19. September 2019
    
Vyliečiť sa bez liekov - Dolezite.sk

Vyliečiť sa bez liekov


  2009-11-09  (16:47)  |  Zo sveta
  62% hlasovalo = 3  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Vyliečiť sa bez liekov

Prečo by mal človek platiť za lieky a ochudobňovať seba i štát, keď existujú oveľa lacnejšie a účinnejšie spôsoby liečby? Okrem toho mnohé lieky ponúkané farmakologickým priemyslom majú často nepriaznivé vedľajšie účinky, ktoré spôsobujú ďalšie ochorenia. „Liečba“ farmaceutickými produktmi, ktorá by sa dala nazvať v mnohých prípadoch skôr potláčaním dôsledkov choroby ako liečbou, je u mnohých chorôb neúčinná, alebo dokonca spôsobuje závislosť... A pritom existuje možnosť lacnej a účinnej liečby bez vedľajších účinkov.


Hovoríme o MMS, alebo dnes už skôr o MMS1 a MMS2 (o MMS2 sa dočítate ďalej).


MMS - „Miracle Mineral Supplement“, alebo „Zázračný minerálny doplnok“ v podstate nie je liek. MMS iba dodá vo väčšom množste telu tú istú účinnú látku, akú používa náš imunitný systém na zdolanie mnohých chorôb.


MMS teda nie je nič nové, ale je staré ako ľudstvo samo, lebo oxid uhličitý vytváraný aktivovaným MMS je onou účinnou látkou, akú produkuje imunitný systém prostredníctvom kyseliny chlórnej vylučovanej bielimi krvinkami. Imunitný systém používa oxid uhličitý ako najúčinnejší prostriedok na zbavenie sa opotrebovaných buniek a patogénov (baktérie, vírusy, pliesne a parazity). Jim Humble, ktorý MMS preparát vyvinul, ho prvý krát použil v Afrike pri liečení malárie. Imunitný systém posilnený MMS túto chorobu dokáže zlikvidovať v priebehu 4 - 10 hodín! A takéto vyliečenie stojí iba 5 centov.


Proti akým chorobám je MMS účinné


Na rýchle infekcie ako chrípka či rôzne zápaly účinkuje MMS takmer okamžite. MMS dokáže vyliečiť aj vtáčiu či prasačiu chrípku (POZOR, nie choroby vzniknuté z naočkovania vakcíny obsahujúcej okrem iných nebezpečných látok i nanočastice!) U dlhodobých chorôb dochádza k podstatnému zlepšeniu už v priebehu prvých dní užívania MMS, a mnohé „nevyliečiteľné“ choroby dokáže vyliečiť v priebehu 3 týždňov. Pomocou MMS je možné liečiť choroby ako: rakovina, malária, leukémia, astma, cukrovka, skleróza multiplex, AIDS, hepatitída (zápal pečene), suchoty, zápal pľúc, herpes (opar), zápal slepého čreva, reumatické zápaly, ďalej zlepšuje krvný obeh a umožňuje vyliečiť viac ako 90% známych ochorení. MMS znižuje tvorbu kŕčových žíl, normalizuje rytmus srdca, odstraňuje lupiny, zjemňuje pleť, a podľa toho, čo povedal Jim Humble a odborníci skúmajúci účinky MMS, môže predĺžiť ľudský život až o 20 rokov.


MSS2 je vhodné na vyliečenie všetkých chorôb, ktoré lieči aj MMS1. U ťažkých chorôb sa však osvedčila kombinácia MMS1 a MMS2, pomocou ktorej sa podarili vyliečiť aj tie najťažšie prípady nakazenia HIV vírusom a úžasné výsledky sú aj pri liečbe rakoviny.


Čo je MMS


MMS1 je jednoduchý preparát z chloritanu sodného (NaClO2, angl. Sodium chlorite) a aktivátora kyseliny citrónovej (C6H8O7). Chloritan sodný sa pridáva do zubných pást, ústnych vôd, roztokov na čistenie očných šošoviek, žuvačiek... alebo sa predáva vo forme tabliet na dezinfekciu vody pre kempárov a turistov. Oxid chloričitý vo forme plynu (ClO2, angl. Chlorine dioxide), ktorý aktivovaním chloritanu sodného vzniká, je známy ako prostriedok používaný pri úprave vody, dezinfekcii v zdravotníctve a potravinárskom priemysle. Kyselinu citrónovú, ktorá sa nachádza najmä v citrusových plodoch a používa sa v domácnostiach a potravinárstve napríklad na prípravu nápojov a konzerváciu, určite poznáte.


MMS2 je minerálna látka chlórnan vápenatý (Ca(ClO)2, angl. Calcium hypochlorite), ktorý sa používa na úpravu a dezinfekciu pitnej vody, ale i ošetrenie vody v plaveckých bazénoch. Chlórnan vápenatý sa po styku s vodou okamžite mení na kyselinu chlórnu, ktorá je práve tou účinnou obrannou látkou imunitného systému. MMS2 nie je potrebné aktivovať kyselinou citrónovou.


Ako funguje MMS


MMS likviduje patogény oxidáciou. Ión oxidu chloričitého pri styku s povrchom baktérie, vírusu či s infikovanej bunky okamžite doplní svoju elektrónovú väzbu z jej povrchu. Každý ión ClO2 môže odobrať z elektrónového obalu molekúl patogénov až 5 elektrónov, a tým preraziť otvor do ich bunečnej membrány. Pri použití MMS tak nehrozí problém ako u antibiotík, že pri dlhodobom pôsobení, počas ktorého sa antibiotiká snažia narušiť jadro patogénu, by mohli tieto nájsť účinný spôsob obrany a stať sa proti antibiotiku odolné. MMS narúša patogény okamžite pri prvom styku, teda si nemajú ako vytvoriť obranu.


MMS je účinné už pri nízkych koncentráciách. Pozostatkom chemickej reakcie v tele je chlorid sodný (NaCl, kuchynská soľ) a kyslík, ktorý sa stane súčasťou vody alebo kysličníka uhličitého (to, čo vydychujeme). Teda u MMS nemajú z čoho vzniknúť žiadne vedľajšie účinky. Atómy rozpadnutých molekúl patogénov sú rozptýlené a budú z tela vylúčené. Zdravé bunky pritom MMS vôbec neohrozuje, lebo oxidačný potenciál (E°) molekúl oxidu chloričitého (0,95V) je nižší ako oxidačný potenciál kyslíka (1,3V), ktorý telu neškodí. Rovnako tak neškodí ani črevnej flóre alebo iným užitočným mikroorganizmom. Všetko zdravé a silné teda zostáva uchránené a MMS ničí iba baktérie, vírusy, pliesne, parazity... teda všetko nezdravé.


Napriek tomu, že oxid chloričitý je jedným z najslabších oxidantov, je vďaka jeho schopnosti prijať do svojej molekulovej väzby až 5 elektrónov najúčinnejším známym ničiteľom patogénov. V porovnaní s ním silné oxidanty, ako napríklad ozón (2,07V) alebo peroxid vodíka (1,78V) dokážu prijať do svojej molekuly iba 2 elektróny. Napriek tomu, že okrem patogénov zabíjajú aj zdravé bunky a poškodzujú tkanivá, používajú sa v zdravotníctve dokonca aj intraverózne (vnútrožilne).


Poznámka: Oxid chloričitý je niečo úplne iné ako chlór. Pokiaľ oxid chloričitý rozptýli oxidáciou molekuly patogénov na jednotlivé atómy, chlór vytvára spolu s molekulami patogénov nové, často karciogénne alebo jedovaté zlúčeniny, ktoré môžu byť pre ľudský organizmus nebezpečnejšie ako patogény, ktoré zničí.


Prečo treba použiť MMS, keď si ho telo dokáže vyrobiť samo?


Imunitný systém ľudského tela je stavaný na ochranu tela v normálnych životných podmienkach, nie na boj proti chorobám dnešnej hektickej doby. Stres, chemikálie v potravinách i v ovzduší, ale hlavne bezduchý konzumný život a bezcitnosť zatemňuje ľudského ducha a otvára bránu chorobám, ktoré by inak nikdy nemohli vzniknúť. Preto je na boj proti súčasným ochoreniam potrebné dodať telu väčšie množstvo obrannej látky, ako si dokáže imunitný systém sám vyrobiť. Bežne kyselinu chlórnu vylučujú biele krvinky, konkrétne neutrofilné granulocyty, a dokážu tak zničiť jednotlivé infekcie v priebehu milisekúnd. Pri použití MMS je oxid chloričitý roznášaný rovnako ako kyslík červenými krvinkami.


