15. September 2019
    
Želám vám, aby vám Boh dal múdrosť ako nakladať s financiami tak, aby ste sa nestali starovekými otrokmi, či bezdomovcami vo vlastnej krajine - Dolezite.sk

Želám vám, aby vám Boh dal múdrosť ako nakladať s financiami tak, aby ste sa nestali starovekými otrokmi, či bezdomovcami vo vlastnej krajine


  2012-03-01  (10:16)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Želám vám, aby vám Boh dal múdrosť ako nakladať s financiami tak, aby ste sa nestali starovekými otrokmi, či bezdomovcami vo vlastnej krajine

Vážení súrodenci, priatelia a známi.


Nevenoval som sa politike mnoho rokov. Nikdy sa nezapájam do predvolebných bojov. Ale v súvislosti so súčasným dianím na Slovensku, mi nedá nepovedať, čo vidím a ako to chápem. Rozmýšľanie o daných veciach je na vás.

1 Predvolebná kampaň je jasne a vysoko profesionálne pripravená a prevádzaná tak, aby odchod starej garnitúry sa zdal byť spontánnym a aby sa zdalo, že noví neznámi lídri ktorí sa dostanú k moci, sú tam spontánne z vôle ľudu.

2 Táto kampaň, je finančne tak drahá, ako ešte na Slovensku žiadna doteraz nebola. A to sa bavíme o peniazoch, ktoré sú vyššie, ako vykazované zisky podnikov na Slovensku. Serióznym slovenským spôsobom by teda žiadna strana nedokázala zhromaždiť ani zlomok ceny, ktorú ich kampaň stála. Platená je zo zahraničia. Používané sú v nej politické technológie, ktoré sa považujú za najlepšie na svete. Logický výstup je, že tí ktorí do nej investovali, musia získať mnohonásobne viac peňazí naspäť. Ale v podobe reálneho majetku. Teda, musí sa im to oplatiť. Musí z toho vzísť niečo, čo bude dávať zisky do zahraničia omnoho dlhšie, ako 4 roky.

3 Ako sa tak pozerám po reálnych majetkoch, ktoré ešte ostávajú na Slovensku v slovenských rukách ostáva už iba jediný tak obrovský objem majetku. A to sú súkromné pozemky. Predpokladám, že to znamená úlohu pre novú "vládnúcu garnitúru" nastaviť legislatívu tak, aby aj za malý dlh občan na slovensku mohol prísť o pozemky svojich predkov. A následne, aby zahraničná banka (čisto slovenské reálne neexistujú) mohla tento pozemok predať akémukoľvek zahraničnému subjektu. Vo veľkej miere sú tieto možnosti dnes už predpripravené.

4 Dovoľujem si vás teda poprosiť, aby ste si zachovali slobodu tým, že si nebudete zbytočne požičiavať peniaze a žiť si nad pomery. Nezabudnite, že to, čo sa dnes zdá ako výhodný úver, ktorý dokážeme dlhodobo splácať sa cez noc môže stať vašom nočnou morou. Nadchádza doba, kedy mať málo bez dlhov je viac, ako mať dlhy a "majetok". "Prejedať" majetok predkov nikdy nebolo rozumné. Zadlžený človek, ktorému hrozí neschopnosť splácať, je človek s nedostatkom času a mozgovej kapacity na riešenie vážnych a hlbokých vecí svojho života. Je to človek naháňajúci sa za číslami, ktoré principiálne ovláda niekto iný. Zadlžený človek je ochotný pod týmto tlakom posúvať hranice svojich hodnôt, aj postojov. V staroveku sa takýmto ľuďom vravelo "otrok".

5 Želám vám, aby vám Boh dal múdrosť ako nakladať s financiami tak, aby ste sa nestali starovekými otrokmi, či bezdomovcami vo vlastnej krajine. Myslite na svoje deti a vnúčatá.

6 Toto nie je volanie k panike, či poplachu. Toto je volanie po zodpovednom a múdrom živote.

Ďakujem, ak ste tento list prečítali až sem.

