25. August 2019
    
V roku 2012 musíme pritvrdiť! - Dolezite.sk

V roku 2012 musíme pritvrdiť!


  2012-02-19  (18:42)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - V roku 2012 musíme pritvrdiť!

 

               Nechcem písať nasledujúce riadky lebo písanie sa mi hnusí. Každá jedna veta, každé jedno slovo! Ale píšem pretože musím, pretože si myslím a dúfam, že Ťa mojimi postrehmi a názormi obohatím a  pomôžem ku krajšiemu zajtrajšku.

 

                Ako je známe každému vnímajúcemu a premýšľajúcemu človeku – teda veľmi  úzkej skupine, svetom sa ženie globalizácia ( po tadiaľto to ovečky zvládajú! a najlepšie to ide Ježiškovým ovečkám ) ktorá ma za cieľ zjednotiť kontinenty pod jedinú kontinentálnu vládu a potom jedinú svetovú vládu, tzv. nový svetový poriadok. Sú nám podsúvané myšlienky, že suverenita štátov je minulosťou a nemôže fungovať, globalisti sú dobrí a proti-globalisti sú zlí, ako ináč. Globalisti, politici, vysoko-postavení, doktori, učitelia, vedci sú pod kontrolou, vedomou či nevedomou. Kto to riadi? Ilumináti? NWO? Satan? Anjelíci? CIA? FBI? KGB? Zlý vlk? Shrek a Fiona? Neviem a  neprikladám tomu nejakú vysokú prioritu, zostaňme pri to, že sú pod kontrolou. Podstatné je ako sa brániť a ukázať túto cestu každému, komu sa bude dať.

 

Viva la revolution! Proti totalitnému globalizmu sa formuje odboj, ktorý každým dňom silí na čo môže vo vedúcej miere internet a osobné diskusie. Začíname sa starať o svoje fyzické i duševné zdravie, preberáme zodpovednosť, čítame a študujeme, rušíme účty v bankách, zopár z nám vedie kybernetickú vojnu, pátrame po informáciách, učíme sa kriticky myslieť a dokonca ideme do ulíc. Na Slovensko je to veľmi dobré, pre náš národ nasledujúci je i čo len najmenší náznak odporu dobrý. Každým dňom je nás viac.

 

No obávam sa, že to nestačí. Veď ľudia - wake up! Konečne prestaňme mé-mé-méékať! Veď sme každodenne sprejovaní toxickými látkami, deju sa na nás pokusy, musíme žrať tie jedovaté svinstvá, základná a stredná škola je továreň na ovečky a zničenie pokorenie osoby, zdravotníctvo ovláda židovská skupina Penta, kríza je úmyselne spôsobená na zničenie strednej triedy ktorá predstavuje najväčšiu hrozbu pre plány globalistov, pokračovať by som mohol dlho. Samozrejme – sedenie v krčme a zasievanie odporu k vláde, protestovanie, podporovanie slovenských podnikom kupovaním slovenských produktov, rušením účtov v banke, premýšľanie o budúcom vyhovujúcom politickom a ekonomickom systéme a jeho propagácií či dokonca vznikajú motivačné pesničky pre tento odboj ( Suvereno, Revolta, Majk Spirit, Vinnie Paz ) a veľmi veľa iných aktivít je správne a dôležité ale pozrite sa na úroveň realizácie zbraní globalistov a úroveň nášho odporu. Musíme ísť na vyššiu úroveň.

 

Nie som žiadny dušičkár ani militarista ale myslím si, a zvlášť v dnešnej dobe, že každý by si mal zaobstarať zbraň. Samozrejme každý kto je dostatočne fyzicky a psychicky vyspelí, nie pre retardovaných kriplov alebo päť ročných. Každý by mal mať zbraň, zopár dymovníc či niekoľko molotových koktailov, rovnako ako zásobu potravín na jeden rok pre seba a každého člena rodiny, nejaké liečivá a prostriedok na dezinfekciu vody. Je extrém tvrdiť, že z tejto situácie zbraň nepomôže ale rovnako, že zbraň je jediné možné riešenie. Riešenie je niekde v strede. V každom prípade je vhodné byť pripravený. Keď ideš na najdôležitejšiu skúšku tvojho života a nevieš čo ťa čaká, pripravíš sa najlepšie ako bude v Tvojich silách! Každý by mal ísť protestovať a vyjadriť svoj názor. Prvá vec čo by sa mala stať je celoslovenský štrajk každej úrovne podporený protestmi ( bojovať predovšetkým ekonomicky – toto by mal byť hlavný bod gorilích protestov – ekonomický protest! Taktiež politicky – rozdeliť hlasy vo voľbách menším stranám a požiadavka priamej demokracie ). Štúdium a rozvoj myslenia ( hlavne analytických schopností ) je rovnako dôležitý ako materiálna príprava. Zasej pri každej možnej situácií myšlienku odporu proti vláde či svetovému poriadku. Bohvie, možno z jednej malej myšlienky vyrastie obrovský strom ktorý sa stane inšpiráciou mnohých.

 

Malá poznámka. Čo sa mi na Slovensku páči sú skupiny extrémistov. Vidím ich ako prvú líniu odboja ( či skôr boja? ) proti globalistom. Nehovorím, že fandím nacionalizmu či anarchizmu alebo vôbec nejakému izmu ale lepšie mať takýchto týpcov ako nemať. Žiadalo by si to samostatný článok a diskusiu. Ja rovnako ako i každý iní mám právo mať názor a mýliť sa. Mimo všetko len mať názor nezmení existenciu extrémistov.

