16. September 2019
    
Verejný kemp - Dolezite.sk

Verejný kemp


  2011-12-21  (14:26)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Verejný kemp

 

 

 

Zdroj: www.MiestoPreZivot.sk


Anonym
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!

tojejedno . qupyqiwu57   |   ip:212.55.24   |   2011-12-22  (12:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krasny, smutny dokument ale ide z neho nadej.Kde to zijeme??? !!!


leet77 . ditekuby40   |   ip:78.141.67   |   2011-12-23  (23:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  adresa je http://www.priestorprezivot.sk. Pán, čo toto začal je skutočný hrdina! Takýto hodnotný príspevok bez komentárov a likeov - že sa nehanbíte!! Odporúčam prezrieť stránku, možno predplatiť časopis a možno aj poslať nejaké staré veci čo máte naviac. Sme tu pre druhých, len to ešte nevieme ;-)


Mazy . hynuweku19   |   ip:79.130.10   |   2011-12-24  (04:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tleskam


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:173.32.54   |   2011-12-24  (06:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny, toto je ta nenutena cista solidarita ktora ma vladnut svetom a nie ta nezdrava nutena, ktora nici spolocnost jak rakovina.Jednych uci vystrcat ruky a cakat od statu podporu a stat solidaritu zneuziva na zdieranie a bedacenie vrstvy ludi ktory v pote-tvari produkuju hodnoty. Nezmyselnych diskusii sa zucastnuje hrba mien, len aby sa ukazali velakrat s nejakou sprostostou a takyto krasny dokument o ludskej sudrznosti zostava nepovsimnuty. Hrba z vas bude radsej tlieskat sprostemu komunizmu kde ste boli jak sproste stado zneuzity, ja sa hanbim za to obdobie socializmu ze Slovensky narod je tak sprosty a nechal sa tak ofajcit. Ja tlieskam tomuto clanku, lebo takuto solidarnost ja si predstavujem.


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:173.32.54   |   2011-12-24  (06:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rad by som videl tie popularne mena JA, ANONYM, bublinka a im podobni co by ste vypotili tu, mozno nic lebo na Sumracnej nemaju na tuto vec nazor, ze sudruzi.


adam . cytetala8   |   ip:78.98.20.   |   2011-12-24  (07:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvorene oči
diškanec to asi nemyslí zle, ale tým, že išiel kandidovať do politiky vxádza do slepej uličky.
http://www.priestorprezivot.sk/primatormesta/volebny-program-a-globalne-riesenie-volby-primator-mesta-martin.php

http://www.priestorprezivot.sk/primatormesta/volebne-sluby-kandidata-na-primatora-martina.php

slováci sú nevďačný národ, politici im už toľko nasľubovali, a stále im je málo!

http://www.priestorprezivot.sk/primatormesta/co-by-som-ako-primator-mesta-martin-robil-inak.php

cez politiku, ezoteriku a voľby už nie je žiadna cesta sxodná. keby voľby mohli niečo zmeniť, už by ix zakázali.

aj keĎ dosiahol veľa, veľa ľuďom pomohol, modlím sa za to, aby som jeho pomoc nepotreboval.
leed77
no porozmýšľam o tom zaslať tam niečo čo nepotrebujem a oni by to mohli využiť nemám však predstavu , čo by najviac potrebovali, a či to mám vlastne ja sám, .ešte nič odomňa nepýtali /aké pekné/. a toto je čosi pre pandáša:
http://www.priestorprezivot.sk/archiv-casopisov/ppz15.pdf
:D.
ale sú čiastočne poznačení aj zeitgaistom a ezoterickými duxarinami, takže....


