17. September 2019
    
Vôbec im nejde o záchranu eura - Dolezite.sk

Vôbec im nejde o záchranu eura


  2011-11-08  (11:28)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Vôbec im nejde o záchranu eura

Malé Grécko, ktoré predstavuje iba 2,5 percenta výkonu hospodárstva eurozóny, svojou štátnou krízou ovláda celú politickú scénu. To, čo politici EÚ navyvádzali za posledných 24 hodín, nie je nič iné iba chaos. Už štyri roky sa svetová scéna zaoberá témou finančnej, bankovej a dlhovej krízy. Ustavične nám rozprávajú o záchranných opatreniach a po každom krízovom sedení oznámia, že konečne sme problémy vyriešili, pritom je to ustavične horšie a horšie.

Ja to vidím jednoznačne tak, že to nie je ani náhoda a ani žiadne zlyhanie, ale úmysel. Je to inscenované divadlo, ktoré máme sledovať ako diváci. Oni predsa vôbec nemajú v úmysle zachrániť euro, oni ho chcú zničiť. Ide o to, vytvoriť z chaosu poriadok, podľa ich plánu v záujme vysokého cieľa.

Isto si spomeniete, že v roku 2009 sa konalo stretnutie Bilderberg v gréckom Vouliagmeni. To vôbec nie je náhoda. Pozri moje staršie články o tom (nemecky, na serveri alles-schall-und-rauch). Hostiteľom stretnutia globálnej elity bol vtedy Papandreou. Podľa mňa vtedy bolo Grécko zvolené do úlohy zbankrotovaného členského štátu Európskej únie, prakticky ako návnada. Vieme dobre, ako elita vždy postupuje: ak chce presadiť nejaké "riešenie", tak k tomu vytvorí vhodný "problém".

Stačí Grécko úmyselne vyvolaným predlžením priviesť na pokraj štátneho bankrotu. Potom možno v záujme "záchrany" zdôvodniť všetky možné núdzové opatrenia a kompletnú prestavbu spoločnosti a zaviesť ju bez skutočného odporu zo strany obyvateľstva. A presne to sa tam stalo. Prípad Grécka je však použitý na dosiahnutie všeobecnej eurokrízy v celej Európe.

Od samého začiatku sa na tom podieľala bilderbergská banka Goldman Sachs. Finančnými trikmi zamaskovali nesplnenie prístupových kritérií a Grécko tak dostali do eurozóny. Títo zločinci potom pomohli vláde totálne sa zadlžiť. A teraz priviedli krajinu do bankrotu. Dokonca uzatvárali stávky na to, že Grécko skrachuje. Počas celej tejto operácie Goldman Sachs zhrabla stovky miliónov.

Nesmieme zabudnúť, že Európsku úniu a spoločnú menu dohodli Bilderbergovci v roku 1955. Bývalý predseda skupiny Bilderberg, Étienne Davignon, sa chvastal, že o tom rozhodla skupina Bilderberg. Politici jednotlivých krajín mali potom už iba za úlohu, zrealizovať rozhodnutie o založení EÚ a médiám prikázali, aby európskemu obyvateľstvu podsúvali výhody tohto umelého konštruktu, aby ich prijalo za svoje. Tak sa aj stalo.

Prečo bolo ako "obeť" zvolené Grécko? Má to viacero dôvodov. Za prvé, šedá eminencia Bilderbergov nenávidí Grékov. Áno, Henry Kissinger vyhlásil, že hrdosť tohto národa treba zlomiť. Vo Washingtone pred skupinou obchodníkov v septembri 1974 údajne vyhlásil (sú na to svedkovia):

"Grécky národ je anarchistický a ťažko ho možno skrotiť. Preto musíme viesť úder hlboko do ich kultúrnych koreňov. Možno ich potom donútime ku konformite. Mám na mysli samozrejme úder do ich jazyka, náboženstva, kultúry a historických rezerv, aby sme dokázali neutralizovať ich schopnosť vyvíjať sa, odlišovať sa, alebo udržať sa, aby sme ich takto odstránili ako prekážku pri našich strategicky dôležitých plánoch na Balkáne, v Stredozemnom mori a na Blízkom východe."

Kissinger a Rockefeller spolu vo švajčiarskom St. Moritz 2011:


Za druhé, Grécko bolo zvolené preto, lebo je kolískou európskej kultúry, filozofie a demokracie. Symbolizuje kvázi Európu a je jej základom už tisíce rokov. Rimania mnoho od nich prevzali a odovzdali to nám. A tento symbol musí byť zničený.

A za tretie, hospodárstvo krajiny sa dalo ľahko zničiť a v skutočnosti nie je relevantné. Tak či tak to nakoniec spravilo zavedenie eura a zrieknutie sa vlastnej meny. Krajina prestala byť schopná konkurencie a výrobky a služby sa stali príliš drahými.

Globálna elita používa prípad Grécka na to, aby občanov eurozóny presvedčila o tom, že ak krajina nebude zachránená, potom sa "nákaza" rozšíri po celej južnej Európe až k nám, a celá EÚ potom skrachuje a vyvolá pád celého európskeho hospodárstva. Pritom nebude zachránené Grécko, ale iba banky, na náklady daňových poplatníkov.