Ako sa dá MMS užívať


Orálne (piť) ako tekutina


Do suchého pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množstvo aktivátoru – čerstvej citrónovej šťavy alebo 10% kyseliny citrónovej. Roztok sa premieša krúživým pohybom pohára a nechá 3 minúty stáť. Pohár sa potom doleje 1 - 2 dl vody alebo ovocnej šťavy. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, lebo vitamín C znižuje účinnosť roztoku. Vhodná je napríklad čistá jablková alebo šťava hroznová. Ak necháte MMS1 aktivovať trochu dlhšie (do 10 minút), alebo vypijete pohár doliaty vodou či šťavou neskôr (do hodiny), nemá to zásadný vplyv na účinnosť.


Množstvo dávky MMS1 sa líši podľa choroby, ale platí zásada, že treba začať vždy iba s jednou kvapkou MMS1 (+ 5 kvapiek aktivátoru) a dávku postupne po kvapke zvyšovať. U detí alebo veľmi chorých ľudí je dobré začať iba s polovičnou alebo štvrtinovou dávkou. Ak ste alergický na kyselinu citrónovú, je možné použiť na aktiváciu aj ocot (rovnaký počet kvapiek ako pri použití kyseliny citrónovej). Kvapkadlo strednej veľkosti sa dá zohnať v lekárni.


Každý uvoľnený ión oxidu uhličitého vydrží v tele najviac dve hodiny a jeho produkcia z aktivovaného MMS1 sa postupne znižuje, a po 12 hodinách úplne skončí. Preto je vhodné užívať MMS aspoň dvakrát denne. Počet užívaných kvapiek je dobré postupne zvyšovať až na 15 kvapiek dvakrát denne, v niektorých vážnych prípadoch i viac. Ak choroba neustupuje, znamená to, že neužívate dostatok MMS. U mnohých chorôb však bude stačiť dvakrát denne 6 kvapiek MMS1 (aktivovaných 30 kvapkami kyseliny citrónovej). Ak však chcete dosiahnuť úplne čistý stav bez patogénnych organizmov a ťažkých kovov v tele, je ideálne počas 7 dní užívať denne dávku 30 kvapiek MMS. Potom môžete MMS znížiť na 6 kvapiek 2 krát týždenne, prípadne, ak ste odstránili duchovnú príčinu vzniku choroby a ste zdravý, môžete MMS úplne vysadiť.


V užívaní MMS treba dbať na to, aby liečenie neprebiehalo príliš rýchlo, lebo telo potrebuje čas na vyplavenie jedov vyprodukovaných patogénmi a ich pozostatkov. Ako poznáte, že užívate viac MMS, ako je prečisťovacia schopnosť vášho organizmu? Telo začne vyplavovať zbytky patogénov radikálne a dostanete krátkodobo hnačku alebo budete zvracať. Nie je to síce nebezpečné, ale ani žiadúce. Vynechajte MMS na jeden deň a pokračujte so zníženou dávkou. Každý organizmus je v inom stave, a musíte preto sami nájsť množstvo MMS, ktoré bude pre vás vhodné. Pamätajte, že nevoľnosť sa môže dostaviť vždy iba keď MMS hubí viac baktérií a vírusov, ako zvláda váš vylučovací systém odstrániť z organizmu. Preto sa neponáhľajte. Počkajte, až sa odplaví časť toxínov z vášho tela a zosilnie váš imunitný systém, a až potom zvýšte dávku, aby ste odstránili vážnejšie choroby.


Ďaleko účinnejšie je užívať viac malých dávok niekoľko krát denne, ako dve väčšie dávky. Menej je niekedy viac. Pri 6 dávkach po 5 kvapiek počas dňa dosiahnete to isté množstvo, ako pri dvoch veľkých dávkach po 15 kvapiek. Precitlivelejší ľudia sa tak zbavia i problému spôsobeného chuťou a vôňou MMS. Tá sa dá inak sčasti eliminovať použitím ovocnej šťavy, alebo úplne odstrániť užívaním MMS v kapsuliach. Menšiu nevoľnosť inak pomôže odstrániť vypitie pohára vody, alebo pitie MMS hodinu po jedle, keď nie je žalúdok plný. Väčšiu nevoľnosť môžete utíšiť užitím vitamínu C, ktorý MMS neutralizuje.


Každá choroba vyžaduje pre účinnú liečbu trochu iné množstvá a časy užívania MMS. Napríklad pri akútnych ochoreniach sa doporučuje užívať MMS každú hodinu počas 12 hodín. Jednotlivé osvedčené protokoly pre rôzne choroby nájdete na internetových stránkach Jima Humbleho jimhumble.biz. Ak sa však budete riadiť tým, ako bude reagovať vaše telo a budete sledovať ako sa cítite, budete si môcť uspôsobiť užívanie MMS ideálne svojim momentálnym potrebám, čomu sa žiadny univerzálny protokol nevyrovná. Ak neviete anglicky, môžeme pre vás protokol pre konkrétnu chorobu preložiť. Napíšte nám na redakcia@poznanie.sk.


Orálne v želatínových tobolkách (kapsulách)


MMS1 sa pre užívanie v tobolkách pripravuje rovnako, ako keď sa pije, ale roztok chloritanu sodného sa kvapne priamo do kapsule a aktivuje sa rovnakým počtom kvapiek 50% kyseliny citrónovej (50% aktivátor vyrobíte zmiešaním rovnakého počtu zarovnaných lyžíc kyseliny citrónovej a vody). Ak chcete užiť väčšie množstvo, použite dve kapsule. Prázdne gélové kapsule (ideálna je veľkosť 0) sa dajú zohnať/objednať v lekárňach alebo priamo na slovenskej stránke, kde MMS predávajú: e-mms.sk Vo väčšom množstve sa dajú želatínové tobolky kúpiť tu (1000 ks za necelých 10 eur). Núdzovo si môžete kúpiť kapsule napr. s vitamínom C a vyprázdniť ich.


Kúpele


MMS je možné absorbovať aj priamo cez pokožku prostredníctvom kúpeľov. Výhodou je, že množstvo baktérií, ktoré sú na pokožke a pod jej povrchom, môže byť po zlikvidovaní vyplavených na povrch cez pokožku, a nemusíte tak zaťažovať organizmus ich vylučovaním krvou. Oxid chloričitý sa dostane kúpeľom aj do krvnej plazmy a svalovej hmoty. Kúpeľ je vhodný najmä pre tých, ktorí majú v tele príliš veľa patogénov a ich vylučovací systém nedokáže dostatočne rýchlo odplavovať pozostatky zničených patogénov, alebo pri kožných chorobách. Popri kúpeľoch je dobré súčasne pokračovať s užívaním MMS orálne (piť). U mnohých sa tým výrazne zvýši účinnosť liečby.


MMS pre kúpeľ vytvoríte z 30 kvapiek Chloritanu sodného a 2,5 čajovej lyžičky (150 kvapiek) citrónovej šťavy alebo kyseliny citrónovej, ktoré nakvapkáte do pohára. Obsah pohára krúživým pohybom zamiešajte, počkajte 3 minúty a vlejte do vane. Kúpeľ by mal trvať 20 – 30 minút. Na množstve vody veľmi nezáleží – množstvo vytvoreného ClO2 plynu sa tým nezmení. Do vane však nepridávajte šampón, mydlo, parfémy... a ani detské hračky. MMS nechajte pôsobiť na celé telo i vlasy. V polovici kúpeľa je dobré pridať horúcu vodu, aby bola teplota kúpeľa dostatočná. Teplá voda otvára póry pokožky a umožňuje MMS lepšie preniknúť do svalovej hmoty. Pokiaľ máte na pokožke otvorené rany, znížte dávku MMS na 20 kvapiek chloritanu sodného a 100 kvapiek (1,5 čajovej lyžičky) kyseliny citrónovej.


