25. August 2019
    
Tento krát, v tejto revolúcii, už nebudeme slušní ako Ján Budaj ! - Dolezite.sk

Tento krát, v tejto revolúcii, už nebudeme slušní ako Ján Budaj !


  2011-08-10  (00:14)  |  Politika
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Tento krát, v tejto revolúcii, už nebudeme slušní ako Ján Budaj !

V roku 1989 Slovenský Národ veril že V SLUŠNOSTI JE SILA ! A Ján Budaj sa stal PERSONIFIKÁCIA TEJTO SILY !


UPOZORNENIE !!!  Pozor,pozor ! Prosím pozor ! Viďás, viďás !

40 rokov som Slovenčinu písmom nepraktizoval, a začal som len minulí rok  ! Preto na opravu pravopisu používam "spell check" a opravujem všetko čo my to ukáže! http://www.mozilla.sk/doplnky/#pravopis Ak je tam Y miesto I je to chyba "spell checku" a nie moja ! Ak má niekto  lepší spell check, tak dajte  link  dole do debaty a ja si ho stiahnem !

___________________________________________________________________

Slušnosť.

Personifikovanie (zosobnenie ) je pripísanie ľudskej prirodzenosti alebo charakteru k neživým objektom alebo abstrakciám.

Ale aj opačne, živí ľudia ktorí disponujú určitým charakterom alebo prirodzenosťou, môžu sa stať personifikáciou neživých alebo abstraktných vecí.

Na príklad "slušnosť" je neživá abstrakcia, je to všeobecná kvalita alebo charakteristika. Slušnosť nie je niečo konkrétne čo sa dá uchopiť do ruky. Je to konvergencia , sútok alebo zhluk určitých kvalít, charakteristík a cností ako na príklad decentnosť, spravodlivosť,úprimnosť, serióznosť, primeranosť, vhodnosť, nenápadnosť, tlmenosť, utiahnutosť, priamosť,nevinnosť, a tak ďalej.

V Jánovi Budajovi  v roku 1989, tieto kvality a charakteristiky slušností, boli zhluknuté do tak  brilantnej zreteľnosti ako v nikom inom. Jeho slušnosť bola každému  jasná a do očí bijúca.

Celí Národ túto slušnosť Jána Budaja rozpoznal, - bola to slušnosť familiárna,bola to slušnosť ktorá prebývala v Slovenskom Národe.

V roku 1989 Slovenský Národ  veril že V SLUŠNOSTI JE SILA !

A Ján Budaj sa stal PERSONIFIKÁCIA  TEJTO SILY  !

R.V. a Ján Budaj, v Bratislave dňa 2.8.2011


Táto viera v sile slušnosti bola omyl ? Bola to naivita, detinskosť, snívanie ? 

Absolútne nie ! Preto,lebo v roku 1989 neexistoval dôvod a príčina neveriť v sile slušnosti !

Do roku 1989 Slovenský národ nežil v brutálnej biede, mizérii, zúfalstve, degradácii, hlade, ponižovaní a beznádeji. Do roku 1989 Slovenský Národ nebol zdieraný ako bezbranný otrok, nebol štvaný ako divá zver !  Do roku 1989 neprebiehala GENOCÍDA SLOVENSKÉHO NÁRODA !

 

Do roku 1989 Slovenský národ žil s obmedzovaním cestovania a veril že stačí sila slušnosti Jána Budaja aby cestovanie bolo neobmedzené !

Do roku 1989 Slovenský Národ žil v nádeji ktorá bola blokovaná - a veril že stačí sila slušností Jána Budaja aby táto nádej bola uvoľnená !

Do roku 1989 Slovenský Národ žil v radosti a komforte ktorý bol obmedzovaný -  a veril že stačí sila slušností Jána Budaja  aby  táto radosť a komfort bol neobmedzovaný !

Do roku  1989 Slovenský Národ žil v  potešení a zábave ktorá bola krotená a priťahovaná za uzdu - a veril že stačí sila slušností  Jána Budaja aby toto potešenie a zábava bola  vypustená a nepriťahovaná za uzdu !

Do roku 1989 Slovenský Národ žil v šťastí ktoré bolo dusené a spútané - a veril že stačí sila slušností Jána Budaja aby toto šťastie bolo voľne dýcha-né  a rozpútané !

Hajzli prichytený  s nohavicami dole.

V roku 1990, celé Československo bolo zachvátené eufóriou a extázou radosti !

40 rokov zločinov, pokrytectva,korupcie a  spriadania nezmyslov bolo jasne vidieť v parádnom a verejnom show. Konečne títo hajzli boli prichytený  s  nohavicami dole !

Keď si ľudia  uvedomili že 40 rokov obmedzovania, blokovania, dusenia a spútavania definitívne končí, všetci sa smiali tak silno a celé dni  a týždne prežívali také extatické radosti, že nikto nemyslel na vyúčtovanie s tými hajzlami na vrchu, s tími ktorý 40 rokov riadili celí kibuc zločinov,  pokrytectva, korupcie a  spriadania nezmyslov, a vydávali rozkazy.

Hlas Jána Budaja volajúceho po spravodlivosti - hlas volajúceho v púšti !

Ale, Ján Budaj sa nesmial, on  požadoval vyúčtovanie, požadoval spravodlivosť, požadoval aby bola vyvodená osobná zodpovednosť u  všetkých tých kibuc-nikou ktorí 40 rokov tento kibuc riadili a vydávali rozkazy.

Nikto ho vtedy nepočúval, jeho volanie po spravodlivosti, bolo ako volanie v púšti !

Požiadavka Jána Budaja  na vyvodenie osobnej zodpovednosti  u  všetkých tých hajzlov ktorí 40 rokov  tento kibuc riadili a vydávali rozkazy , bola jasná manifestácia štátnickej prezieravosti a rozumnosti Jána Budaja ! Ale vtedy si to nikto neuvedomil !

Keby sme počúvali Jána Budaja a vzali na zodpovednosť tých hajzlov a udelili by sme im spravodlivý trest, zaviedli by sme do našej spoločnosti morálnu úctu k spravodlivosti, a prirodzený strach zo spáchania trestuhodného činu .

Jasne by bolo manifestované pre budúcnosť a ďalšie generácie že na Slovensku EXISTUJE TAKÉ NIEČO AKO SPRAVODLIVOSŤ a že na Slovensku SPRAVODLIVOSŤ ZVÍŤAZÍ !

Ale nevykonanie spravodlivosti po ktorej volal Ján Budaj, jasne manifestovalo pre budúcnosť a ďalšie generácie že  na Slovensku NEEXISTUJE TAKÉ NIEČO AKO SPRAVODLIVOSŤ a že na Slovensku SPRAVODLIVOSŤ NEZVÍŤAZÍ !

Ešte v novembri 1989, denník Smena uverejnil článok s nadpisom :

Kto je Ján Budaj: podpaľač či kurič? (Smena, 29. november 1989)
http://www.sme.sk/c/5130663/kto-je-jan-budaj-podpalac-ci-kuric-smena-29-...

Dnes je rok 2011, a teraz po 22 rokoch, keď spätne pozrieme čo sa tu
stalo, tak môžeme dať jasnú, pravdivú hoc vulgárnu odpoveď :

Vy hajzli sprostí, Ján Budaj nie je ani podpaľač, ani kurič ani politik ! - Ján Budaj Je ŠTÁTNIK !

Odmietnutie štátnickej múdrosti Jána Budaja spôsobilo to, že v našej spoločnosti povstala  nová generácia absolútne arogantných a bezočivých hajzlov, ktorý začali páchať  zločiny ,krivdy a obohacovať sa  so zjavnou bezohľadnosťou, ako keby mali výnimku alebo imunitu pred trestom, s  presvedčením  že sa im nikdy nič nestane !

Celá spoločnosť sa začala zosúvať do bezprávia a  organizovaný zločin sa zmocnili Slovenskej  vlády a Slovenského  parlamentu.

Dnes väčšina Slovenského Národa živorí na 300-400 euro-vých platoch v brutálnej biede, mizérii, zúfalstve, degradácii hlade, ponížení a beznádeji .

Dnes  Slovenský Národ je zdieraný ako bezbranný otrok a je štvaný ako divá zver !

Dnes prebieha štatisticky potvrdená  GENOCÍDA SLOVENSKÉHO NÁRODA ! 

Dnes 95-97% Slovenského Národa je presvedčená o nevyhnutnosti ozajstnej krvavej revolúcie v ktorej  s tými totálne skorumpovanými hajzlami ktorí tu na Slovensku zaviedli čisto Fašistický režim bude krvavo a brutálne vyúčtované !

Dnes už všetkým riešenie je jasné ! Tento krát, už nebudeme páni slušní chalani ako Ján Budaj ! Keď s nimi skončíme, jedine čo po nich pred parlamentom zostane bude : krv, štanka a sračka .

 Môj plán je jednoduchý !

Spravíme ozajstnú revolúciu, ubijeme na smrť celí Fašistický režim a necháme pána Boha nech ich vytriedi. Potom  celé obdobie po roku 1989   vyhlásime za  obdobie bezprávia a vlády organizovaného zločinu a začneme od znova, presne ako Nemecko začalo od znova v roku 1945 po porážke Fašistov ! 

Ste so mnou a s mojím víťazným plánom alebo ste s fašistickými hajzlami ?

Keď pôjdem do útoku - budete ma nasledovať ?
Ak ustúpim - zabijete ma ?
Ak padnem - pomstíte ma ?

A ja sa volám : Rudolf Vaský !

 


Rudolf Vaský
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
quasimodo   |   ip:91.191.11   |   2011-08-10  (20:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  super prispevok,ktory vystihuje realitu na sto percent


Peter   |   ip:95.105.20   |   2011-08-10  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudo, dlho si nepisal. Nebol J.B. registrovany ako agent STB /www.upn.gov.sk/, cize nekolaboroval s rezimom? Nie ludia co mali odcinenie s STB skutocne aj riadili rok 89 a dokonca vystupovali na tribuny. Tak ako Havel kolaboroval s komunistami. V roku 1989 komunisti uz vedome prirpavovali kto vystupi na tribuny a pocitali aj s J.B. a spol. Ako chces oddelit zrno od pliev do roku 1989. Ked jednych nazyvas slusnimi a ti ostatni su asi smejdi ze? A nie si ty ten imperialisticky spion z Ciernych Baronov.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-10  (21:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudolf..kedy, kde a o kolkej..???

a dzurindoom horepičof...


bertold   |   ip:95.103.22   |   2011-08-10  (21:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pokiaľ toto nie je provokácia - ako udička na blbých, tak pán R.V. je ozaj riadne nasrxný..., čo celkom akceptujem vzhľadom na vývoj a morálny prepad v spoločnosti...To čo nám naši volení i nevolení zástupcovia predvádzajú 20rokov ozaj stojí za to a zamyslieť sa nad tým a urobiť niečo konkrétne by bolo ozaj načase ...


zlatamena   |   ip:178.41.23   |   2011-08-10  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudo nerozčuľuj sa, veď pozri do dejín čo sa stalo napríklad v Nemecku po WW2 keď náckov hneď neodpraskli alebo nepovešali, tak ich potom za pár rokov omilostili. A väčšina z nich začala podnikať, robiť u polície, v armáde a v štátnej správe. Zober si takého Vernera von Brauna, pri výrobe V 2 podochlo od roboty kopec väznou a ako skončil skús uhádnuť(napoviem NASA, Apolo, Mesiac) To znamená že by bolo pár procesov a po par rokoch by väčšinu pustili. A vývoj by na Slovensku bol rovnaký aký je teraz.


RudolfVask   |   ip:85.216.16   |   2011-08-10  (21:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Srdečne zdravím vospolok !

Qusimodo.

Vďaka.

Peterko.

Dlho som nepísal, lebo ma sem prestali púšťať.
Aj tento článok som sem dal len tak aby som videl čo to spraví. A ako vidíš je to tu .

Podstata je, že Budaj bol ozaj "slušní" a ozaj bol "symbol "slušnosti".
Ja som odišiel do USA v roku 1969, keď som mal 18 rokov a moje meno sa nachádza v zozname ŠTB z roku 1974 ! Ako je to možné, keď prví krát som bol na Slovensku až po získaní US občianstva v roku 1980 ?

Bertoldko.

Žiadna provokácie to nie je, ak sa pripojíš k mojej mase ktorú teraz formujem a ma budeš nasledovať v útoku, tak budeš vedieť že je to vážné ako srdcová porážka.

Joplinko.

O nedlho, tempus fugit - čas uteká, a ani sa nenazdáš a je to tu !


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-10  (21:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zlatamena.

Vieš o tom že nacizmus a fašizmus sú dve odlišné veci ?

Vieš o tom že Národný Socializmus v Nemecku bol zlikvidovaný v roku 1934 a potom tam bol zavedení fašizmus ?

(hoci program NSDAP bol oficiálne v platnosti, tak ako aj dnes oficiálne je v Číne v platnosti program komunistickej strany)

V roku 1934 sa v Nemecku stalo to čo sa dnes deje v Číne - oficiálne je tam komunistická vláda , ale v skutočnosti dnes máte v Číne ČISTÍ FAŠIZMUS A NIE KOMUNIZMUS !


zlatamena   |   ip:178.41.23   |   2011-08-10  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudo v Taliansku bol fašizmus a v Nemecku bol nacizmus. A teraz je v USA a na západe fašizmus a v Číne nacizmus.


saso   |   ip:95.103.10   |   2011-08-10  (21:58)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  aha rudolf vsaky. aha.uz netreba komentar.


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-10  (22:03)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Zlatamena

O akom Čínskom nacizme tu píšeš ? To čo je dnes v Číne to je čistí Fašizmus a nie Národný Socializmus !

Tu ti prekopírujem kúsok z môjho :
Neo-liberalizmus-časť tretia : John Maynard Keynes - zakladateľ„Modus Operandi“ neo-liberalizmu.

Fašizmus.

Do dnešného dňa si ľudia pletú Nacizmus s Fašizmom a to preto, lebo Národný Socializmus po zavraždení Ernesta Roehma v roku 1934 bol ekonomicky zfašizovaný.

Ekonomický Fašizmus je primitívna chrematistika, ktorá uznáva zarábanie peňazí bez práce, ako niečo normálne . Nacizmus, opačne, považuje zarábanie peňazí bez práce, ako niečo nenormálne, ako niečo, čo je absolútne proti prírode. Ale, najväčší rozdiel medzi Fašizmom a Nacizmom je rasizmus. Rasizmus Národného Socializmu je viac ako náboženstvo : je to vôla stvoriť ľudstvo znovu, dotiahnuť evolúciu človeka do absolútnej perfektnosti v súlade s Ideou (Formou-Vzorom), ktorý generoval sám Demiurgos - Stvoriteľ Vesmíru.

Taliansky Fašizmus, nie len že nebol rasistický, dokonca povoľoval „talianizáciu“ v kolóniách, ak ste prisahali vernosť „íl Duce mu“. Tak isto, židia mali povolené členstvo vo Fašistickej strane, a v Líbyi, arabi, boli tiež členovia Fašistickej strany prostredníctvom Moslimského Zväzu Liktorov. Vo východnej Afrike, černosi, mali povolené slúžiť s Talianmi v MVSN Koloniálnej Milícii.

Preto, keď Mussolini sa dostal k moci, Keynes a Rotschildovci boli nadšení, lebo videli, že vlastne Mussolini dal do praxe ich vlastné „primitívne chytráčenie“, o ktorom v Anglicku Rothschildovci, po skončení prvej svetovej vojny, len snívali. Keyenes a všetci Rothschildovci boli zachvátení obdivom, uznaním a závisťou (pozri späť na: Neo-liberalizmus-časť druhá: Čas tlačenia „ničím“ nekrytých peňazí. - odstavec s názvom- Primitívne chytráčenie), keď v súlade s týmto „primitívnym chytráčením“ Mussolíniho vláda začala míňať peniaze a tak dávať do EXISTENCIE (do obehu) peniaze na platenie úrokov, dividiend a ostatných ničotností - ktoré ináč, nikto, nikdy do obehu nedá a preto nikdy NEEXISTUJÚ!

Všetci Rotschildovci hovorili a vyzývali Keynesa : ...no vidíš, mal by si vymyslieť, ako tento Fašistický ekonomický systém zaviesť do našej parlamentnej demokracie, a sme zachránení !

Fašistický idioti.

Po nástupe Mussoliniho, v roku 1922, Talianska centrálna banka začala z pumpovaním peňazí do ekonomiky a tak nikto už neskrachoval pre deficit peňazí v ekonomike. Potom Taliansky chrematistici začali tiež investovať svoj “kapitál”, lebo videli, že na platenie úrokov, dividend a ostatných ničotností je dostatok peňazí v ekonomike. Takto začal „boom“ (rozkvet) v Talianskej ekonomike.

Ale títo Fašistický idioti , nechápali, alebo ignorovali, že keď v ekonomike povolia, aby si niekto odsával zisky, vo forme úrokov, dividiend ,alebo iných ničotností, že v ekonomike sa zákonite vytvorí inflácia. Aj keď mali zavedenú progresívnu daň a aj cenové a mzdové kontroly, tým inflácii nezabránili, lebo v tých cenách mali zamontovaný zisk, dividendy, úroky a ostatné ničotnosti, tak potom s takými cenovými kontrolami si len garantovali infláciu.