V úcte Jozef Križovenský


P.S.: Samozrejme existujú aj iné politické a hospodárske motívy k dnešnému dianiu na Slovensku. Malé, aj veľké. Toto je však to, čo môžme priamo ovplyvniť vo svojom živote.

http://www.chelemendik.sk/Jozef_Krizovensky_Zelam_vam_aby_vam_Boh_dal_mudrost_ako_nakladat_66350171.html


Jozef Križovenský
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-03-01  (10:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 Táto kampaň, je finančne tak drahá, ako ešte na Slovensku žiadna doteraz nebola. A to sa bavíme o peniazoch, ktoré sú vyššie, ako vykazované zisky podnikov na Slovensku. Serióznym slovenským spôsobom by teda žiadna strana nedokázala zhromaždiť ani zlomok ceny, ktorú ich kampaň stála.

A vyšetrovatelia goríl majú stále málo dôkazov...jozko . nyxanyde90   |   ip:195.91.55   |   2012-03-01  (11:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo chce niekto moc?
Moc - nie je niečo, čo má vytvoriť pohodu pre ľudstvo, ale práve naopak...
Prečo strany chcú byť pri moci? Prečo chceme moc? Čo je motívom?
Kto má moc (napr. vládnuce strany), tak ani nechce dobro pre ľudí, ako sám pre seba, pre svoj vlastný benefit. Moc nie je žiadny prostriedok, ale konečným stavom. Diktátorstvo nie je vytvorené, aby udržalo hocakú revolučnú zmenu, ale revolúcia je vytvorená na to, aby nastolila diktátorstvo. Predmetom moci je moc.
Na koho, alebo voči komu je a bude táto moc použitá? To je ďalším predmetom záujmu. Moc, o ktorú sa bije ľudstvo už tisícročia nie je moc nad vecami, ale nad ľudskými bytosťami. A ako jedna bytosť uplatňuje moc voči druhej? ... No predsa tak, že ju prijíma trpieť (v rôznej forme).
Poslušnosť nepostačuje. Pokiaľ bytosť netrpí, ako môže byť istota, že nevypĺňa našu, ale svoju vôľu? Moc je o zasadení bolesti a poníženia. Moc je o roztrhaní ľudskej mysle na kúsky a potom spojenie týchto kúskov do formy, akú sami chceme. V novodobom svete nie sú emócie, ale len strach, zúrivosť, vyčíňanie, triumf a pokora. Ostatne sa ničí. V podstate už sa začínajú ničiť staré zvyklosti, spojenia medzi rodičmi a deťmi, medzi mužom a ženou a aj všeobecne medzi ľuďmi... V budúcnosti bude minimum manželstiev a priateľstiev. Nebude rozdielu medzi pekným a škaredým.
Avšak stále prežije intoxikácia moci a naviac sa bude konštantne zvyšovať. V každom momente bude nastávať vzrušenie z rôznych foriem víťazstiev, senzácie pri udupávaní bezmocného nepriateľa a radosť z jeho verejného zničenia.
Ak si chceme vybaviť obraz budúcnosti, predstavme si vojenskú poľnú topánku (hovorovo kanadu) dupajúcu po ľudskej tvári.
Fatálne chyby človeka, ktorý je korumpovateľný mocou sa nám skôr alebo neskôr vymstia...Bertold . fulixuju84   |   ip:178.41.17   |   2012-03-01  (11:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Super článok, treba šíriť, nech sa otvoria ľuďom oči.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.90   |   2012-03-01  (11:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Táto kampaň, je finančne tak drahá, ako ešte na Slovensku žiadna doteraz nebola. A to sa bavíme o peniazoch, ktoré sú vyššie, ako vykazované zisky podnikov na Slovensku.

Članok ma zaujal ale bez konkretnych uvedenych čisel mi to pride ako blud.. Je niekto ochotny a schopny to aj vyčisliť alebo sa tu budeme len tak ovplyvňovať iba nepodloženymi vetičkami..

