17. September 2019
    
Thrive movie - Dolezite.sk

Thrive movie


  2012-03-17  (11:51)  |  Video
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Thrive movie

Uputávka: (yt/watch?v=OibqdwHyZxk )

.

Dokument: (yt/watch?v=vF3cWLKNUSA)

(cca 2 hodiny), v popise sa nachádza odkaz na stiahnutie dokumentu a tituliek.

Tento dokument odporúčam pozrieť. Nahliada na isté problémy z veľmi neobyčajných uhlov. Myslím si, že takto vysvetlené informácie sú jednoduché a ľahko pochopiteľné, ľahko vysvetliteľné. Keby každý a jeden video tento dokument a pochopil by o čom sa v ňom hovorí, do večera tu máme revolúciu. Šírte informácie! (Mne osobne sa nepáči futuristické poňatie stoličiek, stolíka a monitorov. Ani to, že na konci namiesto rovnováhy hovorí o toruse, rovnováha je lepšie vyjadrenie ale iste to každý pochopí.)

 

REVIEWS

"STOP WHAT YOU ARE DOING, sit down, and watch this film! No REALLY, I mean it. This is one of the most IMPORTANT films I’ve seen…Thrive brings together the New Energy and Occupy movements in a coherent, well constructed synergy that EVERYONE should see NOW!"

-Mark Heley, Blogger, markheley.com
WHAT VIEWERS ARE SAYING"MUST, MUST SEE! This film is a considered, thoroughly researched, even-handed look at the state of the world in all of it shame and glory."

-J.C.

".... Literally my favorite film of all time and has not only put wind in the sails of my life in general; but made me feel less alone and more vibrant in who I am specifically and what I specifically came here to do and be."

-D.M.

"I lived in the world of "institutional investment banking" working with the 13th largest firm in the US for almost a decade (research department and national research conference coordinator) in the 80s and I can assure you that the film is accurate. Technologies in so many fields, including medical cures that I personally viewed were, and still are, buried. Yes, it is time to wake up, but more importantly, it is time to support the movement and get involved. The site has it all and I have signed up."

-J.S.

"I watched the movie yesterday and it was so amazing I had to watch it again today!!"

-J.H.

"This is a wonderful movie! There is a lot of information covered (and uncovered) that every person needs to be aware of in order to create change in this world. I am so happy to see and hear this finally come out. It is explained in a clear and understandable way. I highly recommend it!"

-M.A.

"In these times of depression and chaos, we need hope. This video is a comprehensive review on world events that affect all of us. What I like about it is that it also gives solutions. Highly recommended..."

-J.H.

"... The production of this movie is excellent, the content controversial, and the actions you take because of it are essential. "

-S.W.

"One of the most informative and interesting documentaries I've watched!!! You will not be sorry to view this. It gives a very knowledgeable insight into quantum physics and then moves into how our government and a few selekt people have so much control over what happens with our money, our health, the health of our planet and our awareness of that information... Very eye opening!!!"

-Renee

"Watched this last night and was blown away. I literally cannot believe that this movie actually got made. It's amazing. Each of us in here needs to see this one. It covers aliens, alternative energy, conspiracy theories, and solutions to the political problems plaguing the world. What more could you want? It's a great, great documentary. Loved it."

-T.W.

"This is the most earth shattering myth breaking visionary movie I've ever seen..."

-P.P.

"This is the most important wake-up call in the last 100 years."

-L.B.


Thrive movie
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že toto video je dôležité alebo zaujímavé? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
pilgrimdou . kiripyse01   |   ip:92.28.239   |   2012-03-17  (12:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som to skukol hned ako to vyslo, myslim na Orgonete alebo NWOO, osobne som mu dal podnazov ALL IN ONE, vsetko v jednom, vyborne dielo, bol som milo uneseny a odporucam ho vsade mozne.
Zial, najcastejsia reakcia ludi je, ze konspiracia a neveria. Nuz, kto z hora dane nema, v apatiece nekupi:-)


Karol . wiqukeha84   |   ip:195.91.55   |   2012-03-17  (12:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to dobry dokument, ale existuje mnoho dalsich napr. Zeitgeist, ma niekolko dielov, odporucam, ale vc podstate riesia to iste len inym sposobom.


