23. September 2019
    
Vynálezy umožňujúce získať energiu zadarmo - Dolezite.sk

Vynálezy umožňujúce získať energiu zadarmo


  2011-01-28  (11:00)  |  Zo sveta
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Vynálezy umožňujúce získať energiu zadarmo

Je známe, že v dobre chránených sejfoch spočíva veľa vynálezov, ktoré by mohli zmeniť svet,keby nešlo o peniaze.Je všeobecne známe, že pozemské zásoby uhlia, plynu, ropy sa vyčerpávajú. Predstavme si, že autá nebudú mat na čo jazdiť, fabriky prestanú vyrábať a elektrárne dodávať energiu. Keby sme boli bez elektriny čo len krátky čas, naša civilizácia by skolabovala, nastal by chaos a začal by boj o prežitie. Veď si len spomeňme, čo sa dialo v USA, keď počasie spôsobilo, že na pár dní boli celé oblasti bez elektriny...

Tempom, ktorým sa uberáme "vpred", sa však zakrátko môžeme skutočne dostať do situácie, akú opisuje Jeremy Leggett vo svojej knihe Nebezpečenstvo otepľovania Zeme, citujúc nemenovaných politikov USA. Objasňuje súčasný postoj tamojšej (a zrejme i svetovej) vládnucej garnitúry: "Vieme, že Zem je Titanik, ktorý sa potápa, a nedá sa to zvrátiť. Chceme preto tento čas stráviť ako cestujúci v pr vej triede:

Existujú však ľudia, ktorí sú presvedčení, že tomu možno zabrániť. Predsa vôbec nemusíme používať uhlie a ropu alebo atómovú energiu, ktorá, medzi nami, nám vôbec nepatrí do rúk. Svet, ktorý nás obklopuje, nám predsa poskytuje milióny kilowattov energie zadarmo. Treba ju iba vedieť skrotiť a náš život sa stane ľahším a lacnejším, vzduch bude čistejší a možnosti človeka - neobmedzené.

Je známe, že väčšina zariadení geniálneho vedca Nicolu Teslu zmizla hneď po jeho smrti. Keď totiž Tesla sám a opustený zomrel v roku 1943 v izbe hotela New Yorker na Manhattane, agenti FBI zabavili všetky dokumenty z jeho sejfu s odôvodnením, že by mohli obsahovať detailné informácie o tajnej zbrani... (Dnes má Nikola Tesla múzeum v Belehrade.) Bol to nepochybne prorok novej éry, ktorý však vždy tvrdil, že všetko poznanie sa k nemu dostáva v zábleskoch intuície. Lord Kelvin o ňom vyhlásil, že prispel k pokroku vedy o elektrine viac ako ktokoľvek iný.

Tesla na základe ním objaveného vírivého magnetického poľa skonštruoval generátor striedavého prúdu. Veľa sa hovorilo o Teslovom neznámom vynáleze-jednoduchom zariadení, ktoré by sa mohlo zaobísť bez kilometrov káblov a transformačných staníc. Energiu by čerpalo priamo z okolia. Bolo by možné ho namontovať v autách, domoch, lietadlách, fabrikách... Napriek tomu, že o tomto zariadení Tesla veľa hovoril, nenašlo sa stopy ani po ňom, ani po plánoch naň. Veci znalí sú presvedčení, že energia "zadarmo" by znamenala koniec veľkých baní, elektrární. lebo veď načo kupovať čosi, čo možno mat zadarmo? Hovorí sa, že Tesla sa vybral k prezidentovi jednej veľkej naftárskej firmy, mysliac si, že vynález ho zaujme. Prezident si zobral plány, poďakoval a tým sa to skončilo. Tak ako s "večnou" zápalkou, žiletkou a inými vynálezmi. Tentoraz však išloo čosi podstatne väčšie a významnejšie s ďalekosiahlymi následkami. Nezostalo však len pri Teslovi. Edwin V. Gray vynálezca z Los Angeles (záhadne zomrel v roku 1993), vytvoril revolučný elektromagnetický motor, ktorý dáva nádej na podstatné zlepšenie životných podmienok na svete. Jeho vynález znamená obrovský krok smerom k úžasným elektrárňam, o akých sme sa mohli dočítať iba v románoch science fiction. Preto si o ňom povieme nabudúce viac.

