16. September 2019
    
Varovanie líbyjskému ľudu - Dolezite.sk

Varovanie líbyjskému ľudu


  2011-09-22  (16:47)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Varovanie líbyjskému ľudu

 

Nad zábleskom nádeje na slobodný život v Líbyi sa začínajú sťahovať tmavé mračná opätovnej neslobody. Z dostupných informácií z médií začína byť čoraz jasnejšie, čo sa v skutočnosti skrýva za „nezištnou pomocou“ štátov západnej Európy a USA líbyjskému ľudu.

 

Ako dôkaz uvádzam správu z vysielania slovenského rozhlasu: „Francúzsky premiér, ktorého krajina sa mimoriadnym spôsobom angažovala v konflikte v Líbyi zvolal v Elyzejskom paláci konferenciu o pomoci a ďalšom smerovaní tejto krajiny. Boli na ňu pozvaní zástupcovia povstalcov, britský premiér, ministerka zahraničných vecí USA a čelní predstavitelia štátov Európskej únie. Na konferencii sa budú okrem iného uzatvárať i dohody o obnove konfliktom zničenej infraštruktúry krajiny“.

 

To podstatné a najdôležitejšie je uvedené v závere správy! Je to uzatváranie lukratívnych dohôd o obnove konfliktom zničenej infraštruktúry. Práve o toto išlo nenásytným kapitalistickým dravcom zo západnej Európy a USA od samého začiatku. Im totiž vždy ide v prvom rade o to, aby mohli dobre zarobiť. A tak sa idú teraz nabaľovať na pomoci Líbyi a ich konečným cieľom je ekonomicky zhltnúť a podrobiť si i túto krajinu tak, ako zhltli, skúpili, podrobili si a zotročili východnú Európu.

 

Všetky ich slová o slobode, demokracii a ľudských právach sú a vždy boli iba návnadou pre naivných. Ak totiž chceme chytiť rybu, potom ju zabiť a dobre si na nej pochutiť, musíme na háčik nastrčiť lákavú návnadu, aby na ňu ryba zabrala.

 

Práve takýmto spôsobom sa na sladké a vábivé reči o slobode, demokracii, prosperite a rešpektovaní ľudských práv chytili národy východnej Európy a kým sa stihli spamätať zo svojej naivity, všetko ich národné bohatstvo bolo rozpredané do cudzích rúk.

 

Takzvané vyspelé západné štáty nás nikdy nemali za nič a aj dnes sme pre nich iba ľuďmi druhej kategórie. Chcete dôkaz? V oblasti poľnohospodárskej výroby dostávajú takzvané staré štáty Európskej únie podstatne vyššie dotácie, ako štáty východnej Európy. Výsledkom toho je nekonkurencie schopnosť s konečným cieľom likvidácie poľnohospodárskej výroby a tým vybudovanie priestoru pre vývoz svojich vlastných, dotovaných potravín.

 

Je slepý a naivný ten, kto pod pod bielym rúchom baránka a záchrancu sveta, za ktorých sa pasuje USA a západná Európa nie je schopný vnímať pravú podstatu. Je ňou dravá, bezcitná a nenásytná chamtivosť! Ostatné národy sú nimi v skutočnosti vnímané len ako prostriedok k tomuto účelu. O nič iného tu nikdy nešlo a nikdy nejde. Len o vlastné dobro a vlastný prospech vyvolených. Všetky pekné reči a ideály majú slúžiť iba ako zástierka. Majú slúžiť na oklamanie, zavádzanie a paralyzovanie obetí, ktoré v naivnej dôvere nekladú takmer žiaden odpor a stávajú sa ľahkou korisťou dravcov.

 

Takáto je pravda o západnej civilizácii, ktorá sa samotná už dlhšiu dobu nachádza v kríze a podvedome tuší vlastnú záhubu. Záhubu preto, lebo v zákonoch tohto univerza je to prezieravo a múdro zariadené tak, že všetko zlo, akým je sebectvo, chamtivosť, bezohľadnosť a snaha mať stále viac i na úkor iných sa musia nakoniec zrútiť samo v sebe a v troskách pochovať všetkých tých, ktorí mu holdovali.

