21. August 2019
    
Zásadné vyjadrenie ku katastrofe v Japonsku - Dolezite.sk

Zásadné vyjadrenie ku katastrofe v Japonsku


  2011-03-21  (19:06)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Zásadné vyjadrenie ku katastrofe v Japonsku

 

   Málokoho nechávajú tieto  udalosti ľahostajným a okrem mnohých otázok, ktoré si ľudia v tejto súvislosti kladú sa medzi nimi nachádza i otázka: Prečo? Prečo k takémuto niečomu dochádza? Nedalo by sa tomu zabrániť? Jestvuje vôbec nejaká uspokojivá odpoveď, ktorá by nám umožnila pochopiť skrytú podstatu podobných javov a ich skutočné príčiny a tým sa v budúcnosti vyvarovať, ak už aj nie materiálnych, tak aspoň obrovských obetí na ľudských životoch? Túto odpoveď by sme sa mali snažiť nástojčivo hľadať už len preto, aby sa podobné tragédie a utrpenie ľudí viac neopakovali. Prečo teda?

 

   Železný zákon, ktorý sa neustále a do bodky napĺňa  v samočinnom chode tohto univerza znie: Každej akcii zodpovedá primeraná reakcia! Alebo inak povedané: Čo kto zaseje, to aj zožne!

 

   Preto platí, že presne v takej miere, v akej ľudia ničia, utláčajú a drancujú prírodu, presne v rovnakej miere im to raz ona vráti naspäť. Prírodné katastrofy s veľkým množstvom obetí nie sú teda ničím iným, ako odpoveďou Matky prírody na zlé jednanie ľudí. Prostredníctvom nich sa nám snaží ukázať, že niečo nie je v poriadku a že ľudstvo by malo zmeniť svoje zmýšľanie  a jednanie.

 

   Ľudia však nechcú v prírodných katastrofách vidieť to, čím v skutočnosti sú. Nechcú v nich vidieť napomenutie a bolestivý impulz k nevyhnutnosti zmeny seba samých. Ľudia zostávajú slepí a hluchí!

 

   K týmto hluchým a slepým však znie volanie Matky prírody:

 

   „Zo mňa ste vyšli a obrátili ste sa proti mne. Ničíte vodu, vzduch i zem, utláčate a trápite zvieratá i rastliny. V skutočnosti ste však povinní brať na mňa ohľad a žiť so  mnou v súlade. V skutočnosti máme vzájomne spolu pôsobiť.

 

   Vy ste sa však obrátili proti mne preto, lebo sa ženiete za nesprávnymi hodnotami. Chcete iba mať, vlastniť a užívať si. Vaše chcenie je iba nízkeho druhu a vaše túžby sú zamerané iba na hmotné a na niečo, z môjho pohľadu tak absurdného ako peniaze.

 

   Človek má však usilovať a túžiť po niečom úplne inom! Má usilovať o dobro, čistotu a spravodlivosť. Má sa usilovať byť čoraz lepším človekom a potom sa mu  dostane všetkého, čo potrebuje. To sú pravé hodnoty, hodné vášho úsilia.

 

   Tieto nádherné, veľké a nehynúce hodnoty vám neustále pripomínam čistotou svojich zurčiacich vôd, sviežosťou ranného vzduchu, majestátnou nádherou hôr, nevinnosťou zvierať, krehkou krásou kvetov, hrejivým jasom slnka a zdravým zimným chladom. Stále sa vás ticho snažím nabádať k dobru a úcte ku všetkému, čo jestvuje okolo vás. A v nemalej miere aj k vďačnosti a úcte k Tomu, z ktorého rúk to všetko pochádza.

 

   Vy však nepočúvate môj tichý hlas, hlas Matky prírody. Nemáte na to čas, pretože sa ženiete za svojimi pomýlenými hodnotami a namiesto toho, aby ste brali ohľad nie len na mňa, ale i na ľudí okolo seba, namiesto toho ma iba ničíte a spôsobujete mi utrpenie.

