23. September 2019
    
Veľká štvorka vládne finančnému svetu - Dolezite.sk

Veľká štvorka vládne finančnému svetu


  2011-10-27  (06:35)  |  Ekonomika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Veľká štvorka vládne finančnému svetu

Niektorí to nazývajú konšpiračnými teóriami, alebo Novým svetovým poriadkom (NWO). Kľúčom k porozumeniu novodobých politických a ekonomických udalostí je nazrieť do uzavretej malej skupiny rodinných klanov, ktoré postupom času naakumulovali obrovské finančné bohatstvo a moc.  Hovoríme o 6, 8 možno 12 rodinách, ktoré skutočne ovládajú svet.

 

Nebudeme asi ďaleko od pravdy, ak sa zmienime o menách ako  Goldman Sachs, Rockefellers, Loebs Kuh a Lehmans v New Yorku, Rothschildovci v Paríži a Londýne, Warburgovci v Hamburgu a Paríži a Lazards Israel Moses Seifs v Ríme.

 

Mnohí určite počuli názvy ako Bilderberg Group, Illuminati alebo Trilaterálna komisia (Trilateral Commission). Ktoré rodiny ale dominujú svetu a kontrolujú štáty a medzinárodné organizácie ako OSN, NATO alebo IMF?

 

Ak chceme pootvoriť dvere do trinástej komnaty, potrebujeme sa  pozrieť na zopár aspektov: najväčšie svetové banky, ich majetok, akcionárov a ľudí s právom rozhodovania.

Medzi najväčšie svetové banky sa v súčasnosti radia Bank of America, JP Morgan, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs a Morgan Stanley.Pozrime sa teda na akcionárov týchto bánk:

 

Bank of America:
State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, FMR (Fidelity), Paulson, JP Morgan, T. Rowe, Capital World Investors, AXA, Bank of NY, Mellon.JP Morgan:

State Street Corp., Vanguard Group, FMR, BlackRock, T. Rowe, AXA, Capital World Investor, Capital Research Global Investor, Northern Trust Corp. a Bank of Mellon.Citigroup:
State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, Paulson, FMR, Capital World Investor, JP Morgan, Northern Trust Corporation, Fairhome Capital Mgmt and Bank of NY Mellon.Wells Fargo:
Berkshire Hathaway, FMR, State Street, Vanguard Group, Capital World Investors, BlackRock, Wellington Mgmt, AXA, T. Rowe and Davis Selected Advisers.

 

Je zrejmé, že vo všetkých bankách je prítomné určité jadro akcionárov: State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock a FMR (Fidelity). Takže akási „Veľká štvorka“. 

 

Goldman Sachs:

"Veľká štvorka", Wellington, Capital World Investors, AXA, Massachusetts Financial Service a T. Rowe.


Morgan Stanley:
"Veľká štvorka",  Mitsubishi UFJ, Franklin Resources, AXA, T. Rowe, Bank of NY Mellon e Jennison Associates. Rowe, Bank of NY Mellon a Jennison Associates.

 

Teraz sa môžeme pozrieť na akcionárov týchto spoločností a na akcionárov hlavných svetových bánk.

 

Bank of NY Mellon:
Davis Selected, Massachusetts Financial Services, Capital Research Global Investor, Dodge, Cox, Southeatern Asset Mgmt. a ... "Veľká štvorka".


State Street Corporation (jeden z Veľkej štvorky):
Massachusetts Financial Services, Capital Research Global Investor, Barrow Hanley, GE, Putnam Investment a ... "Veľká štvorka", " (sám sebe akcionárom).BlackRock (ďalší z „Veľkej štvorky"):
PNC, Barclays a CIC.

 

Kto je za PNC? FMR (Fidelity), BlackRock, State Street, atď.

A za Barclays? Opäť FMR (Fidelity), BlackRock, State Street, atď.A takto by sme mohli pokračovať ďalej, pozrúc sa na daňové raje na Kajmanských ostrovoch, Monaku, alebo legálnu domovinu Shell v Lichtenštajnsku. Je to prepletená sieť, kde sa stále objavujú rovnaké spoločnosti, avšak nikde sa neobjavujú mená rodinných klanov stojacich za nimi.

 

V krátkosti: osem najväčších amerických finančných spoločností (JP Morgan, Wells Fargo, Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, U.S. Bancorp, Bank of New York Mellon a Morgan Stanley) je 100% kontrolovaných skupinou desiatich akcionárov, kde štyria z nich sú prítomní pri všetkých rozhodnutiach: BlackRock, State Street, Vanguard and Fidelity, čiže „Veľká štvorka“.

 

Navyše, US Federal Reserve systém formuje 12 bánk, reprezentovaných skupinou (radou) siedmych ľudí, kde opätovne môžeme nájsť zástupcov „Veľkej štvorky“ . Tí sú následne zastúpení vo všetkých ostatných entitách.

 

Takže stručne: FED je kontrolovaný štyrmi veľkými privátnymi spoločnosťami: BlackRock, State Street, Vanguard a Fidelity. Tieto spoločnosti bez akejkoľvek demokratickej voľby kontrolujú americkú, ale aj svetovú monetárnu politiku, resp. nepopierateľne majú veľký vplyv na globálny geopolitický vývoj. Tieto spoločnosti nielenže vytvorili a následne aj participovali na súčasnej svetovej ekonomickej kríze, ale na nej aj enormne zbohatli. 

 

Len pre zaujímavosť uvádzame zoznam niektorých spoločností kontrolovaných „Veľkou štvorkou“:

 

Alcoa Inc.; Altria Group Inc.; American International Group Inc.; AT&T Inc.; Boeing Co.; Caterpillar Inc.; Coca-Cola Co.; DuPont & Co.; Exxon Mobil Corp.; General Electric Co.; General Motors Corporation; Hewlett-Packard Co.; Home Depot Inc.; Honeywell International Inc.; Intel Corp.; International Business Machines Corp.; Johnson & Johnson; JP Morgan Chase & Co.; McDonald's Corp.; Merck & Co. Inc.; Microsoft Corp.; 3M Co.; Pfizer Inc.; Procter & Gamble Co.; United Technologies Corp.; Verizon Communications Inc.; Wal-Mart Stores Inc.; Time Warner; Walt Disney; Viacom; Rupert Murdoch's News Corporation.; CBS Corporation; NBC Universal.