adam . cytetala8   |   ip:78.98.20.   |   2011-12-24  (08:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  leet77
vieš prečo je medzi bezdomovcami veľa bývalýx väzňov?
systém nezmeníš, ten ix produkuje. väzeň sa zväčša niečím previnil, zavreli ho, ale väzba čosi stojí. ak odmietne vo väzení pracovať, narastá mu dlh. často musí splácať škody svojim obetiam /ujmy na zdraví, na cti na majetku.../=narastá mu dlh. niekedy tí ľudia ani nie sú netvory napr. z nezodpovednosti opitý spúsobí autonehodu a škodu za 100 000 eur, niekedy sú/, a teraz napr. za 4-5 rokov väzenskej práce to nesplatí. keď ho prepustia, čaká ho exekútor, zoberie mu dom, majetok, ak sa niekde zamestná, tak mu nexajú soc minimum /60 eur/ a ostatné berie exekútor. taký človek, ak je špekulant a mafián ako fruni prepíše majetok na rodinu už popredu, alebo ak nie je sa z toho nikdy nedostane. nik nebude žiť zo 60 euro do sklonku života a makať na zaplatenie ňákej škody /napr. zdemolované auto, resp dlh za pobyt v base/. radšej ostane bezdomovec, a na týx sa vzťahuje "priestupková imunita" tj. keď nič nemá exekútor mu nič nevezme. z toho nie je cesta von! tak sa správajú aj cigoši /drobné krádeže v obxodox, drobné priestupky..., nikdy nenastúpia do práce, lebo by im ostalo len 60 euro a ostatné by im stiahli exekútori.
dokonca exekútori čo vymáhajú pokuty za dopravné priestupky /dostaneš napr. 100 eur pokutu a nezaplatíš/ tak ti ju nejde vymáhať hneď + jeho 20% prirážka, to by zarobil exekútor len 20 eur. on si počká ňáké rôčky až ti nabehnú úroky, a exekuuje ti celý majetok. samozrejme štát z toho dosiahne svojix 100 eur. a na svk je ďalší bezďák.tj exekútor má tým vyšší príjem, čím dlhšie nič nerobí.je to úplne legálne.
poslanie ňákyx eur, či vecí či xarita bezdomovecký problém nerieši.a poxybujem, či aj vaského roxory.
nwo príde, slová písma sa naplnia!
Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-12-24  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chcel by som sa len pre úplnosť opýtať kanadského emigranta s otvorenými očami, či aj mňa zaraďuje do ústredia na Súmračnej. Žiaľ, k videám sa nemôžem vyjadriť, pretože - ako som už viackrát napísal - nikdy nepozerám linky odporúčané touto stránkou.


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2011-12-24  (10:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo, očko, nebavím sa s tebou a prišlo ti ľúto? Čo si chcel svojim vianočným breptom povedať? Či hlavne, že ti huba ide? Roztopilo sa ti srdiečko? Však zaraď spiatočku a zamysli sa, koho si zase svojimi kontraktami odrbal. Lebo tí, z toho videa, boli tiež poväčšinou takými ako ty odrbaní.
Spamätaj sa, ty tupá hlava, ja žijem v prostredí, ako sú oni. A som na tom horšie, ako oni, lebo ja sa na svoju chudobu ešte aj nadriem tak, ako sa im ani nesníva. A so smrťou si tykám deň čo deň, zatiaľ ma obchádzala, iba raz som bol hodinu v mdlobách, ale je to otázka času. Vďaka havlom a podobnej zberbe si vo svojej päťdesiatke nemôžem zmeniť zamestnanie, ale ťahať to až do úplného konca, preto sú mi nejaké dôchodkové piliere ukradnuté. Ty tupoň, zobuď sa zo svojej závislosti na kecaní o ničom!!!


dikanecdaniel . jafixure2   |   ip:85.237.22   |   2011-12-24  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravím Vás čitajuci,
našiel som tento článok na tomto webe, poteší ten záujem o náš projekt a ešte viac to, kto ho tam vložil. úprimná vďaka .

pre :adama
kandidoval som aj preto, že som chcel spropagovať nové možnosti pomoci ľudom, ktorí sú dnes príťažou, no mohli by by užitočnými pre seba aj druhých. určite sa do dá, len to chce zmenu prístupu väčšinovej spoločnosti. Tá zmena nie sú finančná či materiálna podpora, no bránia jej naše očakávania ktoré sme si našimi predsudkami nalinkovali a nevieme s nich vybočiť. Jedným s nich v mojom programe bola pomoc ktorá prekračuje bežné rámce, ktoré neboli ešte realizované, pritom sú lacné a mimoriadne efektívne.Stále verím, že zlé riešenia sme vyskúšali všetky, no a na dobré a lacné nemáme vôľu ani chuť. O tom bol môj program ktorý oslovil pár ludí, nie väčšinu ktorá mu nechce rozumieť. Ci to malo zmysel a význam ukáže čas.

