23. September 2019
    
Tak predsa? - Dolezite.sk

Tak predsa?


  2011-11-19  (20:35)  |  Vojny
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Tak predsa?

 

Prednedávnom sa internetom prehnala „tajná“ správa adresovaná Putinovi. Odosielateľ bol vysoký vojenský predstaviteľ Číny, ktorý mal tieto informácie zasa od bývalého žoldniera Blackwater. Žoldier, ktorého medzitým zatkla CIA sa vyjadril nejak takto:

„USA chystá na takú špinavú vojnu s takým množstvom obetí, čo je pre človeka s dobrým svedomím neprijateľné, preto som dokumenty poskytol Číne.“

Myslím že každý súdny človek pri jej čítaní nadvihol aspoň jedno obočie. Pozrime sa však, čo sa v krátkej dobe udialo.

Podľa plánu by USA malo viesť jednu vojnu proti  Mexiku a Južnej Amerike (Američania zasahovali v Mexiku proti drogovým kartelom)

Ďalšiu na Juhočínskom mori (situácia sa tam odvtedy aj za pomoci Austrálie mení - http://www.aktuality.sk/clanok/197265/obama-vyostruje-napatie-s-cinou/ ) 

a tretiu proti Pakistanu, kde budú aj použité nukleárne zbrane. (V Pakistane už po sebe obe strany strieľali, a Čína sa vyjadrila že útok na Pakistan bude brať ako útok na seba, Čína zbrojí ešte viac ako doteraz.)

V inom článku, ktorý tiež informoval o danej správe ,sa hovorilo všeobecne o Afrike, Strednom východe, a Ázii.  ( Izrael ukazuje svaly Iránu, Rusko posiela loďstvo do Sýrie http://www.prisonplanet.com/russian-warships-enter-syrian-waters-to-prevent-nato-attack.html )

Moje obočie pomaly klesá.

Najprv však má prísť finančný kolaps. (Ten je jasný už veľmi dlhú dobu, no média teraz začali hojne informovať o totálnom krachu. ) A teroristický útok (logicky najskôr od Pakistanu alebo Iránu)

Počas vojny sa majú vypustiť biologické  látky a nakoniec bude USA a spojenci žiadať o mier aby sa zabránilo zničeniu planéty. Nuž, dúfam že mi obočie neklesne.  Na záver trošku „ochutnávky“ svetovlády:

http://www.aktuality.sk/clanok/197356/vedci-vynasli-cip-ktory-napodobnuje-cinnost-mozgu/

  http://www.aktuality.sk/clanok/195080/usa-ministerstvo-zvazuje-monitoring-mysle-cloveka/

 


Pán Medveď
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
classique . fyhicehi40   |   ip:217.12.58   |   2011-11-20  (18:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  strach:D


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:99.239.20   |   2011-11-20  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Riaden grc od toho autora, clovece kolko mas rokov?


AlonsoQuijano . nesoliba51   |   ip:95.102.21   |   2011-11-20  (19:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci
Čo sa ti nezdá na autorovi. Všetko je podložené článkami, jediný jeho názor je dvíhanie obočia :) Jediný grc je tvoj príspevok do diskusie...
K článku
Svet sa mení, ktovie ako bude vyzerať o pár rokov... Vzniká nový sovietsky zväz, blízky východ sa pomaly bombarduje, ekonomika sa tlačí na východ, Amerika padá (kvôli protestom si vytvorila svoje vlastné tábory http://afinabul.blog.cz/1111/jesse-ventura-conspiracy-theory-fema-camps-uncensored-czech-sub), k tomu zmeny počasia a podobné "bonusy". A nezabudnime na budúci rok, na kt. čaká každý azték :-)


John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2011-11-20  (20:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pokial mi pamat sluzi, tak Blackwater a podobni zbrojarski kontraktori ryzovali peniaze z dani USA obcanov na 'vojne' v Iraku, a to na zaklade hrozby 'zbrani hromadneho nicenia'.

A na titulke aktuality.sk je momentalne horucou temou aj 'Irán - hrozba nukleárnej vojny'.
Neviem, koho chce mat autor clanku za hlupaka, ale aspon raz by sa clovek mohol poucit. Dajme mu sancu.
Zatial to vsak vyzera tak, ze niekto klati na kolena region okolo Statu Izrael. Arabska jar na priklad.

Mozno sa mylim, ale na vojensku strategiu Ruska a Ciny je ten platok asi slaby kaliber.
A z tvojej prognozy je jasne, ze USA 'budu' hrat uplneho sialenca: ved v Cine maju pomaly uz aj svoje rotacky, nieto cely priemysel.

Este stale je skoro sudit 'kto z koho'.


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:99.239.20   |   2011-11-20  (23:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alonso, ja som si precital len ten clanok tie konspiracne fakty su pod moju uroven im venovat co len minutu. Nasledujucich petdesiat rokov jedinym hracom na svetovej sachovnici je USA a na tom nezmeni nikto nic na svete. Cina a Rusko ak budu nieco hrat tak len zalarnikov narodov v sluzbach svetovej elity o dosiahnutie NWO, Boch nas chran pred tym.


silver . sirebuhy98   |   ip:85.237.22   |   2011-11-20  (23:59)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  "Nasledujucich petdesiat rokov jedinym hracom na svetovej sachovnici je USA a na tom nezmeni nikto nic na svete."