 

Zhrniem to: už nestačí len sedieť na PC, čítať, skúmať a vytvárať si názor. Mali by sme „prebúdzať“ ďalších kde sa len dá, protestovať a štrajkovať vo veľkom, tak isto sa pripraviť na možnosť zlých časov.

 

 

EDIT, NA PODNET DISKUSIE POD ČLÁNKOM: Úmyselne som to nespravil, že som túto tému a moje myšlienky nerozviedol aby som mal viac podnetov na uvažovanie či pripomienok ale niektoré názory som mohol rozviesť. Ako vidím, väčšina komentujúcich myslí čierno-bielo alebo pridáva len sivé odtiene.

Žiadnu anarchiu nechcem a nepodporujem. Bazooka, diktát sám o sebe je zlý, naštuduj si Kadáffiho zelenú knihu ktorá kritizuje systém boja strán, tried, siekt či kmeňov a navrhuje vhodné riešenie ktoré by nerozdeľovalo spoločnosť. ( Štúdium knihy tohto zamerania je na dlhšie obdobie :) Marcuss, nechcem žiadne krvavé protesty, žiadne krvavé skupiny, aktívny odpor či ozbrojené konflikty alebo niečo také, ja hovorím o možnosti prípravy na to, ak príde nejaké odporné „vládne“ nariadenie, hladomor, obrovská finančná kríza, či WW3. A ako vieš, že sme nedržali ani vidly? Poznáš nás všetkých, či mňa? Rudolf Vasky, obávam sa, že nie som Váš človek, taktiež neprijímam členstvo vo Vašej družine. Ako som už povedal hore čo si neprajem, teraz to doplním, ďalej si neprajem: stupňovanie protestov, vyzbrojenie a strieľanie, „lov“ na politikov atď. Znova doplním myšlienku už hore spomenutú: ono sa raz niečo podobné stane, pravdepodobne v zopár nasledujúcich rokoch a je dobré byť pripravený. Násilie je len prostriedok, pravdepodobne nevyhnutný no ako som povedal, vety na ktoré bol obrovský dôraz no väčšina ich odignorovala, je najdôležitejšie bojovať protestmi a štrajkami, ekonomicky a informačne. O tom napíšem nejaký článok, čoskoro, keď budem mať čas.  A keď bude nejaká vojna, ktorá bude – ide o to kedy bude, tak prvé pôjde dole GPS a špionážne satelity, taktiež budú zavádzané brutálne zákony ( globálna totalita ) a obranné zložky budú veľmi separované od obyčajného obyvateľstva a vtedy sa brániť násilím, ak niekedy tak jedine vtedy! Samozrejme, že za dnešných podmienok to nemá zmysel. Pilgrimdou, absolútne súhlasím! Staň sa zmenou, ktorú chceš vidieť. Ja robím čo sa dá, môžeš mi veriť. Skogen, áno to je veľmi dôležité a mal by to začať robiť každý, dávam ti +. Prave, a tak isto väčšina: je najdôležitejšie zachovať pokoj a prístup k informáciám! Áno, najdôležitejšie. Nech je situácia pokojná čo najdlhšie ako bude v našich silách. No povedzme si takto: keby bol každý informovaní, dávno by tu boli židovské armády. Pán Vasky, máte pocit, že toto riešenie je inteligentné – všetkých zabiť? Ale áno, takýto ľudia by mali viesť revolúciu. A o otázke extrémistov, väčšina s ktorou som diskutoval povedala, že sa zapojí keď sa bude skutočne protestovať, či podpaľovať parlament.


Majkl65
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
sxg . nexadipu01   |   ip:178.40.60   |   2012-02-19  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No je to zhruba dva roky co jsem si koupil jednu zajímavou knihu (nebudu jmenovat - nerad bych vystavil autora nějakým problémům - ti kteří se zajímají o problematiku speciálních sil, zvláště pak těch Ruských vědí o koho se jedná a zbytku to může být jedno), který popisoval jakým způsobem je ve vojenských školách vyučováno předcházení a likvidace potenciálního odboje (od těch co jsou schopni bojovat až po ty co mají potřebné technické znalosti pro efektivní vedení odboje) na okupovaném území nebo při změně stávajícího režimu (většinou v diktaturu). To co se děle je bohužel docela přesná ukázka toho jak by se v takové situaci mělo postupovat. Docela mě z toho mrazí v zádech. Dnes to jsou militantní "náckové", zítra to mohou být učitelé chemie a pozítří ti ostatní kteří jsou jen ochotni bránit svůj domov. Mám docela obavu že se v tomto směru něco chystá - buď zase návrat vedoucí úlohy strany (tentokrát té modré) a nebo jde o pokus sem vojensky naroubovat spojence "na věčné časy". Ať tak nebo tak je třeba si zapamatovat ty co jsou dnes u moci a umožňují to - časem se jim to vše vrátí.