Oni sami vytvorili tento "problém", pretože každý, kto vidí do hospodárstva a financií, vedel a upozorňoval už pred zavedením eura na to, že náhrada doterajších vlastných mien eurom povedie ku kolapsu v južnej Európe, ak krajiny už nebudú môcť devalvovať svoju menu, aby tak dokázali udržať konkurencieschopnosť svojho vývozu a turistiky. A tak sa aj stalo, spolu s Talianskom, Španielskom a Portugalskom ako ďalšími kandidátmi na bankrot.

Táto trvalá kríza, ktorú cielene stále viac a viac zhoršujú, má viesť k požadovanému "riešeniu". Obyvateľstvo treba tak zneistiť, demoralizovať a zastrašiť, že budú sami volať po tomto "riešení". Mocní vo vedení diktatúry EÚ už navrhli ako riešenie potrebu vzdať sa finančnej zvrchovanosti a suverenity a centralizovať Európu v Bruseli. Treba nám vraj celoeurópske ministerstvo financií a ministerstvo hospodárstva, ktoré bude všetkým štátom diktovať politiku príjmov a výdavkov. Črtá sa centrálna vláda EÚ, ktorá bude o všetkom rozhodovať.

Vrchný Bilderberg Josef Ackermann počas stretnutia v parížskom hoteli Beauharnais opäť práve potvrdil, že fiškálna únia je podľa neho neodvratná. "Som presvedčený, že to neostane pri 211 miliardách eur (výška nemeckých záruk za euroval). V prípade fiškálnej únie bude musieť Nemecko financovať viac."

To znamená, že nemecký daňový poplatník bude musieť vysoliť bankám ešte viac. Ackermann chce zaviesť funkciu európskeho finančného komisára, ktorý by mal moc nad finančnou politikou všetkých krajín. "Sled udalostí je príliš vážny na to, aby o veciach rozhodovali iba samotní politici", hovorí. Parádne vnímanie demokracie tohto finančného gaunera. Týmto vlastne vyzýva, porušiť stanovené zásady, zakázať spoločenské ručenie a dodržiavanie kritérií spoločnosti.

V konečnom dôsledku sa jednotlivé štáty rozpadnú, rozdelia sa na slabé regióny, ktorým budú vládnuť všemohúci, nikým nevolení komisári a aparátčikovia, riadení finančnou elitou v úzadí. Národné parlamenty potom už do toho nebudú môcť zasahovať, čo nemôžu už ani teraz. K tomu sa ešte zdôvodní "nutnosť" európskej polície a armády. Ich štruktúry a prvé bloky už sú vytvorené, napríklad EuroGendFor.

Finančná elita pod vedením Rothschildovcov chce vytvoriť európsky superštát, EZSSR, konštrukt, ktorý je úplne nedemokratický a ktorý navonok budí dojem demokracie. Obyvateľstvo to však bude akceptovať, pretože kontrolovanými médiami budú náležite naprogramovaní, aby to požadovali a chceli. Potom budú banky a koncerny konečne môcť robiť to, čo chcú.

A čo chcú? Viac pre seba a menej pre nás všetkých, presun majetku zospodu nahor, ktorý sa koná už dlho. Ľudia budú v tomto konštrukte ustavične chudobnieť, stanú sa iba otrokmi práce a konzumu a bude im nahovárané, ako dobre sa im vedie a akú sú takto šťastní. Registrovaní a očipovaní v kontrolovanej spoločnosti, v ktorej bude predpísané to, čo je pre nás dobré, pretože sme príliš hlúpi na to, aby sme o tom rozhodovali sami. Prirodzene všetko iba pre naše "dobro".

Ale táto "únia" je iba medzikrokom k niečomu väčšiemu, k skutočnému cieľu, a to k svetovej únii, pretože ako oni sami tvrdia, "globálne problémy možno riešiť iba globálne." Práve vytvárajú svetovú hospodársku krízu a k tomu bude predsa ako "riešenie" potrebná svetovláda, s jednou centrálnou svetovou finančnou politikou a jednou svetovou menou, a samozrejme aj so svetovou políciou a svetovou armádou. Predjazdci už existujú, pretože čo iné je NATO, ak nie polícia a armáda sveta, ktorá slúži na zväčšenie impéria.

Už oddávna to bolo cieľom mocných, podrobiť si svet a vládnuť mu, ako nám to koniec koncov ukazujú dejiny tisícročí, pretože iba vtedy zavládne mier na svete, ako tvrdia. Fungovalo to? Nie. To sľubovali už aj imperátori Rimanom, že keď dobyjú a podrobia si všetky národy vtedajšieho známeho sveta, potom vznikne jedna veľká "rodina" pod vládou Rimanov a konečne zavládne mier a blahobyt. V skutočnosti iba viedli nekonečné vojny, až kým impérium ako také zlyhalo a rozpadlo sa.