 

„Veľká štvorka“ taktiež kontroluje väčšinu európskych firiem obchodujúcich na amerických akciových trhoch. Jej ľudia, ktorí boli trénovaní a naďalej zostávajú jej zamestnancami ďalej riadia veľké finančné inštitúcie ako MMF, ECB, SB; inštitúcie, ktoré samotná „Veľká štvorka“ pre dosiahnutie svojich cieľov koniec koncov aj vytvorila.

 

Avšak mená rodín, ktoré vlastnia „Veľkú štvorku“ v médiách nikdy nenájdete.., prečo ? To snáď asi každý pochopí.

 

www.g-vision.sk

Zdroj: Pravda.ru


Sapper
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Steve . susabobe41   |   ip:178.41.18   |   2011-10-27  (09:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Znarodnit a hotovo !!! :-))


lenlen . lovegigu11   |   ip:195.168.2   |   2011-10-27  (11:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steve , najprv popravit a potom znarodnit
skodcov je tu dost
par ich chybat nebude


Johny . jynavase24   |   ip:178.41.22   |   2011-10-27  (12:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No a akoto ze nikde nefiguje Jano Slota????


biblista . xebesewu88   |   ip:188.167.1   |   2011-10-27  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mená všetkých rodín, ktoré vlastnia "Veľkú štvorku", sa nám predstavia jedného pekného dňa, keď dajú súhlas, aby OSN fungovala ako nadnárodná inštitúcia NWO. Treba byť preto v strehu a mať fotoaparáty a kamery pripravené, lebo vylezú na malú chvíľu ako svište z nôr. - Zjavenie 17:12-14


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-10-27  (14:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lol biblista, to čo za vtipálek vám píše tieto zjavenia?


biblista . xebesewu88   |   ip:188.167.1   |   2011-10-27  (14:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lolita Lenka, vtipálkovia sú tí, ktorí píšu od veci, výplody svojich sŕdc. Kto berie Zjavenie vážne, vie aký bude najbližší vývoj. Biblia je dramatický záznam zápasu semena Božej ženy zo semenom Diabla.Aj keď to vyzerá tak, že víťazí semeno Diabla, bude nakoniec porazené semenom Božej ženy. To je ale prisilné kafe pre teba Lenka. - Zjavenie 12:17


classique . fyhicehi40   |   ip:217.12.58   |   2011-10-27  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  biblista úprimne mňa toto zaujíma napíš o tom viac....
záznam zápasu semena Božej ženy zo semenom Diabla...
koho vnímaš ako veľkú matku a kto je ten diabol?
vidím že aj u teba sa mení myslenie nestagnuješ na rovankom


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2011-10-27  (14:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niektorým ovciam sa už musí to oko zdať aj vo sne! Minimálne takému Blbistovi, oltárnej svieceJopličke, filozofickému holobriadkovi Grooverovi a nášmu známemu pacientovi s pekelne svätým menom. (lol)


biblista . xebesewu88   |   ip:188.167.1   |   2011-10-27  (14:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  classique, kľúče pochopenia dáva samotná Biblia, ale to by si ju musel brať vážne. Od prvého proroctva Biblie v 1. Mojžišovej 3:15 , až po posledné proroctvo Biblie zo Zjavenia 20:7-10, je to chronologický zápis o duchovnom aj fyzickom boji medzi semenom Božej ženy= Božej neviditeľnej aj viditeľnej časti Božej organizácie duchovných aj telesných bytostí zastávajúcich sa Božej zvrchovanosti a semenom Diabla. Semeno Diabla = organizácia duchovných aj fyzických bytostí, ktorú vytvoril a riadi Satan, odporca Božej zvrchovanosti. Momentálne ešte stále je vládcom zeme Diabol, čiže plne ovláda svojich prívržencov v odpore proti Božej zvrchovanosti. Svojim duchom dáva silu základným trom pilierom moci, politike, obchodu aj náboženstvu. - Ján 8:42-44.


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-10-27  (15:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Biblista – ale tieto jehovistické zlátaniny zakrývajú význam skutočných proroctiev ktoré sú naozajstnou súčasťou Biblie a ktoré spísal sv. Ján, nie nejaký Brad z Brooklynu. Navyše v Biblii sa píše, že nepoznáš dňa ani hodiny. Koľkokrát ste už dostali z centrály falošné proroctvá o konci sveta? Dúfam, že si nebol jedným z tých, čo predával dom a prišiel o majetok...a Kristus hovoril jasne o nasledovaní falošných prorokov...Kedy sa poučíte?


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-27  (15:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Biblista...dostali výpovede, len kľud.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-27  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zato ty truhlik,,nevidis oko ani keby ti štilom z čakana trieska po tej mastnej hlave dva dni!!

lebo si zaplateny prostitut..
ty,darujte 666!!!


krochtiak . petacyta89   |   ip:95.103.12   |   2011-10-27  (18:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj ti ludia o ktorych je clanok su len babky otroci svojich predstav, ak by to neboli oni tak to budu ini, ludia s inymi menami ale rovnakymi cielmi.odstranovat jednotlivcov nema zmysel.ludia ani sami nevedia preco su taki aki su, preco mame prave taketo vlastnosti.


zero . vaxipyke63   |   ip:212.80.64   |   2011-10-27  (20:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý článek. Před několika lety jsem ve Forbesu zjišťoval výši majetku Davida Rockefellera. Ten chudák nesplácá dohromady ani miliardu,šacovali ho asi na 700 mil.dolarů. On,jehož předci zkoupili během bezmála 200 let většinu ropných polí,rafinerií,železnic a překladišť! Není přece možné aby byl takový neumětela,že by prošustroval veškerý rodinný majetek. Není možné aby ho předstihl kdejaký zbohatlík z východního bloku za usraných 20 let!