Aplikovanie MMS1 rozprašovačom


MMS ako sprej je vhodné použiť na popáleniny, rany, pohmoždeniny, ekzémy, infekcie, vyrážky, akné, vredy, psoriázu, rakovinu kože, pliesne na nohách a mnohé ďalšie kožné ochorenia.


Na prípravu MMS na popáleniny nepoužívajte aktivátor (kyselinu citrónovú), ale iba čistý 28% roztok chloritanu sodného. Popáleniny sa zahoja vďaka šetrnej dezinfekcii a neutralizovaniu kyslosti v okolí rán za 1/4 normálneho času hojenia. Ak nemáte rozprašovač (prázdny rozprašovač tvoriaci jemnú hmlu sa dá kúpiť v lekárni), môžete naliať MMS priamo na ranu a nechať pôsobiť 1 – 5 minút. Potom treba bezpodmienečne MMS spláchnuť z rany vodou. MMS ako sprej je možné použiť aj pri spálení slnkom. Používajte s odstupom jednej hodiny, až kým bolesť nezmizne. Zvyčajne by mala ustúpiť po dvoch použitiach. Pokožku vždy po aplikovaní MMS opláchnite vodou.


Pri kožných chorobách zmiešajte 20 kvapiek chloritanu sodného so 100 kvapkami ( 1,5 čajovej lyžičky) kyseliny citrónovej, krúživým pohybom premiešajte, nechajte stáť 3 minúty, dolejte pohár do polovice a vlejte do fľaše rozprašovača. Takto pripravený sprej môžete používať počas troch dní, potom je treba pripraviť nový roztok. Po nastriekaní na pokožku nechajte roztok vyschnúť, dosiahnete tak plný účinok. Pokiaľ by bol roztok pre vás stále silný, zrieďte ho vodou tak, aby ste dosiahli pre seba vhodnú koncentráciu.


MMS pri liečbe poranení na rozdiel od dezinfekčných prostriedkov, ako sú alkohol, peroxid vodíka či jód, nenarušuje tkanivo či zdravé bunky, a umožní vyliečiť ranu rýchlejšie a šetrnejšie.


Ako ďalšie radikálnejšie spôsoby môže byť MMS privedené do tela klystírom alebo aj intraverózne (vyžaduje skúseného doktora alebo sestru). V oboch prípadoch sa používa chloritan sodný aktivovaný kyselinou citrónovou ako zvyčajne v pomere 1:5.


Užívanie MMS2


MMS2 sa užíva v želatínových tobolkách veľkosti nula naplnených práškom. Pri užití kapsule je potrebné vypiť dva poháre vody. Ak si telo bude neskôr pýtať ďalší pohár, neváhajte mu ho poskytnúť. Pri užívaní MMS2 každé dve hodiny stačí použiť na ďalšie užitie už len jeden pohár vody. MMS2 neovplyvňuje užívanie iných liekov, a ani lieky neovplyvňujú účinnosť MMS2.


Kde sa dá zohnať chloritan sodný (MMS1)

a chlórnan vápenatý (MMS2)


MMS1: Chloritan sodný (NaClO2, angl. Sodium chlorite) môžete dostať v predajniach so zdravotníckymi potrebami, prípadne u distribútorov MMS. Chloritan sodný sa predáva v podobe vločiek alebo granúl zvyčajne v koncentrácii 80% (zvyšok tvorí najmä kuchynská soľ a iné stabilizačné zložky). 28% roztok MMS teda obsahuje v skutočnosti 22.4% chloritanu sodného.


28% roztok MMS1 sa pripravuje vsypaním 7 dielov chloritanu sodného do 18 dielov destilovanej vody (pomer 28 ku 72). Nikdy sa nesmie liať voda do chloritanu sodného, ale vždy iba chloritan sodný do destilovanej vody. Na vytvorenie roztoku sa musí použiť nekovová nádoba a destilovaná voda by mala mať teplotu 40 – 60 stupňov. Roztok sa po zamiešaní nechá stáť niekoľko hodín a po odstránení minerálov usadených na povrchu a na dne nádoby sa môže plniť do fliaš, najlepšie do sklenených. Tie sa dajú skladovať na chladnom tmavom mieste i niekoľko rokov. Pokiaľ si budete chcieť pripraviť roztok chloritanu sodného pre vlastné použitie sami, nerobte tak, pokiaľ si neprečítate inštrukcie o bezpečnosti práce s chloritanom sodným. Je zaradený medzi žieraviny a je v určitých podmienkach výbušný.


Aktivátor pre MMS1: Kyselina citrónová sa dá kúpiť v potravinách. 10% roztok aktivátora vyrobíte zmiešaním jedného dielu potravinárskej kyseliny citrónovej a 9 dielov vody (napr. 1 zarovnaná lyžica kyseliny citrónovej a 9 lyžíc vody). Ak užívate väčšie množstvo MMS, môžete si aktivátor pripraviť ako 50% roztok kyseliny citrónovej (1/2 voda, 1/2 kyselina citrónová) a používať rovnaký počet kvapiek MMS a aktivátora.


MMS2: Chlórnan vápenatý (angl. calcium hypochlorite, Ca(ClO)2) sa používa pri čistení vody v bazénoch určených na plávanie a predáva sa v obchodoch s prípravkami na čistenie bazénov ako rýchly čistič vody pod názvom „Chlór šok“ asi najmenej v 1 kg balení (dávka na vyliečenie menšej dediny) pod rôznymi výrobnými značkami a obsahuje od 45% do 100% chlórnanu vápenatého (Aquabela 95%, Laguna „modrý šíp“ 99%). Musí tam byť ale napísané, že obsahuje ako hlavnú látku chlórnan vápenatý. Jim Humble otestoval na sebe počas niekoľkých rokov všetky koncentrácie a každá fungovala. Na svojich webstránkach píše, že nie je problém, ak tieto prípravky obsahujú aj iné látky, lebo sú určené na použitie v plaveckých bazénoch, a teda nie sú jedovaté. Mnohé z nich sa používajú priamo v potravinách alebo v potravinárskom priemysle.


Na záver


Nezabúdajte prosím, že vyliečenie je darom, ktorý človeku pomáha postaviť sa na nohy a zosilnieť, aby mohol kráčať životom správne. Ak takto získané zdravie zneužijete, bolo by vám lepšie trpieť pod bremenom choroby, a snáď pod ním ešte vnútorne dozrieť a vyzdravieť na duchu.


SH
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
SH   |   ip:213.151.2   |   2009-11-09  (17:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin chcelo by to odstavce, dik


a_p   |   ip:95.105.18   |   2009-11-09  (17:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rad by som vyzval uzivetelov,aby tu zdelili svoje skusenosti s tymto pripravkom. dakujem


admin   |   ip:195.168.2   |   2009-11-09  (17:58)
  chce, nabuduce nech ich autor tam da.


Edgar   |   ip:85.216.17   |   2009-11-09  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Osobne som este neskusal, tento mesiac by som to chcel objednat, ale na tejto stranke je dost info od 'uzivatelov' : http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36
skart   |   ip:83.77.185   |   2009-11-09  (18:30)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  v každom prípade zaujímavý článok...len nedávno som sa zanietil do skúmania vecí okolo Koloidného striebra, ktoré podobne ako MMS, ničí vírusy, baktérie a plesňové ochorenia, a je aplikovateľné aj na zvieratách a rastlinách. Takže dobre vedieť...
tiež by ma ale zaújimali konkrétne skúsenosti...


SH   |   ip:213.151.2   |   2009-11-09  (18:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  detaily tu: http://www.e-mms.sk/ aj to predavaju, ale drahoooooo


oi   |   ip:85.135.16   |   2009-11-09  (18:36)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  liek na HIV? nezda sa mi


Martin   |   ip:195.168.5   |   2009-11-09  (18:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Otázka je, či to naozaj funguje alebo či je to len trik na ťahanie peňazí z ľudí.


