22. September 2019
    
Zbavte sa chorôb zažívacieho traktu - Dolezite.sk

Zbavte sa chorôb zažívacieho traktu


  2013-01-23  (19:59)  |  Zdravie
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Zbavte sa chorôb zažívacieho traktu

Pálenie záhy, žaludočné vredy, kŕče, časté a nepríjemné vetry, hnačky, sťažené prehĺtanie alebo bolesť pri prehĺtaní, zvratky sfarbené krvou ,stolica s prímesou krvi alebo s čiernym sfarbením, tzv. smolná, dýchavičnosť, závraty, bolesť vystreľujúca do hrdla a pleca.

 


Na začiatok si pomôžem lekárom zo Sme.


„Čo vlastne spôsobuje pálenie záhy? Aj keď toto rozšírené ochorenie môžu vyvolať rozličné podnety, najčastejšie ho spôsobuje spätné vtekanie žalúdočných kyselín do pažeráka, tzv. reflux.

Sučasťou žalúdočných štiav je kyselina chlorovodíková čiže žieravina, ktorá sa napríklad v priemyselnej výrobe používa na čistenie kovov. Kým žalúdok je potiahnutý sliznicou odolnou voči pôsobeniu tejto kyseliny, pažerák podobnú ochranu nemá. Prenikanie kyslého obsahu zo žalúdka do pažeráka preto v mnohých prípadoch sprevádza pálčivá bolesť, ktorá sa občas zamieňa dokonca s bolesťou pri infarkte.

K páleniu záhy najčastejšie dochádza pri chybných stravovacích návykoch. Nasledujúce rady vám pomôžu vyvarovať sa najväčších prehreškov páchaných na vlastnom žalúdku.”

Pokračujte v čitaní na Sme

http://primar.sme.sk/c/4116962/palenie-zahy.html


Článok je staršieho dátumu, rok 2004. Pokiaľ budete nasledovať pána primára tak sa problémov zo zažívacím traktom nezbavíte. Článok má jedinú svetlú výnimku, ked hovorí o pálivom korení chilli- cayenne. Pán primár má pravdu. Pálivé jedlá neškodia, naopak podporujú metabolizmus. Ak máte v žalúdku kyselinu používanú na čistenie kovov tak čo je proti tomu nejaký peper alebo cayenne. Rozpusťe cayenne vo vode a očistite tým kov.


Ale pán primár sa veľmi mýli v používaní antacidov. V žiadnom prípade nepoužívajte antacid, pokiaľ budete nasledovať moje rady.


V prvom rade si treba ozrejmiť čo máme v zažívacom trakte: HCL, fauna a flóra a enzýmy. Problémy nastanú vtedy, ak sa systém naruší napríklad antibiotikami. Ale hlavne. Produkcia enzýmov vekom klesá. Takže je potrebné si ich dopĺniť surovou zeleninou a obmedziť konzumáciu bielkovín ktoré spôsobujú problémy.


Skrátka. Dá sa to povedať tak, že kyselina v žalúdku nie je dostatočné silná alebo jej množstvo je nedostatočné na tráviace procesy. Trávenie trvá dĺhšie ako je normálne a objavujú sa problémy.


Ľudia s problémami tráviaceho ústrojenstva nepotrebujú potlačiť kyselinu antacidmi, ale obnoviť jej množstvo. Práve nedostatočná kyslosť- zásaditosť- v tráviacom trakte môže viesť k syndrómu prepúštania čriev.


Pomoc je veľmi rýchla a účinná. Zakúpte si Betaine Hydrochlorid s Pepsinom. Používajte dve 600 mg tabletky pred každým jedlom ktoré obsahuje proteíny.


http://www.naturalnews.com/033181_leaky_gut_syndrome_stomach_acid.html

http://www.naturalnews.com/037033_leaky_gut_syndrome_flora_microorganisms.html

O žalúdočnej kyseline je výborná kniha: Why Stomach Acid Is Good for You: Natural Relief from Heartburn, Indigestion, Reflux and GERD, autor Jonathan Wright.Ale to nie je koniec. Je tu jedna kvasinka ktorá vám môže robiť neskutočné problémy. Ženy ju poznajú. Volá sa Candida Albicans.