Tragédia Talianskych, ale vlastne, všetkých Fašistov je v tom, že nechápu, alebo ignorujú skutočnosť, že úroky vznikajú, keď musíme vrátiť viac, než sme si požičali. Dividendy a zisky vznikajú, keď musíme zaplatiť za výrobok viac, než stojí. Podstata úroku, dividendu a zisku je rovnaká: niekomu musíme platiť peniaze za NIČ! - čiže niekto nadobúda peniaze za NIČ ! A keď dovolíme nadobúdanie peňazí za NIČ, tak dovolíme znehodnocovať peniaze – teda INFLÁCIU!

Prečo cenové a mzdové kontroly nezabránia inflácii.

Keď potom sa rozhodneme zaviesť cenové a mzdové kontroly a myslíme si, že tým zabránime INFLÁCII, sme na OMYLE ! Tieto kontroly nemôžu zabrániť inflácii, ak v tých cenách ponecháme zamontované platby za úroky, dividendy a ďalšie „vysávace“, cez ktoré je možné získavať peniaze za NIČ.

Zavedením cenových kontrol sa dosiahne to, že ceny nebude možné zvýšiť, ale vysávanie peňazí za NIČ, do vačkov chrematistikov ďalej pokračuje, aj keď sa nezvyšuje. Oni potom tieto neustále prichádzajúce peniaze získané za NIČ naďalej míňajú kupovaním ozajstných a hodnotných vecí, a tak neustále do ekonomiky pribúdajú peniaze, ale nepribúdajú žiadne ozajstné a hodnotné veci ! Tak zákonite inflácia ( znehodnocovanie peňazí ) pokračuje, napriek tomu, že ceny je zakázané zdvíhať a ostávajú stabilné a robotníkom platy sa tiež nedvíhajú, pretože na ne sú tiež uvalené mzdové kontroly.

Títo fašistický idioti nechápali, že počas 6000 rokov, keď peniaze boli zlato a striebro a niekto toto zlato a striebro získal za NIČ; že toto zlato a striebro stále malo hodnotu zlata a striebra! - aj keď bolo získané za NIČ, teda nestratilo hodnotu, ale papierové peniaze, ak sa systematicky a vytrvale niekým získavajú za NIČ, a potom sa za ne kupujú ozajstné a hodnotné veci, ktoré niekto iný vyprodukoval svojou prácou, tieto peniaze nadobudnuté za NIČ, sa zákonite znehodnotia – spôsobia infláciu.

Takže v Taliansku sa dialo presne to, o čom Keyens a Rotschildovci v Anglicku len snívali : z jednej strany Mussolini pumpoval peniaze do ekonomiky a z druhej strany si chrematistici tieto peniaze vysávali do svojich vačkov za NIČ. No a takto to išlo až do roku 1926 – zákonite potom vznikla inflácia ako hrom, tak fašisti jednoducho prestali pumpovať peniaze do ekonomiky. No a keď to chrematistici uvideli, tak aj oni prestali investovať svoje vlastné peniaze a celá ekonomika išla dole vodou. Nastal typický „bust“,( rozbitie) ekonomiky. Všetci rad radom začali krachovať. Medzi rokmi 1928 a 1932 produkcia klesla o 25% a do konca roku 1934 jedna tretina produkčných kapacít bola nevyužitá a k tomu pribudlo jeden milión nezamestnaných.

Toto si Keynes veľmi dobre všimol a zapamätal. On si jasne uvedomil, že pre ekonomiku jediné funkčné a správne riešenie aby nikdy už nedochádzalo k „boom“ and „bust“ -om, je to, čo navrhuje Gottfried Feder, teda bezúročná ekonomika, kde sa peniaze môžu získavať iba zo zárobku a nie z „investícií“. Keyensovi ale nešlo o ekonomiku, ale o zachovanie fungovania chremastistiky.

Doktrína proti “otroctvu úrokov“ Gottfrieda Federa bola iné café,
než chrematistické chytráčenie Mussoliniho Fašistov!
_______________________________________________________________

(Zostatok si môžeš prečítať tu :
http://dolezite.sk/Neoliberalizmuscast_tretia_John_Maynard_Keynes_zakladat_20.htmlSteve   |   ip:178.40.22   |   2011-08-10  (22:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  R.V.

Keď pôjdeš do útoku - budem Ťa sledovať nie nasledovať
Ak ustúpiš - nezabijem Ťa a ani sa tomu nebudem diviť
Ak padneš - pomstím Ťa ? Možno áno možno nie.
Ešte uvidím podľa toho čo budeš robiť a tvrdiť.
PS: Tvoj plán nie je jednoduchý - urobiť revolúciu.zlatamena   |   ip:178.41.23   |   2011-08-10  (22:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ekonomický Fašizmus je primitívna chrematistika, ktorá uznáva zarábanie peňazí bez práce, ako niečo normálne . Nacizmus, opačne, považuje zarábanie peňazí bez práce, ako niečo nenormálne, ako niečo, čo je absolútne proti prírode. Ale, najväčší rozdiel medzi Fašizmom a Nacizmom je rasizmus. Rasizmus Národného Socializmu je viac ako náboženstvo : je to vôla stvoriť ľudstvo znovu, dotiahnuť evolúciu človeka do absolútnej perfektnosti v súlade s Ideou (Formou-Vzorom), ktorý generoval sám Demiurgos - Stvoriteľ Vesmíru.

A čo sa ti nepáči na tom čo som napísal. Číňania sú aziati, myslíš prečo svoj štát volali ríša stredu a ostatných považovali za barbarov. To že západ ich v 19 a na začiatku 20 storočia zrazil na kolená a blb Mao tomu dal korunu, neznamená že toto nebude ich storočie.bazooka   |   ip:92.52.11.   |   2011-08-10  (23:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudo,

ja idem s tebou !


mysliaci   |   ip:213.151.2   |   2011-08-10  (23:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to k..va,bezpracne si zijuca z prenajmu "svojich" bytov. ZKade ich len byvaly kotolnik mal ? PRARAZIT


333   |   ip:85.216.14   |   2011-08-10  (23:30)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  vlasky netaraj ze budaj pozadoval ,nikda som v tej dobe od neho nic take nepoocul.ako ja mam jeden detektor a to pravda o sociku,tu si pamatam dost dobre,a kto ma vnej zavadza viac mu neverim.zbohom vlasky a tvoje idee,su to lenprazne slova ako mnohych ,bo ty co klamu v jednom vzdy oklamu aj vinom.tak ako to robia vseci politici s plnou hubou ideii aslobody a skutek utek ked ide o plnu kesenu ich ale nie inych.


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-10  (23:38)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Mysliaci aj 333.

Vy nechápete celú moju pointu tohto článku ? ?

V tomto článku mi ide o to že Budaj BOL SYMBOL SLUŠNOSTI !

NIČ VIAC NIČ MENEJ !

A že v tejto revolúcii ktorá príde UŽ ŽIADNY SLUŠNÝ BUDAJ NEBUDE !!!


jn7   |   ip:88.212.36   |   2011-08-11  (00:08)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  RudolfVasky: píšeš z ameriky ? alebo to bola len fatamorgana a pobral si sa na slovensko ...hm?


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-11  (00:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jn7

Teraz som na Slovensku a formujem masu do revolučného masového útoku.


Títo hajzli ktorí to rotujú od roku 1989 zapríčinili štatistický dokázané vymieranie celého Slovenského Národa a rasovú degeneráciu Slovenského Národa.

Sú zodpovedný za vraždenie-potraty nenarodených detí !

Sú zodpovedný za deštrukciu Slovenského Národa !

Svojou legislatívou umožnili za NIČ - teda za úroky, dividendy a zisky, vysávať do súkromných vačkou výsledky práce celého Národa a tak znemožňujú aby čestne - za mzdu pracujúci ľudia sa mohli v pohode starať o 5,6,7,alebo viac detí a pri tom neupadli na spodok spoločnosti, do biedy, mizérie,hladu a zúfalstva !!!

Tak zapríčinili že percentuálne na Slovensku pribúda len cigáňov !

Je to preto lebo :

- pre "bielych" mať viac ako jedno - dve deti, znamená zníženie životnej úrovne, znamená prepad do chudoby a biedy, teda prepad na dno spoločnosti!

Na rozdiel, cigáni ktorý sú už prepadnutý na dno spoločnosti, pre nich tým že majú viac ako dve deti nehrozí žiadne zníženie životnej úrovne, oni sa už nižšie nemôžu prepadnúť než už sú.

Pre cigánov mať 5,6,7 alebo viac detí neznamená spadnúť na dno žumpy biedy, mizérie hladu a zúfalstva.

Naopak, pre cigáňov to znamená možnosť prežitia na dne tej žumpy biedy, mizérie hladu a zúfalstva.

Sulík,Fico, Slota a ostatný útočia na cigánov ako keby oni boli zodpovední za biedu, mizériu a beznádej v ktorom sa dnes nachádza celí dobrí pospolitý ľud !

Ale cigáni nie sú naši nepriatelia, nie sú nepriatelia bielej rasy, cigáni milujú bielu rasu, cigáni sa chcú prevteliť do bielej rasy - bieda,hlad mizéria a zúfalstvo cigáňov robí z cigánov našich nepriateľov !

V tejto revolúcii ja zjednotím cigánov, Maďarov a Slovákov do jednej zúrivej nezastaviteľnej útočiacej masy !

Naša revolúcia bude úspešná !

- preto, lebo je o mnoho viac tých ktorí nič nemajú, než tých ktorý všetko vzali pre seba cez úroky,zisky a dividendy !

Naša revolúcia bude úspešná !

- preto,lebo je o mnoho viac orabovaních než rabovačov !

Naša revolúcia bude úspešná !

- preto lebo je o mnoho viac tých ktorí utrpeli krivdy, než tých ktorý tie krivdy napáchali !

Môj milí jn7.

- v tomto boji o prežitie Slovenského Národa a zachránenia Európskej civilizácie zvíťazíme!

Zvíťazíme preto lebo sme na strane tých ktorí nič nemajú, ktorý sú orabovaný a ukrivdený !

Rudolf Vaský.


majo   |   ip:46.227.17   |   2011-08-11  (02:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  konecne niekto kto ma otvorene oci... a paci sa mi ze nemas taky nazor ze vyhladit ciganov.. podla mna to robi nasa vlada naschval snima aby ludia nevideli jak kradnu...
najhorsie v TV ked povedia ze vlada dala ciganom niekolko milionov na byty.. a kazdy porad na ciganov nadava ze aj tak ich znicia.. ale vlade to nikto neda za vinu.. naco im to potom davat ked si to nevazia.. a aj z tych milionov co im vraj daju pochibujem ze sa k ciganom polovica dostane.. slovaci nepoznaju pravdu...


Beko   |   ip:109.79.15   |   2011-08-11  (02:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  R.V. Hmmm, revolúcia, znie to dobre ale Slovač sa dá ťažko na také niečo nahovoriť... ti čo trochu vedia, prežívajú na trochu vyššom stupni spoločnosti, 90% ľudí žije z ruky do huby na pôžičkách, úveroch a v strachu o svoj aký taký životný štýl...majú deti, rodiny a nikto z nich nepôjde ani, len protestovať nie to ešte bojovať.... a bojovať čím? lopatami a vidlami, či dlažobnými kockami, tí hajzli čo sú hore majú všetko pod palcom (políciu, armádu) a akýkoľvek odpor bude rýchlo potlačený...veď tu máme demokraciu, a môžme si zvoliť či chceme byť bitý kyjom alebo palicou :-) tento systém nám zviera gule tak že cez slzy väčšina vníma len utržky života a tú debilitu čo za posledných 20 rokov zavládla už berie za štandart reality... zbytok národa je polodebilný a nevie ani kde je sever krajiny... držím palčoky v revolúcii...


s1   |   ip:188.167.9   |   2011-08-11  (05:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  beko. moja rec...a aj keby ta revolucia vysla, co potom? koho chces posadi na ten kopec miesto tzch co tam su. a ako bude vypadat slovensko v najblizsich napr. 5 rokoch?


gomez   |   ip:91.127.20   |   2011-08-11  (05:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Celkom by ma zaujímalo prečo nerobíš revolúciu v Tvojej novej domovine? Tam ju sprav a tu už to bude nepodstatné. Z hajzlíkmi sa tu ludia vysporiadajú jedna dve.


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-08-11  (07:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vaský rudolf
ty si ten čo kedysi mal stranu "hnutie tretej cesty"?
a načo k tomu potrebuješ inýx? na špinavú robotu, tj masakre?
hutu power to riešili tak, že nakúpili mačety z číny, vytvorili tlupy po 20-30 členov k nim priradili 2-3 policajtov zo sapikmi /ak by sa náhodou obete bránili/ zariadili autobusové "zájazdy" do okolia a tak xodili mačetovať.
tak budeš kupovať mačety a organizovať "zájazdy?
http://www.chorvatbus.sk/ títo majú dobré renomé, zvážali mečiarovcov na Pasienky.
cigáni sú síce problém, ale nie podstatný, keby bola spoločnosť zdravá, netolerovala by ix antisociálne správanie.

a prečo sa opakuješ "Naša revolúcia bude úspešná !"
ako manipilant?
ak xceš čiň, ak by si na to mal nepotrebuješ sluhov a činil by si aj sám.


NechzijeREVOLUCIA   |   ip:178.40.20   |   2011-08-11  (09:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Raz to musi prist! Najlepsie hned, nie nasilim ale spolocnym usilim to urcite vyjde..


filip   |   ip:91.127.1.   |   2011-08-11  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedá sa nič zmeniť.
Tento ovčí národ ani nevie čo s ním stvárajú,ani kto je za tým.Je totálne demoralizovaný a preto nevie nájsť pravdu.Keďže to nevie,ani sa o to nepokúša.Preto je každá snaha o zmenu odsúdená k neúspechu.
Dobrý príklad,ako by to dopadlo je v poslednom čísle časopisu Extraplus,v článku Viery Urbanovej-"Poslanci na stromoch".


peter   |   ip:62.168.2.   |   2011-08-11  (10:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj suhlasim s revoluciou, ale takou kde budu padat hlavy politikou , ktori to od roku 1989 znicili narod. Bez pomsty to teraz nejde.
P.S. V prvom rade treba presvedčit masy, a na to treba TV, alebo aspon poriadnu stranku na webe, kym ho celkom nezakažu. Na to treba človeka s rodeným darom potiahnut masy.
Daj email na seba.


juraj   |   ip:84.153.68   |   2011-08-11  (11:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Treba natocit novy TV serial o revolucii.
Serialom ludia veria alebo Superstars


333   |   ip:85.216.14   |   2011-08-11  (11:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  este raz jan budaj bol jeden z napomahacov neznej,aj s jeho vpn,zasluzil sa na zaciatku 1989,o rozpad statu kde bol stat vlastnikom vsetkeho.majetku okrem domov ,napomahal rozkradnut tento stat,to ,ze casom ho prevalcovali iny vo svojej vlasnej strane a aj ine strany je jeho osobna dragedia,to ,ze v tichosti sa potom vytratil,ale neznamena, ze nebol napomahac rozkradacom nasho slovenska,stare soros tvare sa uz okukali,tak sa hladaju dalsie cierne kone,radicova je uz prekuknuta,tak sa nasiel staronovy kon ,jan budaj,a volby sa zas pomali blizia a tak treba zas hodit ludom novu nadej aj ked v starom sate,preto budaj dostava aj v tv zrazu priestor,zas oblbnut ludi,a dat im pocit ze volbamy nieco zmenia,a mat svojho cloveka podchyteneho ,co bude zas plnit soros elitacke ciele ,tak ako ich plnil v 1989 s havlom,klavsom a inymi.tak ich bude plnit znova.tod cela ta jeho slusnost.

a este nieco prevlada a je potporovany bazor,ze akomunisti tu po 1989 vladnu nadalej a okradaju a vedu tento stat do zahuby,nie ziadny stari komunisti,preobliekli kabat,

v roku 1989 vyzliekli kapitalisti ,komunisticke kabaty,a hor sa bohatnut a vracat si majetky,a kradnut cudzie majetky,majetky vsetkych ludi.zveladene a vybudovane za peniaze pracujucich ludi v socializme,majetky vsetkych ludi co zili na slovensku,lebo statny majetok bol moj nas a vas,vsetkych,ale 1989 si vyzliekli komunisticke kabaty kapitalisti a vzali si spolocny stat majetok pre seba.alebo ho za provizie preali zapadniarom ,cize soros elite.toto rozkradanie sa zacalo uz za vladi moravcika. a do dnes neskoncilo,najvacsi vypredaj bol a je vzdy ked sa dostali k moci aj ked nikda nevyhrali skutocne volby modraci ,miklos a dzurinda,dnes su vdaka radicovej ze oblbla inteligenciu najma z bratislavy zas pri moci ,a zas sa ide predat vsetko co este ostalo,teplarne ,nemocnice ,zeleznice,a uz su utoky aj na vseobecnu zdravotnu,a tipos,skdoa ze ludia nechapu ,vseci ty obycajny a su ticho ,ze tym ze ich predaju okradaju vsetkych a hlavne cele slovensko,tym ze docgadza k tomu ze predavaju stat majetok,prichadza stat o zisk ,z tych podnikova preto nema na dochodky skolstvo a zdravotnictvo,toto je zakladny problem preco stat nema peniaze.na vase dochodky na vase vzdelania na vasu zdravotnu starostlivost a socialne zabezpecenie,za dvacat rokov vas vase vlade okradli skoro o vsetko.to co este nie tato vlada nas isto o to pripravy, suhlasim ze dosiel cas to zmenit a zobrat si vsetko spat ,lebo politik nie je zastupsa ludu ako sa tvari ,ale zlodejov a soros elity,preto to co predali na slovensku ,do sukromnych ruk ,ci slovakom alebo zahranicnym investorom,je podvod ,a ludia by sa mali zobudit a vzait si to spat.myslim si ze ten cas sa blizi ,kedy sa slovac zobudi a vezme si to vsetko spat,a bude to znova svetkych,aby mal kazdy s toho uzitok nie len zlodeji.
jozef   |   ip:87.197.12   |   2011-08-11  (12:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudo, idem s tebou.


