21. September 2019
    
Uhorský revanšizmus, George SoroS, pád Eura a vojna v strednej Európe - Dolezite.sk

Uhorský revanšizmus, George SoroS, pád Eura a vojna v strednej Európe


  2010-06-03  (23:51)  |  Z domova
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Uhorský revanšizmus, George SoroS,  pád Eura a vojna v strednej Európe


Kto nepozná minulosť, nepochopí budúcnosť. ( Thomas Mann )
Kto ovláda prítomnosť, ovláda minulosť - kto ovláda minulosť, ovláda budúcnosť.
( G.Orwell )

Pred pár rokmi som prezentoval myšlienky o možnej vojne v strednej Európe, všetci sa len smiali.....
možno ich čaká kruté prebudenie!
Minulosť je ako krištáľová guľa, z ktorej sa dá „veštiť „. Nie nadarmo sa hovorí, že história sa opakuje. Rozdiel je v tom či sme ochotný sa z nej poučiť a či sme konečne natoľko dozreli aby sme vedeli čítať medzi riadkami písanými víťazmi. Múdri ľudia sa snažia poučiť zo svojich chýb, ktoré spravili. Zdá sa nám to prirodzené. Ako malé dieťa čo pritisne svoju dlaň k žehličke aby si nadosmrti zapamätalo, tú pálčivú bolesť a nikdy to už nespravilo.

Ja viem môže to byť ťažké, vyhradiť si chvíľu svojho času a niečo si prečítať a dokonca nad tým aj popremýšľať. Stojí to vôbec za tú námahu, nájdeme si chvíľku času? Veď je toľko dôležitejších vecí, napríklad pozrieť na facebook alebo si stiahnuť najnovšiu pesničku od nejakého pseudointerpreta, ktorého omieľajú v rádiu, zvlášť ak sa jeho slovná zásoba obmedzuje na bitch (suka), fuck alebo motherfucker (preklad asi zbytočný).

Jeden hlupák je jeden hlupák. Dvaja hlupáci sú dvaja hlupáci.
Desaťtisíc hlupákov je historická sila. ( L.Longanesi )

Problémové vzťahy medzi Maďarmi a Slovákmi sú dobré známe. Prečo ten Slovák tak nenávidí úbohých Maďarov? Stále im ubližujeme ako sa dozvedáme zo zahraničia. Hoci majú priam nadštandardné práva oproti ostatným menšinám, ale stále je nejaký problém. Odpoveďou prečo je to tak je maďarský komplex menejcennosti a zahraničný lobing, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani Izrael. K maďarskému komplexu sa nebudem vyjadrovať obšírne v tomto článku. Stačí azda spomenúť, že Uhorsko prekladajú zámerne len ako Hungary, čím evokujú za hranicami dojem nejakého 1000 ročného maďarského kráľovstva, čo je vyslovená lož. Uhorsko bolo domov mnohých národov i vlasťou Slovákov. Maďari v nich boli malá menšina, ktorá sa nanešťastie dostala k moci po Rakúsko - Uhorskom vyrovnaní v roku 1867. Následne sa stupňovala maďarizácia do obludných rozmerov čo vyústilo k prepisovanie mien, zemepisných názvov, posielaniu slovenských detí do maďarských rodín na dolnú zem, kde ich mali za otrokov. Týmito skutkami sa zapísali do nášho národného povedomia ako hnusný násilníci, zbabelci a hlavne klamári. Avšak aj napriek ich teroru a nátlaku nenávidený slovenský národ prežil a poriadne ich predbehol ekonomicky. To musí byť veľký úder pre ich ego. Nečudo, že sa snažia ovládnuť južné Slovensko, ktoré je strategicky veľmi významné, kvôli obrovským zdrojom podzemnej vody. Ekonomický zisk v budúcnosti by činil pre nich nezanedbateľnú čiastku.

Čo sa týka zahraničného lobingu, stačí si len jedno meno zapamätať - George Soros. Jeden z najznámejších a zároveň najkontroverznejších finančníkov, vlastným menom Schwartz, sa narodil 12. augusta 1930 v Budapešti v židovskej rodine. Po vojne sa usadil v Amerike. Tento pán je jeden z najlepších špekulatívnych finančníkov na svete s neskutočným vplyvom na politiku. Navonok pôsobí ako veľký dobrodinec a pumpuje peniaze do svojich nadácií jedna z najznámejších je Nadácia otvorenej spoločnosti (Open Society Foundation), ktorá bojuje za demokraciu. Ja by som to skôr nazval hrou domino. Domino, na ktorého začiatku sú revolúcie, vojny a nakoniec to najdôležitejšie peniaze a moc. Soros patrí medzi čelných predstaviteľov spoločnosti Bilderberg a Trilateriálnej komisie, spoločenstva mocných a vyvolených politikov, bankárov, boháčov a inej hávede, čo hovorí samo za seba.

