21. August 2019
    
Vatikán: Pripravuje sa palácový prevrat a zavraždenie pápeža? - Dolezite.sk

Vatikán: Pripravuje sa palácový prevrat a zavraždenie pápeža?


  2012-02-26  (19:16)  |  Náboženstvo a mystika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Vatikán: Pripravuje sa palácový prevrat a zavraždenie pápeža?

 

10. februára 2012 svet obletela šokujúca správa, podľa ktorej sa vo Vatikáne chystá palácový prevrat spojený zo zavraždením pápeža.

 

 

Správa ruskej Federálnej bezpečnostnej služby (Federal Security Services ,FSB) hovorí o varovnom liste kardinála Paola Romea, arcibiskupa Palerma, v ktorom kardinál varuje pred možnosťou zavraždenia úradujúceho pápeža Benedika XVI v tomto roku.

 

Podľa tejto správy je momentálny ruch v Rímsko-katolíckej církvi v moderných časoch nevídaným, čo potvrdzuje aj Robert Mickens, ktorý pôsobí 20 rokov ako spravodajca vo Vatikáne pre britský katolícky týždenník The Tablet, ktorý hovorí: „Vo Vatikáne je absolútna vojna, rozpadáva sa.“ Benzín do ohňa prilieva krachujúce Taliansko, keď žiada Vatikán platiť dane z pozemkov, asi 600 miliónov euro ročne.

 

Sily zúčastnené v tomto konflikte majú za cieľ nič iné ako prevrat a odstránenie terajšieho pápeža z postu hlavy církvi.

 

Posledné dva mesiace spestrujú škandály, keď znepriatelené frakcie zverejňujú prísne tajné dokumenty ohľadom korupcie a finančnej kriminality, čo talianska tlač príznačne nazvala Vatileaks. Nie je jasné ktorá strana má navrch.

 

Neoficiálne oficiálny denník Vatikánu L’Osservatore Romano zverejnil pápežovu vyhrážku tým, ktorí tieto dokumenty zverejňujú s poznámkou, že pápež je muž ktorého „vlci nezastavia.“ Ale vzhľadom na jeho upadajúci zdravotný stav sa nedá povedať koľko reálnej moci ešte má.

 

Zavraždenie pápeža nie je ničím mimoriadnym. S najväčšou pravdepodobnosťou posledným zavraždeným bol pápež Ján Pavol I (1912-1978), ktorý bol otrávený v noci z 28. na 29. Septembra 1978 .

 

21 októbra 2009 pápež vyslal do sveta výstrahu že „koniec je blízko“ a údajne vytvoril „církev v církvi“ zo zámerom zlikvidovať poslednú prekážku k úplnej kontrole Európy- Anglikánsku církev.

 

18. januára 2012 Henry Kissinger oznámil Číne, že prezidentom USA sa stane Jebb Bush. Jebb Bush v tandeme s Tonym Blairom, pravdepodobným prezidentom EÚ, by potom mali Vatikánu dlaždiť cestu aby sa Vatikán stal hlavnou silou v Európe a v USA.

 

V októbri 2011 pápež Benedikt XVI volal po Jednej svetovej vláde-One World Government:

 

...bezpečnosť, odzbrojenie a kontrola zbraní, ochrana ľudských práv, riadenie ekonomiky a ekonomického rozvoja, kontrola pohybu osôb a stravy, a ochrana životného prostredia.“

 

Skrátka. Z dôvodu ochrany životného prostredia budú vybrané skupiny neprispôsobivých osôb, prípadne národy a rasy určené k likvidácii cez osvedčený hladomor- kontrola potravy. Aby sa ľudia nemohli brániť, tak ako prvé zoberú zbrane. Tušim, že Viktor Orbán má jasno v tom, prečo chcel do novej ústavy zakomponovať domobranu. Vojaci NATO neslúžia na obranu krajiny. Vatikán má nepochybne skvelé skúsenosti s genocídou.

 

Ruský generál Nikolai Makarov predpokladá, že útok USA-NATO-Izrael na Irán nie je ďaleko a v plánoch pravdepodobne bude použitie atómových zbraní. Varuje, že na umiestnenie vojenských plavidiel v Severnom alebo Čiernom mori bude Moskva reagovať.

 

Záver je asi taký, že Vatikán je pravdepodobne hlboko zainteresovaný na finančných podvodoch s toxickými derivátmi, keď toxický v ľudovom jazyku znamená falošný alebo podvod, v češtine padělek. Nestojí za nimi žiadna práca, továreň, výrobok, zlato a dokonca ani fiktívny pozemok na mesiacoch planéty Mars. Skôr či neskôr systém skolabuje, ako viac a viac veriteľov bude žiadať späť svoje investície.

 

Na Medinárodny súdny dvor bolo doručené podanie zo žiadosťou o vyšetrovanie či sa Vatikán dopúšťa zločinov proti humanite vo veci sexuálného násilia kňazmi, čo by eventálne mohlo viesť k obžalobe najvyšších funkcionárov Vatikánu.

 

Napokon, Vatikán začína robiť vážne kroky upratať neporiadok škandalóznych a nehorázne bohatých pravicových Legionárov Krista. Ich členovia sú známi ako "milionári Krista".

 

Krátku exkurziu po Vatikáne zakončím neslávne známou vojenskou organizáciou Blackwater.

 

Blackwater je viac než len "súkromnou armádou", oveľa viac než len ďalším kapitalistickým ramenom chobotnice na vojny a čierne obchodné operácie. Je to armáda prevádzkovaná mimo všetkých zákonov, mimo a nad americkou ústavou, a napriek tom je riadená ľuďmi vnútri aj mimo americkej vlády, ktorý predovšetkým prisahali vernosť cudziemu štátu: Vatikánu. Inými slovami, Blackwater je náboženská armáda v službách pápeža v Ríme cez Rád rytierov Malty, ktorý je sám podľa medzinárodného práva považovaný za zvrchovanú entitu zo zvláštnymi právomocami a diplomatickými výsadami. Rovnako ako Blackwater, členovia Rádu rytierov Malty sú "nedotknuteľnými", pretože obhajujú záujmy elitnej šľachty.

 

Kniha: Blackwater: The Rise of the World’s Most Powerful Mercenary Army, autor Jeremy Scahill

 

Zlé jazyky hovoria, že za Occupy Wall Street a hackerskou skupinou Anonymous nestojí nikto iný ako zakladateľ Blackwater, jezuita Eric Prince.