Candida je súčasťou nášho tela, napríklad v ústach. Ale ak antibiotikami narušite bilogickú rovnováhu tela tak hrozí ,že sa rozrastie práve candida, pretože stratí prirodzených nepriateľov. U ľudí s AIDS to môže byť smrtelný problém. Candida sa usadí v črevách a zmení sa na liehovar keď produkuje alkohol alebo iné toxíny premenou cukru a kvasiniek. Práve candida môže byť pŕičinou pálenia záhy, pretože práve ona spotrebúva žaludočnú kyselinu.


Príznakov infekcie candidou je veľa. Neustály pocit pĺného žálúdka, chuť na sladké a alkohol, priberanie na váhe, opuch tváre, alkoholický nos, dehydrácia a opuch členkov a rúk.


Stačí dať do googlu CANDIDA YEAST INFECTION, CANDIDA DIET


http://en.wikipedia.org/wiki/Candida_albicans


Na tejto stránke je skoro všetko

http://www.nationalcandidacenter.com/

A tu je test na candidu

http://www.nationalcandidacenter.com/candida-self-exams/


Diéta proti candide

http://www.thecandidadiet.com/whatiscandida.htm

http://www.aloepure5000.com/blog1/


Podľa tejto stránky má problémy s candidou 90% ľudí.

http://www.healthiertalk.com/top-10-candida-myths-1153


Boj s candidou nie je ľahký. V prvom rade. Keďže candidu živia uhľohydráty a kvasinky tak je logické, že nepriateľa nebudete živiť- totálne vylúčiť zo stravy cukry, škroby a pivo.


Kurací vývar a húspenina sú enzýmové bomby. Uvarte organickú sliepku, od slovenského gadža nie z obchodu, toxínov už máte v tele dosť, bez mŕkvy lebo tá je sladká, a pite len tú polievku namiesto vody. Aj vodu samozrejme. Mäso z tej polievky jedzte zo zeleninou a Betaine HCL s Pepsinom tak ako pri pálení záhy.


Medzi prírodné likvidátory candidy patrí pálivá paprika cayenne, oreganový olej, cesnak, koreň zázvoru.


Jediným probiotickým produktom na likvidáciu candidy je Threelac Probiotic. Výraba sa výlučne v Japonsku a jedná zo zložiek je priamym nepriateľom candidy- požiera ju. Prečitajte si recenzie na amazon.com. Nevýhodou je že tento produkt je drahý. Ak by ste náhodou kúpili Threelac, tak nenasledujte návod. Prvý týždeň používajte jeden sáčok na deň. Potom zvyšujte dávky.


Tieto recepty isto nepomôžu každému, ale stojí to za poukus.

 

 

 

 

 

 

 


Juraj Smrek
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2013-01-24  (12:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán primár sa nemýli. Antacidum je symptomatický liek na prekonanie obdobia, keď sa potrava spôsobovaná gastrointestinálny reflux strávi. Betaín HCL netreba kupovať, stačí zmeniť stravu. To je najlepší krok.


Xerox . dotymote09   |   ip:66.87.81.   |   2013-01-24  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Antacid potlaca priznaky neodstranuje problem co je typicke pre farmaceuticke spolocnosti, udrziavat ludi zavislych na ich vyrobkoch


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2013-01-24  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Betain HCl vyrábajú takisto farmaceutické firmy a príčinu neodstráni. A je drahší...