 

Prehnité základy západnej civilizácie, stojacej na týchto princípoch sa už pomaly začínajú rozpadávať a svet sa ocitá v kríze. V kríze spôsobenej a vyvolanej krízou hodnôt! Deficitom skutočných hodnôt a upnutím sa k hodnotám nepravým, falošným a zvráteným.

 

Krízu, predznamenávajúcu konečný pád začala pociťovať západná civilizácia už v 80. rokoch minulého storočia. To bol dôvod, prečo mala eminentný záujem na páde komunizmu. Nešlo im o slobodu a demokraciu pre tieto národy, ale o hlavne o záchranu vlastnej kože. O to, aby mohli ekonomicky ovládnuť tieto krajiny a svojimi produktami zasypať východné trhy, čím by sa oni sami dostali aspoň načas z už dlhšiu dobu pociťovanej krízy.

 

Zdanlivá prosperita však trvala iba 20 rokov a to dovtedy, kým sa všetko nerozkradlo, neskúpilo a trhy sa nenasýtili. A keď už nebolo čo ukradnúť, skúpiť a sprivatizovať prišiel kolaps. Prišla kríza. Prišla agónia západnej civilizácie, ktorá ju dokázala prostredníctvom podmanenia si východnej Európy oddialiť len o dve desiatky rokov.

 

Kôň, ktorý zomiera však najviac kope. Smrteľné kŕče západnej civilizácie stojacej na falošných hodnotách a zúfalá snaha oddialiť hrozivo sa blížiace zrútenie donútili takzvané vyspelé štáty nájsť si ďalšiu obeť. Obeť, ktorej by sa zmocnili a vycicali z nej krv. Obeť, ktorú by okradli a zotročili. To všetko však samozrejme pod vlajkou vznešených ideálov. Ideálov slobody, demokracie a prosperity.

 

No a novou obeťou sa stal arabský svet a teraz je na rade Líbya. Tamojšiu diktatúru potichu strieda diktatúra iného typu. Diktatúra peňazí a kapitálu! Pre líbyjský ľud je to cesta z dažďa pod odkvap. Ak dovtedy trpeli pod jarmom diktátora aspoň otvorene poznali svojho nepriateľa. Dnes sa im na šiju zakladá nové jarmo. Jarmo o nič menšie, ale o to zákernejšie, pretože sa to deje pod rúškom priateľstva a pomoci.

 

Vážený líbyjský ľud, nikomu na vás v skutočnosti nezáleží! Tí, čo vám hovoria o pomoci si chcú pomôcť hlavne sami sebe. Pre týchto vlkov v rúchu baránka ste iba kusom koláča, ktorý si chcú rozdeliť, rozkrájať a zhltnúť.

 

Vážený líbyjský ľud, majte sa na pozore! Neverte im a buďte bdelí! Nedajte sa oklamať, aby ste sa napokon nestali cudzincami a otrokmi vo vlastnom štáte tak, ako sa to udialo podľa osvedčeného a dobre fungujúceho scenára i na našom krásnom, ale naivnom Slovensku.

 

http://kusvetlu.blog.cz/ v spolupráci s M.Š.


Milan Šupa
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
gomez   |   ip:95.102.47   |   2011-09-22  (17:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobre napísané


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-22  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hmm tento clanok jak vsetko, velky kus zavadzania od pravdy. V prvom rade Slovensko rozkradli komunisti a pre neschopnost viest podniky popredali ich za facku zapadniarom. Prva poucka v konkurincii,NAJLAKSIE JAK SA ZBAVIT KONKURENCII JE KUPIT JU, boli by skutocne tupy aby tak neurobili. Ak by bolo na Libyjcoch tak skody neodstrania po dobu troch generacii. Najlepsie riesenie by bolo spravit im to zdarma pod podmienkou ze prepustia cast puste pre Europskych ciganov aby sa konecne mohli zrealizovat. Ved Libyjec a cigan su stejny s...t.


