19. September 2019
    
Tajomstvo horoskopu - Dolezite.sk

Tajomstvo horoskopu


  2010-04-26  (15:07)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Tajomstvo horoskopu

Neviem či sa niektorý z vás zamýšľajú rovanako ako ja a snažia sa odhaľovať súvislosti a tajomstvá moci, pravdy, života a smrti. Proste prehrýzať sa životom a separovať z informácií, ktoré sú predostierané bežným ovečkám, to dôležité a podstatné.

Totižto, je veľa informácií a podľa mojej ideológie nie peniaze majú cenu, nie zlato má cenu, ale informácie majú najväčšiu cenu. Pretože nositeľ informácií ich dokáže využiť na získanie tých zvyšných "priorít".

Ako každý z nás dospieva snží sa nájť v živote sám seba, svoje miesto, pretože našim narodením sa z pohľadu 4- rozmerného euklidovskeho priestoru dá v podstate čas považovať za konštantu. Takže ak konštanta je čas, premenná je logicky miesto.

Akú úlohu teda v živote človeka zohráva horoskop. Možno sú to len moje fantasmagórie, ale ja si myslím, že horoskop sa dá veľmi ľahko zmanipulovať. A ako to už v živote ľudí býva, čo sa zmanipulovať dá, to sa zmanipuluje. Teda ako by to ale mohlo byť možné ??? Správna otázka.

Zodiak je postaveny na dátume narodenia. Preto každý človek sa automaticky priradí do určitého znamenia horoskopu svojim narodením. Snaži sa hľadať sám seba. Rovnako ako som to skúšal ja a rovnako ako to budú skúšať ďalší z ovečiek. Tým, že o sebe čitajú určitý zhluk vlastností a preddispozícií vlastne sa profilujú. Veď dieťa je profilované svojimi rodičmi, prečo by dorast nemohol byť profilovaný horoskopom???

Takže podstata dospievania v korelácii v horoskopom dokáže vyprofilovať ľudí určitých vlastností len podľa dátumu ich narodenia. Napríklad ja by som mal byť strelec. Ale v testoch osobnosti mi od určitého veku a určitého stupňa poznania vychádza, že som škorpión. Znamenie škorpióna by som vzhľadom na jeho povahu a vlastnosti označil za vývojovo najvyššie štádium. Škorpión je nositeľom vlastností dospelého muža. U ženy je to znamenie panny. Panna je nositeľkou vlastností dospelej ženy. Samozrejme, že je to pre jej vlastnosti a povahu. Aj keď je nutné podotkúť, že vždy sa nájdu výniky potrvdzujúce tento sytém. Za jednu z nich sa považuje aj autor tohto článku.

Netvrdím, že moje názory sú správne a presné, preto by som chcel len dať podnet na verejnú diskusiu.

Je možné formovať ľudstvo až do takejto mieri? Je niečo takéto vôbec možné? To že sme majetkom štátov a korporácií je jasné, ale kto je pôvodcom horoskopu, štatistika, alebo....? Odpoveď je na vás. Ja v Boha prezentovaného cirkvami neverím, ani nijakého iného, verím v príčinu a následok, verím v život a smrť, verím v silu ľudského jedinca, neverím v ľudstvo. V čo veríte vy?Kráľ škorpión.......MEOKAPRLRKÁ-1357
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
RIcky   |   ip:194.160.2   |   2010-04-27  (10:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Za najsilnejšie znamenie zverokruhu bol vždy považovaný Kozoroh


Branislav   |   ip:94.136.13   |   2010-04-27  (10:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď sa na to pozriem logicky.... neexistuje silnejšie alebo slabšie znamenie. Všetky sú rovnaké, akurát sa líšia práve vo svojich prejavoch , vlastnostiach a tak ďalej... a kto ako využije to svoje.. buď dobro alebo zlo... Podĺa mňa rozlišovanie, čo alebo kto je silnejší, je asi zasa iba prejavom nejakeho "ega". Ja som "baran" príklad, tak to moje musí byť najsilnejšie... atď. Znamenia sú usporiadané v kruhu a nie nad a pod sebou. Usporiadanie zdola hore a opačne by zasa vyvolávalo dojem nadradenosti a podradenosti.. A to je podľa mňa nesprávne. Sú v kruhu a záleží iba od daného jednotlivca, ako tie svoje dané vlastnosti a danosti využije alebo zneužije. :-)