Jde o vytipování a následnou eliminaci občanů se schopnostmi a ochotou vést efektivní odboj.
K vytipování se používá několika metod, od těch nejjednodušších (a mezi občany nejlépe odůvodnitelných), tedy zatýkání militantních nacionalistů (zde je jistota že by se odboje zúčastnili), přes lidi kteří mají potřebné vojenské nebo technické znalosti (u těch bývá sice také poměrně snadné je dohledat ale už se to mnohem hůře podává veřejnosti), až po prostý lid který by se ovšem mohl vzbouřit (tam bývá velký problém jak je v davu poznat - je to jak psal ten nade mnou - pak se používá většinou oněch provokatérů během demonstrací).
Způsob určování osob je poměrně prostý - stačí na to policejní databáze ale jsou využitelné i databáze prodejců. Pokud se účastníte nějaké demonstrace, jste členem nějakého spolku (vojenského nebo vojensky historického, nebo si jen někde na vojáčky hrajete), pokud odebíráte tiskoviny nebo knihy s vojenskou tematikou či se dlouhodobě zabýváte touto problematikou na internetu (a spousta stránek je zakládána přímo lidmi co mají na zisku informací o těchto lidech zájem), pokud jste členem sportovních spolků (především spolků sebeobrany), nebo se hlásíte k nějaké nacionalistické organizaci, pak jste ve spisech veden jako potencionální "problém". Na základě těchto dat jsou pak vyhodnocovány ty skupiny podle nebezpečnosti směrem od nejvyšší až po tu nejnižší. Jsou postupně zatýkány a vyslýchány. I když se většina zatčených dostane zpět na svobodu tak i přesto se povede selektovat lidi kteří by svým odhodláním a znalostmi mohly být pro nový režim nebezpeční - ti už se ven nedostanou - jsou buď zavřeni do internačních táborů nebo zlikvidováni. Nicméně i když se dostanete ven většinou jsou z vás díky systematickým výslechům (v počátečních fázích se mučení nepoužívá) tak psychicky zlomeni lidé že s novým režimem spolupracujete. Jsou jen dva druhy kolaborantů - jedni to dělají pro zisk (ti ovšem patří do vyšší společenské třídy) a druzí jsou tito zlomení lidé.
Pokud by jste tedy chtěl někdy (čistě hypoteticky) vést/účastnit se odboje pak se v civilním životě snažte působit co nejméně nápadně a nikomu o svých dovednostech a vědomostech neříkejte - a to ani v rodině. Pokud by to někdo věděl pak si můžete být jist že to na vás při patřičném "způsobu vedení výslechu" prozradí.
http://afinabul.blog.cz/1112/2012-obava


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:178.143.2   |   2012-02-19  (19:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg prosim ta aka je to kniha? ak to nechces pisat sem mohol by si dat e-mail? strasne by ma to zaujimalo


sxg . nexadipu01   |   ip:178.40.60   |   2012-02-19  (19:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Techniky jednotek Specnaz pro skryté a dlouhodobé přežití v týlu nepřítele.
http://www.specnaz.cz/zaskodnik/zaskodnik/

Kniha VLKODLAK
Široký záběr knihy od bojového výcviku až po aktuální problematiku terorizmu a diverzního boje.
http://www.specnaz.cz/zaskodnik/kniha-vlkodlak/

uloz.to


micha . sesedape69   |   ip:92.62.224   |   2012-02-19  (20:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravíme tímto sxg při průběžném testování plurál majesticus.:-)


unknow . dacinuha86   |   ip:95.103.19   |   2012-02-19  (20:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nevedel by mi niekto poradiť nejakú knihu na tému prežitie a podobné veci?


xhriastel . nujaweju91   |   ip:62.197.22   |   2012-02-19  (21:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kukni autora petra darmana


bazooka . racebagi30   |   ip:109.230.0   |   2012-02-19  (21:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majkl65

Súhlasím s tebou, dozrel čas. A treba odboju, ktorý si popísal dať organizovanú formu.

Napíš mi na - bazooka.joe@azet.sk


jaja . pewegudi86   |   ip:95.103.12   |   2012-02-19  (21:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ja si myslim, ze rok 2012 bude dostatocne tvrdy aj bez nasho pricinenia.
Indicie: 20.3.2012 by podla The Telegraph mala byt otvorena iranska burza - obchodovanie v mene mimo dolar.............


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-02-19  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odporúčam ešte počkať s anarchistickými výstrelkami. Uvidíme, ako dopadnú voľby aj vašim pričinením. Či si zvolíte opäť modrú biedu, alebo dáte hlas napríklad strane, ktorá vytvorila štát a nefiguruje v opičom cirkuse.


bazooka . racebagi30   |   ip:109.230.0   |   2012-02-19  (22:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Voľby, tieto blížiace ani ostatné, nič nevyriešia, pokiaľ sa nezmení systém. A ten je možné zmeniť len revolúciou, diktátom väčšiny.


marcuss . sowehuti15   |   ip:95.103.22   |   2012-02-19  (22:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V živote ste nedržali vidly ani sekeru a vy sa tu chcete búriť??
:D:D:D

robím si srandu, ale fakt je ten, že ak to má byť revolta tak sa ju budú za každú cenu snažiť zničiť :(

to môže bolieť


Preator . jegoqyde   |   ip:188.123.1   |   2012-02-19  (23:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj Majkl65
hod mi prosim ta na seba kontakt icq alebo skyp
pises zaujimave clanky a dost sa s tebou stotoznujem
rad by som pokecal s tebou


Rudolf_Vasky . cexyvure83   |   ip:78.98.144   |   2012-02-20  (00:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majkl65

No ty si môj človek ! Beriem ťa do mojej družiny ( a nemusíš my vôbec prezradiť kto si ).

A Sxg.

V tejto revolúcii nepôjde o hádzanie kameňov na policajtov ako v Grécku,ale policajti a vojaci pôjdu s nami a nie proti nám.


