18. August 2019
    
Už nejde len o Gorilu - Slovensko 2.0 - Dolezite.sk

Už nejde len o Gorilu - Slovensko 2.0


  2012-02-02  (16:07)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Už nejde len o Gorilu - Slovensko 2.0

Na prvom proteste som nebol. Sledoval som ho, ale rozhodol som sa nezapojiť. Nie že by mi bola ľahostajná obludná korupcia ktorú táto kauza poodhalila, ale toto všetko som vždy akosi vedel.. jasné, nevedel som mená, čísla, ale každému súdnemu človeku bolo už roky jasné, že sa to deje. A akokoľvek je to smutné a frustrujúce, uvedomoval som si, že nie je reálna šanca, že si to veľké ryby naozaj odsedia. A keďže prvý "gorilí" protest bol úzko zameraný na toto, neprišiel som.

Zajtra však prídem. Nie preto, že by som zmenil svoj názor, ale preto, že formujúci sa protest už prekročil hranice jednej kauzy (akokoľvek veľkej a závažnej). Cítim, že čoraz viac ľudí chce ísť protestovať ZA niečo, namiesto PROTI niečomu. Pre mnohých ľudí sa Gorila stáva "druhoradou", a v prvom rade volajú po zmene samotného systému a spoločnosti smerom, ktorý zabráni prosperovaniu goríl, chobotníc a iných zverov na úkor slušných ľudí. A toto je niečo, za čo už sa na námestie postaviť pôjdem.Sú tu výčitky, že protest nemá sformulované žiadne jasné požiadavky. A je to pravda. Požiadavky organizátorov sú niektoré legitímne viac (prešetrenie Gorily), iné menej (zablokovnie súkromného majetku pred prešetrením), a niektoré sú žiaľ úplne "mimo misu" (detektor lži?). Mnoho z vás si preto určite kladie otázku, či je vlastne jasné, čo tam idete podporiť. Rovnako sa rozpútava diskusia ohľadne konkrétnych osôb, či už z radov organizátorov protestu, alebo sa priamo riešia možné politické motivácie tej ktorej strany stáť za protestom. Pravdu nevieme nikto. Osobne si však myslím, že v tomto prípade nie je až tak dôležitá. Či už je protest úplne spontánny a jeho pozadie čisté, alebo je to niekoho politická hra, jediné na čom záleží je, akú správu nakoniec vyšle. A to je na každom z nás individuálne. Poviem vám, akú správu tam idem vyslať ja:

Niesme tu iba kvôli Gorile. Zadrhnite sa vašimi ukradnutými peniazmi. Ale máme dosť rakoviny ktorá zožrala demokraciu. Máme dosť arogancie moci. Máme dosť obludného rozkrádania plodov našej práce. A ideme s tým niečo urobiť. Pripravte sa!


Treba otvorene povedať - čo konkrétne s tým ideme urobiť, asi ešte presne nevieme. Je tu hlasné volanie po priblížení sa priamej demokracii. Či je to správna cesta, to je téma na celospoločenskú diskusiu, za účasti odborníkov a verejnosti, ktorú treba zodpovedne pripraviť. Každý ozdravný proces je ťažký, a vyžaduje predovšetkým rozvahu a trpezlivosť. A hlavne podporu. Gorila je tou povestnou iskrou, ktorá "iba" zapálila nahromadenú nespokojnosť. Dôležité je nenechať ju zhasnúť.

 


Roman Cervenak
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
LogON . mowogesu02   |   ip:91.127.17   |   2012-02-02  (16:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Plne súhlasím s autorom článku, avšak práve preto treba dohliadnuť,
kto sa tlačí do popredia, aby to nebolo zase nejaké "gorilie vajce",
ktoré nakoniec rozvášnený dav odkloní zo správnej cesty


Steve . vyqemubi24   |   ip:95.102.14   |   2012-02-02  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Páči sa mi že začínajú byť ľudia nespokojní.. :-))


Turambar . wuletudi25   |   ip:158.195.5   |   2012-02-02  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Privatizacný doplnok ku gorile:
http://deletsme.blogspot.com/2011/12/hladate-uniknute-dokumenty-sis.htmlNZPRX . demonivu74   |   ip:66.36.243   |   2012-02-02  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Porovnávať dnešnú situáciu s 89 je ako porovnávať oheň a vodu. Internetová reformácia zasiala také semená vedomosti o akých sa ľudstvu nesnívalo. Generácia X sa hlási o slovo.
Za čo bojovať a protestovať? V prvom rade sa sústrediť na to na čo sa sústredili Occupy Wall Street: CORPORATE PERSONHOOD. Odobrať korporáciam privilégia živej bytosti s právami ako sú sloboda prejavu a peniaze vo voľbách. Odobrať štatút s Ručením obmedzeným.