Thrivemovement . wakujupi39   |   ip:178.143.2   |   2012-03-17  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dávam sem odkaz na thrive movement: http://www.thrivemovement.com/ . Odporúčam prezrieť celú stránku, veľký prínos.


pilgrimdou . kiripyse01   |   ip:84.13.193   |   2012-03-17  (12:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som to skukol hned ako to vyslo, myslim na Orgonete alebo NWOO, osobne som mu dal podnazov ALL IN ONE, vsetko v jednom, vyborne dielo, bol som milo uneseny a odporucam ho vsade mozne.
Zial, najcastejsia reakcia ludi je, ze konspiracia a neveria. Nuz, kto z hora dane nema, v apatiece nekupi:-)


pilgrimdou . kiripyse01   |   ip:84.13.193   |   2012-03-17  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sorry za zdvojeny prispevok.
Priznam sa, na tie dodatocne dokumenty, ktore maju myslim po 4 hodinach som zatial cas nemal. O co tam v strucnosti ide?mili . retepyje82   |   ip:151.80.14   |   2012-03-17  (15:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už je to tu dané po 4 krát .... Ale slušný dokument .


Hellvy . xilitape14   |   ip:89.173.22   |   2012-03-17  (16:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hlava-nehlava, pseudoveda bez podložení, nič nové, pozliepané veci z predchádzajúcich prác iných autorov... skrátka Procter & Gamble. Podľa mňa veľmi slabé, osobne neodporúčam strácať čas.


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.18   |   2012-03-17  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TIP:
kto to bude video sťahovať, tak si k tomu treba dodatočne stiahnuť titulky. Našiel som ich na uložto.sk. Prehrať sa to aj s titulkami potom dá napr. vo VLC playeri - tam treba nastaviť v ponuke video - film s titulkami a zadať cestu k stiahnutému súboru.

zdravím :)
JurajOpaleny . ticenoci90   |   ip:178.40.15   |   2012-03-17  (20:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak má niekto trpezlivosť nech si pozrie http://orgo-net.blogspot.com/2012/03/doplneni-dokumentu-thrive.html


JUDrSloven . lefusewo8   |   ip:178.143.1   |   2012-03-18  (00:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Podnetný dokument. Na čo čakáme ?


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.18   |   2012-03-18  (07:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Hellvy
sa veľmi mýliš ak si myslíš že film neprináša nič nové. Tak napr. už len hlavná postava v tomto príbehu nie je len bežným človekom či investigatívnym novinárom. Naopak, je to človek z "vyššej spoločnosti", ktorý bol v živote pripravovaný na to, aby prevzal vplyvné rodinné impérium. Ale on sa rozhodol inak ...
Majkl65 . hajipybo6   |   ip:178.143.2   |   2012-03-18  (08:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  odporúčam minimálne prelistovať ich stránku http://www.thrivemovement.com/ , vyzerá to zaujímavo.

hellvy: je to prínosné. zhrnutie, trošku iné pohľady, iné postrehy. a ako povedal smartang, ten človek mohol patriť k tým, proti ktorým bojuje, no svoj život využil ináč. video je prínosné už len tým, že je tu znova a uvidia ho ďalší a ďalší. mimo to zatiaľ má 13 zdielaní na facebooku, možno toto video videlo 26 ľudí ktorý o takýchto témach v živote nepočuli a neuvažovali a zasadilo to v nich semienko odporu voči systému, i semienko zvedavosti taktiež. tak isto web stránku thrive movement je prínosná, minimálne prehľadom sektorov na ktoré sa máme sústrediť a aj ich tam popisuje.