Zdá sa to byt neuveriteľné, ale vlády a veľké korporácie nikdy nepriali revolučným vynálezom, ktoré mohli zmeniť obraz sveta. Na vlastnej koži sa o tom presvedčil aj Angličan John Searl. Ako štrnásťročný skonštruoval zariadenie GES, ktoré sa skladá z troch prsteňov a medzi nimi sa pohybujúcich zvitkov. Po dodaní vstupného impulzu z dieselového motora začínajú prstene víriť a vytvárajú elektrickú energiu. Ako tvrdí sám vynálezca, je to perpetuum mobile. GES nepotrebuje žiadne palivo. Prototyp, ktorý skonštruoval, úspešne používa na elektrifikáciu svojho domu.

Zvedavosť priviedla vynálezcu k ďalšiemu prelomovému objavu. Zvýšil zaťaženie stroja, aby zistil, akú maximálnu silu môže získať. Vtedy sa stalo čosi zvláštne. Potom sa stroj odlepil od zeme a vzlietol smerom hore.

Searl tvrdí, že jeho generátor bude prelomový nielen v energetike, ale aj v doprave.

Navyše Searlov pohon spôsobuje ionizáciu vzduchu, pozitívne vplýva na prostredie a všetky živé bytosti. Roky experimentov ukázali, že, využijúc gravitačnú silu, možno sa veľmi rýchlo premiestňovať v strojoch. pripomínajúcich lietajúce taniere.Cesty do kozmu sa stanú faktom.

Televízia BBC začiatkom sedemdesiatych rokov prichádzala do Searlovho domu a filmovala experimenty so zariadeniami s gravitačným pohonom (bez posádok). Niekoľko z nich, ktoré Searl vysielal do kozmu, zrejme je stále na orbite Zeme. Keď výskumy vstúpili do prelomovej fázy, čo znamená, že Searl začal budovať kozmické vozidlo s posádkou, zavreli ho do väzenia. Anglická firma dodávajúca energiu ho obvinila z používania zariadení bez atestu. Priatelia mu napísali, že všetky jeho poznámky boli spálené, prototypy zničené alebo predané na súčiastky. Nevedno, kto to urobil. On sám bol presvedčený, že na tom mala záujem vláda. Energia zadarmo by zruinovala mocné koncerny i vládne inštitúcie. Napriek všetkému Searl pokračuje vo výskume, prednáša na univerzitách, publikuje svoje práce v špeciálnych časopisoch.Odmietaný vedec šlágrom

Nedávno som v súvislosti s etikou písal o významnom ruskom fyzikovi G. I. Šipovovi, ktorý hovorí, že vedomie má sídlo v srdci. Tento bývalý prednášateľ na Moskovskej univerzite takisto bojuje za lacnú energiu. Z práce ho uvoľnili, pretože študentom vysvetľoval svoju teóriu vákua. Teraz prednáša po celej Európe a univerzitné sály praskajú vo švíkoch. Záujem o jeho prednášky nemajú len študenti, ale aj významní vedci.

Šipov zaviedol pojem fyzikálneho vákua. Ide o priestor, v ktorom nielenže niet žiadnych molekúl, ale ani vede známych polí. Napriek tomu vákuum obsahuje obrovské množstvo energie, ktorá čaká na využitie. Vedec našiel aj praktické využitie svojej teórie. Postavil zariadenia, ktorých výkon predstavuje 300 až 500 percent. Konvenčná fyzika takúto možnosť nepripúšťa. No napriek tomu Šipovov domáci ohrievač odoberá jeden kilowatt elektrickej energie

a mení ju na štyri kilowatty tepelnej energie! Šipov skonštruoval rádioprijímač, umožňujúci okamžité odosielanie informácií na ľubovoľné vzdialenosti (jeden exemplár umiestnili v roku 1998 na palubu ruskej sondy letiacej na Mars). Tak ako Searl aj Šipov skonštruoval antigravitačné lietajúce stroje (prelet tohto stroja vysielala TV stanica Discovery). O Šipovove vynálezy má dnes veľký záujem ruský priemysel a armáda. Vedec sa však obáva, aby jeho vynálezy neboli zneužité, ak ako všetko, na čo človek duchovne nedorástol.