Preator . jegoqyde   |   ip:188.123.1   |   2012-02-20  (00:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf_Vasky

aka druzina?:-)
aj ja chcem ist

myslis ze policajti a vojaci pojdu s ludmi? pochybujem
tieto zlozky drzia status quo tohto systemu
vid spanielsko a grecko a usa tam demonstrantov inak kalia
ale o tom v mediach ani ň
mieromilovne demonstracie nestacia
.....


NeniDolezite . wyhabose29   |   ip:85.216.19   |   2012-02-20  (00:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf Vasky: Musim ta sklamat. Policajti a armada budu mat aj v zlych casoch take vyhody ze im bude viac prospešne posluchat šefikov. Budu mat dostatok jedla, to v dobe hladu urobi velmi vela ;)


pilgrimdou . kiripyse01   |   ip:92.28.239   |   2012-02-20  (01:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale páni! Stále chcete riešiť problém silovými prostriedkami? Už aj ty bazooka?, ma nesr:-)
Minimálnym poznaním (aj keď v značnej miere sfalšovaných dejín) by mal každý s aspoň trochou IQ vedieť, že násilie VŽDY
spôsobilo násilie, a toto vari chcete? Občiansku vojnu? ("Oni" by sa svojou technickou prevahou aj tak postarali vopred o
výsledok v ich prospech!). Takže prestaňte blúzniť a pohnite sa vpred aspoň o krok, prosím. Odhliadnuc od faktu, že "nás"
je v porovnaní s ovčanmi asi tak 1:10, jediná forma odboja aj boja je akákoľvek forma občianskej neposlušnosti a
rozširovanie tejto idey medzi pospolitým ľudom! Fenomén stej opice to istí. Pamätáte Ghandiho? Alebo viete niečo o týpkovi
menom Henry David Thoreau? (http://en.wikipedia.org/wiki/Civil_Disobedience_%28Thoreau%29) Koľkí z nás by boli ochotní
vzdať sa osvedćeného spôsobu života a ísť celkom novou cestou? Nevyháňam nikoho späť na stromy, ale čím zlikviduješ "gorily"
ak nie tým, že ich odpojíš od prítokov, že im prestaneš odvádzať "desiatky"? (V našom prípade už snáď aj deväťdesiatky,
podľa toho ako nás sosajú). Že im jednoducho prestaneme venovať pozornosť a žiť si len svoj nezávislý život. A ak bude
treba tak vyžiť LEN z vlastnej vypestovanej mrkvy či krumpľov! Strach z radikálnej zmeny? Že nebodaj umrieš ak nedostaneš
svoju dávku mäska? Alebo koly?
Ten, ktorý zmenu chce, ju aj žije, realizuje a robí tou svojou troškou do mlyna, tých je žiaľ najmenej, pár ďaľších o tom
blúzni a sníva, ale nedostanú sa ďalej od svojho kresla pred počítačom, nuž a drvivá väčšina v kreslách pred TV zmenu ani
nežiadajú. A žiaľ títo sú Váš hlavný problém. Podceňovaním sily poznania aj z iných zdrojov ako konvenčných, nevyvinutým
presvedčením o správnosti svojho názoru a odhodlanosti v presadzovaní tohoto názoru, (v porovnaní s tuposťou, slabosťou
vôle a neochotou konať), budeme len neustále prešľapovať na mieste, nadávať na druhých a čakať na "spásu"...


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:38.108.87   |   2012-02-20  (03:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pilgrimdou dal so ti plus, lebo mas pravdu. Ale stou neposlusnostou je ties risk, lebo ta mozu zavriet na vystrahu a ty si to zlizes a druhy sa pokakaju. Vecsinou su tu neprebrany a slepy hlupacikovia ktory cakaju na otvorenie oci. Konecne si uvedomte ze vy ste stat a tak sa konecne i zacnite spravat a ukazte kto je tu pan. Pokial vy ste odkazany na stat a nie stat na vas je rec o nicom.


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:38.108.87   |   2012-02-20  (04:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zabudol som dodat k clanku, clanok ma vahu mojho vykalu.Skogen . samygile95   |   ip:145.255.1   |   2012-02-20  (07:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fakt nerozmýšľate? Násilie zo strany protestujúcich je dôvod na nasadenie teroru z opačnej strany. V španielsku policajti mali problém zasahovať proti demonštrantom preto, lebo nedostali žiadnu zámienku. Násilie, teror a vojna sú pracovné nástroje opačnej strany. My nechceme svet utopiť v krvi....nechceme znižovať populáciu....nechceme vládnuť....chceme žiť ako normálny a slušný ľudia....a preto začnite trénovať asertívne a nenásilné formy odporu, ak už máte pocit, že sa veci vyhrocujú.....


Preator . jegoqyde   |   ip:188.123.1   |   2012-02-20  (08:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skogen
ty swi videl vobec co sa dialo v spanielsku?
AKo ich mlatili? zeny deti starcov vozickarov?
Mieromilovnou demonstraciou nedosiahnes nic!
V spanielsku boli n auliciach miliony ludi a co sa stalo? nic!
V mediach ani ň....
Treba silou prevziat parlament ked tam budu sediet tie spiny a odsudit ich za vlastizradu.....


johan . wugyquma01   |   ip:193.110.1   |   2012-02-20  (08:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  súhlasím,že žiadne štrnganie klúčikov a máme holé ruce nepomôže... ja len poprosím autora článku o kontak .-) môj skromný kontakt diegoforlaniliminat@azet.sk


johan . wugyquma01   |   ip:193.110.1   |   2012-02-20  (08:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  diegoforlaniluminat@azet.sk


Lubomir . kamoqaxa   |   ip:92.245.5.   |   2012-02-20  (08:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tu je ta kniha
http://www.ulozto.sk/xaeHexn/chlibek-vlkodlak-pdf


Skogen . samygile95   |   ip:145.255.1   |   2012-02-20  (09:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jasne že to skúsili, ale....vieš ako by to dopadlo, keby začali demonštranti klásť aktívny odpor?
Takto sa im ťažko zdôvodňovalo použitie sily a ver tomu, že ani policajtom nebolo jedno, že musia mlátiť ľudí, ktorí sa ničím neprevinili....