CW: Corporate personhood is not something many people are talking about right now. How do you build a movement and make it part of the debate?

MM: Making it part of the debate is the first step, just letting people know it exists. Most people have never heard of corporate personhood. One of the things we’ve done is to design a basic flyer that explains corporate personhood in the simplest ways, so people can start to understand what that is, and people can start to talk about it, on the street, on the train, with their family.
http://www.citizenworks.org/issues/latest_news/morgan.php


HasanelHabit . bobomupe0   |   ip:213.151.2   |   2012-02-02  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Len tak ďalej. Určite sa pripojím. Aj u nás v Liptovskom Mikuláši vládnu Goriliaci. Dosť bolo dosadzovanie politických funkcií. Veď oni nevedie čo hovoria nevedia sa dohodnúť prakticky na ničom. Som pripravený bojovať za slobodu. Keď sa to dotiahlo až sem treba dokončiť zmenu. Naše deti nás budú nenávidieť ak s tým nič nespravíme. Budú nám vravieť apatický hlupáci, ktorým nevadilo robiť na druhých. Ak štát nemá vlastné elektrárne, nemocnice nebude mať ani občanov. Všetci sme len zákazníci. Ak budeme podporovať zelených darmožráčov -vojakov-, ktorý len slepo poslúchnu svojich platiacich pánov a zbijú vás alebo zastrelia pre ich ochranu.K tomu budú odchádzať do dôchodku v 35 tak neviem. Neviete koľko peňazí sa odvedie na vojenské dôchodky ročne? Ja chcem ísť tiež do dôchodku už teraz.V LM konci práve veľká fabrika Sweedwood lebo jej skončili daňové prázdniny. Ja tomu fakt nerozumiem. Malý živnostník platí ako magor a veľká firma zamestnáva za malé peniaze ľudí a my jej dovolíme neplatiť dane. Nech sa páči obchodujte,vyrábajte u nás zadarmo a my budeme ešte radi robiť za žobračenky. Fuj . Chcem byť znovu hrdý na to že som Slovák. V poslednom období to tak však nieje.Škoda


morho . kejyxedu11   |   ip:82.210.24   |   2012-02-02  (17:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano suhlasim. Ale peniaze treba po dokazani trestnych cinov Gorilam vziat a Gorily odsudit na trest. Nerobme rovnaku chybu ako v 89tom. To je to co by si pripadne politicke pozadie tychto protestov zelalo. Teraz treba zodpovednych brat na zodpovednost!!!


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-02  (18:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  faza 1 vyvolanie chaosu.je len na vas kao a pkial sa nechate strhnut k nasilu,bacha bude ich mnoho platenych na to aby vyvolali nasilie,uz raz ste mnohi podlahli davovej psychoze,v 1989 a,mali ste na ruke jeho znamenie v tvare vecka,na pravej,pri pesnicke slubili sme si lasku....


Zjv 13,16
A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak,


Zjv 13,17
a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena.


v ten den mnohi prijali znamenie spou s vaskom,preto predame a kupime,ale mnohi na svete nepredaju a nekupia,


vie severna korea a jej ludia,bo tam este neprijali jeho znamenie ani ludia ani ich predstaveny.

havel vas navidelol presne tam kam chcel on.

mnohi si myslite ze ta doba a toto sa nenaplnilo ,bo cakate v domneni ,ze su to cipy,ale hol moc sa mylite,


Bertold . fulixuju84   |   ip:95.103.36   |   2012-02-02  (18:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V prvom rade by som sa chcel opýtať všetkých tých, čo sa nemienia zúčastniť protestov, čo odpovedia svojim deťom, ak sa ich opýtajú o pár rokov: Otec, mama: "Čo Ste spravili v r.2012 proti papalášom,politikom,korupčníkom, aby Slovensko nebolo tak rozkradnuté ako je dnes?" - máte pripravenú pravdivú a nie vyhýbavú odpoveď?
A riešenie??? - veľmi jasné a jednoduché - zmeniť ústavu a systém po vzore ISLANDU - naštudujte tak, ako som to spravil i ja a bude Vám jasné "ako na to".