JindichK   |   ip:83.208.24   |   2011-08-11  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Přátelé,
za sebe mohu jen říci, že je to pěkně pomatený výraz nevole a zášti proti současnému kapitalismu, který se prezentuje v té nejhorší aktuálně možné formě. kdoví, jestli nezažijeme ještě něco horšího. Ale co se stane, když se někdo vrhne a to teda nevím kam a proti komu a pár lidí zamorduje. To co je třeba není mordovat lidi. Jen ať si ti páni a velkopáni jen klidně dál žijí. Ale podle púravidel, která dnes neplatí a která zaruší, že jakákoli krádež a vykřisťování lidí bude nepřípustná. O ta pravidla jde, ať se to menuje jak chce. Každý člověk ve společnosti je hráč na velikém a složitém hřišti. A chová se podle daných ptravidel a darebáci se ještě snaží pravidla obcházet a zneužívat. Je to všechno složité a problematické, ale jinak to není a nebude. Když ten pán pozabíjí npár lidí, stane se jen to, že jiní je nahradí, to snad je jasné.
Historie o tom učí, v každé době to tak bylo. Tak pozor. Až nám ten člověk řekne, co vlastně kromě krve a mrtvol chce, potom se můžeme zamyslet, jestli se s ním dá počítat. To, že se ohání Budajem, to ať si strčí za klobouk...


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-11  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jindrich.

Dobrá otázka a čo potom ?

Tak mi dovoľ vysvetliť. Potom urbíme presne to čo sa urobilo v roku 1945 a v 1948 !
________________________________________________________


Niekedy po roku 1955, keď na príkaz spojencov už začali byť odstraňované hospodárske opatrenia z roku 1948, sa pýtali Ludwiga Erhardta ako by pomenoval tie ekonomické opatrenia z roku 1948 ktoré spôsobili že Nemecko po totálnej deštrukcii a demontáži 1500 priemyselných fabrík sa dostalo späť na pred vojnovú úroveň behom 7 rokov, dosiahli najvyššie mzdy v Európe, založili demokraciu, dosiahli prosperitu a blahobyt pre všetkých a ešte k tomu :
.
- bez zahraničných investícii (do roku 1950 spojenci mali v platnosti embargo na investovanie do Nemecka)
.
- a s balansovaným štátnym rozpočtom ( Nemecko sa nikomu nezdĺžilo a peniaze z Marshallového plánu splatili do posledného centa! )
.
Komunizmus to nazvať nemohol, preto že nedošlo k zoštátňovaniu "prostriedkov produkcie", a kapitalizmus to tiež nazvať nemohol,lebo k normálnej dani s obratu (gross income), bolo ešte zavedené aj 100% zdaňovanie ziskov a dividend ak nešli na re-investície a osobný ročný príjem sa nezdaňoval do výšky 6 tisíc dm. ale nad 6 tisíc sa zdaňoval 95%.
.
(neskoršie toto 95% zdaňovanie bolo posunuté nad príjmi nad 25 tisíc dm.)
.
Ludwig Erhardt vedel že podstata hospodárskych opatrení zavedených v roku 1948 bolo uvedenie do praxe bod 11. programu NSDAP. - "abolition of incomes unearned by work" - zrušenie príjmov nezarobených prácou
.
_________________________________________________________
We demand therefore:
11. The abolition of incomes unearned by work.( kópia z programu NSDAP)
_________________________________________________________
.
Ludwig Erhardt bol politik, v tom čase bolo nemysliteľné aby povedal pravdu,že to boli čisté ekonomické opatrenia Národného Socializmu oddelená od Fašizmu, tak ako chytrí politik, tieto opatrenia z programu NSDAP jednoducho nazval a pomenoval : Tretia Cesta !
.
Na brilantnom príklade Nemeckého po vojnového zázraku sa jasne ukázalo že ekonomické opatrenia Národného Socializmu keď sú oddelené od Fašizmu dokážu urobiť hospodársky zázrak, dokážu dať základ demokracii, vysokým mzdám, prosperite a blahobytu pre všetkých a to všetko S BALANSOVANÝM ŠTÁTNYM ROZPOČTOM - teda štát vôbec nezdĺži budúce generácie pre dnešnú prosperitu !
.
Preto som sa rozhodol pomenovať moju politickú stranu ktorú som založil v roku 1998 - Hnutie Tretej Cesty, s cieľom zopakovať na Slovenskú ekonomické opatrenia ktoré Ludwig Erhardt nazval : Tretia Cesta !
.
Zavedením (vojenským rozkazom) v roku 1945 k normálnému zdaňovaniu z obratu (gross income) ešte aj 100% zdaňovať zisky a dividendy, (ak nie sú re-investované), sa dosiahlo to že všetci podnikatelia sa museli správať ako Tomáš Baťa (ktorí systematicky re-investoval svoje zisky).
. Všetci v Nemecku žili zo mzdy ako Tomáš Baťa.
.
A aby si nemohli odsávať zisky a dividendy zamaskované ako mzda tak ročný príjem nad určitú hranicu bol zdaňovaný 95%.
.
Prečo spojenci toto 100% zdaňovanie v roku 1945 zaviedli ?
.
Preto že vedeli, že MOC FAŠISTOV NEPRIŠLA Z NEMECKÉHO ŠTÁTU - ALE K MOCI V NEMECKOM ŠTÁTE SA FAŠISTI DOSTALI CEZ ÚROKY, ZISKY A DIVIDENDY ktoré si strkali do súkromných vačkov a s ktorými si kupovali politické strany v Nemecku !
.
.
Takto potom každý jeden jediný Nemec žil zo mzdy.
.
A presne takto v obnovenom Československu budeme všetci žiť z vysokých miezd, v demokracii, v blahobyte a prosperite pre všetkých - ale čo je najdôležitejšie, budeme žiť s balansovaným štátnym rozpočtom a nebudeme zadlžovať ďalšie generácie ktoré prídu po nás !
.
.
Je to overené, je to vyskúšané, je to preverené, - nie je to výmysel, nie je to utópia, - je to tvrdá realita a je to dokázateľné funkčná tvrdá realita !
.(pokračovanie dole, lebo mi to všetko nevzalo.
_________________________________________________________RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-11  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zostatok čo som sem chcel dať mi nejde vložiť,tak si to môžete prečítať tu :


http://moje.hnonline.sk/node/7779


jozef   |   ip:87.197.12   |   2011-08-11  (13:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JindichK - ušlo ti "ř". Kde jsi ho nechal, vole?
Nalistuj si o Vaskom na internete, jeho strana Hnutie tretej cesty mala predvolebné preferencie v 2002 okolo 11%. Potom jeho ľudí odkúpil Ficov Smer a premenoval stranu na Smer - tretia cesta, čiže Vaskému ukradol aj voličov.
HTC sa do parlamentu nedostalo - práve pre tento Ficov podvod.
Na jeho blogu hnonline sa dozvieš všetko, čo o ňom potrebuješ vedieť.
Ako konkrétny krok tuším v 1996 mal pripravených investorov z USA so sumou, aká by stačila na rozbeh Slovenskej ekonomiky. Úrok mal byť 0-1%, ale investori mali zarobiť na zhodnotení Slovenskej koruny.
Guvernér NBS ho odmietol, lebo bol kúpený úžerníckou internacionálou a požičiaval si - samozrejme v našom mene, za drahé úroky od SB, MMF a podobných "donbodincov".
Takže ak chceš v skratke vedieť, kto je Vaský, tak je to zatiaľ jediný slovenský, možno aj československý politik, ktorému naozaj záleží na jeho rodnej krajine. Je to človek, ktorému keby mohli, dávno vytknú aj najmenšie morálne poklesky, ale nemajú čo. Je to človek, ktorý JASNE vidí problém aj cestu z neho von.
Čo sa týka rozbitia hláv tých, čo sú zodpovední za zničenie a zotročenie Slovenska - ty tvrdíš, že po nich prídu iní...
Áno, keby sme týmto nerozrazili lebky, tak vždy prídu noví hajzli, lebo budú žiť v tom, že kradnúť je beztrestné. Ale ak budú vidieť, že je za to trest rozbitia lebky roxorovou tyčou, tak si to 99% z nich rozmyslí.


jozef   |   ip:87.197.12   |   2011-08-11  (13:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vy si naozaj myslíte, že v Bielorusku je tvrdá diktatúra krutého Lukašenka?
Teraz mi tam pracovne odišiel známy na dlhšiu dobu. Počkám, kým sa rozhliadne a okuká a prinesiem Vám správy. Budete sa čudovať, o koľko sa líšia od správ od našich vymývačov.
Viem zatiaľ len o prvých dojmoch - čistota, poriadok, kľud, vynikajúca strava. A samozrejme Bielorusky...majo   |   ip:46.227.17   |   2011-08-11  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA CHCEM PRIAMU DEMOKIRACIU !!!


Pistalka   |   ip:195.49.18   |   2011-08-11  (14:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  R.V. Otvorim dnes stranku a vidim Ta tu! NO KONECNE!!! Zdravim Ta srdecne :)


majo   |   ip:46.227.17   |   2011-08-11  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ehm kto to teda vlastne je ? :D povecte mi neco onom :D alebo sam napis nieco osebe :D


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-11  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Píščalečka.

Zdravím ťa !

Ale nepúšťali mi sem články, a len tak na srandu som dal tento a prešiel. Včera som vložil dva ďalšie články a ako vidíš tie sú tu není.
Teraz neviem kedy zase mi sem niečo pustia.


Majo.

Ak chceš vedieť kto som, prečítaj si čo Jozef písal.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-08-11  (14:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  heh na smiech ake divadielko sa tu rozohralo:)aspon uz nendavate ludom.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-08-11  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vidim ze sa tu zas objavuju clanky ze fico napoziciaval,za fica bol v aprili 2010 dlh 10,2miliardy za radicovej je uz 18,2miliardy e.co tu robite z ludi doementv.a zas len zavadzate.ked uz fico poziciaval preco nenapisete uze aj radicova a ovela viac,a ze miklos tie este za dzurindu,ale to by ste nesmeli byt babky soros babko herca.farizeji.
vola elity je vyvolat nepokoje a chaos a o to sa snazia vsade,dajte pozor ludia nasilie nic neviriesi len im da este vacsie zrane do ruk,ako stane pravo a tak dalej
,


majo   |   ip:46.227.17   |   2011-08-11  (14:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ok diki... mas moj hlas aj podporu :D


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-11  (14:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Môj milí 333

Mne ide o zjednotenie ľudí. A to sa robí vysvetľovaním a nie nadávaním ! V roku 1989 Československo sa stalo obeť rabovačov !

A IBA IDIOTOM SA NADÁVA - ORABOVANÝM SA VYSVETĽUJE !


illuminatedBimbo   |   ip:95.102.20   |   2011-08-11  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemecko "západ"po 2 svetovej vojne "sprivatizovali" víťazi teda kúpili za babku anglické a US sion-banky...Z nemecka sa stala firma ktorá je zapísaná dodnes v živnostenskom registri v DE.Dostali možnosť si zvoliť len parlament a kancelára/ku ktorý bude túto firmu viesť....za prispenia "clubu 1001"a teda rabovania afrického kontinentu z nerastných surovín kde si táto "MASON sion-corporejšn" drancuje nerastné bohactvo za cenu vyzbrojenia africkej junty ktorá dodnes zotročuje domorodcov v afrike a pácha na nej genocídu!
To je ten ekonomický zázrak, ako príklad?!
Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-11  (16:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...bimbo..ti snáď prídeš do Neba:)))))))fidel   |   ip:91.148.9.   |   2011-08-11  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A čo sa stalo ? No pán Budajovi, Kňažkovi, Mikloškovi a ostatným pánom sme mi občania Slov. republiky v naivite že sa budeme mať dobre vyštrngali kľúčami vlastne komunizmus a nám ostatným tvrdý kapitalizmus.
Kde ú teraz nech teraz robia sviečkové manifestácie a koridory haj..... už netreba načo oni si pomohli a nám dali nezamestnanosť a všetko čo sa dá spoplatnené a neochota pomôcť obyčajným ľu´dom ich by mali postaviť pred ľudový tribunál za zradu na ľudoch a sľuboch a prepad do biedy.


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-11  (17:42)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ...neverte im...rozohrávajú ďalšiu hru aby Vás oklamali...až my brucho praskalo keď som to čítal:))))))))))))))))))))))))))))))))))))ň


filip   |   ip:178.41.6.   |   2011-08-11  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RV-
Z orabovaných za 20 rokov urobili idiotov.Toto prehliadaš a pritom je to podstatné,ak chceš niečo zmeniť.
Sú to už len nemysliaci štatisti,ochotní akceptovať všetko,čo príde.


illuminatedBimbo   |   ip:95.102.20   |   2011-08-11  (17:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdenko | ip:78.141.69 | 2011-08-11 (16:57)

...bimbo..ti snáď prídeš do Neba:)))))))

Aj tam som už bol!Ale vrátil som sa odtial späť.... aby som odtialto dostal posledných oneskorencov,ktorý žiadaľi o pomocníka.:)


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-11  (18:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...aj ja...aj ja:)))))))))))))))...tak pomáhajme nevinným aby netrpeli tak kruto kým nepríde Ježíš:)))))))))))))))))))))))))))))


Sloven   |   ip:193.200.1   |   2011-08-11  (18:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A s kým že to ten slušák ťahal , ťahá, ze jeden povraz? A slušný, to ešte neznamená dobrý, to len tak na okraj.


Zzyzzx   |   ip:92.245.5.   |   2011-08-11  (18:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RudolfVasky -> Absolutne s Tebou suhlasim. Mas moju plnu podporu, ale pocitaj s tym, ze potrebujes velku medializaciu, inak z toho nic nebude. Do casu, kym sa to nezacne budem pozorovatel. Som velmi zvedavy na kroky, akymi to chcete dosiahnut. Ja som clovek, co ziskava alternativne informacie dennodenne a o tvojej revolucii som sa dozvedel az dnes... Tak vela stastia nam Vsetkym pri zmene tohto skrachovaneho systemu zlodejskych politikov.


anjel   |   ip:217.12.57   |   2011-08-11  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne len vŕta hlavou,prečo RudolfVasky používa na tomto fóre aj iné nicky,napríklad Alfo,JohnyBGood,hanzolo,ggg,Pikao....?


vonHindelburg   |   ip:77.93.216   |   2011-08-11  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf Vaský

Ja mám pár otázok,ak možte, budem rád ,ked mi odpoviede,je to,ale trochu osobné.

Kedy a prečo ste odišiel do USA, čim ste sa tam živil,čo ste tam vyštudoval,čo a kto ovplyvnilo Váš svetonázor, čích myšlienok (kto Vás upriamil) ste nasledovník,existuje podobné hnutie v USA, ak sa volá a kto ho prezentuje, čím sa v súčastnosti živíte, ako si predstavujete Váš politický systém, budú voľby....


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-11  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  anjel..
dobry postreh..
no podla retoriky som si nie isty , ze napr zoli, ci alfo, je jeden a ten isty clovek ako rudo!!

no IP adresa je ta ista..

treba sa ho to spytat..ci to nie je volaky,,STB-ak,, co ma za ulohu strhnut davy,,a tym ich vlastne odhalit a pochytat!!!


Peter   |   ip:95.105.20   |   2011-08-11  (20:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  R.V. Mozes detailne vysvetlit svoju vetu v diskusii/RudolfVask,2011-08-10,(21:35)/: Citujem "O nedlho, - čas uteká, a ani sa nenazdáš a je to tu ! " Co je to co ma prist a odkial vies ze to pride? Ak to nevysvetlis tak si pre mna len KECALEK a klames davy. Kto si a odkial mas informacie? Preco si sa vratil do SR, planujes emigrovat naspat zo zhnitej USA spat do SR, alebo sa ti zapacili pekne slovenske baby na uliciach?, ze sa tak manifestacne vracias z USA.


SH   |   ip:213.151.2   |   2011-08-11  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zmena dojde, netreba nic uponahlat. Zmena pride zo sveta ked padne financny system a kapitalizmus zlyha. Budu vojny a ty co preziju budu hladat nove spolocenske uporiadanie. Slovensko sa bude viest len na vlne svetovych udalosti, mi tu teraz nic nezmenime. Ak sa o nieco pokusite zadusia vas ako cigaretu.


Pedro   |   ip:24.68.224   |   2011-08-12  (04:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf Vasky, ty si ten podvodnik co organizoval okolo r.2000 podvodnicku kompaniu, ktora oblbovala podnikatelov, ze im vybavi multimilionove uvery ak vypracuju podnikatelsky plan a vyberali ste peniaze za zaregistrovanie sa ? A kde si teraz ty potkan ?
Ludia pozor na toho cloveka, to je blazon, ktoremu ide iba o to aby sa zviditelnil ale nastastie jeho sialene teorie tretej cesty mu na masy nezabrali.


