17. August 2019
    
Vesmírny odpad - Dolezite.sk

Vesmírny odpad


  2010-05-31  (23:31)  |  Náboženstvo a mystika
  45% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Vesmírny odpad

Dnes som bol upozornený na vesmírnych magorov z vesmíru, ktorí šíria svoj nový druh sekty po celom internete. Presne tak vznikajú náboženstvá, ktoré manipulujú svet a v prípade hromadnej hlúposti vyhlásia magorov za svätých, alebo za vyvolených. Je to spôsob, ktorý nie je žiadnou novinkou, ale ľudská hlúposť nepozná hraníc ako nám naznačil vo svojom výroku aj pán Einstein. Ja by som si dovolil trochu rozšíriť jeho myšlienku a napísať, že ani ľudská naivita nepozná hranice, čo môže byť dosť nebezpečné a preto treba použit rozum. Sekty neustále využívajú pracovitosť obyčajných ľudí pre svoj osobný prospech a zneužívajú slobodu, ktorá sa im v dnešnej spoločnosti dostáva.Začíname:


Každá správna sekta musí šíriť lásku a nie je tomu inak ani na stránkach vesmírnych magorov. Na ich stránke vás doslova bombardujú láskou a píšu, že vás strašne milujú. Zaujímavé, že vôbec nezáleží na tom, kým ste a pokojne je teda možné, že milujú aj pedofilov, vrahov, dealerov, feťakov, zlodejov, atď. Docela sa mi to podobá na boha. Veď aj ten nás miluje, že ? A hlavne naše peniažky.


Sekta musí samozrejme ponúkať aj hrozbu, lebo za pomoci strachu bude možné ovládať ľudí, alebo určovať zákony pre bandu magorov a preto si vybrali hrozbu čipovania ľudí. Musím uznať, že vsadili na dobrú kartu, lebo vybrali reálnu hrozbu, ktorú však možno predpokladať, ale aj odmietnúť bez potreby dogmy. Takže v tejto sekte nemáme satana, ale čipovanie, ktorým vás budú udržovať v strachu. Podľa ich vyjadrenia bude ľudstvo očipované vesmírnymi jaštermi, ktorí vás chcú ovládať.


Podľa mňa je samozrejmé, že vývoj techniky sa prenáša aj do súkromia ľudí a určite to nie je dobré, ale ľudia môžu pokojne odmietnúť čipovanie použitím racionálneho myslenia a dogmatizovanie smeruje len k psychickému ovládaniu jedincov. Takže vlastne z kaluže do blata... Žiadna šelma, len pokrok, ktorý prinesie niečo, čo by sa malo proste hromadne odmietnúť bez potreby bludov.


Ďalej tu máme obrázky a symboliku. Každá klasická sekta využíva vieru a preto musíte veriť ich obrázkom, dogmám a predstavám. Samozrejme ich poznatky pochádzajú od vyvolených, ktorí boli unesený, alebo určený ufákmi, čo znamená, že je vašou povinnosťou nechať sa nimi viesť. Ikony vodcov nemôžu v sekte chýbať a rovnako je nutné veriť v ich existenciu...samozrejme aj v jašterov. Táto sekta používa kreslené obrázky rôznych lodí, vodcov, atď. Asi je určená pre deti, alebo pre dospelých s detskou naivitou. Mimozemšťania teda podľa nich používajú ľudí ako hovorcov. Pripomenulo mi to náboženstvo a prináša to rovnaké výhody pre zakladateľov sekty.


A ako tom začalo ? Jednoducho konšpiráciami, ktoré však boli často pravdou a hlasom ľudu, ale práve tie chcú zneužiť "vesmírny ľudia" na psychický výplach mozgov občanov. Konšpirácie sú vlastne ich silnou zbraňou a majú budúcnosť, lebo sú internetovým "produktom" a tak využívajú aj aféru prasacej chrípky a podobné teórie, ktorými si budú upevňovať svoje postavenie a následne zneužijú hlas ľudí na prezentáciu bludov. Jednoducho sekta potrebuje vyjadriť pravdu, ktorú chcete počuť, aby získala dôveru a dolačila mozog výplodmi.


Na ich stránke samozrejme nechýbajú ani bankové kontá... a ako bonus je tu evakuácia. Možno predávajú aj letenky, ale tak podrobne som ich neštudoval...Myslím, že odlet na planétu pohody je ten najstarší trik siekt, ktoré sľubujú záchranu ľudí... Bande magorov teda prajem šťastný let a riadne tvrdý pád, lebo si ho zaslúžia..., alebo budem radšej trochu prívetivejší a zaželám im, aby vypadli a viac sa nevracali.


Ja na rozdieľ od "vesmírnych ľudí" magorov nemilujem, lebo nahrávajú podvodníkom do karát, prezentujú naivitu a ničia skutočné hodnoty ľudstva. Tento článok patril samozrejme naivným ľuďom alias magorom. Skeptici majú prirodzenú imunitu proti bludom a netreba ich poučovať.


Sekta vesmírnych magorov využíva dokonca aj Ježiša ako prostriedok, lebo si zjavne uvedomujú, že má tento symbol mnoho fanúšikov a preto ho zaradili do vesmírneho programu. Cirkev to asi netrápi, alebo sa v tom vezie a snaží sa modernizovať svoju sektu. Možno sa bojí, že viera v modernejšie bludy ju porazí a preto rozhodila ďalšie siete. Stačí už len čakať, čo sa bude odohrávať a koľko blbcov si odchytí...Na záver by som len spomenul ich symbol hlúposti, ktorému dali meno Aštar Šeran. Nečudoval by som sa, keby zajtra vznikla sekta Majky z Gurunu.


Albert Einstein mal pravdu a realita neustále dokazuje pravdivosť jeho výroku: Človek, čo má radosť z toho, ak mašíruje v zástupe a šíku pri vyhrávaní hudby, je hodný opovrhovania: Dostal omylom svoj veľký mozog, miecha by mu bola celkom stačila.


wikipédia : http://cs.wikipedia.org/wiki/Vesmírní_lidé

bonus : výsledok vypatlanosti

Mediálna infiltrácia:


zdroj: www.ateizmus.sk


me
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Ateista   |   ip:91.191.12   |   2010-06-01  (10:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veriaci už sa nevedeli dočkať veľkého brata a preto si ho vymysleli. Čip a boh má ten istý význam...je to pocit zo sledovania či už reálny, alebo imaginárny - ja som proti obom systémom otročenia ľudí.

Tento magor je proti reálnemu sledovaniu a potrebuje ho nahradiť imaginárnym - ufonmi, ktorých je samozvaným hovorcom a hovorí, čo majú členovia jeho sekty robiť.


LordX   |   ip:95.103.3.   |   2010-06-01  (10:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tito maju uz dokonca aj podarenu parodiu :D

http://www.vesmirna-drubez.cz/index.php


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-06-01  (10:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=le9udOp0Lfw&;NR=1


ggg   |   ip:195.146.1   |   2010-06-01  (11:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  niekto veri v boha ako nadprirodzenu bytost, niekto ho spaja s mimozemstanmi, a niekto veri ze clovek sa vyvynul z ryby. neviem co z toho je vacsia blbost...


momo   |   ip:212.5.205   |   2010-06-01  (11:56)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  A viete co je na tom najkrajsie? Mozete slobodne prijat alebo odmietnut kazdu myslienku. To je Vasa slobodna vola a volba. P.S. Matematicky je vylucene ze by sme boli vo vesmire sami. :)


mirec   |   ip:91.127.18   |   2010-06-01  (12:15)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  momo súhlasím s tebou !!!


snakecharmer   |   ip:217.12.62   |   2010-06-01  (12:25)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  matematicky (statisticky) sanca na to, ze vesmir sa dozije zajtrajska je takmer nulova - (vyplyva to z konstant) .. a predsa existuje 13 miliard rokov ...
a inak - je nejaky normalny dokaz na evoluciu ?