krombolcius . syhemike44   |   ip:94.200.91   |   2012-02-02  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor článku mi prehovoril z duše. Treba mať oči otvorené a sledovať uvedomelo čo sa deje a nenechať sa zmanipulovať resp. využiť na predvolebnú kampaň. Toto vôbec nieje len o Gorile ale tento protest je proti arogancii politickej moci ako takej. Gorila je jeden z dôsledkov. Poďme spolu bojovať proti naozajstnej príčine. Dôležité je, že ľudia sa začali ozývať, hýbať a organizovať a to je dobre. Začínam byť opäť hrdý, že som Slovák. Nesmieme nechať túto iskru zhasnúť! Veľa zdaru Slováci.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-02  (19:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ako nechcem vam brat iluzie o zmene,ja som tiez za zmenu systemu ,zidna politicka strana ziadny parlament


ale toto co sa zacina diat je len ,to co oni chcu,ty co chcu chaos uz sa amici dali pocut ze v pripade nepokojov mohutnych planuju invaziu okupacnu do eu,pod zaminekou mieru,potom uz budu mat len kusok na rusko,

ano ludia su uz zli doslo im ze sa nic nemeni k lepsiemu,prave opak,a boli sme k demonstracijam uz blizko v roku 2011.ale vtedy im to este nevyhovovalo tak nechali padnut vladu a cuduj sa svete lud sa upokojil do casu,dnes je 2012.dnes im to uz vyhovuje .a preto vas ludkovia vyzivam k mieri nedajtesa strhnut a nepodlahnite davovej psychoze je ve,mi nebezpecna,este raz bacha na nasilie.dobro nikda neporazi zlo nasilim,bo ak ho pouzije ,uz nie je dobro,a tak sa zas nic nezmeni.


Steve . vyqemubi24   |   ip:95.103.44   |   2012-02-02  (19:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nerád by som vám bral vašu ideu a ilúziu. No bolo by dobré ak by ste mali jasno presne v tom čo chcete. Potom sa pridám ak to nebude odporovať mojim záujmom.


aaa . joratoqi3   |   ip:85.237.22   |   2012-02-02  (19:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prišiel čas,kedy sa treba postaviť na odpor politickej prehnitej moci.Pozor však na zneužitie - lebo revolúcie radi požierajú svoje deti a nenechajme sa ovládnuť tým,čo politici dobre poznajú-psychológiou masy,lebo tá zase od svojich hrdinov/tých ktorí budú mrznúť na ulici/ vyžaduje silu, dokonca až násilníctvo. Chce byť ovládaná a utláčaná a svojho pána sa chce báť. Je konzervatívna, má neobmedzenú úctu pred tradíciou. Dav sa môže spustiť ku kriminálnym činom.
Čo sa týka mravnej úrovne masy, odpadajú tu všetky individuálne zábrany, prebúdzajú sa kruté, brutálne, deštruktívne inštinkty. Masy sú schopné vysokej miery odriekania, nezištnosti a oddanosti nejakému ideálu. Zatiaľ čo intelektuálny výkon masy je vždy hlboko pod intelektuálnym výkonom jednotlivca, môže jej etické správanie túto úroveň tak do značnej miery prevyšovať, ako aj hlboko pod ňu klesnúť. V masách môžu vedľa seba existovať aj protikladné myšlienky bez vzniku konfliktu. Masa podlieha magickej moci slov, dožadujú sa ilúzií. V duševnej činnosti masy ustupuje overovanie reality do pozadia oproti sile afektívne obsadených túžobných pohnútok.

Len čo sa živé bytosti spoja do istého zoskupenia, inštinktívne sa podriadia autorite nejakého vodcu. Masa je vlastne poslušné stádo a nedokáže žiť bez pána. Masa chce byť ovládaná neobmedzenou silou a potrpí si na autoritu, prahne po tom, aby si ju niekto podmanil.
Vodca sám musí byť fascinovaný nejakou silnou vierou, aby dokázal prebudiť vieru v mase. Vodcom Le Bon pripisuje tajuplnú moc, ktorú nazýva prestíž. Prestíž je druh moci, akou si nás podmaňuje jednotlivec, dielo, idea.