mili: prečítaj si čo som napísal o 1 - 1,5 cm vyššie


Gregory . januxyxi81   |   ip:88.212.40   |   2012-03-18  (10:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No... môj názor je taký, že je to ďalšie video na zabitie času, bez akejkoľvek konkrétnosti. Všade sa hovorí o desiatkach laboratórii v ktorých skúšali voľnú energiu ... počul niekto z vás o nejakom konkrétnom??.. skrývajú tie laboratória Obama s Putinom vo vrecku a nikomu ich nechcú ukázať?.. a podobne je to aj s UFO a mimozemšťanmi. Asi ako s Yetim... všetci o ňom hovoria ale nikto ho nevidel :)) Ale v jednom pravdu má.... chyba je v myslení spoločnosti a v ľudskej stupidite. Odporúčam si vyhľadať a pozrieť prednášku českého neuropatológa Františka Koukolíka "esej o stupidite"...tá aspoň stojí fakt za zamyslenie. :))


JUDrSloven . lefusewo8   |   ip:178.143.1   |   2012-03-18  (11:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Gregory, prosím v záujme objektivity, prehodnoť svoj názor na vec...nespočetné množstvo dokazov, ktoré nám tu mimozemšťania nechávajú po tisícročia, len sme neboli dostatočne vyspelí im porozumieť...až dnešná modernejšia technika vie rozlúštiť dané odkazy...prečítaj si niečo trebárs o Sumeroch,ktorí využívali mnohé prírodné zdroje bez bohapustého poškodzovania životného prostredia...lietali na prírodný olejový pohon, našli sa zásobníky toho oleja... žiadna ropa...žiadny zničujúci priemysel...na českých odborníkov sa nedá spoľahnúť, prekrútia info vo svoj prospech, na úkor objektívnosti,to je vo vedeckých kruhoch známa vec...


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.18   |   2012-03-18  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gregory:
No veď práve o tom to je. Že akékoľvek konkrétne a priame dôkazy - tie z kategórie TOP, sú dobre strážené a nedostaneš sa k nim. Napriek tomu v tom filme je pre každého priemerne inteligentného človeka dosť priamych aj nepriamych dôkazov, historických zápisov či svedectiev z ktorých nemôžeš pochopiť nič iné len to, že sme dlhodobo a zámerne manipulovaní a udržovaní v nevedomosti. Vďaka internetu sa o tom teraz dozvedajú masy pričom sa zobúdzajú z tvrdého spánku. Veci napodiv, začínajú dávať oveľa väčší zmysel než to, čo ná oproti tomu servírujú oficiálne médiá a politici. Už to nie je o konšpiračných teóriách - každým dňom vzrastá presvedčenie že toto je už realita. Sleduj čo sa deje s EU a evrom a rozmýšľaj.

Ja som napr. od malička veril že rusi nás v 68 naozaj oslobodili. Nakoniec, však sme ich sami pozvali. Ako hlboko som sa mýlil ... Podobne ako s EU a evrom. Bol som veľký prívrženec integračných snáh. Ale som si to rozhodne inak predstavoval. Sa teraz nestačím sa diviť kam sa to všetci spoločne rútime a žasnem nad tým, ako sa k tomu stavajú politické elity. Môj ďalši hlboký omyl - USA. Demokracia, sloboda,voľný trh ... takto som si to predstavoval. Až prišla kríza a videl som neuveriteľné veci. Uvidel som hlinené nohy, na ktorom toto všetko stojí. Úbohosť v celej svojej kráse. A ako sa rieši kríza? Nuž ...tlačia sa peniaze a rozdávajú sa záchranné balíčky bankám. Že WAW - tak toto je ten voľný trh.

Nuž, kto už toto nevidí, nie je mu pomoci.
John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2012-03-18  (16:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To si len tak nechate tlacit kaleraby do hlavy? Ked si niekto dovoli kritizivat mega korporacie, tak uz plava s rybickami.
Ten chlapik z P&G je jeden z tych '/\ hore', ako inac by mohol este dychat?