Gaia   |   ip:85.70.234   |   2010-04-27  (10:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ani kozoroh nezlomí váhu


ggg   |   ip:195.146.1   |   2010-04-27  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skus sa zamysliet preco si strelec, ked v case tvojho znamenia 23.11. - 21.12 vychadza kazde rano slnko v pozadi suhvezdia skorpion (to si vies aj lahko sam preverit)..ako strelec si korespondoval aj s hviezdnou oblohou este pred 3000 rokmi...dnes uz nie:) pozri si aj clanok http://dolezite.sk/Astrologia_a_horoskopy_246.html...


EkonomKarol   |   ip:95.102.25   |   2010-04-27  (11:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Horoskop je totál kravina. Napíšu 12 najpravdepodobnejších životných situácií. A sem tam si prečítate práve tú vašu raz za čas a čudujete sa z kade to len mohli vedieť :) Potom ich menia kombinujú prefarbujú...atď


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-27  (11:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  EkonomKarol teba asi stve, ze ich nie je 14.


Uite   |   ip:89.173.88   |   2010-04-27  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pisateľ je riadne dopletený , ale vôbec sa mu nečudujem, lebo to je cieľom astrológie. Astrológia vznikla v Babylone, potom ako ľudia opustili monoteistické uctievanie a obrátili sa k polyteistickému, podľa ktorého, každý boh vládne určitej časti nebies. V tejto falošnej vede sa každý pohyb nebeských telies a každý jav - východ a západ slnka, rovnodennosť, slnovrat, mesačné fázy, zatmenia a meteority prisudzovali niektorému z bohov. Vesmírne pochody sa pravidelne zaznamenávali a vytvárali sa prepracované tabuľky ich výskytu, z čoho sa predpovedali záležitosti ľudí a pozemské udalosti.Týmto spôsobom získala kňazská trieda veľkú moc a vplyv na život ľudí.
Neskôr sa presunula astrológia do Egypta, Asýrie, Perzie, Grécka, Ríma,Indie a Číny.Do dnešnej podoby sa astrológia dostala v 2 storočí v Grécku, kde všetky astrologické informácie boli prepracované do natálnej astrológie, čiže predpovedania budúcnosti človeka na základe dátumu narodenia podľa horoskopu - tabuľky, ktorá ukazuje postavenie Slnka, Mesiaca a rôznych planét.
V 14. až 15. storočí sa stala astrológia veľmi uznávanou na Západe. Vyučovala sa na univerzitách. V Shakespearových dielach nájdeme plno náražok na astrologické vplyvy na ľudské záležitosti. Každý kráľovský dvor mal svojho astrológa. Každý plán na cestu, stavbu, vojnu, bol uskutočnený až po astrologickom schválení. Tak si astrológia získala vážnosť.
Aj v dnešnej dobe prevratných vedeckých zmien, by každý rád spoznal budúcnosť. Aj keď sa zistilo, že sa jedná o pavedu, mnohí sa radi zabávavajú horoskopmi, radi nosia pre ochranu rôzne talizmany a medailoniky. Podľa toho ako je rozšírené uverejňovanie horoskopov dnes, keď ich nájdeme skoro v každom časopise a novinách, je vidieť že ľudstvo sa veľmi nezmenilo od čias odpadnutia od Boha v záhrade Eden či neskôr po potope. Preto je namieste otázka, či je zahrávanie sa s horoskopmi len nevinná zábavava, alebo je to návnada na okultné spojenia s duchovnou ríšou? Sú horoskopy zdravý základ hľadania šťastia a svojej budúcnosti ?Na to si každý musí dať odpoveď sám. Ak si chceme zachovať súdnosť, slobodu a zdravú myseľ, potom je najlepšie svoje šťastie a budúcnosť zariadiť v súlade s predsavzatím nášho Stvoriteľa, ktoré nám zjavil v svojom slove Biblii. - Títovi 1:2
rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-27  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No neviem,ja podstatne inu skusenost, medajlonijy nenosim, ani rozne prekrizene kusy driev s gymnastom, ani neverim, ze je to odpadnutie od nejakeho egoboha. Ale skor ma zaujima,co mam overene uz desatrocia, je pouzivania lunarneho kalendara, ktory funguje na principe znamenia zvieratnika. Takze vsetko od pestovania, zasiatia, polievania, zavarania, kazda cinnost je urcena pre urcite znamenie a funguje to, nie preto, ze to chce boh, alebo satan, ale podla toho cez ktore znamenie prechadza Mesiac.