 

Bývalý hlavný inšpektor Pentagónu Joseph Edward Schmitz , vyštudoval na súkromnej jezuitskej Georgetown University, podobne ako Bill Clinton a Manuel Barroso, kde pôsobil profesor Carol Quigley-autor knihy Tragedy and Hope. Od roku 2005 Schmitz pracoval pre Blackwater. Je členom Opus Dei a Rádu rytierov Malty.

 

Ján Čarnogurský: Bol to prvý rytiersky rád, ktorý vznikol počas križiackych výprav vo Svätej zemi. Bol zároveň prvým a zatiaľ jediným, ktorý zlikvidovali jeho vlastní. A na osude rádu templárov sa ako v kvapke vody odzrkadľuje historický fenomén križiackych výprav.“

 

Ján Čarnogurský patrí k rádu Nemeckých rytierov (Teutonic Knights Order- križiaci ktorí 400 rokov dobývali severovýchod európy v prospech aristokratickej dynastie Orange-Hanover-Hohenzollern-Windsor-Coburg-Gotha). Vladimír Mečiar bol vyznamenaný rádom Maltézskych rytierov a v rovnakom ráde bol dekorovaný aj prezident Slovenskej republiky zakrátko po nástupe do funkcie.

 

Zaujímavé linky: jeden dva


Juraj Smrek
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-02-26  (21:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už včera bolo neskoro. Ale všetko, čo poslúži destabilizácii a rozvratu tej kostolnej organizácie, sa počíta...


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-26  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nechápem prečo obviňujú zo slobodomurárskych činov Cirkev?...nebojuje cirkev náhodou proti slobodomurárom?...sranda že v článku sa píše presne o tom čo sa doteraz považovalo za dielo slobodomurárov...nastolenie NWO...tak teraz sa pýtam...kto chce nastoliť NWO?...slobodomurári, alebo Vatikán?


blabol . faxypome83   |   ip:217.112.1   |   2012-02-26  (21:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  článek je blábol

totál sjetý autor

perník ?


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-02-26  (21:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer..
vidis moc cierno bielo..
obaja chcu nastolit NWO.
hovorim ti, ze antikrist sa spriahne s najväcsou cirkvou na svete lebo ked nieco pozenhna papez tak je cesta lahka,,
preco si myslis ,ze sa vsetci politici snazia vypadat ako krestania a chodia previdelne na audiencie a nechavaju sa fotit s papezom,,??

lebo maju hned 2 a pol miliardy katolikov na svojej strane!!!

a to iste urobi aj antikrist..spolci sa s katolickou organizaciou,,a ked dosiahne moc,,tak ju znici!!
julo . hukogodi76   |   ip:89.176.40   |   2012-02-26  (22:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sa mi zda,ze antikrist tuto organizaciu vymyslel,tak preco by ju nicil..:-)


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-02-26  (22:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no skus porozmýšľat ,prečo asi..


ramm . lacajevu37   |   ip:176.61.20   |   2012-02-26  (22:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento článok dáva zmysel ale treba pozrieť: http://dolezite.sk/Superkonspiracni_teorie_o_lidske_obeti_180.html video TAJOMSTVA TAJNYCH SPOLOCNOSTI


julo . hukogodi76   |   ip:89.176.40   |   2012-02-26  (22:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins-nedokazem sa vcitit do Antikrista,takze to pre mna zostane zahadou,dokial mi to neobjasnis.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-02-26  (22:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Teraz ti zjaví nejakú účtenku z Lidla... :-DDD


julo . hukogodi76   |   ip:89.176.40   |   2012-02-26  (22:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hej,obaja ste az nudne predvidatelni.


swarg . bywilude95   |   ip:85.237.22   |   2012-02-26  (22:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vy príslušníci cirkvi (nemýliť si s vierou, čo je zjavný a častý problém) máte celkovo problém ohľadom výkladu Vašej viery. Jedni tvrdia to iní zas ono, hlavne, že všetci svorne mávate bibliou. Malý príklad schizofrénie. http://www.youtube.com/watch?v=_4bJI1uo-hY
http://www.youtube.com/watch?v=2nNgmDhYawM
http://www.youtube.com/watch?v=1PKQZamGLic


Steve . vyqemubi24   |   ip:178.40.20   |   2012-02-26  (22:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Asi je papa na tom dosť slabo ak chce takto zaujať.Steve . vyqemubi24   |   ip:178.40.20   |   2012-02-26  (22:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  swarg
Napiš v skratke o čo ide nechce sa mi to pozerať...


swarg . bywilude95   |   ip:85.237.22   |   2012-02-26  (22:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to evanjelický pohľad na bibliu, konkrétne zjavenie jána a že vlastne samotný Vatikán je tou šelmou a antikristom. Ono nie je zlé si to pozrieť, ak poznáš bibliu, po niekoľkých minútach sa to rozbehne. Ono či Maitrea a sloboši, či Vatikán a pápež, všetko jedno, jeden plán, jeden fras fanatikov.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-02-26  (22:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  steve..
len si to pozri.
je to dokument o katolikoch,,a je tam aj danielovo proroctvo o 4 zvieratach (mocnostiach alebo systemoch) na tejto zemi..ktore budu vladnut ..

budes zasa o nieco mudrejsi a mozno ti to zachrani aj zivot ked pride cas..
Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-02-26  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  swarg,,
nesuhlasim stym ,ze papez bude antikristom..
antikristom moze byt jedine Zid..lebo sa vyda za zidovskeho mesiasa a Zidia ho prijmu!!!

Keby toto zidom zahlasi papez tak ho vysmeju!!

a nakoniec ide o to ,ze antikrist bude politik..a bude mat falosneho proroka vedla seba,,(a to moze byt papez) ktory bude nutit ludi prijat znamenie selmy,,a ma dva rohy podobne barankovym no hovori ako drak!!
swarg . bywilude95   |   ip:85.237.22   |   2012-02-26  (22:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hovorí sa o dvoch šelmách, tak si to zosumarizuj a pochopíš, že či to bude Londýn s Maitreom ako jednou šelmou a Vatikánom s pápežom ako druhou je úplne jedno, zvlášť pre ľudí nezaťaženými dogmami a náboženským fanatizmom. Ak by tento boj prebiehal len medzi Vami a nezasahoval do života ľudí, ktorí s tým nechcú mať nič spoločné, tak by bolo všetko v poriadku, ale toto dualistické šialenstvo už zachádza priďaleko.


blabol . faxypome83   |   ip:217.112.1   |   2012-02-26  (23:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a každý kdo nesouhlasí s autorem, bude skryt.


jak za komoušů


insomnia . gepukite16   |   ip:109.236.1   |   2012-02-26  (23:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  keby nebol Vatikán, nebolo by protiVatikán. sranda by bola riešiť skutočné problémy. chujko kristus...