RudolfVasky   |   ip:95.102.95   |   2011-08-12  (04:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pedro

Otazka je opacne : kde si ty teraz ? Ja teraz prave chodim po Slovensku a organizujem ozajstnu revoluciu v ktorej bude krvavo vyuctovane so vsetkymi hajzlami, tak pridem aj za tebou ! Zatial si toto precitaj: Ako bieda a mizéria, drží v biede a mizérii tých, ktorý upadnú do biedy a mizérie.

Ako bieda a mizéria, drží v biede a mizérii tých,
ktorý upadnú do biedy a mizérii???

Bieda a mizéria, nie je devastujúca na človeka len materiálne ale devastuje človeka morálne a eticky Upadnutím do biedy a mizérii, človek je ako keby hodený späť v evolúcii na úroveň neandrtálca.

V roku 1994 sme sa pokúšali na Slovensku spustiť projekt bezúročného financovania pre malých podnikateľov. Celú príprava sme robili pomocou dobrovoľníkov. Za tých dobrovoľníkov sa hlásili aj ľudia ktorí už boli finančne na dne. S počiatku som s tím nevidel problém,ba považoval so to za prirodzené že práve ľudia ktorý sú finančne na dne, a budú mať osoh z toho bezúročného financovania, že budú pomáť pri organizovaní.

Keď mi potom niektorý organizátori navrhovali aby mohli vyberať desaťkorunáčky na zaplatenie výdavkov na kopírovanie materiálov, nevidel som za tím nič zlé. Všetko sa sľubne rozbiehalo,až som zistil že jeden z dobrovoľníkov v Poprade vyberá tisíckorunáčky. Okamžite som na neho poslal kriminálku a bolo to vyriešené,- myslel som si. Zrazu zistím v Humennom, pani dobrovoľníčka vyberá desať tisíckorunáčky, zas kriminálku po nej a hotovo.

Len že nič nebolo hotovo, ďalší veľký podvodník v Rimavskej Sobote, ďalší veľký v Novom Meste nad Váhom, a ďalší a ďalší. Čo ma nakoniec dorazilo neboli veľký podvodníci na ktorých som mohol poslať kriminálku, ale malí podvodníci ktorí sa robili že pomáhajú organizovať a fingovane vyberali desať a dvadsaťkorunáčky. Na týchto už som kriminálku posielať nemohol a osobne behať po Slovensku a naháňať desať a dvadsaťkorunáčky by bol nezmysel. Tak som s tím skončil.

Na základe tejto skúsenosti, hneď od založenia mojej politickej strany, Hnutia Tretej Cesty v roku 1998, som sa rozhodol nevyberať členské príspevky a neprijať finančné dary. Rok 2010 je 12 rokov od založenia mojej politickej strany.

Dnes, Hnutie Tretej Cesty, je jediná politická strana na Slovensku ktorá čo sa týka vyberania peňazí a prijímania sponzorských darov je na morálnej a etickej úrovni Matky Terezi. A takáto ďalšia politická strana na Slovensku už neexistuje!

Rudolf Vaský Líder nezlikvidovateľnej politickej strany HTC.


julo   |   ip:89.176.40   |   2011-08-12  (08:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  -dufam,ze Sloveni zostali slusni a nedaju sa zlakat na nezmyselne vrazdenie.Clovek,ktory ma vsetkych pat pohromade jasne vie,ze ziadna "krvava revolucia" nic nevyriesi.Co tak nenasilie,ako napriklad v Spanielsku?
Krv by tiekla,ale slovenska.Pan Vasky ma trochu pravdu,ale to je len navnada pre tazko skusanych ludi.Prisiel z krajiny slobody prebudit masy.Naucit sa,kde sa pise ake i je problem,na nadavky a expresiva mu slovna zasoba staci..to ma za ciel prebudit v cloveku nizsie pudy.
Revolucie(hlavne krvave) su dielom negojimov.
Vesanie nic nevyriesi.
Naco davy?Staci jeden kameraman a moze sa zahrat na J.Jamessa,Billyho the Kida...:-)pozriem si to

Inak docela spletena zmes pravdy a lzi a revolucna omacka korenena vulgarizmami.
A ked je na moralnej a etickej urovni M.Terezy-tak to hovori za vsetko!

Zmena je potrebna,ale nie takto a nie s takymito ludmi!


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-12  (08:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Julko.

Ja som chcel ešte uverejniť tu na Doležite toto, ale už mi to nepustili.
Tu si to prečítaj : http://moje.hnonline.sk/node/7969

a uvidíš, že nikomu sa nemusí skriviť ani vlas na hlave.

Po prečítaní sa prosím ozvy.


karci   |   ip:217.212.2   |   2011-08-12  (08:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre R.V.:
Keď Vaše organizačné schopnosti vystihuje Váš pravopis, tak sa určite žiadnej revolúcie, vďaka Bohu, nemusíme obávať. Hrdo sa hlásiť k Slovákom a neovládať ani ich rodnú reč je na smiech (alebo na zaplakanie)... ;-)


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-12  (09:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Karci.

Už som tu nebol dosť dlho a myslel som si že už sa odtiaľto idioti vytratili !

Omyl, ty si tu !

Ty si si nevšimol čo som hneď na začiatku napísal ?

Tu ti to z hora prekopírujem :

UPOZORNENIE !!! Pozor,pozor ! Prosím pozor ! Viďás, viďás !

40 rokov som Slovenčinu písmom nepraktizoval, a začal som len minulí rok ! Preto na opravu pravopisu používam "spell check" a opravujem všetko čo my to ukáže! http://www.mozilla.sk/doplnky/#pravopis Ak je tam Y miesto I je to chyba "spell checku" a nie moja ! Ak má niekto lepší spell check, tak dajte link dole do debaty a ja si ho stiahnem !

Čítajte viac: http://dolezite.sk/Tento_krat_v_tejto_revolucii_uz_nebudeme_slusni_ako_Jan_192.html#ixzz1UnM879Zd

Tak druhý krát čítaj pozorne ty anonymný internetoví troll !

MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-12  (09:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vcelku som sa pobavil. Dalsi kriciaci srandista. A to ze prisiel z USA je teda prinajmensom zaujimave :-) Zas nam tu chce niekto s krajiny idiotov ukazat ako co treba robit ?
Kym si prdne tak bude zatvoreny vo vazeni. Ziadna krv veru nepotecie (maximalne tak jeho ak sa bude branit pri zatykani). Ziadny slovak dnes nepojde ryskovat svoj zivot. Bohaty sa maju super a tych par chudobnych odhodlanych nieco zmenit nema sancu. Pochytaju ich ako skodnu a uveznia. Na internete si moze pisat co chce ale pisat a nieco naozaj spravit to je velky rozdiel.
Tak prajem vela stastia :-)MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-12  (09:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PS : Budaj to je mega chuj ktory nas vsetkych tiez pekne okradol a zneuzil


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-12  (09:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM - ko.

O akých pár chudobných tu hovoríš ? Ty musíš potom bývať v Požombe ! Je tak ?
Vieš čo je to "incremental revolution" ?

Snáď si nemyslíš že táto revolúcia začne behaním po ulici a vykrikovaním !
Počkaj a uvidíš !MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-12  (09:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To ze si mam pockat to tu pisu vzdy vsetci. Mam si pockat na katastrofu co nastane,na koniec sveta,na prichod jezisa,po smrti na boha a este na tvoju revoluciu.

Skoda ze stale mam len cakat a stale sa nic nedeja. A mozes mi teda dat daky datum po ktorom uz cakat nemusim ? ked ti tu za rok napisem ze somsa stale nicoho nedockal tak dostanem zas odpoved ze mam cakat ?? Alebo sa mam ozvat za 2 - 5 - 10 rokov ?? Myslim ze na tych par clankov od teba sa zabudne omnoho rychlejsie.
Kazdopadne ja si teda pockam a rad uvidim ten zazrak co sa stane. Prajem vela stastia


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-12  (10:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM

A chcel by si už zajtra alebo aspoň na budúci týždeň ?

Ja teraz formujem niekoľko sto tisícovú masu s ktorou zaútočím. A to nejde spraviť za týždeň - dva ! Chceš mi pomôcť v organizovaní aby sa to urýchlilo ?

Môj e-mail je r.vasky@live.com


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-08-12  (10:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  formuješ masu_?
a nie si aj ty elitáš?


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-08-12  (10:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RUDKO
spravil si už niečo osobne, proti elitášom, napr. zbil ňákého starostu, či obecného polanca, poškrabal mu auto, alebo mu ňáko ináč "spríjemnil" okrádanie nás?


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-12  (11:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "ubijeme na smrť celí Fašistický režim a necháme pána Boha nech ich vytriedi"

Čo to v reále znamená?
pp   |   ip:95.103.25   |   2011-08-12  (12:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pp


ppp   |   ip:95.103.25   |   2011-08-12  (12:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Treba si uvedomiť,
že Fico je v rámci Slovenska hovorcom,nastrčenou figurou a v poslednej dobe už aj rukojemníkom bývalých ŠTBákov/pod dohladom bývalých KGBákov/- zosobňujúcich najväčšie nebezpečenstvo ohrozujúce existenciu súčasnej západnej civilizácie .
KGB je totiž pôvodcom šírenia
medzinárodného terorizmu/Litvinenkove informácie PL-denníku Rzeczpospolita z r.2005 o cvičení Al-Kajdy na Kaukaze a jeho následnej smrti/,
celsovetovej distribúcie drog,prostitúcie už od 50,60-tych rokov minulého storočia - informácie ktoré poskytli bývalí agenti KGB prebehnuvší na západnú stranu -
Golycin,Preobraženskij,Jiri Švejna /bývalý člen UV KSČ/
všetko zachytené v reportážach s nimi od R.Buchara - "Revoluce 1989 - utajené informace ze zákulisí "- vydavatelstvo Brána


majo   |   ip:46.227.17   |   2011-08-12  (13:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ked budeme bojovat za priamu demokraciu ako na islande idem aj ja :D


julo   |   ip:89.176.40   |   2011-08-12  (16:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudko
Precital som si aj ten clanok,zevraj"preco sa nikomu nemusi skrivit ani vlas na hlave"
Urcite by to nasli aj machri v US,ak by nasi strachom posrani politici ziadali azyl.
Nepodcenuj inteligenciu Slovenov,keby sme boli blbi,nie sme tu 8000 rokov!
Neviem,o co ti ide,ale bud si blazon,alebo provokater..alebo oba.

Zaujal si ma uz pred casom svojou"tretou cestou",ale tvoje vyjadrovanie v diskusiach ma odradilo.Nemas moju doveru..je to prkotina,ale tie topgun okuliare znemoznuju vidiet oci(zkradlo duse)

Skoda reagovat


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-12  (16:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  

Julko.

Je vidieť že si sa pred nedávnom narodil.
Ale to je o.k.
Jedno Americké príslovie hovorí : Live and learn - ži a uč sa.

Prajem všetko najlepšie.

P.S. Tie zrkadlovky nosím aby ľudia videli sami seba keď sa na mňa pozerajú !


fidel   |   ip:91.148.23   |   2011-08-12  (17:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM
...a čo chceš spraviť nič za totáča mali Kňažko , Budajovci, Mikloškovci, Ča.... a spol oporu v zahraničných médiach a v súperiacom režime za sebou kapitalizmus ale teraz koho? Kto sa musí znova narodiť? Vodca ako bol Hitler, Stalin, Napoleon alebo kto? Iný čo dokážu ľudí spojiť a vyburcovať a to až keď úplne ľudia padnú na hubu ako v cárskom Rusku, veď pomysli ozvi sa len na pracovisku majstrovi alebo podľa nového leadrovi a letíš. To je demokracia a pokrok ? hlavne že rozdávajú Kňažkove potraviny chudobným toto si uvedomme všetci za socializmu sme toto nepoznali strach a hrôza pre prežitie najmä pre Kňažko-Budajovskú mládež... nemajú nič len talent ktorý môžu využiť naozaj len narodený pod šťastnou hviezdou a nie pod kapitalizmom.


fidel   |   ip:91.148.23   |   2011-08-12  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM
...a čo chceš spraviť nič za totáča mali Kňažko , Budajovci, Mikloškovci, Ča.... a spol oporu v zahraničných médiach a v súperiacom režime za sebou kapitalizmus ale teraz koho? Kto sa musí znova narodiť? Vodca ako bol Hitler, Stalin, Napoleon alebo kto? Iný čo dokážu ľudí spojiť a vyburcovať a to až keď úplne ľudia padnú na hubu ako v cárskom Rusku, veď pomysli ozvi sa len na pracovisku majstrovi alebo podľa nového leadrovi a letíš. To je demokracia a pokrok ? hlavne že rozdávajú Kňažkove potraviny chudobným toto si uvedomme všetci za socíka sme toto nepoznali strach a hrôza pre prežitie najmä pre Kňažko-Budajovskú mládež... nemajú nič len talent ktorý môžu využiť naozaj len narodený pod šťastnou hviezdou a nie pod kapitalizmom.


fidel   |   ip:91.148.23   |   2011-08-12  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM
...a čo chceš spraviť nič za totáča mali Kňažko , Budajovci, Mikloškovci, Ča.... a spol oporu v zahraničných médiach a v súperiacom režime za sebou kapitalizmus ale teraz koho? Kto sa musí znova narodiť? Vodca ako bol Hitler, Stalin, Napoleon alebo kto? Iný čo dokážu ľudí spojiť a vyburcovať a to až keď úplne ľudia padnú na hubu ako v cárskom Rusku, veď pomysli ozvi sa len na pracovisku majstrovi alebo podľa nového leadrovi a letíš. To je demokracia a pokrok ? hlavne že rozdávajú Kňažkove potraviny chudobným toto si uvedomme všetci za socíka sme toto nepoznali strach a hrôza pre prežitie najmä pre Kňažko-Budajovskú mládež... nemajú nič len talent ktorý môžu využiť naozaj len narodený pod šťastnou hviezdou a nie pod kapitalizmom.


julo   |   ip:89.176.40   |   2011-08-12  (17:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  My máme svoje príslovia.

Live and learn je dakotsky,alebo hopi?že americke:-)

Nepotrebujeme import z juesej,stačilo nam cez 20 rokov neoliberalizmu.Musíme sa zbavit koloniálnej nadvlády,uvedomiť si,že sme veľky národ(bez šovinizmu) a vieme riešiť veci sami.

"Veď pána mať je neprávosť
no väčšia byť pánom."

Vláda,ktorá dovolí zahraničnému investorovi telesné tresty na obyvateľstve,stráca legitimitu!


illuminatedBimbo   |   ip:95.102.20   |   2011-08-12  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Od 89-teho sa vystriedalo v parlamente možno aj tisíc poslancov včetne ministrov ,ktorý svojim pričinením a službou illuminátskému systému zotročujú a zapredavajú slovákov pre vybrané corporejšn....polície by som sa nebál ved tiež majú rodiny o ktoré sa boja,to radšej asi ostanú doma alebo sa ešte mnohý pripoja k pripravovanému lynču....
dobre cca tisíc pohlavárov dajú rozbesnené davy "dole" ale čo z ich rodinnými príslušníkmi ?,ktorý stoho podvodu aj ked nepriamo profitujú!RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-12  (18:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Julko.

Ja nie som import ! Ja som sa tu narodil a vidím čo sa tu deje !
Ja som strávil a bojoval o prežitie vyše 11 rokov v oblastiach kde zúrila civilná vojna. Po 11 rokov som nikdy ráno nevedel či dožijem do večera. 11 rokov som žil ako keby každý deň bol môj posledný !

A teraz ,ja som jediný Slovák na Slovensku ktorí má také bohaté skúsenosti ! A pokladám to za moju povinnosť tieto bohaté skúsenosti využiť v prospech oslobodenia Slovenska od tých rabovačských hajzlov ktorí to tu všetko vyrabovali a vyplienili ako Džingischánová horda rozbesnených Mongolov

Teraz po vyše 40 rokov sem prichádzam a so mnou prichádza spravodlivé Božie vyúčtovanie s týmito hajzlami !

Keď s nimi skončím, jedine čo po nich ostane bude : KRV? ŠŤANKA A SRAČKA !

Tebe vôbec nevadí čo sa tu udialo posledných 22 rokov ???

Preto sa mi zdá že ty si sa len pred nedávnom narodil - alebo tvoj otec "privatizoval" miliónové majetky za 1 Kčš !

Tak teda ktoré z tých dvoch som uhádol ?


fidel   |   ip:91.148.23   |   2011-08-12  (19:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM
...a čo chceš spraviť nič za totáča mali Kňažko , Budajovci, Mikloškovci, Ča.... a spol oporu v zahraničných médiach a v súperiacom režime za sebou kapitalizmus ale teraz koho? Kto sa musí znova narodiť? Vodca ako bol Hitler, Stalin, Napoleon alebo kto? Iný čo dokážu ľudí spojiť a vyburcovať a to až keď úplne ľudia padnú na hubu ako v cárskom Rusku, veď pomysli ozvi sa len na pracovisku majstrovi alebo podľa nového leadrovi a letíš. To je demokracia a pokrok ? hlavne že rozdávajú Kňažkove potraviny chudobným toto si uvedomme všetci za socíka sme toto nepoznali strach a hrôza pre prežitie najmä pre Kňažko-Budajovskú mládež... nemajú nič len talent ktorý môžu využiť naozaj len narodený pod šťastnou hviezdou a nie pod kapitalizmom.leydy   |   ip:89.173.60   |   2011-08-12  (22:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne to niekto povedal nahlas , konešne sa slovenský národ musí zobudiť ! Rudolf Vaská má pravdu !!!


iz   |   ip:91.127.99   |   2011-08-12  (23:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  všetci vieme že ide pomaly a iste o držku, a snáď ak sa chceme mať na ľudské pomery a chceme byť slobodný aby sme mohli konať morálne, snáď len chceme aby sa miska váhy priklonila na našu stranu.. alebo chcete všetci ujsť na západ za robotou? alebo ste tých 10 perc. milionárov, komu toto čo je teraz vyhovuje.
Sranda je v tom, že hoci ja osobne iba prežívam, cítim sa byť štastným, a ak nie som, nie ilumináti za to môžu, ale ja sám. Ale toto je teraz, čo bude o 10 rokov, to ma teda fakt zaujíma.