matus tajomstva.org
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
joplins   |   ip:94.191.24   |   2011-01-31  (11:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  opakujem to tu stale dookola..ide o moc a mocni a bohati vsetko zneuziju nato aby svoju moc upevnili..

vsetko kradnu a archivuju a ked sa im podati presadit svetovu vladu, znizia populaciu na 500 mil, povytahuju semena z ladovej banky na Spicbergoch, patenty a vynalezy vyrobia a spravia si tu svoj vlastny raj s par vladnucimi rodinami a 500 mil. otrokov.

toto je ich plan..no Bohuzial nekona sa..oni este netusia ,ze narazia na odpor...

a to dost silny...


NeniDolezite   |   ip:85.216.19   |   2011-01-31  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj ked neviem naco im tí "otroci" budu, ked budu mat stroje, ktore vsetko spravia... Su to velmi chori ludia, asi im ide len o to, mat nejake mensie mnozstvo ludi na nejakom uzemi, pod totalnou kontrolou ako domace zvieratka.


alfo   |   ip:195.146.1   |   2011-01-31  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  snad sa energia "zadarmo" raz dostane aj medzi obycajnych ludi...aj ked sa obavam ci by to nebolo v konecnom dosledku kontraproduktivne


zoli   |   ip:160.44.24   |   2011-01-31  (14:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nerozumiem jednej veci ked.ked tu chcu mat bankary raj na zemi tak nech postavia vesmirne lode alebo podporuju kolonizaciu inych planet ja velmi rad odtialto odidem a nech si tu ziju nadalej.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-01-31  (17:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MJ energie môže mať každý "zadarmo". len treba vstať a niečo pre to spraviť :-)odi   |   ip:212.158.1   |   2011-01-31  (19:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To DrHujer:

Jo to jo, ale clanek neni o tom, ze si na svojem pozemku zdarma pestujes stromy a pak je pokacis, nebo si u reky udelas malou vodni elektrarnu. Popravde ani to neni zdarma musis platit dan z pozemku atd.


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-02-01  (11:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taketo clanky mam rad.Zahadne osoby,udajne natocene veci atd.. Ziaden dokaz len vymysli - super


eros   |   ip:86.40.12.   |   2011-02-02  (01:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A zase tie vlady a korporacie - brzda rozvoja ludstva. Pustia medzi ludi iba to co uznaju za vhodne.
Oni sa spoliehaju na ich silu a moc, ktoru im davaju peniaze a korupcia. Zosmiesnia kazdeho.
Keby teraz prisiel aj Jezis Kristus, tak v skorumpovanych novinach a televiziach by ho zosmiesnili a ovce im uveria ! A toto je to frustrujuce, co mne zerie nervy az do kosti.

LUDSKA SPROSTOTA !

Niekedy si sam sebe hovorim, ze nech uz konecne s nami skoncuje ten Boh, ved taka sprosta haved ako ludia predsa nema vo vesmire obdobu. A my tu nadavame na potkany a podobne. Nesiahame im ani po "clenky" !


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-02-02  (13:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fyzika nepustí: Zadarmo je iba dobrá po papuli!