Edgar   |   ip:85.216.17   |   2009-11-09  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ohladom koloidneho striebra a vitaminu C. Pred par dnami som zapasil s nejakym nachladnutim, mierne zvysena teplota, nadcha, bolest hrdla. Nasadil som najskor vitamin C vo vysokych davkach. Prve dva dni som uzival 1g vitaminu C cca kazde 3-4 hodiny. Nadchy som sa sice zbavil, ale zdravy som sa este necitil. Treti den som uzival 1g Cecka kazdu hodinu a na dalsi den som uz bol celkovo fit, bohuzial az na bolest hrdla, ktore sice ustupila na jednu polovicu hrdla, ale stale tam bola. Tento den som si uz vitamin C nedaval a na dalsi den som nasadil koloidne striebro - 4x denne 5g 10ppm. Rano po prebudeni bola bolest hrdla prec. Vitamin C by sa nemal kombinovat so striebrom, preto som to takto delil. Nabuduce, ked ma skoli nachladenie alebo chripka vyskusam cisto kuru so striebrom.


mirrik   |   ip:85.135.14   |   2009-11-09  (19:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  caute

no moja mama to pouzivala ale iba kratucko lebo jej z toho prislo zle a zvracala. Ano asi to je normalna reakcia ale ona sa uz neodvazila to pit dalej. Vravi ze to chuti ako savo, co sa ani necudujem kedze tam je chlor.
No osobne by som to asi vyskusal tiez ked bude treba


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-09  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Edgar: nikomu neberu jeho víru, já jsem stejné příznaky měla v sobotu (předevčírem), "nasadila" jsem si čaj s medem (domácím, od známého), citronem, horkou koupel a dnes jsem v pohodě :)


Edgar   |   ip:85.216.17   |   2009-11-09  (20:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara: ja som nemal priznaky, ale skutocne stavy. Cajikov s medom som pil cca 4 litre denne. Nehovorim, ze by to za par dni nepreslo aj bez Cecka a striebra, ale ak to chce clovek urychlit tak tieto veci funguju. Treba vyskusat, a ked to nezaberie potom kritizovat.
Mirrik: vracanie a hnacky su normalne priznaky, kedy sa telo zbavuje 'bordelu'. Ale je dobre znizit davku a pokracovat dalej...
Martin: leby to bol trik na tahanie penazi tak by to bolo v telke, v kazdej druhej reklame. O MMS som v telke nepocul ani omylom...


peter54   |   ip:78.141.71   |   2009-11-09  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   ako tento útok prežije črevná flora???? nevyhnutná súčasť procesu trávenia!!!! ale za pokus to stojí, lebo ohlasov na domovskej stránke je ozaj dosť


nula   |   ip:88.81.81.   |   2009-11-09  (22:03)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  musim se smat... MMS a ta pochoden o sireni dobra. "Jim Humble, ktorý MMS preparát vyvinul, ho prvý krát použil v Afrike pri liečení malárie. Imunitný systém posilnený MMS túto chorobu dokáže zlikvidovať v priebehu 4 - 10 hodín! A takéto vyliečenie stojí iba 5 centov." Tak 5 centu? Dobra, kdyby MMS byla tak zazracna smes jak se v PR clanku tvrdi, kdyby vsem zucastnenym dealerem slo o dobro a zdravi vsech jak tvrdi, proc to prodavaji za tezke penize? Jsou to stejni zmrdi jako farmalobby, jen v malem. Uvedomujete si to? Jste stejni vydridusi, stejny satanuv poter! Stejny parchanti obchodujici s nestestim druhych pro sve osobni bohatstvi. Je mi vas lito.


ANONYM   |   ip:82.193.97   |   2009-11-09  (22:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kup to nie cez Inet, zbytocne drahe. To je ich biznis, rovnako ako farmaceutcke firmy. Ziadnemu dilerovi cohokolvek nejde o nikoho ineho ako seba. Biznis


ANONYM   |   ip:82.193.97   |   2009-11-09  (22:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vitamin C pouzivam asi 10 rokov. Ked na mna nieco lezie dam si davku 5g C + 2-3 acylpyriny v rozpati asi 3 hodiny, a potom iba vitamin C az do vecera a pred spankom znovu 6-7g vitaminu C. Vacsinou staci prvy den. Chripku som nemal poslednych 10 rokov, ale stane sa ze chripkovy stav s teplotou mi po tejto kure prejde do silnej nadchy bez teploty, bez bolenia hlavy, iba z nosa tecie 2-3 dni. Cize zjem za prvy den 25-40g C. Druhy den som nepotreboval. Na chripkovy stav to stacilo prvy den.


bemo   |   ip:88.212.36   |   2009-11-09  (22:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V článku je niekoľko nepresností. MMS1 je uvádzaný ako Chlórnan sodný (NaClO2, angl. Chlorine Dioxide). Žiaľ, z tohoto tvrdenia je pravdivý len vzorec. Teda:
Chlórnan sodný - NaClO - angl. Sodium hypochlorite -
http://cs.wikipedia.org/wiki/Chlornan_sodn%C3%BD
známe aj ako savo alebo domestos - toto by som brať neodporúčal.
angl. Chlorine dioxide - ClO2 - Oxid chloričitý
http://cs.wikipedia.org/wiki/ClO2 - zase nie.
MMS2 teda je Chloritan sodný !!! - NaClO2 - angl. Sodium chlorite
http://cs.wikipedia.org/wiki/Chloritan_sodn%C3%BD


bemo   |   ip:88.212.36   |   2009-11-10  (00:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oprava - samozrejme že nie MMS2 ale MMS1


njustrit   |   ip:86.159.14   |   2009-11-10  (07:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nachlazeni? vhorke koupely popijet svarene vino- hehe 100-pro..ucinne.bolesti v hrdle?- teple pivo a krk tesne ovinout sali..nebo- caj uvareny s cibuli a lipou a medem


majkll   |   ip:85.13.78.   |   2009-11-10  (10:04)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  nula:

možná si zkuste první koupit knihu o MMS a až pak nadávat, že to je jen o tahání prachů z lidí..kdybyste ji četl, nikdy byste takovou kravinu nevypustil z pusy..NIKDO SI NEMUSÍ KUPOVAT HOTOVÉ MMS ZA "TĚŽKÉ" PENÍZE (a i kdyby - je pár set korun skutečně tak moc za vyléčení rakoviny????????) U PRODEJCŮ..v knize je kompletní návod na jeho DOMÁCÍ PŘÍPRAVU se všemi podrobnostmi..tj. každý člověk si může koupit suroviny sám a namíchat si to doma za nižší cenu..tj. v reálu může stát vyléčení malárie skutečně třeba pouhých 5 centů...

PS. nemám rád lidi, kteří něco šíleně zkritizujou, aniž by o tom věděli aspoň trochu víc..


neviem   |   ip:195.146.1   |   2009-11-10  (10:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to majkll:
A to kniha stoji tiez pat centov???skart   |   ip:85.3.165.   |   2009-11-10  (10:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  každý človek má iný imunitný systém...na každého zaberá niečo iné..napr. mne sa často stávalo, že nachladnutie mi prechádzalo do dosť nepríjemných a vystupňovaných stavov. V tých chvílach bohužial nezaberali ľudové metódy, tak keby som mal po ruke Koloidné striebro alebo MMS isto by som to vyskúšal. No našťastie odkedy som začal jesť veľa čerstvej zeleniny a ovocia, nebol som vôbec chorý, ani keď v domácnosti niekto dostal nádchu, neprešlo to na mna a posilnila sa mi imunita aj proti herpesu, s ktorým som mal približne každý polrok až štvrťrok problém.

avšak je dobré mať po ruke v ťažších prípadoch podobné roztoky ako MMS, C vitamin, prípadne to koloidne striebro. človek by sám mal poznať svoje reakcie tela. niekomu postačí horúci kúpeľ, čaj s medom, prípadne horúce pivo, niekto siahne po iných metódach.


qwer   |   ip:195.113.6   |   2009-11-10  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bemo:přesně. Má tam být anglicky sodium chlorite, v českém názvosloví pak chloritan sodný.
http://www.eurosarm.cz/chem_detail.php?ID=310603701000&;name=Chloritan_sodn%FD_roztok
... kdyby si někdo chtěl objednat cisternu:D


Beebee   |   ip:87.197.13   |   2009-11-10  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na margo tej domacej pripravy, kde sa da zohnat chloritan sodny? Normalne v predaji sa mi vidi ze nie.Beebee   |   ip:87.197.13   |   2009-11-10  (12:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A druha vec, ak je kniha skvela a vysvetluje problem, nema niekto na nu link? Da sa niekde stiahnut, alebo si ju trrba kupit?


