15. September 2019
    
Ťažba zlata kyanidovou metódou, plánovaná pri Detve - Dolezite.sk

Ťažba zlata kyanidovou metódou, plánovaná pri Detve


  2012-11-28  (19:35)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ťažba zlata kyanidovou metódou, plánovaná pri Detve

Eastern Mediterranean Resources – Slovakia, s.r.o.


Na Slovensku prebiehajú tlaky na povolenie ťažby zlata povrchovou metódou za pomoci takzvanej kyanidovej metódy. Hlavným aktérom týchto tlakov je nastrčená slovenská spoločnosť Eastern Mediterranean Resources – Slovakia, s.r.o. Úmyselne uvádzam nastrčená, pretože na Slovensku bola založená ako stopercentná dcéra zahraničnej nadnárodnej spoločnosti sídliacej na Cypre, s jediným cieľom: získať prístup k nerastnému bohatstvu Slovenska, konkrétne k zlatu. Preto túto firmu môžeme pokojne vnímať ako zahraničnú.


Zákaz používania kyanidovej metódy pri ťažbe


Na vytvorenie predstavy, aké hrozby a riziká prináša kyanidový spôsob ťažby zlata, odporúčam nasledujúci krátky film so slovenskými titulkami.Používanie kyanidovej metódy je tak obrovské riziko pre životné prostredie, že niektoré štáty v Európskej únii dostali rozum a zakázali jej používanie (Česko a Maďarsko). Európsky parlament sa 5. mája 2010 uzniesol na smernici o všeobecnom zákaze používania kyanidovej metódy pri ťažbe v Európskej únii. Táto smernica EP je spoločným dielom členských štátov EÚ. Argumentuje okrem iného:

„…keďže kyanid je vysoko toxická chemická látka, ktorá sa využíva pri ťažbe zlata, označená podľa prílohy VIII rámcovej smernice o vode za jednu z hlavných znečisťujúcich látok, ktorá môže mať katastrofálne a nezvratné následky na ľudské zdravie a životné prostredie, a teda aj na biodiverzitu,

keďže v spoločnom stanovisku o trvalo udržateľnej ťažbe vydanom na 14. schôdzi ministrov životného prostredia krajín Vyšehradskej skupiny (Českej republiky, Maďarska, Poľska a Slovenska), ktorá sa konala 25. mája 2007 v Prahe (Česká republika), ministri životného prostredia vyjadrili svoje obavy v súvislosti s nebezpečnými technológiami, ktoré sa používajú a plánujú používať pri banských činnostiach na rozličných miestach v tomto regióne a ktoré predstavujú značné environmentálne riziká s možnými cezhraničnými následkami,…”

Je to zatiaľ iba odporúčanie, zákaz kyanidovej metódy pri ťažbe v EÚ zatiaľ nariadený nebol. Je zaujímavé, ako EMED Slovakia na svojich stránkach bagatelizuje toto spoločné odporúčanie, a odkazuje na odpoveď (answer) Európskej komisie prostredníctvom akéhosi Potočnika z júna 2010. Žeby EK ani nie mesiac a pol po vydaní odporúčania EP znegovala úsilie členských štátov? To sú v Európskom parlamente samí hlupáci?


Pracovné miesta, nech to stojí čo to stojí


Spoločnosť EMED Slovakia argumentuje zdanlivo rozumne zamestnanosťou. Nikde však nie je napísané, že spoločnosť bude platiť za svinskú a ťažkú prácu atraktívnu mzdu. Ako podnikateľ, ktorý chce dosiahnuť čo najväčší zisk, bude chcieť zaplatiť tak málo, ako to len ide. V takom prípade však zákonite pritiahne Rumunov alebo Ukrajincov ochotných robiť za oveľa nižšie mzdy, ako Slováci. Kde je potom výhodnosť pre Slovensko? Necháme si rozoberať krajinu cudzincami, dáme si otráviť vodu a do jamy vzniknutej z povrchovej ťažby nám nakoniec Brusel prikáže navoziť odpad z Rakúska? Možno prehnané, ale vôbec nie nereálne.


Ideme vytvárať pracovné pozície za každú cenu, nech to stojí čo to stojí? To rovno môžeme napríklad najať tisíce pilčíkov, dať im postupne vypíliť všetky lesy, z predaného dreva ich platiť a nechať rúbaniská vybetónovať. Vytvoríme tak tisíce pracovných miest, vytvoríme plochy na sklady tovaru pre obchodné reťazce a aj štát získa svoj podiel. Ale kde je tu zmysel? Iba čo si zničíme svoj základ, životné prostredie.