VVVVV   |   ip:195.68.23   |   2011-02-04  (07:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NeniDolezite
Pisal si ze naco im budu ti otroci ked budu mat stroje.
Myslis si ze odpoved nenajdes v sebe? Skus sa zamysliet...
1. Clovek je tvor spolocensky, (pojdem trochu do extremu) byt izolovany od ostatnych ludi len v "spolocnosti" strojov je pre cloveka jednoducho nepostacujuce. Takze byt obklopeny ludmi je, nazvyme to, ludska prirodzenost. Keby mu stacilo k spokojnosti par strojov bolo by to fajn.
2. Kazdy clovek je individualita, jedinecna bytost a nie klon (pekny priklad uvidis napr. vo filme ostrov - kde vsetci mali nalinkovane rovnake cinnosti kazdy den, rovnake oblecenie, striktne obmedzne spravanie...) to tak isto nie je prirodzene. Clovek sa chce lisit. Chce byt iny. Aby som ta uviedol do obrazu - bola by to pekna predstava, keby vsetci ludia boli dobri, zili by v mieri, harmonii, vsetci by si boli rovni (kazdy by mal dom, auto, atd. proste vsetko potrebne k naplneniu zivota), ale prave to je asi nemozne. Prave pre tu odlisnost, pre rozmanitost zivota, ktoru nemozes zatvorit, obmedzit a nutit ist len tvojim smerom (tymto teraz nechcem obhajovat vsetko to zlo, chamtivost a dalsie veci co sa stale deju okolo nas). Clovek je od malicka vychovany k rivalite (ciastocne su to mozno aj nejake instinkty alebo pudy pretrvavajuce po nasich predkoch) uz ako mali v skole supery so spoluziakmi o lepsie znamky, sport – neustale superenie s ostatnymi za jedinym cielom vyhrat a byt lepsi ako ostatny, Hitler, I. a II. Svetova vojna, nadradena rasa. Takychto a inych prikladov najdes v histori alebo aj vo svojom zivote urcite vela.
Ked to zosumarizujeme vidis ze clovek sa vlastne sprava uplne prirodzene a klasicky sebecky a chamtivo. A cela ta revolucia ludskeho myslenia, postupenie o dalsi level, take to duchovne naplnenie alebo povysenie je v podstate o tom zbavit sa „ludskeho spravania“ a spravat tak aby to bolo prospesne nielen sebe samemu ale hlavne vsetkym ostatnym, celemu ludstvu a potom pride aj ta zasluzena odmena.
Chybou je to, ze niektori sa akoby na truc spravaju tak pudovo ludsky a este aj pritvrdzuju. Povysili svoje ludske (niekedy som na pochybach ci su naozaj ludske) vlastnosti na zdegenerovane a chorobne prejavy svojej ubohej – rozumej chorej, mysle. V podstate si sami tvoria taky Olymp a seba vnimaju ako bohov. Totiz to nie je „umenim“ davat prikazy stroju, ktory je naprogramovany posluchat vykonavat nasu volu, ale to ked dokazes donutit (ci uz silou alebo lstou) k poslusnosti tolko ludi, z ktorich kazdy z nich ma svoju vlastnu volu a sam sa rozhoduje. To je ta moc, dosiahnut a podrobit si dalsie mysliace bytosti, ktore nepotrebuju aby niekto druhy za nich rozhodoval. Docielit aby vykonavali tvoju volu, aby prijali tvoje myslienky za svoje. Asi takto nejako to vnimaju. A kedze ako vsetci vidime sa im to aj dari, preco vystupovat z rozbehnuteho vlaku, ked uz ide? Uzavrety kruh.
Preto ked chceme nieco zmenit musime zacat kezdy najprv sami u seba, ale je to velmi obtiazne vzhladom na to, ze cloevek je cely zivot vychovavany a ovplyvnovany touto chorou spolocnoustou, tymto systemom. A pri prilis odlisnych zmenach sa stava akousi ciernou ovcou, ktora nezapada do bezneho stada, takze ostatne ovecky ju akosi nevedome vytlacaju na okraj...JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-02-04  (08:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VVVV
ten rozpor: Človek je individualita v. človek je spoločenský tvor /stádový/, riešia až biologické vedy, lebo psychológia a filozofia ti odpoveď nedajú. Asi 1/3 ľudí je skutočne tá súťažná, bojovná, aktívna... Zvyšok sa vezie. Je dokázané, že úplná väčšina organizmov sa stráni závažných zmien, radšej potichu trpia - smrádeček ale teplúčko. /J.Flégr: Zamrzlá evoluce./ Za komunistov bola väčšina ľudí vo svojom živle, iba menšia časť vyskakovala za "svoje práva". Pochopiteľne vstupovali do KSČ, aby svoje ambície presadili. Dnes majú zelenú. A my... my nemáme červenú. My ich nosíme na našich chrbtoch.