Stratus   |   ip:89.173.36   |   2010-04-27  (12:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uite: Som síce tiež silne veriaci-viem,čo o astrologii hlása cirkev-resp.čo sa píše v Písme.
Mám na to ale iný pohľad.
To,čo sa píše bolo písané pre ľudí,ktorí boli v istom čase na istej úrovni a ak by im bola povedaná pravda,mohli by si ju zle vysvetliť.
Ako ked napr.považujeme za správne,ked klameme deťom o tom,že deti nosia bociany...

K astrologii samotnej:
Je dokázané,že pôrod a prvý kontakt dieťaťa so svetom ho ovplyvní na celý život.
Vyjde z tela matky do svetla,alebo tmy?
Bude tam teplo,či zima?
Ticho,či hluk?
Sucho,alebo porodí do vody?
Narodí sa v noci-ked má človek spať,alebo cez deň,ked má bdieť?

Prečo sú niektorí ľudia námesační?
Prečo sa zhoduje mesačný cyklus ženy s tým mesačným?
A čo vplyvy ročných období?
Jarná únava,májové chúťky,či zazimovanie?
A čo slnečný cyklus?

Osobne si myslím,že vesmírne javy majú vplyv na povahu človeka,lebo všetci sme súčasťou vesmíru.

Ide skôr o to,akú dôležitosť týmto vplyvom prisudzujeme.
Ak nepôjdem do práce len kvôli zlému horoskopu,je to na zváženie.
Ak len pripúšťam to,že som od prírody tak trochu neistý typ človeka-čiže Váha a snažím sa to zmeniť-je to v poriadku.

Všetko s mierou.VELKYBIMBAS   |   ip:78.98.111   |   2010-04-27  (12:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To vážne nemáte o čom písať? Toto bol voľakedy slušný web so zaujímavými informáciami a zrazu aha, numerológia a horoskop. Ešte chýba veštenie z kávy. To je asi lepšia prognóza, na ktorej strane mám ráno bimbasa, keď sa prebudím. "Bude pršať? Alebo len ranná erekcia? hmmmm ..." Svet ide dole papulou a vy horoskopy. Tak to asi preto svet vyzerá tak ako vyzerá.


andy   |   ip:178.40.72   |   2010-04-27  (12:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok som nečítal.Horoskop je nezmysel.Už aj preto,lebo sa určuje podľa dátumu narodenia.O tom kto aký bude sa rozhoduje už pri počatí,teda dávno dopredu.


filip   |   ip:178.41.59   |   2010-04-27  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stratus-tip na knihu:Nové základy experimentálnej psychologie od Bretislava Kafku


Stratus   |   ip:89.173.36   |   2010-04-27  (12:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  filip-skús nejak navnadiť...


Wind   |   ip:192.128.3   |   2010-04-27  (13:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neverim absolutne nicomu. !


filip   |   ip:178.41.59   |   2010-04-27  (13:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Napísal aj Kultúra rozumu a vôle a Parapsychologia.Sám mi povieš,či to bol dobrý tip.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-27  (13:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Filip tato kniha je vyborna, suhlasim.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-04-27  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len ma prekvapuje, ze malo ludi ju vobec citalo, za komunizmu to bol podpultovy tovar.


mlok   |   ip:88.80.230   |   2010-04-27  (13:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  horoskopy...preboha...to už fakt nie sú zaujimavejšie témy?...


DI   |   ip:62.141.58   |   2010-04-27  (13:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak tvoríte odpad a chcete sa stať napriek tomu slávnym, musíte byť ŽidSkoro všetci slávni umelci modernej pop kultúry dneška sú židia.
Častokrát sa stali slávnymi napriek tomu, že ich diela môžme označiť prinajlepšom za sračky.
Príkladom je hudobník – multiinštrumentalista - Beck. Hocijaký retardovaný imbecil so zátkami v ušiach namixuje lepší album ako je jeho debut Golden Feelings, prijatý kritikou kladne a označený za mimoriadne zaujímavý. Ukážky:DI   |   ip:62.141.58   |   2010-04-27  (13:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  M***otherfuker:
http://www.youtube.com/watch?v=08YLK1Hf_ug