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-02-27  (00:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nevyspaty..
daj si prašky a skus zadriemat,,lebo ti uz prepina..333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (00:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hech vy co ste mi vzali cely prispevok,skovaavt pravdu,pred vsetkymi ludmi nie je dobre pre vas.ani pre nich
MeGusta . mybodite20   |   ip:78.98.166   |   2012-02-27  (00:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  myslim ze budeme este velmi prekvapeny a ziadna hypoteza ktoru tu napiseme nemusi byt pravdiva my len hadame podla informacii co nam oni poskytli o sebe

to bude problem no..ze nevieme nic na isto a preto sa budeme hadat lebo kazdy je presvedceny o niecom inom


insomnia . gepukite16   |   ip:109.236.1   |   2012-02-27  (00:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nevyspatý som z ľudí ako si ty joplins.
načo by som bral ešte prášky?


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (00:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a etse nieco pre tych co mi ukradli prispevok cely co sa mi tu este nikda nestalo ,ked som ho tu posielal,

dnes vam dal silu PanBoh stvoritel neba i zeme ,aby ste mi ho vzali, dnes rano, ju ale mat nebudete.aby ste pochopili.


swarg . bywilude95   |   ip:85.237.22   |   2012-02-27  (01:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne tu neprešli články, ako by som ich posielal do čiernej diery. Viď príklad boľševikove vyplakávačky za 48-im. A som tu...


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (08:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pozor prispevok a nie clanok


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (08:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins a iny

ma to jednu velku chybu ludia ty co moc nevedia cakaju este len prichod bozieho kralovstva 1000rocneho,a nevimli si ,vdaka aj prorokom ,ze mi uz zijeme pred poslednym sudom,v druhom panovani satana na zemi,v zjaveni jana sa pise ,ze bude vypusteny ,pred koncom ,pred poslednym sudom,


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-02-27  (08:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A čoho sa tak bojíš, číselník, keď sa sám počítaš medzi spravodlivých? :-DDD


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (08:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium . darujete36

ja?lol si neaky domyslavy priatelu.len aby ste sa vy,ty a tebe podobny hrdinovia nebali,zijetev zamernom klame co tu vypestovali jeho stupenci.preto sa tu hras na hrdinu,ale nvm ci to je pre teba dobre bo autobusy odchadzaju a ich pocet sa znizuje,tak si dobre porozmyslaj aby si nasiel dvere do neho,a neprepasol si poslednu sancu.333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (09:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandanemo a jeho stupenci


vysvetlim vam co je posledny sud,ked sme uz pri tom neni to len koniec ale je to i zaciatok,

koniec je ,len pre tych co neprijali ucenie syna PanaBoha stvoritela neba i zeme.pre tych co prijali a uverili v neho ,je zaciatok raja na zemi.pre zivych i mrtvych.

a este nieco zijeme v dobe michala na zemi ,zo zjavenia jana.nie pred 1000bozim kralovstvom.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-27  (09:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemusis to vysvetlovat, vysvetli to sebe a tebe podobnym stupencom, ktori vo svojej antropocentrickej povahe povazujete Zem za nieco, co v skutocnosti nie je. Zem odjakziva bombardovali meteority, asteoridy, ci komety. Bez ohladu na to, ci si to clovek praje ,alebo nepraje. Nie je to ziadna vola niekoho, ci dokonca zamer. Potvrdzuju to nalezy, ze v minulosti Zem postihli ovela nicivejsie katastrofy, opakujuce sa mozno kazdych 100 000 000 rokov.
Takze neviem, co tym chces povedat, clovece, ale najdena stokorunacka kralovstvo nebeske do tvojej hlavky neprinesie.333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (09:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael . qelyhutu11


aaaa zdravim vecny oponet:)musim ta upozornit na jednu vec,keby si cital poriadne ,tak by si pochopil ze bozie kralovstvo uz bolo.teraz stojime pred niecim inym a to vecnostov.nvm ked neveris mne precitaj si mayov s otvorenym srdcom ,tam to mas v podstate vysvetlene ako v bibli ,a ten meteorit som tu dal preto bo som si spomenul na nostradamusa ,tesne pred koncom zleti z neba kamen ,do jazeraabo mora .


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-27  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozornym, ci menej pozornym citanim nezvysis sancu, ze tebou proklamovane kralovstvo nebeske,je realne.
To co sa udialo v tvojej hlavke, poznacenej zlym scitanim bankoviek v penazenke, ci naslednym uverenim zidovskych mytov, este stale nedava akukolvek realnu moznost verit na talafatky vytvorene v tvojej mysli.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (09:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael . qelyhutu11

do kedy chces mat hlavu v piesku a zadok vonku?:)prebudt sa a vytiahni tu hlavu a kukaj okolo,a nerizkuj a nedrz ju v piesku az dovtedy ked ti ju ten kamen trafi ,co zleti z neba.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-27  (09:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nuz tento eufemizmus sa hodi viac na tvoju hlavku, tym ze si si prepozical tento vyraz viac vhodny na teba a tebe podobnym, ktory ziju v bludoch zidovskych mytov, este neospravedlnuje tvoje nepochopenie chodu vesmiru.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (10:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael . qelyhutu11

lol pekne si sa vystihol,)pozor na stevove dojmy


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (10:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael . qelyhutu11
mam na teba otazku davas si sam lusko?odpovec pravdivo


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-27  (10:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nuz neviem co je lusko, ale ak myslis na plusko, tak ano klikam do nemoty, aby som zakryl prispevky tmarov.
No ale teraz vazne, neviem ,ci sa to da, lebo pokial viem, jeden hlas je jeden hlas a klikat mozes ako najaty, nic na tom nezmenis. To znamena, ze kritizovanie, ci kvitovanie prispevku nie je veou jednotlivca, ale celeho spektra navstevnikov.