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-24  (13:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xerox, antacidum je aj kuchynska soda takze na tom farmafirmy nezbohatnu


napodobne . tepuliqo66   |   ip:217.73.20   |   2013-01-24  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  poznamky:

- jedno z najlepsich probiotik je bryndza je z potravin to najlpesie aj pre imunitu, vo vela mestach existuju stanky kde sa vozi cerstva a ovcia a jej cena je aj v hlavnom meste dokonca nizsia ako jednotkova cena len velmi vzdialeneho podobneho (nemenovaneho) vyrobku s mesacnou zarukou ktory pouzivam len v pripade ze nezozeniem bryndzu, dobra bezne predavana balena je aj osminka z "jednoty", "liptovska" balena osminka je citit ze je ako vysterilizovana/uvarena, obe su ale mix s kravskymi produktami nie cista ovcia vec

- pri mensich problemoch ze clovek nema schopnost dokonale spracovat niektore jedla vobec (keksy mi okamzite po zjedeni vytvoria az bolest v hrudi nejem ich uz roky aj z inych dovodov) a niektore ktore mu robia mensie problemy ale v zasade prospievaju je dobra mineralka s citronom medzi (vacsie mnozstvo medzi jedlami resp narano, mensie mnozstvo aj za jedlom), je to navyse vitamin, cisti to a pomaha udrziavat zasaditejsie porostredie, kolko pridavkov (aspartam a ine) je v tabletkovom vitamine C dnes sa uz cista tabletka vitC takmer neda zohnat uz aj tzv celakon je chemicka bomba, nehovoriac o tom ze jeho umela forma narano nema sancu prospiet tak ako citron vo vode

- kuchynska soda je namiesto citronu len uz pre akutne stavy ako crevna chripka ked sa pridruzi aby to nevyslo vsetko krkom, nie na denne uzivanie, ale kazdopadne lieky netreba na riesenie dlhodobych problemov

- ano mastnejsia polievka kuracia/hovadzia s chilli prospieva mnoshostranne aj proti kyslosti, paleniu zahy, ked ju clovek vypije okamzite citi ze sa mu polepsilo od ust az po creva, a maso z nej si rad zjem s cerstvou zeleninou a ovcim syromYanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-24  (15:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  takze citron pomaha udrziavat zasaditejsie prostredie v zaludku?

a kuchynska soda je namiesto citronu?

no co sa tu clovek nedozvie...tu sa ozaj schadza banda dementov


Krovak . kuralogo13   |   ip:195.146.1   |   2013-01-24  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dávať plošne takéto rady, za to by som ruky lámal. Ako správne hovorí DrHujer základ je zmeniť stravu.

Hovoriť o prírodnej liečbe pomocou chemického lieku je celkom zábavné. Nie že by som betaine testoval a chcel ho zhadzovať - fungovať môže.

"Pálenie záhy, žaludočné vredy, kŕče, časté a nepríjemné vetry, hnačky, sťažené prehĺtanie alebo bolesť pri prehĺtaní, zvratky sfarbené krvou ,stolica s prímesou krvi alebo s čiernym sfarbením, tzv. smolná, dýchavičnosť, závraty, bolesť vystreľujúca do hrdla a pleca."

príznaky z pohľadu TČM popisujú najmä horúčosť, v kontexte kandidy sa samozrejme bavíme aj o nadmernej vlhkosti, teda vlhkej horúčosti (vzaté spolu). Surová zelenina teda pochopiteľne bude prospievať, pretože je chladnej povahy. Zníženie príjmu bielkovín (teda najmä mäso) sú prevažne zahrievajúce a samozrejme podporujú "vlhkosť", takže vyradiť ich je tiež OK.
Problém surovej zeleniny je v stráviteľnosti. Rozhodne je lepšie tú zeleninu aspoň nechať trochu prejsť parou, podľa mňa najlepšie spraviť z nej polievku.
Isto neuškodí robiť si polievku z fazule mungo, piť čaj z ibiša, alebo slezu, púpavy, medovka tiež nie je na zahodenie...
Raňajky samozrejme teplé - ovsené vločky napríklad, pri tejto diagnóze by som sa napríklad nebál ich robiť aj s mliekom. Samozrejme podľa problému s kandidou ak by tam bola.
Samozrejme možností je veľa, psychika tiež hrá úlohu. Ako obvykle je základom sledovať sa čo príznaky zlepšuje a čo zhoršuje a riadiť sa tým.

