18. August 2019
    
Technika kráti dlhú cestu vzdelávaním - Dolezite.sk

Technika kráti dlhú cestu vzdelávaním


  2011-09-04  (11:08)  |  Technológie
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Technika kráti dlhú cestu vzdelávaním

Učiť sa, učiť sa, učiť sa. Vraj Lenin si iba rozpisoval pero. Pravdou ale zostáva, že bohatí duchom bývajú zvyčajne bohatší aj inde.

Nedeľník

Takže sa ešte raz rozpíšme - učiť sa, učiť sa, učiť sa. Veď prečo nie? V živote určite nastanú hraničné situácie, pri ktorých oceníte znalosť Trójskej vojny, rozbor Básnikovej ženy, ľahko vypočítate obsah štvorca nad preponou trojuholníka, či vychrlíte chemický názov křemičitanu hlinitodraselného.

Téma školstva je teraz aktuálnejšia než inokedy. Za pár hodín mnohým začne desaťmesačná misia, plná driny, odriekania a exkluzívnych zážitkov z kategórie rýdzo študentských. A nemusí ísť iba o naťahovanie podprseniek spolužiačkam. Dnes sa predsa „štuchá“. A ak sa máme niesť v duchu úvodu, tak vás – plniteľov revolučných ideí - sú státisíce. Ó, mládež naša, tys’ držiteľkou rána! V rukách je vaša a naša budúcnosť, prosperita krajiny, spoločnosti a tak...bla bla.

Žiak/študent modelovej rady 1981 sa určite nemôže porovnávať s tým súčasným, o tridsať rokov vyspelejším. Päť šesťročníc stačilo, aby takmer vymizla hranatá školská taška, v nej omaslovaný chlieb, červená jonatánka, prezuvky a kalkulačka so štyrmi funkciami. Čo tak radšej sofistikovanejšie spôsoby získavania potrebného vzdelania? Internú pamäť začína nahrádzať tá externá, Meotar je k smiechu a pojem „té-šestodvojka“ vyvoláva úsmev tiež. Pedagogický zbor si nechcene buduje rešpekt, nikdy totiž nevie, kto práve nahráva jeho kiksy.

Byť lokálnou hviezdou youtube seriózne určite neznie.

Ak matematiku vyučuje senilná staršia pani, technologicky pokročilým žiakom nestojí v ceste za dobrým študijným výsledkom takmer nič. Iba zlyhanie techniky a nezvládnutá taktika boja. Mobil, tablet, mp3 prehrávač. Možností je veľa. Stačí nahovoriť na prehrávač to, čo v šedej mozgovej kôre bude zbytočne zavadzať. Najlepšie každú tému na samostatný „track“. Na hodine slúchadlo v jednom uchu, na maskovanie postačí golier a samozrejme dlhé vlasy. Ako má Miro Š. To je len jedna možnosť, kreativita zainteresovaných je v tejto oblasti určite o pár krokov ďalej. Nie je problém zdieľať a spoločne riešiť po večeroch vo virtuálnom svete úlohy. Kto v sebe nájde skrytý cit pre  biznis, určite rád rozpošle po sieti riešenie tej nechutnej rovnice. Za pár drobných.

Pokračovanie článku nižšie

 

 

Život študenta bez IT jednoducho nefunguje. Za dvadsať minút prestávky stihne akurát ďalší diel Futuramy, aktualizáciu statusu, či fotografiu Zdeniných trojok. A možno si vypočuje nahrávku piatkovej biológie, ktorú predriemal. Skákať gumu na školskom dvore, alebo hrať céčka, by chcelo asi dosť odvahy, tvrdohlavosti a zrejme aj tie céčka. Paradoxne ich predáva česká trhová jednotka internetového obchodu s počítačmi a elektronikou, pôsobiaca tiež na Slovensku. Aj takto sa plátajú diery na trhu.

Prevažná časť štúdia je navyše venovaná hľadaniu. Hľadaniu vedomostí, alebo hľadaniu spôsobov, ako hľadanie vedomostí eliminovať na minimum. Prípadne z pasie nájsť niečo lukratívne, trebárs také uniknuté maturitné otázky z angličtiny. Úniky sú celkovo „in“. Samotný pojem „hľadať“ by mohol dostať pokojne svoje synonymum v slove gúgliť. Znie naozaj rýdzo slovensky. Káva, cigaretka, google.com. Pre prvý stupeň ZŠ platí kombinácia iba čiastočne. Niekedy stačí aktívne oddychovať a s nohami na stole nasávať vedomosti. Desiatky špecializovaných TV programov, video on demand, elektronické knihy. Takže žiadne zatuchnuté kúty knižníc a listovanie v desiatkach publikácií, ktoré sú prevažne staršie, než samotný čitateľ. Vlastne, aj toto malo svoje čaro. Ale načo sa trápiť a živiť nostalgiu? Knihomoľ začína byť ohrozený druh. Podľa hollywoodskeho štandardu zvyčajne nosí okuliare, hrá závodne šach a má bledú pokožku.