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:80.187.97   |   2012-02-27  (10:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael upokoj sa a dýchaj do sáčku. Kráľovstvo nebeské neexistuje:)


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-27  (10:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  FC, mas nieco k teme, ci len zahanas frustraciu po polucii?


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:80.187.97   |   2012-02-27  (10:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  He?
Dychaj ešte trocha do sáčku...


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2012-02-27  (10:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok je pekný guláš, ale... Áno, kríza vyháňa krysy z diery von - ide sa po krku aj nedotknuteľným. A to sa volá revolúcia.
Jeden pravičiar povedal: Tieto voľby budú dôležité! Ja hovorím: Blbosť! Demokratické voľby ešte nikdy nič nevyriešili, iba hromadili problémy a teraz už preteká cez dekel. Začína revolúcia.


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:80.187.97   |   2012-02-27  (11:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja tysimimo27 - ty vajcová hlava osadená židovskou jarmulkou, zober do ruky roxor, zabi pápeža, pár kňazov a biskupov a nastoľ "diktatúru proletariátu"


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-27  (11:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA . mosimima27

ja len tlko zlo sa zerie medzi sebou pomimo dobra,dobro je stale dobre ,ked pouzije praktiky nasila uz nie je dobro ,nezabudni v tej revolucii na to,

este raz aby ste ma pochopili,prisla doba kedy sa zly budu zrat anicit medzi sebou.a vídno to vsadexxc;sxg . nexadipu01   |   ip:95.103.20   |   2012-02-27  (15:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď chazari pripravovali genocídu arménskych kresťanov, pretože obchod bol v rukách kresťanov a chazárkovia im ho chceli prevziať, prebiehalo to podobne:

Šabtaj Šavit (Shabtai Shavit), bývalý ředitel Institutu pro zpravodajské a speciální operace (Mossad) a současný předseda Institutu protiterorismu Interdisciplinárního centra, v úterý na Jeruzalémské konferenci řekl, že vedoucí představitelé států, které podporují terorismus, jsou legitimními cíli atentátů a vyzval západní země, aby vytvořily společnou definici terorismu, použitelnou v boji proti radikálnímu islámu. „Západní společnost musí změnit své smýšlení,“ řekl, „a přijmout principy, s nimiž žijeme my v Izraeli. Musí přijmout zásadu, že sebeobranné preventivní údery jsou legitimní, stejně jako cílené zabíjení. To platí pro hlavy států, které podporují terorismus, protože v konečném důsledku jsou hlavami teroristických organizací. Týká se to i náboženských a/nebo politických představitelů.“


sxg . nexadipu01   |   ip:95.103.20   |   2012-02-27  (15:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Netreba zabúdať, KTO TÝM ZÍSKA? KAM IDÚ PENIAZE? A jezuiti to 100% niesú ...


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2012-02-27  (16:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fanatici
že začína revolúcia, to je konštatovanie.
Vo svojej tuposti nedokážete inak, len kto je za nás, a kto proti nám.


fatima . vamohura49   |   ip:213.160.1   |   2012-02-27  (17:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  konecne bude antikrist v podobe papeza a kazdej cirkvy zavrazdeny inym diablom, ktoreho budu ovce potrebovat, aby im mohol odpustit ich vedome hriechy, za ktore ochotne zaplatia.
Peniaze nikto chudobny nedostane ani siroty...ostanu pekne na kopke, aby mohli ukazat velkost Diabla- Boha na Zemi.


interbulo . qasapeqy40   |   ip:88.212.36   |   2012-02-27  (20:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  swarg! Prečítaj si trilógiu Milénium od nebohého spisovateľa Švédskeho menom Stieg Larsson, treba si prečítať, pochopiť určité veci a tak postupne rozmýšľať! aj na okraji si nič nepíš, kvôli tomu, taký mladý zomrel...Ten príbeh ďalej beží!A vo všetkom sú darebáci z MOSSAD-u! Mne je už to jedno, svoj život som odžil, len vy, mladí, robte všetko, aby sa Svet dozvedel, o čo tu ide!!!


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.90   |   2012-02-27  (22:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Članok je obyčajná kačica, ale nazov ma zaujal. Kto by strielal toho stareho pana, keď si zase zvolia noveho. Škoda municie.


slvka . tetaleju19   |   ip:85.237.22   |   2012-02-27  (22:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vždy ma zarazí, akí sú tu nerozhľadení ľudia. Tvária sa ako elita, ale málo viete, alebo nechcete. Na jednej strane ľudia, kt. sú zásadne proti bohu a hlavne cirkvi - pravdaže katolíckej . evanjelická a hocaká iná, ktoré vykonali veľa zla . to ich nezaujíma , na druhej strane tzv necisti, čo veria v niečo . len preboha nie v kresťanského a hlavne katolíckeho boha a iní. Všetci tu pretriasajú slobodomurárov a všetko s tým súvisiace, ale nevidia si ďalej od nosa. Nech sa udeje čokoľvek, vždy je zlá katolícka cirkev. Raz z jednej strany, a potom o stoosemdesiat stupňov z druhej. Vždy si niekto kopne. Takže vážení, ak nechcete byť obmedzení, nejde dokopy, že viete hocičo o slobodom. a zároveň viníte k. cirkev zo všetkého zla. To je možno lesť doabla, ktorému sa slabomyseľných darí obalamutiť. Áno, kat. cirkev nie je zlučiteľná so slobod. Kaˇždý takýto sa sám exkomunikuje. Ale pozor:´! Neznamená to, že sú takéto osoby aj v cirkvi, dokonca v hierarchii . nastrčené, zvedené diablom, akokoľvek. Panna Máiria nám to predsa dávno hovorí. Hovorí vám niečo Don Gobbi? Preštudujte si to. Vieme to už dávno. Cirkev sa musí očistiť, ako aj ľudia. Ale ostáva to jediná prVDA V TOMTO SVETE. mOJE NEPOšKVRNENé SRDCE ZVíťAZí. pOTRVá TO MOžNO LEN PáR ROKOV.......