"súhlasím,že žiadne štrnganie klúčikov a máme holé ruce nepomôže..."

Toto som nemal na mysli.....problém je v tom, že my vieme čo nechceme,... ale vieme čo chceme? A tu je pes zakopaný.....desať tisíce ľudí,tisíce dôvodov súčasných problémov, stovky riešení...čo je to "TO" za čím ľudia pôjdu, aké zmeny musíme urobiť a kde? Jasne, môžeme vyraziť na barikády, zakladať ohníky, hádzať dlažobné kocky, rozbíjať si navzájom hlavy...niektorým sa to bude určite páčiť, ale čo tým dosiahneme? Násilie je prostriedok, nie cieľ. Toto sú riešenia hodné neandrtálcov....ak sme homo sapiens, tak je najvyšší čas začať používať mozog a nie svaly....

putnik . pyqywyje36   |   ip:85.159.10   |   2012-02-20  (09:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobry clanok.
Hrozostrasne – bojim, boijim, bojim!? Radsej nie!! Strach je inou formou nenavisti … A k comku vedie …
“Zamatovy prevrat” u nas je prikladom pouzitia v clanku naznacenych technik.

Vacsina ludi je nespokojna so sucasnym stavom. No na jednom stave ako by to malo byt sa uz vacsina nezhodne.
Zmena vyzaduje podporu vacsiny – aspon pasivnu podporu. No ti co maju viziu fungujucej spolocnosti, aku by prijala vacsina, tych je zatial malo. A aj ta mensina ma rozne predstavy/tuzby/vizie.
Mozno by bolo vhodne prejst od modelu volenia si zastupcov na rozhodovanie o vsetkom, na model volenia si zastupcov na realizovanie konkretnej zmeny/projektu/ulohy. Mozno …
Suhlasim s myslienkou, ze je potrebne realizovat zmeny – a zakat od seba. Napriklad aj v clanku spomenutymi vecami – odpojenim sa od bank, “kupovanim” domacich produktov, … Kazdy podla svojich predstav a ta vacsinova predstava sa vykryslalizuje/zhmotni.

Nemyslim si, ze by sme mali mat vsetci zbrane. Rozumiem, ze zbrane sa doju pouzit aj bez pouzitia. No obavam sa, ze takto to nepojde. A svoju energiu nechcem vlozit do zbrani, ale skor do praveho opaku. Hrozbou pre mna nie je moj sused. A s policiou alebo armadou bojovat nemienim. Preco aj!
Mozno by bolo vhodne vyvolat diskusiu o tom, co je ulohou policie, co by mala a co nie. Myslim, ze byl byt vytvoreny tlak na to, aby policia nesmela pouzit zbrane (ani vodne) proti protestujucim obcanom, obhajovat zasah oznacenim ich za “radikalov” bez predchadzajuceho odobrenia prokuratorom ci sudcom. A tlak na sudnictvo, aby sluzilo ochrane vacsiny … A tlak na vsetkych, aby moralka vacsiny bola nad zakon.
Alebo aspon pozadujme, nech policia nesmie polupracovat so strajkokazmi (ci skor podnecovacmi nasilia), a naopak je povinna ich zatknut, …


prave . mytigymo47   |   ip:62.169.18   |   2012-02-20  (11:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som za nenásilnú cestu ak im dáme príčinu tak ju využijú.
Mňa to tiež hnevá čo si to vôbec dovoľujú a ešte sa vyškierajú na nás z propagandistických boardov.to je iná nehoráznosť.
Pripadá mi to akoby nás mali za totalnych debilkov.
DÚFAM ŽE TAKÍ NIE SME A DAME IM TO VEDIEŤ!
Návrh riešenia?Organizované protesty nie však organizátormi gorila.


Preator . jegoqyde   |   ip:188.123.1   |   2012-02-20  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Treba to ako na Islande...
Treba aby ludia povedali co chcu
ale podla mna sa asi vacsina zhodne v tychto bodoch:

zmena systemu statu na priamu demokraciu
viac volebnych okresov
zrusenie eura a prechod spat n akorunu krytou zlatom
vystupenie z NATA a EU
s privatizovanie strategickych podnikov
zakazanie pofidernych spolconosti ako je penta j&t a podobne
jedna zdravotna poistovna
znizenie dani
zvysenie miezd
obnova polnohospodarstva a chovu
obnova priemyslu
vzniknutie statnych podnikov a firiem na vystavbu, automobilka slovenska a vsetko aby bol stat sebstcny ....
zakon aby v zahranicnych supermarketoch a obchodoch bolo minimalne 70% slovenskch vyrobkov ....


tu je moj kontakt: mirros.mo@gmail.com


Rudolf_Vasky . cexyvure83   |   ip:78.98.144   |   2012-02-20  (17:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Scogenko, a ostatný ako Skogen.

Vy si mýlite násilne demonstracie a násilne protesty s revolúciou !