Mega kampan pre verejnost, 'my nie sme ty zli, leby my sme dobri'. To vas pekne klofli.

http://www.imdb.com/media/rm845397248/tt2063834
http://www.benabraham.com/html/illuminati_-_4b.html [nahodna stranka]

Exkurzia uputakvou.

... connect the dots ...
- G(eometria)
- Efez, Turecko
- Cina (cisarsky ? lev / drak)
- Chram 'boha' Osiris, Egypt
- Slnko
- Pav
- Pozdrav Slnku

The Code + The problem = Solution(s):
- Embrace OUR liberty (ten surfista urobil parohaca oboma rukamy - si to spomalte, potom nasleduje M. L. King -> ty ludia su rasisti)
- Stand up for OUR future ( /\ v naznakoch ?)
- Be part of convers(at)ion
- Be a part of THE solution (takze teraz si 'sucastou' problemu; aj Hitler mal 'jedine' riesenie)

Vsade sa pise 'OUR' (nas/nasa) a nie YOUR (tvoj/tvoja). To hovoria 'oni' o sebe, a nie 'oni' o nas (tebe a mne).
Vsak nech si hoveju!


http://tv.naturalnews.com/v.asp?v=AAB103AD67A6CF89D43E05FCEE34DEC4


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:178.143.2   |   2012-03-18  (21:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  John11146 máš pravdepodobne pravdu, no tušil som to. To možné prepojenie na korporácie mi nesedelo, ani ten ezoterický štýl.

pravda však je, že väčšine toto zhliadnutie pomôže ale mali by sami študovať, hľadať hnutia, premýšlať, nájsť samich seba a toto tam ten pán nepovedal čo sa mi pri 12 sektoroch a hĺbke niektorých tém zdavo znova veľmi podivné.

cui bono? predovšetkým ľudom, i ked infiltrácia a falošné vytváranie takýchto hnutí je samozrejmé


ramm . lacajevu37   |   ip:176.61.22   |   2012-03-18  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pokračovanie THRIVE je niečo úžasné, dakujem JurajOpaleny za odkaz. TYCH 8 HODIN STOJI ZATO. ešte tomu všetkému pochopiť na 100% a bolo by to super.


interbulo . qasapeqy40   |   ip:88.212.36   |   2012-03-18  (22:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O čom potíte? Idem kuknúť na Ďuriho, neviem, ale nezdá sa mi!!!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Elektronický koncentrák


2013-05-15  (09:54)  |  Video
Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?

Tento obludný systém se reformovat nedá!


2013-05-06  (20:00)  |  Video
O zdravotnictví, politice, korupci a nutnosti obnovení občanské společnosti hovoří s až šokující otevřeností známý lékař z oboru celostní medicíny (psychosomatiky) v pořadu Hydepark ČT dne 7.2.2011


Pravda poznání spiknutí chemtrails podvod illuminati nwo konspirace ufo mms drogy ufo cz dabing


2013-04-21  (11:50)  |  Video
Takový sestřich zásadních faktů které by vám mělo pomoci pochopit co se okolo a svámi děje... Ps: S mms mám vlastní velice pozitivní zkušenosti , a v mém okolí čím dál více lidí také.


Zakladatel Facebooku v Illuminatoch


2013-04-17  (00:03)  |  Video
Mark Zuckerberg a jeho mikina plna symbolov


Natáčať úrady a úradníkov je možné!


2013-04-16  (09:26)  |  Video
Natáčať úrady a úradníkov je možné! Nedajte sa zastrašiť otázkou či máte na to povolenie !!!