Aký je vzťah medzi Sorosom, pádom eura a vojnou v strednej Európe?
Média sa veľmi opatrne vyjadrovali o tom ako Georg Soros pokoril Bank of England inými slovami stál za pádom Britskej libry. Zdá sa Vám táto informácia nová? No pre nás je dôležité momentálne to, že Soros ma záujem na devalvácii eura, aby zarobil miliardy.

Zahrajme sa teraz na kuchárov. Názov receptu nebude babkin jablkový koláč ale
čo potrebuje Georgo a jeho kamaráti aby zničili Európu ako ju poznáme dnes:

  1. Potrebuje Grécko, štát, ktorý má nadpriemerné vysoké dôchodky, a výplaty pre zamestnancov ako aj iné sociálne výhody, hoci jeho ekonomická sila je podpriemerom. Do európskej únii sa dostalo podvodom lebo neplnilo určité dané ekonomické kritériá. Otázka času kým skrachuje, ľudia sa tam búria nechcú štátne škrty. A čo je najlepšie, taký Slováci, a ďalší chudobnejší členovia únie sú rozhorčený, že im musíme pomáhať i keď tam majú priemerné dôchodky a platy o akých sa nám ani nesnívalo.
  2. Potrebuje ďalšie štátiky v zlej ekonomickej situácii, viď Španielsko, Portugalsko a Írsko. Dostali pomoc od zahraničných bánk (Goldman Sachs atď.)J
  3. Potrebuje využiť nejaké štáty a poštvať proti sebe, najlepšie v srdci Európy. Veď na vojne sa zarába najlepšie. Slovensko je relatívne malý štát a maďarský revanšizmus je známy široko ďaleko.

Všetky ingrediencie dobre premiešame, pečieme do zlatista.
Ak chcete vedieť viac o Georgovi Sorosovi poprípade združeniu Bilderberg našťastie máme internet, len odporúčam oddeľovať zrno od pliev, inými slovami čítať politicky nekorektné internetové stránky ak teda máte záujem o pravdu.

Čo dodať na záver? Môžeme len dúfať, že vojnový konflikt sa podarí odvrátiť, hoci kolesá dejín sú zlovestne roztočené. Podľa môjho názoru to už nemôžeme zvrátiť a musíme sa pripraviť na ťažké časy plné násilia a zúfalej ekonomickej situácie. Mýlim sa? Stará múdrosť predsa hovorí, že „Kto nepozná minulosť, nechápe prítomnosť a netuší budúcnosť.“

zdroj: www.prop.skSirius
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
filip   |   ip:178.40.77   |   2010-06-04  (11:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prop a jeho články majú vysokú úroveň. Situácia je vážna,keď včera stv2 poskytla otvorenú diskusiu (Večer na tému) ozajstných odborníkov,ktorí sa nebáli pomenovať veci tak otvorene,ako to v "porevolučnom" období ešte neurobil nikto. Dokonca moderátor sa vyjadril v tom zmysle-že veď tu je ešte ruský medveď,keď to netrápi EU ani NATO. Odporúčam pozrieť do konca.


Sirius   |   ip:193.110.1   |   2010-06-04  (12:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  filip, máš pravdu , Večer na tému je skvelá relácia, sú tam dobrí odborníci na ekonomiku a politiku ... včera som to nepozeral, musím pozrieť v archíve. Len škoda že to dávajú neskoro večer ... keby to tak dávali v nedelu cez obed aby to čo najviac ludí pozeralo..