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-06-01  (12:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niekto Boha, niekto Vesmírnu drubež, niekto NWO...

snakecharmer, ty sám, tvoji rodičia a tvoje deti.


snakecharmer   |   ip:217.12.62   |   2010-06-01  (12:30)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ja len hovorim, neberiem nikomu vieru :-)


LordX   |   ip:95.103.3.   |   2010-06-01  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "matematicky (statisticky) sanca na to, ze vesmir sa dozije zajtrajska je takmer nulova - (vyplyva to z konstant) .."

Z akej matematiky/statistiky vyplyva toto tvrdenie?

" je nejaky normalny dokaz na evoluciu ?"

Je ich obrovske mnozstvo: http://talkorigins.org/origins/faqs-evolution.html


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-06-01  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som tiež len konštatoval :-) Snáď na deťoch a vnukoch uvidíme nejaký evolučný pokrok ( mutácie...) ...:-D


Ateista   |   ip:91.191.12   |   2010-06-01  (12:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  momo | ip:212.5.205 Tvrdiť, že sme vo vesmíre sami je neobjektívne, pretože nepoznáme, ale tvrdiť sa zatiaľ nemôže ani opak, pokiaľ ide o "podobný život nášmu založený na vedomí" lebo tiež nepoznáme. Záleží ako si predstavuješ inú formu života. Zatiaľ ľudia len "snívajú" o inom druhu života podobnému nášmu, ale nikdy nebol skutočne dokázaný. Dokázaný je len vesmírny život, ktorý sa jednoducho dynamicky obmieňa a žije svojou osobitou formou. Považujeme to za neživé, ale možno to považovať za špecifický druh života, ktorého sme súčasťou.


Je jedno, či sa dá ovca ovládať ilúziou boha, alebo ilúziou ufa. Ovládaná v oboch prípadoch.

Inak matematicky sa nedá vylúčiť to čo tvrdíš a dá sa to vylúčiť len objavom...Je dosť nepravdepodobné, že by bolo vedomie "špecialitou vesmíru", ale možné to je.


Sám si napísal:

A viete co je na tom najkrajsie? Mozete slobodne prijat alebo odmietnut kazdu myslienku.


A ja odmietam tvoju myšlienku vylúčenosti, lebo ju neberiem ako prekázanú a matematicky si to nedokázal. To je dôvod odmietnutia. Jednoducho či povieš áno, alebo nie, musíš to dokázať a ak ti uveria aj bez dôkazu, potom je to len viera a ty vlastne zatiaľ len veríš, lebo dôkaz nemáš.

Inak ja osobne verím, že existuje iná forma života, ale verím spôsobom, ktorý neobmedzuje môj život, nie je to pre mňa nejaké podstatné a nedám sa viesť človekom, ktorý by sa vyhlasoval za hovorcu. Aj keď síce verím, nemôžem tvrdiť, že je to naozaj pravdou, lebo nemám dôkaz.


snakecharmer   |   ip:217.12.62   |   2010-06-01  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  univerzum je subor fyzikalny konsant, ktore su definovane na tisiciny a keby sa len iba jedina kostanta zo znamych stoviek by sa zmenila o jedinu tisicinu by sa zrutil cely vesmir.. obrazne - vesmir je ceruzka, ktora sa drzi v rovnovahe na hrote ...
evolucia: neviem, nie som veriaci ale sa mi niekedy zda ze aj evolucia je len tlacenica do hlavy .. hoci su nejake slabe dokazy ale viav veci je proti .. Neverim ze cely svet sa vyvinul nahodne z nicoho nic, zivot z jedinej bunky .. evolucia vysvetluje maximalne biologicke telo, ale z kade su tie schopnosti zvierat, napr. z kade vedia termiti stavat obrovske struktury ?


Svetlonos   |   ip:217.12.54   |   2010-06-01  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán autor článku asi nemal žiadnu osobnú skúsenosť s Bohom alebo Anjelmi a to ho uisťuje v domnienke, že neexistujú. Ale veľa ľudí takú skúsenosť malo. Ale je ťažké o tom niekoho presviedčať. Sú veci, ktorým by človek nikdy neuveril, ak by ich nezažil.
Nie je dobré vysmievať sa veciam, ktorým nerozumieme. Osobnú skúsenosť o ktorej hovorím, zrejme označíte za výplod fantázie alebo chorej mysli. Ale niečo vám možno pootvorí oči: http://www.jbsr.info/files/podcast/zablesk.mp4
V tomto článku nie je jediný rozumný argument, iba demagógia a zosmiešňovanie. Ale tomu sa nečudujem: Keď sa niečo nedá vyvrátiť rozumne, použije sa zosmiešňovanie. "Ak sa k tomu hlásiš, si všetkým nasmiech" je pocit, ktorý sa článok snaží vyvolať. No je na každom, či sa takýmito článkami nechá ovládať.
V slušnej spoločnosti aj ateista rešpektuje presvedčenie iných. Nepotrebuje zosmiešňovať ich vieru, aby dokázal sebe a iným, že má pravdu.
P.S: Autor uznáva, že čipovanie je reálna hrozba, ale tento človek menom Ivo A. Benda pred ňou intenzívne varuje od roku 2000. Isto bol prvý v Československu. V tej dobe to každý považoval za sci-fi. Ale dnes je vidieť že je to reálna a vážna hrozba a weby s protičipovou tematikou sa množia ako huby po daždi.
Ešte jedna prosba: Prst ukazuje na mesiac. Zamerajme sa na mesiac, nie na prst.
www.svetelna.tv


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-06-01  (13:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mna by len zaujimalo, ci sa objavuju vzdy ti isti, alebo kazdemu niekto iny. Bolo by dost dobre urobit menny zoznam aj s podobiznami, aby sme neboli zaskoceni, ak sa zjavia aj nam ostatnym, aspon pre lahsiu identifikaciu, teraz si nemozete byt nicim isty, mozu to byt aj podvodnici.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-06-01  (14:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj náckovia sú sekta,skrachovancov a bojkov.Nevšimli ste si?Každý ktorý má problém je tam.A čudujem sa dievčatám ,ktoré si neveria a spadnú do takejto žumpy.Nebojte sa ,stačí otvoriť ústa a spýtať sa okolo idúcich? som naivná ,že som uverila skrachovancom?a ľudia povedia áno,ale pomôžeme ti najsť ozajstné šťastie a lásku.Takto reagujú ľudia so srdcom a sú,existujú.Časom sektu menom nacionalizmus,neofašizmus vyhnáme,ide im o biznis a TY si obeť.


QucienT   |   ip:95.105.14   |   2010-06-01  (14:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  snakecharmer, dokazom evolucie si ty sam, ked si si to este nevsinol...


QucienT   |   ip:95.105.14   |   2010-06-01  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ateisti popierajú samého seba a ešte k tomu vykonštruovane, prajem peknú zábavu. Nie sú schopný pochopiť, že existuje aj nemateriálny svet paralelne s tým "naším" materiálnym. A ani to, že mi ľudia sme "to" čo ich spája. Nechápem, prečo sa ľudia dodnes nenaučili navzájom sa tolerovať. Neznamená, že ak nejaký človek nevie, nemôže, alebo nechce niečo pochopiť, tak to je nezmysel...