Podľa neho sa jednotlivec správa inak, keď je sám, a inak, keď je pod vplyvom davu. Ľudia pod vplyvom davu strácajú svoju schopnosť kritického, racionálneho myslenia a správania a stávajú sa ľahko ovplyvniteľní a ovládateľní. Vracajú sa vlastne k primitívnejším formám reakcií, než akých sú schopní za normálnych okolností. V dave sa z ľudí stávajú barbari, t. j. tvory ovládané inštinktmi. Preto reagujú spontánne, sú schopní násilia, ale aj nadšenia a heroizmu. Počúvajme dobre kto a čo hovorí a dajme mu vedieť,že v budúcnosti budeme požadovať zodpovednosť za každé slovo.


kptDaba . syvaqada   |   ip:91.127.24   |   2012-02-02  (20:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Žiadne také - "Zadrhnite sa vašími ukradnutými peniazmi". Treba to dôsledne vyšetriť a vinníkov nezamatovo potrestať. Aj tak budú medzi obvinenými tí, ktorí neboli potrestaní počas zamatovej za hrabokomunistovanie prípadne ich príbuzní v rámci ďalšej generácie. Pretože drak ostane drakom aj so svojími vajciami. Samozrejme aj tu sú nejaké výnimky. Ja len dúfam, viackrát poučený z minulosti, že kauza Gorila nie je kauzou umelo uvoľnenou spod pokrívky, aby sme sa viac otvorili cudzím vládcom. Alebo tak niečo podobné...


ronmalin . tusaxedi89   |   ip:85.237.22   |   2012-02-02  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hodim sem jeden, podla mojho nazoru, vynikajuci postreh - http://www.denikreferendum.cz/clanek/12443-ako-porazit-gorilu


BuDuliNek . losacewu58   |   ip:195.91.11   |   2012-02-02  (20:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hmmm ... dufam, ze sa mylim ... buducnost sa asi zopakuje z 1989 ... znova zurka na namestiach chudobnych ludi bez penazi s vidinou lepsieho zajtrajska ... ale tu znovao nich, nejde o OPICE, znova niekto zneuzije naivitu obycajnych ludi ... ide o odsun volieb na september aby si stihli spopularizovat nove strany


LogON . mowogesu02   |   ip:91.127.17   |   2012-02-02  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre ronmalin
Ten postreh je dobrý avšak po zhliadnutí diskusie na TA3 s členkou OV Gorila som ja osobne stratil ilúzie.Jozef . tijegaxi19   |   ip:188.123.1   |   2012-02-02  (21:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Medzi ľudmi začína rezonovať veľmi zaujímavá aktivita. Využiť naplno svoje hlasovacie právo a každý podľa strany, ktorú sa rozhodne voliť ( smer, kdh, sdku, most-hid,... )zakrúžkovať štyroch kandidátov z opačného konca zoznamu, napríklad aj naslepo medzi číslami 140 a 150. To by regulárnym sposobom obmenilo gorily,ktoré sú v zoznamoch zapísané vždy na prvých miestach.


LogON . mowogesu02   |   ip:91.127.17   |   2012-02-02  (21:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef
A čo sa tým zmení?
Napadla ma v tej súvislosti Lasicova hláška: "Páni, kto ešte nebol ministrom, nech sa prihlási !"


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-02  (21:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef . tijegaxi19

tym ze bud
ete volit darujes im svojim hlasom jeden v podstate jeden mesacny plat,fakt super napad.kedy uz v ludoch bude rezonovat to ze neist volit.?jedine ak chces nieco tak presvedc co najviac ludi aby neslo volit,aj tak tym nic nezmenia,ked pojdu, takto zbytocne nevyhodia peniaze,a ty co investuju do re/*8k7
a3,m8y+ volebnej ,budu mat aspon hlavu v smutku,

ludia
ak im chcete aspon aku taku ranu zasadit tak nechodte volit.nebudu mat za vase hlasy peniaze od statu.chapete konecne???


mato . conubeky79   |   ip:95.103.47   |   2012-02-02  (21:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ono je to tak, ze sa pojde protestovat, zavru par politikov, mozno. a tym to hasne. ale to ze 20 rokov sa drancovalo, slovensko pripravili o 5bilionov sk na to sa zabudne. to ma mrzi. gorila je iba 0,5 percenta zo vsetkeho. Ludia ved vas odrbali o cele slovensko. to nechate len tak? vam bude stacit iba hlava dzurindu? nejakych trapnych politikov? namiesto toho aby ste mali platy 3000eur mate 500-800eur. tak je to. nehovoriac o tych nakladov za energie, ktore preplacate vdaka par ludom, ktory sa nabalili. Jak pisem, dosli ste o cele slovensko.