OK, hľadanie informácií je jedna vec, no na druhej strane sa núka možnosť dostať celé vedomostné „menu“. Hoci bez servítky. Veď cena diplomovky sa pohybuje od štyristo eur, čo sú iba tri-štyri väčšie žúrky. 90-stranová práca oficiálne pod dve tisícky nejde, ale v tomto prípade stačí iba správne zázemie. Alebo vlastníctvo akcií dvojpísmenkových spoločností.  Lacnejšiu variantu ponúka samotný internet. Nie je problém nájsť stovky vypracovaných prác. Aj samotné univerzity vedia, že nie každá diplomová, či dizertačná práca je naozaj dielom odovzdávajúceho. A niektoré pripúšťajú fakt, že to môžu byť desiatky percent zo všetkých diel.  A vraj pán Ing. 

Študentský život začína dostávať technologické pozlátko. A cena zlata rapídne stúpa. Popri Štúrovi, Archimedesovi, Napoloenovi, nájdeme v ňom Steveho, Billa, s organizáciou pomôže Zuckerberg a Larry. Hmotne zastreší HTC, Samsung, Apple, HP a desiatky ďalších zvučných mien. S tým revolučným učením to teda také vážne naozaj nebude.

 

ZDROJ:


Zaujimave
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
adam   |   ip:78.98.183   |   2011-09-04  (15:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  k tomu už len troxu absurdity :D
http://www.topky.sk/cl/13/1286076/Veriaci-nemusia-chodit-do-kostola--modlitby-ponuka-automat-


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-04  (16:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to absurdné, že na dnešnom stupni IT technológií ešte existujú ľudia, ktorí nedokážu napísať ch...


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-09-04  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
všímol som že už dávno tu nič nebolo od zeitgeist?:)čo sa stým stalo?včera na čt som videl jeden krátky filmík o jednom nemeckom meste ktoré buduje vlastnú nezávyslosŤ už majú dokonca aj vlastné peniaze nikdy predtým som o tom meste nepočul až do včera mesto sa volá rettenbach


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-04  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Názov článku je inak obsahovo veľmi, veľmi výstižný. Technika IT prišla nevyhnutne s dobou a mala myť dobrou pomôckou aj pri vzdelávaní. Namiesto toho vzdelanie úspešne zabíja. Dnes majú žiaci problém s

písaným i verbálnym prejavom, nevedia bez kalkulačky počítať, nemajú všeobecný rozhľad. Nikto nechce, aby dnes vedeli narábať s logaritmickým pravítkom, ale vyberte generácii dnešných žiakov z

týchto
vecičiek baterky, alebo im vykrúťte poistky. V tej chvíli ich sebavedomé internetové IQ spadne na úroveň žiaka osobitnej školy. To je dnes na tom to smutné, ba až tragikomické...


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  troll...súhlasím...IT technika pomôcka nie vrah učenia:))))


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-09-04  (19:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  technologie vás oslabujú lebo všetko čo možete robíť bez nich robíte snimy je to to isté ako keby ste niekolko rokov nepoužívali svoje svaly ktoré tašom ochabnú a budú vám nanič:Dvšetko čo vám pomáha vám v konečnom dosledku ublýži a čo vám ublyžuje váš v konečnom dosledku posilní..


AlonsoQuijano   |   ip:178.41.74   |   2011-09-04  (19:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zmeniť prístup školstva k učeniu to je jediná cesta. Sme v dobách technológie a tie by sa mali začať využívať, ale z rozumom. Na kvalitnú technológiu školstvo nemá (nedá) peniaze, aj keď majú poslanci plné ústa výroku: Deti sú naša budúcnosť. A tí čo sa nechcú učiť, nech sa neučia (samozrejme rómskym obyvateľom dokonca platíme aby chodili do školy).
Už teraz fungujú "premietačky a posluchárne" kt. obohacujú učenie. Hologramy nie sú až tak nereálne (http://www.youtube.com/watch?v=lzsBwnv_dAg ukážka na Iphone 5 ). Viem, že to je dlhý proces a určite sa nestane za 1 či 2 roky, ale dúfam, že tam raz dospejeme. Dnešný systém je pre deti nezaujímavý, no netvrdím, že nie je dôležitý.ANONYM   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hlupáci na čele s Pandemoniumom!
Kto môže za daný stav?
Deti?
Nie - ich rodičia a generácia,ktorá také technologie nemala.
Ak by ich vzdelanie bez IT technologií bolo dobré,tak neurobia takú hlúposť a nezapoja túto generáciu do závislosti od IT technologií.
Trošku rozmýšľajte.
Tu nejde o to,či IT áno,alebo nie.
Rozhodujúca je miera a rozsah.
Aj oheň je dobrý sluha a zlý pán - rovnako,ako mobil,pc,dvd,auto či potraviny.
Vy ste iba banda mantinelistov,ktorí poznajú svet iba čiernobielo.
Vodca tupcov má meno Pandemonium.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-04  (19:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bojíš sa, Lucfuk, aby ti niekto nevybral baterky? :-DDD