Krovak   |   ip:95.105.15   |   2010-06-01  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  z jednej ich akcie - stoji za precitanie:
http://plawa.cyber.cz/up/

Momo: "Matematicky je vylucene ze by sme boli vo vesmire sami. :)" - tak to mi vysvetli na zaklade coho je to vylucene


Krovak   |   ip:95.105.15   |   2010-06-01  (15:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Svetlonos: pan Benda varoval v roku 1998 (zhruba) pred koncom sveta v roku 1999. Neviem ci ho brat ako argument k cipom...
snakecharmer: konstanta je od toho konstanta, ze je stala, konstantna. Univerzum nie je subor fyzikalnych konstant, ale fyzikalne konstanty popisuju vlastnosti univerza. A ano, ak by sa zmenila jedna vlastnost zmenili by sa aj ostatne a mohol by byt dost velky chaos. ...aj ked konstantnost tych konstant vieme overit iba v nasom blizkom okoli, tazko povedat ci vdaka podmienkam nemaju tie konstanty lokalne odchylky :-D


putnik   |   ip:195.80.17   |   2010-06-01  (15:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mozno ste si vsimli, ze channeling akosi ustal. Uz nepribuda. Stretol som sa s vysvetlenim. Navine su vraj prave ti z obrazka (Astar a spol.). Exoti (z nasho pohladu "zly" mimozemstania) z vyssej (4) dimenzie zaplavili "eter" vlastnym "vysielanim". A tak "nam nakloneni" prestali s chanelingom.
.
Ozaj. Kolki s tych, co povazuju chaneling za ..., maju s nim osobnu skusenost, alebo aspon citali prepisy?LordX   |   ip:95.103.3.   |   2010-06-01  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak - ""Matematicky je vylucene ze by sme boli vo vesmire sami. :)" - tak to mi vysvetli na zaklade coho je to vylucene"

Len v pozorovatelnej casti vesmiru je 10 na 22 hviezd. Je preto velmi nepravdepodobne ze by sa podmienky pre vznik zivota neobjavili aj viackrat, ked mozme s istotou povedat ze minimalne raz sa uz ta stalo ( na Zemi).


Krovak   |   ip:95.105.15   |   2010-06-01  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no hovorme teda skor o nepravdepodobnom. Ak sa totiz mame bavit vo "vedeckom" duchu, cize pocitat s evolucnou teoriou. Potom je otazka aka je pravdepodobnost vzniku zivota, niekde som nasiel udaj 10^-254, cize v takom pripade by bola pravdepodobnost vzniku stale zanedbatelna. Aj ked sa mi to co som napisal zda ako velmi pesimisticky odhad rozhodne by som sa neohanal "istotou" - v kontexte bez "vyssej moci" ;-)


LordX   |   ip:95.103.3.   |   2010-06-01  (16:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  10^-254, ale coho? Ze pri danej hviezde vznikne zivot alebo nie?

Otazka pravdepodobnosti vzniku zivota z nezivych organickych zlucenin je stale nezodpovedana, je to divoka karta kam si kazdy moze dosadit co chce podla vlastneho presvedcenia. :) Ale na ostatne otazky (mnozstvo vhodnych hviezd podobnych slnku, frekvencia terestrialnych planet v sustavach, vyskyt organickych zlucenin vo vesmire..) uz odpoved bud mame, alebo budeme mat s nastupom vykonnych teleskopov schopnych rozlisit pri cudzich hviezdach aj planety velkosti Zeme, dokonca spektralne analyzovat ich atmosferu na latky svedciace o pritomnosti zivota. A zatial to vyzera slubne. Nasledujucich par desatroci bude pre hladacov mimozemskeho zivota velmi zaujimavych.


LordX   |   ip:95.103.3.   |   2010-06-01  (16:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ked budeme mat vsetky premenne urcene aspon s nejakou rozumnou pravdeporobnostou, staci dosadit do Drakeovej rovnice, a mame odpoved.

http://en.wikipedia.org/wiki/Drake_equation


QucienT   |   ip:95.105.14   |   2010-06-01  (17:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nájde sa tu niekto, kto preloží a upne tu nové časti The Arrtvals? Vďaka


Svetlonos   |   ip:217.12.54   |   2010-06-01  (17:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak: "pan Benda varoval v roku 1998 (zhruba) pred koncom sveta"
O tom nič neviem. V roku 1998 len začínal so šírením svojich info. Ale na prednáškach nikdy nič také netvrdil.


Svetlonos   |   ip:217.12.54   |   2010-06-01  (17:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Putnik: To vysvetlenie asi nebude ďaleko od pravdy. Ale bude to hlavne tým, že ľudia sú stále viac zameraný na materiál. Tí ktorí boli nerozhodnutí, sa prikláňajú viac na stranu tmy ako na stranu svetla. Celkovo sa prostredie okolo planéty zhoršuje, takže správy od bytostí Svetla, sú stále viac kontaminované negatívnosťou okolo planéty, cez ktorú sa musia dostať k príjemcovi. Takže je to už pre bytosti Svetla z vyšších dimenzií dosť veľké riziko, posielať sem správy, keď vedia že sa sem dostanú len v dosť sprznenej forme. Pred pár rokmi sa dala dosiahnuť pravdivosť okolo 90%, teraz to už bude podstatne menej. Samozrejme je stále určitý počet tých, ktorí stále komunikujú s bytosťami Svetla a príjmajú pravdivo, svojou pozitivitou dokážu rozpoznať a neprijať sprznenú časť. Ale takých je veľmi málo.
Inou kapitolou je vnútorné vedenie ľudí, to funguje o niečo lepšie lebo tam nejde o slová, ale o pocity ktoré má človek vnútri a jedná sa individuálne o každého zvlášť - pre sily temna to nie je také nebezpečné, lebo to priamo neovplyvňuje iných, potenciálne nerozhodnutých ľudí (oproti tomu keď niekto zverejňuje svoje channelingy).
To je môj názor a nemusí byť správny.


Svetlonos   |   ip:217.12.54   |   2010-06-01  (17:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael: Menný zoznam aj podobizne veľmi nepomôžu. Oni - tí záškodníci - dokážu na seba vziať podobu kohokoľvek aj napr. Ježiša Krista. Dokážu aj žiariť z tváre. A ľudí, ktorí nevyciťujú pravdu v Srdci, aj ľahko oklamú.
Jedinou a najlepšou ochranou proti negatívnym entitám je vycítiť si v Srdci, kto to je a či je radno mu dôverovať. Ale na to treba mať otvorené duchovné Srdce, čo je v tejto dobe dosť vzácnosť. Takže preto sme tam, kde sme. Vlády nadväzujú spolupráce s tími zloduchmi, lebo im ponúkli zbrane ktorým vedeli že hlupáčikovia vo vládach na Zemi neodolajú. To že boli podvedení, sa dozvedia až keď bude neskoro ...