FestinaLente   |   ip:193.200.1   |   2011-09-22  (18:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Martensky vypucované?
V roku 89 sme tiež verili, že nám bude lepšie.
Tiež sme sa nevedeli dočkať, až nám nebudú vládnuť komančovia.
Prišli však horší a s ňou aj horšia doba.
Horšia pre obyčajného človeka.
Dosť mi to pripomína situáciu v Líbyi.
Kaddáfi vládol pevnou rukou, ale z Líbye urobil prosperujúci štát sociálneho charakteru, kde sa môže realizovať aj obyčajný človek.
Teraz sa k moci dostane banda, ktorá rozpredá majetok mecenášom a o pár rokov tam zmizne stredná vrstva a zostanú len chudobní a zazobanci.
Presne, ako u nás a všade, kde sa rozšíril mor pseudodemokracie, pričom v reáli vládne elita prostredníctvom médií...


illuminatedBimbo   |   ip:78.98.9.2   |   2011-09-22  (19:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Líbyjčania to zrejme nepochopia, čakajú lepšie časy.... dobre je to v článku zhrnuté.


mikomi   |   ip:195.166.1   |   2011-09-22  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci;Ty si velky tupec a to som pouzil velmi mierny vyraz.


klifton   |   ip:178.40.18   |   2011-09-22  (19:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milan šupa: dobré ráno, stará mama! ,o)))))))


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-22  (21:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mikomi, nenadavaj mne do bratov, ja do vasej rodiny nepatrim. Ked sa nezmozes na argument ktorym by si vyvratil moje pravdive slova tak drz p..u a krok.


sxg   |   ip:95.103.15   |   2011-09-22  (22:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Long Johns o Iráku
http://www.youtube.com/watch?v=byInp8pUKoM


mikomi   |   ip:195.166.1   |   2011-09-22  (23:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci;tak si to len o sebe potvrdil ze si tupec.A ja sa s tupcami a primitivami nebavim lebo to nema zmysel.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-22  (23:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mikomi dalsi dobry argument, skutocne si ma uzemnil a presvedcil o tvojej genialite.


sten   |   ip:213.151.2   |   2011-09-23  (08:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Otvoreneoci: hovoríš o argumentoch ale v Tvojom príspevku žiadny nie je. Info o tom, že Slovensko rozkradli komunisti a predali ho západniarom asi nie je argument. Prosím informuj nás, ktoré podniky do 11/89 boli rozkradnuté a následne predané. Nepoznám podnik, ktorý by bol rozkradnutý do 11/89 aj odpredaný. A čo bolo od r. 1990 radšej nezverejňuj, pretože to asi neboli tí, o ktorých píšeš. Neviem ale v tom čase už mohol vládnuť niekto, kto mohol získať majetok skonfiškovaný jeho rodine za kolaboráciu (Benešovími dekrétmi ?) a zároveň viesť túto krajinu tak, aby to bolo väčšine jej obyvateľom lepšie ako pred tým. Veď ľudia už nedostávajú na bývanie „zajačince“, v oných 90-tych rokoch sme sa nemuseli báť veľkej nezamestnanosti (tak ako nám to niekto sľuboval, že odíde ak to tak bude) a taktiež sa predsa vtedy nemuseli a dodnes nemusíme báť o sociálne istoty (najmä ak máme v určitom čase ministra práce soc. vecí a rodiny ľudomila, ktorý nedá na „obyčajných ľudí“ dopustiť). No a myslím, že Tvoj odborný názor na škody, ktoré by „národ Líbie neodstráni ani do troch generácií“ asi netreba komentovať. Veď určite žiadny napr. z euroázijských a ázijských štátov nemá záujem, prostriedky a ani kapacity na to, aby pomohol odstrániť najväčšie škody napáchané v Líbii (niekým iným, ako jej občanmi) , a to napr. za dodávky ropy, resp. za prostriedky získané z jej ťažby.