 

   Dlho, veľmi dlho som toto všetko mlčky znášala  a trpezlivo čakala, že raz predsa len precitnete a spamätáte sa. Teraz však, keď pohár mojej trpezlivosti preteká sa budem musieť ku vám začať prihovárať inak. Pozdvihnem svoj hlas tak, aby ste ho už nedokázali prepočuť. Aby sa vás bytostne, i keď žiaľ aj bolestne dotýkal.

 

   Preto sa vám teraz prihovorím vo veternej smršti, v nekonečných požiaroch, v hukote zemetrasení a v ničivej skaze vodného živlu.

 

   Ja, Matka príroda budem a zostanem vždy silnejšia, ako ste vy. Zo mňa ste vyšli a musíte sa ma naučiť rešpektovať. Musíte sa naučiť úcte a láske nie len ku mne, ale i k sebe samým navzájom. Musíte obrátiť svoj pomýlený rebríček hodnôt. A to buď dobrovoľne sami od seba, alebo žiaľ nasilu a pod tlakom.

 

   Nechcem vám ubližovať a spôsobovať utrpenie. Avšak v sebaobrane vám teraz musím začať vracať presne to, čo mi vy samotní už dlho spôsobujete. Tým nastavujem zrkadlo vášmu vlastnému, zlému jednaniu. Tomu, akí naozaj ste. Pochopte to, uvedomte si to a zmeňte sa! Zmeňte sa k lepšiemu, aby na vás nemuseli dopadať ďalšie bolestivé rany z mojich rúk.“

 

   PS. V súvislosti s pôsobením Zákona „Čo kto zaseje, to aj zožne“ mi napadla jedna asociácia: Kedysi, bolo to už naozaj veľmi dávno, ma dosť pobúrila jedna informácia. Všetci vieme, že v Japonsku jedia ľudia paličkami a istého času tam vraj vládol trend jednorazových drevených paličiek. No a keďže Japonsko je bohatou krajinou a svoju prírodu sa snaží chrániť, kupovalo za týmto účelom lacné drevo z chudobných ázijských a latinskoamerických štátov. A nakoľko pre tieto chudobné krajiny išlo o jeden z mála možných a istých príjmov, vraj kvôli jednorazovým dreveným japonským paličkám boli vtedy vyrúbané doslova celé lesy.

 

   Príroda však nerozlišuje medzi pojmami moje a cudzie. Príroda je jeden jednoliaty celok a skôr, alebo neskôr každému vráti presne to, ako sa on sám ku nej chová.

 

   Týmto samozrejme nechcem tvrdiť, že k súčasnej katastrofe v Japonsku došlo práve z tohto dôvodu. To isto nie! Uvádzam to len ako určitú indíciu, umožňujúcu pochopenie hlbších súvislostí.

 

   http://kusvetlu.blog.cz/ v spolupráci s M.Š.


Milan Šupa
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
joplins   |   ip:78.156.21   |   2011-03-21  (19:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matka priroda je neosobna vec,, nema vedomie a nikoho neobvinuje ani nic nevyzaduje..
zem , skaly, moria , vuduch,, slnko ,mesiac, su veci ktore maju sluzit ludom a umoznit im zivot vo vesmire!!
Boh je ten co to stvoril a jemu sa treba zodpovedat.. a nie stromom..!!


333   |   ip:85.216.14   |   2011-03-21  (20:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ludkovia dneska asi okolo 20,5h som videl zaujimavu vec vybuchnut hviezdu,najpr svietila hviezda pak zablesk vacsie svetle svetielko a pak preslo do oranzveho a pak zhasla uplne.


444   |   ip:85.248.14   |   2011-03-21  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tomu hovorim stastie...ked si naozaj videl zanik hviezdy...ta hviezda zanikla uz velmi davno a ty si mal moznost to vidiet na vlastne oci...a nahodou by som to urcite nenazval


stanley7   |   ip:78.98.235   |   2011-03-21  (20:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins
...no teraz si fakt napísal blbosť...


stanley7   |   ip:78.98.235   |   2011-03-21  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333
ak je pravda čo si napísal, tak ti to závidím, to sa len tak nevidí.