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-10  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Než se pustíš do shánění chloritanu sodného, zjisti si o co jde, k čemu se používá a jaké má zdraví škodlivé účinky:
http://www.gartier.sk/e-mms/images/stories/mms/chloritan_sodny_roztok.pdfBeebee   |   ip:87.197.13   |   2009-11-10  (13:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viem. Viem o tom.Ale dakujem.:o)


gordon   |   ip:89.173.77   |   2009-11-10  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MMS je super. Klasika je ,že keď niekto predáva, hneď sa nájdu závistlivci. Asi by to mal rozposielať zadarmo. A čo DPH , tlač príručky,balné, poštovné, platby štátu, testy v lab., sklenné obaly,... Koloidné striebro je super.
Kamoš mi hovoril o jednom známom Francúzovi , ktorý sa vyliečil po nákaze v Nepále za tri dni.Vylieči, čo nevyliečia 3 druhy antibiotík za pol roka. Ideálne proti chrípke. Schopné lacnej veľkovýroby. Štát by ušetril stovky mil. na vakcínach. Vo svete známe desiatky rokov. V lekárni silne predražené. V ČR som videl 100 ml za 460 ČK , samozrejme z Švajčiarska. Skoro som myslel , že zle vidím.


jozo   |   ip:84.245.95   |   2009-11-10  (17:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mam taku otazku ludia mam velke problemy so zaludkom uz rok a chcel by som zacat uzivat tento pridavok mam to skusit pomohlo to niekomu kto ma problemy so zaludkom ???


poznaniesk   |   ip:84.203.38   |   2009-11-10  (17:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vďaka za postreh, chybu názvu pri preklade z angličtiny sme opravili a už je to správne.
http://www.poznanie.sk/prakticke/vyliecit-sa-bez-liekov.php


poznaniesk   |   ip:84.203.38   |   2009-11-10  (18:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MMS1:
Chloritan Sodný - Sodium chlorite - NaClO2

MMS2:
Chlórnan vápenatý - Calcium hypochlorite - Ca(ClO)2fufu   |   ip:95.105.15   |   2009-11-10  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jedzte cesnak + ovocie,zeleninu od domacich pestovatelov a nebudete mat problemy;)


skart   |   ip:83.77.26.   |   2009-11-10  (19:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja neviem, ale som trocha skeptický voči MMS, aj keď sa v článku píše, že telo si podobné látky samo vytvára, no stále je málo skúseností a ohlasov od užívateľov...
ale našiel som túto stránku, kde sa celkom MMS "ospevuje" a dá sa objednať aj za nie až tak prehnanú cenu...


skart   |   ip:83.77.26.   |   2009-11-10  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ešte pridám jeden link od uznávaného a rešpektovaného Damiana :
http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&;task=view&id=221&Itemid=42


wertexx   |   ip:213.151.2   |   2009-11-10  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to MMS už máme doma par mesiacov, skúsil som to aj ja a zvyšoval som dávky až do 14 kvapiek, to je už pekne nechutné, skúsil som to na prečistenie, ale kto vie čí to v niečom pomohlo, možno som mal pokračovať ďalej so zvyšovaním,
jozo vyskúšaj to, rozhodne ti to neuškodí, ale musím uznať vypiť tej tekutiny viac ako nejakých 16 kvapiek, nie to ešte 30 chce veľa odhodlania hh, a riadne to smrdí, ked to človek nechá dlhšie v pohári, tak to cíti v celom byte


Ivan   |   ip:95.102.50   |   2009-11-10  (19:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "MMS2 nie je potrebné aktivovať kyselinou citrónovou a dokáže vyprodukovať viac oxidu chloričitého ako chlórnan sodný."

Toto tvrdenie je blud. Tu je vzorec, z ktorého je patrné, že žiadny oxid chloričitý nevzniká , ale hydroxid vápenatý (hasené vápno).
Ca(ClO)2 +2H2O = 2xHClO + Ca(OH)2Peter   |   ip:84.203.38   |   2009-11-11  (01:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čo toto:
Ca(OCl)2 + H2O -> Ca^2+(aq) + 2OCl^-(aq) + H2O
?


otaznik   |   ip:217.6.58.   |   2009-11-11  (12:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vsetci, co odsudzuju bez vyskusania, by sa mohli nad svojou reakciou zamysliet.

moja skusenost: dostal som silnu chripku - pocas 3-4 hodin silne bolesti svalov, klbov, hlavy, oci plus unava... MMS som mal uz predtym, uzival som ho par dni len tak (dostavili sa hnacky i zvracania, dokonca malatnost a nesustredenost - priznaky silnej detoxikacie) a tak som si ho ihned nasadil. Bolo to na obed daneho dna, ked sa objavili silne priznaky chripky. Uzival som 2-4 kvapky kazde 2 hod okrem noci. Na druhy den rano mi nebolo nic - po 18 hod! - az na pachut v ustach.

Podobna skusenost s bolestami zaludka - tie prestavaju uz po jednej davke (2-3 kvapky plus x5 kvapiek aktivatora)

Takze: naskor skusit a az potom posudzovat. Podla mna: je to nieco, co sa najviac (z mne znamych a dostupnych preparatov) podoba na VSELIEK.

Dakujem vsetkych, co mi ho "poslali do cesty" a prajem ho tiez vsetkym.


a2a   |   ip:212.55.24   |   2009-11-11  (13:01)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Pre vsetkych co tu taraju o tom ako distributori MMS zarabaju. Flasticka MMS vyjde aj s postovnym nejakych 26,- EUR a jednemu zdravemu dospelemu vydrzi minimalne rok ak pocitam uzivanie 2x tyzdenne na prevenciu. To znamena ze denne vyjde uzivanie MMS na zavratnych 0,071 EUR, a ste zdravy. Osobne s tym mam skusenosti pretoze to uz viac ako pol roka mam. Neberiem udrziavaciu davku ale ak na mna nieco lezie dam si 5 kvapiek vecer pred spanim a na druhy den neviem ze mi nieco bolo. To ale nevysvetlujem pre tych ktory su skalopevne presvedceni o dokonalosti sucasnej alopatickej mediciny. Tym doporucujem zostat a nemenit svoje zvyky pretoze farmaceuticke spolocnosti to s nimi myslia len dobre a nezelaju si nic ine len mat vsade zdravych ludi. Zamysleli ste sa niekedy nad tou schizofreniou farmaceutov? Ako mozu chciet mat zdravych ludi ked bez chorych by nemali co zrat? Prave tito budu vzdy ako prvi bojovat proti comukolvek co dokaze naozaj liecit a navyse s minimalnymi nakladmi!


Tina   |   ip:195.91.55   |   2009-11-11  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravím,
má niekto z Vás skúsenosti s MMS a diabetom typu 1?
vopred vďaka


Beebee   |   ip:87.197.13   |   2009-11-11  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  100 mililitrov, cize 1 deciliter ti vydrzi jeden rok? Neviem to previest na kvapky, ale len odhadom sa mi to nezda realne.
Ale o inom som chcel. a2a, ak si si kupil balicek aj s knihou, aky dovod ti brani zavesit text knihy Jima Humbla v slovencine/cestine zavesit na web?
A nezacinaj s autorskymi pravami. Dakujem.


a2a   |   ip:212.55.24   |   2009-11-11  (15:09)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Beebee
Tvoj odhad vs moja vlastna skusenost, co je presnejsie. Ja tu nepotrebujem klamat ani neklamem a nemam ani ziadne financne zaujmy na MMS. Len som sem napisal svoje vlastne skusenosti a je mi uplne jedno ci im niekto veri alebo nie. A dovod preco to nezavesim na web nie su autorske prava Beebee. Mne sa jednoducho nechce za 1. skenovat celu knihu,2. kniha stovi myslim nejakych 8,- Eur, co je suma ktoru moze podla mojho subjektivneho nazoru obetovat kazdy. Samozrejme kazdemu kto si ju chcel precitat som ju pozical, v tom nevidim problem, vidim ho v niecom inom. Zopar diskuterov tu ma vyvinute kriticke myslenie na vysokej urovni ale len na veci/javy (doplnte co chcete) ktore su z druhej strany a nie z tej oficialnej. Zrazu tu tymto diskuterom pripada par Eur strasne vela za nieco co ich moze bud ochranit akebo rozsirit informacny obzor. Spocitajte si vsetci kolko Eur miniete za mesiac na veci ktore nepotrebujete. A verim ze najdete zopar zbytkovych eurokorun na to co vam moze v buducnosti k nezaplateniu pomoct. Je to len vasa volba.


