17. September 2019
    
Židovská skupinová stratégia - Dolezite.sk

Židovská skupinová stratégia


  2009-07-27  (14:05)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Židovská skupinová stratégia

Židovská skupinová stratégia (anglicky Jewish team strategy), tiež židovská skupinová evolučná stratégia (anglicky Jewish group evolutionary strategy), je teoretická koncepcia utvorená sociálnymi vedcami na vysvetlenie špecifického správania Židov ako skupiny. Pod židovskou skupinovou stratégiou sa označujú v zásade organizované postupy a činnosti Židov smerujúce k udržaniu a rozvoju ich skupiny.

 Koncept

Princípy vnútroskupinovej solidarity, výnimočnosti a nadradenosti sa prejavujú už v Starom zákone[1] a taktiež v Talmude. Niektorí sociálni vedci preto judaizmus interpretujú ako nástroj na zachovanie identity Židov a rozvoja židovskej komunity. Tieto idey však podľa nich nie sú viazané len na náboženstvo: aj mnohí Židia, ktorí neinklinovali k žiadnemu náboženstvu, ba dokonca ho odmietali, mali veľmi silnú židovskú identitu (napríklad Sigmund Freud) – pozri Sekulárny judaizmus.

Niektorými z charakteristických znakov židovských hnutí sú podľa týchto autorov:

  • Pokusy zmeniť západnú spoločnosť takým smerom, aby sa ukončila existencia antisemitizmu a poskytla judaizmu ako kolektívnej stratégii možnosť pokračovať (v skrytej či otvorenej podobe).
  • Židia majú často tendenciu vyberať si radikálne politické hnutia, ktoré kritizujú západnú civilizáciu (napr. komunizmus – pozri Židia a komunizmus, kritika tradičných hodnôt, podpora prisťahovalectva).
  • Snahy vykresliť antisemitizmus ako psychickú poruchu, patologizovať existenciu nežidovských kolektivnych organizácií, pričom židovská skupinová súdržnosť ostáva mimo kritiky.
  • Podpora a idealizácia pluralitnej, multietnickej spoločnosti (pozri Židia a multikulturalizmus). Cieľom je rozdrobenie možností iných skupín organizovať sa, aby Židia ako jednotná skupina získali výhodu.
  • Židovskí intelektuáli vypracovali a propagujú myšlienku, že judaizmus má na svete mravné poslanie.

Petr Bakalář uvádza:

    Všeobecne možno povedať, že židovské intelektuálne hnutia sa snažia presadzovať ideológie, ktoré sa organizujú okolo ideálu humanity, spoločenskej harmónie a v skutočnosti sú utopistické. Ich výhodou však je, že smerujú k stavu, ktorý by umožnil zachovať existenciu judaizmu ako kohéznej skupiny a zároveň zabránil antisemitizmu. [2]

Niektorými príkladmi môže byť psychoanalytické hnutie Sigmunda Freuda, Boasova antropologická škola alebo Frankfurtská škola sociálneho výskumu. Všetky šírili myšlienkové prúdy podkopávajúce základy tradičných hodnôt a prispeli k likvidácii rasového nacionalizmu tvrdeniami, že rasy (eventuelne rozdiely medzi nimi) vôbec neexistujúShare/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
longchi   |   ip:78.16.240   |   2009-07-27  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rozbit identity, zdeorganizovat ludi, aby sa oni ako dobre zoorganizovani dostali k moci, potichucky bez problemov, tam, kde neuspeli Hitler a Stalin, tam pekne idu do predu nasi zidovski bratia, ktori nam zachvilu, ked uz ani palicu nebudeme moct zdvihnut, budu skakat po hlavach!!!!!!!! Kolko krat to este bude treba povedat???


sxg   |   ip:95.102.90   |   2009-07-27  (21:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kosher Nostra:
http://www.protiprudu.info/diskusia/index.php?subpage=forum&;s=posts&f=1&t=1806


Iron Maiden   |   ip:62.168.12   |   2009-07-28  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Paci sa mi ceske prislovie: "Svět je kolotoč blbých a oni sedi u pokladny".


Palino   |   ip:15.203.16   |   2009-07-28  (10:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Casti tohoto clanku su podla mna dost mimo. Za prve zidia a sionisti nie je zamenitelny pojem. Vela zidov upozornuje na to co sa deje v izraeli a vo svete rovnakym sposobom ako ludia na tomto serveri a nestotoznuju sa s radikalnymi nazorimi. Naopak ich odsudzuju. Za druhe kazdy by si mal Sigmunda Freuda a jeho dielo prestudovat. Zistil by ze o anatomii svojho myslenia a vedomia prakticky nic nevie a prisiel by na to co ho vedie k svojim "samostatnym" rozhodnutiam. do tretice vsetko dobre, takze treti raz odporucam pozriet film architects of control.