Je to klamstvo, ak sa tvrdí, že iba keď sa vzdáme národnej identity a zlúčime sa do umelého veľkoútvaru, v ktorom sa staneme občanmi EÚ či dokonca svetoobčanmi, iba vtedy zavládne mier. je to presne naopak. Globalisti a imperialisti vedú jednu vojnu za druhou, zabíjajú milióny ľudí. Musia, pretože iba tak ukoja svoj hlad po moci a svoju chamtivosť, preto ustavične hovoria o raste.

Čím viac toho chcú, tým väčšie bubliny musia vzniknúť, až prasknú. Tieto cykly imperializmu a dobývania, s následným zrútením a rozpadom, sa v dejinách ľudstva odohrávali už príliš často. Všetky impériá stroskotali na velikášstve. Táto chamtivosť po moci zanechala iba smrť a spúšť, pretože vždy sa stane protiklad toho, čo povedia. Preto vznikol aj tento múdry výrok: "Kto sa nepoučil z histórie, je odsúdený na to, aby si ju zopakoval."

Kedy sa konečne naučíme, že plán elity sa nesmie naplniť, že sa nemôže naplniť? Že tu nejde o Nemcov proti Grékom alebo Talianom, ale o malú mocenskú elitu proti nám všetkým, 1 % proti zvyšným 99 %. Že centralizácia a globalizácia nie je riešením, žiadna všetko lepšie vediaca diktatúra zhora, žiaden egoizmus a chamtivosť, ale návrat k malým jednotkám, k solidarite, samourčeniu a vlastnej zodpovednosti.

Aké nedemokratické je vedenie EÚ a politici západného sveta ako takí, ukazuje ich obrovské rozčúlenie, keď Papandreou chcel nechať rozhodnúť gréckych občanov v referende, ako si predstavujú budúcnosť Grécka, namiesto aby to za nich robil intrigánsky spolok bankstrov, politikov a byrokratov. Žijeme vraj v demokracii, len ju nesmieme takto chápať doslova. Je to iba slogan na ohlupovanie národa a zastieranie, pretože v skutočnosti vládne mocná zločinecká skupina v prospech svojich súkromných záujmov.

Celá západná civilizácia je skorumpovaná peniazmi. Slušnosť, morálka či integrita už neexistujú. Každý je úplatný a čím vyššia je ich pozícia, tým úplatnejší a chamtivejší sú. Najviac tí politici, ktorí myslia iba na to, ako sa počas svojho funkčného obdobia čo najviac nabaliť. A tých niekoľko málo výnimiek s chrbtovou kosťou zlikvidujú. Poslancom, ktorí sa odvážia počúvať hlas svojho svedomia, nadávajú a zaobchádzajú s nimi ako s malomocnými.

Reprezentatívne politické zastúpenie ako spôsob vládnutia je šou, je to iba trik elity, aby si zachovala moc. Rozprávajú nám o tom, že všetka moc pochádza z ľudu, tak je to uvádzané v ústavách, no v skutočnosti nemáme žiadnu moc, má ju iba elita. Vlády a parlamenty sú kúpené bábky, ktoré nezastupujú naše záujmy. Skutočným riešením je priama demokracia, aby sme bez nich mohli sami rozhodovať o svojej budúcnosti.

Gerald Celente:

"Pre všetky deti tam vonku, ktoré veria, že žijú v demokracii, zlúčenie štátnej moci s mocou koncernov sa nazýva fašizmom. A o to tu ide. Je to fašizmus. Preto prestaňme s touto fraškou demokracie. Ich program únií a globalizácie zlyhal. A niečo ako trvalý ustavičný rast neexistuje. Je to proces v rozpore s prirodzenosťou. Veľkým klamstvom je, že musíme zachrániť banky. Musíme znášať dôsledky ich chybných špekulácií. Svetové protesty proti finančnej elite ukazujú, príliš málo ľudí má príliš veľa a príliš veľa ľudí má príliš málo. Čo sa tu odohráva, je triedny boj, ku ktorému v histórii došlo už veľa razy, prvá veľká vojna nového storočia."Zdroj:afinabul.blog.cz

Stierlin
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
adykr . talifubi03   |   ip:86.186.73   |   2011-11-08  (13:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skvely clanok. A verim, ze pravdivy. Moct tak vladnut stadu po celom svete. Kto by odolal...


hrebenda . xaxujeba97   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Popísali sa už hory papiera o tom, koľko kto a ktorý štát dlží.
Dlžník je známy a braný na pranier. Málo sa hovorí o tom, KOMU sú všetci zadlžení? Veď ak je dlžník, zákonite musí existovať aj veriteľ.
Odpoveď na otázku, KTO je tým veriteľom som našiel v knihe, ktorá sa teraz objavila na knižnom trhu. Napísal ju Frederic Morton a volá sa ROTHSCHILDOVÉ, Portrét jedné dynastie.
V nej sa na strane 42 píše:

"Bohatstvo Rothschildovcov spočíva v bankrote národov".

bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (13:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no hura,a ak sa najde niekto ,kto znici Rothschildovcov,tak bude svet oslobodeny a s toho vyplyva ze dlh ,dlh dlh je podbna medialna iluzia ako svinska chripka,BSE,sbrane hromadneho niceniav iraku,nebezpecenstvo libijskeho popraveneho prezidenta libie atd. atd...
Ludia v skutocnosti nikomu nic nedlzite! prostrednictvom pomalovanych papierov ako symbolu sa vymenila ludska praca vzajomne a svet moze ist kludne dalej.
A uz vobec nic nedlzia nenarodene deti nejakym Rothschildovskym nenarodenym detom a ak y*ebu kade chodia a vysukali napriklad takeho Hytlera,tak si uvedomte,ze ste slobodni.Ale ak budete verit mediam,ze mate dlh,dlh dlh, no tak ho budete mat a odvadzat svoju krv a pot obludam,ktore ani nepoznate.
Pan Vasky vam to uz vysvetlil a od bezmocnosti aj nadaval.Ja obdivujem jeho dlhorocnu trpezlivost aj ked nadava,lebo inak uz nemoze.
http://www.thoughts.com/johnybgood/rudolf-vaskadykr . talifubi03   |   ip:86.186.73   |   2011-11-08  (13:40)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Bublinka niesi ty nahodou anarchistka? :)


lucifer . faliqevu33   |   ip:78.141.69   |   2011-11-08  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublinka...zničiť rotschildovcov?...dobrý nápad, večer nad ním pouvažujem.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (13:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo bolo ako "obeť" zvolené Grécko? Má to viacero dôvodov. Za prvé, šedá eminencia Bilderbergov nenávidí Grékov. Áno, Henry Kissinger vyhlásil, že hrdosť tohto národa treba zlomiť. Vo Washingtone pred skupinou obchodníkov v septembri 1974 údajne vyhlásil (sú na to svedkovia):

"Grécky národ je anarchistický a ťažko ho možno skrotiť. Preto musíme viesť úder hlboko do ich kultúrnych koreňov. Možno ich potom donútime ku konformite. Mám na mysli samozrejme úder do ich jazyka, náboženstva, kultúry a historických rezerv, aby sme dokázali neutralizovať ich schopnosť vyvíjať sa, odlišovať sa, alebo udržať sa, aby sme ich takto odstránili ako prekážku pri našich strategicky dôležitých plánoch na Balkáne, v Stredozemnom mori a na Blízkom východe."


toto nech si precita kazdy internetovy idiot,ktory si mysli,ze greci mu zosrali zajtrajsi chlieb,ved to tak hovoria media a aj sialena EU chce aby to zaplatil.
Pritom greci zvadzaju boj aj za kazdeho z vas.

http://www.youtube.com/watch?v=t1xXS312050&;feature=related
Vy tu nemate sajnu co sa deje v grecku,rozbite hlavy ,verejne samovrazdy na ulici.
bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (14:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=u9P3Kr6Y1A4&;feature=related

v greckych uliciach sa pouzivaju plyny- rakovinotvorne:
http://www.youtube.com/watch?v=u9P3Kr6Y1A4&;feature=relatedbublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (14:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na hitlera bolo vraj spachanych okolo sto pokusov-atentatov a tychto starych zoskvarenych idiotov nema ko? neverim.Musi pracovat okolo nich kopa ludi,ktori sa musia prebrat a podla vsetkeho sa uz preberaju.
A bude po dlhoch,ludia vsetko ste uz zaplatili tisickrat na slovesnku urcite.Najprv vas okradli,potom vytunelovali vlastni no a teraz z vad deru kozu svorne.


durino . wugedydi14   |   ip:195.98.12   |   2011-11-08  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto krátke video je odpoveďou Grékov na Kissingerove "Grécky národ je anarchistický a ťažko ho možno skrotiť...

http://www.youtube.com/watch?v=yYBLMihfCAkjoplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-08  (14:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bubla..

no tak,, zapoj trochu ten konspiracny mozog!
pozistuj si ako funguju slobodomurarske zasvetenia,, rady,, stupne!
potom zistis,ze ziaden "mocny" nevie kto ho riadi..a nad nim je dalsi mocny..a nad nim dalsi..

ta chobotnica ktora vedie k Rotshcildovcom do obyvacky je dobre poistena!!

nevies ani kde ich mas hladat..

oni toto buduju uz storocia,,tak si nemyslime ,ze mozme ku nim napochodovat ,,vyvalit im dvere na jednopokojovym apartmanu..a vytrepat ich von z okien!!

takto to nefunguje..

a na margo dlhov..
"za chvilu zazijes mozno vyvrcholenie Occupy Wall street,ktore bude uspesne..
a zazijes aj to ako sa zpoza opony vynori niekto ,koho ocakavas,,a po om volas!!
zmiznu aj dlhy..aj pokreslene papieriky,
mozno si na sebe ani neuvedomujes,aky si "natiahnuty" volat, hlasat,a ziadat presne to, co oni sami pripravili!
pride vsetko ,len treba este chvilu vydrzat!!