Peter   |   ip:84.203.38   |   2009-11-11  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1 kvapka = cca 0.05 ml
1 ml = cca 20 kvapiek

100ml je teda asi 2.000 kvapiek.

Mnohí dealeri MMS vám predávajú fľaštičky, zarátajú náklady za prenájom priestorov, plat zamestnancov, balné, poštovné + daň. Ak si však kúpite látku a sami pripravíte MMS, výjde vás mnohonásobne lacnejšie.prrodaliei   |   ip:213.151.2   |   2009-11-11  (20:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre jozo:
na žalúdočné problémy je dobrý nesladený čaj z bylinky pamajorán obyčajný (oregano). Mal by sa dať kúpiť v lekárni, alebo v obchode - potraviny, ja si bylinku zbieram na horskej lúke počas leta, keď kvitne.


skart   |   ip:85.2.242.   |   2009-11-11  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozo:
alebo môže byť, že máš niečo s črevnou mikroflórou,tam by v každom prípade probiotické kultúry by ti len pomohli, a najmä ak sa rozhodneš užívať MMS či Koloidné striebro, keďže tieto zabíjajú aj zdraviu prospešné baktérie v črevách. Niektorý odporúčajú prípravok Probio fix, alebo si davaj šťavu z kvasenej kapusty (najlepšie nepasterizovanej), prípadne jogurty s probiotickou kultúrou, zakysanky a pod..


Beebee   |   ip:87.197.13   |   2009-11-12  (08:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a2a : 1.)Asi je to tym pocasim, ale nejak mi ta tvoja argumentacia nedchadza. Na jednej strane Jim a nasledovnici burcuju ake jednoduche,dostupne a lacne riesenie pre masy, sirte to, vyrabajte flasticky a sirte ich atd atd.... A potom po mne chce niekto 30 Euro? Nejde ani o vysku sumy ale o princip.
Nechce sa ti scanovat knihu? Pozicaj mi ju, scan bude trvat priblizne 20 minut....este by som pochopil cloveka, ktory ju prelozil do slovenciny, ze chce nejake bubaky, ale ak sa niekto hra na altruistu, nech info siri volne dalej. Dufam ze rozumies ako to myslim.

2)Zaujimave ze nikto nereagoval na otazku, kde sa da zohnat chloritan sodny....

Skor to vo mne budi dojem, ze kazdy co zainvestoval si povie(ako je krasnym slovenskym zvykom), ja som zaplatil, preco by som mal davat niekomu nieco zadarmo. Nech si kupia aj oni...

3)Tu vyssie clovek radi druhemu cloveku o bylinkach. Mohol tiez pouzit princip: posli mi 5 euro a dam ti navod. Alebo mi posli 15 a ja ti poslem rovno bylinky...

4)A rad by som este vedel ake su to "zbytkove" eurokoruny :o))

P.S. Len pre uplnost, neutocim na teba ani na nikoho, len sa snazim vysvetlit, preco sa pytam tak, ako sa pytam.


a2a   |   ip:212.55.24   |   2009-11-12  (09:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Beebee
o nicom Ta nepresviedcam. Ber moje informacie len ako moje informacie a naloz s nimi ako chces, je to Tvoje rozhodnutie a ja ho plne respektujem. Ale bol by som rad keby si neplietol do mojich dovodov preco to nezavesim na web ten pseudoargument o slovakoch ze ked som za to zaplatil ja zaplat aj Ty. O to mi nejde ale vobec. Jim Humble napisal tu knihu, vyvinul MMS, potom ju niekto prelozil, cize tito ludia si svoje na tom odpracovali a ja som tym padom rad zaplatil tych 33 eurokorun. Co je na tom? Boli to moje ecka a ja som ich posunul tam kam som bol a som presvedceny ze mali ist. Nikoho ani Teba nenahovaram aby si ho kupil, ale ja si osobne myslim ze tych par eciek si MMS aj kniha zasluzia. To je vsetko. Nazvy si moj postoj ako chces, mne je to naozaj jedno. Ja som tu len popisal moje skusenosti s MMS a viac tu nemam dovod nieco dalsie pridavat ani vysvetlovat.
P.S. MMS som posunul v mojom okoli uz 5tim ludom a knihu trom. Ak toto spravi kazdy tak z toho vznikne slusna retazova informacia, ktora sa mozno dostane aj po Teba.


Beebee   |   ip:87.197.13   |   2009-11-12  (10:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O.K.


Beebee   |   ip:87.197.13   |   2009-11-12  (10:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O.K.


SH   |   ip:213.151.2   |   2009-11-13  (01:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.cxc.sk/sauning/zdravie.htm

lacno, a ja to mam na skok 4km :)

uz testujeme :)


jaromal   |   ip:91.127.12   |   2009-11-15  (10:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako sa k tomu dostať, komu a na akú adresu mám napísať? Ďakujem


Libertas   |   ip:213.151.2   |   2009-11-15  (11:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moja poznámka k :Vyliečiť sa BEZ LIEKOV.
Je pravdou, že každý človek má iný imunitný systém a na každého zaberá niečo iné. Našťastie odkedy som začal jesť veľa zeleniny a ovocia (3 roky), nebývam chorý, výrazne sa mi posilnila imunita proti chorobám. Každý deň treba jesť ČERSTVÚ zeleninu ( nemá chýbať cesnak, cibuľa, paradajka, paprika – lepšie červená ) + ČERSTVÉ ovocie ( určite 1 banán denne, 1 kivi denne so šupkou ) + chlorellu pyrenoidosu (čistenie organizmu), v strave nesmú chýbať strukoviny (fazuľa, šošovica, atď) + oriešky (vlašské, slnečnicové jadierka, atď) + med a nebudete mať zdravotné problémy, behať za lekármi ! , pritom NEZABÚDAŤ NA POHYB. Ideálne je kupovať si zeleninu a ovocie od domácich pestovateľov. Verím, že pri zložitých zdravotných stavoch je správne mať po ruke (aspoň o nich vedieť !) spomínaný roztok MMS, prípadne Koloidné striebro. Každý človek by mal však sám poznať svoje reakcie tela, preto je ideálne sám sebe byť lekárom !!! Netreba sa dať OBLBOVAŤ očkovaním, brať antibiotiká, pri chrípke radšej aspoň tri dni vyležať, v tele sa nežiaduce účinky zo všetkých liekov ZBIERAJÚ, ZABÍJAJÚ a MRZAČIA organizmus !!!!! Nedodržiavať tieto rady v konečnom dôsledku znamená oslabovať svoj imunitný a nervový systém, čo sa skôr či neskôr jednoznačne prejaví v rôznych chorobách.McKiller   |   ip:188.112.1   |   2009-12-09  (10:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  <b>Wow, takze pite SAVO Original! To je 5% roztok natrium hyochloridu. Zriedením 1:4 dostanete aktualnu koncentraciu - 1,25%. Samozrejme, že to zničí všetky mikroorganizmy :D :D . </b>


DrHujer   |   ip:78.99.56.   |   2009-12-09  (10:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   "nie choroby vzniknuté z naočkovania vakcíny obsahujúcej okrem iných nebezpečných látok i nanočastice!"

Nanočastice čoho?

Tento článok je na hrane šírenia poplašenej správy a za hranou všeobecného ohrozenia a zdraveho rozumu....


WTF   |   ip:213.151.2   |   2009-12-09  (13:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto má čo znamenať? Zasa si niekto myslí, že ľudia sú úplní hlupáci. Vylieči rakovinu? AIDS? Astmu? Predĺži život o 20 rokov? A hodinky z vodotryskom náhodou neobsahuje? A instantné šťastie a bohatstvo (stačí pridať vodu)? Okrem toho, imunológiu sme v škole mali (študujem medicínu), ale že by imunitný systém používal ako hlavnú zložku oxid uhličitý, tak o tom teda neviem. Ale viem, že liečba bez vedľajších účinkov neexistuje. Naozaj nemám rád podvodníkov...


frgula   |   ip:88.81.79.   |   2009-12-15  (10:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro WTF-pro tvoji informaci MMS nepoužívá oxid uhličitý (nevím kde jsi to přečetl),ale MMS smíchaný s odpovídajícím množstvím 10% roztoku kyseliny citronové vytváří plyn, který se jmenuje Chlordioxid. Chlordioxid je látka s velmi silnými oxidačními účinky, tzv. akceptor elektronů.