Môžeme uzavrieť stávku. Ja tvrdím, že do piatich rokov sa USA zosypú v rámci NO.1 svetových veľmocí. Ty dávaš krát desať. Skrátim Tvoju trúfalosť na polovicu, teda 25 rokov a už teraz si pripíjam na Tvoju zadubenosť. A navyše by si si fakt mohol otvoriť oči a porozmýšľať, čo sa v tvojom ponímaní vybaví pri USA. Mocenské elity, "národ?":-))), demokracia, svetový terorista a policajt no.1, obchodník s drogami no.1, najväčší ignorant OSN ktoré sám stvoril? Radšej si tie oči zavri, dobrú noc.


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:99.239.20   |   2011-11-21  (03:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  silver, tak teraz si ma dobre pobavil. Noze napis ktora je ta nasledujuca velmoc, len napis to velmi potichucku aby som na ten zachvat smiechu neumrel.
Cina je prilis izolovana od sveta a ma plno svojich problemov, komunisti mozu byt radi ze su radi.
Myslis maticku Rusku zem, ty mali len raz sancu viest svetovu vojnu a tu chvalabohu prepasli, nasledujucich 150 rokov budu len dohanat zapad a vy snima. Oh oh zabudol som na ultrasilny Iran, alebo myslis spojeny stat Suca a Marikova? Dnes by som asi prepadol zo zemepisu, lebo ma nenapada ten tvoj velky favorit. Clovece dobre som sa zabavil.


silver . sirebuhy98   |   ip:85.237.22   |   2011-11-21  (06:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemáš začo, rado sa stalo. Tak pán geostratég, uniká Ti základná axióma o ktorú v tejto hre ide. Ty chceš vidieť superveľmoc? Jedna sa Ti topí pred očami a tým ostatným, nastupujúcim stačí počkať a zbytočne to nepreháňať s tzv. preventívnymi útokmi, veď vidíme ako dopadajú tie US humanitárne a hlavne po ekonomickej stránke. Čo sa týka tej axiómy ohľadom geopolitiky, tak Ti odporúčam samotného geniota (geniálny idiot) ako Brzezinsky, Kisinger a ďalší. Tí od začiatku do konca upozorňovali na tzv. Euráziu a neboj, či už bude roztrieštená alebo zväzová, čo sa už aj deje:http://www.aktuality.sk/clanok/197415/medvedev-europska-unia-bola-macka-vo-vreci--rusko-pojde-inym-smerom/ základom je vytvoriť veľké kontinentálne bloky riadené Moskvou, Bruselom, Pekingom atď. a tie následne riadiť skrz OSN. Alfou a omegou sú zdroje a ich následná spotreba, prerozdeľovanie (v prípade USA prežieranie:HDP USA tvorí 20% svetového HDP. Pravda, táto suma nie je úplne správna, keďže do objemu svojho HDP Spojené štáty zahŕňajú rad ukazovateľov, napríklad hodnotu niektorých druhov služieb, ktoré iné krajiny do svojho HDP nezapočítavajú. Ak to prepočítame podľa spoločných pravidiel, z 20% sa tento ukazovateľ zníži približne na 15%. No dobre, nech je to teda 20%. Pritom však USA konzumujú 40% produktov, ktoré sa každoročne vyrobia na celom svete. Otázka pre tých, čo vedia rozmýšľať, znie: ak niekto vyrába 20% (alebo 15%?), а konzumuje 40%, niekto za to musí predsa platiť, nie?
Samozrejme, že platí, a tento niekto je celý ostatný svet, ktorý dáva Amerike svoje tovary výmenou za nekryté papieriky. Pritom dochádza k obrovskému prerozdeľovaniu svetových bohatstiev v prospech USA.), ktoré už do budúcna až oslabia dolár a oficiálne vyhlásia ústavu USA za zdrap papiera ako napríklad Masaryk Pittsburgskú dohodu, nikto amíkom tolerovať nebude. Respektíve to už ani nebude možné. Mozog si pre seba vytvoril telo, ale nie je s ním kardinálne spojený, môže si pre seba vytvoriť ešte niekoľko tiel. Mozog nikdy neprehrá, ak jedno z tiel bude nutné usmrtiť, alebo výrazne oslabiť. Áno, mozog len čiastočne sídli v USA, ďalšie jeho časti sa nachádzajú v Británii, Francúzsku, Taliansku, atď.
Mimochodom, teraz mozog namiesto jedného tela vytvorí ďalšie – mnohopólový svet. Jedným z nových tiel bude Rusko. Je možné, že toto nové telo bude existovať v podobe zväzového štátu pozostávajúceho z Ruska, Bieloruska, Ukrajiny a možno Kazachstanu (toto písal pred viacerými rokmi prognostik Chazin, ktorého vtedy mali za blázna dnes už o tom veselo píše mainstream, akoby sa nechumelilo).
To, že bude uskutočnené zosilnenie a zväčšenie Ruska je takmer isté, keďže na každý nový pól sveta (telo) mozog má určité objektívne požiadavky – čo do počtu obyvateľstva, veľkosti územia, sily ekonomiky, vojenskej sily. Na blížiacom sa posilnení Ruska nie je žiaľ žiadna zásluha samotného Ruska, ale to je iná téma. Ak by mali USA ostať superveľmocou, bolo by celé tzv. NWO neuskutočniteľné a to iste sám uznáš, elity určite nebudú chcieť dopustiť. Takže goodbye, open your mind, and god bless you, my friend! PS: Potichučky si to prečítaj a potom to kľudne vykrič do celého sveta.