bazooka . racebagi30   |   ip:92.52.43.   |   2011-10-27  (23:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero - v článku máš jasne napísaný zoznam najväčších spoločností a ich najväčších akcionárov - iné spoločnosti. Zároveň tam je napísané, že mená konkrétnych akcionárov, teda osôb, sa nedajú dokázať.
Dá sa však na základe iných informácií, napr. ako aj tvojej o Rockefellerových 200 ročných ropných aktívach, domyslieť, že jedným z vlastníkov tej "Veľkej štvorky" bude aj sám Rockefeller.
To, že Forbes ho zaradil niekde na predposlednú priečku znamená, že Rockefeller nie je sprostý, aby sa nechal medializovať s jeho majetkom - 200 bil. USD !
Na to má takých šaškov ako sú Buffet a Gates...


NeniDolezite . wyhabose29   |   ip:85.216.19   |   2011-10-28  (01:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odporucam si precitat nejake dokumenty ako to vsetko zacalo, kto to zacal atd.. To vam da odpoved aj na to, ktorý clovek resp. rodina to naozaj riadi :).. Videli ste niekto Animovany film o cetralnej banke? Jak sa Morgan s Rockefelerom hadali kto ju bude riadit :D.. A potom sa ozval temný hlas ze TICHO.. Cervený stít miesto hlavy, fuu koho to asi znazornovalo?zero . vaxipyke63   |   ip:212.80.64   |   2011-10-28  (07:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bazooka

I ten Gates v,době kdy se jeho majetek odhadoval na 90mld,raději nastrkal prachy do semenné banky na Špicberkách a tím pádem zchudl na 50mld. Logicky tím neschudl,protože jeho investice je stále jeho,ale tisk ho od té doby prezentuje jako výrazně chudšího. Že by ti hošani přepsali majetky na bílé koně? Třeba hledají bezdomovce pro tyto účely i v našich krajích! :-))


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-10-28  (07:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aj rockefeler, rotschild a podobní sú len bábky :-)


NeniDolezite . wyhabose29   |   ip:85.216.19   |   2011-10-29  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer: Jaj a kto je potom naozaj mocny, kto tie babky ovlada? xD Rotshildovia to cele zacali a maju najvecsiu moc. Potom tam este hra rolu anglicka kralovna a samozrejme Lucifer :)


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hujer ma pravdu.
aj rotschild je len babka..
babka v rukach mocnej duchovnej bytosti,ktora sa chce dostat do ludskeho tela,,a ovladat konecne svet ako clovek!!!

a cez bohatu ,incesticku,,ritualno-satanisticku rodinu rotschildovcov sa mu to aj vo vymeranom case ,podari!!

oko nad piramydou je stale vo vzduchu..
az ked sa uskutocni ten ritual ked tento duch vstupi do ludskeho tela..vtedy sa ten "capstone" spoji z materialnym svetom,,a nastane doba antikrista!!

vsetko ma svoj cas..
Pandemonium . darujete36   |   ip:78.98.106   |   2011-10-29  (18:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ten tvoj čas, Joplička, sa už kráti...


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NeniDolezite...mňa z toho vynechaj...ja chcem celosvetový mier a blaho pre všetkých, len ilumináttom to stále nedochádza že prehrali.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (18:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium...aj tvoj, uži si zvyšok, potom to už bude len utrpenie a to platí aj pre padlých, ktorý sa nechcú polepšiť.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (18:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  truhlik..
ja viem ,ze moj cas sa krati..viem do ma caka od prisluhovacov ako si ty!!
oblbnutych a za kus zvanca svoj zivot zavrhnutych pohrobkov sily ktora dojde svojho strasneho konca par rokov po mne a nebude nikoho kto by jej pomohol!!

mozes jej to odkazat..
aj ked viem,ze nepotrebuje tvoj hlupy mozog na to aby si to nevedal precitat sama,,na tvojom monitore!!

klepkaj pekne dalej vyhrazky a jedovate sliny ,podla toho ako ti to nadiktuje do hlavicky..no vedz ,ze to co ho caka,,bude velmi velmi zle!!

a pre teba plati to iste!!

inak pekny pokus zkamuflovat ten tripcode!!
nejak ti to nevyslo..
nemas dosah..chlape!!


NeniDolezite . wyhabose29   |   ip:85.216.19   |   2011-10-29  (21:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer: Myslel som praveho Lucifera xD
A Joplins: Pisal som to v zmysle ze su najmocnejsi z LUDSKYCH BYTOSTI. To ze su riadeni satanom, je vsetkym normalnym zname.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (22:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NeniDolezite...ale to so fakt ja, neklamem, dokonca ma ilumináti už kontaktovali aj sa tešili, ale keď som im ukázal prostredník a zmenil som plány, skoro ich vykotilo, zúria doteraz. Už sa neriadia luciferom, ale iba sami sebou, vlastne teraz to vedie trojka najvyšších, chudáci ani nevedia kam sa rútia, ja som tu cestu spoznal...ne do pekla sa mi už nechce.