z   |   ip:60.241.79   |   2011-09-23  (17:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To, o co islo skupinke 'osloboditelov' na cele s Francuzskom a Anglickom v Lybii bolo zname uz od zaciatku.Cely henten cirkus v ich prevedeni bol vykonstruovany mediami a celnymi predstavitelmi krajin v pozadii.Ked clovek cital spravy alebo sledoval tv nevidel ziadne dokazy o vrazdeni, ktore bolo katalyzatorom rezoluzie OSN pre bombardovanie Lybie. Len slovne utrzky novinarov. 'cenne fakty"
Okrem toho, tieto krajiny, a to najma Franzsko, mali obrovkse dlhy voci Kadafimu, ktory sa im zacal vyhrazat stopnutim dovozu ropy v pripade ich neplatenia. Samozrejme tie dlhy su momentalne uz minulostou, splatene vojenskou a logistickou pomocou, pripadne pomocou s 'obnovou krajiny'. A myslim si, ze to, na com si Sarkoszy a spol madlia ruky je uz nezastavitelne.


mato   |   ip:188.167.2   |   2011-09-23  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Národy sa vzbúria proti svojím vládam,lebo sú to obyčajní vrahovia ,príživníci a zlodeji.Porušujú všetkých 10 Božích zákonov . Viem smiešna veta ,ale žiaľ pravdivá.


poar   |   ip:78.99.157   |   2011-09-23  (23:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobry clanok, az na ten koniec. Milan Šupa je strasne naivny ak tvrdi ze Lybia zila v dikature. My by sme boli stastny keby sme mali takeho vladcu ako bol Kadafi. A ziaden Lybijsky lud uz nieje. Cely ho bud povrazdily alebo zutekali pred vojnou do susednych statov. Zapadne mocnosti sa potrebovali dostat k rope, co aj dosiahli. Ale osobne si myslim ze sa Lybijci len tak lahko nevdzaju, teda aspon to co s nich ostalo. Smutne ze cela tato vojna sa viedla v ramci NATO , ktoreho sme aj my sucastou.

Len co sa stane ked dojde ropa?.......Najdolezitejsou komoditou bude potom VODA.......A Slovensko ma velke zasoby podzemnej pitnej vody.......Nanestastie si uz vodu sprosty Slovaci predali francuzom, tak u nas zrejme potom vojna nebude.....

FestinaLente   |   ip:193.200.1   |   2011-09-23  (23:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovenské dievčatá rodia v Anglicku, alebo zvyšujú pôrodnosť v Nemecku.
Obnovujú im aj zdegenerovaný genofond.
Slovenskí muži vyrábajú pre nich autá.
Pôrodnosť zvyšuje na Slovensku na to určená minorita.
Slovenskú pôdu a vodu sme lacno predali, elektrárne sme predali tak, že sme kupcom ešte požičali.
Prisáámbohu - keby sme patrili pod Rusko, tak je nám lepšie!Bertold   |   ip:178.41.18   |   2011-09-24  (08:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľmi dobrý článok vystihujúci podstatu,
"Otvorené oči" - asi chceš zaujať? Celkom sa Ti darí...úsmev...


Lubos   |   ip:92.245.5.   |   2011-09-24  (10:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   otvoreneoci
Pravdepodobne mas aj rozsirene zrenicky ajaaj to pozname. Uz prestan s tou travickou lebo ti aj ten zbytok co ti v lebke zostal celkom zdegeneruje. Mimochodom ty asi budes riadny starec ked si pamatas ako to chodilo za komunistov.Potom iste pamatas ako si dostal od statu svoj prvy byt celkom zadarminko, ako si hned po skonceni skoly musel ist makat do prveho zamestnania, a ako tvoje deti nastupili skoro povinne do jasli, skolky atd. Istotne si pamatas aj odborarske rekreacie v Tatrach v Bulharsku ,Rumunsku, a detske tabory ked si si ty s manzelkou uzival a stat sa ti postaral o tvoje potomstvo pocas prazdnin. Prave som docital nejaku SCI-Fi poviedku tak teraz neviem ci to ja nie som mimo - alebo ty?? Niekto z nas urcite ano.
Radsej zatvor oci.A otvor mysel...