444   |   ip:85.248.14   |   2011-03-21  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tomu hovorim stastie...ked si naozaj videl zanik hviezdy...ta hviezda zanikla uz velmi davno a ty si mal moznost to vidiet na vlastne oci...a nahodou by som to urcite nenazval


filip   |   ip:178.41.18   |   2011-03-21  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Šupa si určite aj o čiarach na oblohe po chemtrails myslí,že ich kreslí Pánbožko nám na výstrahu a nedopraje nám slniečka,lebo sa z nich tvoria oblaky.


joplins   |   ip:78.156.21   |   2011-03-21  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stanley 7 a preco??

myslis ze kamene a stromy maju svoju dusu a su spojene a bdeju nad ludstvom??

prestan pozerat tie hovadiny o Gayi a avataroch!!!


mkultra   |   ip:78.99.87.   |   2011-03-21  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na tomto článku ma najviac zaujal ten obrázok čo je k nemu. Článok je o zemetrasení v Japonsku, prečo je preňho použitý obrázok asteroidu padajúceho na Zem?
Vie zodpovedná osoba, ktorá tam dala ten obrázok vysvetliť svoju motiváciu? Úmysel? Prejav kolektívneho vedomia?
Ak viete čo je to predictive programming tak vás asi už zaujal vysoký výskyt výjavu "padol/padla z oblakov". Začínam mať pocit, že je toho nejak veľa.
Stále dookola ten istý motív. Niečo padne z neba na Zem. V polovičke katastrofických filmov padne nejaký šuter, v scifi filmoch padnú ET (napr.Skyline,Battle of LA a iné) v reklame na deodorant padnú nephilimovia iba v obrátenom garde. A príkladov je omnoho viac.
Dokonca je to už aj vo videoklipe Britney Spears - to už čo má znamenať! Prvých 20sekúnd klipu - Zem 2011 - šuter švác na Zem, nasleduje klasicky zlý pop a tanečný klip - absolútny nesúvis z prvými 20sekundami, pretože prvých 20sekúnd je predictive programming!
http://www.youtube.com/watch?v=-Edv8Onsrgg

No a potom tu máme NASA, ktorá robí veľké tajnosti okolo objektu C/2010 X1 zvanej tiež kométa Elenin - a nechcite vedieť koľko gigabajtov konšpirácií je na nete na tému kométa Elenin a rus Leonid Elenin. Veľa.


nen   |   ip:217.112.1   |   2011-03-21  (20:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pánbožko nám dopřává slniečka až moc. Dnes zadarmo 40 kWh : http://www.jakbydlet.cz/clanek/541_heat-pipe.aspx


nen   |   ip:217.112.1   |   2011-03-21  (20:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dnes to ohřálo 500 l bojler kolem 14 00 na +60 21. 03. 2011 18:42
, z počáteční teploty + 30, nechalo se to jet do + 70, pak se to přeplo na akumulační nádobu 1000 litrů, tu to ohřálo z + 30 na + 50. Tedy, že by to dodalo dnes 40 kWh tepla ? Zajímavé. A hlavně účinné.illuminatedBimbo   |   ip:178.40.67   |   2011-03-21  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vesmir-Priroda,voda,zem,ohen,vzduch maju plne vedomie,ale nemaju slobodnu volu.Clovek dnes moze z prirody vycitit uz len instinkty ktore v jeho tele priroda zakotvila.
Duch ktory ozivuje ludske telo ma slobodnu volu a preto moze posobit v prirode ako dominantny tvor ale nesmie prirodu urazat pretoze bytosti ktore formuju hmotu a prirodu mu nerozumia a uz ho nechapu...,teda vlastne clovek sa ocitne mimo pochopenia posobiacich sil prirody a univerza a prestava chapat zelezne zakony univerza.A Preto je aj tolko utrpenia!