a ked vam ani potom nedopne..tak nadarmo ste tu chodili!!"

mier..bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins-urcite nie my,niekto silnejsi,organizovany a hlavne kto je blizsie.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:95.103.5.   |   2011-11-08  (15:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  El Suvereno/Majk Spirit - If you are a rebel - eng sub

http://youtu.be/HXK--ldwSAU


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2011-11-08  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Celente má pravdu. Ale toto isté tvrdil Marx a ten vraj patrí na smetisko dejín. Je doba, keď miznú aj posledné zvyšky ľudskej inteligencie. Ako mohli ľudia tak poľahky naletieť židom...?


adam . cytetala8   |   ip:95.102.63   |   2011-11-08  (16:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  článok je celkom zaujímavý. ak by xceli aby grécko vypadlo z eu, už dávno by ho nexali vypadnúť. pripomína mi to situáciu ako v čssr v 68, alebo v maďarsku 56. keď mali odpadnúť od soc. bloku, tak aj za cenu ľudskýx obetí a vojenskej intervencie to nedovolili. /a to us o týx krokox vedelo vopred!/ tj. ak v grécku vypuknú vzbury proti ožobračovaniu obyčajnýx grékov, nemecké a francúzske banky si budú nárokovať na "svoje" pôžičky a úroky a donútia nemeckú a franc. vládu, aby tam proti gréckemu odporu zasiahol bundeswehr, resp legie enragére /=internacionálna pomoc/. tak sa situácia "znormalizuje"=nwo. možno budú internacionálne grékom pomáhať aj turci tiež sú v nato.
bublinka, no ide to aj tak, že keď nedosiahneš na vrxol pyramídy, môžeš likvidovať stupienok, na ktorý dosiahneš a pyramída sa naruší a ak by to bolo vo veľkom rozsahu aj zosype, ale pozor, aby ti jej špic napadol na hlavu.


nikto . hegilehu69   |   ip:81.0.116.   |   2011-11-08  (17:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krásny článok


RatafakPlachta . dakoredi75   |   ip:212.89.22   |   2011-11-08  (17:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ad mosimima: Marx vobec nepatri na smetisko dejin, nech je ako chce, nech ma povod aky ma... pred desiatimi rokmi so studoval v USA, medzi vypisanymi prednaskami bol aj Marx s jeho teoriami o kapitalizme, cyklicky opakujucimi sa krizami, triednym bojom atd. hovorim si ktoze si len tu v USA zapise taky predmet vsak u nas by taku univerzitu vysmiali... chyba lavky, uz v tej dobe cca 12 rokov dozadu bola poslucharen natrieskana a boli to jedny z najnavstevovanejsich kurzov, taky bol zaujem... ano aj v USA sa nasli/najdu inteligentni ludia so zaujmov, nanestestia z nas uz urobili nesvojpravnych hlupakov a snad kazda zmienka o Marxovi znamena v nasej spolocnosti onalepkovanie komunistom, bolsevikom a dalsimi nezmyslami


Oli63 . wuxatevu30   |   ip:88.212.36   |   2011-11-08  (18:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A bojovať proti chobotnici chcete s touto armádou statočných ?
http://www.spolocnavec.sk/?p=3375
Nie je lepšie si rozbiť hlavu o múr sám ???


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (18:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oli63:ako do chramu.Co to tam vlastne predavali?
Oli,prave preto a to pisem uz davno! vzhladom na to a prave preto,aky material momentalne mame tak je najidealnejsou cestou !

TRETAI CESTA PANA VASKEHO!

Admin a terza ma opat vymazte.
Ludia rovnako ako tento obrazok vo vas musi budit odpor aj chamtivost bielych golierov.

NIE JE V TOM ZIADNY ROZDIEL.

a kedze nemame na vyber treba aby aj tito chamtivci dostali mantinely.
V podstate je dobre,ze to sem davate opat a opat.Ano takyto material mame a to od vychodoslovenskych romov po stopatdesiat psychopatov v parlamente.
Pan Vasky velmi dobre vie co hovori.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oli a ked sa ti tolko hnusi to co robia tito ludia,tak co za hovada su uz potom Kissinger a Rockefeller ?
KAnik,Miklos,Meciar,a mnohi na ktorych sa uz aj zabudlo,lebo sa potichu vytrtili s politiky aj so svojim lupom?
A co Ivan MIKOLS a vsetci spolopachatelia s diamantovou banou?
opat hovorim:Vaskeho TRETIA CESTA!