Kampaň 99 percent stála dajme tomu 2 miliony eur.. Co je relativne velmi mala suma v porovnani ziskov podnikov na Slovensku.. Kampaň 99 percent bola pritom najdrahsia.
Stat bezne rozhoduje o ovela vyssich sumach ako stala kampan.jnvemeno . medaluwi00   |   ip:85.237.22   |   2012-03-01  (11:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  už to nebude fungovať inak ako bez dlhov, hypotek, leasingov, ludia už sú tak poblbnutí že im je to jedno, nikto neni spokojný nieže s málom ale s ničím, akonáhle sa kamsi dostane, užaj si sám zvyšuje laťku. Ludia sú ako somári ktorý si sami držia mrkvu pred nosom a stále hľadajú toho čo im ju drží. Televízia, médiá, móda, bezduchá hudba to všetko velmi dobre pracuje na oblbovaní a zdementňovaní už beztak ohlúpeného stáda, v ktorom chce byť každý baran výnimočný, jedinečný, odlišný, prejavený a in


burzuj . tukupuna81   |   ip:95.103.87   |   2012-03-01  (12:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Netreba sa báť že sa bude systém meniť u nás bude fungovať neol ibe rál-ni kapitalizmus a na vyspelom západe so cial-ist ický kapitalizmus a to všetko pod taktovkou Slobody a Debokracie, pardon Dekorácie. Pre Ban kst erov a majiteľov korporácii je tento systém najlepší: bábkar(kapitalista) - bábka(politik a úradník) – socky(zamestnanci) s najlepšie 10-15 percentnou nezamestnanosťou u nás(ne oli be rá-lni kap.) a na vyspelom západe 5-10 percentnou nezamestnanosťou(soc. kap.). A nie že otrokársky systém alebo feudalizmus, pchá otrok na krku s lízingom a hypotékou sa sám bičuje do výkonov bez dozorcu.


Pandemonium . darujete36   |   ip:85.248.61   |   2012-03-01  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ee...ktože nám to má dať akože múdrosť? To je ale drzosť! Ďakujem, to sa radšej spoliehajme sami na seba.


DrotarzNYC . basefudi56   |   ip:68.193.23   |   2012-03-01  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahoj Jozef K.,
Precital som si clanok, zaujimave informacie, ale zopar otazok je stale nejasnych.

1-stare garnitury absolutne neodchadzaju, prave naopak, Meciar, Slota, Malikova, Fico, Dzurinda, Hrusovsky, Bugar, Csaky a dalsia haved znama verejnosti vyse 20 rokov nadalej kandiduje

2-kampan je platena zo zahranicia?
Zaujimalo by ma iba, aku zahranicnu podporu ma ta becka Mojsejova?
Kto podporuje takeho Matovica zo zahranicia?
Ano, Fico ma PES za zadkom, Miki tiez, dokonca i Slota, ale vsak tuto podporu maju takmer 20 rokov. Nic noveho. Spominam si na Slotu vo vrtulniku ked sa pchal Korejcom do zadku, aby postavili KIA v Teplicke a nie v Madarsku. Spominam si ked Slota odkazal kulakom v Teplicke kvoli pozemkom pestovat mrkvu a potom si ju strcit do zadku miesto vyroby aut.

3-dedovizen si nedame, cudzie nechceme, tieto dristy som pocuval a cital vyse 20 rokov.
Vsetko je na predaj, cely svet je na predaj, tak preco by nebolo Slovensko na predaj?
Snad Slovaci maju dve dierky v zadku, ze nemozu predat pozemky komu sa im paci?
Zijem v Amerike prakticky od utleho veku, navstevujem Slovensko aspon raz do roka, v zivote ma nenapadlo kupovat pozemok na Slovensku.
Je vsak mozne, ze existuju ludia co by radi, ak dobre zaplatia, nevidim problem.

4-nevidim problem so zadlzovanim, poziciavanim.
Vsak je to normalna cinnost, odkedy existuju peniaze, banky na svete.
Hitler si poziciaval, Stalin si poziciaval, komunisti si poziciavali, kapitalisti si poziciavali.
Problem zacina s urokami, zalohami a so splatkami.
Ano, stane sa, ze Hitler zoberie zidom, komunisti zoberu kulakom popripade znarodnenim majetkov, ci kapitalisti urokami v banke.
Mladi ludia si musia pozicat, ak si chcu kupit dom, ci auto, popripade studovat na prestiznych skolach.
Alebo chcete nadalej, komunisticke rovne skoly, Trabanty, cinziaky?