Tukáč   |   ip:88.212.36   |   2009-07-28  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 Palino

Určite máš pravdu ale upresni tvoju vetu

>>Vela zidov upozornuje na to co sa deje v izraeli a vo svete ...

koľko a ktorých ??????


Palino   |   ip:15.203.16   |   2009-07-28  (14:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak pozries starsie clanky, najdes. Pamatam na jeden ktory hovoril specialne o takejto knihe od jedneho Izraelcana. neviem ci aj v nedavnom "Knižky, ktoré vám povedia pravdu?" nie su nahodou nejake... Kto hlada najde ;)


sapp   |   ip:88.103.83   |   2009-07-28  (15:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  idovska skupinova strategia v praxi

http://www.beo.sk/udalosti-zo-sveta/980-zidovska-skupinova-strategia-v-praxi


sapp   |   ip:88.103.83   |   2009-07-28  (15:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aa myslim ze dalsi nadherny priklad zidovskej skupinovej strategie je opisany v tu umiestnenom clanku "Vajčac"


Tukáč   |   ip:88.212.36   |   2009-07-28  (17:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 Palino

Ja ich zopár poznám, je ich ako šafránu. Ale to neznamená že kopú za gojimov. Oni totiž majú svoje hry a spoločne im ide len a len o jedno a to isté. O možnosť už konečne beztrestne rozhodovať o gojimských životoch.
Mal by si si naštudovať povinné čítanie (talmud, protokoly..) a potom obhajovať neobhájiteľné. Rozhádať sa vedia na život a na smrť len gomi-kresťania. Oni nie. To sú mimikri.


Marko   |   ip:195.168.1   |   2009-07-28  (20:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Niektorí sociálni vedci preto judaizmus interpretujú ako nástroj na zachovanie identity Židov a rozvoja židovskej komunity."

A teraz to najdolezitejsie:
"
Judaizmus: Ako náboženské vierovyznanie.
Judaista: prívrženec Judaizmu
Judaisti: prívrženci Judaizmu
Judea: Je geografická oblasť v starej Palestíne.
Judejec (od anglického slova Judean); Obyvateľ Judei
Judejci: (od anglického slova Judeans): obyvatelia Judei

Tí najkompetentnejší a najkvalifikovanejší sa dnes zhodujú, že Ježiš nebol takzvaný ani samozvaný „Žid".

Tvrdia, že počas svojho života bol Ježiš súčasníkmi označovaný ako „Judejec" (z oblasti Judei, ND), nie ako „Žid", a že Ježiš sám seba nenazýval „Židom", ale „Judejcom patriaci k oblasti Judei. ND).

Na kríži, na ktorom bol Ježiš ukrižovaný, je latinský nápis „Iesus Nazarenus, Rex Iudeorum".
Autorom tohoto neslávne známeho nápisu je Pilát Pontský. Latinčina bola Pilátovým materinským jazykom, a tak nikto nepochybuje, že v nej dokázal presne vyjadriť svoje myšlienky. Odborníci sa zhodujú, že presný preklad latinského „Iesus Nazarenus, Rex Iudeorum" do anglického jazyka je „Ježiš Nazaretský, vládca Judejcov".

Nápis na kríži, na ktorom bol Ježiš ukrižovaný, bol chybne preložený až
v 18. storočí.

Počas Jeho života nebolo v Judei, ani nikde inde, známe náboženstvo, ktoré by čo í len vzdialene svojim menom pripomínalo názov politického územia,
známeho ako Judea - Judaizmus. Žiaden kult alebo sekta tohoto mena neexistovala.
Súčasný všeobecne akceptovaný „druhotný význam" slova „Žid" je v podstate zodpovedný za zmätok v mysliach kresťanov, keď uvažujú o zásadách kresťanskej viery.

Ježiš odmietal formu náboženského uctievania vo vtedajšej Judei, ktorú my dnes poznáme pod jej novým menom „Judaizmus'. Vtedy sa tejto viere hovorilo „Farizeizmus".

Tieto slová sú antonymá, nie synonymá. „Judeo-kresťanský" je vo svetle nevyvrátiteľných faktov tiež spojením antonym, nie synonym, ako takzvaní alebo samozvaní „Židia" chcú, aby kresťania verili.

Je to len viac piesku do kresťanských očí."