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (19:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  troll...nie pretože ja vedomosti nepotrebujem čerpať z internetu:)...ANONYM..nikto netvrdí aby sa nevyvíjala IT.technika...ale aby sa nezneužívala ako prostriedok iba na počúvanie alebo prepisovanie VEDOMOSTÍ...vedomosti musíš v prvom rade pochopiť potom pochopíš aj ak funguje SVET...a to je tá hrozba...naše deti sa nesmú stať závislímy na baterkách a kábloch....VEDOMOSTI musia pochopiť v prvom rade vo svojich HLAVÁCH....potom sa SVET pohne rôznimi smermi...nie iba tými ktoré im určí internet.


Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (19:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bud ticho lucifer-nebyť techniky a elektriky,tak som v P1čI jak Poľsko v tridsiatomdeviatom!
šak bez toho by nefungoval ani inkubátor,do ktorého ma v kresťanskej nemocnici vložili po tom,čo má tá moja mať-suka vyklohnila z tej svojej zarastenej diery!


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  troll...ak si sa stal závislým na informáciách na internete...vychovajú z teba to čo ti predložia na internete...ale ak ich začneš chápať a spájať do svojej múdrosti...nájdeš tam odchýlky ktoré ti nikto nevysvetlí...iba staré knihy...ktoré nájdeš v knižnici...nič sa na informáciach po tisícročiach nemení iba to ako si ich kto vysvetlí...a ak si niekto vysvetlí tak aby ťa ovládal...vďaka internetu sa mu to aj podarí...si jedineční tak ako každý z nás...nemusíš svoju neschopnosť zvaľovať na svoju matku...a mimochodom čo ak v tej dobe nemala na výber a keď ťa opúšťala PLAKALA.


Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (20:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale kde!
Moja matka je stará suka,ktorá vyfajčí každému bezdomovcovi za poldeci,alebo za tanier držkovej.
Na železničnej stanici ju pozná každý somrák.lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemusíš svoju MATKU pre jej osud urážať aj ti...dala ti to čo by ti nikto NEDAL...život...ak môžeš pomôž jej...a ak sa hanbíš rob to v tajnosti...nikto ti to nebude mať za zlé...dnes si ľudia radi kopnú do bezbranného...ale čo ak aj ona túži iba po pochopení a objatí...a ti jej namiesto toho uštedruješ iba urážky...ona ťa v SRDCI vždy bude ľúbiť aj keď to možno NIKDY neprizná.Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty tomu nerozumieš!
Ja jej neviem odpustiť to,že ked ma nosila v bachore tak strašne chlastala a ked som sa narodil v štvrtom mesiaci,zostal som mierne retardovaný.
Ledva som vychodil osobitnú školu a všetky deti sa mi smiali,lebo ešte v pätnástych rokoch nebolo jasné,akého som pohlavia.
Stal som sa ateistom a teraz si dohánam komplexy tým,že každého urážam.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (20:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nepotrebujem pozerať na cudzie ženy...tá moja my dá všetko čo potrebujem...ale je to v prvom rade LÁSKA...sex ti dá každá...ale LÁSKU iba tá ktorá je pre teba schopná aj umrieť....tá sa o teba postará vždy i v zdravý i v chorobe.


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (20:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj keď sa stalo to čo si nechcel...nijako to nezmeníš...pretože minulosť je nemenná...ale hlavne ti môžeš zmeniť budúcnosť...a tým že odvrhneš svoju MATKU si vždy budeš pripomínať práve tú minulosť ktorú nechceš...ale ak jej odpustíš, vytvoríš budúcnosť ktorú ti ostatný budú závidieť...nemusíš matku prijať k sebe..ale daj jej vedieť že jej odpúšťaš...a tým sa zbavíš hlavne svojej minulosti.


Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (20:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer-ja sa tak hanbím.
Bol som taký zlý a urážal som všetkých dookola.
Mohli by ste mi všetci prosím odpustiť?