silver . sirebuhy98   |   ip:85.237.22   |   2011-11-21  (06:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte niečo, na pobavenie:http://finweb.hnonline.sk/c3-53728280-kP0000_d-nemci-a-rusi-si-delia-moc-v-europe-span-class-koment-tyzdenny-komentar-span. Mimochodom zo zdroja, ktorý by sa Ti mal páčiť. Apropo Rusi a Sovietsky zväz je veľký rozdiel, priateľu, min. v etnicite pohlavárov, ak si ochotný vôbec na takú debatu diskutovať, ako politický korektný oportunista.


classique . fyhicehi40   |   ip:217.12.58   |   2011-11-21  (08:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pri čítaní tohoto článku som pochopil že bill gates je vlastne humanista a ten návrch na redukciu skrz očkovanie je lepší:D
nemôžme hlasovať znova?:D


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:99.239.20   |   2011-11-22  (01:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moj priatel a ty si myslis ze mna tesi co sa momentalne robi vo svete? Kazdy zdravo zmyslajuci clovek musi vidiet v Cine uz niekolko rokov prebiehajuci experiment NWO. Cina je jedina v Azii ktora dokaze zotrocit ine staty, aby cela Azija sluzila elite. V Europe takym statom je Rusko. V buducnosti tam elita moze nastolit nejaky podvodny system ktory prebehne jak nakaza celou Europou. Ale neviem si taketo nieco predstavit v Amerike ked obcania maju v drzbe viac zbrani na hlavu a velmi silne citenie. Inac za to HDP kecas, lebo oni ho este z velkej casti vyvazaju. Do toho musis zapocitat i tu produkciu ktora sa vyprodukuje v americkych pobockach po celej Cine, Korei a celom svete. To vsetko su Americke investici ktore prilievaju tovar a kapital do Ameriky jak rieka Nil. To je skutocne jeden z najvecsich podvodoch na vas natlc vam do hlav, ze USA $ je zdrap papiera. Tak laskavo mne vysvetli ze vsade vo svete chcu odomna len amerikan dolar?
Ste tak pribrzdeny, ze malo kto zvas vidi skutocny problem a tym su vase vlastne vlady. Skutocna kriza je kriza moralky, lebo miliony parazitov si mysli ze stat je dojna krava. Co myslis kto si to od-je-be? Elity vas maju presne tam kde chcu, co najskor dostat z demokracie do nejakej diktaturi proletariatu, kde ten proletariat je vecnym otrokom hlavne ze je to vlada proletariatu na heslach. Ty sa prebud a zamysli.


silver . sirebuhy98   |   ip:87.197.10   |   2011-11-22  (03:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty aj čítaš komu a čo píšeš, či len hladkáš svoje ego? Zrazu píšeš to isté, čo ja vyššie, pritom sa tváriš, že si vymyslel novú vedeckú teóriu o fungovaní ekonomického a politického modelu fungovania sveta. Za prvé už v príspevku vyššie uvádzam, že za súčasným posilnením Ruska nie sú samotní Rusi a to hádam hovorí za všetko, dúfam, že aj Tebe. Amerika vyváža brak, parádne predražení, okrem pšenice a bavlny... Spotreba a reálna produkcia k HDP sedí a či Ty tomu veríš alebo nie, nie je môj problém. Mimochodom deficit 15 biliónov USD prekročený. Ešte máš chuť baviť sa o cítení? Amíci doteraz nežiadali vysvetlenie komuže to dlhujú a za čo. Skôr by som zaujímal o to, do akej miery sú pribrzdení ako národne cítiaci. A nemyslí si, že mňa teší pád USA, pretože pád ústavy USA neveští nič dobré celý svet. To že je pošliapavaná samotnými reprezentantmi je iná téma. Američania mali možnosť zachrániť svoju slobodu, ale nespravili pre to takmer nič. Aj to svedčí o mnohom, do budúcna hlavne to, že okrem tej hrdosti im už veľa neostane. Čo sa týka outsourcingu do Čína a iných štátov je tiež dôkaz ako si amíci nechali ukradnúť národné bohatstvo, ktoré patrí elitám, ktoré ovládajú US politiku a vonkoncom nie amíkom, ani ich HDP. A ešte jedna vec, pán expert. Vidíš čo sa deje na komoditných trhoch, čo sa stalo napr. so spoločnosťou MF Global a čo čaká ďalšie spoločnosti do budúcna? Dolár má posledný nádych, ktorým vysáva ostatné meny, ak si to nepochopil a inštancia je Ti hádam jasná. Vojna a neúmerné tlačenie peňazí, resp. oboje. Takže spí ďalej, idealista a nasmeruj svoje "otvorené oči" do reality.


silver . sirebuhy98   |   ip:87.197.10   |   2011-11-22  (04:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takže, môj priateľ, ešte stále máš otvorené oči v súvislosti s tvrdením, že USA sú svetová veľmoc číslo 1 na najbližších 50 rokov? Mám pocit, že ich už trošku privieraš. Mne nejde o to byť v spore s Tebou, skôr aby spoločne prekukli realitu, pretože ak to tak pôjde ďalej, nebude v tomto svinstve víťazov len porazených...