Hellvy . xilitape14   |   ip:195.91.55   |   2012-02-02  (22:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Amen.


Duan . niputexu75   |   ip:95.102.17   |   2012-02-02  (23:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Predne, treba riešiť zásadné veci :

tzv. s.r.o. - zodpovednosť za škody len do výšky vkladu (absolútne nevídané, drzé, podlé a, a...), takáto forma právnej subjektivity je totižto podvod sám a ďalšie podvody generuje exponenciálne...

neodkladne na všetkých úrovniach zrušiť zákaz imperatívneho mandátu!!! Luháš - padáš!

zákon o preukazovaní nadobudnutia majetku novelizovať na hodnotu cca. 30.000 E, a plošne, dôsledne a neodkladne aplikovať

- aušag pozor na možné následky zo strany spriatelených veľmocí, niečo podobné už s vervou riešili v Afganistane, Iraku, Lýbii, Nigérii, Dual Súdáne... najnovšie v Sýrii, čakajú iránci, venezuelčania.


NZPRX . demonivu74   |   ip:66.36.243   |   2012-02-03  (04:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Duan: mne osobne je jasné, že holota nemá ani potuchy na akom právnom systéme funguje EU. Je to Admiralty Law. Ty a ja a my sme collateral= zárukou=otrokmi. Náckovia mali bankára volal sa Dr. Hjalmar Horace Greeley Schacht. U neho sa učil Warburg, majitelia FED. On vedel krok za krokom ako. A dokázal to. Je o ňom kniha: Hitlers banker. Ivanovia ako Mikloš alebo Štulajter nebudú čítať. Ale Viki Orbán prećítal.
http://www.spartacus.schoolnet.co.uk/GERschacht.htmNZPRX . demonivu74   |   ip:66.36.243   |   2012-02-03  (04:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A zrušenie dane z príjmu a pozemkovej dane fyzických osôob. Daň zo zisku a pozemku pre korporácie a akcionárov. Brunei. Počuli ste pojem TAX HEAVEN a OFF SHORE BANKING. Prećo slovensko nemôže konkurovať Lichtenštajsnku a Luxembursku? Lebo naša pozícia je OTROK. Prečo na slovensku nemôže fungovať CATHEDRAL BANK? Lebo sme otroci. My to nemáme vedieť, že niećo také existuje. Oni to robia a my nemôžeme? Kde sa vyparilo free market economy?
Klamstvo. Tam srývajú zisky z privatizácie


Robo1 . byhycypo51   |   ip:85.135.15   |   2012-02-03  (05:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Matovič, Dostál, Zajac, Viskupič a spol. sú na kandidátke na posledných piatich miestach. Takže tým krúžkovaním od konca, čo tu propaguje Jozef . tijegaxi19 by sme zvolili len tieto ďalšie Gorily.
buducnost sa asi zopakuje z 1989 ... znova zurka na namestiach chudobnych ludi bez penazi s vidinou lepsieho zajtrajska ... ale tu znovao nich, nejde o OPICE, znova niekto zneuzije naivitu obycajnych ludi ... ide o odsun volieb na september aby si stihli spopularizovat nove strany

ronmalin . tusaxedi89   |   ip:85.237.22   |   2012-02-03  (07:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Berte protesty proti Gorile ako zaciatok niecoho co pride ak sa o to pricinime... Vcera som videl lampu s organizatormi - su to mladi neskuseni ludia, s dobrymi viziami a myslienkami, ale su este chaoticki a neorganizovani. Ale to vobec nie je prekazka, je to pociatocny impulz, vsetko sa nejako zrodilo a toto je dobra prilezitost. Na velky zaber je potrebna podpora celej skaly spolocnosti, co podla mojho nazoru pride, lebo vsetci su nespokojni, poniektori aj nahnevani, a potom pride organizovanost...