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-06-01  (17:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No toho som sa obaval, hned som vedel, ze v tom bude nejaky hacik.


shambal   |   ip:77.234.24   |   2010-06-01  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pokial si myslite ze sme vo vesmire jedina inteligentna forma zivota pri ktorych prevlada chamtivost,zlo, vojny tak mi vas je uprimne luto.Pre nejaku informaciu by som vam poskytol par clankov a videii aby ste si urobili obraz vlea z vas asi bude prutko prekvapenych
http://vimeo.com/7606560 - steven greer uznavany clovek pracuje z vela vplivnymi ludmi na svete
http://www.overstream.net/view.php?oid=mmloryans0t6 - uznavany vedec arthur Neumann toto vydeo vzniklo po tomto clanku teda rozhovore pre project camelot
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/3121-rozhovor-s-henry-deaconem-lidstvo-otevrelo-pandorinu-skrinku-a-nyni-nevi-co-s-tim-1/

Problemi su ovle vacsie nije najake zasrane nwo.Ty pacholci sa len o nieco pokusaju ale uz davno si uvedomiju ze ze to ide do prdele http://www.zvedavec.org/komentare/2010/05/3733-brzezinski-varuje-pred-globalnim-politickym-probuzenim.htmshambal   |   ip:77.234.24   |   2010-06-01  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nikde na tejto stranke nevidim podobne videa s konferencii a hlbsiu tematiku namiesto toho tu furt citam skeptizmus a blbosti ale co sa deje vo svete aby sa nieco zmenilo to tu neni uz som to tu pisal viac krat.Tento portal ide fakt dole vodou


Krovak   |   ip:193.93.73   |   2010-06-01  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  svetlonos: ja som prave na jednejjeho prednaske bol. (ezotericky festival) A tvrdil to tam. A akosi sme este stale tu, ani povodne, ani zemetrasenia, ani epidemie mu nevysli.
LordX: co som tym chcel ukazat (tiez neviem pravdepodobnost vzniku zivota, to cislo bolo prve ktore som nasiel), ze hovorit o istote sa neda. Ano suhlasim je to velmi pravdepodobne (a tiez nevidim dovod preco by totak nebolo), ale nie to iste z hladiska pravdepodobnosti a to je to co som chcel ukazat. Ak ma niekto "matematicky" dokaz svojho tvrdenia rad si ho pozriem. Ak nema tak sa ohana vedou bez akychkolvek podkladov. A pravdepodobne aj bez toho aby o tom nieco vedel.


putnik   |   ip:188.112.1   |   2010-06-01  (19:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chaneling:
Este dovetok.
Predtym, nez som narazil na zdroj, naznacujuci, ze cast chanelingu pochadza od "nepriatelov" (spomenuty Astar), cital som (alebo skor len skusil citat) niektore texty, ktore mal "chanelovat" Jezis. Mal som pocit, ze je to vymyvanie mozgu. - Nasiel som ich na strankach propagujucich skupinu okolo Astara. (A aj kopu velmi kvalitnych knih - miektore boli aj na dolezite.sk v prispevkoch chvalene.)
Cital som/citam chaneling ("tiez" chanelovany Jezisom), ktore patria medzi to najlepsie co som cital - mnohe knihy, ktore som cital mali pravdepodobne rovnaky zdroj/inspiraciu.
Ale ktovie, mozno je to prejav slabomyselnosti, ked sa clovek necha inspirovat byt stastny a konat viditelne mudrejsie, laskavejsie, slobodnejsie ...


pavolpi   |   ip:217.119.1   |   2010-06-01  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bu-bu-bu.


ATAKTOVIDMJA   |   ip:212.26.17   |   2010-06-01  (22:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VY SA TU BAVÍTE NEVIEM O ČOM, ALE TOTO JE AŽ PRIVEĽMI VEĽKÝ BLUD, ABY SOM UVERIL, ŽE MU NIEKTO ODDAL SVOJ ŽIVOT NATOĽKO, ABY ZAČAL VYDÁVAŤ TAKÉTO KO..TINY A ROZNÁŠAL ICH ĽUĎOM PO SCHRÁNKACH. VEĎ TOMUTO NEUVERÍ ANI PAKO S DVOJROČNOU UČŇOVKOU. SOM SKALOPEVNE PRESVEDČENÝ, ŽE SA TO ROBÍ SO ZÁMEROM ZOSMIEŠNIŤ VAROVNÉ HLASY, KTORÉ BY MOHLI MEDZI ĽUDMI V BUDÚCNOSTI ŠÍRIŤ V SÚVISLOSTI S PODKOŽNÝM ČIPOVANÍM ĽUDÍ. KEĎ SI KAŽDÝ S ÚSMEVOM PREČÍTA TEN ICH LETÁČIK, KDE NÁJDE VAROVANIE O NEJAKÝCH PLAZOCH (NEVIEM ČO PRESNE), KTORÍ CHCÚ OČIPOVAť CELÉ ĽUDSTVO, TAK SA VÁM NABÚDÚCE VYSMEJE DO KSYCHTU, AK MU BUDETE HOVORIŤ, ŽE EXISTUJÚ SVEDECTVÁ, AKO NAPR. TOTO (v 6. minúte a 25. sekunde) http://video.google.com/videoplay?docid=-4679218441236348172&;q=&hl=en# A AK TO TÍTO ĽUDIA ROBIA NAOZAJ Z PRESVEDČENIA, TAK POTOM CHCEM POĎAŤ RUKU TOMU, KTO SI NÁJDE ČAS NA TO, ABY ICH VYHĽADAL A DAL IM DO DRŽKY ZA TAKÚTO MEDVEDIU SLUŽBU. HOUGH


divizna   |   ip:90.179.97   |   2010-06-01  (22:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jestli jsou andělé světla zde s námi nevím, ale že jsou zde ti, kteří jsou ovládáni z temných světů je zřejmé. autor článku je jedním z ovládaných ještěry z temných světů
http://video.google.com/videoplay?docid=-8852825557269938734#


doparoma   |   ip:178.41.55   |   2010-06-01  (23:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čo je pravda?
štiria slepci prišli ku slonovy.
jeden sa dotkol jeho boku a povedal:
Slon je ako stena!
druhý sa dotkol chobotu a povedal:
slon je ako had!
tretí, sa dotkol nohy a tvrdil že je ako stľp.
a posledný sa dotkol chvosta a povedal slon je ako štetka!

aTak sa začaly slepci hádať až sa nakoniec pobily,pretože
každý znich bol presvedčený o svojej pravde,každý však poznal iba časŤ
ale ani jeden neporozumel celku:D


valdo   |   ip:95.103.13   |   2010-06-02  (08:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Odkaz pre všetkých neveriacich a do kostola chodiacich. My všetci sme anjeli s dušou od stvoriteľa. Ten kto to za celý život nezistí a oddáva sa Matrixu je ten, kto nič nepochopil. A preto sa bude neustále točiť vo svojej karme ako potrava pre temné sily tohoto vesmíru. Preto verte náboženstvám a vraždite sa v mene boha každý deň. Udávajte jeden druhého, klamte jeden druhého každý deň a verte tomu, že bez peňazí sa žiť nedá! To oni chcú: aby ste sa zabávali na stupídnych a športových súťažiach, kde diváci sa bijú a vytvára sa atmosféra strachu a nenávisti. To oni chcú, lebo z týchto vibrácii oni žijú. Bez takých ako ste vy, oni by tu neboli, lebo vibrácie lásky sú oveľa vyššie a tie im jednoducho nechutia. Takže, milovaní verte , že bez plechových rakiet nedoletíte na Mars a pritom je pravda tak jednoduchá. Len ju pochopiť. no oni
potrebujú takých ako ste vy! Nízkovybračných, s elektrickou dušou, takou... akú
majú oni. Keď to nepochopíte do roku 2017 tak budete mať na čele 666 a čipy pod
kožou a potom to už nebudete potrebovať, ani Vaše deti. Vtedy už nebudete vedieť, kto ste a čo je sloboda. Neprajem Vám to verte my,ale bude my to veľmi ľúto...milovaní!