Berieme si spat svoju krajinu


2013-04-11  (23:26)  |  Video
19. 1. 2013 Bratislava


How-Know: Bitcoin - virtuálna mena (Video prednáška)


2013-04-09  (17:59)  |  Video
Juraj Bednár (Digmia - http://www.digmia.sk/) rozprával 18. januára v UPeCe o virtuálnej mene Bitcoin. O tom, ako to funguje, v čom je lepšia ako fiat peniaze, kde sa dajú Bitcoiny získať. Mgr. Juraj Bednár vyštudoval informatiku na Fakulte Matematiky, Fyziky a Informatiky UK v Bratislave. Venuje sa bezpečnosti, budovaniu serverových fariem a open-source. Je spoluzakladateľom spoločnosti Digmia. Zároveň je externým prispievateľom časopisu InfoWare. Medzi jeho záujmy patrí evolučná teória, ekonómia rakúskej školy, ázijská kultúra a čokoľvek, čo súvisí s IT a bezpečnosťou. Patrí medzi zakladajúcich členov SKLUG, momentálne časť svojho času venuje práci pre Spoločnosť pre Otvorené Informačné Technológie (soit.sk) a hackerspace Progressbar (progressbar.sk).


Dokumentárny film o ceste na Mesiac - CZ


2013-04-07  (16:40)  |  Video
Najlepší film o ceste na Mesiac aký som zatiaľ videl. Zbiehajúce sa tiene, dôkazy že prenosy boli robene len z obežnej dráhy okolo Zeme. Úvahy o tom ako mohli preletieť radiačným pásom Zeme a prežiť - bez štítov atd...


Tajemný vesmír S03E02 - Paralelní světy HD


2013-03-27  (03:00)  |  Video
Dokumentární seriál o vesmíru.


Zdrogovaný Hitler, šokující historie ! Realita na drogách ! Jedinečný dokument


2013-03-27  (02:29)  |  Video
Tak tento dokument konečně odhaluje podstatu hitlerova úspěchu, pochopíte jak mohl tak dokonale neunavně řečnit. Ono na takovém pervitinu by vté době ovládl svět kde kdo.. No konečná dokument který jasně dokazuje že svět málem ovládla jediná smažka


Plánované stárnutie vecí - Žiarovková konšpirácia


2013-03-15  (11:28)  |  Video
Nepotrebuje komentár...


Pravda o našem spánku


2013-03-13  (15:13)  |  Video
Když je noc tak většina lidí jde spát a ráno se probudí, někteří si pamatují, že měli ve spánku sny, jiní neví, jestli měli ve spánku sny. Tělo spánek nutně potřebuje, pokusy nám ukázali, že nedostatek spánku ohrožuje naše zdraví a může vést i k naší smrti. Když spíme, dochází v našem mozku a našem těle k důležitým změnám, které nebylo možné realizovat v době, kdy nespíme, vše v nás a okolo nás se mění, protože je to živé. Spánek potřebuje nejvíce náš mozek, protože v něm dochází k velikému množství změn, a když spíme tak se v mozku mnohé mění a sny slouží k tomu, abychom umožnili mozku změny provést a nezabývali jsme se mnoho myšlením.


Pološero Byznys v bílých pláštích Šokující pravda vyplouvá na povrch Důkazy i


2013-03-13  (14:52)  |  Video
Tak opět další reportáž tentokrát odhalující špici tohoto ledovce jménem farmaceutika a její podvody a kšefty s lidskými životy i s zdravím. Vidíte zde jasné svědectví jak farmaceutických zástupců tak doktorů uplácených zájezdy dárky ihotovostí. Šokující realita, tak popřemýšlejte nejste náhodou také obětí tohoto monstrózního zvráceného byznysu ?


Hranice casu Hrátky s časem uzasny dokument dabing


2013-03-11  (23:02)  |  Video
Dokument


Přednáška - Vegan Fighters (Veganfest 9. 3. 2013)


2013-03-11  (19:11)  |  Video
Záznam přednášky, která proběhla v rámci Veganfestu dne 9. 3. 2013 na Skleněnce a která se věnovala veganské výživě a sportovní suplementaci. Přednáší Jan Müller a Iva Linda Maruščáková.