PR reportáž TASR na TA3


Komerčná televízia TA3 pôsobiaca na Slovensku nám 24.11.2012 podsúva „objektívnu“ reportáž TASR o bani Kyšladá (Kişladag) na povrchovú ťažbu zlata na západe Turecka, ktorá je nám dávaná ako vzor environmentálne bezpečnej ťažby zlata, ale akosi zabudla uviesť (rovnako to neuvádza ani zahraničná spoločnosť EMED Slovakia, ani TASR na svojej stránke), že cestu a pobyt skupiny novinárov platila práve EMED Slovakia, ktorá má záujem ťažbu u nás otvoriť. Neveríte? Túto informáciu zrejme zabudli odstrániť z konca správy TASR z tohto linku, pre istotu uvádzam časť snímky článku z 27.11.2012.Samotná EMED Slovakia na svojej stránke hovorí o celej skupine novinárov, takže „exkurziu“ platila zrejme viac ako jednému novinárovi. Celá reportáž nie je nič iné ako reklama. Iba pripomeniem, že reklama je dielo profesionála, ktoré má za úlohu presvedčiť konzumenta reklamy k rozhodnutiu, ktoré by za normálnych okolností neurobil. Celý reklamný šot (pardon reportáž) si môžete pozrieť tu. Možno namietnete, že čo je na tom, kto reportáž platil. Nuž veľa. Ten kto reportáž platí, zrejme chce niečo dosiahnuť. Preto sme sa aj dozvedeli, aká je povrchová ťažba zlata v obrovskom kráteri za pomoci streliva, ťažkých mechanizmov a jedovatého kyanidu super vec pre región.


V reportáži sa hrdo demonštruje informácia o neškodnosti roztoku kyanidu v lúhovacích plošinách, ako inak, rozporne: Človek by vraj zámerne musel vypiť “pol litra” (textová správa) alebo “20 litrov” (videoreportáž) takejto tekutiny, aby zomrel. Skutočne ekologické a mňam. Aj s tými plastovými guličkami proti tomu, aby to nepili vtáci. Keď však dôjde k zlyhaniu techniky či ľudského faktora – a k tým dochádza napriek rôznym certifikáciám materiálov či postupov – človek pri Detve bude piť vodu s kyanidom až do smrti.Po povrchovej ťažbe ostáva mesačná krajina, ktorú údajne banská spoločnosť zrevitalizuje. Za svoje? Ak za svoje, koľko peňazí vloží do revitalizácie? Alebo to urobí ako izraelská spoločnosť nadlan v Bratislave, vyhlási konkurz a zdupká?


PR článok na SME


26.11.2012 vyšiel na internetovom vydaní protislovenského denníka SME ďalší PR článok skryte manipulujúci mienku čitateľa v prospech ťažby zlata na Detve za pomoci kyanidu (slovo protislovenský azda najlepšie vystihuje činnosť tohto denníka, ktorý pod taktovkou svojho aktuálneho šéfredaktora Matúša Kostolného neúnavne pracuje na idiotizácii a izraelizácii Slovenska). „Správa“ pozostáva z náhodne zostavených všeobecných výrokov – ako inak – v prospech ťažby jedovatým kyanidom. Čo je zaujímavé, na spodku tohto reklamného článku SME je uvedený ako zdroj TASR, pričom na serveri TASR táto správa vôbec nie je (alebo je tam, ale je neprístupná pre verejnosť? Aký má potom zmysel?).Zvíťazí zdravý rozum?


Detvu ako približný geografický stred Slovenska môžeme pokojne považovať za srdce Slovenska. Dáme si ju skutočne rozflákať nadnárodnému koncernu sídliacemu na Cypre za 30 strieborných? Dáme si skutočne otráviť našu vodu a prírodu jedovatým kyanidom? Pre zlato, ktoré rovno poputuje do nejakého rothschildovského trezora? Veľmi dúfam, že sa to cyperskej spoločnosti EMED Slovakia nepodarí.


Ďalšie podrobnosti o plánovanej ťažbe zlata na Detve sú napríklad na stránke občianskeho združenia Podpoľanie nad zlato.


Film Avatar je aj o slovenskej Detve.


ďurino, november 2012 http://www.auria.sk/blog/planovana-tazba-zlata-kyanidovou-metodou-pri-detve/


Masívny únik kyanidu v Rumunsku


V roku 2000 nastal v bani blízko Baia Mare v Rumunsku masívny únik kyanidu. Kyanid sa dostal do rieky Someš. Za únikom stála banská spoločnosť Aurul, joint-venture Austrálskej spoločnosti Esmeralda Exploration a rumunskej vlády.