Lucifer . pekilice30   |   ip:66.36.243   |   2011-11-23  (08:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Poznám osobne zopár Blackwateristov. Bunkre pod domami vyzbrojení po uši naštartovaní na vojnu s Vašingtonom. Mám takého tušáka že majú vybudovanú podzemnú sieť. Nepýtam sa na nič. Ale myslím že sú organizovaní.
Jednoznačne sú pod dohľadom vašingtonu. To vedia. Odposluch, emaily. Sú jednoznačne na listine vrážd Obaka Baramu.


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2011-11-23  (12:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  silver
on si utiera sliny. Ani na displej cez ne nevidí.


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2011-11-23  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tá červená a modrá tvoria akési X. Stretávajú sa kde? V tej najvýbušnejšej časti sveta. Raz dávno sa mi snívalo, že posledná svetová vojna vypukne v Sírii. A Jeruzalem bude zničený. Tiež mala atomovka buchnúť i v centrálnej Brazílii... neviem, prečo.


Laco1 . golegisa60   |   ip:95.105.23   |   2011-11-23  (18:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NWO je prebiehajúcou realitou, stačí "pokojne a nerušene" sledovať jej vývoj a - pád. Konšpirácie, ktoré boli v minulých storočiach ešte relatívne zahmlené, už naberajú také reálne kontúry a spád, že ich mnohí ľudia stále ešte neregistrujú, resp. ich nevedia pohodlne uhádzať do zrozumiteľného celku len preto, lebo Systém sa medzičasom postaral o ich omámenie a oblbnutie (najmä dlhodobým mediálnym výplachom mozgu).
Nehovorím nič nové, ale myslím že nie je na škodu si to tu znova pripomenúť.

Apropo, nastolenie neosodomobabylonského "NWO" je nevyhnutné,lebo ani Boh mu podľa slov svojho Syna nebude brániť vo vzostupe až na vrchol, ibaže rovnako je nevyhnutný aj jeho následný, konečný pád.

silver . sirebuhy98   |   ip:85.237.22   |   2011-11-23  (18:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Laco1 . golegisa60 | ip:95.105.23 | 2011-11-23 (18:11
S týmto jednoznačne súhlas. Ešte dodám, že tá druhá entita, pod ktorá spadá kult tzv. panenky Márie je len súčasťou hry dualistického extrémizmu na dotvorenie hry: rozdeľuj a panuj. V samotnej biblii nie je ani jedna zmienka ohľadom takéhoto modlárstva. Navyše si stačí prečítať, čo mal povedať Ježiš ohľadom modlitby...
otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:99.239.20   |   2011-11-24  (04:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  silver, ja nesledujem komodity, to je jeden velky podvod radsej si pozriem rozpravku NO POCKAJ ZAJAC.
Vsetky staty su na tom stejne jak Amerika, takze nemoze padnut, lebo kazdy jeden zo svetovych statov ma nieco za nechtami. Keby ze je zadlzena len amerika a ine nie tak je to ine kafee a potom by som sa priklonil k tvojej teorii. Momentalne elity znova len cistia navyse peniaze a ked uz skoro budete zdochynat znova povolia slucku na par rokov. Jak som napisal najblizsich pedesiat rokov je USA jediniu velmocou vo svete a stym nespravis nic. Musia zostat velmocou aby im zalarnici narodov neprerastli cez hlavu. Mas pravdu nase nahlady na tuto vec su velmi podobne, len USA budu robit policajta i nadalej akykolvek pad je nemyslitelny.


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:99.239.20   |   2011-11-24  (04:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Este taka mala poznamka, Slovensko a ine staty maju dlhy, ale to preto lebo tie peniaze sa rozkradli vladami. Na rozdiel USA ma dlh ties, ale tie peniaze sa investovali do sakramentskej vojenskej masinerie a to je velky rozdiel. Slovaci a im podobny nemaju nic Americania maju zbrane a technologie. Vynara sa otazka kto padne? Nie je dolezite ci ma dolar nejaku hodnotu, alebo nema, dolezite je ze vsetci sa mu klanaju.


silver . sirebuhy98   |   ip:85.237.22   |   2011-11-24  (16:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak nesleduješ komodity, štátne dlhy, podopieranie monetizácie krytím mien a pod., potom je ťažké s Tebou o niečom reálne diskutovať. Áno, aj komodity patria do kategórie podvodu, ale nevedieť rozlíšiť podvod a ako prebieha+aké má na nás dopady znamená stávať sa jeho obeťou. USA budú robiť už len svetového teroristu, policajtov budú robiť Rusi s Čínou. A tých 50 rokov je totálny blud, ale veď uvidíme... Ešte niečo, skús si prečítať toto:http://endoftheamericandream.com/archives/the-russian-bear-is-back-the-soviet-union-is-being-revived-and-the-cold-war-is-not-over Je smutné, že tomuto svetu stále niekto robí policajta a niekto teroristu a je zaujímavé ako je to prepojené a ako sa tie role striedajú...