mato . conubeky79   |   ip:178.41.21   |   2012-02-03  (08:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  politici su len babky, jasne to dokuzuju spisy sasanka a mnohe ine. riadia ich ludia z uzadia, pred telkou sa hadaju a aj tak vedia, co odhlasuju. zhasne telka a potom si podavaju ruky. cele je to len divadlo pre ludi. nasi politici su totalne skorumpovany, myslim, ze jedine matovic neni skorumpovany, ani galko, oni sa v tom zacali vrtat aj lipsic, to su normalny ludia, ostatny su prehnity az za usami.


katka . hifunyju90   |   ip:217.75.64   |   2012-02-03  (09:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Roman bola som na prvom proteste a dnes idem na druhý. ...Keby si bol na prvom proteste, dozvedel by si sa,že hnutie má 2 kroky: prvé - súd pre zlodejov a druhý: zmena ústavy a účasť občanov na riadení štátu, pretože systém ktorý tu je zlyhal, preč s politikmi, ktorí nás okradli, je to genocída na našom národe!
V boji treba vytrvať, byť trpezlivý a netreba sa dať. Budú sa nás snažiť rozložiť zvnútra, budú hľadať spojenie organizátorov s politikmi, budú ich napádať, prenasledovať, musíme byť jednotní. Ide o našu budúcnosť! A ešte jedno upozornenie, ktoré zaznelo z tribúny: Nečítať a neveriť médiám, ktoré ovládajú fin.skupiny a politici!gordon . telulofe97   |   ip:195.168.4   |   2012-02-03  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Dnes má príjsť na námestie v Blave 40 000 ľudí. Idem tam aj keď tam bude mrznúť až bude prašťať. Dúfam , že o týždeň nás bude dva razy toľko. Nie sme bezmocní. Nechápem nihilistov a pesimistov. Beriem všetko pozitívne. Všade je potenciál k lepšiemu. Nikto nevie čo bude zajtra, o rok .... Zaleží na každom človeku..... Aj červení si mysleli , že to majú na veky.


Bertold . fulixuju84   |   ip:95.103.36   |   2012-02-03  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Žiadam vytvoriť novú stránku pre tvorbu Novej ústavy s občianskymi pripomienkami a žrebovanú komisiu (samozrejme z odborníkov, ale i laikov) pre jej tvorbu...


Dusan . hypiguli23   |   ip:95.102.17   |   2012-02-03  (10:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Opakujem sa,

pre despóciu (červenú, modrú, hnedú, zelenú...) je smrteľné nebezpečenstvo OSVIETENIE, ktoré sa v našom svete šíri prostredníctvom SLOVA. Kto ovláda masovokomunikačné prostriedky, má "patent" na rozum i tzv. pravdu.

Sú dve možnosti - buď potlačiť účinnosť etablovaných prorežimných médií, alebo vybudovať vlastné masové prostriedky šírenia SLOVA (snáď už raz účinné a pravdivé)! Lenže už včera bolo neskoro.

Preto som názoru, že akákoľvek účasť neskorumpovaných exponentov nových ideí v "talk show" programoch režimistických konfidentov a ich "štandartných formátoch" je chybná a submisívna!!! Prosím, takto to nerobte! Ak nás bude dosť,Zemkovej zemská TV nám musí dať priestor k vlastnej prezentácii! Akákoľvek zmena nastúpi len zmenou hláseného a šíreného SLOVA, čiže prostredníctvom MÉDIÍ!!!

(To okrídlené "čo je pre diktatúru násilie, to je pre "demokraciu" PROPAGANDA", alebo "povedz mi, čo čítaš - ja ti poviem, aký si")!Sloven . qaqavedu96   |   ip:193.200.1   |   2012-02-03  (11:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Spolky, čertove volky...hovorí jedná stará múdrosť. A je to tak. Kto si pamätá rok 1989, čo všetko sa povedalo, čo napokon urobilo, ten chápe, že tento svet už je na pokraji konca, nakoľko vždy sa časom k moci dostanú tí, ktorí nechcú zmenu k lepšiemu, leda tak svojmu, nie pre väčšinu.