Nie, tato revolúcia na Slovensku musí byt urobená nie demonštráciami, nie protestami ale inteligentne zorganizovanimi miestnymi revolucnimi skupinkami.
pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-20  (18:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bazoka . Ty si čistý magor , pokiaľ sa nemýlim . Zabiť ťa je málo . Ako si predstavuješ ten diktát väčšiny , lebo v demokracii podľa správneho výkladu rozhoduje väčšina , ale žiadny diktát by tam nemal byť ak to má byť pravá demokracia .
Ja som sa osobne surovo ohradil aj keď chceli zakázať satanistické kapely v Poľsku , lebo sú tam skoro všetci veriaci aj keď zakazujú rasistické témy , lebo ľudia na slovensku sú často rasisti a tak by si nemal nikomu zakazovať povedať svoj názor . To že sa zákony nestotožňujú vždy s myšlienkami ľudí je preto , že si ich politici vytvárajú ako sa im páči a na názor ľudí serú .


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-20  (18:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bazoka . Prečo by si chcel byť taký sprostý na ľudí . Veď ak máš väčšinu , tak si rozhoduj ak chceš , ale rešpektuj všetky názory , inak si chudák .

Tá tvoja diktatúra väčšiny mohol byť aj nacizmus alebo začiatky komunizmu , ale neskôr sa komunizmus zmenil skôr na diktatúru menšiny , lebo ľudia už s mnohými vecami nesúhlasili a štátna moc im nedovolila povedať pravdu o tom , čo oni sami uznávajú aj keď s mnohými vecami naopak súhlasili a nacizmus zase rozbili protihitlerovský spojenci .

Všetky diktatúry sa začínajú uznaním , ale po čase ako dokážeš , kto má väčšinu .


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.41.68   |   2012-02-20  (19:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pomôžte si najprv sami sebe...kde duševná a fyzická nezávistlosť vás urobí veľmi silným a teda pánom akejkolvek situacie....touto cestou je potrebné sa uberať a teda aj vidieť,poznať a určovať vyšiu "prozretelnosť a inteligenciu" vo vašom okolí!

A potom z pozicie ktorú si najprv zaslúžite môžete na svoje okolie svojim príkladom veľmi mocne pôsobiť!
Casom sa vám dostanú rôzne poznania ktoré možno zdieľať len zo "zasvätenými" a na ostatných dohliadať aby ich nikto z cesty nezvádzal...


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:178.143.2   |   2012-02-20  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Úmyselne som to nespravil, že som túto tému a moje myšlienky nerozviedol aby som mal viac podnetov na uvažovanie či pripomienok. Ako vidím, väčšina komentujúcich myslí čierno-bielo alebo pridáva len sivé odtiene.
Žiadnu anarchiu nechcem a nepodporujem. Bazooka, diktát sám o sebe je zlý, naštuduj si Kadáffiho zelenú knihu ktorá kritizuje systém boja strán, tried, siekt či kmeňov a navrhuje vhodné riešenie ktoré by nerozdeľovalo spoločnosť. ( Štúdium knihy tohto zamerania je na dlhšie obdobie :) Marcuss, nechcem žiadne krvavé protesty, žiadne krvavé skupiny, aktívny odpor či ozbrojené konflikty alebo niečo také, ja hovorím o možnosti prípravy na to, ak príde nejaké odporné „vládne“ nariadenie, hladomor, obrovská finančná kríza, či WW3. A ako vieš, že sme nedržali ani vidly? Poznáš nás všetkých, či mňa? Rudolf Vasky, obávam sa, že nie som Váš človek, taktiež neprijímam členstvo vo Vašej družine. Ako som už povedal hore čo si neprajem, teraz to doplním, ďalej si neprajem: stupňovanie protestov, vyzbrojenie a strieľanie, „lov“ na politikov atď. Znova doplním myšlienku už hore spomenutú: ono sa raz niečo podobné stane, pravdepodobne v zopár nasledujúcich rokoch a je dobré byť pripravený. Násilie je len prostriedok, pravdepodobne nevyhnutný no ako som povedal, vety na ktoré bol obrovský dôraz no väčšina ich odignorovala, je najdôležitejšie bojovať protestmi a štrajkami, ekonomicky a informačne. O tom napíšem nejaký článok, čoskoro, keď budem mať čas. A keď bude nejaká vojna, ktorá bude – ide o to kedy bude, tak prvé pôjde dole GPS a špionážne satelity, taktiež budú zavádzané brutálne zákony ( globálna totalita ) a obranné zložky budú veľmi separované od obyčajného obyvateľstva a vtedy sa brániť násilím, ak niekedy tak jedine vtedy! Samozrejme, že za dnešných podmienok to nemá zmysel. Pilgrimdou, absolútne súhlasím! Staň sa zmenou, ktorú chceš vidieť. Ja robím čo sa dá, môžeš mi veriť. Skogen, áno to je veľmi dôležité a mal by to začať robiť každý, dávam ti +. Prave, a tak isto väčšina: je najdôležitejšie zachovať pokoj a prístup k informáciám! Áno, najdôležitejšie. Nech je situácia pokojná čo najdlhšie ako bude v našich silách. No povedzme si takto: keby bol každý informovaní, dávno by tu boli židovské armády. Pán Vasky, máte pocit, že toto riešenie je inteligentné – všetkých zabiť? Ale áno, takýto ľudia by mali viesť revolúciu.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:178.143.2   |   2012-02-20  (21:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Preator, daj kontakt na seba :) najlepsie e-mail