Krzos   |   ip:213.197.8   |   2011-09-25  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No tú vojnu prehrávame to je fakt, ale... čo ZLONATO dobije? Len sutiny bývalej Sabhy, Sirte či Ban Válidu. A nikdy neovládnu celú Líbyu! Ovládajú prímorské regiony, zbombardovali nám mestá, ale S A H A R U - tiež domov mnohých Líbyjcov a našich pokrvných bratov Tuarégov biele krysy nikdy nekolonizovali a ani nekolonizujú... cha, cha, cha! Smiešne stíhačky, ani atomové zbrane Vám v púšti proti nám nepômôžu. Tú by šlo ovládnuť len bojom muža proti mužovi. Ale americkí mariňáci, navy seals a iné nekvalitné hovädá z hlavou ale bez rozumu, v takomto teréne dokážu len umrieť od smädu....


Krzos   |   ip:213.197.8   |   2011-09-25  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No tú vojnu prehrávame to je fakt, ale... čo ZLONATO dobije? Len sutiny bývalej Sabhy, Sirte či Ban Válidu. A nikdy neovládnu celú Líbyu! Ovládajú prímorské regiony, zbombardovali nám mestá, ale S A H A R U - tiež domov mnohých Líbyjcov a našich pokrvných bratov Tuarégov biele krysy nikdy nekolonizovali a ani nekolonizujú... cha, cha, cha! Smiešne stíhačky, ani atomové zbrane Vám v púšti proti nám nepômôžu. Tú by šlo ovládnuť len bojom muža proti mužovi. Ale americkí mariňáci, navy seals a iné nekvalitné hovädá z hlavou ale bez rozumu, v takomto teréne dokážu len umrieť od smädu....


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-25  (05:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lubos, velmi sa mylis na rozdiel od teba a druhych sprostych co parazitovali so slepimi ocami v komunizme na systeme a zili na ukor nasich predoslych generacii ja som makal jak srob. Jak dvadsat tri rocny som si postavil svojimi vlastnymi rukami bez pomoci druhych velky dom. Podotykam jak robotnik v ZTS Dubnica z tadial som nemal co nakradnut si na stavbu jak kradli komunisticky papalasi. Konecne ked ma osvietil duch svety a rozhodol som sa pre emigraciu s lehkym srdcom som ho opustil a prepadol v prospech statu kde je do dnes. Ja som si za svoju slobodu zaplatil a keby ze som znovu tam kde som bol posledny den pred emigraciou tak nezavaham ani minutu a keby ze mam od malicka taky prehlad jak mam dnes tak by som bol zdrhol este pred vojencinou. Vazeny ja som si uz v zivote cosi od....l aby som si vedel spravit usudok. Ja som pracoval stolkymi Libyjcami, Libanoncami, Sirijcami kolkych ste vy dokopy co len videli, ze ich mam lepsie precitanych jak oni koran. Co som napisal na zaciatku tejto diskusie za tym si pevne stojim, lebo ja nepisem bludy a uz vobec nechcem uputat na seba, ale niekto vam musi pravdu povedat.


krezus   |   ip:193.200.1   |   2011-09-25  (08:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo už konečne nenapíšeš že si vnuk po kolaborantovi a preto si celý nemý zo socializmu.