NeniDolezite . wyhabose29   |   ip:85.216.19   |   2011-10-29  (22:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sak ale bav sa normalne vazne, potom si ludia ako Pandemonium robia srandu z pravdy, ked vidia jak tu pise clovek ze "JA SOM NAOZAJ LUCIFER" :DD


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (22:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nenidolezite a prečo si myslíš že by som sa nemohol vrátiť do NEBA? myslíš že by BOH prestal milovať lucifera? veď je nekonečne milostivý a ak sa lucifer spamätal, môže dostať novú šancu, či nie? ale dobre, ilumináti idú podľa plánu, ktorý im nadiktoval lucifer, asi takto z chaosu poriadok, preto je tu toľko bordelu a kríza.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (22:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer..
ty nie si lucifer..
a satan nemoze dostat druhu sancu..
jeho odsudenie je pevne ,,dohra svoju rolu ,kedy zhromazdi narody do boja proti svätemu mestu,,a vtedy na 90% skoncil..

potom bude zviazany na 1000 rokov..
potom zasa na kratky cas pusteny z retaze , aby sviedol narody do posledneho boja proti Bohu!!

a tam pride jeho konecny koniec..

co si nikdy necital bibliu??

a ozaj prestan s tym luciferom..lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (23:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale satan, znamená aj odporca, tým sa môže stať ktokoľvek, nieje udávané moje meno.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (23:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ved dobre..aj antikristovia boli mnohy,,a mnoho ich malo prist..
no len jeden bude ten co vyrobi ten harmatanec..!!

a hoci satan je odporca bozi..je to stale duchovna bytost,ktora pokusala Jezisa na pusti,ktora je kniezatom tohto sveta,a ktora je bytost osobna!!

a ten odporca vo vseobecnom vyzname je hocikto kto odporuje Bohu, no to neznamena ,ze on je satan..ale ze ma jeho myslenie..a patri mu!!

ci??


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (23:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie som jediný padlý, stále má kto pokračovať, odporcov je viac než dosť, dokonca aj samotný človek.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (23:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ved v poriadku, no stale si myslis o sebe ,ze ty si lucifer??
ze si ten co pokusal Jezisa na pusti??
ze ty si zosnoval tento plan na ovladnutie sveta??

ci srandujes??


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (23:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bol si pri tom keď my BOH odpustil, vieš ako to bolo, a v ostatnom máš pravdu bol som to ja priznávam.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (23:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  priatelu
opytam sa ta inak..

je podla teba Boh klamar??lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (23:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NIE.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-29  (23:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak potom preco robis z neho klamara ty, svojimi vyhlaseniami??

ved ked mas pravdu ty,, tak nema pravdu biblia, a Boh je potom podla teba klamar,,,lebo napisal nieco,co nie je pravda!!

tak ako to je??
bude satanovi odpustene,ci nema sancu??lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-29  (23:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vieš joplins, keby som mal vedieť ktorý satan to bude odpoviem ti, ale neviem.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-30  (00:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nechapem v com mas problem??

co nerozoznavas??
satan je padly anjel ktory sa vzburil Bohu..
ktory bol stvoreny ako Lucifer..ako nositel svetla..
bol dokonaly v krase a mudrosti..az sa povysil,,a chcel aby aj jeho stvorenstvo oslavovalo ako Boha!!
tak ho Boh zhodil ,,no podarilo sa mu zo sebou stiahnut tretinu anjelov..
ktori nie su takí silny a inteligentny ako on!

satan je jeden..a demoni su tiez padli anjeli no na nizsej urovni..slabsi!!

tak co nerozumies??
ako ktory satan??

satan je jeden..ten co sa snazi o svetolvadu..a ten co sa prevteli do cloveka..a bude vladnut na zemi 7 rokov::
potom bude zviazany na 1000 rokov..a potom sa jeho karieta skonci nadobro!!

este nieco??


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-30  (00:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins je niekde napísané satan lucifer?...čiže odporca lucifer?...nie iba satan a ktorý nepochopí a bude pokračovať v diele? to neviem.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-30  (00:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer bol archanjel ktory bol dokonaly v krase a mudrosti..
bol druha najsilnejsia bytost v nebi po Bohu..
no preto lebo sa jeho srdce povysilo,,
Boh ho zvrhol z jeho miesta..a stal sa z neho diabol a satan!!!

je to dokonaly archanjel,,ktory sa stal Bozim odporcom..
disponuje silou a inteligenciou aku ani jeden clovek nemoze dosiahnut!!

satan a lucifer je jedna a ta ista bytost!!!

lucifer bol po stvoreni,,takisto ako Gabriel ci Michel,,
No Lucifer bol z nich najlepsi!!

a prave preto,,sa povysil, lebo si zacal namyslat mze je Bohom..a ze moze Boha zosadit z jeho tronu!!
oklamal tretinu anjelov..a boli vyvrhnutí na zem..
vesmir a zem im patri,,do urciteho casu!!
NeniDolezite . wyhabose29   |   ip:85.216.19   |   2011-10-30  (00:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nema tu satan na zemi vladnut 3 roky Joplins?


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-30  (00:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins...tento sa už za boha považuje dnes som s ním komunikoval na aktuálnom...stále čakajú..Re: mééédiá majú čo robiť... (real IP:[85.237.224.*], 29.10.2011 16:45) | nahlásiť príspevok

šak si vyskúšaj trochu moci a zrazu ´´časom´´ zistíš,že takí niktoši ako si dnes ty,ti bezdôvodne chrstnú do ksichtu že si zlodej...mimochodom...v nebi budeš držať piču a krok :D

No moju odpoveď na danú ponuku už poznáš:)


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-30  (00:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  podla biblie 7 rokov!

no on je knieza tohto sveta,,su mu dane vsetky kralovstva,,cely svet!

no v ludskom tele,kedy sa mu podari vytvorit spolocnost v ktorej donuti ludi klanat sa mu ako svtovemu vodcovi,to bude len 7 rokov!!

aj ten cas je rozdeleny na 2 polovice..

prva bude na ziskanie si celeho sveta skutkami a zazrakmi,,aby ho oslavovali ako spasitela..
a druha polovica, na spustenie najväcsej vojny a teroru na svete aky bude len raz..a to za jeho vlady!

vsetko sa naplna..lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-30  (00:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Komuniáciu nájdeš pod príspevkom...Dzurinda chce ísť proti Ficovi spolu s KDH a Mostom...začína od 15.34...


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-10-30  (01:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplička, ty si kus "píííííp..." aj so svojim pochopom sv. Luciferionom!