Čo však určite nie (alebo aspoň minimum) sú pálivé jedlá - dráždiť pálivou vredy nie práve ideálne. Aj napríklad sklu HCl neublíži, ale HF sklo leptá.


napdpbne . qeqerita49   |   ip:217.73.20   |   2013-01-24  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.google.sk/#hl=sk&;tbo=d&site=&source=hp&q=citron+alkalicky

ked sa povie namiesto, treba dodat aj to ci sa provnava ucinok alebo nejake konretne parametre (napr PH, ph ma ale napriklad nezaujima (neviem ake ho ma citron nemeram ho), ked sa riadim ucinkom pripadne ucinkom v kombinacii s niecm inym)


napodobne . tepuliqo66   |   ip:217.73.20   |   2013-01-24  (15:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dodatok (citron som jedneho dna zacal uzivat previdelene aj ked som toto nevedel riadil som s ainstinktom, castokrat cloveka instinkt zavedie lepsou cestou ako meranie parametrov vsetkeho)

"Slovný pojem kyselinotvornosť alebo zásadotvornosť sa nezhoduje automaticky s chuťou potraviny. Napríklad citrón chutí silne kyslo a pritom je zásadotvorný, pretože jeho kyslosť spôsobujú organické kyseliny. Tie sa v procese metabolizmu premenia na oxid uhličitý, ktorý vydychujeme, takže prevládne reakcia zásaditých prvkov. Naopak, bielkoviny nemajú kyslú chuť, ale metabolicky sa premenia na aminokyseliny. Ak ich je nadbytok a nie sú využité na tvorbu telových bielkovín, odčerpávajú zásadité prvky na svoju neutralizáciu. Jednotlivé potraviny môžeme rozdeliť do dvoch základných skupín, na potraviny kyselinotvorné a zásadotvorné."napodobne . tepuliqo66   |   ip:217.73.20   |   2013-01-24  (16:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dovolim s este snad posledne doplnenie:

- citron: dlhodobe udrziavanie zasaditeho prostredia celeho organizmu plus odsledovany ucinok aj okmaziteho znizenia kyslosti (pocitu) v hornej casti zazivacieho ustrojenstva, ostatne ucinky pozitivne aj na creva resp kvoli vitamnu su bonus navyse

-soda: kratkodobe uzitie pri akutnom stave ked hrozi ze obsah zaludka vyjde krkom a snejsi (ako pri ctrone) subjektivny pocit ze sa znizil pocit kyslosti, soda teda je nevoo vylozene ako chemicka zasada sama sebe

-a na zaver dalsi "pripravok" - mineralka: uz aj bez citronu napomaha traveniu (mense mozstvo po jedle)diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Študentský experiment objavil, že v blízkosti wifi rúterov rastliny rásť nebudú


 - Študentský experiment objavil, že v blízkosti wifi rúterov rastliny rásť nebudú2013-05-30  (01:15)  |  Zdravie
Malý "záhradný" experiment dánskej deviatačky testuje efekt mobilného žiarenia na rastlinách. Jeho výsledky vás môžu prekvapiť.

Klamavá reklamní kampaň Angeliny Jolie ???!


2013-05-22  (17:54)  |  Zdravie
Jaké je skutečné pozadí kauzy Uříznutá ňadra Angeliny Jolie? Miliardový byznys s oklamanými ženami a s genovými patenty AUTOR: MIKE ADAMS ZDROJ: http://www.protiproud.cz/


PROČ ŽENY V ČÍNĚ neonemocní na rakovinu prsu


2013-05-22  (12:22)  |  Zdravie
Nevím o žádném Číňanovi, žijícím tradičním čínským životem, který by někdy použil kravské nebo jiné mléčné výrobky na nakrmení svých dětí. Tradice povoluje kojení ale nikdy ne používání mléčných produktů. Kulturní Číňané považují naši zaujatost mléčnými výrobky za velmi zvláštní. Vzpomínám si na pobavení velké delegace čínských vědců, krátce po skončení kulturní revoluce v osmdesátých letech.