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-09-04  (20:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandémon
neboj nič smrť dá všetko do kopi;)musíš byť len silný a vytrvalí a bojovaŤ zo všetkým čo ti život prinesie lebo je to tvoj údel:Dnefňukaj ako indigo krpec;)


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium...ja ti nemám čo odpúšťať...pretože nebyť mňa a mojej pýchy...nikdy by ste taký zlý neboli.


Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (20:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj ja odpúštam šeckým a prosím aj svoju sestru,brata a babku,aby mi odpustili za to,že som ich prcal do zadku.
Nech mi odpustia aj naše sliepočky a naše prasiatko-aj kozička Evička.
Ja zas odpúšťam svojim strýkom,za to že strýkali a odpúšťam aj dzetkovi za to,že ma pripravil o análne panenstvo,ked mi natrhol análnu panenskú blanu.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-04  (20:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Musíš byť pri napodobňovaní dôslednejší. Pokús sa riešiť aj čiarky vo vete... :-DDD


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (20:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vieš ako to chodí..kto to nepochopí ten si to PREŽIJE:)


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak ako JA...lucifer...samého ma trápi čo sa z ľudí stalo.


John11146   |   ip:89.102.36   |   2011-09-04  (20:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aky skvely vynelez, tato virtualna diskusia?
Clovek sa moze s niekym pohadat, koho ani nepozna, bez dosledov, bez vybitych zubov.

Uzasny pokrok, deti budu sadiet za PC terminalom od skoly az po hrob.
Ake zaruky vam kto dal, ze narastajuce kvantum informacii bude kvalitne predane skolakom?

Ako nadpouzivanie elektroniky zlepsilo medziludske vztahy?
Je menej vojen, nizsia korupcia ... ? Ako sa chces viest dialog s niekym, kto ma cely den sluchadka v usiach?

Pestujeme povedomie o pokroku alebo dalsi dovot, preco minut peniaze, aby sme sa necitili odcudzeny od revestnikov?
Kup si novy mobil, a utisis svoju menejcennost.

Merat hodnotu cloveka hodnotou jeho 'majetku' a vymozenosti, smeruje k zavrhnutiu chudobnych a nemajetnych.
Co sa akurat zmenilo, je ze, dovody preco niekoho zavrhnut ci neprijat, sa rozsiril.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-04  (22:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak, Lucifako, je čas, aby si si priznal neúspech. Tvoj dopredu avizovaný plán vytočiť ma nevyšiel. Darmo vystupuješ pod inými identitami, všetci ťa prekukli! Ale aspoň sme sa

dozvedeli z tvojho mozgového uzlíčka podrobnosti o trabloch z detstva. Nikto ti to nezávidí. Ale robíš pokroky, pán prímár bude mať zajtra radosť...


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (22:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium...ale mne nešlo o to aby som ťa vytočil...ale aby si hlavne našiel sám seba...ti svoj neúspech v živote kompenzuješ urážkami a ponižovaním iného...ja za svoj neúspech vinným seba...preto sa na nikoho nehnevám ak ma uráža...sú to vlastne moje urážky, ktoré tak rád kompenzuješ práve za svoj neúspech...nie môj, neúspech Pandemonium...ale svoj...ani tvoji rodičia nemôžu zato čo je z teba teraz...a nech sú akýkoľvek...môžeš si zato len sám...pretože vždy máš možnosť sa rozhodnúť či svoj život dokonáš do diela dobrého...alebo zlého...je to len a len na tebe...nie na rodičoch...ani na priateľoch ale len a len na tebe...žiješ to čo si...to si pamätaj.


classique   |   ip:217.12.58   |   2011-09-04  (22:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak toto si pekne napísal


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-04  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A teraz už choď pekne spinkať a neplač nám zas v pokání v kútiku izby, ako poobede. Vieš dobre, že Napoleona na hornej posteli to znervózňuje, mohol by ti ublížiť. Žiadne konflikty na oddelení do rána, len si to zhoršíš!


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ďakujem...a dobrú noc priatelia:)


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-04  (22:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium...nepoznám režim na psychiatrických oddeleniach...ti áno?...dobrú noc aj tebe.


Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vám sa to všetkým ľahko hovorí.
Keby vás od malička zneužívali strýkovia a foter kopal do zadku,tiež by ste boli zatrpknutí a retardovaní.
Mamičke som musel povinne lízať vaginu-tvrdila,že iba tak sa vylíže zo syfilisu.
Sestru som prcal preto,že bola k mání a zvieratá som mal vždy rád.
Niektoré až moc.
Ale kedže som ateista, nič z toho mi nevadí,lebo prcať rodinu môžem,ak mám gumu,tak v tom niet rozdiel,či prcám rodinu,alebo nie.
A zvieratkám neubližujem,preto považujem súlož s nimi za normálnu-ved je to potreba,ako každá iná.
Boh síce tieto praktiky zakazuje,ale ja som našťastie neveriaci,čiže ja môžem praktizovať všetko.
Tomu vravím pokrok!


Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (22:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj ja idem hajať,len sa ešte vystriekam mamke do chrapiny.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-04  (22:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Schizofrénia neustupuje... Ráno dostaneš ľadovú sprchu a pekne pod tlakom. Elektrošok by mohol usmažiť tvoj mozgový uzlíček, to je riskantné.


Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (22:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Táák-hotovo.
Mater pekne vykloktala a čuleky môže ísť fajčiť cicky bezdomovcom na stanicu.
Takže vážení-pánko Pandemonium bude mať zajtra držkovú!
Iný víajpí!


Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (22:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chalan hľadá chalana.
Ozvi sa-dohodneme stretko.
Cmuk!


Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (22:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ták!
Chaloši!
Nikto nechce prežiť pár pekných chvíľ po mojom boku?
Na veku nezáleží-dávam ale prednosť starším-bohatým.
Robím všetko-orál,anál.
Fešáci-ozvite sa!


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-04  (22:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  217.12.58 a 193.200.1, máte šancu. :-DDD


Pandemonium   |   ip:193.200.1   |   2011-09-04  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj prehltam.
hihi
cmuk!


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-04  (22:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie žeby ste ma nudili, ovce, ale nebudem vás už pri tom rušiť...


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-09-05  (07:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zlaté univerzitné časy a večery v labákoch so spolužiačkami :-) Ach Lucka...


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-09-05  (07:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zlaté univerzitné časy a večery v labákoch so spolužiačkami :-) Ach Lucka...


lenlen   |   ip:85.239.25   |   2011-09-05  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smutne je to ze dnes sa kde kto postavi do role odbornika
ale pri prvej otazke sa chyta googlu

smiesne
nech padnu vyhladavace co i len na den tak ludia snad vymru :)
smutnelucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-05  (20:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj Pandemonium...prepáč dnes tak neskoro ale predsa:)))))))...takže kde sme to skončili?...AHA...takže tvoja reakcia je znova rovnaká znova len slová ktoré nemajú VÁHU...iba vlastne dehonestujú TEBA samotného...ale dobre nemám ti prečo neveriť ak to sám o sebe TVRDÍŠ....alebo sa mýlim?


Dan   |   ip:78.45.16.   |   2011-09-05  (21:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://pravdu.cz/tajemstvi/tajemstvi-jezera-vostok


underdroid   |   ip:195.28.76   |   2011-09-06  (08:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  diagnoza "zavislost od technologii" si uvedomme od ktorych technologii sme zavisli: mobil,internet,pocitac,hry, dvd-mp3-player,hazardne hry, klimatizacia, tv, radiochore stanice 'funradio,lumen,...' :o) a.t.d. v podstate nic z tychto techologickych veci vobec nepotrebujeme. Vesina z nas by nevydrzala ne-pouzivat tieto veci ani tyzden.Tymto hlupostiam venujeme priliz vela casu na ukor osobneho kontaktu z blizkymi ,kamosmi a.t.d. prikladne "radsej poslem na vianoce sms-pozdrav 'copy&paste' , ako sa unuvat napisat papierovu poladnicu". Manualna , prejavova a verbalna zrucnost sucasnej maldej generacie je uboha ,ked to tak porovnam s rocnikom 65 ... 75 narodenia.Adam   |   ip:144.36.13   |   2011-09-06  (16:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://pravdu.cz/romska-otazka/romska-otazka


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-09-14  (14:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je pravdepodobne ze na tie technologie naozaj nakoniec doplatime. Su v kazdom aspekte naseho zivota a dalej sa to zhorsuje/zlepsuje.
Ja mam technologie rad od detstva a aj v nich pracujem, fascinuju ma. Ten vyvoj je uzasny.
Ale skutocne staci aby sa nieco stalo ako jadrovy vybuch,specialne bomby co nicia elektricku siet alebo aj nieco horsie ako obrovska slnecna erupcia alebo nieco ine z vesmiru a sme KO. Takyto koniec sveta naozaj moze nastat. Nebude to v zmysle ze vsetci naraz umrieme alebo nas pride vykinozit daky kristus z haremu s bohom. Ked skolabuju tovarne,statny aparat,zachranne zlozky atd... Tak sa vykynozime navzajom sami. Stacilo by zlikvidovat par hi-end tovarni na svete a vznikol by problem na dlhe mesiace mozno aj roky. Napr. zastavenim vyrobi dnesnych procesorov atd.. Prinajmensom by sa vyvoj na dlho zastavil. A tych tovarni je naozaj par. Nas svet nie je taky velky ako sa niektorym zda, hlavne takym pre ktorych je aj najblizsie mesto taaaak daleko :-))
Dufam len ze sa to nestane kym som ja na zive :-))

aleluujadiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID


 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID2013-05-28  (09:14)  |  Technológie
Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.

VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV


 - VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV2013-05-28  (09:13)  |  Technológie
Jak tak místní, státní a federální vláda hledá způsoby, jak zavést legislativu k omezení vlastnictví, převozů a prodeje poloautomatických zbraní a jejich doplňků, příznivci druhého ústavního dodatku přichází s novými inovativními způsoby jak ošálit systém nenažraně lačnící po zničení vaší schopnosti bránit sebe a svou rodinu.


Pozor na brýle Google


2013-05-17  (12:02)  |  Technológie
Koncem tohoto roku prodělá naše společnost nejpodivnější formu společenské změny – a bude to znamenat hodně sporů a konfliktů. Příčina? Brýle Google.


Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš


2013-05-16  (09:44)  |  Technológie
Kdokoliv užívajíc Skype svolil, aby tato společnost četla vše, co píše. Společnost The H v Německu od heise Security teď objevila, že tato pobočka Microsoftu tohoto privilegia v praxi využívá. Krátce pod odeslání HTTPS URL přes službu instant messaging se těmto URL dostane neoznámené návštěvy z ústředí Microsoftu v Redmontonu.


Kriticky o okuliaroch google glass


2013-05-15  (19:42)  |  Technológie
Nejsem sám, komu dochází dalekosáhlé následky rozšíření šmírovacích systémů na rozpoznání obličejů a jejich okamžité porovnání s databázemi na všechny kolemjdoucí. Mark Hurst, zakladatel analytické společnosti Creative Good, o tom sepsal článek "The Google Glass feature no one is talking about, který jsem si tímto dovolil přeložit a zpřístupnit českému a slovenskému publiku.


Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou


2013-05-07  (09:17)  |  Technológie
Rebecca Morelle viděla první test této zbraně z 3D-tiskárny v Austinu v Texasu. První zbraň zhotovená technologií 3D tisku už v US úspěšně střílela. Ta kontroverzní skupina Defense Distributed, která vytváří takovéto on-line stahovatelné výrobní plány, už takto střelnou zbraň vyrobila.


10 MODERNÍCH METOD OVLÁDÁNÍ MYSLI


2013-05-03  (09:05)  |  Technológie
Čím více se zabýváte ovládáním mysli, tím více si musíte myslet, že existuje nějaký koordinovaný plán, který je realizován již velmi dlouho a jehož cílem je učinit z lidí nemyslící stroje. Po celou dobu, co jisté skupiny usilují o ovládnutí mas, snaží se o ovládnutí mysli jedinci, kteří zkoumají lidské chování v zájmu toho, aby podřídili celé masy vůli úzké „elity“.


VIDEO: PODPRAHOVÉ SIGNÁLY V REKLAMĚ, ANIMOVANÝCH FILMECH A HUDBĚ


2013-04-25  (09:20)  |  Technológie
Problémem mnoha lidí je to, že jsou pod vlivem masové hypnózy a vůbec si to neuvědomují. Naše smysly jsou bombardovány obrovským množstvím informací a dezinformací. Jen malá část z nich se dostane do našeho vědomí. Podvědomí je však absorbuje všechny.


VORTEXOVÁ ELEKTRÁRNA JAKO ALTERNATIVNÍ ZDROJ ENERGIE


2013-04-23  (10:05)  |  Technológie
Zkušební prototyp této elektrárny zkonstruovala společnost Sumatel v Savojsku. Věž vysoká 300 m by dala výkon 242 MW pro teplotní gradient 30 stupňů. Francouzský letecký inženýr Edgard Nazare pracoval v 60. letech v Alžíru, kde pozoroval větrné víry na Sahaře. Výsledkem jeho přemýšlení byl francouzský patent N° 1439849/P.V. 983953 podaný 3. srpna 1964 v Paříži (Générateur de cyclones artificiels). Na základě jeho návrhu podala 31. března 1982 skupina dalších vědců a inženýrů průmyslový patent N° 8205544/2524530 (Procédé pour la construction de tours de centrales aérothermiques). První zkušební prototyp této elektrárny najdete na fotografii v anotaci. Zkonstruovala jej společnost Sumatel v roce 1997, a to v Savojsku.


Čo je Bitcoin? (titulky) a ako ich "zadarmo" získať


2013-04-15  (12:41)  |  Technológie
Titulky nastav v pravo dole funkciou CC. Mining v poole Keďže príjem zo solo miningu je naprevidelný a ťažko predvídateľný, začali sa mineri združovať do skupín, tzv. mining poolov. Ak jeden zo skupiny nájde validný blok, rozdelí sa odmena medzi všetkých spravodlivým dielom podľa množstva odvedenej práce.