swarg . bywilude95   |   ip:85.237.22   |   2012-02-27  (23:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak máš pocit, interbulo, že tomuto dualistickému šialenstvu nerozumiem, tak uveď kde konkrétne mám chyby, aby sme si to mohli vysvetliť. Ja by som Ti tiež mohol dať odporúčania na knihy, že by sa z toho jeden zbláznil, a podľa toho ako píšeš v príspevku vyššie, možno by si ich už ani nestihol prečítať. Kedysi som dôveroval Titanicu zvanému jezuiti, podotýkam, že šalamúnským lajnám ktoré spomínaš som nikdy nedôveroval, ale ak sa tým budeš zaoberať skutočne dôsledne, tak zistíš, že je tu jasné previazanie a prepojenie s tzv. black families a nikto z týchto mocných parazitov a šeliem nie je z obliga. Adam W. bol vysoko postavený zasvätenec samotných jezuitov u ktorých vyštudoval, učil a zrazu bol z neho bavorský osvietenec alias iluminát pod taktovkou Rotschildovcov. Táto šachová partia sa hraje dvoma hráčmi, dvoma figúrkami a je to čiernobiela hra, sám vieš dobre, že tento svet nie je čierno biely ale naopak farebný, preto nechcem hrať túto dobre vykalkulovanú hru aby som neskončil ako sivý. Netvrdím, že nerobím isté opatrenia. Nezabúdam, že som v prvom rade Sloven, ale sektárov ktorí sú z jednej krvi a navzájom si idú rozbiť palice mám na háku a neradím im vstúpiť na môj dvor...


swarg . bywilude95   |   ip:85.237.22   |   2012-02-28  (00:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Začal som čítať prvú časť z tej trilógie. Neviem, ako mi umožní čas venovať sa tejto trilógii, ale tú prvú určite dotiahnem do konca. Dík!


swarg . bywilude95   |   ip:85.237.22   |   2012-02-28  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslím, že túto knihu by sme mohli osobne rozobrať v nejakej os. korešpondencii. Je tam veľa zaujímavých prvkov aj z oblasti tzv. degenov a goríl...


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-28  (07:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slvka . tetaleju19

hm no skus mi co takeho spachala evanielicka cirkev?ze sa reformovala z katolickej?bo nechceli uznavat papeza ako boha na zemi,ze nechceli si odpusky kupovat,vsak sama biblia tvrdi ze bohaty nevodje do kralovstva bozieho,ze skor tava prejde uchom ihly.ako viem bigotnym katolikom evanielici vzdy lezali v cste neraz som to nepravom pocitil,pritom som nikda nebol proti katolikom,som len proti papezovi a jeho noch sledom,bo ine konaju aine rozpravaju,ale to by si musela citat pravu bibliu nie katchizmus,katechizmus z vas robi otrokov a z papeza boha.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.90   |   2012-02-28  (08:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Polovicny diablik nehovor ze si 'len' proti papezovi pokial viem si aj proti demokracii a aj proti kapitalizmu a aj proti inym veciam.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-28  (08:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jj to sem .)ale rec je o rkc keby nieco,a hlavne proti zlim ludom co vyznavaju satana


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-28  (08:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a 333 je uplne nieco ine nie ´=diabolo/2


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.90   |   2012-02-28  (08:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Polovicny diablik sam ho vyznavas len o tom nevies. Ale iba tak napoly.


emanuel . docenetu49   |   ip:88.212.40   |   2012-02-28  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S tým atentátok to bolo zaujímavé, ale ináč dosť kontroverzný článok
http://boh-jeziskristus-cirkev-matka.meu.zoznam.sk/


slvka . tetaleju19   |   ip:85.237.22   |   2012-02-28  (21:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333, xohoh....
a čo také urobil pápež, že je v zuboch všetkých protestantov a iných? Je to až smiešne, aká je v ľuďoch zloba, nevedomosť, či ako to nazvať....vedia, len čo im bolo účelovo vtĺkané do hlavy. Katolícka cirkev je daná Bohom, pápež je nástupca Kristov. Ak aj boli nejakí pap. s ľudskými omylmi - boli hriešni ako všetci. Bez hriechu bola okrem Krista na tejto zemi len Panna Mária. Aj Peter zradil.....Ja to vidím proste ako dobrú výhovorku a žiaľ, nevedomosť. Každý, kto sa začal seriózne zaoberať učením katolíckej cerkvi, neobanoval . Obracajú sa väčšinou z protestantizmu na katolícku vieru, ak je to úprimné. Čo urobili evanjelici_? No za ten krátky čas ich histórie všeličo. Napríklad upaľovanie čarodejníc samozrejme už prischlo KC, pritom len mizivé percento je pravda, väčšinou to bola svätská moc, veľká väčšina vôbec je nadsadená. Z toho viac ako polovica - protestanti. Ďalej teraz aktuálne slobodomurárstvo. Je plodom, alebo ruka v ruke osvietenstva, čo bolo v súčinnosti s protestantizmom....ak to mám zhrnúť - protestantizmus bola epocha v dejinách, kedy sa diablovi zadarilo touto formou....Je toho veľa, ovšem neviem či pochopíš, či totiž vôbec chceš pochopiť. Literatúry je spústa. A kto je slepý a nechce vidieť - vždy tu máme to ovocie - strom poznáš po ovocí. Pozrite na súčasné hodnoty, liberalizmus, potraty, antikoncepciu.....v tomto všetkom a viac to ide s protestant. dolu vodou. Lebo kto zľaví, už je mimo. Aj preto anglikánska cirkev sa na to už nedokáže pozerť / napr. homosex. ženy farárky/ a chce sa vrátiť do lona materskej katolíckej cirkvy. Aj keď sa vám to nebude páčiť, skončí to takto so všetkými cirkvami. Má to tak byť a je to predpovedané. Ale predtým mnoho vytrpia veriaci, KC, pápež a in í. Áno, aj medzi nimi je veľa zla a preto treba všetko vyčistiť a obnoviť tvárnosť zeme.....


ANONYM . sipyrige36   |   ip:213.81.13   |   2013-02-11  (22:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neviem o čom je článok len ma zaujala prvá veta a dátum v nej... keďže do roka + do dňa pápež končí... ak bude nástupca čierny bude to zaujímavé... :-)diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?


 - Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?2013-06-01  (10:13)  |  Náboženstvo a mystika
Čo nám malo byť zamlčané a prečo? Existuje reinkarnácia, teda možnosť opakovaných vtelení? 30 až 40% obyvateľstva je presvedčených o tom, že žili na Zemi už viac krát. Toto prastaré poznanie ľudstva nájdeme vo všetkých končinách Zeme a v mnohých kultúrnych kruhoch a nielen v budhizme a hinduizme ako si mnohí myslia. Reinkarnácia bola kedysi úplne prirodzeným poznaním aj v rannom kresťanstve, až kým ho kňazská kasta pred 1500 rokmi nepotlačila a neuvalila svoju kliatbu na každého, kto by tomu veril.