silver . sirebuhy98   |   ip:85.237.22   |   2011-11-24  (18:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K tej druhej poznámke. S prvou časťou v celku súhlas, ale tu rozpor ani nebol. Čo sa týka druhej časti, treba rozumieť jednej veci, kto je najväčším veriteľom USA a ako mu môže vyhovovať súčasné posilnenie USD. Najväčším veriteľom niekedy slobodného USD krytého zlatom je dnes elita vlastniaca FED a Čínu aj s jej kapitálom cez komunistickú stranu. To isté robia s EÚ cez bábky ako je Barosso, Merkelová, Sarkozy, Van Rompui, Ashtonová a spol. Konečný víťaz má byť OSN nimi vytvorené a porazeným sa stane ľudstvo...


vezuv . rycejoxi49   |   ip:46.150.19   |   2011-11-25  (22:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "V dejinach sveta boli veľke a mocne riše, vladli v nich neobmedzeni uzurpatori moci,a hľa, kde su? Odviati vetrom zostali len v knihach spomienok.
Raz dosiahne amplituda moci svoj vrchol a bude neuprosne padať a padať dole"
sindikus.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-25  (23:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  FULFORD
Zdroje ako CIA a MI6 medzitým hovoria, že prezident Obama utiekol do Írska, a nevrati sa do do USA.


biblista . xebesewu88   |   ip:188.167.1   |   2011-11-25  (23:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľmi racionálne zoradený sled udalostí vojen, ničenia a chaosu vytvoreného šialencami, ktorí si hovoria elity. Nakoniec budú prežijúci žiadať o mier, aby sa predišlo zničeniu zeme!

A teraz si predstavte, že apoštol Pavol v Biblii pred 2000 rokmi napísal kresťanom v 1. liste Tesaloničanom 5:1-3

Bratia, čo sa týka časov a období, netreba vám nič písať. 2 Veď sami dobre viete, že Jehovov deň prichádza presne tak ako zlodej v noci. 3. Keď povedia: "Mier a bezpečie!", vtedy ihneď príde na nich náhle zničenie ako tiesnivé bolesti na ťarchavú ženu a určite neuniknú.

Čiže keď si už USA a spojenci budú myslieť, že im bude patriť zem, budú všetci zničení Jehovom v Armagedone. Čo myslíte, musel to Jehova nechať dohrať elitám, až po takýto smutný koniec? No áno, pretože inak by stále tvrdili, že nemali príležitosť vyskúšať všetky druhy vlád až po genocídu ľudstva. Našťastie tento precedens pre nepoučiteľných, sa už druhý krát opakovať nebude.


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-25  (23:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zmrzlinar.
Zdroje ako "1BP"-( jedna babka povedala)
a 3NN.- (traja napití nackovia), nedavno uviedli,ze jeden z ich tajnych agentov "posunul" spravu ruskemu premierovi,ze nas slovensky prižident pojal podozrenie o svetovom spiknuti, vyvodiac z toho dôsledky a podniknuc opatrenia na zachranu sveta a la "brusvilis"..

niet cesty spät..

"ivan sa nasrau"!!patrik . laqepuri21   |   ip:85.163.45   |   2013-02-05  (22:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Biblista= Jehovista...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


osem + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VĚDCI VYPOČÍTALI PRAVDĚPODOBNOST VZNIKU ČTVRTÉ SVĚTOVÉ VÁLKY


2013-04-15  (09:01)  |  Vojny
Přestávka mezi třetí a čtvrtou světovou válkou se chýlí ke konci. K takovému závěru dospěli vědci z ukrajinské Akademie vojenských věd na základě teorie cyklů Kondraťjeva. V souladu s touto teorií (které ještě říkají teorie dlouhých vln) vypracované sovětským ekonomem Nikolajem Kondraťjevem, může začít další světová válka během nejbližších deseti let, soudí člen Akademie vojenských věd Sergej Malkov. Na žádost naší rozhlasové stanice vysvětlil, jak si tuto situaci představuje.

Stanné právo v Severnej Kórei, príprava na vojnu? VIDEO: KLDR může odpálit několik jaderných náloží


2013-02-06  (09:22)  |  Vojny
KĽDR je údajne vo stannom práve, Kim Čong-un nariadil armáde, aby sa “pripravila sa na vojnu.” Severokórejský vodca v sobotu vydal sériu príkazov pre vrchné velenie v oblasti obrany a bezpečnosti, uzavrel tak prípravy k novému jadrového testu, citovala v Soule Kórea JoongAng Daily nemenovaný zdroj.


USA promýšlejí scénář války s Čínou


2013-01-31  (09:08)  |  Vojny
Obama označil Čínu za protivníka a nařídil prozkoumat čínské nebezpečí. Spojené státy zahájily přemisťování svého loďstva do Asijsko-tichooceánského regionu (ATR). Základem pro takovou pozici je ekonomika a politika.