Vysoko jedovatý kokteil sa nakoniec dostal do Tisy a potom do Dunaja, pričom zabil veľké množstvo rýb v Maďarsku a Juhoslávii. Únik je považovaný za najväčšiu enviromentálnu katastrofu v Európe od Černobilu.


Viac na http://en.wikipedia.org/wiki/2000_Baia_Mare_cyanide_spill


Jeden by čakal že sa s toho Rumuni poučia. Iba rok od tejto udalosti nastal v Rumunsku ďalší únik kyanidu.


Viac na http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/1137460.stm


Kyanid je ekologický pohľad. Ten ekonomický je, že pod Detvou sa pravdepodobne nachádza dosť zlata na to, aby 2x zaplatil celý slovenský štátny dlh. To zlato je naše. Slovensko je moja zem. To si necháme plundrovať nerastné suroviny ako nejaká banánová republika? Ako Čile, Peru či Indonézia? Ak sa to zlato má ťažiť, tak nie tak, že zlato vyvezie zahraničný kolonizátor preč! Ide čas zmeny finančnej paradigmy, zlato bude mať vysokú cenu.


Jakub
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.20   |   2012-11-28  (23:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peter Stanek - Globálna kríza a kontrolovaná spoločnosť
http://www.youtube.com/watch?v=CpWK79lEpVs


SomTenKtorySom . bocipera87   |   ip:94.197.10   |   2012-11-29  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem ako ostatní ale zajtra podpíšem petíciu a posielam na uvedenú adresu, uverejnenú tu:

http://www.podpolanienadzlato.sk/o_nas/peticia.pdf

Toto svinstvo s odrbávaním ľudí musí prestať a tu je možnosť sa tomu postaviť pri samotnom zdroji. (Aj keď zo srdca dúfam, že škodcovia Zeme to už tak či tak nestihnú).
Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-11-29  (07:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jedno je isté! Slovákov zas oje-ú! Východniarska špinavá sviňa, z ktorej sa stal Blavák, Detvanca veľmi ľahko za úplatok predá! Národu skutočne nezostáva iné, len zobrať spravodlivosť do vlastných rúk!!!


Ondrej . cugalare9   |   ip:212.5.205   |   2012-11-29  (07:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pocuvaj ty nenavistna Emka, ja som tiez vychodniar a tak ako vsetci okolo mna, som aj ja proti tazbe kyanidom a tiez napr. aj proti tazbe uranu na Jahodnej pri Kosiciach. Ako mozes byt tak stupidna, ze niekoho hodnotis podla regionu z ktoreho je??? Ako mozu Slovaci daco dosiahnut, ked sa tak budu zrat medzi sebou??? 3xfuj


Ondrej . cugalare9   |   ip:212.5.205   |   2012-11-29  (08:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Este raz zareagujem na nenavistnu Emku: 1.asi si mysli ze vsetci vychodniari volili 1 stranu co je pri moci 2.podla jej verzie demokracie by vsetci na vladnych postoch mali byt Bratislavcania a ak su nahodou z vychodu, tak su spinave svine. 3.podla mna by taki nenavistni ludia nemali mat volebne pravo ani pravo sa vyjadrovat v diskusiach, lebo len siria nenavist okolo seba


stevo . tetobubi53   |   ip:95.103.15   |   2012-11-29  (08:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ondrej . cugalare9 Plne stebou suhlasim, najprv musime medzi sebou prekonať nenavisť ale hlavne ZÁVISŤ!!! Potom sa tu na Slovensku môže niečo zmeniť....


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-11-29  (08:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ondrej . cugalare9
Počúvaj ty Jojo! Ak si si nevšimol, píšem:Východniarska špinavá sviňa, z ktorej sa stal Blavák! Medzi normálnymi východniarmi mám aj ja veľa dobrých priateľov a priatelok! Ale tí, o ktorých píšem žijú v piatky po obede na diaľnici z Bratislavy na východ a keby si prd nimi išiel 130, tak im zavadziaš a oni na teba vytrubujú a vyblikujú! No a ver, že títo predajú aj Jahodnú. V tom je to 3xfuj, že nás prdávajú tí tzv. "vlastní"!

Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-11-29  (08:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stevo . tetobubi53 čo tým myslíš? Milovať Mikloša a Dzurindu? Národ sa už musí zobudiť!


bee . pakuqeno97   |   ip:95.103.96   |   2012-11-29  (09:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A presne to iste sa uz roky snazia urobit v Kremnici. Anglicka firma ORTAC sa cez svoju firmu Kremnica Gold snazi vyrabovat lozisko zlata. Samozrejme tiez metodou luhovania kyanidom a povrchovou tazbou. Zatial Kremicania odolavaju. Bohuzial si myslim, ze par obetavych podplatenych uradnikov na Banskom urade to nakoniec dokaze.