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (00:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobry vecer


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (00:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin -

preco??? si ty taky hajzel a nejde mi odoslat prispevok na podporu Rudolfa.

Niekedy to tu nenavidim Napisem normalny prispevok a nejde ho odoslat.

To sa neda opisat tie frustrujuce pocity !!!


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (00:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin - ty

Kloktadlo
Ovocie
Kuchyna
Omacka
Trabant


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (00:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin - ty

Barak
Ud
Zumpa
Elektra
Rit
Auto
Nohavice
Tuba


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (00:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin -

Co si posraty ? Sa bojis, ze pride aj na teba ?

Asi nemas ciste svedomie ty hajzel !


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (00:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dovi

Rudo - mas moju podporu.

Ke si najdem cas tak ti moj povodny prispevok poslem na mail. Opajcol som si to a skusal niekolko krat odoslat a nic.

Tak som tam poslal sifrovany nazor na toho amatera co si hovori admin.


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-13  (00:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Erosko.

Vidíš. Aj ja som sem vložil ešte dva iné články a tie my už nepustil.
Ale ak ich chceš vidieť sú tu : http://moje.hnonline.sk/blog/262

a a je tam ešte 33 ďalších.


Burlak   |   ip:64.121.12   |   2011-08-13  (04:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to dobré Rudolfe, pokračuj v práci osvietienia slovenského stáda. Rudolfe, slováci sú mimo, ver mi


adam   |   ip:95.103.13   |   2011-08-13  (07:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudko
mohol by si bližšie popísať týx 11 rokov v krajine kde bola tá občianska vojna
a aspoň ňáké príklady zo života odtiaľ popísať, zvýši ti to dôveryhodnosť.
naozaj ma zaujíma, kde a ako si to prežíval.
a prečo si myslíš, že si jediný čo má skúsenosti,?
lebo ! "a poznáte ix po ovocí!"


fidel   |   ip:91.148.23   |   2011-08-13  (07:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM...
S tým Megachujom máš plnú pravdu a ešte by som tam niekoľkých pridal aby ten Megachuj nebol sám.
Čo teraz robia tí Megachujovia ? No revolúciu už nepotrebujú lebo sa majú ako prasatá v žite vybudovali si komunizmus s demokraciou pre seba, majú teplé miestečka kopu kvalitných známych a možno sluhov, slúžky, paholkov.
Socializmus držal Megachujov nakrátko teraz je to opačne Megachujovia držia nás nakrátko
Rudo V má pravdu musí prísť nova revolúcia a nový nezaťažený ľudia majetkom a korupciou len problém je že sú už medzi ľudmi rozdiely bohatý, slušne zarábajúci sa nepripoja iba vtedy keď bude na dne. Väčšina národa ako hore vyššie píšem keď tu príde nové Cárske Rusko kde cár a jeho dvor nevedel čo zo sebou a obyčajný ľud zomieral od hladu.


Sloven   |   ip:193.200.1   |   2011-08-13  (08:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Možno by nebolo od veci sa opýtať slušáka Budaja, že aký ma dodnes názor na osobu Havla?

Všimnite si, že títo slušáci sa navonok nevedia vôbec nahnevať, hovoria pokojne, samí úsmev, všetko vedia...Myslíte si, že také správanie je normálne?

Dnes je diplomacia na vrchole, to sa dnes nosí, používa, na oklamanie druhého....chameleón je voči takým amatér...


julo   |   ip:89.176.40   |   2011-08-13  (09:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudko,bohuzial ta musim sklamat,neuhadol si ani jedno..
A rovnako tvoje riesenie je mylne.Mozno to myslis dobre,ale cesta do pekla je dlazdena dobrymi umyslami.
Kdeze si bol v obcianskej vojne?
Mas pravdu,situacia je zla.Ale nasilna revolucia zapada do planov elit.Preco je pocetny stav policie vacsi,ako za totaca?A ak by to nezvladli oni,sme v nato,ktore ma vlastne jednotky pre podobne pripady.
Zmenit sa musime vnutri a potom s nami nepohnu.
Takto mozes nahnat par stoviek,tisicov ludi do utoku,ktory zmetie jedna rota profesionalov a potom nastane to prave otroctvo..
Oni sa neboja nasich palic a prakov..boja sa toho,ze zacneme spolupracovat a im povieme-nepotrebujeme vas!Miesto utoku na parlament,kde sedia rovnake ovce,ako inde,skus svoju army presvedcit,aby urobili run na banku,kazdy nech vezme pat kamosov a zrusit ucet..dohromady odkupit nejake chatrajuce druzstvo a pracovat.Nicit dokaze kazdy dement,skus tvorit!

A tych "jedinych" uz bolo!Spasitelsky komplex sa da liecit.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-13  (10:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  julo..

velmi dobre si to napisal..
no opakujem..a budem stale..
tie hoväda, maju taku silu a moc, ze by zatrhli akekolvek samostatne druzstvo!!

maju taku moc, ze by postvali proti nam aj nahluplych obycajnych ludi , zmagorenych telkou ,nakupujucich v tescu aby nas zrusili,, ani policiu by nepotrebovali!!

treba poznat chronologiu udalosti z minulosti a aj buducnosti, a clovek sa ukludni!!

nebude to inak.. veri mi..
system je uz prilis mocny!!!
vierona   |   ip:95.103.22   |   2011-08-13  (10:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  k clanku -ak len trochu viete citat tak je to pravda po roku 1989 naozaj sme sa prepadli do pekla zlodejov -nas nktos nas okradol dva krat -prvy nastavenie eura a jeho vymeny druhy krat ked daroval medzinarodnemu fondu nase zlato!!kto je MMF =Soros a jeho zapredanecka banda -peniaze u nas uz davno nie si od roku 1993-su len a len vitualne peniaze -viackrat o tom pisem aj na inych blogoch n zial mlady neveria -tento system zije len uverov a urokov - preco banka ECBje stale neviem ci vobec skrachovala -v USA zriadilo znovu MNF myslim ze to nebolo spravne -Slovaci -nie ze by nesli -ale musite priznat ze sklamania ktore prezili pri zrode ceskoslovenska -kde sme nedostali ani autonomiu -co si tak slovaci zelali -nastupila tvrda cechizacia -druhy krat ked nam oesili DR Tisu-treti krat je to rok 1946 volby kde vobec nebrali do uvahy slovakou a nerespaktovali volby kde na slovensku zvitazila demokraticka strana -rok 1953 mena penazi kde slovaci prisli viac ako 30 milionov korun-komu to posluzilo? 50 roky vyrovnavanie si uctou s partizanmi a hordami zlodejov ktore sa vydavali za partizanou ludi ktorí boli koncentrakoch a videli denne smrt-nemohli sme ani dychat -rok 1968 znovu zarena nadej a ukradnuty cechmi-Rok -1989-ked sme sa delili znovu kradez storocia 1:3 teda na tretiny -nie na pocet ludi -boli sme kolonia ty starsi to vedia -Po roku 1968ked sa dr husak dostal k moci zacalo sa slovensko trosku zmahat budovali sa cesty aj fabriky -lenze aby sa zapacil cechom ktorí ho nenavideli opravovali im slovaci hrady a zamky -vyber penazi na alveg doteraz nechcu cesi pripustit ze aj za tie peniaze maju METRO-On ten koniec pride ci bude krvavy ci ludia nebudu v letargii nedovery ukaze cas -pokial dokazu znasat ich excesy- je to v kratkosti o nasej historii-


julo   |   ip:89.176.40   |   2011-08-13  (10:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplius-a kto mu dava tu moc?

Rozdel a panuj!Na cim mensie celky nas rozdelia,tym viac sme bezmocni.Oni su mozno rozdeleni na frakcie,ale v tom hlavnom drzia spolu.
Rozbili rod,rozbili narod,rozbili rodinu,tak sme sami..a kazdy pozna Svatoplukove pruty,nie?
Oni stvorili system,oni stvorili prachy..Budeme otrokmi penazi a systemu,dokial budeme chciet viac penazi a splhat po rebricku v systeme..Treba sa zobudit a povedat dost!Nech si svoju hru hraju sami!
Su tak mocni,ako moc tomu veris ty a my vsetci!


vierona   |   ip:95.103.22   |   2011-08-13  (10:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin co ti vadi na mojom prispevku????


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-13  (10:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  julo..

chapem co hovoris..no treba na to pozera realne!!

väcsina ludi su pohodlni a spracovani!! oni nechcu nic menit.. ved keby chcu tak na dedine je kopa moznosti byt sebestacni..no radsej sa kosia travniky a zemiaky kupujuv lidli,, ved komu sa to uz dnes oplati, ze??

a takto to je z 90% ludi,,
tych 10% je malo..a ked pride doba o ktorej pisem.. tak tych 10% pojde na bitunok ako podkopavaci systemu..
vlastny ludia ich ukamamuju!!
pametaj na toto!!!

hovorim ti, ze ten system je uz prilis silny..a nakazena je tym cela zem,,,vsetci ludia su nakazeni ako rakovinou!!

myslienky su.. no skutky uz nebudu!!

Boh nam pomahaj.. pri tej genocide co sa chysta!!!


Peter   |   ip:95.105.20   |   2011-08-13  (20:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Vasky, a planujete ist utokom stecmo aj na ludi co nesedia ani vo vlade a v parlamente a hybu Slovenskom a ani sa neukazuju v smotanke, napr. Le*a sr., Kmot*ik, a pod. Obavam sa ze Vam zelezne tyce nepostacia. Obavam sa dokonca, ze ich na Slovesnku ani nemozete hladat, ale niekde v rezidenciach na nejakych inych ostrovoch. Su dobre chraneny. Aby ste neskoncil zle. Inak ti drzim palce.


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-13  (20:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peterko.

Toto som sem chcel dať, ale mi to neprešlo. Tak si to prečítaj tu a pochopíš že možno ani železné tyče nebudú potrebné, keď dopredu budú vedieť čo ich čaká : http://moje.hnonline.sk/node/7969


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (23:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudo Vasky -
videl som davnejsie video s tebou a oslovilo ma. Normalne som na teba zabudol, tak som rad, ze ti tu konecne ten clanok vysiel.

Uplne chapem tvoju nasratost a poviem ti, ze takto to citi aj minimalne 85+% naroda. Len si myslim, ze by si mal zmiernit slovnik, lebo toto moze but odradit dost ludi, alebo aby sa to naozaj nezvrhlo na poriadny masaker. Ja osobne si nezelam smrt a krv Meciara, Dzurindu, Fica, Radicovej a vsetkych tych hajzlov. Skor by som si prial aby prisli o svoje majetky "novou legislativou". Kto nevie zdokladovat prijem - ZHABAT BEZ PARDONU. Taka elektra by mohla sluzit ako napriklad vysunute pracovisko nejakeho ministerstva, alebo skolka pre deti ???eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (23:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  po cstiach to ide.....

druhu skusim hodit teraz


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (23:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Ja stale verim v dobro, ze to ide a ludom treba davat priklady z historie. Tam je toho dost, ze ono to ide. Vid penaznareforma.sk, napriklad.
Dokoca to ani nemusi trvat tak dlho ako by sa niekomu mohlo zdat. Urcite by nas necakalo dalsie 20 rocne utahovanie opaskov, ktoremu nie je stale koniec dokonca sa to este zhorsuje.
eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (23:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to nie je koniec, len mi to nejde dalej po kuskoch tam hadzat


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (23:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludia nebudte taky sprosti donekonecna ! Ved nemame co stratit. Bude len horsie a je sanca sa mat lepsie.


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (23:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dalej som pisal, ze ekonomicky este ani teraz Slovensko nie je na urovno 1989.

Treba ist do toho....


eros   |   ip:86.41.100   |   2011-08-13  (23:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Juj ale som sa narobil.

To bude asi tym, ze ja si servitku pred klavesnicu nedavam, ked pisem adminovi.
Asi ma nema rad. Ale ja jeho este viac. Sam si za to moze.


Peter   |   ip:95.105.20   |   2011-08-14  (11:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážení diskutujúci, dovoľte mi kratko napísať analýzu vyhľadávania mena autora článku Rudolf Vaský. Zdrojmi boli databázy, zverejnenené na www.upn.gov.sk, www.svazsky.cz, www.cibulka.com .
Na www.svazky.cz vyhlaďavanie podľa mena "Rudolf Vaský" sú informacie: Osoba R.V. nar roku 1951, archivne cislo spisu T-1555. Po dalsom hladani podla arch. c. T-1555 sú zviazané so spisom osoby dalsie mená: VIERA BRUNZAKOVA-SKODACKOVA, HELENA NAGYOVA, HELENA NEMCEKOVA, !!! ROMAN OSUSKY, STEFAN PALO, a mnoho dalsich.
Na www.cibulka.com vyhlaďavanie podľa mena "Rudolf Vaský" nie je záznam. Je tam ale záznam na mena Ladislav Vaský nar. 1951 v ZNB Bratislava.
Na www.upn.gov.sk vyhlaďavanie podľa mena "Rudolf Vaský" sú informacie: Osoba R.V. nar roku 1951, archivne cislo spisu V-11035. Po dalsom hladani podla arch. c. V-11035 sú zviazané so spisom dalsie osoby meno: František Vaský nar. 1939.

Tieto informacie ma vedú ku konštaovaniam a uváhám. Pán R.V. možno emigroval r.69 tak ako píše ale bol aktívnym členom aj tajných služieb do roku 1989. V archivnom zvazku T-1555 je viac osôb takže sa jedná o pravdepodobnú koordinovanú aktivitu nie k jednoosobovej registrácii. Do urcitej doby úrad UPN písal k osobám aj typ registrácie ako AGENT, Spolupracovník, alebo kandidát spolupráce takze nie je možné vyhodnotiť hĺbku jeho aktivít v struktúrach ŠTB. Pod menom František Vaský je tam osoba čo je možné že bol jeho otec a tak "jablko nepadá ďaleko od stromu" a je možne predpokladať kto "vydlaždil cestu" svojmu synovi pre skryté ciele.

Tato osoba sa pravdopodbne vobec nezdrzuje v Slovensku tak ako pise, ze zhana 100-tis dav priaznivcov. Pri zadani vo windowse prikazovam riadku IP jeho PC: Tracert 85.216.16 cesta nie je zdrov v SR ale v Nemecku.

Môžem sa ale i mýliť. Každopádne je to na zvážení každeho čitateľa.

Chcem, ale upozorniť čitateľov aby sa nedali ovplyvniť osobou ktorá hlasa takéto sposoby vysporiadania sa so spoločnosťou a ľudmi akokoľvek sa to môže stať sympatické. Táto osoba s najvacsou pravdepodobnostou patri do skupiny osob, proti ktorym sa R.V. odhadlava bojovat sposobmi na aké nabáda iných.

Chcem len povedat, ze do roku 1989 tiez medzi nami zili rozni ludia co v tajnosti pracovali pre ine sluzby spolocnosti. System je rovnaky i teraz a neviete kde vo vasom okoli v zamestnani je clovek co plni rovnake sluzby pre ine ciele.

Medzi nami chodia ludia, ktory nepracuju, resp. pracuju pre ine ciele pre niekoho. Ani zdaleka vas nemusi napadnut, ze stretnete mnoho takych v dave pri prejdeni od Safarikovkovno na Obchodnu ulicu v BA, ze sedia len doma a tvoria pre ine ciele. Poznal som osobu co odisla v 18 rokoch po skonceni skoly, nikdy som ju nevidel, len sa hovorilo, ze siel pracovat pre policiu. Odvtedy som o nej nepocul nic. A to bolo v malej dedine, kde kazdy pozna kazdeho. Ale na kazdom splechu je pravdy trochu.

Tak sa rozhdonite ci budete verit terminom Incremental revulotion alebo nabadaniu ku nasiliu.

K napisaniu tejto analyzi ma podnietila tato diskusia a dost ostre a pravdepodobne manipulacne vyzvy autora clanku.
Som len bezny clovek, ktory ma rad svoju profesiu, stretavam sa casto s byvalymi STB-kmi, su este vsade na postoch starostov, alebo robia znalcov, mnohi este pravnikov, poradcov, kontrolorov a mnohe dalsie cestne funkcie. A je mi z nich na zvracanie ako dokazu manipulovat. Pre mna R.V. je rovnaky clovek a z tej istej generacie akurat nie je medzi tymi voci ktorim planuje bojovat. Generacne z familie fizlov a manipulatorov prelezenych do struktur STB, SIS a statu. K napisaniu ma viedlo aj to, ze nedava odpoveda na otazky z coho zije, kto ho plati, co robil v USA atd. Je to pofiderna osoba tak ako osoby co v r. 1989 vysli na tribuny.

Budem rad ak ale pan. R.V. odkryje kto ho sucasne podporuje v jeho aktivitach.

Predpokladam, ze to ale neurobi.

Ludia nedajte sa manipulovat. V pripade ak je toto pravda Je to clovek, ktory ma pre vas neuveritelne moznosti ako vas vniest do manipulacnych aktivit v mene osob, ktore nepoznate.