magor   |   ip:178.40.1.   |   2010-06-04  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pekný článok! Nie nadarmo vravievajú múdry že ak chceme predvídaŤ čo bude musíme uvážiť čo bolo!
prítomné udalosti sú vždy len akoby vedlajšie udalosti nejakej udalosti minulej!
stačí len pozrieť na udalosti ktore predchádzaly drujej svetovej!
Peter   |   ip:195.168.8   |   2010-06-04  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nehovorim, ze clanok nema logiku ale taketo riesenie by skor zapadalo do 20. st. Ak by sa aj nieco malo stat tak vezte, ze nic sa nehovori o ruskom medvedovi, ktory sleduje veci. Na juznom slovensku ma svoje rury v ktorych vlastnicvo media je az po rakuske hranicu. I Soros by sa lahko mohol posmyknut na schodoch, ak by ku niecomu prisli. Madari nemaju dobre vztahy s Rusmi uz od 1956. Rovnako Francuzi ako velmoc velmi dobre vedia ako dstabilizacia regionu nikomu nic neprinesie. Cize Madari si so svojim Sorosom mozu pomoct len tak za posluzia zamernemu prepadu Eura na com zarobi Soros a potom im mozno posle nejaku proviziu. Alebo len Orbanovi na ucet. Nebojim sa vobec rieseni typu balkan nakolko maju Francuzi a Nemci svoje dovre investicie v SR a dobre vedia, ze i nadalej su pre nich lespie investicie v SR ako v slabom forinte MR. Viac ako konflikt SR a MR vidim dolezitejsie rozbusky ekonomickych deficitov v MR, Spanielsku, Porugalsku a vobec vnutorne ekonmicke problemy v EU. Na tom chce len Soros a mozno jeho MR zarobit a to je vsetko. Este raz hovorim, nejde o uzemie ale o zisk financny. Nejde o trianon zto su le ucelove hesla, ide o zist ale nie stylom 2. sv. vojna. Ak by ku niecomu prislo Madari velmi dobre vedia, ze sa mozno vratia ruske vojska a znova odtialto neodidu.


mrbean   |   ip:89.173.11   |   2010-06-04  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujímavé sú ankety na juhu Slovenska s Maďarmi- my dobre vychádzame medzi sebou so Slovákmi, to všetko robia politici...a všetci odovzdajú hlas SMK - do nohy...no nezabil by si ich ?


mrbean   |   ip:89.173.11   |   2010-06-04  (12:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pripomienka k ruskému medveďovi -za nami sú len Tatry , ustúpiť nemáme kde a spoliehať sa musíme len a len na seba!Dúfam, že naša politika prejde z defenzívnej do ofenzívnej roviny- bol by už najvyšší čas !


Peter   |   ip:195.168.8   |   2010-06-04  (13:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mrbean: Vidis takto presne rozmysla slopta, nasadnut opity do tanku a hejsa ofenzivne na budapest. Si jeden z nich, nepoznas ludi na juhu slovenska. Nepoznas mapu. Si nebezpecny nacionalsta. Ludia na juhu su iny. Myslia viac na seba a suseda, ci si budu mat kde a zaco kupit potraviny. To su len zvasty takych ako si ty. Nie si nahodou zo Ziliny alebo z Cadce. Mimochodom dnes si aj ty odkryl niekde najaku tabulu.


LordX   |   ip:178.40.17   |   2010-06-04  (13:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mrbean - "Zaujímavé sú ankety na juhu Slovenska s Maďarmi- my dobre vychádzame medzi sebou so Slovákmi, to všetko robia politici...a všetci odovzdajú hlas SMK - do nohy...no nezabil by si ich ?"

No bodaj by nie ked sa boja ze vo vlade bude "hajit zaujmy mesin" len SNS so Sloptom..

"Dúfam, že naša politika prejde z defenzívnej do ofenzívnej roviny- bol by už najvyšší čas !"

preco by sme sa mali znizit na ich uroven? A davat im zamienku?


Monty   |   ip:85.135.14   |   2010-06-04  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rozdiel medzi Madarskom dnes a Nemeckom pred WW2 je to, ze Madarsko nema prachy na zbrojenie. Co je myslim rozdiel dost podstatny.


alfo   |   ip:195.146.1   |   2010-06-04  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ze hungary sa preklada ako uhorsko? to pocujem prvy krat...zas to netreba silit. plati to pre cely clanok. ked si niekto nezainteresovany v zahranici precita slotove vyrazy na madarov, tak si moze urobit tiez obraz, kto je agressor.mrbean   |   ip:89.173.11   |   2010-06-04  (18:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Petrík - Lord - ja som pragmatik.Na tom nezmením nič .26.11.1989 po jednej výmene názorov - nebol som bolševik, len som nemal dobrý pocit z "revolúcie"a žiadna euforia sa ma nechytala-som si napísal niekoľko bodov , čo nás čaká a čo neminie. Jeden z nich bol : stret medzi nami a Maďarmi ....Nepozeral som do kryštálovej guli.A k tým ostatným bodom - splnili sa všetky.Ja len toľko.JARO   |   ip:94.113.81   |   2010-06-04  (20:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KTO MA BLOKUJE????????


JARO   |   ip:94.113.81   |   2010-06-04  (20:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/vecer-na-temu-/
POZERAŤ POVINNE!!!


steel   |   ip:88.212.36   |   2010-06-04  (23:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ludkovia nebojte sa madarov. ved v najhorsom pripade nam staci otvorit par vodnych nadrzi a hned by ich presli chute.