Tedy - každá molekula Chlordioxidu se neustále snaží získat elektrony a doplnit tak svoji elektronovou strukturu.

Při styku bakteriálních buněk s chlordioxidem dochází k odtržení elektronu z bakteriální stěny čímž dojde k vytvoření praskliny a tím k narušení vnitřní rovnováhy buňky. Tímto porušením chlordioxid vnikne dovnitř mikroorganismu a naruší jeho metabolické funkce, na rozdíl od ostatních oxidačních činidel, které narušují jen povrch buňky. Reaguje s aminokyselinami, pozměňuje strukturu proteinů a tím i funkci enzymů, které řídí metabolické pochody v buňce.

Následně dochází k rychlému rozpadu patogenů. V lidském těle aktivovaný chlordioxid, namíchaný v přesném, poměru, reaguje pouze s patogenními mikroorganismy, které mají výrazně kyselejší povahu. Ničí spolehlivě bakterie, viry, plísně, rozpouští toxické látky v těle atd.Biker   |   ip:213.151.2   |   2010-01-04  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážení spoluobčania!Prečítal som si so záujmom reakcie na cenu MMS.Proste mnohí ľudia sú takí,že minú stovky eur za cigarety,alkohol,benzín do auta,za módne handry,dovolenky,za prípravky na chudnutie,atď.Ale na druhej strane sa im zdá nejakých 20 eur veľa a chcú,aby im niekto robil charitu.Proste my ľudia sme už takí-všeliakí.


freez   |   ip:188.123.1   |   2010-01-12  (22:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je mi naozaj velmi luto tych ludi ktory si tak skalopevne veria televizii, rozhlasu, a celkovo mediam, politikom a inym organizaciam, ktory nas len klamu a hovoria len to co sa im hodi, len to co chcu aby sme vedeli a to co mozme vediet, kde by boli ropne spolocnosti keby uz pred desiatimi rokmi boli automobili na alternativne zdroje podobne vykonom dnesnym autam, kde by boli farmaceuticke spolocnosti nebyt ludi stale chorych, kto sa najviac tesi z roznych epidemii, ako bola nedavno prasacia chripka? ludia spametajte sa uz konecne a prestante verit mediam, setci vas len klamu, vo farmaceutickom priemysle ako ked pridem s autom k mechanikovi s niecim pokazenym, jedno mi opravy ale druhe mi dokazi, aby mal stale zarobok, to je aj s liekmi, jedno liecia druhe narusuju, zacnite ludia mysliet rozumom a nebudte tak slepy a obmedzeny myslenim !! MMS je podla mna nieco co moze len pomoct a neh sa neozyvaju ludia ktory su tak inteligentny ze ich vedomosti spocivaju z toho co videli v nejakom bulvari


freez   |   ip:188.123.1   |   2010-01-12  (22:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a btw paci sa mi jedna veta, kto neochutnal ten nevie..tak neh ludia pisu ked budu vediet fakty a nie len sudit a pisat nazory a kritizovat, to vie kazdy


Rudolf   |   ip:93.111.14   |   2010-02-22  (22:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na svete to uz tak chodi - vzdy sa najdu veci, ktore si ziskaju svojich priaznivcov a zaroven aj svojich odporcov. Volam sa Rudolf a ten, kto sa bude chciet o mne dozvediet viac najde informacie na stranke shopwellness.eu. V ponuke e-shopu, ktory vediem s mojou partnerkou najdu zaujemci okrem mnohych inych veci aj MMS-kvapky podla J.H. MMS sme sa rozhodli dat do ponuky az na zaklade nasich vlastnych skusenosti s ucinkami kvapiek ako aj dokazov desiatok ludi, ktori sa dobrovolne na zaklade nasho doporucenia rozhodli MMS kvapky uzivat. Mame vlastne dokazy, ze MMS-kvapky su schopne poradit si beznymi znamymi chorobami ako napr.angina, chrypkou v priebehu 12 hodin...Takze pre tych, ktori maju potrebu inych ponizovat alebo sa druhym za ich presvedcenie vysmievat odkazujem len jedno : Jezis Kristus bol synom Bozim a predsa sa nasli taki, co ho ukrizovali....


Maro   |   ip:80.87.209   |   2010-02-26  (22:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chloritan sodný 25% roztok predáva firma Slovchema. Pozri www.slovchema.sk
problem je že minimalne odberové množstvo je 50 litrov. Cena je okolo 2 €/kg bez DPH.


lk   |   ip:195.91.79   |   2010-03-02  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a2a
Kde sa da kupit ta kniha za 8 euro ?


VitoGenovese   |   ip:95.102.20   |   2011-01-11  (18:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  o MMS bol jeden clanok v Plus 7 dni...zial nepamatam v akom cisle


sabavlad   |   ip:213.151.2   |   2011-02-23  (17:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potvrdzujem fantastickú účinnosť MMS, používam ho od mája 2009 a vyliečil som si Chlamídie pneumo, chrípky sa mi vyhýbajú, manželku som z vírusovej choroby (kašeľ, teploty) vyliečil za 3 dni keď už bola zúfalá z toho, že antibiotiká nezaberajú, ani infuzie,ani inhalácie a trvalo to tri týždne bez zlepšenia.


Viera   |   ip:178.40.13   |   2011-03-08  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok o MMS bol uverejnený v časopise Plus 7 dní, číslo 48/2010. Požičať si ho môžete napríklad v knižniciach.


sisi   |   ip:82.15.30.   |   2011-03-13  (18:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S MMS som vyliecila mojmu psikovi nador na labke,davala som mu obklady...a za 4dni bolo po nadore...


Maarko   |   ip:194.1.157   |   2011-05-07  (22:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobri den moj dedko ma problem z krcovimi zilami ma to velmi zle chcel bi som sa opitat ze ci bi ste mi dali link kde sa to da kupit a ci to pomoze dakujem !


Rudolf   |   ip:84.20.183   |   2011-07-09  (20:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som ten, s kym bol vedeni a uverejneny rozhovor v casopise Plus 7 dni . Informacie najdete na www.shopwellness.eu - aj na FB . Pekny den.


pipko   |   ip:195.91.10   |   2011-07-31  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Podľa mňa o kladných účinkoch MMS píšu len tí čo to predávajú. No a potom sa na nich zavesia "tí čo vedia pravdu o svete" a píšu svoje úvahy "ako by to bolo, keby...".
Nikde som nečítal serióznu správu, ktorú by zverejnil človek s titulom MUDr. /Žeby všetci lekári boli vstúpencami NWO?/. Ak o takejto serióznej správe viete dajte link rád sa poučím /ale nech to nepíše dealer MMS - taký čo si pred meno napíše MUDr./.


pipko   |   ip:195.91.10   |   2011-07-31  (15:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte jedna vec:
Na svete je vraj 8.000.000 /osem miliónov/ uživateľov MMS. Iné zdroje tvrdia že len 5 miliónov.

5.000.000 x 26€ = cca 130.000.000€ = 3.916.000.000,-Sk

Za obrat 4 miliardy korún sa oplatí motať chorím chudákom hlavu, či?