Fatálne omyly duchovne hľadajúcich 1


2013-05-01  (12:02)  |  Náboženstvo a mystika
Kto sa trochu hlbšie zaujíma o duchovné súvislosti života vie, že človek sa na zem nerodí iba raz. Prichádza sem viac krát a to jednak preto, aby odložil svoje staré chyby a viny a jednak preto, aby sa práve tu na zemi mohol výraznejším spôsobom duchovne posunúť nahor. Znalosť o opätovných príchodoch človeka na zem bola do piateho vatikánskeho koncilu bežne rozšírená i medzi kresťanmi a toto poznanie je až dodnes prirodzenou súčasťou všetkých východných náboženstiev.


2013: Apokalypsa ezoteriků a agónie společnosti!


2013-04-19  (10:53)  |  Náboženstvo a mystika
,,Ezoteriky, sektáře a příznivce New Age čeká po 21. prosinci 2012 podobný osud jako komunisty po rozpadu Východního bloku mezi lety 1989 – 1991.“ - Václav Bláha


Odev ako prejav ducha


2013-04-19  (09:31)  |  Náboženstvo a mystika
Týmto textom sa obraciam na nežnejšie pohlavie s výzvou, aby sa už konečne spamätali a zamysleli sa nad svojím počínaním.


Večné peklo ? BLUD RKC ! (VIDEO)


2013-04-11  (17:45)  |  Náboženstvo a mystika
Ako je možné aby náš milostivý a láskyplný Boh dopustil večné utrpenie pre tých, ktorí neprijali obeť Ježiš Krista ? Určite Boh, ktorý je nekonečná láska a chce zachrániť každú dušu by niečo také urobil ? Poďme sa spoločne pozrieť čo hovorí o tom Božie Slovo - Biblia. Učenie, že bezbožní sú trápení ohňom a sírou vo večnom pekle a že za hriechy, ktoré spáchali počas svojho krátkeho života na zemi, budú mučení tak dlho, ako dlho bude žiť Boh, je nezlučiteľné s Božou láskou a milosrdenstvom i s naším ľudským zmyslom pre spravodlivosť.


CO JE CÍRKEV?


2013-04-04  (21:53)  |  Náboženstvo a mystika
Každý národ mněl svou víru, a své bohy, a také nějakou minulost kterou si uchovávaly moudra, a vzpomínky na své předky. Ano, hovořím o nějakých pohanech anebo barbarech, i tyto národy mněly ve skutečnostech jistou civilizaci, a jiný postup životních skutečností danou jistou životní lokalitou a tím i mentálním přístupem k životu a daných jiným podmínkám. Co přinášelo jejich náboženství? Setkání svých sousedů, výměna zkušeností jak pro dobrý chod komunity, tak také pro pobavení a také nabytí informací pro další chod komunity do budoucna, osobní setkání utužovalo jistou sounáležitost a také vědomí někam se zařadit. Toto kulturní dědictví bylo ale hrubě pošlapáno katolickou vírou a doslova zneuctěno. Když si uvědomíte, že každý národ mněl ne staletí, ale tisíciletí svou víru a děděné poznatky, které se předávaly po několik tisíc generací na novou generaci, a v průběhu okamžiku jim bylo sebráno vše nějakým misionářem hrubou silou a hrozbami. Kdo se nepodřídil, byl prostě zavražděn, v jejich jazyce prostě řečeno jen "odstraněn".


Uvidel som smrť!


2013-04-04  (18:41)  |  Náboženstvo a mystika
Nie som jasnovidcom, ale stalo sa mi, že raz som predsa len niečo uvidel. Niečo strašné! Uvidel som skazu a smrť!


RKC a pápež František


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Tento článok by som venoval aktuálnemu dianiu v RKC, zo zameraním na pápeža Františka. Posledných niekoľko rokov som ostro kritizoval veľmi vážnu morálnu rozvrátenosť v RKC. Mnoho ľudí mi neverilo, ale dnes mi musia dať za pravdu aj fanatický katolíci. Najprv si veľmi stručne zhrňme najbližšiu históriu RKC a potom bude téma pápeža Františka


Absurdity kresťanskej viery


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Hlavným účelom každého náboženského systému je, aby bol človek lepší. Aby sa snažil byť čoraz lepším, čistejším, spravodlivejším a láskavejším. Aby sa o to snažil tak intenzívne, ako len môže, pretože iba tadiaľto vedie cesta k raju, ale i cesta k šťastnému, vyrovnanému a harmonickému životu na zemi.


Kauza Ján Pavol II. a vnútorný rozklad RKC


2013-03-01  (09:51)  |  Náboženstvo a mystika
Beatifikácia je predstupeň blahorečenia. Po beatifikácii Jána Pavla II. bol zastavený tento film,ktorý kritizuje jeho beatifikáciu. Beatifikovaný môže byť len človek, ktorý žil z kresťanského hľadiska veľmi vzorne, čo sa nedá o Jánovi Pavlovi II. povedať: -kryl pedofilné škandály -bol zo slobodomurármi najlepší priateľ – dali mu najvyššie ocenenie za presadzovanie ideálov NWO -kade chodil tade ohlasoval náboženskú ideológiu Nového svetového poriadku – hlásal, že všetky náboženstvá treba spojiť v jedno Ak by nám média objektívne informovali, vznikla by najväčšia mediálna kauza v dejinách ľudstva – Ján Pavol II.


Satanistický pápež? Ján Pavol II. vzdal hold NWO


2013-02-23  (16:02)  |  Náboženstvo a mystika
Som veľký kritik Jána Pavla II., pretože tento pápež vzdal hold ideológii Nového svetového poriadku. Presadzovanie ideológie NWO sa nekončilo len týmto výrokom. Kade chodil tade rozhlasoval radikálny medzináboženský ekumenizmus – jeho cieľom bola príprava sveta na jedno svetové univerzálne náboženstvo – náboženstvo ideológie Nového svetového poriadku. Kritici hovoria, že kresťanstvo a pohanské náboženstvá v žiadnom prípade nie sú zlúčiteľné, ako si to predstavoval Ján Pavol II.


Skutočný dôvod rezignácie pápeža Benedikta XVI.