John Virapen: Acylpyrín vás môže zabiť skôr, ako sa dostanete k dverám lekárne


2013-05-20  (15:29)  |  Zdravie
Len málokedy sa do prvej trojky bestsellerov dostane literatúra faktu od úplne neznámeho autora. Johnovi Virapenovi sa to podarilo, čim len dokázal, že téma, o ktorej sa rozhodol písať a zasvätiť jej život, je výsostne aktuálna a pre ľudí zaujímavá. Jeho bestseller Nežiaduci účinok: Smrť je šokujúcim priznaním bývalého riaditeľa farmaceutického priemyslu, ktoré odhaľuje zločiny páchané dennodenne v odvetí, ktoré by sa malo starať o zdravie ľudí. A keďže John Virapen bol hosťom na tohtoročnej Bibliotéke, niet divu, že som neodolal jedinečnej príležitosti spraviť s ním rozhovor.


Jak si zajistit 100% zdraví


2013-05-20  (14:34)  |  Zdravie
„Člověče, vzpamatuj se! Vyžeň všechny ty šamany, léčitele a duchy z hlavy, zapomeň na jejich moudra a běž na dovolenou!“


Zdravotní devatero


2013-05-19  (17:20)  |  Zdravie
Léčit nemoc je jako začít kopat studnu až když dostaneme žízeň.


14 LET STARÝ HAMBURGER Z MCDONALD’S VYPADÁ TÉMĚŘ JAKO ČERSTVÝ


2013-05-14  (10:00)  |  Zdravie
Víme dobře, že produkty rychlého občerstvení jsou plné syntetických chemikálií a že mají doslova devastující vliv na náš organismus. Nedávno objevený, „mumifikovaný“ hamburger z McDonald’s je však vizuálním důkazem toho, jak málo se takový frankesteinovský pokrm změní za 14 let.


Štúdia náhodne odhalila, že chemoterapia rakovinu ešte viac podporuje!


2013-05-09  (08:16)  |  Zdravie
Počas toho ako jedna skupina výskumníkov sledovala prečo sú nádorové bunky také odolné, dospeli k oveľa dôležitejšiemu zisteniu. Počas výskumov skupina objavila, že kým chemoterapia vo veľkej miere poškodzuje zdravé bunky, zároveň ich stimuluje na to, aby produkovali takú bielkovinu, ktorá predstavuje v podstate pohonnú hmotu pre rast nádorových buniek. Okrem toho sa nádor stáva ešte odolnejším voči ďalšej liečbe.


Za zdmi mlékárenského průmyslu (pravda nie je propaganda)


2013-05-04  (15:47)  |  Zdravie
„Holou pravdou je, že morální pravda je často extrémistická a musí být, protože když je nespravodlnost absolutní, pak se proti ní někdo musí postavit — absolutně.“ Tom Regan


Mámo, táto, přijel on – očkovací kamión!


2013-05-04  (13:00)  |  Zdravie
Očkovací kamión, akce, která má za cíl zvýšit prodej vakcíny proti klíšťové encefalitidě. Roadshow zavánějící porušením hned několika právních předpisů i principů humánní medicíny.


Ako som sa vyliečil


2013-05-02  (08:25)  |  Zdravie
Choroba ma kvárila 3 roky. Z času na čas mučivé bolesti, samovoľné intenzívne krvácanie a dennodenné vymieňanie obväzu. Navyše hnisavý výtok riadne zapáchal. Tri roky utrpenia pominuli. Ako? Bez lekárskej starostlivosti.


PROČ NEKUPOVAT BIO?