Co byste měli vědět o válce v Mali: Uran, zlato, ropa a strategické minerály


2013-01-17  (09:27)  |  Vojny
Francouzská vláda uvedla, že: „Pošle 2 500 vojáků, aby podpořili vládní vojáky Mali v konfliktu proti islamistickým rebelům. Francie už do Mali vyslala 750 vojáků a francouzské přepravní lodi už v úterý ráno dorazily do Bamaka… S vysíláním vojsk po zemi i vzduchem budeme pokračovat …


6 důvodů k započetí třetí světové války


2012-12-06  (10:44)  |  Vojny
Listopad 2010. Je třetí světová válka vhodná pro zavedení Nového světového řádu? Průměrný člověk si může jen stěží představit, proč by třetí světová válka měla být cokoliv, jen ne událost ukončující civilizaci. A přesto, slyšeli jsme rétoriku neoconů, ve které navrhují, že by nová světová válka byla životaschopnou možností k nápravě umírající ekonomiky dolaru. Nebo, možná je to prostě dobrou investicí, pokud jste globalista.


Úspěšné konspirační teorie, o kterých se dnes moc nemluví


2012-07-24  (11:04)  |  Vojny
Letos uplynulo 10 let od událostí z 11. září, které byly úvodem k dosud nekončící válce s terorismem. Snad ještě než se usadil prach po pádu dvojčat, objevily se první konspirační teorie, které přiživila jak interpretace těchto událostí v oficiálních mediích, tak zveřejněná vládní zpráva. Diskuze mezi zastánci a odpůrci oficiální zprávy trvá dosud.


Sýrska slobodná armáda – oddiely smrti zachytené na videozáznamoch


2012-06-28  (08:59)  |  Vojny
Drastické videá popráv, štvrtenie zajatcov a civilistov zaživa, bombové útoky a zverstvá ‘osloboditeľov’ sýrskeho ľudu zvaných Free Syrian Army. Článok odkrýva a poskytuje desivé skutočnosti z pozadia sýrskeho konfliktu a žoldnierskych zabijakoch dovážaných do Sýrie v oddieloch smrti. Obsahuje zdrvujúce videá zachytávajúce sadizmus páchaný na civilistoch.


Tipy a rady z války v Bosně – informace z první ruky – 1. část


2012-04-23  (06:14)  |  Vojny
elco popisuje, jaké to bylo žít ve městě celý rok bez elektřiny, paliva, tekoucí vody, dodávek potravin nebo tradičního obchodu. Jejich měna byla bezcenná, neexistovaly policejní nebo vládní síly a v ulicích vládly gangy a násilí. Strategie přežití, kterou on, jeho rodina a komunita použila k tomu, aby zůstali naživu je poučná a může změnit některé vaše priority ohledně přípravy na SHTF (SHTF = Shit Hits The Fan = výraz používaný survivalisty pro popis katastrofické situace). I když nejde o dlouhé čtení, přesto tento text doporučuji kvůli bohatým poznatkům někoho, kdo SHTF skutečně zažil.


Mikrovlnná zbraň USA


2012-03-14  (10:20)  |  Vojny
Americká armáda představila světu novou zbraň, neformálně pojmenovanou mikrovlnné dělo. „Active Denial System“ (dále jen ADS) je nesmrtící zbraň primárně určená pro kontrolu davu. Dlouho se šířily zvěsti o „dělu“, které může být namontováno na vojenském vozidle, určeném k rozehnání davu pomocí vysoce energetického elektromagnetického záření.


Kto ovláda svet: Súbory o tajných operáciach CIA odtajnené


2012-03-04  (22:33)  |  Vojny
Odtajnenie súborov CIA vnesie svetlo do ďalšej éry: časy Irán Kontra, prezidenta Reagana a pádu Sovietskeho zväzu, éra korupcie a falošného potlesku. Prvým z týchto súborov je odtajnený reťazec rozhovorov medzi prezidentom Reaganom a diplomatom Emilom Lee Wantom, ktorý umožňuje vstúpiť do sveta Bieleho domu, inak prístúpného len pre zasvätených.


Izrael zaútočí na Írán bez varování


2012-02-28  (09:51)  |  Vojny
Izraelští představitelé říkají, že pokud se Izrael rozhodne zahájit preventivní útok na íránská jaderná zařízení, učiní tak bez předchozího souhlasu či vědomí USA, citovala AP uniklou informací z americké tajné služby.


Přípravy na válku (3)


2012-01-25  (18:20)  |  Vojny
Američané a Evropané posílají válečné námořnictvo do Perského zálivu. Možná jde jen o pokračování diplomatického nátlaku. Nebo taky ne.


10 největších kupců íránské ropy


2012-01-23  (17:03)  |  Vojny
Druhý největší producent OPECu Írán prodává velké množství ropy do Číny, Indie, Jižní Koreje, Japonska a Itálie. Ale Turecko, Jižní Afrika a Srí Lanka se hodně spoléhají na dovozu íránské ropy. Americké sankce již zakázaly dovoz íránské ropy. Francie tlačí Evropskou unii, aby zvážila zákaz dovozu íránské ropy s cílem odradit Teherán od jaderného programu.


Čína a Rusko: Rozpoutáme 3. světovou válku, pokud západ nepřestane s agresí !