Bytosti ktore formuju hmotu a prirodu je mozno vidiet len tym ludom ktory plne rozvinu moznosti svojej duchovnej podstaty,pretoze tieto bytosti disponuju nesmierne silnou a cistou energiou"ziarenim".Ten zvas kto tieto ziarenia plne vidi pozna a z velkou uctou snimi komunikuje,dobre vie ze na jeho ziadost pred nim voda,ohen a aj ten najnebezpecnejsi predator z velkej ucty okamzite ustupi!Ale moze tieto "zivly" vedome na pomoc aj kedykolvek privolat.joplins   |   ip:78.156.21   |   2011-03-21  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  iluminated bimbo..
to znamena ,ze Boh v biblii klamal ,ked hovoril aby si ludia nerobili ziadne modly z kamena a dreva,, ktore ani nehovoria, ani nepocuju ani necitia.. a ludia sa klanaju bezduchym klatom??

tak?:?? no pekne..
vidim,ze v poslednej dobe sa slovo Bozie prekruca coraz viac,,a miesa sa z vychodnymi demonskymi naukami..illuminatedBimbo   |   ip:178.40.67   |   2011-03-21  (21:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A to je len kvapka v mori ktoru clovek na svojej puti v zvieracom tele musi poznat a vediet pouzivat na prezitie a poznanie v pravych zakonoch univerza...
Cesta ludskeho ducha pokracuje este dalej a vyssie....nad prirodu,hmotu a vesmir.....


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-21  (21:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mkultra videl si tú novú reklamu na AXE?:)
http://www.youtube.com/watch?v=-J6ie2ZiCGI


zaseja   |   ip:95.102.63   |   2011-03-21  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A to vraj skutocna jadrova katastrofa este len pride...


neo   |   ip:217.112.1   |   2011-03-21  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jádrová katastrofa ? Kurňa, jádra z měruněk, nebo čeho ?


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-03-21  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  keby bolo zemetrasenie v japonsku len kvôli dreveným paličkám tak amerika kvôli svojmu spôsobu života je už dávno pod morom,rešpektujem zákony univerza ale toto ach jaj


DrHujer   |   ip:178.40.74   |   2011-03-21  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  USA nerešpektuje už dlhé generácie nič. A asi už ani sama seba. Kedy to zistia?


333   |   ip:85.216.14   |   2011-03-21  (22:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  444
a ako by si to ty nazval?333   |   ip:85.216.14   |   2011-03-21  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  444
kasli na otazku zle sem te pochopik sry:)333   |   ip:85.216.14   |   2011-03-21  (23:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stenly 7
je to pravda neklamem nemam dovod,a aj keby som mal tak neklamem.vacsinou


1lukas123   |   ip:85.216.14   |   2011-03-21  (23:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sry za OT ale poslite mi link na nejaku dobru stranku kde sa dozviem nieco o vyuzivani energii atd.. nieco podobne co sem hodil nen..


ja   |   ip:188.167.1   |   2011-03-22  (08:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1lukas123 tu mas najlepsi link
www.google.sk
staci sa pytat a on ti povie
dobra vec, skus to niekedy


1lukas123   |   ip:85.216.14   |   2011-03-22  (11:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hmm dik za radu. O tomto som vobec nevedel fakt dik


alfo   |   ip:195.146.1   |   2011-03-22  (11:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pekna uvaha, nasu planetu by sme si mali vazit a nie byt nadorom na jej tele. inak ju zahubime a seba s nou.


Brian   |   ip:87.197.12   |   2011-03-22  (12:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hm len problem je v samotnej otazke "preco?". Suhlasim s autorom, ze preto. Lenze ak sa skusite pytat ludi preco? Preco sa vsetko toto deje? Tak jeden povie, ze sa pod Japonskom zbiehaju tri litosfericke platne cico, druhy povie, ze katastrofy vzdy boli a budu a pod. Z toho mi doslo, ze ludia co nechcu vidiet pravdu, tak ju neuvidia nikdy.