Ateista   |   ip:91.191.72   |   2010-06-02  (13:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jasné, vykašlite sa na všetko a vyznávajte POSTAVIČKU aštara gašpara...to je riešenie. Nesledujte médiá a počúvajte iba jeho, lebo on má pravdu a hovorí za vyššie vedomie a pritom z jeho obrázkov nezostrojíte ani bicykel a nie tak ešte nejakú vesmírnu loď. Magor hovoriaci za vyššie vedomie bude stále magor a nepomôže mu ani tlupa aštarov. Videl som to už u kňazov.

"Keď to nepochopíte do roku 2017 tak budete mať na čele 666 a čipy"

Nebyť aštara, už dnes by sme ich mali, že ? ďakujeme aštar a čo teraz máme robiť ? zombie. Ten magor benda jednoducho kritizuje jedného veľkého brata - čipy a podsúva vám druhého.


Ateista   |   ip:91.191.72   |   2010-06-02  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mimochodom som z temnej strany, lebo to tvrdí svetlá...Ale ja tvrdím, že majú aštarovci zatemnené v hlave.


Svetlonos   |   ip:217.12.54   |   2010-06-02  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ateista, nič si nepochopil, strkáš ľuďom do úst čo nepovedali. Nikto nikomu nekáže vyznávať žiadnu postavičku. Čo je treba robiť, je zamerať sa na svoje VNÚTRO, na svojho DUCHA (áno, ducha a dokonca aj dušu má každý človek, vedel si to?). Duch a duša pre väčšinu ľudí je niečo, čo "možno existuje, ale k životu to nepotrebujeme, peniaze nám to nedá, tak načo sa tým zaoberať".
Toto je osudová chyba ľudstva.
Ty sa sťažuješ na nepodstatné, chceš si zostrojiť nejakú vesmírnu loď - načo Ti bude? Chceš odletieť na Mars či kam? Tie obrázky dávajú obraz o tom ako žijú bytosti vo vyšších svetoch. Nikde nie je napísané že niečo také máme stavať.
Človek vyvráti a uvedie na pravú mieru jeden tvoj nezmysel, čo si si nikde neprečítal len sám v hlave vytvoril, a hneď prednesieš ďalší. Je to s Tebou asi márne ...
Treba pochopiť že existujú aj iné veci a sily ako to čo vidíme očičkami. Ľudia nemajú šajnu o fungovaní vesmíru, namiesto aby si zameditovali, ponáhľajú sa aby nezmeškali správy alebo obľúbenú intrigo-telenovelu.


firex   |   ip:13.20.137   |   2010-06-02  (15:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  koksoooo, jaky start trek... nie som proti pozitivnemu mysleniu pre lepsi svet ale toto? uroven 3.cenova, obrazky a myslenie prevzate od babkovskeho so svatymi obrazkami, zase je tu nieco nedokazatelne ako Boh co slubuje lepsiu buducnost.
Kedy uz ludia pochopia ze ked si sami neurobia poriadok tak to za nich neurobi, ako niekto povedal "Pomoz si clovece aj Boh ti pomoze"
Cin je zrejme jediny dokaz pre Boha (Astara Serana, kohokolvek) ze nieco myslis uprimne a vazne, tak uz rob a necakaj na nich.


Ateista   |   ip:91.191.90   |   2010-06-02  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Svetlonos | ip:217.12.54

Áno, samozrejme. Postavička je tu len ako bonus. Prepáč,...Ale počul som, že sú tu už aj príkazy, ktoré treba plniť, aby si sa stretol s mimozemšťanmi. To je čosi podobné ako nebo. Teda zohráva to rovnakú úlohu. Na mojej stránke som ti to už vysvetľoval.

"Chceš odletieť na Mars či kam? "

Nie, ale na vašich stránkach máte evakuáciu...asi evakuáciu zdravého rozumu. Tie obrázky dávajú obraz jeho fantázie. Tlačiť iným do hláv imaginárnych priateľov je riadna manipulácia. Daj sa vyšetriť. Normálne vyhľadaj psychiatra, lebo ti to udiera na hlavu.

Treba upozorniť, že tie iné sily vidia tí najväčší magori...

"Ľudia nemajú šajnu o fungovaní vesmíru,"

Videl som akú šajnu má magor benda. Veď on nevie ani kde je pluto. Telenovely nepozerám. Tým ma proste nepodrazíš. Ja nepotrebujem sektu nejakého magora, aby som nejedol mäso, ja nepotrebujem sektu magora, aby som nepozeral telenovely. To potrebujú ľudia ako si ty, lebo nemajú vlastný rozum a potrebujú byť vedený, alebo si predstavovať ilúzie, ktoré trúsia a myslia si, že majú nadprirodzené videnia.

Naozaj ti doporučujem psychiatra. Ten ti to lepšie vysvetlí.


fotograf   |   ip:95.103.91   |   2010-06-02  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludkovia moji, mat tak vase problemy...


Dikus   |   ip:91.148.31   |   2010-06-02  (18:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemyslim ze verit v mimozensky zivot alebo zivot podobny na zemi je rozpravka je dost vela artefaktov ktore su priamimi odkazmi na tieto temy. Ale bohuzial je to odmietane skumat vedcami pretoze nezapadaju do uz nam stanovenej historie a minulosti ludstva a akakolvek korekcia by znamenala paniku a rozruch preto sa snazia vedci umelo udrziavat a smerovat ludstvo k dogmatizmu ktore urcuju oni a kazde ine zmyslanie oznacuju konspiraciami ci pseudovedectvom. Ale cest vynimkam. Doporucam precitat knihy "Zakazana archeologie" a "Zakazana Egyptologie". Taktiez odporucam si prestudovat kolobeh tvorenia hmlovin z odbornej literatury alebo internetu. Hlavne apelujem na krestansku, islamsku a zidovsku vieru ktora je bibliou alebo inou sv. knihou ci ritualmy ovplivnena na myslenie ludi tak ze je dokonca schopna podniknut kroky k zastaveniu a niceniu tychto starych vzacnych artefaktov alebo su drzane v depozitaroch muzii a sukromnych zbierkach. Jedine slobodne kriticke myslenie moze zmenit kazdeho a napokon celkom aj svet nie je to viera a ani ziadna "piramidova hra" ktora ovlada zivoty vsetkych ludi na Zemi!!!.


Priatel   |   ip:147.175.1   |   2010-06-02  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Našťastie sem nechodím a ako vidím robím dobre. Začína sa tu objavovať čoraz viac hlúpejších článkov ktoré vypovedajú svoje aj o autorovi. Nepodpísal sa, ale je možné že je to "šéfredaktor" tohto webu, ktorý je presvedčený o tom že vo vesmíre je to najinteligentnejšie stvorenie človek.

Tento akože verejný blog je len fraška, pretože sa tu zverejňuje iba to, čo vedenie tohto webu uzná za vhodné. Na tom nie je nič zlé, ale bolo by slušné upozorniť že ak sa pokúsite napísať šlánok o niečom s čím vedenie nesúhlasí tak článok nebude nikdy zverejnený a ani o tom nedostanete oznam.
Pretože väčšina ľudí má dojem že sa tu uverejňuje všetko. Omyl.

Alebo to tak nie je ? Presvečte ma o opaku.
Na redakciu sa nehnevám, ja sem už dávno nechodím. Možno začnem ak uverejníte ktoré témy sú na tejto stránke tabu a s akými názormi redakcia nesúhlasí a aké príspevky nezverejňuje.