Special people:
http://www.youtube.com/watch?v=GoE0L8aKvyQ

The fu******cked up blues:
http://www.youtube.com/watch?v=bKvmnC7sEokDI   |   ip:62.141.58   |   2010-04-27  (13:58)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ťažko uveriť, že chudák, ktorý vypotil takýto bezvýznamný a bezcenný odpad, získal desiatky MTV Grammy ocenení, vrátane ocenenia za najlepšieho medzinárodného sólového umelca, čí najlepšieho speváka, hoci jeho spev je horší ako chrochtanie skapínajúceho prasaťa.

Skúsme si predstaviť, ako by dopadol Gój, ktorý by chcel uspieť takouto hudbou. Pravdepodobne v zvieracej kazajke zavretý na psychiatrii, ponižovaný a zosmiešňovaný. Pravdepodobne by skončil samovraždou.

Potom, ako som si vypočul tieto zlátaniny, ktoré sú asi najhrubšou urážkou hudby, akú som kedy počul, mi bolo jasné, akej národnosti je tento odpad. Ak sa takýto odpad stane slávnym, musí mať ten „správny“ pôvod. Jednoduchá rovnica. Pre istotu som si to overil na internete. Moja intuícia bola správna.

Moje odporúčanie: ak vidíte holého cisára a všetci kričia, aké má krásne šaty, neverte ovciam, verte vlastnému triezvemu úsudku. Nie nemýlite sa. Naozaj je holý.

Čo ma najviac trápi, že ľudia sú také hlúpe ovce a nedokážu si uvedomiť tieto súvislosti. Naivne si namýšľajú, že každý je oceňovaný podľa svojich zásluh a tí, o ktorých média dennodenne hovoria, akí sú skvelí, sú skvelí naozaj. Vieme kto vlastní média.
Milióny šikovných, dokonca geniálnych ľudí musí vykonávať práce, nehodné ich kvalít, len preto, že nemajú ten správny pôvod, a tým pádom sa im nedostane pozornosť médií, nedostanú sa k medzinárodnému kapitálu, ktorého sa židia zmocnili za posledné desaťročia sériou podvodov a špekulácií.


Situácia je rovnaká aj na Slovensku. K akej národnosti patria Pavol Hammel, Jana Kirschner, Miroslav Žbirka, Milan Lasica, Adela Banášová a pravdepodobne aj väčšina ďalších, o ktorých to nemám zistené, môžte hádať sami.....
Slováci sú žiaľ príliš skromní, hanbliví, sebakritickí a tak nechajú svoj talent zakrnieť a volia poctivú prácu od svitu do mrku, kdesi v kancli pre medzinárodnú korporáciu, takto sú žiaľ vedení.Všetky kľúčové funkcie zastavajú vo svete židia. Naivní židofili ich za to ešte obdivujú a zdôvodňujú ich nadvládu slovami „sú najmúdrejší, najšikovnejší, preto sa im darí“. Je to ale pravda?

Podľa môjho názoru nie. Nechcem zovšeobecňovať, ale sledovanie diania vo svete ma utvrdzuje v názore, že vo veľmi významnom merítku sa židia zmocnili a zmocňujú svojho majetku týmito zbraňami:

- Nehrajú fér. Nedodržiavajú zmluvy, špekulujú. Považujú sa za cennejších ľudí a preto oklamanie, dokonca aj vražda nežida je pre nich akceptovateľná, ak to pomôže ich vyvolenej rase. Prečítajte si Talmud.
Ak hrá zo 100 ľudí 99 fér a jeden nie, myslím že netreba ani dokazovať, kto má navrch.

- Vždy držia spolu. Kým majorita je tvorená individualitami, ktoré si navzájom závidia, hádajú sa a tým sa oslabujú.

- Sú nedotknuteľní. Obvinenie „antisemita“ spoločensky degraduje viac, ako keď je niekto drogista, či násilník (úchylného násilníka a pedofila - žida Polanskeho sa médiá dokonca zastávajú).

