a zastupujúci len svoje vlastné záujmy, každoročne ovplyvňujú politické a ekonomické dianie vo svete.


Odhaleno: Stovky slov, která americká vláda sleduje na internetu


2012-05-28  (09:26)  |  Amerika
Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost bylo donuceno vydat seznam klíčových slov a frází, které používá pro sledování známek terorismu nebo další hrozeb proti Spojeným státům na sociálních sítích a v online médiích.


Ďaľšie z Ameriky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

II. světová hospodářská krize? Co a jak dál?

Již zhruba 16 měsíců všechna světová média skloňují slovo hospodářská krize. Dlužno podotknout, že tato krize je krizí kapitalistickou a je druhou největší po přesně 80 letech. Tedy od osudného toku 1929, kdy celosvětově I. hospodářská krize(tenkrát se říkalo recese), zasáhla na 600 miliónů lidí na celé zeměkouli! Takže Vážené dámy a pánové! Tohle je klasický filozoficko-sociální rozbor a podle toho k této studii také přistupujte.


STALO SA NIEČO DIVNÉ CESTOU NA MESIAC?

UFO - Skvelá báchorka z KGB? (video, slovensky)

Je na vine preľudnenie?

Holografická paradigma

Obchod s chorobami

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Ako také ovce

Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.1828 s