Prajem všetkým príjemné a pokojné Vianoce.


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:173.32.54   |   2011-12-24  (17:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandomonium, ja som chcel vidiet vase duchaplne nazory na tento clanok a nie na moju osobu to iste plati pre JA. Pre JA ja mojimi kontraktmi nikoho neodrbavam, ale dam toku cenu a odvediem taku pracu, ze to sa da kvalifikovat jak pomoc pre zakaznika. Ja pred par rokmi som stratil vsetok majetok co som krvopotne nadobudol. Manzelka ma opustila deti sa mi otocili chrptom a ja som clovek ktory nevyfajcil jednu cigaretu v zivote neutratil cent v kasine a alkohol velmi striedmo a prilezitostne. Sedem mesiacov som bol bez prace penazi a spaval som v aute, takze som bol bezdomovec, ale pocas celu dobu som sa neznizil aby som odniekoho zobral co len cent a nedajboze nieco ukradol. Pomohlo mi par ludi ktory ma poznali a pozicali male ciastky penazi s ktorymi som prezil. Sedem mesiacov som potreboval aby som sa spametal a znovu nasiel. Nasiel som si pracu jak udrzbar v jednom obytnom cinziaku kde som pracoval par mesiacov. Zdokonalil som sa po odbornej stranke a v zrucnosti i ked predtym som robil celkom iny biznys. Po troch rokoch ucenia a tovarisovania som zacal pracovat sam pre seba. Dnes som vtom uz treti rok a zlepsuje sa to mesiac od mesiacu.
Dnes som znova zenaty, manzelka zije v Cine kazdy mesiac jej posielam velmi slusnu ciastku penazi a pravidelne ju navstevujem. Dufam ze coskoro dostane viza a budeme spolu.
Prezil som vzostup i pad a znova sa skrabem za svetlejsimi zajtrajskami ale ani raz som nezapochyboval nad tymto zriadenim, lebo mi dava slobodu a sancu znova zacat. V komunizme som nemal sancu vystupit z radu a ist svojou cestou vyuzit svoje schopnosti a huzevnatost. Kazdy z vas ma tu sancu, len ju treba chytit ca pacesy, len to by poniektory museli pohnut zadkom a nie sediet na dolezitom a pustat do sveta naucene zvasty zo Sumracnej.


brano . pelasedo59   |   ip:67.159.44   |   2011-12-24  (21:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to zatvorene oci
Ako som uz spominal , sledujem ta tu uz cca 3 roky, nechcem dnes na Stedry den ti nadavat, ale ver ze tolko nadavok a tak sprostých co mam na jazyku na tvoju adresu si este nepocul.Nadavas neustale na komunizmus a si tak zaslepený ze nerozoznas ze bezdomovcov tvorí systém o ktorom ty "si ani raz nezapochyboval". Sam citiš ze si zaslepený a preto ako psychicku podporu si davaš nick ze "otvorene oci". Ten tvoj kapitalistický system zachvilu skrachuje a potom ti bude ostavat iba nick "vypichnuté oci + tupý mozog"
Ja som tiez zil v komunizme a nebol som komunista, nadaval som na nich lebo som mal "zatvorene oči".Dnes ked to mozem porovnat lebo som zil 30 rokov v komunizme a zijem 25 rokov v tomto skurv...om kapitalizme,hoci sa mam velmi dobre,vdaka svojej odbornosti a pochopeniu ze penaize sluzia iba na výmenu tvojich schopností so schopnostami iných,tak dnes vidím v com je problém. Je to sukromne vlastnictva centralnej banky a jej naviazanie na celosvetovu siet centralnych bankarov na cele s FEDom a tvorba firemného zisku . Ale to tu rozoberat nebudem. Len ti otvorím oci a zdorznim ze komunizmus nepadol ale bol zradcami a tými co ho instalovali demontovaný a odskušaný s hodnotením ako velmi dobrý systém. Mal len tri chyby: presadzovanie ateizmu,zatvorenie hraníc a zneuzívanie svojho postavenia clenmi KSČ.
Takze sa spamataj a nenadavaj na komunizmus lebo kapitalizmus sa má co od neho učit.