Duan . symevuma90   |   ip:213.215.8   |   2012-11-29  (10:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetko zle.


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-29  (12:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nezabudnite na kremnicu...
to tiež dáky kanaďania majú v pláne túto povrchovú ťažbu...
http://www.kremnicanadzlato.sk/


Matej . tywagupa0   |   ip:85.135.19   |   2012-11-29  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Emka teraz si ma urazila niesi z Detvy tak ako možeš zabiť takúto chu*ovinu.
Ja som tak isto proti tomu a korupciu máš všade !!!


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-29  (15:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď už máme na hovadiny a miliardy na zbytočné či predražené obstarávania, to nemáme na to, aby sme si aspoň vyťažili to zlato sami a bez cudzej účasti?

Keď už ... tak zveriť toto cudzej firme je hovadina na n-tú. To je naše bohatstvo! Dlhový strop ideme oebat - vraj nakupujeme do zásoby za výhodných podmienok. Síce som jakživ nepočul sprostejšiu výhovorku ale keď už ... tak si výhodne požičajme ešte aj na toto.

Ale aj tak je to celé somarina. Zlato sa vyťaži, rozkradne a slovákom zostane zas len zničené prostredie. A myslím že po skúsenostiach s našin slávnym zlatým pokladom ani NEEXISTUJE lepší sejf ako keď to necháme v zemi a nenecháme tam ani radšej rýpať tie špinavé paprče ... HOWGH!!!


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2012-11-29  (17:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V žiadnom prípade nedopusťme ťažbu zlata, ani striebra na našom území!
MÚDRA vláda by zasiahla, by si ponechala ložiská ako zlatú rezervu, keď už nič iné...

ÚPLATNÁ vláda vytvorí podmienky na ovplyvnenie verejnej mienky o prospešnosti ťažby, aj keď každý vie, že :
- zisk by odišiel so súkromnou zahraničnou ťažobnou spoločnosťou,teda prišli by sme o zlato,
- do našej kasy by šli len minimálne čiastky,
- zdevastovali by nám trvalo a nenávratne životné prostredie,prax potvrdzuje, že firma zdupká, akonáhle by mala zainvestovať cent do úpravy ťažobného miesta do pôvodného stavu pred ťažbou,
- pracovné miesta sú v ich podaní lotéria,
- navyše je pravdepodobné že ani riadne nezaplatia našim robotníkom, ak vôbec to budú naši vykonávať, a nie lacnejšie pracovné sily z okolitých štátov...

Teda vychádza jednoznačné NIE ťažbe, jediným "pozitívom" je tučná provízia pre tých, ktorí o ťažbe majú kompetentne rozhodnúť...

Lenže tu sa jedná o MAJETOK VŠETKÝCH OBČANOV SLOVENSKA !
naivný každý, kto skočí na tliachanie o výhodách...

nezabúdajme, zdochýnajúci kôň najviac kope!
preto za každú cenu chce vyťažiť čo najviac cenných rúd, spľundriakovať našu Zem...

STKS : súhlas, tiež si želám, aby to nestihli...


ANONYM . sipyrige36   |   ip:88.212.40   |   2012-11-29  (17:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Detva , Podbrezova, Brezno, Piesok, Zvolen..aaa- strojarenska, hutnícka tradícia! *Argumentácia -výšenie zamestnanosti v súvislosti s ľažbou je odpútavací manéver!!!Zlato by bolo vtedy keď by sa dosiahla zamestnanosť v odborne disponibilných kapacitách a nevyužitých fabrických priestoroch!!!


Stanley . gytehojo04   |   ip:195.98.28   |   2012-11-30  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemusí byť nastrčená, kľudne to môžu byť slováci, vytvorili si firmu na cypre kvôli daniam, odvodom,... a potom tu založili pobočku, takto to má penta, j&t,... ved keby to vyšlo prečo platiť 34% SR štátu a miliony administratívy, ked stačí 10% cypru s min. papierovaním


prave . mytigymo47   |   ip:62.169.18   |   2012-11-30  (20:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedovolme otravit nase vody


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-11-30  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak toto vláda dovolí, treba zvrhnúť vládu, aj násilím, lebo ak otrávia náš domov, nebudeme mať už vôbec nič.


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2012-12-01  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V Pravde je údajne publikovaný článok, že banský úrad BB už vydal povolenie na ťažbu zlata na Detve...nemám slov, je potrebný masívny útok, inak nás otrávia všetkých...