A ešte druhá vec:
Citujem článok: "Jim Humble, ktorý MMS preparát vyvinul, ho prvý krát použil v Afrike pri liečení malárie"
Humble je lekár alebo vedec?
Alebo nechtiac nalial chorému černochovi domestos a prišiel na objav, ktorý vŕta v hlave tisícom lekárov a vedcom?anon   |   ip:95.105.16   |   2011-09-02  (18:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   O kladných účinkoch môžu písať aj uživatelia ako ja, nekúpil som nič od distribútorov už v naporcovaných flaštičkách, ale som si musel kúpiť množstvá ktoré boli distribútori chemikálii ochotný predať a čo sa dá kúpiť v drogérii, to som kúpil tam. Používa to celá rodina bez žiadnych vedlajších účinkov. Sodík, draslík. chlór a mnoho dalších, životunebezpečných jedov je plná každá lekáreň, i lieky, ani naše telo sa bez nich nezaobíde. Ide len o správne množstvá, správne molekulárne väzby, vkaždom prípade v ľudskom tele sa vyskytujúce, čiže telu vlastné a telo ich pozná a vie s nimi zaobchádzať v prijateľných množstvách.To platí tak pre prudko jedovatý napr. sodík, alebo draslík, ktorý sa používa v smrtiacich injekciach pri popravách v USA. Toto platí aj pre chlór ktorý je veľmi prchavý a v tele podporuje mnoho metabolických premien, jeho nedostatok je fatálny a prebytok tak isto. ....


janulka . roxaryje45   |   ip:94.112.82   |   2011-11-14  (21:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  koriander znizuje prekyselenie zaludka,odporucam http://www.predajbylin.sk/koriander_plod_mlety/index.html


ghost . majiwofo56   |   ip:85.237.22   |   2011-12-09  (14:57)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Urad verejneho zdravotnictva SR ide tvrdo po takychto vyrobcoch a distributoroch ktory ponukaju MMS. Kto vie preco? :D
Takto to funguje na slovensku: http://www.uvzsr.sk/docs/info/hv/stanovisko_MMS.pdf
precitajte si najmä koniec.
Vraj je to nebezpecna latka, ha, ha, ha..... :D
Miznu aj internetove stranky ohladom MMS.
Je jesne ze sa farmaceuticke firmy citia byt ohrozene. Ide totiz o miliony eur! Bastardi!


otazka . wasidewu11   |   ip:193.58.19   |   2012-02-28  (16:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nepisem z umyslom tahat za slovicka, mienim MMS vyskusat, ale v clanku vidim protirecenie: "Do suchého pohára sa kvapne pripravený roztok chloritanu sodného a 5 násobné množstvo aktivátoru – čerstvej citrónovej šťavy alebo 10% kyseliny citrónovej. Roztok sa premieša krúživým pohybom pohára a nechá 3 minúty stáť. Pohár sa potom doleje 1 - 2 dl vody alebo ovocnej šťavy. Ovocná šťava by nemala byť citrusová alebo s obsahom kyseliny askorbovej E300, lebo vitamín C znižuje účinnosť roztoku."

...aktivator - citronova stava......a nasledne: ...stava by nemala byt citrusova.... citronova stava nieje teda citrusova stava? alebo zle som to pochopil? dakujem za odpoved


PeterTT . lavepywu63   |   ip:213.151.2   |   2012-03-09  (22:56)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  vyskusane, nastastie len na chripke, prva davka bola 3 kvapky, do 15 min. nastala ulava, druha davka o tri hodiny 4 kvapky, po hodine som uz nevedel ze som mal chripku. tak na zdravie a zelam pevne zdravie!


kex . qajukidu45   |   ip:217.12.51   |   2012-04-13  (23:35)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  odpoved pre "otazka" nie je to protirecenie, ale pri aktivacii dojde k zluceniu kyseliny citronovej (alebo citronovej stavy) a chloritanu - nasledne vznikne latka, ktora je ucinny oxidant a preto sa jej ucinnost znizuje pridanim tzv. antioxidantu. (Je preto lepsie pouzit vodu) Vsetko mas vysvetlene na stranke www.czmms.net Produkt naozaj funguje, mam ho odskusany. Napriek tomu este stale nie je ochota zo strany vacsiny lekarov toto pripustit, takze sa budu ohanat stanoviskom UVZSR. Upozornujem na neprijemny zapach a chut, toto sa da vylepsit novymi metodami pripravy (tzv. protokolmi). Postupy sa daju najst hlavne vo fore "u pramene" (CDS, alebo soda bikarbona). A doporucujem nepouzivat nalačno.


kex . qajukidu45   |   ip:217.12.51   |   2012-04-13  (23:51)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  A este jednareakcia pre "pipka". Vsimol som si tvoje utocne a pochybovacne prispevky. Navrhujem Ti este pred tym, ako budes nabuduce takto verejne vyjadrovat svoj postoj, skus si najst a precitat neskutocne mnozstvo nazorov, ktore k tejto teme existuju na internete. A potom si najdi pocty stranok, ktore to predavaju. A keby toto porovnanie nestacilo ako dokaz, tento pripravok sa da objednat za cenu cca 10 Eur za liter (da sa objednat aj taketo mnozstvo) - z neho pripravis davku pre polovicu mensieho mesta, alebo Ti to vydrzi dokonca zivota. Potom mozes zacat vedecky experimentovat, nemusi na ludoch, skus na zviratkach, je vela zverejnenych skusenosti, ze na nich to funguje tiez. Ihned si vylucis Placebo efekt a zaroven pomozes nejakemu zvieratku vo svojom okoli - pretoze narozdiel od liekov kupenych u veterinara, tento nema zatial ziadne zistene vedlajsie ucinky. Dopurucujem vsak pred aplikovanim, dobre nastudovat davkovanie a nezabudnut na to, ze psik alebo macicka, vazi vacsinou menej ako dospely clovek. (je preto potrebne patricne upravit aj mnozstvo aplikovaneho pripravku). Nasledne po vlastnych skusenostiach doporucujem podelit sa s nimi s ostatnymi a ver tomu, ze pomozes takymto pristupom omnoho viac ludom.


tlk . kesejove48   |   ip:85.216.24   |   2012-05-13  (09:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravim len sa chcem podelit z mojou skusenostou s MMS.

Mam potvrdenu bakterialnu infekciu. Vyzral som uz 4 ATB ale tie pomahali len ked som ich bral.Ked skoncil ucinok ATB hned sa problemy vratili. Tieto problemy sa somnou tahaju uz od decembra.

Rozhodol som sa teda vyskusat MMS. Dnes je to 4 den co to pouzivam a vysledok absolutne ziadny. Ziadne zlepsenie ziadne zhorsenie. akurat druhy den som mal hnacku tak som znizil davku a hnacka ustupila. Hnacka by mala byt znak ze to zabera.Osobne o tom pochybujem.

Mysim ze sa jedna o pekny odrb. Podla toho co sa pise kade tade na webe tak by som mal pocitovat aspom daku ulavu. Ale ja nepocitujem abslutne nic.

Akurat nechapem naco je cela ta kampan o zazracnom superlieku ked sa to da zohnat za par supov vydrzi to zatracene dlho takze mega bussines z toho nikdy nebude.

Niekto sa asi dobre zabava na tom jak vymyslel zivotaschopny mytus.Lubomra . tirynaxe17   |   ip:91.127.18   |   2012-07-21  (18:22)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  MMS som vyskúšala.Používam ho hlavne na čistenie v domácnosti.Za dobu čo ho používam som ušetrila cca 100€.Teraz by som rada zohnala len chloritan sodný lebo ostatné ešte mám.Má to veľa výhod:urychľuje hojenie,pohlcuje pachy.Stačí nastriekať sprejom umyvadlo,vaňu,WC,umyť dlážbu,vyčistiť nerezové plochy v kuchyni atd.už som čistila aj okná,koberec-kvalitný vlnený koberec a je to vynikajúce.Máme doma čisto s najmenšími možnými nákladmi.stačí vyleštiť povrch papierovou útierkou.


igofreeok . ruxyvafe58   |   ip:178.187.2   |   2012-09-01  (07:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stretnutie s pravdou začína tu : http://trueway.16mb.com


truewayon . vicalyhi9   |   ip:178.187.1   |   2012-09-04  (10:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Žijeme zo dňa na deň , v očakávaní apokalypsy , vo svete bez budúcnosti .
Ale je tu iný spôsob - http://trueroad.ru


anna . tusuqevu63   |   ip:194.1.157   |   2013-02-02  (18:50)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  s mms mam len tu najlepsiu skusenost.rada som ze mi mms pomohli objavit moji najblizsi.
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


ZPRÁVA Z VEŘEJNÉHO SLYŠENÍ O ODHALENÍ MIMOZEMSKÉ ...

Proč nejdu demonstrovat proti Monsantu.

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Jiří Krampol: Trilogie...

Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.5921 s