Bertold   |   ip:178.41.18   |   2011-09-25  (09:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Otvoreneoci - história to iste zhodnotí...a určite objektívnejšie ako sú Tvoje postoje. Počkajme si a budeme iste vedieť kde je podstata problému.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-25  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krezus ja nie som z komunistickej rodiny jako ty.
Z nasej rodiny nikto nekolaboroval s fasistami a uz vobec nie s komunistami. Zvycajne ty kolaboranti po vojne boli ty najaktyvnejsi komunisti, lebo to dokaze len ludska smet. Cestny clovek nedokaze donasat na spoluobcanov a tesit sa z nestastia ineho.
Bertold
Vysvetli mi jak objektyvna je hystoria v komunistickom rezime a jak objektyvna je v kapitalistickom ked je ovladany sionystami? V komunizme bola historia deformovana a v zapadnom svete je ties deformovana tak jak to urcitym vrstvam vyhovuje. Kazdy zrely clovek si musi utvorit svoj obraz a nato musis mat roky a skusenosti.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-25  (17:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bertold najvecsou tragediou je i to ze zapadny svet neodsudil oficialne komunizmus za tie zverstva ktore napachal na ludoch a narodoch, lebo po prve dostali hlupakov tam kde chceli a po druhe trpeli menejcenne narody nie vyvoleny. Takze i dnes zijete v risi snov a malokto dokaze vidiet realitu v pravom svetle. Kazdy z vas prepisuje myslienky druhych ktore vam jabuchali do hlav. Pisete ody na Cinu a pritom ste ju este ani len nenavstivili. Ja som Cinu navstivil parkrat a co je najdolezitejsie mam manzelku z Ciny takze takymi komunistickymi zvastami ma nikto neopije a nezmanipuluje jako vas.


fidel   |   ip:91.148.24   |   2011-09-25  (22:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci..
A teraz ľudia nedonášajú a nežalujú na seba ?! ešte viac ako za komunistov. Pomaly im vadia aj maličkosti na deťoch susedov alebo samých susedov a hneď volajú mestkú alebo štátnu políciu už ani netreba ako bola ŠTB alebo pomocníkov VB ako kedysi. Toto chceli a potrebujú kapitalisti, majú to premyslené a už si proti kapitalistickému zriadeniu ani neškrtneš. A v práci aby si si udržal prácu tak sa donáša na spolupracovníka. Veď choď do USA a zistíš ako sa tam ľudia strážia a udávajú a súdiaj pre malicherné veci toto je ten sen demokracie vivatovsko-kňažkovský kapitalizmus.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-25  (23:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V amerike sa sudi len taky ktory citi ze mu bolo ublizene na jeho pravach. Zamestnavatel si nedovoli nic protipravne voci svojim zamestnancom a taktiez zamestnanci musia mat respekt voci zamestnavatelom. V Amerike si ziaden nadriadeny nedovoli povedat zamestnankyni ze ma co len pekne nohy. Kolky nadriadeny na Slovensku vam j..u manzelky, ale zato kapitalizmus nemoze to ste mali i pred revoluciou. To mne vysvetli po kom mate tento zvyk?gomez   |   ip:78.99.53.   |   2011-09-26  (06:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Asi preto je v amerike najviac justičných omylov. oni sami priznávajú nedokonalosť ich justície a smutné je že sa to prenieslo i sem.
svet neodsudi nikdy komunizmus pretože nemôže-tzv demokrati páchajú zverstvá a zločiny na ludoch a národoch doteraz. a čo sa týka udavačstva a sledovania tak zodpovedne prehlasujem že momentálne je to daleko horšie ako za socializmu. by sa ludia čudovali ak by vedeli všetko ako pracuje štátna moc.
v amerike je i najväčšia rozvodovosť - tak netrep o tom že si niekto nedovolí pochváliť peknú babu - še si feministky presadili nejaké zákony nezabránily nikomu vymlet ich ak chcú.
zvarač ty si naozaj bud naivný alebo tažko obmedzený. okrem toho si myslím že si prispôsobuješ niektoré veci -čítal som si trocha čo si vypisoval v minulosti. Tiež ma zaujal názor od krezus - s tvojich príspevkov to naozaj tak vyzerá - možné je že o tom ani nevieš.


bertold   |   ip:91.127.93   |   2011-09-26  (09:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  OtvorenéOči - Neprajem si, aby si ma oslovoval - Ďakujem. Sľubujem, že ani ja Teba oslovovať nebudem.Ostatní iste pochopia...