- oproti iným národom extra nevynikajú v ničom, a tak keď chcú najviac profitovať, konajú tak, ako koná vírus. Vírus nepracuje. Ani nič nevytvára. Vírus sa len prisaje na hostiteľa a vysáva z neho najcennejšie živiny. Pracuje hostiteľ, no profituje vírus.
tbr   |   ip:158.193.9   |   2010-04-27  (14:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   DI, akym sposobom sa zistuje kto je alebo nie je zid a ako si zistil, ze napr. sasica so sardelou su takeho vyznania??
Vopred Ti dakujem za odpoved!;)
DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-04-27  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  štandardné horoskopy v novinách sú založené na Forerovom efekte.

Citujem:

"V roku 1948 uskutočnil Bertram Forer na svojich študentoch zaujímavý experiment. Dal im test osobnosti a namiesto toho aby ho vyhodnotil, predložil im ako výsledok hodnotenie osobnosti skopírované z astrologického okienka novín. Každý z nič netušiacich študentov dostal ten istý dríst a mal ho ohodnotiť v škále 0-5 bodov.
Priemerný výsledok bol prekvapujúcich 4,26 bodu. Experiment sa odvtedy mnohokrát zopakoval a s podobným výsledkom. Tento psychologický fenomén prekvapujúcej akceptácie všeobecných personálnych charakteristík sa nazýva Forerov (alebo Barnumov) efekt a hojne ho využívajú astrológovia, veštci, numerológovia a podobní pseudovedci".
putnik   |   ip:195.80.17   |   2010-04-27  (16:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Komu staci na horoskop datum narodenia (a nepotrebuje miesto narodenia), pouziva aparatat/matematiku/system, ktoremu nerozumie. "Rovnice" sa daju pouzit, no vysledok je skoro nepouzitelny. Aj keby bol pouzitelny, vravi len o "pocasi", nie o tom, ze v nepriaznivom case pre sadenie budeme sadit, v priaznivom case pre zatie budeme zat.
A naopak, kto si mysli, ze "hviezdy" na nas nevplyvaju, nech sa pohra s jednoduchymi (relativne slabymi) rezoznancnymi javmi.


baul   |   ip:188.123.1   |   2010-04-27  (17:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dusevne nerozvinuta osoba sa moze hrabat v astrologii kolko chce a nic vyznamne tam nedosiahne a kedze 99% astrologov nato nema tak potom to aj tak vyzera..preto nepitvajte astrologicke postupy co kto pouziva nic vam to neprinesie, pitvat treba astrologov, no a to je znova len na vasom rozvoji a jasnozrivosti do akej miery ste schopny vidiet realitu :))


joplins   |   ip:212.27.21   |   2010-04-27  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ID . to by aj mna zaujimalo ako si na to prisiel ,ze banasova , hammel ci kirschnerka su zidia... daj nejaky tip kde sa to da najst.. ..hadam nie len tak z brucha.. podla nosa poznas kosa.. ha????


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-04-27  (17:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no niektorí ľudia si zisťujú aj pri nástupe do MHD, či tam nieje žid, či šofér nieje žid, či niekto z vývojárov autobusu nieje žid, či súčiastky v buse niesú židovského pôvodu, nafta, vzduch v buse či sa neobtrel o židovský chlp na nose... A to pravdepodobne robia so všetkým spotrebným materiálo, čo denne využívajú...u pekára, u vodární, klávesnica u PC je certifikovaná nežidovská...:-D


hoblik   |   ip:85.216.18   |   2010-04-27  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja verim v to, ze si si dal pred pisanim clanku trochu do nosa


QucienT   |   ip:92.52.22.   |   2010-04-27  (21:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chcel by som si pozriet nove casti The Arrivals aj s titulkami, vdaka.


EkonomKarol   |   ip:95.102.25   |   2010-04-27  (21:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chcel by som modré z neba aj so šľahačkou a čerešničkou v strede, vdaka.


eli   |   ip:80.242.44   |   2010-04-27  (23:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Riadne drbnuty clanok bez pointy...pod uroven dolezitych.sk:(


2010   |   ip:91.127.23   |   2010-04-27  (23:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NO COMMENT!!