NeniDolezite . wyhabose29   |   ip:85.216.19   |   2011-10-30  (01:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium: Mozes aj mna brat do ich skupiny xD
Mozes mi inac napisat tvoj nazor napr. na Iluminatov resp. NWO? Nikde som zatial necital tvoj normalny nazor bez srandy uplne vazne. Kazdy clovek podla mna, ktory sa tomu venuje by mal dospet k spravnemu nazoru a uvidet spojitosti. A ked ze to tu casto komentujes tak mas asi precitane clanky, pozrete videa atd.. preto nechapem.. xD Preto by som chcel v kratkosti pocut comu veris ty.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-10-30  (02:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Teraz nie, wyhabose29, teraz nie! Prichádzam domov s dobrou náladou strávenou v dobrej spoločnosti pri dobrej hudbe - a povedané parafrázou klasika, je to ako(by)

"neskoré Faunovo sobotňajšie odpoludnie" s dvoma promile vína. Nechcem byť ovplyvnený okamžitou situáciou, ale ja a všetci moji priatelia zvysoka kadia na predpovede a

kydy, ako má ovca Joplinsová, alebo psychopat Luciferion. Priznám sa, že som zaskočený vetou, ktorá obsahuje slovo "veriť". Neviem, čo presne znamená slovo viera,

veriť. Viem však presne, čo je to nenávisť voči tomuto významu a hlupákom, ktorí sa týmto slovom oháňajú a dokonca to viem aj hodnotovo vyjadriť - ležatou osmičkou! Ak

uvážime, že 90% článkov a názorov tu prezentovaných sú hodné návštevy psychiatra, potom si môžem beztrestne precvičovať sloh na bláznoch, ktorí tento obsah napĺňajú.

Asi som ťa - zííív - odpoveďou neuspokojil, ale zatiaľ dobrú noc...


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-10-30  (07:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Maznak...čiže pandemonium...viera sa nedá dokázať, ak by si aj vedel, mimochodom ja VIEM ja NEVERÍM, nedokázal by si nájsť sám seba, len by si sa obzeral, kto ťa kedy potrestá a učiť sa na vlastných chybách je vždy lepšie ako sa riadiť strachom, účinok pre pochopenie každého zla, ktoré ľudia napáchajú, je vtedy ak ho ľudia pochopia a OĽUTUJÚ a BOH Vám ho odpustí, pretože Vás MILUJE.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-10-30  (10:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  truhlicek sa nam sepálil z cerveneho,a nasledne pochytiac ho v slabsej chvilke coby múza, rozpisal sa o 3 rano!
vykydol sa...
holt , clovek to niekedy potrebuje.
ale tvoje nazory truhlicek su uplne irelevantne,a vies preco?
lebo ci travis cas v tej tvojej super spolocnosti..
ci pijes to obycajne chemicke cervene ako kazdy
a ci pocuvas tu krasnu hudbu,
nic to nemeni na tom ,ze cas bezi..a hra proti tebe..
nic na tom nezmenis. mozes trieskat svoju hlavku z dlhymi vláskami o beton..
mozes urazat a vysmievat sa a aj neprestat!
mozes rozdrbat 30 klavesnic zo svojou bezchybnou gramatikou..
aj tak niec nezmenis!!!
jednoducho sa stym nic neda robit,a ci ty tomu veris alebo neveris,je uplne jedno..
ale uplne..truhlik,,
to je hroza co??

truhlik?
Luciferius . wadanixu5   |   ip:78.141.90   |   2011-11-03  (20:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prepacte ale SATAN a LUCIFER nieje jeden a ten isty ;) .. dodatok pretoze sa mylite .. Lucifer sa vzburil proti Bohu, ale Satan, Diabol, Cert ci ako to este nazvat je niekto uplne iny a ten nim aj bol a bude ;) ...lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-03  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferius...no to som teda zvedavý, o koho ide...povedz, fakt som zvedavý:)


Luciferius . wadanixu5   |   ip:78.141.90   |   2011-11-03  (20:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Si zvedavy ? tak zistuj, cas je drahoceny drahy LUCIFER =]... ale podstatou je ze LUCIFER sa nezburil BOHU, ale povedal ze nesplni to co prikazal BOH, cize odmietol urobit to co Prikazal BOH, nepodvolil sa ucinit byt pri ludoch , strazit ich a pomahat im ked ho zavolaju, a PRECO to neurobil a tym vyslovil BOHu " NIE! " .. ? drahy Lucifer , ak si Lucifer tak vies odpoved, tak nech sa paci =]


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-03  (20:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...pýcha.


Luciferius . wadanixu5   |   ip:78.141.90   |   2011-11-03  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pycha je druhoradou pricinou toho, ale prvou je?... Predsa ze Clovek dostal SLOBODNU VOLU a Anjeli nemali to stastie ci tak velku lasku svojho otca aby ich obdaril tiez tymto neskutocne krasnym ale zaroven i nebezpecnym darom.. ;)


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-03  (21:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferius...myslíš že satan je meno?


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-03  (21:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferius...ak by Anjeli nemali slobodnú vôľu, nikdy by nepadli...tiež majú možnosť sa rozhodnúť, tak ako každý.


Luciferius . wadanixu5   |   ip:78.141.90   |   2011-11-03  (21:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nemyslim si ze to je meno.. A VIEM ze to nieje meno... Satan je len pomenovanie niecoho k comu meno nestaci , ale meno to nieje ;)


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-03  (21:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Či Lucifer bol výnimka?


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-03  (21:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a chceš vedieť čo to je?