STANOU SE VÝPRAVY K HVĚZDÁM SKUTEČNOSTÍ?


2013-04-03  (09:19)  |  Technológie
Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny. Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny.


Bashar - Jak funguje teleportace


2013-03-25  (23:15)  |  Technológie
převzato od uživatele: LIGHTENINGIAM1111 channeling: Darryl Anka www.bashar.org


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?


2013-03-17  (10:46)  |  Technológie
Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Rub a líc internetu rozhovor s hackerem Varovné signály a vše neznámé o internetu


2013-03-15  (20:21)  |  Technológie
Video.


SÍLA MYŠLENKY (z cyklu Pološero, ČT)


2013-03-12  (09:42)  |  Technológie
Objevujeme, co už od pradávna víme...Jaké možnosti a jakou sílu má vlastně lidská myšlenka? Existují věci a jevy, které se zdají být za hranicí reality. A my na to znovu přicházíme. (Česká televize 2012, režie Pavel Dražan)


Zpřístupnění převratných technologií zdarma celému světu!


2013-03-10  (10:39)  |  Technológie
21. září 2012 bude v nadaci Keshe uveřejněna první fáze její kosmické technologie a gravitačních a magnetických systémů, které vyvinula, pro všechny vědce na celém světě zároveň, pro výrobu a kopírování. Od toho okamžiku přestanou mít mezinárodní hranice jakýkoliv skutečný význam. To proto, že jakmile bude postaven první létající systém a uveden do provozu pro veřejnost, doba cesty například z Teheránu do New Yorku potrvá maximálně 10 minut.


MIT OBJEVILA UMÍSTĚNÍ PAMĚTI: JEDNOTLIVÉ NEURONY


2013-03-08  (08:52)  |  Technológie
Výzkumníci MIT ukázali vůbec poprvé, že paměť je skladována v určitých specifických mozkových buňkách. Nabuzením určitých svazků neuronů byli výzkumníci schopni subjekt donutit, aby si vybavil určité vzpomínky. Odstraněním těchto neuronů by subjekt tyto vzpomínky ztratil.


V USA SE PODAŘILO VYTVOŘIT NESMRTELNOU BUŇKU


2013-02-25  (09:21)  |  Technológie
Americkým vědcům se podařilo vyvinout buňku, která zůstane živá i po smrti. Je to sice paradoxní, ale mrtvá buňka je neuvěřitelně životaschopná. Vydrží například mnohem vyšší tlak a vyšší teplotu než buňka obyčejná.


Pentagon (TERORISTICKÝ ÚTOK 9/11)


2013-02-24  (12:07)  |  Technológie
Podle svého názvu (z anglického výrazu pro pětiúhelník) je to mohutná čtyřpatrová stavba ve tvaru pěti soustředných pravidelných pětiúhelníkových okruhů (rings, značených A až E, s délkou strany přes 200 m), protnuté na každé straně třemi spojnicemi. Uprostřed celé struktury se nachází zahrada s několika stromy. Jeho stavba začala 11. září 1941. Na přelomu století prošel významnější renovací, některé strany byly ztvrzeny ocelí. 11. září 2001 (přesně 60 let po začátku stavby) se stal cílem teroristického útoku. Byl na něj naveden unesený Boeing 757 z letu 77.


Bioprinting - nová technologie pro výrobu umělého masa


2013-02-19  (09:00)  |  Technológie
Po zavedení tohoto způsobu získávání masa a kůže by tak poklesl celkový rozsah zabírané plochy země o neuvěřitelných 99%, spotřeba vody by klesla o 96%, elektrické energie o 45 % a ubylo by také celých 18% z celkového objemu emisí CO2 - pro zvířata by pak samozřejmě tato změna znamenala konec utrpení ve velkochovech a na jatkách.


Výrobca sa naozaj pokusil odstaviť môj výrobok, viac krát - Nervy mám


2013-02-07  (11:49)  |  Technológie
Písalo sa to tu viac krát že výrobcovia dávajú do výrobkov "kazítka" ktoré majú za úlohu po určitej dobre pokaziť výrobok aby ste si kúpili druhý. Aj to že sa dali nájsť tak to zase začali reišiť softwarovo aby sa kazítko nedalo nájsť. Veril som tomu už predtým ale teraz keď som si skúsil na vlastnej koži a takmer ma dobehli tak mám chuť vražiť už je to osobné.


Asteroid nás mine, nebezpečí přetrvá


2013-02-04  (09:52)  |  Technológie
Ti z nás, kteří čekali a nedočkali se v prosinci konce světa, mají další důvod k obavám. 15. února proletí kolem Země pětačtyřicetimetrový asteroid DA14. Maximální sblížení bude činit 28 tisíc kilometrů. Od 90. let ještě tak blízko Země neprolétalo žádné nebeské těleso takových rozměrů.