Oli63 . wonukabe22   |   ip:88.212.36   |   2011-11-08  (19:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milá bublinka. Naozaj ma nemusíte údernícky usmerňovať. Nesnažte sa vykopnúť otvorené dvere. Pokiaľ sa pamätám, slovo "hnusí" v kontexte konania tých oviec som nespomenul. Ale to je stále o tom istom. Prečítam, nerozmýšľam, odpovedám.
takže len zopakujem to čo už som inde napísal :
...sa snažím odpovedať na myšlienku o vodcovstve, o dôvere v politikov, o čakaní na niekoho, kto nám povie čo robiť. Ten, kto sa vydá cestou viesť toto neuvedomelé stádo, bude zomletý. Viesť toto stádo nie je odvaha, ale hlúposť. Zomrieť ako mučeník je jedna vec. Zomrieť ako hlupák druhá …
Nečakajme, len zmeňme priority.
Nehľadajme jednoduché riešenia.
Zmeňme seba k lepšiemu a zmeniť systém bude jednoduché.
Vy si fakt myslíte že Vaskyho Tretia cesta je reálna bez vyššie uvedených viet ?
Ak áno, tak ste buď naivka alebo sabotér.
Na záver už len toľko, že ešte ani to si to stádo neuvedomuje, že vlastne stádom je. Kľudne sa totiž môže stať, že počas revolúcie bude v Tescu akcia a nebude mať kto strieľať....


ANONYM . sipyrige36   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (19:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oli63:ok,ked chcete a citite sa tak lepsie ,mozno trochu oddelene od stada ,tak si mozme v tomto virtualnom svete a konkretne vo virtualnom psychiatrickom ustave aj vykat.
Nemyslite,ze toto stado tak trochu aj vymodelovala nasa nedavna historia?Tento triler co tu zijeme od zamatoveho pucu?Vsetci ludia vedia,ze za minuleho zriadenia neboli ludia na seba az take hovada. Robili sa stranicke cistky,ale ma skor na mysli medziludske vztahy.
To je jedna vec.
Dalej chcem povedat ze mame tu tento material od hora az dole-to je fakt.
Ano,ludia bez vedomia su uzasne manipulovatelni.To je fakt,keby neboli,tak nie sme tam,kde sme, tak par ludi z vysokej politiky uz davno robi traktoristov.
To,ze su manipulovatelni a teraz este aj agresivnejsi si musi uvedomit kazdy,kto by chcel tento material tvarovat.Na to su ale ludia asi najcitlivejsi.A teraz Vam vyvetlim ,preco Tretia cesta Pana Vaskeho.
Tato idea nikoho netvaruje,kazdy samoze rozvijat podla chuti a schopnosti a povolania ake citi.Vaskeho cesta ale nikdy nedovoli hromadenie kapitalu u ziadnej z ovci,ktora by nevedel tento kapital pouzit na osoh vlastny a ostatnych ovci.Pretoze vazeny Oli63,jedno je pravda: su to ovce a znova zopakujem od hora az dole a ten kto by chcel viest toto stado,mu musi dat take pravidla,aby sa nudupali.Ja si to uvedomujem aj bez tohoto videa a si myslim,ze aj vy a aj pan Vasky co sa v ludoch skryva.Ale aby sme neboli celkom negativni a ,verim,ze dobry system ktory vytvori slobodne podmienky,ale s mantinelom pre negativne individua moze urobit s tychto oviec zase ludi.Preto VAskeho tretia cesta a slobodne media a vela kultury a umenia.ALe najprv pracu,chlieb ,strechu nad hlavou ,teplo a vzdelanie.
A to musia vytvorit pre tuto nevedomu masu ti,ktori su na tom aspon trochu lepsie a uz vobec nie individualisti s moznostou bezbreho kradnut.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (19:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sory,pre oli63 od bublinky


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2011-11-08  (20:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RatafakPlachta
to ONI nám vnucujú názor, že Marx patrí na ono smetisku. V skutočnosti tam patria ONI - s ich "neviditeľnou rukou trhu". Inak všimol si si, že s tou Klausovou neviditeľnou rukou sa tu už akosi pridlho nikto neoháňa? Nehľadá tú ruku náhodou Interpol?
Marx je rovnako aktuálny, ako pri svojom vzniku. Iba sme v r.1989 urobili čelom vzad, no a teraz sme ho zase stretli. Hallo, Karl, sme v tom prúsere zase!


Oli63 . wonukabe22   |   ip:88.212.36   |   2011-11-08  (21:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 anonym

Vykať si naozaj nepotrebujeme. Chcel som byť len slušný k dáme. Ale pozerám, že ty si DodloPremieňadlo. Toť vsjo.
K tej manipulácii. Ty si precitol ako? Kedy? Ale hlavne prečo? Čo bol spúšťací mechanizmus u teba? Rozmýšľa si pri tom alebo to šlo len tak? Aké si mal pri tom pocity? Po precitnutí si zmenil správanie voči okoliu?
A keď si na to vnútorne odpovieš myslím že obhajovať ľudí ktorí nechcú precitnúť je Sizyfovská práca. Vyhovárať sa na tie zhovadilé seriály a tlačenie kalerábov médiami donekonečna nejde. Tak prečo si si to uvedomil len ty, ja a ešte zopár ľudí?
Ide o to, že je nutné precitnúť. Zobudiť sa zo sna. A oni nechcú byť zobudení. Lebo zobudený musí používať rozum. A to bolí, to kur_va bolí. Je lepšie čakať ako sa to vyvinie.