2013-02-16  (15:42)  |  Náboženstvo a mystika
Nechcem o tejto problematiky písať nejaký dlhý článok – nemá to význam – problematika je veľmi jednoduchá. Musíme chápať pre pápeža bolo určite veľmi nepríjemné bývať zo slobodomurármi pod jednou strechou vo Vatikáne. Niet pochýb, že pápež ani nebol slobodný a že v skutočnosti mu vo všetkom šéfovali slobodomurári. Táto stránka sa napr. venuje veľmi závažnej kauze väznenia pápeža Siriho slobodomurármi


Katolicismus odchází z Evropy


2013-02-15  (09:18)  |  Náboženstvo a mystika
Rezignace Benedikta 16. se stala překvapením nejen pro věřící a kurii, ale také pro odborníky. Sám papež odůvodňuje tento krok zdravotními problémy. Experti však uvažují o krizi katolické církve.


Papež abdikoval, aby se vyhnul zatčení?


2013-02-15  (09:17)  |  Náboženstvo a mystika
Nevím, jakou pravdivost lze přikládat následujícímu prohlášení ITCCS. Zní to ale nadějně. ITCCS neboli Mezinárodní tribunál pro zločiny církve a státu je zřejmě dobrovolná organizace právníků, kteří připravují právnické dokumenty k obvinění představitelů církví a států, v tomto případě za zneužívání dětí. Ale není mi jasné, jak je to s jejich účinností. (Něco podobného je asi americké právnické sdružení People´s Trust, které už několikrát právně dokonale prohlásilo veškerý světový majetek za majetek všeho lidu, ale ti, co ten majetek ovládají, to jaksi zatím neberou na vědomí.) Tak to zatím berme s rezervou, a doufejme, že třeba na tom něco bude


Za papežským pučem je peněžní skandál


2013-02-14  (09:21)  |  Náboženstvo a mystika
„Abyste pochopili papežovu rezignaci“, říká Kevin Annett, „sledujte peníze“. „Tím, co bylo pro papeže Benedikta umíráčkem, bylo jeho osobní zapletení do úplatkářství a praní peněz Vatikánskou bankou.“ – Kevin Annett


Papež Benedikt 16. se vzdává pontifikátu


2013-02-12  (10:23)  |  Náboženstvo a mystika
11. února bylo oznámeno o rozhodnutí papeže Benedikta 16. zříci se trůnu. Oficiálně bude o tom vyhlášeno 28. února. O příčinách abdikace nynějšího papeže a o budoucnosti římskokatolické církve uvažují ruští experti.


Moja obhajoba


2013-02-09  (00:44)  |  Náboženstvo a mystika
Už ako malý chlapec od útleho detstva spoznával som dva svety. Mamka mi sem tam vravela o Ježiškovi a tatko nehovoril nič o Ježiškovi iba mi vždy poradil čo a ako mám robiť aby dobre bolo. Vyrastal som ako slobodné dieťa, a mohol som uvažovať ako som len chcel. Mohol som z mamkou o Ježiškovi či o strige a mohol som aj z tatkom o niečom inom trebárs o vesmíre či o svete.


Ako sa vyhnúť utrpeniu?


2013-01-27  (19:15)  |  Náboženstvo a mystika
Život je nekonečnou reťazou príčin a dôsledkov. Všetko, čo nás postretne, má svoju príčinu. Možno ju hľadať v našej nedávnej, dávnejšej, alebo veľmi dávnej minulosti. A tak je to aj s utrpením, ktoré nie je nijakým dielom náhody, ale logickým a zákonitým dôsledkom príčiny, ktorú sme my samotní kedysi v minulosti zavdali. Nijaké náhody totiž nejestvujú! Osud nie je slepý! Utrpenie je dôsledkom nami vyvolanej príčiny a prichádza k nám prostredníctvom Zákona spätného pôsobenia, ktorého účinky sa dajú veľmi výstižne vyjadriť slovami: čo kto zaseje, to aj zožne. Naše utrpenie býva teda žatvou toho, čo sme siali v minulosti. Niet v tom ľubovôle, ani nespravodlivosti. Je to dianie vecné, jasné, logické a nanajvýš spravodlivé.


Emil Páleš: Jezuitský štát v Paraguaji


2013-01-27  (11:32)  |  Náboženstvo a mystika
Kým sa Campanellovi, ktorý v talianskom väzení písal svoju knihu, pred očami vznášala vízia dokonalého štátu, jezuiti jeho utópiu premenili na skutky. Stala sa skutočnosťou v Paraguaji v roku 1609. V neprístupnom vnútrozemí amazonského pralesa, izolovaní riečnymi vodopádmi, uskutočnili teokratický komunizmus s indiánmi. Je unikátom svetovej histórie, že taký štát skutočne existoval a fungoval 150 rokov.


Emil Páleš: Biblická a katolícka Mária


2013-01-26  (00:57)  |  Náboženstvo a mystika
Biblická Mária bola pôvodne obyčajnou ľudskou ženou, pokornou, poslušnou, matkou viacerých detí (Mat 12:46, 13:55, Luk 8:19, Mar 3:31). Vedela, že sama potrebuje Spasiteľa. Súčasná katolícka Mária je nadprirodzenou bytosťou, ktorá má vlastnosti a schopnosti bohyne. Zoznam jej vlastností sa bod za bodom zhoduje s vlastnosťami pohanských bohýň, a nezhoduje s vlastnosťami biblickej matky Ježišovej.


Emil Páleš: Jezuiti


2013-01-15  (14:35)  |  Náboženstvo a mystika
Jezuiti predstavujú extrémnu saturnskú (orifielsku) inšpiráciu. Ich špecifikom sú ,saturnské vlastnosti: disciplína vôle a poslušnosť. Okrem bežných rádových sľubov cudnosti a chudoby skladali ešte jeden - o absolútnej poslušnosti pápežovi. „Pre jezuitský rád je charakteristická prísna centralizácia, tvrdá disciplína a bezvýhradná poslušnost‘ generálovi (‘, čiernemu pápežovi "), ktorý je volený doživotne.. . Jezuitský rád je organizovaný ako vojenský útvar.