Paa   |   ip:188.167.8   |   2011-03-22  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem, pripadá mi to, že podaktorí ľudia sú v hlbokej nevedomosti a z toho vznikajú rôzne bludy. Už milióny rokov sa zem pretvára a mení. Sopky boli, sú a budú, boli aj oveľa väčšie prírodné katastrofy, ako sú dnes, dokonca po jednej z nich to na zemi zdanlivo vyzeralo podobne, ako teraz na Venuši. Nebuďme naivní a nechlácholme sa rozprávkami o matičke zemi, pretože aj ľudia sú súčasťou zeme. Ľudia sa rodia a umierajú, v podstate sa od pradávna nič nezmenilo, ľudia sa vraždia pre svoje ciele, klamú a podvádzajú, milujú a nenávidia. Zmenila sa iba forma, v akej to prebieha, teda kulisy. Inak je všetko po starom, ako niekto múdry povedal, všetko to už raz bolo.... takže kde je začiatok a kde koniec???


joplins   |   ip:94.191.24   |   2011-03-22  (13:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  alfo... no a co..??

ale tych korun na ucte!!!


kbc   |   ip:91.127.46   |   2011-03-22  (13:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kanye west - runaway - full length, aspon zaciatok si pozrite :)


333   |   ip:85.216.14   |   2011-03-22  (18:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Paa
kde beries istotu ze ludia nezili v mieri a v pokoji a laske?len posledne tisic rocia sa spizdilia a su coraz horsi.


paa   |   ip:188.167.8   |   2011-03-22  (19:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre 333
Ohľadne života v pokoji a láske:
Hlavne v dobe kamennej žili v pokoji a láske, a aj v dobe ľadovej, určite aj neskôr počas krvavých nájazdov, keď bojovali o nové územia žili ľudia v pokoji a láske???
Archeologické nálezy dokázali, že častokrát mali zranenia, ktoré si určite sami nespôsobili...a to bolo tisíce rokov pred Kristom...
Poznáte román Utópia od Thomasa Mora? Ak nie tak si ho prečítajte. Na margo dneška: Budete prekvapený, ale toto je možno jedno z najpokojnejších období, aspoň posledných 60 rokov, keď je v Európe relatívny pokoj, v porovaní s dlhodobou históriou vojen, epidémií, drancovania a plienenia. Zrejme máte toho málo preštudovaného z histórie, dnes sa ľudia ťažko dostanú k dobrému čítaniu, leží totiž zapadnuté prachom v knižniciach, kam už takmer nik nechodí.


mikeborecek   |   ip:212.5.195   |   2011-03-23  (12:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To joplins: Nasuhlasim s tebou... myslim si, ze "zive" a "nezive" predmety /tak ich rozdelili ludia/ maju vsebe nieco "jemnohmotne" - nazvi si to "dusa".


feler   |   ip:92.52.19.   |   2011-03-24  (11:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravim, v clanku je pouzity citat Matky prirody. Moze nam autor objasnit zdroj, odkial citat ziskal? Dakujem.


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-03-24  (11:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdroj zamlčal, že citát zákona prírody si "matka prírody" požičala od Otca Stvorenia "matky prírody" z Biblie. Gataťanom 6:7 Nedejte se zavést na scestí: Bohu se nelze posmívat. Vždyť cokoli člověk rozsévá, to také sklidí... inými slovami Kazatela 12: 13 Všechno bylo vyslechnuto, [a] závěr věci je: Boj se [pravého] Boha a dodržuj jeho přikázání. To je totiž celý [závazek] člověka. 14 Vždyť [pravý] Bůh sám přivede dílo každého druhu na soud, pokud jde o každou utajenou věc, ať je dobrá, nebo špatná.