K Vaskyho Tretej ceste. Žiadna zmena nie je možná bez pôsobenia sily. V tomto štádiu už určite nie. A nemyslím tým násilie. Myslím silu spoločne a jednotne uvažujúcich a nežistne pomáhajúcich si ľudí, ktorí majú cieľ. Nežistný cieľ zmeniť systém. Týto ľudia musia chápať a vedieť čo táto cha_zarská zberba robí. Musia byť jednotní. Musia mať cieľ. Musia chcieť zbaviť sa pút. A to už nehovorím, že musia ich mať prečítaných. Myslím historicky.
Keď sa ich zbavia, Tretia cesta je výborný návod ako vybudovať niečo nové a hodnotné.

Pevnosť sústavy prvkov je daná maximálnou pevnosťou najslabšieho prvku.


estejeden . rydeburi88   |   ip:85.248.57   |   2011-11-08  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mame schopnost rozpustit chemtrails a podla mna aj zmenit vsetko naco pomyslime, isto ma vysmejete , no radsej sa smejte ako si nadavajte a bojujte medzi sebou, radsej sa spojme...
trosku od temy ale o tomto sa tu nikde nepise tak to sem davam :)


http://goo.gl/3tyif


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-08  (22:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to prevtelovanieje nie z dovodu skryvania sa,casto mi neprechdzaju prispevky a ked zmenim na na anonym tak casto prejdu,pisem predsa nizsie,ze to je odomna a da sa to aj zistit,ze normalne nadvazujem.Tak este raz prepytujem prepacenie.
No u mna sa to odhrava intuiciou.Ja o veciach nepremyslam,vidim ich.Bolo mi jasne hned pri prevrate,ako to dopadne z toho dovodu,ze nemam iluzie o ludoch a nechyta sa ma davova psyhoza.V dobach zamatoveho pucu boli uz za mnou nejake roky cvicenia praktik pre ziskanie vedomia a toto krute poznanie o stave ludskeho vedomia si nesiem prakticky uz z doby predosleho systemu.Prebyvam medzi svetmi a zaroven ani v jednom.To mi umoznuje vidiet veci take ake naozaj su.
Takze uz pri prevrate ma nepostihli iluzie,ale priznam sa ze to co prislo vysoko prevysilo moje ocakavania v zlom.Pocity? Asi vies. Ked sa pozeras na ludi a vidis ich,vidic co su a vidis,co hraju, ze su.Beznadej,a nekonecna bolest z lutosti nad ludskou duchovnou slepotou a biedou,nad podlostou,sebadolezitostou,zakernostou,chamtivostou...Na druhej strane u vacsiny ludi su driemajuce aj tie kladne kvality.
Myslim si,ze kazdy ma urobit to co robit moze a ostatne treba prenechat vyssej moci.Bohu ak moze byt..

Jasne ze zmena nie je mozna bez posobenia nejakej sily a ta sila musi byt tvorena z idey za nieco a nie proti niecomu.Musi to byt sila odhodlanych za ideu kvality,po ktorej tuzi kazdy clovek,aj ked o tom nevie.Kazdy ma v sebe tuzbu po zazivani,peknote cinnosti,harmonii i lietani a dokonca risku-vyziev.To je vitalita normalneho cloveka,ci chce ,ci neche ma to v sebe.Prava tuzba cloveka je zazivat a nie mat.Tento klam a zamenu sposobili peniaze ako droga.Uplne zmenili myslenie ludi.Vsak tuzby po tychto kvalitach mame v roznej miere a roznej kombinacii.Sme rozdielni.Nechceme byt rovnaki.Preto Vaskeho tretia cesta.Ovplyvnuje len a len tok penazia a to tak,aby kolovali.A kazdy nech sa rozvija,kto ako vie a kto ako moze.
No,nejak sa mi to rozpisalo.

Kym budu media vlastnit ti co ich vlastnia,bude tazke plosne a presvedcivo ludi zoznamit s pravym stavom veci.Oli63 . wonukabe22   |   ip:88.212.36   |   2011-11-08  (22:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 bublinka

Ďakujem za odpoveď. Veľmi pekne si to napísala. Je z toho cítiť pokoj. Možno neuveríš, ale ten pocit pokoja, kľudu a rozvahy som pocítil. Ani neviem čo ďalej písať, lebo si to vyjadrila tak, ako by som to ja nevedel. Toto pohladilo moju dušu.
Prežíval som to nejak podobne, až nato, že nadšenie zmeny mi zastrelo rozum. Ale ten sa rozjasnil pri Dolejšího analýze.
Ináč s Vaskym som v kontakte. Sem tam si pokecáme. Je to zaujímavý človek.


banzai . conibepo8   |   ip:90.179.97   |   2011-11-08  (22:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Celej tehle taneček kolem Řecka jenom ukazuje, jak je Evropská unie na dvě věci. Jediný výhodný řešení pro státy by bylo, zrušit celej projekt EU a vrátit státům možnost mít vlastní měnu a rozhodovat se za sebe. Ale to je přesně to, co páni bankéři nechtějí ani slyšet. To by totiž bylo řešení výhodné pro státy, ale nebylo by to řešení výhodné pro ně. Takže budem plout dál vstříc neodvratnému ztroskotání.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:46.34.244   |   2011-11-09  (00:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prečo mám pocit,že bublinka je muž...?


nepodstatne . xivedusi44   |   ip:188.167.8   |   2011-11-09  (10:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  co z takychto peknych clankov ked vacsina ludi si povie ze su to somariny, prave som sa o tom presvedcil... a vacsina z nich si oci nikdy neotvori


gina . jasutiny28   |   ip:92.40.253   |   2011-11-09  (14:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...vyborny clanok a pravdivy....len doplnim....nastava cas,aby si ludstvo vytvorilo novu spolocnost,inak si nova spolocnost najde nas a to uz bude tragedia.....