Moudrý a záhadný Buddha dokument CZ dabing díl 1zajímavé skutečnosti


2013-03-10  (11:28)  |  Video
Dokument o budhovi !


Čítanie myšlienok


2013-02-06  (13:39)  |  Video
Čítanie myšlienok


Programovanie osobnosti - full version


2013-01-26  (12:59)  |  Video
Ako to funguje


Berieme si späť svoju krajinu


2013-01-20  (08:52)  |  Video
Berieme si späť svoju krajinu ! nám. Slobody, BRATISLAVA 19.1.2013


Obrana pred psychopatmi III


2013-01-09  (20:17)  |  Video
Dokument.


KVANTOVÉ PROBUZENÍ - Pravda o roku 2012 (celý dokument)


2012-12-15  (17:37)  |  Video
Vynikající italský dokument o probíhající transformaci. Slovenské titulky. Převzato z kanálu YouTube.com > Lindush1105


2012 Pravda taká aká je - SK dabing


2012-11-30  (17:23)  |  Video
Najsledovanejšia otázka 2012..priame odpovede bez okolkov!


Od Fica do Fica (dokument)


2012-11-22  (11:53)  |  Video
Film, z ktorého môže prísť zle. Slovensko, aké si nechceme pripustiť. Krajina nášho srdca. Dokument / Zuzana Piussi / 2012


Pri všetkom optimizme bude iba horšie ! Globalizácia


2012-09-14  (14:46)  |  Video
Konferencia SSI Korene - Doc.Ing. Peter Staněk, CSc


The Union: The Business Behind Getting High CZ titulky


2012-09-11  (15:09)  |  Video
Dlho utajované a potláčané informácie konečne slobodne aj na Youtube...


Plán mocnářů na globální vyhlazení lidstva odhalen!!! Dr.Webster Tarpley Ph.D. 23.5.2011 CZ


2012-08-18  (17:23)  |  Video
Video


Matrix je metafora


2012-07-10  (10:32)  |  Video
Vysvetlenie!


Deň pred odhalením


2012-06-30  (19:34)  |  Video
The Day Before Disclosure je ocenený nórsky dokumentárny film, ktorý predstavuje podložené fakty a svedectvá o prítomnosti mimozemských inteligencií na Zemi, a o zahladzovaní a diskreditovaní informácií s tým spojených.


Veď oni....


2012-06-07  (20:22)  |  Video
To nič, to oni sa len tak hrajú, oni nám takto skrášľujú oblohu, aby nebola len modrá....


19 minút....


2012-05-08  (10:41)  |  Video
19 minút, ktoré možno niekomu predsa pomôžu zmeniť pohľad na určitý fakt....


Odpojte se od MATRIXU!!! - NÁVOD aneb Informační válka


2012-03-17  (15:01)  |  Video
Video. Veľmi poučné ale hlavne vám ušetrí drahocenný čas!


PROČ SE MUSLIMKY ZAHALUJÍ ?


2012-03-16  (12:39)  |  Video
Cílem tohoto videa je objasnit, proč se muslimky zahalují, a porovnat realitu s mýtem o utlačování žen.


Ďaľšie z videií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

4.3.2010 byl zastřelen autor konspiračních teorií o 11. září

Ozbrojený muž, který se ve čtvrtek snažil dostat do budovy Pentagonu ve Washingtonu a byl zabit při přestřelce s bezpečnostní službou u vchodu, byl identifikován jako šestatřicetiletý John Patrick Bedell, který na internetu šířil konspirační teorie o teroristickém útoku z 11. září 2001.


Máme svoju históriu, jazyk, kultúru

SEXUÁLNE ŠKANDÁLY PÁPEŽOV

Uhlíkovka: Největší daň v dějinách lidstva je p...

SMEKNĚME

The Arrivals

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.2465 s