Našiel som jeden pomerne objektívny článok o veciach medzi nebom a Zemou. Čo takto ho zverejniť aj tu ?

Kozmonauti NASA na ISS majú na pozadí Windows svojho ThinkPadu obrázok priamo zo stránky www.cosmic-people.com ,, teda andele-svetla.cz , vesmirni-lide.cz

Mne je jedno či niekto patrí do nejakého náboženstva, smeru, alebo je ateista. Ak je informácia zaujímavá, tak si ju prečítam (a necezurujem !) aj keď je to napríklad o indickom dalajlámovi, ktorí navštívil židovské kibuce.

http://andeel.blog.zive.sk/2009/11/kozmonauti-nasa-sa-zaujimaju-o-mimozemske-civilizacie-a-stranky-andele-svetlacz/

Želám pekný deň (aj redakcii)


Priatel   |   ip:147.175.1   |   2010-06-02  (21:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ospravedlňujem sa, je tu zdroj odkiaľ to je. Aj keď niekto to sem tiež musel pridať a asi sa mu to páčilo :)


Priatel   |   ip:147.175.1   |   2010-06-02  (21:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ospravedlňujem sa, je tu zdroj odkiaľ to je. Aj keď niekto to sem tiež musel pridať a asi sa mu to páčilo :)


Eliphas   |   ip:95.131.13   |   2010-06-03  (20:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahojte, napadlo Vás niekoho, že to, čo tvrdia vesmirni ľudia, je vacsinou pravda, ale je to tak choro, trapne obalene ZAMERNE? Aby niekto, kto vytiahne tieto myslienky, bol s nimi - vesmirnymi ľudmi, hned spojeny, zdiskreditovany, kto by tomu veril, vsak sa na to pozrite, kto to plati?


rop   |   ip:92.52.22.   |   2010-06-04  (11:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Boh dal volky a dabol spolky :)
co je zle na rozdavani lasky?
a kto je hodny sudit inych?
zabudli sme na nase stare slovenske rozpravky, kedy carovny dedkovia a vily a starenky sa zjavovali hrdinom a propominali im ze maju nasledovat hlas svojho srdca lebo len ten ich prevedie cestou za princeznou. a carodejnici a alchymisti vo veziach hradov ktory radili kralovi. a stare slovenske povesti a porekadla.mudrosti starych rodicov. ved toto si nemohli v tej dobe dovolit vymysliet.
ludsky mozog vnima vsetko, ale vyhodi do eteru len to co clovek pozna, ak to nepozna a neje tomu otvoreny tak to nevidi, neexistuje to pre neho. zmeteni su ludia.
Kybernaut   |   ip:213.160.1   |   2010-08-10  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý smiešny článok o kozmických magoroch, to akoby som ja písal.


maros   |   ip:213.81.13   |   2010-09-22  (22:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nevidím rozdiel medzi touto sektou a kresťanstvom...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?


 - Prečo nám cirkev zamlčala a naďalej zamlčuje poznanie o reinkarnácii?2013-06-01  (10:13)  |  Náboženstvo a mystika
Čo nám malo byť zamlčané a prečo? Existuje reinkarnácia, teda možnosť opakovaných vtelení? 30 až 40% obyvateľstva je presvedčených o tom, že žili na Zemi už viac krát. Toto prastaré poznanie ľudstva nájdeme vo všetkých končinách Zeme a v mnohých kultúrnych kruhoch a nielen v budhizme a hinduizme ako si mnohí myslia. Reinkarnácia bola kedysi úplne prirodzeným poznaním aj v rannom kresťanstve, až kým ho kňazská kasta pred 1500 rokmi nepotlačila a neuvalila svoju kliatbu na každého, kto by tomu veril.

Fatálne omyly duchovne hľadajúcich 1


2013-05-01  (12:02)  |  Náboženstvo a mystika
Kto sa trochu hlbšie zaujíma o duchovné súvislosti života vie, že človek sa na zem nerodí iba raz. Prichádza sem viac krát a to jednak preto, aby odložil svoje staré chyby a viny a jednak preto, aby sa práve tu na zemi mohol výraznejším spôsobom duchovne posunúť nahor. Znalosť o opätovných príchodoch človeka na zem bola do piateho vatikánskeho koncilu bežne rozšírená i medzi kresťanmi a toto poznanie je až dodnes prirodzenou súčasťou všetkých východných náboženstiev.


2013: Apokalypsa ezoteriků a agónie společnosti!


2013-04-19  (10:53)  |  Náboženstvo a mystika
,,Ezoteriky, sektáře a příznivce New Age čeká po 21. prosinci 2012 podobný osud jako komunisty po rozpadu Východního bloku mezi lety 1989 – 1991.“ - Václav Bláha


Odev ako prejav ducha


2013-04-19  (09:31)  |  Náboženstvo a mystika
Týmto textom sa obraciam na nežnejšie pohlavie s výzvou, aby sa už konečne spamätali a zamysleli sa nad svojím počínaním.


Večné peklo ? BLUD RKC ! (VIDEO)


2013-04-11  (17:45)  |  Náboženstvo a mystika
Ako je možné aby náš milostivý a láskyplný Boh dopustil večné utrpenie pre tých, ktorí neprijali obeť Ježiš Krista ? Určite Boh, ktorý je nekonečná láska a chce zachrániť každú dušu by niečo také urobil ? Poďme sa spoločne pozrieť čo hovorí o tom Božie Slovo - Biblia. Učenie, že bezbožní sú trápení ohňom a sírou vo večnom pekle a že za hriechy, ktoré spáchali počas svojho krátkeho života na zemi, budú mučení tak dlho, ako dlho bude žiť Boh, je nezlučiteľné s Božou láskou a milosrdenstvom i s naším ľudským zmyslom pre spravodlivosť.


CO JE CÍRKEV?


2013-04-04  (21:53)  |  Náboženstvo a mystika
Každý národ mněl svou víru, a své bohy, a také nějakou minulost kterou si uchovávaly moudra, a vzpomínky na své předky. Ano, hovořím o nějakých pohanech anebo barbarech, i tyto národy mněly ve skutečnostech jistou civilizaci, a jiný postup životních skutečností danou jistou životní lokalitou a tím i mentálním přístupem k životu a daných jiným podmínkám. Co přinášelo jejich náboženství? Setkání svých sousedů, výměna zkušeností jak pro dobrý chod komunity, tak také pro pobavení a také nabytí informací pro další chod komunity do budoucna, osobní setkání utužovalo jistou sounáležitost a také vědomí někam se zařadit. Toto kulturní dědictví bylo ale hrubě pošlapáno katolickou vírou a doslova zneuctěno. Když si uvědomíte, že každý národ mněl ne staletí, ale tisíciletí svou víru a děděné poznatky, které se předávaly po několik tisíc generací na novou generaci, a v průběhu okamžiku jim bylo sebráno vše nějakým misionářem hrubou silou a hrozbami. Kdo se nepodřídil, byl prostě zavražděn, v jejich jazyce prostě řečeno jen "odstraněn".


Uvidel som smrť!


2013-04-04  (18:41)  |  Náboženstvo a mystika
Nie som jasnovidcom, ale stalo sa mi, že raz som predsa len niečo uvidel. Niečo strašné! Uvidel som skazu a smrť!