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-14  (12:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peterko.

Tu si pozri toto video : RIEŠENIE KONŠPIRÁCII http://dotsub.com/view/7662b8f8-9a24-49a2-b554-7ae4b23faa06

A potom toto :http://dotsub.com/view/84402e7a-7261-49bc-a392-1732ed51c8a9

To čo tam George Carlin hovorí o Dan Quayle-oví, to plaí na teba dvoj násobne : Peter, you are all three, all three, you are stu...... full of shi.... and a fuc....nuts !


Peter   |   ip:95.105.20   |   2011-08-14  (12:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan R.V. mate smolu ze viem aj anglicky, ale takezo nadavky su prejavom vasho slabeho charakteru. Prosim vrate sa do svojej vlasti USA a skuste sa tam postavit voci vlade USA. Skuncite skor ako zacnete. Nemyslim, ze by vas niekto v SR potreboval. A prosim tie slabomyselne prejavy alebo zabavne show toho pana sem natahajte. To bolo na urovni programu Silvestra 1980. Vrate sa tam kde ste dotaraz mlcali. Dovidenia. Nepatrim medzi tych co sa domenievate. Co keby ste sa radsej venovali pleteniu kosikov. To zoceluje ducha.


torpark   |   ip:91.127.15   |   2011-08-14  (13:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vaský Ty máš jednu obdivuhodnú vlastnosť nasierať ludí ktorý Ťa viac spoznajú. Si vlastne ako Tvoje usa. Tiež sa prezentujú ako humanisti mierotvorci ale nakoniec sa ukáže že to je len banda debilov zlodejov parazitov atd. Kto čím zachádza tým aj schádza-aby si nemal hlavu rozbitú Tvojou obľúbenou železnou tyčou prvý a jediný Ty.


illuminatedBimbo   |   ip:95.102.20   |   2011-08-14  (14:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ""Dokonalý systém vymyslený ľudmi existuje"", a jeho dokazom je zrútenie a smrť všetkych vymyslených systémov ktoré ľudia vo svojej povýšeneckosti vymysleli....ved neviete ani kto ste a ani netušíte čoho ste súčasťou a kam sa máte zaradiť!
Hovorim teda o Dokonalom systeme ktorý "tu je" a bude pre dnešne ľudstvo nekonečne krutý,možno sa nájdu aj výnimky pre ktoré bude tato nesmierna krutosť dostatočný dôvod nato ,aby pochopili tu nesmiernu lásku a spravodlivost ktorá im da šancu mnohé v sebe zmeniť ,teda povzniesť to čo dnešné ľudstvo vo večšine uz nepozná a neusiluje oto.
Ste len malou súčasťou niečoho nesmierne neobsiahnutelneho vašim chápanim a vedomím a pred týmto dokonalým systémom neunikne nič!

Stým všetkym zverzstvom co sa deje vo svete úplne súhlasím a tym prijímam dávam a beriem na vedomie pôsobenie tohto dokonaleho systému odmenovania!


illuminatedBimbo   |   ip:95.102.20   |   2011-08-14  (14:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oprava...
""Dokonalý systém vymyslený ľudmi neexistuje""


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-14  (14:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  peter.. dobre si to napisal.,, mne sa to tiez zda vseliake..a ja ako premanipulovani konspirator,,co z akazdym rohom vidim iluminatov a sobodokurenarov.. som si aj myslel , ci rudolf vasky, nebide nejaky lovec debilov na nete,, co sa daju strhnut aby mali lahsiu robotu ti hore!!

dva krat by som nepovedal ,ze to tak nie je.. dnes su plateni diskuteri,, vseliaky podmehudi a rozvracaci..

prichadza doba ,kedy ludia budu tak zmagoreni propagandou, klamstvom , teoriami, roznymi dvojitymi pravami,, ze nebudu verit uz ani sebe.. a nie to este niekomu inemu!!

rudolf..odkaz pre teba..

ked chces nieco spravit tak to urob..
neklaj tu ludom na obrazovky ako drevorubac..
to sa nepatri!! herodesa ti nahanam!!
Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-14  (16:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čláok je síce nečítateľný, ale mňa skôr zaujala iná vec: Odkiaľ ste vyhrabali tohto eštebáka? Nerobí tiež - ako mnoho podobných darmožráčov - v nejakom zbytočnom bratislavskom občianskom inštitúte? Už konečne vysvetlil otázku neznámej diváčky, položenú v priamom TV prenose v roku 1990, za akú protislužbu mu vrátili pas po nevydarenom pokuse opustiť republiku? Ale hlavne - o akom ďalšom prevrate tu snívate?


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-14  (16:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandemonium a ti ho nepoznáš?:)))))))))))...jemu by som nezveril ani verejné detské ihriská:))))))))))))))))))))))...chujko si myslí že je rok 89"...dajte mu dve eurá a pošlite ho na miletičku na poldeci....tak ako sa tam nedávno predvádzal lukáč s tou lacnou štetkou:))))))))))))))))))))))))))))))


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-14  (17:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Važený Pandemonium a Zdenko.

Prekopírujem sem, čo som už tu v debate písal,lebo vidím že je tu toľko príspevkom, že nie je možné si ich naraz všetky prečítať.
________________________________________________________________

Vy nechápete celú moju pointu tohto článku ? ?

V tomto článku mi ide o to že Budaj BOL SYMBOL SLUŠNOSTI !

NIČ VIAC NIČ MENEJ !

A že v tejto revolúcii ktorá príde UŽ ŽIADNY SLUŠNÝ BUDAJ NEBUDE !!!
_________________________________________________________________

Teda "slušní" Jano Budaj tu žiadnu revolúciu robiť nejde. Preto či bol v ŠTB alebo nebol, to je úplne bezpredmetné !

Pandemonium ty sa pýtaš : === o akom ďalšom prevrate tu snívate? ===

Tak o žiadnom prevrate tu nikto nesníva, ale o spravodlivom, legitímnom a právne ošetri-teľnom brutálnom a krvavom vyúčtovaní s týmto režimom hajzlov ktorí rozbil a totálne vydrancovali Československo.

Ktorí uvrhli celí Slovenský národ do mizérii,biedy, hladu, zúfalstva a beznádeji, a spustili genocídu Slovenského Národa, ktorá teraz - v tomto momente prebieha !

Alebo, že by si o týchto hrozných a beštiálnych veciach napáchaných na Slovenskom Národe vôbec nič nevedel ?

Ale ani k tomu brutálnemu a krvavému vyúčtovaniu vôbec nemusí dôjsť ! Ako ? Tu si toto prečítajte : http://moje.hnonline.sk/node/7969

A keď skončíte , potom aj toto : http://moje.hnonline.sk/node/7887

a ešte toto : http://moje.hnonline.sk/node/7779joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-14  (22:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudolf..

pocuvaj.. aku genocidu, mizeriu , biedu , hlad a zufalstvo na slovenskom narode, mas na mysli??

ja o ziadnej neviem!!

viem ale o nahluplych , po bohatstve a pôzitkarskom zivote Zapadu tuziacich slovakoch,,ktorí nemaju ani stipku rozumu a v najväcsej krize sa nechaju oblbovat reklamami a "vyhodnymi ponukami" od bank.. ktorí sa zadlzujú na veci ktore nepotrebuju,,na plazmy,,na drahe auta.. na dovolenky..

takychto slovakov poznam a vidim.. na Slovensku..
samozrejme ,ze su aj hladove doliny ako Vychod Slovenska ci Juh!!

no v celku tam vidim skôr uzivanie si na dlh..marnotratnost a pachtenie sa za Zapadom..

takze??

neviem ci ti bude prijemne ked zistis, ze slovaci sa na teba budu pozerat ako na debila zo svojich baworakov a audin.. ked ty budes pochodovat zo železnou tyčou na parlament , vytrieskat s tých svin , sračky a štanky!!

myslim,ze slovensku vyhovuje situacia aka je..
maju uvery..maju vsetko!!


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-14  (22:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplinko.

Pokiaľ viem ty žiješ v zahraničí a zarábaš tam peniaze ! Je to tak ?

O akej genocíde hovorím ? Tu si pozri toto 22 minútové video : http://moje.hnonline.sk/node/7508

Môžeš si to prepnúť na anglické titulky a budeš sa pri tom učiť anglicky !

A toto si už pozrel ? : http://moje.hnonline.sk/node/7779


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-14  (23:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudinko..

Ja som to video videl..
pocul som co tam hovoris,,no nie je to nejaky extra presvedcivy dôkaz..
Ty tam maš proste monolog, bez oponenta a tak to pre neznalych a naivnych može vypadať ako pravda..
No myslim si,ze vhodne vyzblrojený oponenet by ta asi trošku uzemnil!!

Ja si s Teba nejdem robiť srandu ako ostatní, neviem totiž o čo Ti ide.
Miešaju sa vo mne pocity, ze sa bavím bud z niekým kto má chce nachytať, alebo z bláznom!
Nic v zlom, no to čo hovoriš v tom videu, je prinajmenšom pritiahnuté za vlasy!
Možno som len neznalý pomerov, a ozaj to tak bolo, no holt, neverím tomu.

A s tou pomstou a spravodlivým vyučtovaním sa s bývalými rozkradačmi, štanky a sračky po chodníku ako zostatok po prasatách z parlamentu..no neviem neviem!!
Príde mi to ako z rozhovoru zachyteného na psychiatrii..

Myslím ,ze taras..
Alebo si platený,a chytas..
RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-15  (00:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplinsko.

To že Radičová vyhodila 6.Marca 2006 172 bezdomovcov, medzi ktorými boli ľudia so 40 stupňovými horúčkami, imobilný ľudia ktorý nemohli chodiť alebo museli používať barle na chôdzu, ľudia so zápalmi pľúc, s chrípkou a mali rôzna iné ochorenia a Radičová o tom bola osobne informovaná od lekárov a zdravotníkov ministerstva vnútra. (Potom tento zdravotnícky útvar ministerstva vnútra bol zrušený).

Čo by sa asi tebe stalo keby si mal 40 stupňovú horúčku, alebo zápal pľúc a bol by si vyhodený pod holé nebo ? V tom čase v noci teploty išli dole na -5 stupňov a také mrazy boli až do mája. Môžeš si to overiť na meteorologickom ústave v Bratislave !.

Že došlo k úmrtiu týchto bezdomovcov na to existujú úmrtné listy, s príčinou smrti a s oficiálnymi zápisnicami obhliadajúc-ich lekároch.

A to nie je táranie !

To nie je priťahovanie za vlasy !

Tak že, máš pravdu, si neznalý pomerov !

Ako často chodíš na Slovensko ? A keď na Slovensko prídeš kde sa zdržuješ ? Určite nie medzi orabovaními, ošvindľovanými, ukrivdenými a podvedenými ľuďmi !

Joplinsko toto sú fakty, toto je skutočnosť.

Môžeš ich ignorovať, ale nemôžeš ich poprieť !

To nemá nič spoločné s platením a ani s chytaním !


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudolf.

Beriem. Mozno to tak bolo, a bolo to ututlane. Ani sa necudujem. Na slovensku a vo svete je vsetko mozne, a ked niekto spravi nieco takeho,a ma moc, tak to logicky aj zadupe do zeme.

Takze ok.
No v kazdom pripade, mi vela veci nejde do hlavy ohladom tvojej osoby a akcie ktoru "chystas".

Tvoja STC, ktora je na moralnej a etickej urovni Matky Terezy, zatial co jej vodca a zakladatel ,nadava ludom na rôznych diskusiách, do pohlavnych organov, ci pouziva jazyk 16 rocneho "gangsta" z bronxu ,moc dôveryhodnosti tejto urovni spominanej politickej strany, ci samotnemu zakladatelovi moc nepridava!!!

Poviem to takto. Ja budem sledovat tvoj progres, a budem cakat na "sracky a stanky" po tych ktorí su zodpovední z agenocidu, hlad, mizeriu, biedu a zufalstvo v SR.

Ako hovori moj kamarat- "cas prinesie a buducnost ukaze"!!
(ci si nedristal hovadiny)


Marcos001   |   ip:62.168.65   |   2011-08-15  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudo:Tiez nerozumiem tejto kauze Radicovej.Mozno by stacilo 200 spacakov v hodnote 7eur.Je to prehresok.Tiez si myslim ze s tymto systemom nic nespravime pokial nebudeme vnutorne moralne silny.Nadavat na system nam nepomoze a ani Kristus nehuckal ludi proti systemu.To ze decka robia prostituciu zo zufalstva je smutne ale mozno bolo aj ine riesenie.Kto chce a je vytrvaly vzdy si nieco najde ako prezit. Dokonalu spolocnost nevybudujeme s moralne slabymi jedincami.Revoluciu musi zacat kazdy z nas vo vlastnej hlave a doma.Lenze ludom tento system vyhovuje.Im vyhovuje liberalizmus.A preto sa politickym mafianom dari.


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-15  (17:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Marcos 001

Áno, darí - zatiaľ !


Slavo   |   ip:188.112.9   |   2011-08-15  (18:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Vasky súhlasím s myšlienkou revolúcie, ale myslíte to vážne s tým násilím. Na Islande ho nepotrebovali.


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-15  (18:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo.

Aby bolo jasné že to môže byť spravené aj ako na Islande bez násilia, ja som aj vložil potom sem tento článok : http://moje.hnonline.sk/node/7969
ale admin.to nepustil !

Tak si ho prečítaj a uvidíš že je to možné aj bez krvavého vyúčtovania !

http://moje.hnonline.sk/node/7969


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (19:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slavo.
ak by si nahodou nemal chut ist na stranku ktoru sem rudolf postol.. alebo sa ti nechcelo citat cely clanok,, tak tu mas zaverecne zhrnutie ,ktore vlastne vysvetluje ako by to bolo mozne aj bez NASILA!!!

kopirovane z -moje.hnonline.sk/node/7696

citat rudolfa vaskeho-

Ak by sme jasne, zreteľne a nekompromisne nedeklarovali ako prví cieľ našej
revolúcie zabitie, teda usmrtenie všetkých zločincov a hajzlov ktorí
participovali na režime od roku 1989, mohlo by sa stať, že všetkým by sa nepodarilo získať politický azyl v USA, my by sme ich pochytali a potom ubili na smrť zo železnými tyčami !

Bolo by to ešte horšie čo sa stalo Nikolajovi Čaučeskovi .

Arogantný idiot, keď mu radili aby zbalil kufre a ušiel, on neušiel a potom keď už utiecť aj chcel - už nemohol a takto pekne skončil aj so svojou manželkou.
joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (19:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  terda ak to chapem dobre ,mojou nabozensko-fanatickou logikou, tak ide len o krvolacno-teroristicke a pomsto-krvavo-srackovo stankove VYHRAZANIE, ktoreho sa urcite vsetci zlaknu..a zdupkaju za hranice ako potkany z potapajucej sa lode!!!

no ak nie..a pouziju svoje pravomoci,,a moc ktoru maju..vratane armady ci policie.. tak bude hned tato hrozba zazehnana, a Pani premierka Radicova sa o tejto udalosti a osobe zmieni niekde len tak okrajovo ako o na slovensku sa vynarajucom extremizme, ktory ale nie je takeho charakteru aby ohrozil bezpecnost krajiny!!

asi takto to dopadne..RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-15  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplinsko, Joplinsko.

Vidíš, vidíš čo sa stane keď si mimo Slovenska ?

Preto ja som na Slovensku vždy keď mám šancu sem prísť !

Drahý kamarát !

Čaučesku bol vrchným veliteľom Rumunskej armády - a práve Rumunská armáda ho chytila keď chcel ujsť !

Už si sa niekedy o tomto rozprával so Slovenskými policajtmi, vojakmi, SIS-kármy a ochrankármi ?

Určite nie ! Lebo by si vedel že keď sa niekoľko sto tisícová masa Slovákov dá do pohybu, pre tých hajzlov

- ANI JEDEN SLOVENSKÝ POLICAJT,VOJAK, SIS-kár alebo OCHRANKÁR NEPOHNE ANI PRSTOM !

Naopak, práve že to budú Slovenský vojaci,policajti, SIS-káry a ochrán-káry ktorí týchto hajzlov pre mňa pochytajú !

Urob mi láskavosť, keď prídeš na Slovensko porozprávaj sa o tomto

- s policajtmi - ak nejakého osobne poznáš !

- s vojakmi - ak nejakého osobne poznáš !

- so SIS-kármy - ak nejakého osobne poznáš !

A POTOM ZISTÍŠ KOĽKO JE HODÍN A ODKIAĽ FÚKA VIETOR !

Potom sa ozvy ! Do vtedy si daj pauzu !

Jóvan ?

- s ochrankármi ústavných činiteľov - ak nejakého osobne poznáš !Slavo   |   ip:188.112.9   |   2011-08-15  (19:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Vasky, viem (s časopisu Sophia), že ste naozaj skúsený človek, a už v 90. rokoch ste poznali praktiky MMF. Vyzera to, že ste odhodlany vykonať zmenu, ale je tu potrebná aj akási všeobecná voľa. Vzniklo v poslednom čase aj niekoľko hnutí s podobným presvedčením- nadviažete spoluprácu?
Neobávate sa, že moźete byť obvinený s extremizmu?


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (19:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ak má na mysli revolúciu ako v Londýne...pracuje pre slobodomurárov...ak na Islande podporím ho...


Slavo   |   ip:188.112.9   |   2011-08-15  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins
Prečo každému, kto sa naozaj o niečo snaží, hneď vypíšeš 10 dovodov preco sa to neda spraviť.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (20:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudolf..
nic.. vyčkaj casu, tak sa z hory ozyva..
alebo ako sa do hory vola, sam do nej spadne..

zobaczymy co się stanie.

biz ne görəcəksiniz.

خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.

మేము ఏమి జరుగుతుందో చూస్తారు.


Slavo   |   ip:188.112.9   |   2011-08-15  (20:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdenko stretneme sa na barikade:))


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (20:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...joplins ti vieš aj po arabský?...no teraz my padla sánka:))))))))))))))))))))))))))))))


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slavo..
asi preto lebo vidim dalej ako vy!!

lebo citam medzi riadkami..

lebo si viem poratat 2 a 2.. (tusim ze to je 4)

lebo chapem suvislosti svojou prudkou logikou a nezanedbatelne vysokou inteligenciou..

lebo som nabozensky fanatik, ktory cita bibliu a vidi tam co sa stane v buducnosti..

lebo mi uz nacisto prepina s konspiracii na internete a kazdeho potrebujem nasrat aby sa zobudil!!

a nakoniec preto ,,lebo nemam co robit..


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ťažko...žiadna ani nebude ver mi:)))))))))))))))...či ti nečítaš moje príspevky?...nepodporím žiadne násilie...iba Islandskú revolúciu:))))))))))))))))))


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...joplins...slávo by rád by vešal...ale poznám postup nastolenia svetovlády...a toto je jedna z ich fáz...násilie v uliciach.


Slavo   |   ip:188.112.9   |   2011-08-15  (20:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins Super, tak teraz už mozeš pisat ako sa to spravit dá.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdeněk..

jasne.. ziaden problem..
no hay problema..amigo.. yo hablo tambien arabe, pero solo ligeramente.


Jeg snakker også på dansk, fordi jeg bor her cirka tre år. Og hvad med dig Zdenèk? Snakker du måske noget anden sprøg, hvad?
joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slavo.. ok..
tu to mas..

takze postup by bol asi nasledovny- "
NEDA SA TO, SLAVO"!!!


Slavo   |   ip:188.112.9   |   2011-08-15  (20:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdenko, tak ze ja nastolujem svetovladu, hmm... nevedel som.
Myslel som si, že sme priatelia, že si na barikade pofajčime (aj Stur sa zucastnil Prazskeho povstania 1848), a ty mi pripises taku nizku motivaciu- vesanie.
Gandi je moj vzor.


Slavo   |   ip:188.112.9   |   2011-08-15  (20:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  idem chlapi majte sa


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (20:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...koľko reči ovládaš?...to je úžasné:)))))))))))))...fakt koľko?


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (20:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ten kto stavia barikády...vie že pod ňou budú umierať a ležať zranení ľudia...a toto by BOH nechcel...tak preto si nepofajčíme:))))))))))))


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdeněk.

ta co ty šaleny??
ta ja nehutorim ibaj po vyhodnarsky.. bo ja z vyhodu , znaš?Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (20:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...to je iba nárečie z tvojho kraja...ale naučiť sa toľko rečí je fakt úžasné:)))))))))))))...máš talent:)


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (20:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdenek..

c´mon..
for that persian and arab i used just google translator,,and i suppose u know that..right??

but yes, i speak quite fluently 3 foreign languages.

anyway i do not think that´s something special.Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (20:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf Vasky...pracuje pre slobodomurárov...no nepochvália ťa....tvoje klamstvá som tvoril ešte v pekle keď som kakal do nočníka:)))))))))))))))))))))))))))))))


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (20:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..3 jazyky?....ja ovládam češtinu:))))))))))...aspoň niečo...ne?


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (20:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdeněk..

ja by som pockal co urobi..
a aj na to ako dopadne.
bojovat proti selme sa neda.. ja to jasne napisane.. cela zem bude v úzase a budu hovorit "kto moze bojovat zo selmou a porazit ju"

kazdy normalny clovek si to uvedomuje.. potom su tu snilkovia a idealisti, ci zapalení strhovaci davov ,ktori si neuvedomuju,ze idu hlavou proti muru..

keby sa rudovi aj nieco podarilo.. tak za chvilu su na tych miestach dalsie svine..a donekonecna nemoze ani on vyhadzovat vsetkych do USA..
a vzpierat sa globalizacii sa tiez neda stale..
ved nebudeme mat co jest , ked na nas uvalia embargo.-.

tak o com to je?? o nicom..
nechajme ho.. nech robi co ma..


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (21:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdeněk

no kedze si rozlustil odkaz po anglicky tak asi aj anglictinu mas,, ci?? :-))))))))))


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-15  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vie niekto hodnoverne vysvetliť, prečo sa z Joplinsovej stal na staré kolená taký truhlík?


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...už len to že ich vyháňa do USA..svedčí o tom že posiela svojich do bezpečia...a ešte im to máme aj schvaľovať....no úrčite..Islandskú revolúciu a pozatvárať...toto je skutočná spravodlivosť:))))))


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (21:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..použil som prekladač:)))))))))...viem akurát tak ano, nie ďakujem a dovi:))))))...Pandemonium...priznaj sa ti výrastok koľko si spálil Biblii?


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (21:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandebilium..

aaaale kdeze.. zle si si to precital.. ja som povedal, ze ja som truhlik bol a vyrastol som z toho.. a ty si nim zostal aj z debustrolom..

takto to ma byt :-)))
Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..joplins...jedine ako porazíš zlo...je tak že z neho urobíš dobro:)


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (21:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandebilium..
respektive by som ti to mohol aj gramaticky vysvetlit, kedze o tebe je ta znamost ,ze si zastancom pravopisu a gramatiky..
takze

ja som truhlik bol, znamena .ze- som nim bol v case , v minulosti zacatom a aj skoncenom. to jest past simple.
dej zacaty aj skoneny v minulosti.. to je moj pripad..

kdezto tvoj pripad. je- truhlikom si zacal byt v minulosti, nikedy v detskych casoch,,a zostalo ti to do dnes,, co najlepsie gramaticky vystihuje cas present perfect..ktory v yjadruje cas ktory zacal v urcitom useku v minulosti a trva do sucasnosti!!!

paňal malčik??


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-15  (21:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To prenechávam iným. Ja osobne dávam prednosť zvrhnúť ten manuál do hlbín, zaťažený kameňom. Nepripomína to Norimberg 1933 a účel je splnený aj s dobrým pocitom.


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (21:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium-Biblia je nezničiteľná...je chránená samotným BOHOM...pretože BOH si svoje slová stráži a to od chvíle ako ICH SVOJIM DEŤOM DAROVAL....pochopil si to už konečne...alebo né?


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Poznáte ten vtip o pandemoniumákovi?....ide panďáč na metalistický koncert.....a zabudne si vlasy:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-15  (21:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale inak je to sila, však, vy dvaja kostolní truhlíci! Eštebák s heslom o nenásilí na krku je dnes bok po boku s niekým, kto sa chce stať druhým Mašínom a popri tom ešte deklaruje aj kecy z knihy oviec, dovolávajúc sa neexistujúcej modly.


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (21:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...je to iba poskok slobodomurárov...a to že používa pre svoje zlo...slová BOHA...jáááááááj tak to by som sa radšej na súd nedostavil ani ja....takého sa dočká utrpenia....a to fakt nežartujem.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (21:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandamanium..

prestan pouzivat moje vyrazy.. nie si toho hodny..
vymysli si vlastne!!

ty truhlik..:-)))


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-15  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tvoje výrazy, truhlík? Napríklad: ***? Vidíš, nejde mi to...!


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (22:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pansemonium-ešte BOHA budeš rád menovať a prosiť aby k tebe prehovoril...on sa prizerá...ver mi...vie o tvojom každom slove a skutku ktorý si vykonal....počkaj počkaj nemusíš veriť...ale ver tomu že raz umrieš:)...vieš prečo sa bojíš smrti?...lebo NEVERÍŠ...ale čo z tebou bude neviem on je SUDCA:)


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-15  (22:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ten strach zo SMRTI...v tebe vyvoláva iba to...že nevieš čo s tebou bude...nič viac nič menej...Pandemonium veríš že raz umrieš?...bojíš sa?


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-15  (22:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  paneminimum..

Dôvod tvojho hviezdičkovania je uplne iny,, je to dôvod ktorý ani Ty sám nevieš.
No vidim, ze sa Ti moje výrazy páčia, tak máš povolenie ich používať.
Rad učím deti.
Ináč ako bolo na Assaulte??
Cítiš nejaký rozdiel v poklese inteligencie, po absolvovaní??
Pistalka   |   ip:195.49.18   |   2011-08-16  (13:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nestacim sa cudovat, ako sa na dolezite.sk za jeden rok dokazala zmenit "posadka"... zaujimave, velmi zaujimave :)))) veeeelmi zaujimave


bazooka   |   ip:92.52.11.   |   2011-08-19  (02:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HUMUS !!!

Uz davno som si vsimol, ze tento portal totalne ovladla skupina primitivov, hajzlov a bastardov !

Konkretne mam na mysli:

Peter - spina farizejska
Pandemonium - primitiv
Zdenko - provokater
karci - dement

a mnoho dalsich, skoda pisat...bazooka   |   ip:92.52.11.   |   2011-08-19  (02:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf Vasky

nehadz tu viac perly sviniam, tieto stupidne individua su tak dementne, ze pre nich je aj sucasny system rajskou zahradou.

Myslim vyssie menovanych diskuterov. Pre nich sa nielen ze neoplati robit ziadnu revoluciu, a nielen ze si nezasluzia lepsi zivot, ale taki K.O.K.O.T.I. si nezasluzia vobec zit !!!


bazooka   |   ip:92.52.11.   |   2011-08-19  (02:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Dnes som posledny krat na tejto stranke.

S takymi idiotmi, aki zamorili tieto diskusie je skoda premarnit co len sekundu.
bazooka   |   ip:92.52.11.   |   2011-08-19  (02:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dolezite.sk zamorili platene spiny, ktorych ulohou je znizit navstevnost tejto stranky a dari sa im !

Rudo Vasky svojimi nazormi, cinmi o sebe prezradil vsetko. Ostatni mu tu z pritomnych nesiahate ani po kolena. Nielen kvoli hlupostiam co tu tarate, ale za vasimi taraninami nie su ziadne skutky. Vy mate len prazdne reci, ale skutok ziadny. A vy mate drzost otvarat si tu smradlave papule na takeho cloveka !?! Za neho hovoria skutky, vy hyeny !!!

Zalozil snad niekto z vas niekedy politicku stranu !?!

Organizoval niekto z vas niekedy hocico pozitivne pre inych !?!

Napisal niekto z vas cokolvek uzitocne pre inych !?!

Nie ! Nie ! A nie !

A vy mate drzost spinit niekoho, kto toto vsetko uz davno dokazal !!!

Opakujem vam - ste NULY. Ste HYENY. Nemate cenu ani hajzloveho papiera. Za takych ako vy je nielen skoda pohnut prstom, ale takych ako vy treba vytlct prvych !!!


bazooka   |   ip:92.52.11.   |   2011-08-19  (03:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre tych, komu to nie je stale jasne:

Rudo Vasky tu uz dokazal vela, za neho hovoria skutky.
Kto si pozorne precita co hovori, rozumie mu. Kto precita jeho knihu Tretia cesta, pochopi ho este viac. Kto sleduje jeho aktivity, nemoze inak, len sa s nim stotoznit.

A aka je odozva na tejto retardami zaplavenej stranke ?

Takmer vsetky prispevky Ruda Vaskeho su skryte, lebo neviem ktori K.O.K.O.T.I. mu dali stovky minusiek !!!

A naopak - prispevky tychto K.O.K.O.T.O.V. su krasne citatelne, lebo si tu K.O.K.O.T.I. medzi sebou vzajomne klikaju plusky !!!

Je toto normalne ?

Koncim... pre idiotov nebudem marnit casom.


Peter   |   ip:85.248.61   |   2011-08-19  (08:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bazooka, prave si as vyfarbil. Ludia co vedia iba hlupo nadavat, si svoj chrakter ukazuju sami.


Pandemonium   |   ip:85.248.61   |   2011-08-19  (08:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dokonca s obľubou používajú Riťmusove oplzlé slová v bežnej komunikácii. Ešte použijú aj Caps_Lock a vyšperkujú ich bodkami.mtakých nikde nepotrebujú. Ani tu.


jozef   |   ip:87.197.12   |   2011-08-19  (21:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peter, Pandemonium and Co.

Bazooka má 100% pravdu.
Dokázali ste akurát tak skonštatovať, že hlúpo nadáva. Nie, nenadáva hlúpo. Veď ak je niekto K.O.K.O.T, tak mu predsa nebudem hovoriť truľo, alebo galgan. Bazooka len používa čo najvýstižnejšie výrazy. Nemôže za to, že sú to akurát vulgarizmy.


Peter   |   ip:95.105.20   |   2011-08-19  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Platí klasické: Vtáka poznáš po perí, človeka poznaš po reči. Nech si tu ktokolvek vylieva svoj slaboduchy charakter. Rozumny diskutujuci sa pozna aj podla toho, ze ho nerozlozia kriky hlupaka. Chybaju mu fakty. Nizky IQ si ludia kompenzuju nadavkami a neexistenciou faktov.


fidel   |   ip:91.148.15   |   2011-08-19  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Páni veď čo nám dali Kňažkovci, Budajovci po revolúcií nič! Len všetko čo sa dá spoplatnenie a nehorázne ceny za Havlove králikárne toto je ich demokracia po 89tom chudoba, zločinnosť, rozvodovosť, bezdomovcov, exekútorov, kde je katolík a veriaci Mikloško kdesííííí teraz pomôž ?! kdesííííí to sa môžu títo kriklúni a vyzívajúci a koridori sa dívať na vznikajúcu chudobu? Boh ich potrestá haj....zli


albert   |   ip:92.245.19   |   2011-08-21  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudo Vaský ! Aký je kontakt na teba ? Hnonline ťa vyškrtali.


RudolfVask   |   ip:85.216.16   |   2011-08-22  (00:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som na facebooku > Rudolf Vasky.

Potom mám bolg na Sme :

http://vasky.blog.sme.sk/r/50629/Nezaradene.html

Moja E-mail je :

r.vasky@live.com


RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-22  (00:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adresa na face book je :

http://www.facebook.com/rvasky
RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-22  (01:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alebo aj toto :

http://www.facebook.com/rvasky?sk=info


Slobodoslav   |   ip:88.80.245   |   2011-08-22  (02:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=adfYQYth0i8&;feature=player_embedded#!


fidel   |   ip:91.148.27   |   2011-08-22  (16:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď sa ospevuje Budaj, kde je teraz? nech vyjde do ulíc s Kňažkom Mikloškom, nech spravia znova štrngací deň s korydormi kde sú poschovávaný alebo nech idú robiť ku pásu na Kórejcoch, nech budujú znova poľnohospodárske družstvá aby sme boli sebestačný, nech stavajú sídliská, zdravotné strediská.. Do výroby s nimi za 320€ čistého a nech sa skúsia ozvať. Toto je ich slávna demokracia, prísť k slušným platom, zázemiu a ...Rozj....li čo sa dalo z ľudí spravili hlupákov ale raz príde súdny deň a budú sa spovedať aj tak sú prekliaty lebo verím tomu že ľudia posielajú na nich negatívnu energiu, TAK IM TREBA !!!RudolfVasky   |   ip:85.216.16   |   2011-08-22  (17:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fidelko.

Kto ospevuje Budaja ? Ja len konštatujem čo bolo ! Pozri sem a uvidím či si chlap alebo posero !

http://www.thoughts.com/johnybgood


Adam   |   ip:170.252.8   |   2011-08-31  (12:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://pravdu.cz/


MartinRichnavsk . burenuti56   |   ip:84.16.50.   |   2013-02-01  (14:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To, že neovládaš gramatiku nie je chyba spell check-u, ale toho, že si idiot, ktorý nie je schopný sa ju naučiť... Ach...


Ilona . midafoqe07   |   ip:84.16.50.   |   2013-02-01  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf Vasky je starý plesnivý chudák, ktorý patrí na psychiatriu... Žije vo vlastnom svete v predstave, že "vedie" nejakú "krvavú revolúciu"... Je to klinicky chorý človek a mal by byť čo možno najskôr hospitalizovaný. Žije v chorej halucinácii, že je bojovník a nasadzuje život a pri tom len sedí za PC a TV a nadáva... Chudáčik starký, už ani nevie čo je realita...

RUDOLF VASKY DOBRE ČÍTAJ:

- Nevedieš žiadnu revolúciu a už vôbec nie krvavú!!!
- Si NESCHOPNÝ vybehnúť po schodoch, čo ty chceš organizovať???
- Celý deň sedíš DOMA za PC a TV a len nadávaš - len toto VIEŠ! :)
- PREBUĎ SA STARÝ IDIOTón senilný... :D

- SI NA SMIECH... :D :D :D HA HA HA!!! :D


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:78.98.18.   |   2013-06-03  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ilona - néni !

Hé,hé,hééééééééé !

Ja som nikdy nikomu netvrdil že vediem nejakú revolúciu ! Čo ja robím, ja len rozdúchavam malé iskričky revolúcie - ktoré môžu sa rozhorieť a nemusia sa rozhorieť !

Ale ti garantujem, až sa, alebo ak sa rozhoria tie iskričky ktoré dnes rozdúchavam do plameňov, tvoj zadok sa v tej revolúcii dobre priškvarí ! Hé,hé,héééééééééééééééé !!!