Kamka   |   ip:95.103.17   |   2010-06-04  (23:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alfo, to nemyslíš vážne , stým agresomrom. Veď Slota, resp.Slováci len reagujú na maďarské výpady. To si máme nechať celkom sr... na hlaňavu?kamka   |   ip:85.216.16   |   2010-06-05  (17:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  teraz samozrejme provokuju oni, ale boli casi ked vyhukoval slota...


Odi   |   ip:90.177.12   |   2010-06-05  (18:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To Monty:

To je vtipne, rozdil mezi madarskem a nemeckem je ze nema madarsko na zbrojeni :D

No vem jakoukoliv ucebnici historie, podivej v jakem stavu melo ekonomiku nemecko nebo i armadu, dejme tomu roce 32-33. Kdy zacal nacionalismus. Jeste budes tvrdit ze tehda nemci meli ekonomiku na to vest valku s celym svetem?

On nikdo nerika, ze valka zacne zitra. Jde o to zacit zbrojit pod heslem at maji lide pracu a co jest. Ostatni prijde samo....filip   |   ip:178.40.10   |   2010-06-06  (12:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kamka - Slota aké požiadavky kládol maďarom,keď si taká bystrá?


IronMaiden   |   ip:62.168.12   |   2010-06-07  (12:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pamatajte vsetci, ze nic na svete nie je take vysoke, ako je madarske sebavedomie.


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2010-06-07  (21:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak je! Každá krize v dějinách končila válkou.


hehe   |   ip:213.151.2   |   2010-06-11  (23:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vyborne chlapci, a co tak este tento:
pravda je len jedna. a to ta moja...


Zose   |   ip:195.49.19   |   2010-08-10  (18:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mal by si sa prebrat tak ako vsetci fanuskovia tejto stranky a odporcovia Sorosovej nadacie, vsak si len designom a aj obsahom porovnaj stranku na ktorej pises http://dolezite.ska http://www.soros.org.Nech sa paci, vsetkych Vas tu lakaju informaciami a nazormi, pisu o ovplyvnovani a ovladani masi ludi, demokratickym nazor, a hlavne na ich vlastnom web priestore, vsak je to cele uplne na smiech, ale to snad len mozno trosicka pozornejsim ludom, ked si tak vsimam tato skupinka ludi ma velmi velky vplyv, a stale krici zlodej chyte zlodeja, zeby toto bolo to ich ziskavanie oveciek do stada... :-)))

A BA MOZNO JE TO AZ TAKA VELKA DRZOST, ZE TO UKAZUJU V KAZDOM JAZYKU SKORO V KAZDEJ KRAJNE A V OMNOHO VACSEJ MIERE AKO HITLER SO SVOJOU KNIHOU MEIN KAMPF, PROSTE VAM TU PREDHADZUJU SVOJE VLASTNE PLANY A VY TOMU VERITE, O SPIKNUTI SPOLOCNOSTI A KONSPIRACIAM !!!

TO MUSI BYT STRASNE ZIST, ZE STE VERILI VLASTNE TYM O KOM TAK HANLIVO PISU, A O TO STRASNEJSIE, KED STE S TYMTO NAZOROM ZILI A PLANUJETE HO SLEPO PRESADZOVAT AZ DO SMRTI ... :)))

JE MI VAS VSETKYCH LUTO, ZE SA NECHATE MANIPULOVAT ... MALA RADA PRE VAS: NEVERTE NIKOMU !!!

A TERAZ SA URCITE ZAMYSLATE, CI MAM PRAVDU, STALE SKEPTICKY, VSAK ODO SOBNITE OD NAZOROV A VERTE LEN TOMU SVOJMU, AAAAACH ....


gdfs . relekigu88   |   ip:146.102.1   |   2012-02-24  (10:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autorovi gramatika moc nevonia ako vidím. Mám teda pochybnosti o jeho inteligencii a legitimite šíriť takéto názory.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

NWO: Sleduje Velky brat Texasanov s tajnym spionaznym lietadlom?

Zdvihni pohlad hore a mozno uvidis zvlastne spionazne lietadlo v tvare V ako ta sleduje z oblohy. Tento letun s utajenim najvyssej kategorie bol odhaleny spravodajcami sprav Channel 2 v Houstone v Texase.


AMERO, nebo nový DOLAR?

Ilumináti nám dali Šach - Odpoveďov ból Šach ilumin...

a čo takto JÓB

Zvrácený svět

Nezamestnanosť na Slovensku

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Zavádzanie slovenských médii ohľadne Grécka


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2698 s