dodo   |   ip:213.151.2   |   2011-06-09  (12:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nostradamus povedal, že znamením konca bude veľká kométa. Nie to práve táto? Ježiš zasa povedal frizejom, že znamením im bude Jonáš, myslí sa tým tri dni a noci tmy. Nebude naša Zem prelietať chvostom práve tejto kométy? ELENIN = End Of Lenin, nemá byť komunizmus zničený na brehu Rýna?
PavolPijak   |   ip:212.81.19   |   2011-07-20  (16:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedávno som čítal knihu "Demokracia je principiálny omyl". Viem, že neveríte vlastným očiam, ako som aj ja neveril, keď som dostal túto knihu do rúk. Autor knihy Pavol Peter Kysucký tvrdí, že demokracia je degeneratívny systém a produkuje z dlhodobého hľadiska len zlo rovnako ako aj socializmus, ktorý všetci dobre poznáme. Autor obhajuje tržnú ekonomiku, ale tvrdí, že demokraciu (systém štátneho zriadenia) vymysleli a udržujú pri fungovaní vrstvy zlodejov a mafiánov, ktorí si vymysleli dobrý politický systém, za ktorým sa môžu skryť a za nič neručia. Však všetci vieme, že už Kaliňák, posledný minister vnútra tvrdil v televízii, že ich SMER je dobre fungujúca s.r.o. Je to jasné, SMER neručí za nič, je s ručením obmedzeným a je to dobre zarábajúca firma, zarábajúca peniaze z korupcie. Po každých voľbách nastúpia noví politici, podľa autora knihy noví zlodeji a nič sa nielenže nemení, ale zákonite sa musí zhoršovať. Hlavne v knihe sa tvrdí, že s demokratickým systémom sa nedá nič urobiť, pretože medzi absolútne bezcharakterných demagógov a zlodejov a mafiánov sa ľudia s charakterom nedostanú. Teda, čím je demokracia rozvinutejšia, tým menšia šanca na to, že tam budú aj charakterní politici. Nemôžu vydržať medzi zlodejmi. Súčasne som bol prekvapený, že rovnaké názory, že demokracia je zlodejský systém sú známe už viac ako 70 rokov od amerických teoretických ekonómov ao sú Ludwig von Mises, Murray N. Rothbard, ale aj nemecký ekonóm Hans Hermann Hoppe. V knihe na konci sa cituje nemecký ekonóm Hans Hermann Hope, ktorý tvrdí, že tým, že demokratickí politici nie sú za nič zodpovední, tak v skutočnosti ani nikdy neriešia žiadne problémy, o ktorých by aj vedeli, pretože z princípu fungovania demokratických vlád, kedy sú pri moci obmedzený čas, len možno jedno volebné obdobie, tak chcú nakradnúť čo najviac. A po nás potopa. Okamžite som si kúpil aj knihu od tohto nemeckého ekonóma a je to tam jasne popísané ešte ostrejšie. Tržná ekonomika s tým nemá nič spoločného. Naopak demokracia deformuje tržné prostredie a spôsobuje mu veľké škody. Ako hovorím, prečítajte si najskôr túto knihu a potom doporučujem kúpiť aj knihu od Hoppeho „Demokracie, anarchie a omyly ekonomie“, vyšla v nakladateľstve Liberární institut, Praha. Hoppeho kniha je v niektorých častiach dosť teoretická a kto nerozumie ekonomike, asi tým teoretickým dôkazom nebude rozumieť. P. P. Kysucký navrhuje aj riešenie, ktoré ekonomickí teoretici podľa mňa nenašli. Autor v knihe „Demokracia je principiálny omyl“ navrhuje nový štátny systém, ktorý sa má v budúcnosti presadiť proti súčasnému demokratickému. Súčasný systém štátneho zriadenia s tržnou ekonomikou v Číne mi to trochu pripomína. Mne sa to celkom pozdáva: Knihu je možné kúpiť v niektorých kníhkupectvách alebo priamo cez www.negativa.sk . Ale kniha nie je len o demokracii. Je to podstatne zaujímavejšie. Je tam toho veľa. Napíšte mi Váš názor na tieto knihy, ak si ich prečítate.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Perly z Talmudu

„Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“ – (Midrasch Talpioth 225)


Konec zlatého pokladu České republiky

ZERO - NULA 11.9.2001 (video)

Peníze jako dluh (video)

Proroctvá 2012 - video dokument

Galaktická rovina je husté gravitační pole.

Archív

Den bez lékaře, nákupů, médií

Národe český, je nejvyšší čas se sjednotit, neboť jedině v jednotě je naše síla, které dokáže něco trvale změnit! Národe český, Naší vlastí se šíří vztek, zoufalství a nedůvěra - konečně, můžeme si za to sami. Vláda nám ukazuje zdvižený prostředníček - pomož si občane sám!


Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Táto kríza je ako rakovina: je čas konať hneď

Hlinové vystúpenie v parlamente

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Stručne k Ládinovej smrti


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.1361 s