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-09  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gina..
vsechno bude..
vidim ,ze ludia uz su nasiaknutí dobre..
ze vsetci hovoria to iste..
kazdy ocakava,to co ocakavat ma..

a ked to pride,,vsetci budu stastní a hura system moze zacat.

este treba kusocek vydrzat..Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-11-09  (15:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To bol slabý vtip, hlásna trúba armageddonu. Pamätaj, že večer tvoj celodenný výkon zhodnotíme...!


Chick . gusyhela76   |   ip:93.99.51.   |   2011-11-09  (15:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To bol slabý vtip, hlásna trúba armageddonu. Pamätaj, že večer tvoj celodenný výkon zhodnotíme...!
--------------------------------------------------------------------------------------------

Já ho ohodnotím už teď ! Je posedlý ďáblem , proto ty apokalyptické zvěsti . Normální člověk si udržuje optimismus a pohodu . ... :-))


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-09  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pankomikum..

musis trosku rozlisovat.
Ja chapem ,ze tvoja rozlisovacia schopnost je znizena v dosledku dlhodobeho vystavovania sa vysokym davkam jedu, v podobe nadmerneho pocuvania obustrovanych tretotriednych pesniciek, v podani navyzrelych a hormonami hnanych jednotlivcov,ktorí v zachvate zufalstva a mylnej predstavivosti ,spojenej s inteligencnym kvocientom rovnajucim sa zamrznutej file v lidli, si zaumienili vytvorit hudobny odpad,ktory takisto nachadza uplatnenie len u ludi z rovnakym osudom, v duchu prislovia, "vrana k vrane sada", no ked ozaj mas toto schopnost znizenu v dôsledku vyssie spominanych efektov, tak zavolaj maminu ,ktora by ti eventualne mohla v tomto poradit,a cas od casu by ta mohla naviest ,respektive upravit tvoje urychlene vnimanie a nasledne chybne vyhodnocovanie reality ,ktora sa okolo teba odohrava , vratane analyzovnia vyznamov tych ktorych prispevkov, a ich dôlezitosti , ci obsahu, lebo sa ti dost casto stava ,ze v zapale sutazivosti so mnou mas snahu a tendencie stavat sa do role akehosi analytika mojich prispevkov, bez akehokolvek pouzitia logiky(co chapem, kedze nou nedisponujes , takisto v dôsledku vyssie spominanych efektov) a povazujes prispevok za vtip,hoc to bolo len suche konstatovanie!!!

takze ,,nabuduce z maminou...
LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-11-09  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "snad kazda zmienka o Marxovi znamena v nasej spolocnosti onalepkovanie komunistom, bolsevikom a dalsimi nezmyslami"

a tak to má byť...


labo . xacajemu99   |   ip:78.99.134   |   2011-11-09  (20:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nikdy sa nič nezmeni pokial sa bude báť 100 ludi 10tich policajtov


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2011-11-10  (15:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jasne, prorocká ovečka, my všetci ti to veríme! :-DDD Pre takú jednoduchú ovečku je to totiž príliš súvislý a zložitý text. Opajcla si to, ako kopíruješ tie svoje rozprávkové predpovede. Vidím ti nielen do tej lebečnej dutiny, ale až do bachora. :-)


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-11-10  (16:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jasne truhlik,,
opajcol som to..
myslim ,ze jediny uder ktory mozes pouzit ,je ako vzdy v tvojom pripade naslepo drisnut nejaku kravinu ,aby si prekryl ,tvrdost zasadenej rany medzi rohy ,ktoru si vyssie uvedenym prispevkom odomna inkasoval!!

:-DDDDDDdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Jeme aby sme žili alebo žijeme aby sme jedli ?! 2. časť

Všetko čo potrebuješ vedieť o jedle...Stravovanie ako súčasť prevencie, prípadne liečby ochorení bol vždy diskutovaným momentom medzi odborníkmi a generoval desiatky často protirečiacich rád o tom, čo sa má jesť, s čím sa má jesť a dokonca v akom pomere. Cieľom tohto článku je objasniť isté mýty a dať ich do náležitého kontextu.


Poslucháč rádia SE o dlhovej kríze

Finančná kríza – čo si musíme neodkladne uvedomiť ...

BULLSHIT náš každodenný.

O co jde v Libyi?

Životná úroveň Československa v historickom ...

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Recenze: Nigel Farage - Flying Free


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3808 s