Luciferius . wadanixu5   |   ip:78.141.90   |   2011-11-03  (21:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vies ci mali volu alebo nie... zato ze padli, aka je tam vola? ... Ved Anjeli nevedeli co sa stane ak nebudu posluchat BOHa... Vola je to, ak mas na vyber z viac ciest, a vies co je na kazdej z tych ciest, a potom je to uz len na tebe ktorou sa vydas... Ak mas jednu cestu, ale nechce sa ti nou ist, tak nepojdes ale potom nevies co sa stane, a to uz nieje tvoja VOLA ze sa to stane.. je to VOLA niekoho ineho co ucini a ako to ucini :)


Luciferius . wadanixu5   |   ip:78.141.90   |   2011-11-03  (21:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  preco by som to mal vediet?.. alebo.. lepsie asi takto... kedze viem ze SATAN nieje meno, myslis si tak, ze neviem co to je? ... ale prosim , ak mas cas, chut mi to vysvetlit tak som tu a rad si ta vypocujem :)


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-03  (21:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nevedeli ale predsa sa rozhodli, ale vedeli že BOH je absolútna PRAVDA a SPRAVODLIVOSŤ, a rozhodnutie znamená neposlúchať a vykriviť sa z cesty, ktorá bola aj pre nich DOBRÁ.


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-03  (21:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...slovo satan...je temná stránka každého z Vás...to znamená, iba MOJE dobro.


Luciferius . wadanixu5   |   ip:78.141.90   |   2011-11-03  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano , a kto to povedal ze je to CISTA A ABSOLUTNA PRAVDA? a ze je pre nich DOBRA?... ved ani BOH nebol stale len DOBRY, ked zoslal na ludi pohromu a nie len jednu :)


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-03  (21:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferius...BOH to robil pre DOBRO ľudí.


Luciferius . wadanixu5   |   ip:78.141.90   |   2011-11-03  (21:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak to s tym SLOVOM " SATAN " bol dobry vtip =]....no s tym dobrom ludi, to je na povazenie ;) .. rozmyslaj, on sa NAHNEVAL a cin z hnevu nemoze byt pre nieco dobre ci pre niekoho dobro ;)


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-04  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Luciferius...ako vieš že som vtipkoval?...tak mi predstav pravdu, aby som teda vedel ako to v skutočnosti je:)...a čo sa týka trestov v starom zákone, prečo si myslíš že čin z hnevu, nemôže byť pre niekoho dobrý?


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-04  (19:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Luciferius...ta čo pekelník, nevysvetlíš, nezavoláš, nenapíšeš...obviníš BOHA a utečieš? hm škoda..počul si pojem, že každé zlo je na niečo DOBRÉ?...néééé?...dnes je tu nuda.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?


 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?2013-05-26  (17:26)  |  Ekonomika
Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?

Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu


2013-05-14  (10:03)  |  Ekonomika
V průběhu posledních deseti let vládní instituce, německý kancléřský úřad, Mezinárodní energetická agentura, americké ministerstvo energetiky,... operují s argumentem, že vrcholu světově vytěžitelného množství ropy a zemního plynu již bylo dosaženo, nebo že již tato hranice byla překročena. Vžil se pro to termín „Peak Oil“ – ropný zlom. Následovat má už jen hrozivý růst cen a nedostatek energie.


Komu patří peníze v bance?


2013-04-26  (10:08)  |  Ekonomika
Lidé často žijí v přesvědčení, že když své peníze vloží do banky, stále jsou to „jejich“ peníze, že je mají v bance uschovány. Omyl. Hluboký omyl...


BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ


2013-04-25  (09:18)  |  Ekonomika
Finanční firma Boston Consulting Group prohlašuje, že krize eurozóny musí být řešena radikálním vyvlastněním normálních střadatelů. Mysleli jste si, že žijete ve společenském systému, ve kterém je soukromé vlastnictví nedotknutelné a že být pilný, spořivý a odpovědný vůči svým potomkům je ctností? Tak se probuďte z iluze!


Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová manipulace trhu se zlatem


2013-04-22  (09:14)  |  Ekonomika
Byl jsem první, kdo poukázal na to, že Federální rezervní systém manipuloval všechny trhy, nejen ceny dluhopisů a úrokové sazby, a že Fed manipuluje trh se zlatem za účelem ochrany směnné hodnoty amerického dolaru, který je ohrožen kvantitativním uvolňováním FEDu. FED zvyšuje nabídku dolarů rychleji, než jak roste jejich poptávka a tím je cena či směnná hodnota dolaru předurčena k poklesu.


Trh s papírovým zlatem kolabuje


2013-04-18  (09:46)  |  Ekonomika
Nedostatek fyzického zlata určeného na prodej v Asii. Oficiální historkou předloženou „spolehlivými“ finančními analytiky je, že cena zlata se propadla v důsledku „poklesu obav“, že centrální banky budou nyní schopny „krmit“ inflační tlaky, a tudíž že jednoho dne začnou opět důvěřovat americkému dolaru.


Zlato a jeho propad – co za ním může být?


2013-04-17  (12:58)  |  Ekonomika
Co je původem? Řada komentářů dávala propad zlata do souvislosti s prodejem kyperského zlata. To však vůbec nemusí být pravda. Toto je první ze série extrémních pohybů.


Už je to tady: Největší holandská banka oznámila klientům, že nedodá jejich zlato


2013-04-17  (09:18)  |  Ekonomika
Minulý týden došlo k pověstnému překročení Rubikonu na trhu s investičním zlatem ve fyzické podobě, když jedna z největších evropských bank v Evropě vypověděla smlouvy se svými klienty a informovala je, že dodávky fyzického investičního zlata nebudou možné.


HODNOTA BITCOINU PŘESÁHLA 1 MILIARDU DOLARŮ, ZATÍMCO DALŠÍ MĚNY SE HROUTÍ


2013-04-09  (14:01)  |  Ekonomika
Během jen několika málo let je Bitcoin už měnou, s níž je třeba počítat. Jejich hodnota už přesáhla 1 miliardu dolarů s tím, že pro budoucnost se počítá s většími zisky. Jelikož jde o revoluční a nezávislou virtuální měnu, tak se mnozí hrnou k bitcoinům ve snaze vyhnout se zabrání peněz v bankách a propadající se ekonomice spjaté s centrálními bankami. A navíc se široká škála příležitostí k využití Bitcoinů už stává běžnou věcí, jelikož popularita této inovativní a bezpečné měny roste.