5-Boh pomoze Slovakom, ak si sami pomozu

6-SLOVACI POUZITE ROZUM PRI VOLBACH, JEDINE ZDRAVY ROZUM VAM POMOZE PRI VOLENI ABY STE SA NEBILI PO HLAVACH ROK PO VOLBACH, ZE VRAJ TOTO SME NECHCELI.

Na zaver iba tolko, MONEY TALKS, BULLSHIT WALKS, je to zakon prirody podla Murphyho zakonov.


jarka . cydagosy5   |   ip:89.173.33   |   2012-03-01  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dôležité- čítajte, ak chcete poznať systém s akým pracujú, pre okradnutie národov.

http://afinabul.blog.cz/1202/odovzdajte-vas-statok-a-za-vas-statok-vam-dam-chleba-ked-uz-penazi-niet
burzuj . tukupuna81   |   ip:78.98.6.3   |   2012-03-01  (15:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako sa menil počet obyvateľov
sčítanie počet obyvateľov
1848 2 442 000*
1869 2 481 811
1880 2 477 521
1890 2 595 180
1900 2 782 925
1910 2 916 657
1921 2 993 859
1930 3 324 111
1946 3 327 803
1950 3 442 317
1960 4 174 046
1970 4 537 290
1980 4 991 168
1991 5 274 335
2001 5 379 455
2011 5 397 036

Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/ubudlo-veriacich-aj-obcanov-madarskej-narodnosti-fbr-/sk_domace.asp?c=A12030
1_092301_sk_domace_p09#ixzz1nsCigd6j
http://s p ravy.pravda.sk/ubudlo-veriacich-aj-obcanov-madarskej-narodnosti-fbr-/sk_domace.asp?c=A120301_092301_
sk_domace_p09#ixzz1nsCigd6j

Takže za krvavých komunistov ktorý nám spackali budúcnosť za 40 rokov ich vlády pribudlo na Slovensku 1.900.000 obyvateľov, po skončení vlády krvavého boľševika sa nám zväčšil počet obyvateľov za 22 ročnej vlády debokratov o 122.000 občanov!!! To za prvej Československej republiky pribudlo medzi rokmi 1921-1930 330.252 občanov Slovenska a to za Československa bol iní tvrdí kapitalizmus a o zdravotnej starostlivosti sa ani nebavme.burzuj . tukupuna81   |   ip:78.98.6.3   |   2012-03-01  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2001 5 379 455
2011 5 397 036

Za 10 rokov 18.000 obyvateľov!!!
No comment!!!klifton . qubefoxe95   |   ip:95.103.23   |   2012-03-01  (15:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  burzuj . tukupuna81:

:o))))))) tých 18000, to sú vietnamci, korejci, číňania a cigáni.


jojo . sapivafe98   |   ip:195.146.1   |   2012-03-01  (15:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K uverom len tolko.
Kupoval som byt v KE 2izb za 500 000 SK v rokoch 2003. Maly plat a sialene uroky ma urobili otrokom na par rokov. Dnes je byt splateny neuplynulo 30 rokov, deti sa maju dobre a aka je hodnota bytu dnes?
Asi 50 000 EUR. Takze ak sa vratim v case naspat tak: Sporil by som na byt, ktoreho hodnota je 15 000 EUR. O par rokov platy sli hore a tych 15 000 EUR uz clovek nasporil a byt stoji 50 000 EUR. Takze treba pokracovat v sporeni lebo chyba 40 000 EUR. A tak clovek spori a spori, inflacia prichadza, potom mozno hyperinflacia, ...

no neviem neviem kto je otrok, ten co spori alebo ten splaca.


burzuj . tukupuna81   |   ip:78.98.6.3   |   2012-03-01  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1930 3 324 111
1946 3 327 803

to je 3.600 pribudlo obyvateľov.
a to v medzi 1930 a 1946 bola veľká hospodárska kríza a desiatky tisíc obyvateľov bolo cez druhú svetovú zavraždených v koncentrákoch a tisíce ich padlo na fronte a hospodárska situácia v 1944-1946 bola katastrofálna!!!