2012-01-17  (08:20)  |  Vojny
Ve světě právě vrcholí napětí spojené s finanční krizí a různými regionálními konflikty. Najednou se zdá, že se opět budeme dostávat do nové Studené války. Pochmurný bulletin ministerstva obrany, vydávaný pro premiéra Putina a prezidente Medveděva, dnes uvádí, že prezident Hu „v principu souhlasil“, že jediným způsobem, jak zastavit agresi západu vedenou Spojenými státy, je prostřednictvím „přímé a okamžité vojenské akce“, a že čínský vůdce nařídil svému námořnictvu „připravit se na válku“.


USA se připravují na izraelský útok na Írán


2012-01-15  (14:37)  |  Vojny
Američtí vojenští představitelé jsou stále více znepokojeni možností, že Izrael podnikne samostatně nálety na íránská jaderná zařízení, a to navzdory jejich námitkám, protože oni si přejí dát více času sankcím. Proto začali plánovat opatření na ochranu amerických instalací v regionu pro případ konfliktu.


Video ako americkí vojaci v Iraku bijú a kopú miestne deti, keď si myslia, že ich nikto nevidí.


2012-01-12  (08:34)  |  Vojny
Video ako americkí vojaci v Iraku bijú a kopú miestne deti, keď si myslia, že ich nikto nevidí. Násilie na demonštrantoch bolo pritom dôvodom americkej invázie do Lýbie. Škoda, že USA niesú aj voči sebe také tvrdé.


Pentagon uvažuje o nasadení vojakov v Európe, ak sa rozpadne


2011-12-11  (13:18)  |  Vojny
Rozpad eurozóny by mohol vyvolať občianske nepokoje a rozpad celej európskej dvadsaťsedmičky. Vyhlásil to šéf amerických ozbrojených síl, generál Martin Dempsey, ktorý vyjadril znepokojenie z vývoja finančnej krízy v eurozóne.


Ako prežiť ekonomický kolaps


2011-12-05  (15:44)  |  Vojny
Žijeme náš každodenný život. Do práce, domov, občas dovolenka. Málokto myslí na to, že by to mohla prísť globálna katastrofa. Prednedávnom „padla vláda“ a strany sa dohodli a bolo OK, až na tie milióny za voľby. Ale pozrime sa na ekonomickú situáciu. Mestá, obce, štáty, ľudia. Všetko má dlh. Čo sa stane ak praskne najväčšia bublina ? Padne ekonomika. Obávam sa, že v tom chaose bude na hocaké prípravy príliš neskoro.


Čína varovala Putina: USA chce svetovú vojnu


2011-10-28  (10:21)  |  Vojny
Putin dostal vážne varovanie od vysoko postaveného čínskeho vojenského predstaviteľa. Preto to musíme tak zdôrazniť, pretože nejde o výplod bujnej fantázie autorov z nejakého undegrundového blogu, ale o varovanie najvyššieho čínskeho vedenia pre Moskvu.


Proč bude válka


2011-09-23  (18:29)  |  Vojny
I když většina lidí na Západě stále žije v domnění, že pohodu posledních desetiletí ruší pouze nahodilosti a vzdálené bouře, pod mírovým povrchem doutnají čtyři nálože. Přestože každá z nich se může jevit jako dílčí problém, ve své kombinaci vytvářejí prohlubující se tendenci k velké válce. Tedy válce, kdy na obou stranách fronty budou mocnosti schopné zasáhnout území protivníka. Tato nebezpečí lze pojmenovat: výměna světového hegemona, zbrojení, způsob života středních vrstev, úroveň politických elit Západu.


Americké Tulene vleteli do pasce Talibanu


2011-08-09  (18:29)  |  Vojny
Podľa správ úradov okupovaného Afganistanu elitné jednotky americkej armády známe ako SEAL vleteli do pasce ktorú im nastavil Taliban.


Chystá se v Berlíně nové jaderné 11. Září ?


2011-05-20  (21:46)  |  Vojny
Již delší dobu se mluví o tom, že by ze známých důvodů bylo vytořeno další 11.Září, a to v nějakém známém evropském městě a ve spojení s jadernou zbraní.


Falešná záminka pro válku v Libyi?


2011-04-21  (18:20)  |  Vojny
Intervence ale nezabránila genocidě, protože k žádnému takovému krveprolití by nedošlo. USA naopak tím, že intervencí povzbudily rebely, prodloužily libyjskou občanskou válku a výsledné utrpení nevinných. Nejlepším důkazem, že Kaddáfi neplánoval genocidu v Benghazi je, že se jí nedopustil v dalších městech, které dobyl buďto plně nebo částečně – včetně Zavíje, Misuráty, Adžábíje, které v součtu mají více obyvatel než Benghází.


Japonsko ve spárech HAARPyjí


2011-03-25  (00:01)  |  Vojny
Zapomeňte na konvenční války v Afghánistánu a Iráku, ty jsou minulostí. Dnešní války Spojených států se vedou jinak. Nepozorovaně, skrytě. Klasické zbraně nahradily zbraně klimatické a tektonické.


Západ klame o rebélii v Lýbii rovnako, ako klamal o vojne v Gruzínsku !