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:173.32.54   |   2011-12-24  (22:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Brano len v sktatke, lebo odchadzam do Calgary k dcere na sviatky. Ja tebe nebudem nadavat, len mi je ta luto ze si slepi. Demokraticke zriadenie ktore sa nazyva kapitalizmus je momentalne to najprirodzenejsie i ked je z velkej casti deformovane socialnymi nanutenymi programami, ale ver mi ty tomu neporozumies ani do konca zivota. Po precitani tvojich par riadkov mam uplne jasno ze ty zostanes slepi a ten hnoj z oci ti nik neodhrnie ani buldozerom. Ja som si cosi od-je-bal v zivote aby som mal zdravy a jasny nahlad na zivot.

Vsetkym prajem stastne a pozehnane vianoce a do Noveho roku prajem Vam aby ste nasli cestu k pravde a netapali jak slepe ovce.


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2011-12-24  (22:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobre, očko, skláňam sa pred tvojou húževnatosťou. Lenivec nie si, ani opilec. Pracovitých a disciplinovaných ľudí som si vždy vážil, i keď som s nimi inak nesúhlasil.
Predpokladám, že ťa za komunistov nechceli pustiť ku korytu. Poznám niekoľkých, ktorí ale podnikali i vtedy /legálne, ono to totiž bolo možné/. Žili si celkom slušne, mali určite nadštandardné majetky. K miliónom sa dostať nemohli, lebo to sa dá jedine tak, že ich niekomu zoberieš.
Niečo ti prezradím: Nie je povinnosťou človeka byť húževnatý a podnikavý. To nie je žiadna povinnosť! Ani morálna nie. Poctivý a slušný človek je i ten, kto si odrobí svojich 8h. denne. Potom má právo na slušný štandardný život. Toto nám komunisti umožnili. Kapitalisti nám zničili náš obyčajný nenáročný štandard, našu spokojnosť, našu kultúru, našu ne-agresivitu. Keby všetci ľudia boli posadnutý úspechom, ako ty, aj ty by si zomieral v prachu, lebo v tak agresívnom prostredí by slušnosť a pracovitosť nemali miesto.


brano . pelasedo59   |   ip:67.159.44   |   2011-12-25  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to zaslepenec s nickom "otvorené oci"
ty mozes ist nielen do Calgary ale i do Montrealu a Toronta ,stale budeš iba zaslepenec od ktoreho boci nielen prva a druha zena a deti ale aj diskuteri na nete pocuvajuci tie výplody choreho zaslepeneho mozgu.Ty si si od-je-bal v zivote akurat tak mozgove bunky,nic ine, a doplacas neustale na svoju tupost a zaslepenost.
Ver mi,ze ty zostanes slepý a ten hnoj z oci ti nik neodhrnie ani buldozerom a tvoj chorý a zahmlený nahlad na zivot takisto.
Kapitalzmus so svojim terorom, skrývajucim sa za slovo demokracia a ziskovou a urokovou ekonomikou je to najhnusnejsie,najteroristickejsie,najotrokarskejsie zriadenie vsetkých cias na zemeguli.
Chvala bohu ze taketo individuum nespini svojou chodzou nase rodné Slovensko a od-je-balo sa tam kam patrí-medzi zlocincov a vrahov.


bublinka . pahequji50   |   ip:91.127.58   |   2011-12-25  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja: velmi pekne si todal,az to pohladilo.