Sme členmi, či sa nám to páči a či nie, obludnej EU, NATO...ktoré si myslíte, že oni tu zmenu pripustia, tobôž, ak politici sú im tohto štátu naklonení, v poriadnom predklone, tobôž, ak nám tu už nepatrí takmer nič?

Počkám si, že ako to dopadne, lebo toto ľudstvo už samo sa aj tak odsúdilo na zánik....Veď sa pozrite na seba, vôkol seba, aj za roh.....
Sloven . qaqavedu96   |   ip:193.200.1   |   2012-02-03  (11:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Organizátorka Protestu Gorila - Lucia Gallová:

Ako by ste vybrali zástupcov, ktorí by obsadili funkcie?

„Nastavili by sa určité parametre, ľudia by sa hlásili a z nich by sa žrebovalo.“

Žrebovanie by vám nevylúčilo, že tam znova príde Dzurinda, Hrušovský, Mikloš...

„To je v poriadku, ale nemali by voľné ruky. Boli by odvolateľní, kontrolovali by ich ďalší ľudia.“

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6243738/organizatorka-protestu-ustavu-ma-napisat-web.html#ixzz1lJPBGnl3


A teraz...chce to ozaj zmenu....


LogON . mowogesu02   |   ip:91.127.17   |   2012-02-03  (11:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  4 Sloven
Ako keby si mi z duše hovoril!


gordon . telulofe97   |   ip:195.168.4   |   2012-02-03  (12:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čo ste hluchí a slepí , ešte sa nič ani poriadne nezačalo . Organizátori nie sú politici.


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-02-03  (12:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toľko kriku kvôli evolučnému predkovi človeka. Neuveriteľné...


LogON . mowogesu02   |   ip:91.127.17   |   2012-02-03  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ani hluchí ani slepí ale dobou odchovaní k prezieravosti, opatrnosti a nedôvere, ide to s vekom :-)


raimi . durecuhi93   |   ip:212.5.193   |   2012-02-03  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  veru naco budu politikom peniaze nech vsetko vratia vsak v base uz nebudu nic potrebovat:))klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-02-03  (17:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prekrásna mladicka naivita- obdivuhodna /lampa/ . Ale pošuškám ak môžem: matematika je exaktná, nepustí... ideme --najviac provízií vo výške :..... dostal:meno .... , druhý v poradí : výška... meno... atď.. Ďalej poradie "privatizerov " štátneho majetku trhová hodnota... SK , odkúpené za.. Sk.. samozrejme s menami .Zoznam /Mečiarov/ BMG... menovite.. a.i. Pri otázke , že čo chcú demonštranti stačí ukázať takýto prehľad aby bol okamžite riešený .... nedovoliť vycestovať... podľa zoznamu...


achjaj . pytyveqy16   |   ip:78.98.10.   |   2012-02-03  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Priatelia, keby v tom náhodou ešte stále nemal niekto jasno, v tejto paródii na revolúciu sa nejedná o nič iné ako o zúfalý pokus siopatov zrušiť vopred prehraté parlamentné voľby. Nenadarmo bola zmobilizovaná celá hríbovská klika, aby udržala na uzde rozvášnené masy. Dvadsaťročná tradícia aplikácie techník NLP na obyvateľoch Tejtokrajiny nesmie vyjsť nazmar.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-03  (18:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  achjaj . pytyveqy16

kamosko len aby to nebolo uplne inak,soros prisiel o svojich najposlusnejsich ludi,tandem cyklisticky dzurina-miklos,tak aby gorila neskoncila tym ze dosadi svoje tvare do politiky,soros tvare zid elity,isto maju uz mnoho scenarov naplanovanych do poslednej bodky ,ak nevinde ten hlavny a to vyvolat v celej eu masove nasilnicke nepokoje,za dvacat rokov mala soroselita dost casu si vychovat z mladych odanych ludi.a ty budu este horsi,bo u mladych sa stratila ucta k inym ludom dokonca ucta k starsim,v ych egu,skus ist v autobuse a uvidis,starych ludi hadze v chodbicke ,a mladi vyteseny vsak im vsetko patri sedia ako kraple,ani jedneho netrkne aby uvolnil miesto starym ludom,


achjaj . pytyveqy16   |   ip:78.98.10.   |   2012-02-03  (18:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo treba odlozit volby?
Aby sa stihli prezliect do inych kabatov:

" Podľa informácií denníka prichádzajú z Ameriky do Bratislavy raz mesačne traja odborníci maximálne na tri dni. Ich úlohou je priebežne nastavovať smerovanie kampane. Za jednu návštevu si inkasujú približne 60 000 eur.