Ramus   |   ip:188.112.7   |   2010-04-28  (00:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  horoskop v novinach sa manipulavat určite da,,,, ale hviezdy asi tažko :o)


pilgrimdou   |   ip:178.40.19   |   2010-04-28  (20:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je zaujimave, ze ludia radi parafrazuju roznych geniov z minulosti, nech uz to bol Sokrates alebo Newton. Nasa civilizacia aj jednotlivci
sa radi chvalia tym, akych my mame slavnych predchodcov a co vsetko vytvorili. A prave o to VSETKO ide. Z mnohych, len par prikladov,
Sokrates vobec nepochyboval o posmrtnom zivote, mnohi jeho parafrazisti a uctievaci vsak ano, Newton robil alchymiu ale tato je dnes odsudzovana
ako paveda! Ja sa len pytam, boli tito geniovia vlastne blbci, kedze sa venovali takymto pochybernym zalezitostiam a ten ich genialny "zvysok"
je len nahodny bocny produkt alebo vedeli velmi dobre co robia a ako myslia? A nepochybujem o tom, ze mame v historii aj takych geniov, ktori
sa venovali skutocnej astrologii. (Ak niekto vie, nech hodi mena, ja si zial ako naschval nespomeniem ani na jedneho).
Nie vsak tomu komercnemu odpadu, ktory najdeme na strankach bulvaru. Takze preco si vyberame len to, co sa nam hodi do "karat"?


baul   |   ip:188.123.1   |   2010-04-28  (20:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pilgrimdou////astrologiou sa zaoberali buddha, mahavira napriklad, ale oni sa nezaoberali ci spadnes na bananovej lupke, alebo ci sa vydas/ozenis, ale vyuzivali to ako nastroj pomoci ludom k transformacii vedomia, co ktoremu cloveku pomoze na jeho rozvoji, aka aktivita, aka meditacna technika a pod., dnesna astrologia stoji na troskach, ruinach poznatkov z minulosti, je to akoby si nasiel stare niekolko storoci,tisicroci stare kamene starych davnych miest z ktorych ostali len zbytky, a tak je to s astrologiou, astrologia nie je v konecnych moznostiach pre ziadneho astrologa, stale sa bude vela objavovat a zanedlho sa zacne vyucovat na univerzitach. Problem postoja k astrologii spociva ale v nasej motivacii, ked idete za astrologom nepytajte sa na hluposti ,ale nato, ci ked budete umierat, tak ci s usmevom na tvari, alebo vo frustracii nepochopeni a pod. o to ci prezijete stastny zivot.


pilgrimdou   |   ip:178.40.19   |   2010-04-28  (20:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uz som si spomenul, predsa Johan Kepler, Newtonov kolega! No zrejme to musel byt velky tlk ked sa vazne zaoberal niecim takym ako astrologia.pilgrimdou   |   ip:178.40.19   |   2010-04-28  (20:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Suhlas baul:-)
a dik...


pilgrimdou   |   ip:178.40.19   |   2010-04-28  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A na nete som dokonca nasiel aj dalsich, vraj Tycho de Brahe a cuduj sa svete o5 Newton! takze bol nie len alchymista ale aj astrolog!
ty brdo, to museli byt urcite ovela sprostejsi ako vsetci ti nasi sucasni skeptici: kapi-gar, gry-sinsky a spol.


Wind   |   ip:192.128.3   |   2010-04-30  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako by si definoval zivot ? co je to zivot ? A ako definujes potom smrt ? ...a vobec, preco zivot a preco smrt ? ... A mozes vobec zomriet ? ...a co znamena ze si sa narodil ? Kto si ? A preco si myslis o sebe ze si kto si ? Kto ta vyprofiloval ? ..niekto iny ? ... nie :) TY ! si predpovedatelny, tvoje reakcie, v roznych zivotnych situaciach, su predpovedatelne, je zivot predpovedatelny ? ... alebo je to stroj, ktory je predpovedatelny ? ...


clovek   |   ip:212.129.6   |   2011-07-11  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DI pardon za vyraz ale si obmedzeny chudak a hudobny nevzdelanec urcite pocuvas desmod a no name co su skutocne sracky a vobec nechapes progres .. beck? .. to myslis vazne? Ostan si vo svojom hlavnom strednom prude a neber mena skutocnych umelcov do ust. Ak tomu nerozumies tak si nechaj svoj nazor pre kamaratov do krcmy..diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

The Arrivals

51 dielny dokument ktorý musíte vidieť.


TRADIČNÉ KRESŤANSKÉ HODNOTY

Jak to vlastně s tím Řeckem je?

Masaryk - likvidátor Štefánika i Slovenska?

Jak to celé funguje

Deset irracionálních jevů v západní civilizaci

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2945 s