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-26  (15:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To ze je najvecsia rozvodovost este neznamena ze si niekto dovoli obtazovat zenu v praci jak sa to robi bezne na Slovensku. Skutocne potite nezmysly, lebo vas kapitalizmus spajate s niecim co je o dva stupne vyssia moralne jak je vasa postkomunisticka zmatlanina zalozena na zlodejstve a podvode. Mali vas komunistrov povesat a pozatvarat na desiatky rokov a Slovensko by bol ovela krajsi stat skutocne so svetlou buducnostou. Teraz treba tri generacie pokial sa podari odstranit postkomunisticke moresi a mam strach ci sa to niekedy podari.lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-09-26  (15:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci

no pekne si sa vyfarbil
vesat by si chcel ? na zaklade zmyslania a nazoru ? komunistov

hmmm kto mal obdobne praktiky
hmm... spojitost bude asi nahodna


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-26  (15:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Clovece respektujem tvoje prianie, ale si este neodpovedal, Vysvetli mi jak objektyvna je hystoria v komunistickom rezime a jak objektyvna je v kapitalistickom ked je ovladany sionystami? V komunizme bola historia deformovana a v zapadnom svete je ties deformovana tak jak to urcitym vrstvam vyhovuje. Kazdy zrely clovek si musi utvorit svoj obraz a nato musis mat roky a skusenosti. Kto napisal a vydal tu objektyvnu historiu?
otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2011-09-26  (15:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravdaze by som ich vesal, lebo boli sucastou najzlocinnejsieho klanu minuleho storocia. Za zlociny proti ludskosti ktorych sa dopustili si ine ani nezasluzia. Dufam ze ich aspon v Cine raz povesaju, ked sa to nespravilo na Slovensku.


gomez   |   ip:78.99.130   |   2011-09-26  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak by tá svetlá budúcnosť mala byť s takými ludmi ako ty dávam ti životnosť tak dve hodiny. V tvojej chorej hlave je komunista každý kto s tebou nesúhlasí. Akú máš diagnozu?
otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:67.213.71   |   2011-09-28  (06:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taky ludia jako ty za par svetlych rokov dokazali napachat take skody, ze taky jako ja budu musiet tasko pracovat tri generacie aby napravili vase skody. A to nie je ze ak by, to ste dokazali v nedavnej minulosti.


gomez . jorapiko08   |   ip:78.99.55.   |   2011-09-28  (19:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aký ako ja ty psychopat?


ANONYM . vatomisu54   |   ip:95.102.20   |   2011-09-30  (11:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pamatam si ked sa na MS v ladovom hokeji kricalo "my sme tu doma".... tak teraz by uz bolo nacase kricat toto motto proti "západu a politic. demokracii"...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

USA, ruce pryč od Libye!

Nechť svobodné státy protestují proti nelegitimním zásahům a ozbrojeným intervencím, kde je intervenující stát zároveň původcem chaosu a nepokojů v zemi. Pokud bude připuštěno, aby se Libye stala dalším Irákem, okupovanou zemí s loutkovou proamerickou vládou, bude to velmi negativní signál pro ostatní svobodné země, neboť budou vědět, že i na ně může jednou dojít a mezinárodní právo již zcela ustoupilo síle a moci a nebude možnost očekávat podoru a zastání a volání po spravedlnosti bude marné.


Bílkoviny z masa zabíjejí, zjistili vědci

Nocebo efekt

Rieka Iska v Slovinsku sa vyparila

Obsahová a morálna kríza v médiách

František Bardon

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Ako sa chcel stať Kubo súčasťou strednej triedy


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.3408 s