A to ti potom len bude sranda ! Ty Ilona !diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Občan (ožran) Havel a polícia


2013-03-11  (15:57)  |  Politika
Mestská polícia v Košiciach dňa 16 novembra 2012 riešila s Václavom Havlom veľmi vážny prípad slobody a demokracie. Problémom bola maska Havla, neskôr prázdna fľaša v jeho ruke, jeho triezvosť či opitosť a neskôr i jeho samotná účasť na zhromaždení papalášov mesta a antikomunistov pri príležitosti 23 výročia novembrového prevratu z roku 1989.

Politická drzosť


2013-02-15  (16:36)  |  Politika
Čo si dovoľujú naši politici, je naozaj za hranicou elementárnej slušnosti. Že vďaka ich výdatnej pomoci je rozkradnutá a morálne zdecimovaná celá naša krajina, sme si za tie roky už akosi zvykli. No to, čo pred národom predvádzajú svojou pracovnou morálkou, už presahuje všetky medze. Najmä poslanci zákonodarného zboru.


K mocnému tomu dubisku ...


2013-02-06  (09:10)  |  Politika
Keď sa zavŕšila "ostblocková" séria ľudových povstaní, ktorých ľudovosť vznikla cestou z ústredia KGB do centrál tajných služieb v satelitných štátoch tábora mieru, tak by nikoho ani vo sne nenapadlo, že slovanský sen o mocnom ruskom dubisku na východe vstane do štvrťstoročia z mŕtvych.


Superman zo Smeru: Tento politik zvláda osem funkcií!


2013-01-31  (11:25)  |  Politika
Právom si zaslúži titul primátor – superman! Prvý muž Považskej Bystrice Karol Janas každý decembrový deň úradoval vo svojej pracovni. Zároveň však celé dni podľa prezenčnej listiny pracoval na Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka. Ako to len dokázal?!


Velké spiknutí mimozemšťanů - CZ dabing


2012-12-18  (14:19)  |  Politika
Oficiálne odvysielané v televízií Science.


Čo sa na dejepise neučí – Kto stál za boľševickou revolúciou?


2012-11-12  (13:54)  |  Politika
Dnes sa deti na dejepise v škole učia, že za veľkou októbrovou socialistickou revolúciou stála najchudobnejšia robotnícka trieda, ktorá sa už nechcela nechávať vykorisťovať. Ťažko si predstaviť, že spočiatku neorganizovaná masa ľudí, robotníkov, dokáže zosadiť niekoľko storočný cársky režim a pritom vybudovať najsilnejší mocenský aparát, aký kedy uzrel svetlo sveta, v podobe ZSSR, z ktorého sa neskôr vykľuje svetová veľmoc založená na ideológií, ktorá sa ako mor rozšíri do celej Európy.


Kartová hra Illuminati III.


2012-10-19  (22:12)  |  Politika
Bermudský trojuholník - čo je za ním


Fakty k vyhláseniu Polície SR ohľadne nebezpečnosti konope


2012-10-14  (13:18)  |  Politika
V bakalárskej práci [2], ktorá cituje [3] (z ktorých pravdepodobne čerpala aj hovorkyňa) sa môžeme dočítať: “THC je 4000 krát účinnějšie než alkohol”. Teda nie je tu reč o nebezpečnosti, ale len o psychoaktívnej účinnosti. Nie je však jasné, ako sa táto účinnosť porovnávala. Mohlo by to napríklad znamenať, že 1 g THC má podobný psychoaktívny účinok ako 4000 g etanolu. Podľa [4] obsahuje marihuana 6 – 18 % THC a podľa [5] má bežný joint okolo 0,24 alebo 0,33 g marihuany. To znamená, že 1 joint obsahuje 0,01 – 0,06 g THC. Jeden panák (4 – 5 cl) vodky (37,5 – 40 % etanolu) obsahuje zas 11,84 – 15,79 g etanolu. Jeden joint by bol teda podľa týchto údajov tak psychoaktívne účinný ako 3,65 až 20,07 panákov vodky. Ak by sme brali do úvahy porovnanie jedného molu THC a jedného molu etanolu, tak jeden joint by mal potom takú účinnosť ako 0,53 – 2,21 panákov vodky.


ZSSR za Stalina - iba fakty


2012-04-21  (17:45)  |  Politika
„Ja viem, že po mojej smrti na môj hrob nahádžu kopu špiny, no vietor histórie ju neľútostne rozpráši!“ J. V. Stalin, 1943


Vítajte všetci späť v ozajstnom svete.Naša jasná budúcnosť je : OZAJSTNÁ krvavá, legitímna a právne ošetri-teľná revolúcia !


2012-03-11  (13:22)  |  Politika
Tak a je to ! Moje tajné prianie sa splnilo ! Pán Boh ma vypočul. Fico má v parlamente nadpolovičnú väčšinu.


Ministerstvo zdravotníctva - člen skupiny Penta


2012-02-11  (12:59)  |  Politika
Ministerstvo zdravotníctva je formálne súčasťou vlády SR, ale v skutočnosti je spolu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou (VšZP) a Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou vysunutým pracoviskom Penty. Na mieste sú otázky: Kto rozhoduje o verejnom zdravotnom systéme? Vláda, alebo Penta prostredníctvom vlády?


Ľ.Huďo-Januárové udalosti vo svete, rok 2012


2012-02-11  (08:31)  |  Politika
“Kto nepozná pravdu je iba hlupák, ale kto ju zatajuje, je zločinec.” Bertolt Brecht


Ktože to tu robí revolúciu? Osoby a obsadenie.


2012-02-10  (20:41)  |  Politika
V súvislosti s aktuálnymi protestami ku kauze Gorila v poslednom období vystupujú v médiách ako líderky-organizátorky protestov aj tri ženy. Možno by vás zaujímalo, kto to vlastne je.


Rok Penty vo vláde: 5,5 milióna rukojemníkov


2012-02-05  (12:56)  |  Politika
Čo sa tých týka, budú premené na akciové spoločnosti a oddlžené. A následne ponúknuté k privatizácii. Nepredpokladám, že by sa našiel samovrah, ktorý by chcel robiť konkurenciu Pente. Po vstupe do tohto biznisu by ho čakala výpoveď 93 % pacientov zastupovaných dva poisťovňami. A tak zostane iba jeden záujemca o kúpu. Predpokladám, že pri takom záujme bude cena trhová, t.j. dopyt rovná sa ponuke. Koľko Penta ponúkne, toľko budú stáť.


Rečníci protestu Gorila: Kto ste?


2012-02-01  (14:41)  |  Politika
Vždy budem podporovať legitímne prejavy odporu voči vládnucej moci. Ako povedal Thomas Jefferson: "Keď sa ľudia boja vlády, to je tyrania. Keď sa vláda bojí ľudí, to je sloboda." alebo: "Ktorá krajina si môže zachovať svoju slobodu, ak jej vládcovia nie sú z času na čas upozornení na to, že ich ľudia si zachovali ducha odporu?"


Financovanie cirkví treba okamžite zmeniť !!!


2012-01-25  (02:07)  |  Politika
Vo februári 2011 začal minister kultúry Daniel Krajcer dialóg s predstaviteľmi cirkví, ktorého výsledkom má byť zmena financovania cirkví na Slovensku. K financovaniu cirkví je treba uviesť, doteraz platí zákon o hospodárskom zabezpečení cirkví z roku 1949, podľa ktorého štát priamymi dotáciami financuje v rámci schváleného rozpočtu platy a odvody duchovným cirkví a poskytuje príspevok na prevádzkové náklady cirkevných ústredí (biskupských úradov). Nemalé peniaze nás stojí aj cirkevné školstvo, platy učiteľov náboženstva a podobné.


Havel hrdina.


2012-01-18  (08:28)  |  Politika
Nezpochybňuji zkušenosti disidentů, každý má nějakou vzpomínku, ale co mají za vzpomínku dnešní třeba třicátnici? Jak si pamatují dobu před rokem 1989. Současná vláda devalvuje morální čest na všech stranách, dává na odiv jaká je doba, co máme nyní, poukazuje na nějaké neexistující hodnoty, které máme v současnosti. Dává na odiv třeba, že máme k běžné potřebě počítače, za komunistů to nebylo. No jistě, ale zapomenou dodat že v té době to nebylo ani jinde na světě. Je to stejné jako tvrzení, že Husité prohráli pro špatnou výzbroj, nebyl jim dodán kulomet a protivník napájel koně 98 oktanovým benzínem. Je to již dost dlouho co jsem položil otázku jednomu poslanci, a to bylo: kolik bylo zapotřebí denně vozů brambor k nakrmení řemeslníků při stavbě Karlova mostu? Odpověděl snad pět potahů. Ó, jak byl moudrý, proto mají tiskové mluvčí. Správnou odpověď neznal, ani jeden vůz. Amerika byla objevena 1492 a brambory jsou známy v Evropě zhruba 250 let.


Konzervatínvy inštitút Jaroslava Haščáka


2012-01-11  (14:19)  |  Politika
Mám za to, že tak ako historici delia obdobie na pred Kristom a po Kristovi, tak aj na Slovensku, časom, budeme deliť etapu verejného života na: pred Gorilou a po Gorile. Alebo, tak nejako. V každom prípade sa pri tristnom obnažení PENTA reál politiky akosi opomína ešte jedna zaujímavá skupina, ktorá tancuje tak ako Haščák a spol. píska. A síce svet tvz. „nezávislých“ think- thankov a svet mediálny (v mnohých prípadoch sa tieto svety prekrývajú). Práve tieto zoskupenia hrajú, ako nepriamo priznáva Haščák v Gorile, v celom procese korupcie, dôležitú úlohu. Oni majú totiž ovplyvňovať verejnú mienku a tak vlastne vytvárať dopyt po riešeniach, na ktorých sa PENTA kráľovsky obohacuje.


Ľ. Huďo - Národnoštátne záujmy a NWO


2012-01-05  (23:21)  |  Politika
Nový svetový poriadok nie je fikciou, konšpiračným blúznením ani prázdnym teoretizovaním. Jeho nástup a realizácia je faktom, pred ktorým …


Ľ. Huďo - Novembrové udalosti vo svete


2011-12-06  (15:14)  |  Politika
Pravda je viac ako moc, preto je trvalá. Karel Čapek


Hranice a obranné zóny Spojených štátov európskych


2011-10-15  (12:08)  |  Politika
Onedlho príde chvíľa, keď aj oficiálne vyhlásia Spojené štáty európske (SŠE). Samozrejme sa znovu neopýtajú ani členských krajín ani národov. Okrem menej očividných vecí to má viac, veľmi ľahko viditeľných znakov.


Euroval, cesta do pekla.


2011-10-13  (15:52)  |  Politika
EÚ pripravila nový základný zákon. Ide o takzvanú zmluvu o Európskom stabilizačnom mechanizme (ESM), medzi členskými štátmi používajúcimi spoločnú menu euro. Do platnosti má vstúpiť po júne 2013 a má plniť úlohy doteraz plnené EFSF (European Financial Stability Facility) a EFSM (European Financial Stability Mechanism). Tento zákon rozvíril hladinu na politickej scéne aj u nás, známy ako euroval. O čo vlastne v ESM ide?


Pravda o Eurovale


2011-10-12  (15:50)  |  Politika
Nechajte už prosím Grécko skrachovať. Je to jediná cesta z morálneho úpadku, ktorý v Európe zažívame.


15.11.2011 - Světová revoluce Opravdové demokracie


2011-10-11  (21:54)  |  Politika
Blíží se den, kdy se má konat po celém světě revoluce proti současnému systému typu virtuální peníze bez hodnoty či vláda mafiánů skrývajících se za iluzí práva a demokracie. Jestli se jedná o skutečné pozitivní hnutí nebo naopak nějakou předem připravenou akci globalistů, to si nechť zodpoví každý sám za sebe dle svého svědomí. Ale je jisté, že by odkaz na takovouto obrovskou akci by neměl chybět na Dolezite.sk .


Ve pátek 30.9.2011 - Eduard Chmelár utékol preč od Vaského jako čert od svacenej vody !


2011-10-03  (11:48)  |  Politika
Dňa 30.9.2011 o 17:00 sa v bratislavskom DK Ružinov uskutočnila konferencia o priamej demokracii. Vystúpili tam poprední zástancovia a teoretici z domácej a českej scény, ktorí mali obhajovať teoretické aj praktické princípy priamej demokracie ako riadenie spoločnosti priamo občanmi.


Politiku netreba! Existuje niečo lepšie! Pomôžeš to zrealizovať?


2011-10-02  (14:51)  |  Politika
Alebo sa mieniš len sťažovať a nečinne prizerať kolabujúcemu systému? AKO POMÔCŤ: http://nr.zeitgeistmovement.sk/web/pomozes-je-to-jednoduche + pridaj svoje nápady do komentára!!! Človek nezistí čoho je schopný pokým to neskúsi!


NEW WORLD ORDER : Postavme sa im!


2011-08-25  (23:21)  |  Politika
Ľudstvo je spútané v neviditeľnom väzení tvorené médiami, životný štýlom a hodnotami dnešnej doby. Aby sme zničili New World Order je potrebné zbúrať hranice myšlienok a sprístupniť svet neobmedzených možností. Elity sa dajú zabiť ale NWO sa nedá poraziť len politikou a hrubou silou. Je dôležité napraviť škody ktoré boli spôsobené na našom myslení a vnímaní sveta.


Manifest - Za náš hlas!


2011-08-22  (19:43)  |  Politika
Ak súhlasíte s presadením navrhovaných zmien, uvedených v tomto dokumente, zoberte si ho prosíme za svoj. Bol vypracovaný obyčajnými ľuďmi, občanmi Slovenskej republiky a nesleduje žiadne sebecké ciele. Je koncipovaný s úprimnosťou a v medziach slušnosti. Neobsahuje síce požiadavky, ktoré by vyvolali okamžitú zmenu a zlepšenie situácie v SR v konkrétnych oblastiach napr. sociálnych záležitostiach či daňovej politike, ale dve základné požiadavky, ktoré sú v ňom uvedené podľa nás prinesú významné zlepšenie a posilnenie demokratického zriadenia v Slovenskej republike a v budúcnosti jednoduchšie presadzovanie našich predstáv. Dúfame, že sa pre tento cieľ dokážeme zjednotiť, pretože sami sme slabí, ale ako masu nás budú musieť rešpektovať! Prosíme Vás, podporte túto iniciatívu akýmikoľvek inteligentnými prostriedkami. Ďakujeme


Dopis, který byl zaslán UBS aneb Jak to chodí u Policie.


2011-08-04  (14:12)  |  Politika
Dopis, který byl zaslán UBS od kolegy "strážmistra" z útvaru SDP PČR. Kolegům neřekne nic nového, ale pro občany České republiky je to nádherně popsaný pohled do myšlenek "skoro poldy", který je ještě stále "trochu civil". Doufám že se kolega neurazí za toto označení.UBS děkuje za všechny kolegy. Milí kolegové a přátelé z UBS a dalších odborových organizací! Důvod, proč jsem se rozhodl k napsání tohoto dopisu je, že si potřebuji urovnat myšlenky a zároveň s tím se i "svěřit". A protože jsem paranoidní, bude to bohužel dopis anonymní.


Vladimír Putin: USA sú parazitom globálnej ekonomiky


2011-08-03  (18:09)  |  Politika
"Kto kontroluje potraviny ovláda ľudí, kto kontroluje energiu môže ovládať celé kontinenty, kto kontroluje peniaze, môže ovládať svet." Henry Kissinger


Kauza Dominiqua Kahna skončená. USA nemajú zlaté rezervy


2011-07-12  (19:16)  |  Politika
New Yorská násilnicka kauza DSK skončila pre chuligánov, ako ich nedávno nazval Putin, z Federal Reserve and The City of London totálnym fiaskom. Ešte vždy pozerám na týchto chuligánov s najväčším obdivom. Zorganizovať tak dokonalý matrix ako sa im to podarilo od dobytia anglicka a založenia Bank of England stojí za zložený klobúk. Ale ako sú tlačený do kúta zvonku aj zvnútra tieto tvory bez tváre a chrbtovej kosti, ktoré nám tu permanentne pripravujú bitúnok: od Francúzkej revolúcie cez obe vojny a Boľševickú revolúciu po komunizmus atď., tak s DSK títo páni v bielych golieroch spadli tvárou do hnoja.


Lidé vyjdou do ulic. A bude to zlé...aneb se bojí ?


2011-07-09  (11:05)  |  Politika
Otázka, zda lidé vyjdou do ulic nespočívá v tom, že by se báli, ale nepovažují to za účelné. Aparátčíci mají proti lidem, dvě nejúčinnější zbraně, které použijí kdykoliv se budou cítit ohroženi na životech, nebo na svých politických postech, pokud budou ohroženy jejich příjmy, nakradené majetky, nebo politické posty. První zbraní jsou dluhy. Vzpomeňte začátky roku 2000. Do té doby získat půjčku bez ručitele bylo prakticky nemožné, pokud člověk....


Ďaľšie z politiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Rasové tabu, I. diel

Čo je ľahšie - ovládať zomknutý národ, tvorený logicky uvažujúcimi ľuďmi so silnou osobnosťou, vôľou a schopných dlhodobého plánovania alebo degenerovanú kriminálnu masu bez identity, s nízkym IQ, uvažujúcu krátkodobo a usilujúcu sa o okamžité uspokojenie pudov?


Posledný rozhovor o vitamíne C

Vnútorné ticho

J.Dušek - bezcenzury

Konšpiračný teoretici môžu otvárať šampanské?

Tati, proc sme napadli Irak?

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3795 s