Hospodárskym novinám spoluprácu potvrdil jeden z troch volebných lídrov. "Poradenské služby," konkretizoval stručne člen kandidátky Pavol Pavlík spoluprácu s Američanmi, avšak následne požiadal redaktorku periodika, aby informáciu nezverejňovala."

http://www.cas.sk/clanok/215918/dusatkova-z-99-je-prezidentkou-byzantskych-rytierov-svateho-hrobu-v-
jeruzaleme.html

Hlavný organizátor akcií verejnosti Gorilla sa identifikuje ako Peter Pčolinský, jeho brat je Vladimír Pčolinský - rodáci z Nižného Hrabovca - Matka bola poslankyna za KDH. Petrov brat Vladimir bol sef kancelarie - (generálny riaditeľ a šedá eminencia MV SR) ministra vnutra Vladimira Palka, neskor jeho poslanecky asistent. Samozrejme tym sa kariera Vladimíra nekonci, momentalne zastava poziciu Lipsicovej tlacenky v policajnom zbore stal sa kpt. zo dňa na deň - Vladimír P. a matka P. sú členmi Palkovej a Mikloškovej KDS - úzke kontakty a Lipšicom - Palko a Mikloško a ďalší kandidujú za Matovičových OĽ a NO, Matovič maximálne podporuje protesty Gorilla pomsta Dzurindovi a bývalým kolegom je sladká, veď kauzu gorilla preberal v r. 2005-6 práve Palko ako minister vnútra - A kruh je uzavretý Osoby a obsadenie: 1.Dvaja bratia, Peter - hlavný organizátor, Vladimír - hlavný ideológ 2.matka - bývalá šéfka sekretariátu KDH, poslankyňa kdh, neskôr pravá V Palka dnes KDS - OĽa NO 3.Lipšic 4.Matovič Akosi veľa súvislostí


achjaj . pytyveqy16   |   ip:78.98.10.   |   2012-02-03  (18:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaciatok mi zmizol, tu je:
Svoju mediálnu kampaň zverila strana 99% do rúk prestížnej americkej mediálnej agentúry AKPD message and media. Tá vyniesla do prezidentského kresla aj amerického prezidenta Baracka Obamu. Informovalo o tom Hospodárske noviny.


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-02-04  (09:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Predvolebná kampaň Sa S sa vystupňovala" nimi " predloženým a jednohlasne schválením zákona.... "imunitného" / nebudú verejne grcať a čúrať ale pekne v hygienickom zariadení/ či akého,no a "my " sme pochopili že ... sa nabudú líšiť od "S ..prostých " ľudí.Hotovo zákon "jak bejk":


Klopi . myhujehu81   |   ip:88.212.40   |   2012-02-04  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To akože "vážnejšie" problémy nie sú, len "imunita", a pritom značna časť poslancov si uvedomovala vááááhu tohto zákona a hlasovala "proľudovo" z recesie keď každý tak aj ja ... Len Lukáč nestihol prísť hlasovať lebo mal jednanie s "OBČANOM" ... a sme doma ...


jnvemeno . medaluwi00   |   ip:85.237.22   |   2012-02-04  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aj ja idem najbližšie a aj moji kamaráti, bude nás zas viac, konečne to tu "smrdí" revolučnediskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Vystúpenie S. Miloševiča z roku 2000

Veľmi veľa vedel o skutočných mechanizmoch svetovej politiky a silách, ktoré za ňou stáli. Vedel a otvorene o tom hovoril. Je možné, že práve preto sa nedožil svojho rozsudku. Príliš zúrivo sa bránil, príliš veľa hovoril pravdy. A to, že hovoril pravdu, potvrdzuje samotný čas, pretože mnohé jeho slová sa stali prorockými.


Národní banka zasahuje. Nabucco, nebo South stream ?

Rozhovor s Petrom Staněkom

Pravda o dianí v Šarišských Michaľanoch 8. augusta ...

Čie bolo Uhorsko

Konspirační teorie, malá polemika s MF Dnes

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Naše výhody vstupu do EÚ


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.265 s