RKC a pápež František


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Tento článok by som venoval aktuálnemu dianiu v RKC, zo zameraním na pápeža Františka. Posledných niekoľko rokov som ostro kritizoval veľmi vážnu morálnu rozvrátenosť v RKC. Mnoho ľudí mi neverilo, ale dnes mi musia dať za pravdu aj fanatický katolíci. Najprv si veľmi stručne zhrňme najbližšiu históriu RKC a potom bude téma pápeža Františka


Absurdity kresťanskej viery


2013-03-21  (11:21)  |  Náboženstvo a mystika
Hlavným účelom každého náboženského systému je, aby bol človek lepší. Aby sa snažil byť čoraz lepším, čistejším, spravodlivejším a láskavejším. Aby sa o to snažil tak intenzívne, ako len môže, pretože iba tadiaľto vedie cesta k raju, ale i cesta k šťastnému, vyrovnanému a harmonickému životu na zemi.


Kauza Ján Pavol II. a vnútorný rozklad RKC


2013-03-01  (09:51)  |  Náboženstvo a mystika
Beatifikácia je predstupeň blahorečenia. Po beatifikácii Jána Pavla II. bol zastavený tento film,ktorý kritizuje jeho beatifikáciu. Beatifikovaný môže byť len človek, ktorý žil z kresťanského hľadiska veľmi vzorne, čo sa nedá o Jánovi Pavlovi II. povedať: -kryl pedofilné škandály -bol zo slobodomurármi najlepší priateľ – dali mu najvyššie ocenenie za presadzovanie ideálov NWO -kade chodil tade ohlasoval náboženskú ideológiu Nového svetového poriadku – hlásal, že všetky náboženstvá treba spojiť v jedno Ak by nám média objektívne informovali, vznikla by najväčšia mediálna kauza v dejinách ľudstva – Ján Pavol II.


Satanistický pápež? Ján Pavol II. vzdal hold NWO


2013-02-23  (16:02)  |  Náboženstvo a mystika
Som veľký kritik Jána Pavla II., pretože tento pápež vzdal hold ideológii Nového svetového poriadku. Presadzovanie ideológie NWO sa nekončilo len týmto výrokom. Kade chodil tade rozhlasoval radikálny medzináboženský ekumenizmus – jeho cieľom bola príprava sveta na jedno svetové univerzálne náboženstvo – náboženstvo ideológie Nového svetového poriadku. Kritici hovoria, že kresťanstvo a pohanské náboženstvá v žiadnom prípade nie sú zlúčiteľné, ako si to predstavoval Ján Pavol II.


Skutočný dôvod rezignácie pápeža Benedikta XVI.


2013-02-16  (15:42)  |  Náboženstvo a mystika
Nechcem o tejto problematiky písať nejaký dlhý článok – nemá to význam – problematika je veľmi jednoduchá. Musíme chápať pre pápeža bolo určite veľmi nepríjemné bývať zo slobodomurármi pod jednou strechou vo Vatikáne. Niet pochýb, že pápež ani nebol slobodný a že v skutočnosti mu vo všetkom šéfovali slobodomurári. Táto stránka sa napr. venuje veľmi závažnej kauze väznenia pápeža Siriho slobodomurármi


Katolicismus odchází z Evropy


2013-02-15  (09:18)  |  Náboženstvo a mystika
Rezignace Benedikta 16. se stala překvapením nejen pro věřící a kurii, ale také pro odborníky. Sám papež odůvodňuje tento krok zdravotními problémy. Experti však uvažují o krizi katolické církve.


Papež abdikoval, aby se vyhnul zatčení?


2013-02-15  (09:17)  |  Náboženstvo a mystika
Nevím, jakou pravdivost lze přikládat následujícímu prohlášení ITCCS. Zní to ale nadějně. ITCCS neboli Mezinárodní tribunál pro zločiny církve a státu je zřejmě dobrovolná organizace právníků, kteří připravují právnické dokumenty k obvinění představitelů církví a států, v tomto případě za zneužívání dětí. Ale není mi jasné, jak je to s jejich účinností. (Něco podobného je asi americké právnické sdružení People´s Trust, které už několikrát právně dokonale prohlásilo veškerý světový majetek za majetek všeho lidu, ale ti, co ten majetek ovládají, to jaksi zatím neberou na vědomí.) Tak to zatím berme s rezervou, a doufejme, že třeba na tom něco bude


Za papežským pučem je peněžní skandál


2013-02-14  (09:21)  |  Náboženstvo a mystika
„Abyste pochopili papežovu rezignaci“, říká Kevin Annett, „sledujte peníze“. „Tím, co bylo pro papeže Benedikta umíráčkem, bylo jeho osobní zapletení do úplatkářství a praní peněz Vatikánskou bankou.“ – Kevin Annett


Papež Benedikt 16. se vzdává pontifikátu


2013-02-12  (10:23)  |  Náboženstvo a mystika
11. února bylo oznámeno o rozhodnutí papeže Benedikta 16. zříci se trůnu. Oficiálně bude o tom vyhlášeno 28. února. O příčinách abdikace nynějšího papeže a o budoucnosti římskokatolické církve uvažují ruští experti.


Moja obhajoba


2013-02-09  (00:44)  |  Náboženstvo a mystika
Už ako malý chlapec od útleho detstva spoznával som dva svety. Mamka mi sem tam vravela o Ježiškovi a tatko nehovoril nič o Ježiškovi iba mi vždy poradil čo a ako mám robiť aby dobre bolo. Vyrastal som ako slobodné dieťa, a mohol som uvažovať ako som len chcel. Mohol som z mamkou o Ježiškovi či o strige a mohol som aj z tatkom o niečom inom trebárs o vesmíre či o svete.


Ako sa vyhnúť utrpeniu?


2013-01-27  (19:15)  |  Náboženstvo a mystika
Život je nekonečnou reťazou príčin a dôsledkov. Všetko, čo nás postretne, má svoju príčinu. Možno ju hľadať v našej nedávnej, dávnejšej, alebo veľmi dávnej minulosti. A tak je to aj s utrpením, ktoré nie je nijakým dielom náhody, ale logickým a zákonitým dôsledkom príčiny, ktorú sme my samotní kedysi v minulosti zavdali. Nijaké náhody totiž nejestvujú! Osud nie je slepý! Utrpenie je dôsledkom nami vyvolanej príčiny a prichádza k nám prostredníctvom Zákona spätného pôsobenia, ktorého účinky sa dajú veľmi výstižne vyjadriť slovami: čo kto zaseje, to aj zožne. Naše utrpenie býva teda žatvou toho, čo sme siali v minulosti. Niet v tom ľubovôle, ani nespravodlivosti. Je to dianie vecné, jasné, logické a nanajvýš spravodlivé.


Emil Páleš: Jezuitský štát v Paraguaji


2013-01-27  (11:32)  |  Náboženstvo a mystika
Kým sa Campanellovi, ktorý v talianskom väzení písal svoju knihu, pred očami vznášala vízia dokonalého štátu, jezuiti jeho utópiu premenili na skutky. Stala sa skutočnosťou v Paraguaji v roku 1609. V neprístupnom vnútrozemí amazonského pralesa, izolovaní riečnymi vodopádmi, uskutočnili teokratický komunizmus s indiánmi. Je unikátom svetovej histórie, že taký štát skutočne existoval a fungoval 150 rokov.