2011-03-20  (02:34)  |  Vojny
http://www.kp.ru/daily/25644.5/808675/ Proamerické médiá „topia“ Kadáfiho kvôli prerozdeleniu svetových zásob ropy naftovými barónmi ! „Neverte ničomu, čo vám hovoria v TV o Lýbii“ takto sa najčastejšie začínajú listy od ľudí, ktorí v súčasnosti pracujú v tejto krajine a nezberajú sa odtiaľ odísť. Ako to ? V krajine, kde podľa západných médií vládne strašný diktátorský režim, ktorý po tisícoch vraždí ľudí, používa bojové vrtuľníky, letectvom bombarduje obytné štvrte, „čierni žoldnieri“ jazdia džípmi po uliciach a guľometmi kosia všetkých zaradom a Kaddáfimu verné sily, ktorých je samozrejme „menej a menej“ sú pripravené použiť chemické zbrane. A pritom ľudia z Lýbie - napríklad ukrajinskí lekári, ktorých tam v nemocniciach pracuje nemálo – píšu domov, že sa nepoberajú na odchod. Ako je to možné ? Opýtajte sa sami. Vysvetlenie je jednoduché: väčšina takzvaného spravodajstva z Lýbie sú lži a klebety.


American reconstruction


2011-01-15  (16:49)  |  Vojny
Obsahom vyššie uvedeného filmu Americká obnova je o tom, čo v skutočnosti znamená západne obnovovanie krajiny.


3. svetová vojna - konflikt kolosálnych rozmerov


2010-12-19  (15:19)  |  Vojny
Už ste sa zamýšlali nad týmto konfliktom, ktorý sa bohužial neodvratne blíži? Konflikt ktorý predpovedali už mnohí ľudia v minulosti je aktuálne največšou hrozbou pre náš svet.


Další teroristický útok?


2010-10-10  (20:20)  |  Vojny
V poslednych dňoch mi ako iste aj vám neušla informacia o novej hrozbe teroristických útokov o ktorých informovali USA a neskor sa k nim pridala a potvrdila ich aj Australia. Tieto informacie vraj boli ziskané tajnými službami.


Inkvizičný Norimberský proces


2010-08-22  (20:21)  |  Vojny
Verím, že veľa ľudí počulo o Norimbergskom procese, ale pochybujem, že veľa ľudí vie o podrobnostiach. V Norimbergu totiž zločinci súdili svoju obeť, ktorá sa previnila tým, že sa bránila. “Súdna fraška v Norimbergu je oficiálne známa ako "Medzinárodný vojenský tribunál." To meno je ohováraním vojenského povolania. Tribunál nebol vojenským v žiadnom slova zmysle. Vojakmi medzi sudcami boli iba Rusi. Tu v Norimbergu ľudstvo a naša súčasná civilizácia podstúpila tvrdú skúšku s mužmi, ktorých vlastné ruky boli krvavé, ale ktorí sedeli v kreslách sudcov. Jeden zo sudcov prišiel z krajiny ktorá sa dopustila Katyňského masakru, vyprodukovala dôkazy a priviedla niekoľko svedkov, ktorí v Norimbergu prisahali, že Nemci to urobili. “


Varšavské povstání a SNP trochu jinak


2010-04-16  (16:01)  |  Vojny
O Varšavském povstání pojednává mnoho článků, ale věšinou jednostranně, zkresleně a nepravdivě, především o sovětské pomoci povstání. Ještě v roce 2005 napadl dopisovatel ČT prezidenta Ruské federace Vladimira Putina, přítomného na vzpomínkovém shromáždění v bývalém koncentračním táboře Osvětim, slovy: Proč se neomluvil za to, že armáda SSSR nechala utopit Varšavské povstání v krvi. Podobná obvinění chrlili celých 60 let nejen poplatní a věci neznalí žurnalisté, ale i oficiální kruhy. Po roce 2005 se již objevily objektivnější články, ale zlatý klín poznání vrazil do této tematiky až renomovaný ruský historik prof. V.M. Falin, DrSc., v článku Mystéria druhé fronty .


Wikileaks zveřejní další video: Hněv z Farahu


2010-04-12  (14:43)  |  Vojny
Zatímco se Obamova administrativa snaží vypořádat se s videem, na němž američtí vojáci v Bagdádu zabíjejí dva reportéry agentury Reuter´s a několik dalších Iráčanů, webová stránka Wikileaks.org oznámila, že v dohledné době zveřejní další video, které tentokrát bude ukazovat mnohem krvavější americký útok.


Wikileaks video uz je vonku!


2010-04-05  (18:03)  |  Vojny
Slubovane video od wikileaks o tom, ako usa vrazdia civilistov


Ďaľšie z vojen...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Ruskí špecialisti boli pri zostrelení Tureckého lietadla. Obama šokoval Putina ohľadom 3. svetovej vojny

Diplomatický zdroj povedal Sunday Times, že zostrelenie lietadla bolo varovaním pre NATO pred pchaním prstov do vnútorných záležitostí Sýrie. Podľa tohto zdroja pri zostrelení Tureckého lietadla asistovali špecialisti z Ruska. „Ak Rusi nestlačili tlačitko, tak stáli vedľa a mali operáciu pod kontrolou,“ povedal zdroj vzdušných síl Izraela.


Slovensko: Čip do dvoch dní

BBC prerušilo Lavrova predpoveďou počasia

Najväčšia sranda je ako sa do obehu dostávajú peniaze

Bezák, odluka a špagetová príšera

Ceny stúpajú preto aby nás zabili !

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4347 s