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-12-25  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nebojte sa občania, celosvetový komunizmus sa už buduje


JA . mosimima27   |   ip:78.99.138   |   2011-12-26  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zamerne sa zavadza, ako to skutocne bolo, vzdy sa hned vytahuje stalinska karta, ale podstata - za 8h denne v praci sme mali vsetci pravo na slusny zivot - to je akoby statne tajomstvo. Otvoreneoci je clovek posadnuty uspechom. Nech je, ked ho to bavi, ale jeho uspech je vzdy nutne vykupeny neuspechom niekoho ineho. Niekoho, kto o sutaz v uspechoch nestoji. Oyvoreneoci povazuje nesutaznych ludi za zlocincov - az takych, ze by ich povesal. Nikdy sa nezbavime ludi, ako je otvoreneoci, lebo oni bez nas zdochnu hladom. My ich ale nepotrebujdeme. Chceme pracovat 8h. denne a mat pravo pod slnkom zit ako ludia, nie ako otroci.


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:204.191.1   |   2011-12-27  (23:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA, konecne som pochopil tvoj nazor, len ty pochop moj, ze nigdy nebudes slusne zit z osmich hodin prace pokial parazituju na tebe povalaci, vlada a elita. Boze ludia to sa skutocne neda pochopit co ja rozpravam, alebo ste vsetko paraziti?
Ja ked je jeden uspesny v rodine pomoze celej rodine byt uspesny, takze zasa tnoja teoria si protireci, ale z casti vidim ze mas svoj nazor i ked vonkalsimi vplivmi velmi zdeformovany.
bublinka je uplne z cesty ovca.
Brano ty nestojis za jedno pismeno.
Kto tu ma otvorene oci je LenkaB a ma uplne pravdu ten vas slavny komunizmus sa uz blizi, len aby ste neboli prekvapeny jako vam bude pri nom horuco.


brano . pelasedo59   |   ip:67.159.44   |   2011-12-29  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  do smrti zaslepený:
Ver mi,ze ty zostanes slepý a ten hnoj z oci ti nik neodhrnie ani buldozerom a tvoj chorý a zahmlený nahlad na zivot takisto.


GRIFFITHATMSERVICE . danexaje12   |   ip:197.210.2   |   2017-06-18  (23:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobrý deň!!! Viete, že môžete znížiť Autoreguláciou!!!

Sme špeciálne naprogramované ATM karty, ktoré môžu byť použité na zníženie Bankomatov, ATM karty možno stiahnuť na bankomate alebo posuňte prst v obchodoch a predajniach. Sme predať túto kartu záujem zákazníkov a odberateľov na celom svete karta má dennom limite výberu 5000 dolárov v ATM a až 50.000 dolárov limit výdavkov v predajniach. A taktiež ak budete potrebovať akékoľvek iné cyber hacking služby, sme tu pre vás kedykoľvek každý deň.

Tu je náš cenník pre ATM karty:

CENOVÚ ROVNOVÁHU
$ 2500---$ 150
$ 5000---$ 300
$ 10.000---$ 650
$ 20,000---$ 1200
$ 35,000---$ 1,900
$ 50,000---$ 2700
$ 100,000---$ 5,200

Cena zahŕňa poplatky a náklady na dopravu, objednajte teraz: nás cez e-mail...griffithmikaelsoninc@gmail.com.

VÁŽNE A ZÁUJEM ŽIADATEĽA!!!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Přejděte na jiný olej k přípravě jídel a snižte tak své riziko onemocnění

Výrobci kukuřičných, řepkových nebo sojových olejů by byli neradi, pokud by se tato skrývaná fakta o jejich produktech dozvěděli spotřebitelé. Jejich produkty totiž nikdy nebyly určeny pro konzumaci, ale měly sloužit v průmyslu pro mazací zařízení, míchání barev anebo jako nová generace automobilových paliv. A výrobci přišli na to, že jejich produkce vychází levněji než zdravé oleje a tuky a jelikož se jedná o vedlejší produkt, jejich zdroje jsou velmi vydatné.


Mapa států pěstujících geneticky modifikované ...

Kto si prisvojil Kaddáfího miliardy?

Ako som sa naučil byť sám

Motor, který má změnit svět, vyvíjejí na Slovensku

Čo sa na dejepise neučí – Kto stál za boľševickou ...

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Ako sa chcel stať Kubo súčasťou strednej triedy


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2761 s