Kyperská krize z pohledu tradera


2013-04-06  (19:39)  |  Ekonomika
Kyperská krize ovládla titulky médií. Zkušenější investoři i tradeři místo debat o variantách řešení vyhledávají způsoby, jak na aktuální situaci vydělat. Je to prostě tak, krize a katastrofy na finančních trzích mohou být skvělou příležitostí k zisku. Byl jsem požádán, abych ukázal, jak využívám takové situace k zobchodování. Pojďme se tedy podívat, jak krize na finančních trzích může přinést slušný zisk bez zbytečného rizika.


Světová finanční pyramida v číslech


2013-04-06  (15:33)  |  Ekonomika
Ptáte se, proč je světová ekonomika v tak vážných problémech? A jak si vlastně může být tolik lidí jistých, že světový finanční systém nakonec zkolabuje? Pravdou je, že pokud se na celou věc podíváme přes optiku tvrdých čísel, není tak náročné pochopit, proč je světová finanční pyramida odsouzena k zániku.


Hromadí si Rusko s Čínou zlato, protože plánují zabití petrodolaru?


2013-04-04  (09:57)  |  Ekonomika
Bude se ropa brzy obchodovat v měně, která je tisíce let stará? Co by systém „zlata za ropu“ znamenal pro petrodolar a US ekonomiku? Hromadí si Rusko a Čína ohromná množství zlata, protože plánují zabití petrodolaru? Už od 70. let byl US dolar tou měnou, kterou mezinárodní komunita používala k obchodování ropy po celém světě. To vytvořilo ohromnou poptávku po US dolarech a po US dluhopisech. Co se ale stane, když zbytek světa začne ten v rostoucí míře méně stabilní US dolar odmítat a počítání ve zlatě by se mohlo objevit v měnovém vypořádávání mezinárodního obchodu? Skutečností je, že není třeba mít moc představivosti, abychom si to spočítali.


Co se dá očekávat od zlata a stříbra v nejbližších týdnech?


2013-04-03  (09:27)  |  Ekonomika
Trpělivost a pevné nervy. Jediná tvrdá měna světa, zlato, opět poroste. Nachazíme se v nejdelším období konsolidace od roku 2001. Inflační deprese je však na cestě. Biliony nově tvořených peněz ze vzduchu zatím sedí v bankách, přibývají každým dnem a čekají na příležitost. Jakmile se hráze protrhnou, svět zaplaví inflační povodeň, která bude zničující pro úspory v papírových penězích. Kupní síla zmizí, životní náklady skokově narostou a příjmy většiny populace budou v nejlepším stagnovat.


Po Cypre potopa?


2013-04-02  (09:09)  |  Ekonomika
Schválil sa záchranný balík pre Cyprus. Má hodnotu 10 mld. euro a je podmienený tým, že na záchranu sa poskladajú i majitelia vkladov nad 100 000 euro, ktorí môžu prísť o 40 % svojich vkladov, pričom niektoré odhady hovoria aj o 80 %. Predstavitelia EU verklíkujú, že ide o jednorazové a úplne ojedinelé opatrenie.


História sa opakuje-netreba nič vymýšlať-všetko tu už bolo- banková mafia


2013-03-31  (14:34)  |  Ekonomika
Článok ktorí ba sa mali všetci občania naučit naspamat už v základnej škole a dennne sa ho modliť po očenáši.


Svetová finančná pyramída v číslach


2013-03-27  (12:51)  |  Ekonomika
Pýtate sa, prečo je svetová ekonomika v tak vážnych problémoch? A ako si vlastne môže byť toľko ľudí istých, že svetový finančný systém nakoniec skolabuje? Pravdou je, že ak sa na celú vec pozrieme cez optiku tvrdých čísel, nie je až tak náročné pochopiť, prečo je svetová finančná pyramída odsúdená na zánik. Celkový dlh vo finančnom systéme Spojených štátov je v súčasnosti približne 56 biliónov dolárov, zatiaľ čo vklady na bankových účtoch predstavujú približne len 9 biliónov dolárov. To znamená, že aj keby sme vybrali všetky bankové vklady v USA do posledného centu a znásobili ich šesťkrát, ešte stále by to nestačilo na zaplatenie nahromadených dlhov.


Bitcoin pro začátečníky


2013-03-26  (09:59)  |  Ekonomika
Všichni jistě máme v živé paměti, co se nedávno událo na Kypru – tamní vláda na požadavek Evropské unie provedla měnovou reformu a znárodnila svým obyvatelům část úspor. Je zcela evidentní, že vzhledem k děravým státním rozpočtům a neschopnosti států omezit své výdaje budou tyto scénáře pravděpodobně přicházet častěji a po celé Evropě.


Spolehlivý žlutý kov


2013-03-18  (09:08)  |  Ekonomika
V posledních deseti letech se stalo Rusko největším kupcem zlata ve světě. Experti se dohadují, zda není ještě před Ruskem Čína. Podle oficiálních údajů je to Rusko, které zvýšilo zásoby zlata o 570 tun. Existují však podezření, že Čína své údaje o nákupu zlata Čínskou národní bankou poněkud snižuje. Údajně utajováním skutečných rezerv připravují čínští finančníci jakousi velmi vychytralou strategickou linii s úmyslem předvést svou sílu ve „vhodnou chvíli“. Překvapení má být například spojeno s tím, že se najednou Čína objeví jako největší držitel zlata a zatlačí do pozadí dosavadního „šampiona“ – strýčka Sama.


VATIKÁN CHCE „CENTRÁLNÍ BANKU SVĚTA“


2013-03-18  (09:04)  |  Ekonomika
Vatikán volá po “globálním veřejném úřadu” a světové centrální bance, aby spravovali finanční záležitosti, až nastane zrežírovaný ekonomický kolaps. Dokument vydaný vatikánským ministerstvem spravedlnosti a míru “by měl být rajskou muzikou pro demonstranty z ‘Okupace Wall Street’


Zavedie nový pápež Bitcoin menu vo Vatikáne?