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2012-02-21  (01:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ste utopisti.Kto si myslí,že vyžije z toho čo si dopestuje je na omyle.Aj keby si mal dobrú úrodu,nezabudni na tých,ktorým by sa nechcelo nič pestovať a predsa by boli hladní.Neubrániš to ani keby si mal celý arzenál zbraní.To by boli napríklad miestni a čo taký čo by po stovkách migrovali po krajine?Koľko by si vydržal v noci bdieť bez spánku.Kde berieš istotu,že zem nebude postrekmi tak zamorená,že sa neurodí vôbec nič.A v neposlednom rade nevieš či nebudú letecky sondovať,či voľakto nepestuje niečo na čierno,ako sa to deje napr.pri konope.Čo ak bude zakázané pestovať hoci aj obilniny?Podmienky sa v každom ohľade radikálne zmenia.Veď budeme pod totálnym dohľadom.


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:78.98.144   |   2012-02-21  (01:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majkl65

Práve, že teraz čo si doplnil,mne potvrdzuje že si "môj" človek !

Píšeš ( prekopírujem) :
____________________

...Násilie je len prostriedok, pravdepodobne nevyhnutný no ako som povedal,...

...a tak isto väčšina: je najdôležitejšie zachovať pokoj a prístup k informáciám!....
___________________

Majkl65 - s týmto ja sa 100% stotožňujem !

Ale prosím ťa Majkl65. - nájdi si čas a toto si prečítaj :
Volá sa to : == Well-Founded Fear - Dobre založený strach.===

Tu ti dám link, ale neviem či to bude odtiaľto fungovať, ak nie budeš musieť si ho celí manuálne prekopírovať a potom "paste" do prehľadača.

http://www.thoughts.com/johnybgood/well-founded-fear-dobre-zaloen-strach

Potom pochopíš to moje rozprávanie o zabití všetkých.
A potom ty mne určite povieš že JA SOM TVOJ ČLOVEK !pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-21  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O tom vzájomnom rešpekte : Spomínal som ako chceli zakázať satanistické kapely v Poľsku . Tým čo schvaľovali takýto zákon to stále prišlo demokratické . Však to je len taká maličkosť a človek takéto veci nemusí . Ktovie či to bola maličkosť aj pre nich , keď vymýšľali takýto zákon . Len tak medzi rečou . Ale zoberme si takých metalových nadšencov . Koľkých ľudí by tým obmedzovali ? Niekoľko desiatok rokov bola taká metalová kultúra : Ľudia , ktorý mali za rodičov fanatickejších kresťanov a sami s vierou nesúhlasili sa v dospelosti začali z trucu hrať na satanistov aby rodičom ukázali , že na ich vieru kašlú . Boli to tak metalové skupiny ako aj ich prívrženci a niektorí neveriaci . Samozrejme existuje aj pár ozajstných satanistov , ale tých je strašne málo . O pseudo-satanistoch by som povedal , že tento štýl odporu bol pomerne spravodlivý , lebo nikto nemá právo starať sa druhému do jeho viery , až na to že občas urážali kresťanské symboly a to môže niekomu vadiť .
Ale o tom konkrétne som nechcel až tak hovoriť . Chcel som skôr povedať , že ak chceš systém považovať za demokratický , musíš rešpektovať všetkých , teda všetky názorové skupiny . Tí ľudia , ktorý v Poľsku navrhovali takýto zákon , sa radšej iba prežehnali keď počuli o takejto hudbe aj keď sa tomu hovno rozumeli , alebo boli taký egoistický že si to za demokratické aj keď sa tomu rozumeli a keby trocha uvažovali , vedeli by že to tak nieje . Komunisti tiež považovali cirkev za nezmysel . Pre nich to bola len taká maličkosť aj keď veriaci mali pocit , že im strašne krivdia . Samozrejme za komunizmu to bolo horšie . To som dal len pre porovnanie ako súdime dvojakým metrom .


Havel . kejujequ77   |   ip:78.141.10   |   2012-02-21  (16:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tebe sa nejak moc usipalo tých lysohlávok pri varení tej hubovej polievky.


eros . ribequgu   |   ip:86.40.8.1   |   2012-02-21  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   skuska spojenia


eros . ribequgu   |   ip:86.40.8.1   |   2012-02-21  (17:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja osobne som za "Isladsky model" riesenia situacie.

MUSIME! si Slovensko vziat naspat a dat prednost normalnemu sedliackemu rozumu.
Ludia potrebuju v prvom rade cisty vzduch, vodu, potraviny, vzdelanie, zdravie, atd. A to vsetko mozeme mat aj keby sme sa oplotili 10 krat dookola celeho Slovenska. To samozrejme myslim len obrazne. Len narazam na globalistov.Kazdy stat by mal byt suverenny a s ostatnymi spolupracovat ako s rovny s rovnym.eros . ribequgu   |   ip:86.40.8.1   |   2012-02-21  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lenze sa obavam, ze toto nebude mozne. Preco???
Lebo ludia su prij....ni.
Ja nie som, ani vacsina co sem chodi na dolezite.sk. Lenze je nas normalnych malo !!!