DrotarzNYC . basefudi56   |   ip:68.193.23   |   2012-03-01  (15:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BURZUJ,
pekne som sa zasmial nad krvavymi komunistami, ktori stoja za zrodom populacneho boomu Slovakov na Slovensku.
Nechcem brnknut na citlivu strunu, ale pripomina mi to populacny boom ciganov.
Akonahle ma narod, ci etnikum postarane o pofiderne socialne istoty, nastava sexualna explozia.
Asi preto zije vyse miliona a pol Slovakov na Severoamerickom kontinente.
Ak by si mohol hodit tabulku, kolko Slovakov pracuje, kolko ich je na dochodku, kolko mladeze, stareze, etnika.
Iba ak mas cas, vopred dakujem.


kombajn . tomyferu37   |   ip:86.13.240   |   2012-03-01  (15:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tyto ludia sa nenazivali ,,otroci,, vnasich podmienkach, ale v imperialistickych statoch, u nas v dobe feudalizmu sa nazyvali lokaji, poskokovia, bezzemkovia, nadennici, puceri atd...dnes sa da spokojne hovorit o ,,otrokoch,, bank ci monopolov, nezpalatis ulica a tam povetcine smrt z podchladenia ci nedostatku jedla, zdravotnej strostlivosti atd.. nic prijemne na zvysok zivota. Padli sme na uroven latinskej ameriky, cesta hore je vzdy tazia ako cesta dole... Clovek co nezije vysoko svoj pad pociti menej, kedze padne z mensej ,,vysky,,


JUDrshakira . qybutixu94   |   ip:178.143.1   |   2012-03-01  (17:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto stojí za prečítanie : citujem : Pokiaľ pôjde vývoj naďalej smerom, ktorý nastavila Dzurindova vláda, tak mladé rodiny a dôchodcovia budú žiť pod ľudskú dôstojnosť. Preto sa na Slovensku treba zobudiť a pochopiť, že nové politické subjekty, ktoré vznikajú ako huby po daždi sú nepripravené riadiť spoločnosť a tie, ktoré sú pravicovo zamerané, tie nebudú riešiť vážne sociálne problémy. ĽS HZDS už v minulosti dokázala, že bola schopná:

- mimoriadne kultúrne bez krviprelievania založiť slovenskú štátnosť,
- výrazne znížiť nezamestnanosť po likvidácii špeciálnej výroby na Slovensku, ktorú odštartoval V. Havel,
- prijať zákon na ochranu stratetických podnikov (našich zlatonosníc), ktorý zrušila Dzurindova vláda a korupčne ich privatizovala (čo dnes dokazuje aj spis Gorila),
- výrazne až o 8% zvyšovať dôchodky,
- vytvárať pracovné príležitosti stavbou diaľníc, atómových elektrární, vodných diel, stavbou nemocníc a pod.,
- rozbehnúť ekonomiku tak, že slovenská koruna určitý čas bola silnejšia ako česká.
ĽS HZDS po týchto predčasných voľbách chce v parlamente presadzovať:
- revitalizáciu poľnohospodárstva, čím sa vytvorí 15 000 pracovných príležitostí a potravinová sebestačnosť Slovenska,
- zavedenie progresívnej dane a zdanenie bánk a dividend, čím sa získajú prostriedky na sociálne opatrenia,
- uzákonenie minimálneho dôchodku na 400 eur,
- odstránenie diskriminácie slovenských podnikateľov v porovnaní so zahraničnými, a teda výraznejšie podporiť slovenské firmy,
- rekvalifikáciu predaja strategických podnikov ako vlastizradu a vyvodiť z toho zodpovednosť,
- prijatie takéhoto volebného zákona podľa ktorého v 75 volebných obvodoch by si voliči priamo volili 2 poslancov do parlamentu s tým, že by oni mali aj právo miestnym referendom ich odvolať.
Vážení občania, chcem ešte zdôrazniť, že marcové voľby budú o tom, či si voliči vyberú populistické strany, ktoré vedia premieňať milióny eur na svoju propagáciu a nereálne sľuby a po voľbách budú riešiť ako tieto peniaze v násobku získať späť, alebo si zvolia tradičnú hodnotovú stranu akou ĽS HZDS nesporne je.
prof. JUDr. Katarína Tóthová, DrSc.otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:173.32.54   |   2012-03-01  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak chcete skutocne dobre pre narod tak treba volit Narodnu Stranu Nase Slovensko. To su jediny ktory ponukaju srdcia a nie dristy v podobe slubov istot.