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-12-01  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V každom prípade treba sledovať všetko čo sa týka tejto záležitosti a zorganizovať masívny pochod na úrad vlády s tým že príde ku konečnej defenestrácii, ak nám otrávia prírodu a potoky, budeme musieť našu krajinu opustiť a žiť do konca života ako cudzinci niekde v zahraničí.


Jozo . lociwime52   |   ip:78.98.135   |   2012-12-03  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súbor kravín, ktoré sa snažia dať dokopy nejaký zmysel. Ale moc to nejde.

Iné je zaujámavé. pán Kalinec – inak najlepšie platený managér v celej Slovenskej republike (jeho plat je 1,5 x väčší ako je plat Prezidenta Ivana G.) je riaditeľom štátneho podniku v Kremnici. Jeho pani manželka je jedna zo zakladajúcich členov OZ PNZ. Najaktívnejší člen OZ PNZ pán Podhradský je zamestnancom štátneho podniku a teda podriadený pána Kalinca.

Pán Kalinec je tiež majiteľom nehnuteľností v Očovej (Holcov Majer).

Prečo to asi tak pán Kalinec robí ? (to prečo to robí jeho manželka a jeho zamestnanec je irelevantné, to si každý spočíta sám).

Cena zlata je na svetových trhoch rovnaká, na tom sa moc zarobiť nedá, ale dá sa zarobiť na dodatkoch, spracovaní a doprave.

Čo sú pekné sumy peňazí. A čo by pravdepodobne bol problém, a veľký, keby to zlato zrazu musel štátny podnik nakupovať o 2 okresy vedľa. Teda nie v EU, alebo Amerike, či Afrike. Ale tu vedľa v Detve. Na tom by asi pán managér veľmo nezarobil. To by bol problém.

Aj ked je jeho plat skoro 140.000,- tisíc euro ročne.

(prezident má 93.000,- tisíc ročne – okolo)

Takže tu vôbec nejde o prírodu, o životné prostredie. Ide čisto o peniaze. O naše peniaze.

Preto podporujem ťažbu v Detve.

A nepodporujem rozkrádanie štátnych ponikov.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.10   |   2012-12-03  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Divide Et Impera", pořád stejná metoda, kterou s pomocí krys a prasat zvládli k dokonalosti.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.42   |   2012-12-04  (12:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  GASLAND Trailer 2010
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&;v=dZe1AeH0Qz8


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.42   |   2012-12-04  (12:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  GASLAND Trailer 2010
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&;v=dZe1AeH0Qz8


Peter . fikymigu16   |   ip:95.103.16   |   2013-01-23  (15:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skutocne zaujimave postrehy.

Spolocnosti EMED uz len tym ze je "s.r.o." by Slovenska vlada nemala dovolit ani rozmyslat o takomto projekte a nie este tolerovat jej pritomnost na Slovensku.
Co v pripade havarie a napr.znecistenia podzemnych vod urobi spolocnost "s.r.o."? Vyhlasi na seba konkurz?
Strasne co len pomysliet.

To video je skutocne vystizne a otvara oci a tym co este vahaju s rozhodnutim ako sa k tejto veci postavit.

Nesplnene sluby, znecistene rieky a okolita poda + zvysena chorobnost na astmu, kozne ochorenia, problemy z ocami, dychanim. atd.
Toto poznaci ludi byvajucich v regione a aj ich dalsie generacie na dlhe desatrocia ak nie navzdy.

Je uplne jasne, ze tazba zlata na Slovensku by mala byt okamzite zakazana. Alebo vsetkym zamestnancov Banskeho uradu by mali toto video pustat namiesto vecernicka (kvoli dobrym snom) aby mali dennodenne na ociach co pravdepodobne este stale nepochopili.

Tu nejde len momentalne o EMED ale o dalsich moznych zaujemcov, alebo zase len EMED pod inymi nazvami....


Nejmenovany . fydocahe91   |   ip:90.178.25   |   2013-01-23  (15:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vynikajici komentar Peter!

Souhlasim uplne! PRYC S TEZBOU!!!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Vědci se domnívají, že mimozemšťané těží na asteroidech!

Na veřejnost pronikly informace, že UFO těží suroviny na asteroidech. Asteroidy jsou také nazývány planetkami, protože jsou složeny z velké části podobně jako planety, ale jsou hodně menší. Ty se točí kolem Slunce.


Štátny dlh - naše vyrabované bohatstvo

Zásadný omyl mystikov

Prečo podporujeme hnutie Zeitgeist EN.

Jeme aby sme žili alebo žijeme aby sme jedli ?! 4.čas...

Lékaři se rekreovali za peníze farmaceutických firem u...

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3731 s