Tu NIKDY nebude dobre pokojnou cestou. A revoluciou tiez asi nie aj ked niekedy by som vsetky tie spiny najradsej videl hompalat sa na kandelabroch a aj za 1500 rokov sa deti v skolach budu ucit o tom ako sa ludia konecne prebrali a spravili poriadok s tymi co ich aj 22 rokov po "neznej" stale okradali.
eros . ribequgu   |   ip:86.40.8.1   |   2012-02-21  (17:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mam z toho take zmiesane pocity. Proste ako realista to vidim tak, ze so sucastnym materialom to daleko nedotiahneme. Ludia su je....b...ti ! Bohuzial


eros . ribequgu   |   ip:86.40.8.1   |   2012-02-21  (17:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to neslo naraz adminko ???

ty moj kamarat :-))))


martintrue . dikoweqi90   |   ip:85.216.17   |   2012-02-21  (17:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  B U D Í Č E K S L O V A Č ! ! !

ČESKOSLOVENSKO PATRILO DO ROKU 1989 MEDZI VYSPELÉ ŠTÁTY SVETA.

Mali sme, ale už nemáme:
Vyspelé poľnohospodárstvo. Svetoznáme sklárstvo a porcelán, lacný benzín, naftu, uhlie. Bezplatné zdravotníctvo, školstvo. Vyspelý strojárenský priemysel. Lacnú hromadnú dopravu. Textilný a kožiarsky priemysel. Kultúru a šport pre všetkých. Lacné a zdravé potraviny. Lacnú elektrinu a plyn. Lacnú pitnú vodu. Prácu pre všetkých. Sociálne istoty. Lacné bývanie a služby.

Nemali sme... a ...už máme:
Nezamestnanosť. Žoldnierov v zahraničí. Tunelárov a biele Kone . Novodobých zbohatlíkov. Rozkradnutú a zdevastovanú republiku. Bezdomovcov a žobrákov. Štátny dlh v miliónoch eur. Strach z toho čo bude zajtra. Morálne zdevastovaný národ. Nenormálne príjmy - veľké i malé. Zlaté padáky pre vyvolených. Samovrahov z existenčných dôvodov.

TOTO nám priniesla DEMOKRACIA za 20 rokov od tzv. nežnej revolúcie.
TOTO spôsobili Vlády spájajúce sa do rôznych zlodejských spolkov aby, mohli čo najviac rozkrádať štát a ožobračovať tento národ.

D O K E D Y EŠTE ? ? ?

B U D Í Č E K, S L O V A Č ! ! !

Je to poznanie, alebo poučenie??? !!!
Jean Bodin píše v Les six Livres De la république z roku 1576 , že demokracia je najhoršie štátne zriadenie, lebo je veľmi reálne, že sa k moci dostanú hlupáci alebo prospechári.
Chudák, určite netušil, že za štyri storočia bude existovať krajina, kde sa tieto dva druhy spoja dohromady v jednú ohavnú mutáciu.pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-22  (15:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majkl65 . Inak hovoríš mi z duše . Treba sa pripraviť ak by politici vymysleli nejaké svinstvo . Nech by to už bolo za hocijakým účelom . S tou globalizáciou to bude stále horšie a horšie a tak je dobré všetko sledovať , čo nám robia za chrbtom aby sa človek z ničoho nič nenazdal a potom nevedel pochopiť , kam sme sa to dostali .

kapitalista . pufeqoxe19   |   ip:85.237.22   |   2012-02-23  (16:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  martintrue.
Tvoj komentár mi pripadá ako keby ho písal človek,čo za posledných 2O rokov nebol,nie že len v Europe ale si ani na tejto planéte.Alebo potom žeby tie lysohlávky?Tie lysohlávky hmm


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-23  (16:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kapitalista...pripadá ti niekde inde štát tak zdevastovaný ako ten náš?...veď má pravdu vôbec nechápem prečo tu spomínaš cestovanie.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-23  (23:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf_Vasky . Náckov je lepšie mať po kope , že ?


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:78.98.144   |   2012-02-25  (05:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pitbul . hyfyduly57

O čom hovoríš ?


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-25  (05:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf_Vasky . Ja len tak špekulujem , prečo ich tak zvolávaš ? Či myslíš že majú ľudia naozaj chuť robiť nejakú revolúciu ?


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:78.98.144   |   2012-02-26  (00:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
pitbul . hyfyduly57

Tí ľudia ktorí UŽ padli na hubu, áno, tí majú chuť naozaj robiť revolúciu !

Tí ľudia ako ty, ktorí na hubu EŠTE nepadli, tí ľudia naozaj ešte zatiaľ nemajú chuť robiť revolúciu !

Keď padneš na hubu, ako väčšina Slovákov už padla, potom sa už ani neozveš, a ani mi nepovieš že som mal pravdu, - lebo potom nebudeš mať peniaze na platenie za internet !

- tak ako ostatní čo padli na hubu nemajú na zaplatenie internetu a nemôžu sem ti napísať že naozaj chcú revolúciu .


Dopamin . tosahuro3   |   ip:195.91.10   |   2012-03-03  (23:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A kto pada na hubu?Len tý ľudia čo naozaj žily a posunuly sa o jeden evolučny krok ďalej.Revolucia je sučasť evolucie a to je jedine na čom záleži.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Čína mobilizuje kvôli hrozbe Severnej Kórey

Čína začala mobilizáciu vojenských síl na celom Kórejskom polostrove. Tento krok prichádza v reakcii na rastúce napätie po nedávnych vyhrážkach Severnej Kórey, že začne raketové útoky proti svojmu južnému susedovi a proti Spojeným štátom.


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO

Hromadí si Rusko s Čínou zlato, protože plánují ...

Hlupák Kaliňák a príčiny hurbanovského masakru...

Bratislava sa vracia ku korune

Uvidel som smrť!

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.5376 s