2013-04-19  (09:24)  |  Zdravie
My Češi jsme obzvláště opatrní. Vše zdravé okamžitě podezíráme a rovnou kritizujeme. Všichni víme, že biozemědělci postřikují v noci. A je nám jasné, že označení bio je na potravinách jen za účelem klamání naivních spotřebitelů. Co jsou naše nejčastější argumenty proti všemu, co je bio?


Proč pije člověk potravu pro telata?


2013-04-18  (16:39)  |  Zdravie
I když na nás reklamy na mléko a mléčné výrobky útočí ze všech stran, stále častěji můžeme slýchat informace, že pití mléka není zase až taková výhra, ba dokonce že může způsobit více škody než užitku. Pojďme se na tuto záležitost podívat a používat u toho zdravý selský rozum.


Veganství vede ke smrtelným chorobám


2013-04-14  (06:04)  |  Zdravie
Přísná vegetariánská dieta může být pro člověka životu nebezpečná. Odborníci tvrdí, že zvláště Indové dodržující extremní rostlinnou stravu mají v těle nadbytek homocysteinu. Tahle aminokyselina ve zvýšené koncentraci poškozuje výstelku cév, vede k ateroskleróze a také poruchám mozku. Takové choroby končívají často smrtí.


Kde sa berú a kam tečú príspevky Lige proti rakovine?


2013-04-12  (15:11)  |  Zdravie
Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna krásna modrá planéta. Vládli však na nej nenásytné farmaceutické koncerny. Nikto ich v láske príliš nemal. Ľudia totiž tušili, že u nich nie je všetko s kostolným poriadkom.


Odhoď narcis, kúp si jabko!


2013-04-12  (15:09)  |  Zdravie
Áno, Liga proti rakovine nelieči. Sú však nedeliteľnou súčasťou chorého systému a pomáhajú udržiavať jeho status quo. Toto je ich najväčším hriechom…


Rostlinné bílkoviny


2013-04-10  (12:20)  |  Zdravie
V tomto článku bych chtěl předložit některá fakta ohledně rostlinné bílkoviny. Tato fakta velkou měrou ovlivnila můj pohled na problematiku rostlinných bílkovin a můj jídelníček.


Tatarák i s tasemnicí


2013-04-09  (17:49)  |  Zdravie
O tom, že pojídání masa s sebou nese poměrně nemilá rizika, se může přesvědčit stále více lidí, kteří si v minulých dnech pochutnávali na tataráku a dalších masových "lahůdkách". Spolu s masem se totiž dostaly do jejich děla i zárodky tasemnice.


Zastavme ten smrteľný kolotoč!


2013-04-09  (15:18)  |  Zdravie
Proč zvířata geneticky manipulované plodiny odmítají nikdo neví, ale pokud je musí žrát laboratorní zvířata, nedopadá to dobře. A co na to člověk?


Báj o upíroch


2013-04-07  (19:56)  |  Zdravie
Veľa duchovných ľudí dnes hovorí, že my ako Slovania zohráme kľúčovú úlohu v nadchádzajúcich zmenách. Už sme však jednou zásadnou vecou prispeli, ani si to neuvedomujeme. Prispeli sme vedomosťou o tom, čo sa stalo. Dnes tieto báje vďaka ich príťažlivosti a vďaka médiám a pozná už hádam každý. Tieto príbehy obrazne opisujú, čo sa stalo. A opisujú hlavne to, ako z toho von. Dávajú riešenie.


6 ODSTRAŠUJÍCÍCH DOPADŮ TOXICKÉ CHEMIKÁLIE BPA V PLASTECH


2013-04-05  (09:47)  |  Zdravie
Bisfenol A, (BPA) je často používaná toxická chemikálie se schopností narušovat funkci hormonů. Můžeme ji najít v mnoha plastech, vnitřních obalech plechovek a dokonce i na amerických dolarech a účtenkách.