2013-03-18  (08:55)  |  Ekonomika
Najdôležitejšou neekonomickou udalosťou tohto týždňa bolo zvolenie pápeža. Tento post prekvapivo obsadí Argentínčan Jorge Mario Bergoglio, ktorý podobne prekvapivo nepochádza z Európy – ako prvý pápež od roku 741.


Maďarsko vytvorí systém štátneho bankovníctva


2013-03-14  (23:16)  |  Ekonomika
Nový systém založený na sieti družstevných sporiteľní, ktoré kontroluje štát, zlepší dostupnosť úverov a zníži závislosť podnikateľov na pôžičkách v cudzej mene, uviedol maďarský premiér Viktor Orbán.


Indie a reálne používání zlata


2013-03-14  (09:20)  |  Ekonomika
Naposledy jsem se Indii specificky věnoval v červnu loňského roku v souvislosti s repatriací zlata. Nyní se na ní podívám znovu. Pokud jde o zlato, o Indii se často mluví v souvislosti s omezením dovozů. Přitom Indie se do trhu se zlatem aktivně zapojuje. Připojila se k Turecku, které začalo využívat zlato v mezinárodním obchodě.


Čo dnes znamenajú pojmy gramotnosť a negramotnosť?


2013-03-13  (06:22)  |  Ekonomika
Ako je možné, že 80% absolventov stredných škôl v New York city je braných za negramotných? Úlohou vzdelávania je pripraviť ľudí do života tak, aby mladí ľudia našli miesto v spoločnosti a uplatnenie na trhu práce. Pokrok priniesol tlak na spoločnosť zvýšiť laťku v pohľade na gramotnosť a negramotnosť. Čo teda gramotnosť a negramotnosť znamenájú v dnešnej dobe?


Zlato proti strachu z inflace


2013-03-12  (09:54)  |  Ekonomika
Německá Bundesbanka začala v uplynulých týdnech stahovat velkou část svých zlatých rezerv z New Yorku a Paříže do trezorů ve Frankfurtu nad Mohanem. Tento krok znamená revoluci, protože je to poprvé od druhé světové války.


Má zlato reálnu hodnotu 20.000 USD za 1 uncu?


2013-03-08  (17:07)  |  Ekonomika
Podľa bretton-woodskej kalkulácie má zlato hodnotu 20 000 dolárov za 1 uncu. Globálny monetárny systém je založený na krehkých základoch dôvery. Vďaka pôsobeniu centrálnych bánk, tlak na systém bude aj naďalej rásť.


Mýty o zlých kapitalistech


2013-03-05  (10:47)  |  Ekonomika
"Nevěřím, že něčí chudoba je způsobena bohatstvím jiných. Nevěřím, že něčí neschopnost je způsobena schopností jiných. Nevěřím, že něčí nemoc se zhoršuje zdravím jiných." Michael Howard


Kde je inflace?


2013-02-26  (10:32)  |  Ekonomika
Kritici rakouské školy popichují rakušáky, jakým je například Robert Murphy, protože v americké ekonomice je momentálně velmi nízká inflace.


BITCOIN: MŮŽE FINANČNÍ MONOPOLY ZNIČIT INTERNETOVÁ TECHNOLOGIE?


2013-02-18  (09:05)  |  Ekonomika
Velké banky ničí naši ekonomiku … a naši zemi. Jsou doslova vedeny jako zločinné podniky (což už přiznávají i média mainstreamu), vlastní i naše politiky a to ony podněcují k těm nejhorším a nejautoritářštějším tendencím v naší vládě. Jak nedávno uvedl ten bývalý dohlížitel nad výkupem bank z dluhů, velké banky „nám pořád ještě drží zbraň u hlavy,“ a – potud, pokud ony vládnou hornímu bidýlku – věci se zlepšovat nezačnou.


Světový bankovní byznys: Šokující údaje


2013-02-13  (13:09)  |  Ekonomika
Výbor pro finanční stabilitu (FSB) byl vytvořen na summitu G20 v dubnu 2009, v době, kdy byla světová finanční krize v plném proudu. Na konci roku 2012 vydal svoji Zprávu o monitorování globálního stínového bankovnictví, vyhodnocující informace o aktivitách bank a dalších finančních subjektů v r. 2011 (1). Globální stínový bankovní systém vzrostl na 67 bilionů dolarů, hodnotu srovnatelnou s globálním GNP ve stejném roce. To se vymyká představivosti a drasticky to mění celý náhled na světovou ekonomiku…


Elektro varování pro Slováky


2013-02-10  (23:45)  |  Ekonomika
Pokud se v příštích 20 letech rozhodnete navštívit ČR, chovejte se tak, jako by žádná elektřina vůbec neexistovala.


Made in Czechoslovakia - tohle by mělo zajímat každého občana ČR


2013-02-10  (21:14)  |  Ekonomika
České značky se vyrábějí mimo ČR. Zde zůstaly jen obchodní a logistická centra. Již víte, proč má ČR nejvyšší nezaměstnanost od roku 1933 ? Z čeho se tu budou platit daně ?


Kto profituje z inflácie?


2013-02-01  (09:18)  |  Ekonomika
Inflácia, vždy a všade, je primárne spôsobená nárastom peňažnej zásoby a kreditu. V skutočnosti, inflácia je nárast peňažnej zásoby a kreditu. (pozn. inflácia definovaná ako nárast cenovej hladiny je zmena pôvodnej definície. Jedná sa o súvisiace, ale rozdielne javy.)


Ďaľšie z ekonomiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický

Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Ples v opere- Slovensko nepotrebuje celebrity 12.01.2013 ...

Berieme si späť svoju krajinu

Lidstvo páchá akt sebevraždy v gigantickém měřítku...

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Ako som nikomu nedal prácu

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.5156 s