Zapomeňte na zedníky, vytiskněte si vlastní dům


2013-01-30  (09:09)  |  Technológie
Převratná technologie 3D tisku pokročila k další metě. Vydaří-li se experimenty, zcela to změní architekturu i budoucnost stavebnictví.


Tažný paprsek z Hvězdných válek a Star Treku existuje


2013-01-25  (09:00)  |  Technológie
Brněnským vědcům se podařilo jako prvním na světě potvrdit, že tažný paprsek známý například ze sci-fi filmů Hvězdné války či Star Trek funguje. Svůj objev zveřejnili v prestižním časopise Nature Photonics.


Hacker z argentiny zveřejnil mapu nezabezpečených domácích kamer


2013-01-23  (19:13)  |  Technológie
Jeden Argentinský hacker veřejnosti ukazuje, že je důležité si pečlivě stahovat nový firmware.


Domácí spotřebiče vás budou špehovat


2013-01-11  (09:14)  |  Technológie
Bloomberg přináší zprávu, která upřesňuje, jak zdánlivě nevinné elektrické spotřebiče jako vařič rýže a lednička jsou nyní vyráběny s operačním systémem Android od Googlu a s internetovým připojením. Samozřejmě že tento článek zdůrazňuje, že je to dobrá věc, užitečný inovativní technologický skok. Pravdou však je, že tyto přístroje se nyní stávají nástrojem pro vaše špehování ve vašem vlastním domě.


Televízory, ktoré sledujú VÁS: Panasonic odhalil nové sady, ktoré spoznajú ich vlastníka


2013-01-10  (09:27)  |  Technológie
Sme stále viac zvyknutí sledovať naše televízory, avšak Panasonic to všetko dokázal zmeniť – televízory sa budú pozerať na nás, kým my sa budeme pozerať na nich. Spoločnosť tvrdí, že nové sady televízorov Viera, ktoré boli odhalené na Consumer Electronics Show v Las Vegas dokážu spoznať ich vlastníkov a nastaviť sa podľa ich obľúbených nastavení a kanálov.


VIDEO: Mladý génius a sny v kódech


2013-01-10  (09:23)  |  Technológie
Santiago Gonzalez je 14 letý génius. Mladý Američan miluje programování, až se mu zdají sny v programátorských kódu. Santiago je mimořádně inteligentní chlapec a jeho životní příběh sledují světová média už minimálně poslední dva roky. Od svých jedenácti let studuje na špičkové americké technické univerzitě, na prestižní Colorado School of Mines. Dnes patří k jejím nejprestižnějším žákům. Každé ráno vstává o 5:30 h na na jeho nočním stolku nesmí chybět zápisník. Proč?


NÁŠ DENNÍ CHLÉB - (ukážte to deťom na školách vy promovaní pokrytci v kravatách)


2013-01-09  (13:56)  |  Technológie
V supermarketu na pultu, úhledně zabalené, to vypadá dobře! Ale kolik je za tím utrpení zvířat? Jak vlastně vzniká náš „denní chléb"? Režisér Nikolaus Geyrhalter ve svém dokumentu přináší děsivě chladnou impresi obrazů a informací ze současného zemědělského průmyslu..


VIDEO: Nevídaný jev ve vesmíru


2013-01-09  (10:21)  |  Technológie
Astronomové prozkoumali hvězdu HD 142527, kterou zachytili v blízkosti jiných planet. Obrovská masa plynu, která se nacházela kolem zmiňované obří formující se planety je poprvé, kdy byla ve vesmíru zpozorována.


Software ke stažení: Vybavte si počítač programy zdarma


2013-01-07  (00:46)  |  Technológie
Tohle samozřejmě není konečný ani nejlepší výčet programů, které můžete získat zcela zdarma. Pokud si je oblíbíte a přesvědčí vás, pak zkuste rovnou nějaký linuxový operační systém, kde jsou mnohé z těchto aplikací doma. Může to být třeba přenosný Slax nebo tradiční Ubuntu či Linux Mint.


Ďalšie prekvapenie na Google Earth...


2012-12-28  (14:02)  |  Technológie
Žeby opäť niečo zabudli urobiť, alebo čo sa opäť našlo, čo tam nemalo byť...?


Ďaľšie z technológií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“

Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


DANE, POPLATKY , DANE, POPLATKY , DANE, POPLATKY, POKUTY...

Bashar - Jak funguje teleportace

KONGRESMAN PŘIZNÁVÁ „CHEMTRAILS“

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Bitcoin pro začátečníky

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Ako také ovce

Den bez lékaře, nákupů, médií


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.4778 s