Byznys v bílých pláštích


2013-04-02  (21:15)  |  Zdravie
Tak opět další reportáž tentokrát odhalující špici tohoto ledovce jménem farmaceutika a její podvody a kšefty s lidskými životy i s zdravím. Vidíte zde jasné svědectví jak farmaceutických zástupců tak doktorů uplácených zájezdy dárky i hotovostí. Šokující realita, tak popřemýšlejte nejste náhodou také obětí tohoto monstrózního zvráceného byznysu ?


Výhody Syrové Stravy


2013-04-01  (10:52)  |  Zdravie
Otázkou není "Je to těžké?"... Otázkou je "Stojí to za to?" Změna mé stravy změnila celý můj život k lepšímu. Nikdy bych ani nečekala všechny ty pozitivní změny, které se staly mě a mé rodině.


Můj život na syrové stravě


2013-03-30  (14:56)  |  Zdravie
Mé rozjímání, ke kterému jsem se dostala díky syrové stravě :-) Jakmile pročistíme své tělo, přichází na řadu naše duše...


Lékaři: Veganství a další "zaručené" diety? Škodí zdraví!!!


2013-03-29  (07:05)  |  Zdravie
Jednostranné diety mohou podle lékařů poškodit zdraví, trvalé zhubnutí však nepřinesou.


CO OBSAHUJE SENDVIČ MCRIB OD MCDONALD’S: GMO PŘÍSADY, TOXICKÉ A ZAKÁZANÉ INGREDIENCE


2013-03-27  (12:46)  |  Zdravie
Sendvič McRib je na vrcholu oblíbenosti. Tisíce lidí zaplavují webové stránky, jako je „McRib locator“, aby si sendvičem McRib řetězce McDonald’s nacpali břicho.


Pozor na etikety i u ovoce a zeleniny


2013-03-27  (07:29)  |  Zdravie
Čtěte i etikety při koupi ovoce nebo zeleniny. I ovoce může obsahovat nebezpečná éčka, přidanou vodu nebo aspik.


Studie: Marihuana škodí hlavně mladým, může jim trvale snížit IQ


2013-03-23  (16:14)  |  Zdravie
Obecně především u mladých lidí převládá názor, že cannabis je neškodná droga a nenese žádná zdravotní rizika. Přitom právě tato skupina je jejím užíváním negativně ovlivněna.


ZDECHLINY V JÍDLE!


2013-03-22  (07:05)  |  Zdravie
Ještě ani neodezněla aféra s koňským masem vydávaným za hovězí, a už se nad námi ženou další černé mraky s daleko hrůznějšími potravinovými skandály, než jsme doposud v médiích zaznamenali. V polském masokombinátu přidávali údajně do klobás a jiných masných mletých výrobků, maso z uhynulých zvířat, což je absolutně smutný a hlavně nechutný případ, který vyvolává stále častější otazníky nad bezpečností současných potravin.


Léčba konopím


2013-03-21  (07:37)  |  Zdravie
Pokud se mocným tohoto našeho světa povede mne odhalit, já půjdu do vězení a z mojí dcery se opět stane křečemi zkroucená a bolestí řvoucí lidská troska


PŘÍRODNÍ ZABIJÁK RAKOVINY, KTERÝ JE 10 000X SILNĚJŠÍ NEŽ CHEMOTERAPIE


2013-03-18  (09:05)  |  Zdravie
Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Jelikož některé velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji. Takže když to teď víte, můžete pomoci kamarádovi v nouzi, když mu to sdělíte, nebo se občas sami napít šťávy anony jako prevenci. Chuť není konec konců špatná.


Konopné semínko je dokonalou potravinou


2013-03-14  (19:37)  |  Zdravie
Konopí patří mezi nejdokonalejší rostliny z hlediska výživy.


Ďaľšie zo zdravia...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Dalsi utok na slobodu?

Strelba v USA. Ide o dalsie spiknutie proti nasej slobode?


Efektivita hospodárenia so zdrojmi energie

Opice mění sex nejen za potravu, ale i za peníze

Budúcnosť komunikácie

Obete organizovaného kresťanstva

Loose Change 9/11: Americký převrat

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.2906 s