Emil Páleš: Biblická a katolícka Mária


2013-01-26  (00:57)  |  Náboženstvo a mystika
Biblická Mária bola pôvodne obyčajnou ľudskou ženou, pokornou, poslušnou, matkou viacerých detí (Mat 12:46, 13:55, Luk 8:19, Mar 3:31). Vedela, že sama potrebuje Spasiteľa. Súčasná katolícka Mária je nadprirodzenou bytosťou, ktorá má vlastnosti a schopnosti bohyne. Zoznam jej vlastností sa bod za bodom zhoduje s vlastnosťami pohanských bohýň, a nezhoduje s vlastnosťami biblickej matky Ježišovej.


Emil Páleš: Jezuiti


2013-01-15  (14:35)  |  Náboženstvo a mystika
Jezuiti predstavujú extrémnu saturnskú (orifielsku) inšpiráciu. Ich špecifikom sú ,saturnské vlastnosti: disciplína vôle a poslušnosť. Okrem bežných rádových sľubov cudnosti a chudoby skladali ešte jeden - o absolútnej poslušnosti pápežovi. „Pre jezuitský rád je charakteristická prísna centralizácia, tvrdá disciplína a bezvýhradná poslušnost‘ generálovi (‘, čiernemu pápežovi "), ktorý je volený doživotne.. . Jezuitský rád je organizovaný ako vojenský útvar.


Ako odhaliť jasnovidca


2013-01-10  (15:18)  |  Náboženstvo a mystika
Stačí málo na odhalenie klamára.


reakcia Tomáš Akvinský- Päť dôkazov existencie Boha


2013-01-08  (01:46)  |  Náboženstvo a mystika
Článok, priatelia, neslúži na to aby vás obrátil na neveriacich.. Dal som ho sem hlavne pre ľudí z fóra ktorý predchádzajúci článok o Tomášovi Akvinskom považovali za dôkazový materiál..


Kresťanský národ konzumentov nečistoty


2013-01-06  (18:01)  |  Náboženstvo a mystika
Slováci sú vo všeobecnosti považovaní za kresťanský národ. Štatisticky! Pravdivosť tejto štatistiky sa potvrdzuje zvlášť v čase vianočných sviatkov, kedy bývajú naplnené takmer všetky kostoly. Keď potom človek vidí tie masy, prúdiace po skončení sviatočných vianočných omší z kostolov, môže si pomyslieť: to je ale viera!


Tajomstvo obelisku.


2012-12-23  (11:57)  |  Náboženstvo a mystika
Chodíme okolo různých staveb, které někdy ani neumíme zařadit “do jaké kategorie patří“, některé jsou z doby dávno minulé, mají svůj stavební styl, někdy se na nich objevují zajímavé plastiky s různou tématikou. Ta náboženská převládá asi proto, že byla vytvořena v době, kdy církev soustředila veškerou duchovní i světskou moc do svých rukou. Víme, co znamenají různé nápisy, obrazy a sochy např. hadů a různých příšer ve společnosti svatých atd.? Známe jejich smysl? Víme komu byly určeny a proč?


Vatikán a.s., práčka špinavých peňazí mafie a politikov


2012-08-10  (08:25)  |  Náboženstvo a mystika
Zabudnite na Dana Browna. Vykašlite sa na konšpiračné teórie z dielne tvorcov Zeitgeist. Skutočnosť je oveľa napínavejšia. Skutočnosť, odhalená v knihe Vatikán a.s. Nejde totiž o fikciu, teórie alebo špekulácie. Sú to neodškriepiteľné fakty, podložené originálmi dokumentov, prevodných príkazov a bankových operácií. Ide o priame dôkazy od niekoho, kto bol súčasťou systému. Systému, ktorý s vedomím pápežov desaťročia pral špinavé peniaze nacistov, mafie a skorumpovaných politikov. Vatikánskej banky.


TEMNOTA NA VRCHOLE MOCI


2012-07-26  (15:32)  |  Náboženstvo a mystika
Všimli ste si niekedy, koľko je v našej zemí rôznych krížov umiestnených na každom kroku? Nejde iba o tie na kostoloch – tam to nikoho neprekvapí – ale ide o všetky tie po krajine. Od tých, ktoré sú na samých vrcholoch našich hôr až po tie, ktoré sú na kopci nad každou dedinou či v poliach a podobne. Tí, ktorí vidia toky energií vám povedia, čo vidia – sú to kliatby, blokácie Svetlej energie. Kríže samé osebe ešte nemusia znamenať nič, ale sú znakmi, kde je potrebné blokovať vstup Bielej, Svetlej energie. Takto si tvari „zoskrutkovali“ svoju energetickú mriežku, aby sme boli pod ich kontrolou nie iba v mestách, ale v celej krajine.


Kauza arc. Róbert Bezák, alebo – POHODA ako pre koho


2012-07-11  (11:51)  |  Náboženstvo a mystika
Zaujimavý článok o tom, prečo je dobré, že odvolali Bezáka. Na vedomie dávam hlavne list istého teológa a kňaza, ktorý je v článku.


Čo sa s nami deje po smrti?


2012-06-04  (11:53)  |  Náboženstvo a mystika
Bez znalosti jednotlivých úrovní stvorenia nemôžeme správne pochopiť, čo sa s nami deje po pozemskej smrti.


2. Prebuďte sa!


2012-05-25  (21:38)  |  Náboženstvo a mystika
Ľudia, prebuďte sa z oloveného spánku! Poznajte to nedôstojné bremeno, ktoré nesiete, a ktoré ťaží milióny ľudí nevýslovne húževnatým tlakom. Odhoďte ho! Je hodné nosenia? Ani na jednu, jedinú sekundu!


Iontové, holografické a magnetické náramky = PODVOD!


2012-05-22  (09:41)  |  Náboženstvo a mystika
Zdá se, že v každém obchodním středisku napříč USA potkáte mladého obchodníka prodávajícího barevné náramky, kterou mají údajně „iontový náboj“ nebo „magnetický hologram“, které vám způsobí lepší rovnováhu, zdraví, tlumí bolest nebo cokoliv jiného, co tvrdí. Tito obchodníci to i demonstrují ukázkou – slabost zákazníkovy síly nebo rovnováhy, pak mu nasadí náramek a provedou stejný pokus. Hle! Náhle je rovnováha na 100 procentech a síla až na střechu.


Svedectvo bývalého jasnovidca a prútikára o nebezpečenstve okultizmu


2012-05-12  (18:02)  |  Náboženstvo a mystika
Psychotronika môže byť i nebezpečná - prednáška bývalého prútkara a jasnovidca Martina Ševčíka z 12.2.1992 v Novom Meste na Morave. Autor podáva svedectvo o vlastnej skúsenosti v tejto oblasti, detailne opisuje praktiky, ktoré používal a princíp fungovania jeho schopností a zdôrazňuje nebezpečenstvá a dôsledky návštevy u ľudí s vešteckými schopnosťami.


Ďaľšie z náboženstva a mystiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Kotleba ako idol 16 ročných

Veľa z Vás asi zabudlo ako ťažko pracovali naši predkovia, aby mali ich deti lepší život. Veľa rozmaznaných, znudených frackov si to neuvedomuje a ničí všetky tieto hodnoty namiesto prejavu vďaky. Necenia si to čo majú a neustále požadujú viac. Sú to len znudené 16 ročné deti, ktoré pripisujú svoje neúspechy a svoju lenivosť iným. Vláda podľa nich môže za všetky problémy spoločnosti.


Čo je to rasizmus a predsudky rasistov

Znamená 2012 koniec sveta?

Robert Kaliňák

EARTH 2.0

Budúcnosť ľudí – stať sa biologickými robotmi pre ...

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Naše výhody vstupu do EÚ

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.2667 s