vratulo   |   ip:78.144.21   |   2011-02-06  (12:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Edwin Vincent Gray, Sr. -- 'Sparky'
(1925 - 1989)vratulo   |   ip:78.144.21   |   2011-02-06  (12:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Edwin V. Gray died at his shop in Sparks, Nevada, in April, 1989, under mysterious circumstances. He was 64 and in good health.madreteresa   |   ip:87.244.19   |   2011-02-06  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   ooo, suhlasim s prispevkami JA EROS - super vystizne,viac k tomu netreba dodat,bez komentara/ aj ja by som najradsej odletela kdesi ....kto sa chce zviest?????? a banditi nech si tu KOMANDUJU/


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-02-07  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keby som nebol viazaný, tak všetko predám a odídem na nejaký zastrčený grécky ostrov, kde žijú ľudia ešte tradične, aby som tých banditov nemusel ani vidieť. Mne je z tej slobody boháčov fakt na vracanie! Po r.89 je naša krajina prehradená neviditeľnými ostnáčmi súkromných záujmov.


Constantinno   |   ip:195.49.18   |   2011-02-07  (13:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre tých, čo sa venujú pomoci ľudstvu mám ponuku na podnikanie.som autorom patentov novejkonštrukcie samonosnej pneumatiky s intergrovanou protišmykovou konštrukciou, viac na 0903787307 alebo k.j.vika@szm.sk.
Každý investor sa stáva spolumajiteľom, podnikateľom.,,,,,,,


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-02-07  (16:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Constantinno
keby som mal peniaze, budem vyrábať malé vodné elektrárne určené pre pomaly tečúce toky bez potreby stavať priehrady, tiež som autorom patentu. Prišiel som aj na to, ako vyrábať teplú úžitkovú vodu pre domácnosti pomocou veternej energie - bez vrtulí. No a? Koho to dnes zaujíma?


vasava   |   ip:62.168.11   |   2011-02-11  (22:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA
Bolo by nejaké info o tom patente bez vrtulí?


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-02-12  (08:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vasava
to info mám v hlave. Už roky si hovorím: Až budem mať čas... Ale vďaka slobode a demokracii už 20 rokov nemám čas na nič.
Nedá sa s tým vyrábať elektrina, iba úžitkové teplo. Konštrukcia veľmi jednoduchá, preto lacná. Dosť som si zakladal na tej vodnej elektrárni - veď čo je skonštruované pre pomalé vodné toky? - ale patentový úrad chcel odo mňa stále len peniaze na nové "úpravy" projektu, takže som to vzdal. Kauza bola zverejnená v Literárnom týždenníku - ostala bez slovíčka odozvy... no veď koho na Slovensku zaujímajú také hlúposti, ako sú patenty?


abk   |   ip:88.80.226   |   2011-02-20  (23:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre "JA": o Tebe a Tebe podobných pojednáva kapitola z knihy Jiřího Wojnara Hlubina návratu s názvom "Co nás brzdí?". odcitujem Ti z nej len jednu vetu, ktorá hovorí za všetko: "Člověk odsouzený k průměrnosti dosáhne jen průměrného." ak totiž nemáš na nič viac, než len na to, veriť LEN A IBA výsledkom oficiálnej vedy, tak to si potom hlboko, hlboko podpriemerný. no ale to už je potom len a len Tvoja chyba ..


Dopamin   |   ip:195.91.10   |   2011-02-27  (01:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čo nas brzdi?Je to len strach ktory zadržiava vnutornu energiu ktoru mame všetci v sebe.Možem to nazvať aj bordelom v hlavach ktory sme za tie roky na zemi čo sme tu nahromadily.Nijaka ina prekažka neexistuje.Pardon je tam ešte smrť.Ale šak čo už potom už je to aj tak jedno :DDDDDdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

O odvodoch a superhrubej mzde

Medzinárodná poradenská sieť UHY nedávno zverejnila rebríček štátov, v ktorom hodnotila výšku odvodového zaťaženia. Zaujímala sa o výšku odvodov, ktoré musia firmy platiť za svojich zamestnancov. Pozorovaných bolo 25 štátov sveta.


Keď sa to stalo na Cypre, môže sa to stať aj u nás

Léčba konopím

Spoločenský a ekonomický systém v našej vlasti je ...

RUSKO MŮŽE CHTÍT VÝMĚNOU ZA VÝKUP Z DLUHŮ KYPERSK...

Co dál v Evropě: Kontrola kapitálu

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.6109 s