Ako odhaliť jasnovidca


2013-01-10  (15:18)  |  Náboženstvo a mystika
Stačí málo na odhalenie klamára.


reakcia Tomáš Akvinský- Päť dôkazov existencie Boha


2013-01-08  (01:46)  |  Náboženstvo a mystika
Článok, priatelia, neslúži na to aby vás obrátil na neveriacich.. Dal som ho sem hlavne pre ľudí z fóra ktorý predchádzajúci článok o Tomášovi Akvinskom považovali za dôkazový materiál..


Kresťanský národ konzumentov nečistoty


2013-01-06  (18:01)  |  Náboženstvo a mystika
Slováci sú vo všeobecnosti považovaní za kresťanský národ. Štatisticky! Pravdivosť tejto štatistiky sa potvrdzuje zvlášť v čase vianočných sviatkov, kedy bývajú naplnené takmer všetky kostoly. Keď potom človek vidí tie masy, prúdiace po skončení sviatočných vianočných omší z kostolov, môže si pomyslieť: to je ale viera!


Tajomstvo obelisku.


2012-12-23  (11:57)  |  Náboženstvo a mystika
Chodíme okolo různých staveb, které někdy ani neumíme zařadit “do jaké kategorie patří“, některé jsou z doby dávno minulé, mají svůj stavební styl, někdy se na nich objevují zajímavé plastiky s různou tématikou. Ta náboženská převládá asi proto, že byla vytvořena v době, kdy církev soustředila veškerou duchovní i světskou moc do svých rukou. Víme, co znamenají různé nápisy, obrazy a sochy např. hadů a různých příšer ve společnosti svatých atd.? Známe jejich smysl? Víme komu byly určeny a proč?


Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov


2012-08-10  (08:25)  |  Náboženstvo a mystika
Zabudnite na Dana Browna. Vykašlite sa na konšpiračné teórie z dielne tvorcov Zeitgeist. Skutočnosť je oveľa napínavejšia. Skutočnosť, odhalená v knihe Vatikán a.s. Nejde totiž o fikciu, teórie alebo špekulácie. Sú to neodškriepiteľné fakty, podložené originálmi dokumentov, prevodných príkazov a bankových operácií. Ide o priame dôkazy od niekoho, kto bol súčasťou systému. Systému, ktorý s vedomím pápežov desaťročia pral špinavé peniaze nacistov, mafie a skorumpovaných politikov. Vatikánskej banky.


TEMNOTA NA VRCHOLE MOCI


2012-07-26  (15:32)  |  Náboženstvo a mystika
Všimli ste si niekedy, koľko je v našej zemí rôznych krížov umiestnených na každom kroku? Nejde iba o tie na kostoloch – tam to nikoho neprekvapí – ale ide o všetky tie po krajine. Od tých, ktoré sú na samých vrcholoch našich hôr až po tie, ktoré sú na kopci nad každou dedinou či v poliach a podobne. Tí, ktorí vidia toky energií vám povedia, čo vidia – sú to kliatby, blokácie Svetlej energie. Kríže samé osebe ešte nemusia znamenať nič, ale sú znakmi, kde je potrebné blokovať vstup Bielej, Svetlej energie. Takto si tvari „zoskrutkovali“ svoju energetickú mriežku, aby sme boli pod ich kontrolou nie iba v mestách, ale v celej krajine.


Kauza arc. Róbert Bezák, alebo – POHODA ako pre koho


2012-07-11  (11:51)  |  Náboženstvo a mystika
Zaujimavý článok o tom, prečo je dobré, že odvolali Bezáka. Na vedomie dávam hlavne list istého teológa a kňaza, ktorý je v článku.


Čo sa s nami deje po smrti?


2012-06-04  (11:53)  |  Náboženstvo a mystika
Bez znalosti jednotlivých úrovní stvorenia nemôžeme správne pochopiť, čo sa s nami deje po pozemskej smrti.


2. Prebuďte sa!


2012-05-25  (21:38)  |  Náboženstvo a mystika
Ľudia, prebuďte sa z oloveného spánku! Poznajte to nedôstojné bremeno, ktoré nesiete, a ktoré ťaží milióny ľudí nevýslovne húževnatým tlakom. Odhoďte ho! Je hodné nosenia? Ani na jednu, jedinú sekundu!


Iontové, holografické a magnetické náramky = PODVOD!


2012-05-22  (09:41)  |  Náboženstvo a mystika
Zdá se, že v každém obchodním středisku napříč USA potkáte mladého obchodníka prodávajícího barevné náramky, kterou mají údajně „iontový náboj“ nebo „magnetický hologram“, které vám způsobí lepší rovnováhu, zdraví, tlumí bolest nebo cokoliv jiného, co tvrdí. Tito obchodníci to i demonstrují ukázkou – slabost zákazníkovy síly nebo rovnováhy, pak mu nasadí náramek a provedou stejný pokus. Hle! Náhle je rovnováha na 100 procentech a síla až na střechu.


Svedectvo bývalého jasnovidca a prútikára o nebezpečenstve okultizmu


2012-05-12  (18:02)  |  Náboženstvo a mystika
Psychotronika môže byť i nebezpečná - prednáška bývalého prútkara a jasnovidca Martina Ševčíka z 12.2.1992 v Novom Meste na Morave. Autor podáva svedectvo o vlastnej skúsenosti v tejto oblasti, detailne opisuje praktiky, ktoré používal a princíp fungovania jeho schopností a zdôrazňuje nebezpečenstvá a dôsledky návštevy u ľudí s vešteckými schopnosťami.


Ďaľšie z náboženstva a mystiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Tento obludný systém se reformovat nedá!

O zdravotnictví, politice, korupci a nutnosti obnovení občanské společnosti hovoří s až šokující otevřeností známý lékař z oboru celostní medicíny (psychosomatiky) v pořadu Hydepark ČT dne 7.2.2011


Španělsko dávno za hranicí smrti

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Štúdia náhodne odhalila, že chemoterapia rakovinu eš...

NA ZEMI SKUTEČNĚ EXISTUJÍ NESMRTELNÉ ORGANISMY?

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a ...

Archív

Den bez lékaře, nákupů, médií

Národe český, je nejvyšší čas se sjednotit, neboť jedině v jednotě je naše síla, které dokáže něco trvale změnit! Národe český, Naší vlastí se šíří vztek, zoufalství a nedůvěra - konečně, můžeme si za to sami. Vláda nám ukazuje zdvižený prostředníček - pomož si občane sám!


Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Táto kríza je ako rakovina: je čas konať hneď

Hlinové vystúpenie v parlamente

Ako také ovce

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.5165 s