juro . kymafesa9   |   ip:95.102.19   |   2012-03-01  (19:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne tak, treba volit Ludovu stranu Nase Slovensko.


martintrue . dikoweqi90   |   ip:85.216.17   |   2012-03-01  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kreteni, kolko vas je, sak vy ste sa este neprebrali a nepoucili z minulosti?

VOLBAMY sa NIKDY NIC nezmenilo a nezmeni! kreteni!

Zbytocne plytvanie nasich peniazi..

a scitanie obyvatelov, ktore aj tak nie je presne, zase len vyhodene peniaze..

ach jaj, sprosti ludia, drzia tento skorumpovany system pri zivote..

UZ NECH J*BNE TEN METEORIT NA TUTO DO*RDANU PLANETU!


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-03-01  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja mám v tom jasno vždy. Zatiaľ čo vy všetci tu len mudrujete, ja volím vždy jednu a tú istú stranu. Pre tieto voľby má číslo 18...


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-03-01  (21:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  volako si sa v poslednom čase "rozosemnástkoval":-DDDDD


Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:89.243.18   |   2012-03-01  (22:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovákom chýba sebadôvera. Východná Europa zachránila západnú Europu pred krachom. Západ treba nechať západu a Slovania, aj spolu s Madarmi sa majú držať spolu a nie sa handrkovať o hlúpostiach. Hlavne dalej na západe niet žadnej úcty voči Slovákom, mám skúsenosti z prvej ruky v Anglicku - vraždu Slováka tam ani len nikto nevyšetruje. A dovolím si tvrdiť, že je to chybou Slovákov, lebo ľudia sa najprv pýtajú či obeť nebola cigáňom. V Anglicku majú všetkých Slovákov za cigáňov a všimnite si ako sa Angličania alebo Američania stavajú napríklad k vlastným moslimom. Majú ho za vlastného občana, ktorého diplomaticky bránia zo všetkých síl a potom si s ním sami urobia poriadok doma. Pokiaľ Slováci dovolia aby sa jedinému občanovi krivdilo nikto si nebude vážiť celý národ. Národ bol vzdelaný a vo vlastných schopnotiach je jeho skutočný kapitál. S duchom článku súhlasím. Angličania a Američania majú viac moci, ale národy majú nevzdelané. Polovica neovláda vlastný jazyk a mnohí nevychodili ani len základnú školu. Megalomániou si vynahradzujú nedostatok základných vedomostí. Budúcnosť bude patriť východu.interbulo . qasapeqy40   |   ip:88.212.36   |   2012-03-02  (00:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No, Admin, troška dlhšie to trvalo, kým som spísal, pravda, ale neviem prečo neprešlo? Nevadí, budem nabudúce rýchlejší, je tam dáky limit na čas?diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

JAPONSKO A ČÍNA ODMIETLI DOLÁR

Japonsko a Čína se dohodly na používání národních měn namísto US dolaru v obchodních transakcích mezi japonskými a čínskými firmami. Dohodu v Pekingu uzavřeli ministerský předseda Japonska Yoshihiko Noda a čínský premiér Wen Ťia-pao. Jednalo se o první oficiální návštěvu japonského premiéra v Číně od jeho inaugurace ze dne 2. září tohoto roku.


Omítka proti el.mg smogu

Pět tajemství, která musíte objevit dříve, než zem...

Nezamestnaní odmietajú prácu, mali by menej peňaz...

Jak přežít ekonomický kolaps – Část 5: Nezbytné v...

Rozděl a panuj

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.4086 s