Toto su velmi vzácne pasaže z knihy "Nedotknutelní" (str. 21 - 29). Chcem tiez tymto vyzvať veriacich aby sa začali aj tejto problematike venovať. Ja sam som veriaci myslim ze, prave jedno zle preložene slovičko v biblii nas neskutočne zavadza.
longchi   |   ip:78.16.249   |   2009-07-29  (02:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pan s tebou marko
a zle prec!!!


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-07-29  (07:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  marko-jedno zle prepozene slovicko nas zavadza?? a v com nas zavadza??? mna nezavadza v uplne v nicom, lebo je to nepodstatne!!!kok   |   ip:91.148.15   |   2009-07-29  (19:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre vsetkych judofobnych paranoikov.

http://www.kosherfoodonline.cz/

:D

Zadrhnite sa.


longchi   |   ip:78.16.249   |   2009-07-30  (02:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kok ty im nedoprajes?? ved ked nacisti im vystavali bazeny a kniznice a divadla v koncentrakoch a ty nic???


Lofy   |   ip:203.210.2   |   2009-07-30  (13:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To Palino:
Aj medzi nacistami bolo vela zidov, (aj je). Nesmieme zabudat ,ze nebyt zidovskej podpory z USA Hitler by nebol diktator. Mnohi si myslia ze zidia holokaust potrebovali, aby sa spetne zacali sustredovat po celom svete. a aby sa neskorsia pripodzena neistota so zidov povazovala za antisemitizmus a to sa bere dnes za spolocensky nezdravy problem. pozri si film THE BELIVER <SVÄTÝ BOJ>


sxg   |   ip:95.102.94   |   2009-07-30  (15:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  „Americká zákeřnost nám říká, kde máme stavět a kde ne, jako kdybychom byli jejich otroci,“ prohlásil šéf izraelské ultraortodoxní strany Šas rabín Ovadia Josef. „Žijeme v době, kdy nám otroci přikazují a snaží se nás ovládat. Náš Mesiáš přijde a vyhodí je.“
Tyto rasistické poznámky na adresu prezidenta USA Baracka Obamy kvůli jeho nátlaku, aby Izrael ukončil ilegální osídlování okupovaných palestinských území, zazněly během sobotní bohoslužby. „Nejsme zaměstnanci Ameriky…a Izrael nepracuje pro Spojené státy,“ dodal.
Ovadia Josef, jehož strana je tradiční součástí izraelských koaličních vlád, si postěžoval také na stav Chrámové hory. „Kde je Chrám? Situace tam je příčinou hlubokého smutku. Jsou tam všude zlí Arabové, kteří okupují naši zemi,“ prohlásil s tím, že i na ně přijde Mesiáš a vyžene „odtud všechno zlo.“
Slova Ovadii Josefa jsou ještě zajímavější ve srovnání s tím, jak je citovala četka…
www.czechfp.cz/site/?p=8065


Simka   |   ip:212.20.11   |   2009-07-30  (16:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To, co se v posledních 70 ti letech děje a zejména v posledních cca 5 ti, mi připomíná postup k ovládnutí světa, který je uveden v "Protokolech Sionských mudrců". Nejsem přesvědčen že by to museli být právě židé kteří chtějí ovládat svět pomocí mesiáše, ale nějaká skupina se jejich postupy (protokoly) asi řídí.Samozřejmě jsou vylepšeny technickým pokrokem od doby kdy byly protokoly psány.Dokonce předpokládám, že využijí utajené techniky a předloží nám mimozemšťany.
Nemusíte tomu věřit ale doporučuji si protokoly přečíst.


Palino   |   ip:193.93.72   |   2009-07-30  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mimozemstanov ti predlozim aj ja. a to nie som zid ani privrzenec akehokolvek ineho nabozenstva. pre tych z vas, ktori nevedia, 9.5.2001 sa konala oficialna tlacova konferencia oznamujuca existenciu mimozemskeho zivota aj s dokazmi. podotykam, ze s vedomim vlady USA. tu je video:

http://www.netro.ca/disclosure/npccmenu.htm


Lord X   |   ip:91.127.50   |   2009-07-30  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Palino - naozaj zaujimava stranka...


sxg   |   ip:95.102.31   |   2009-07-31  (10:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Protokoly boli napísané za účelom obvinenia židov, ale talmudistická sekta, sionisti a zmrdi sa nimi riadia: napr. kniha Tiché zbrane, pokrok v psychológii /ovládanie mysli/ a nakoniec aj projekt Blue Beam:
http://videoalbumy.azet.sk/blue-beam/7JcWgzQpTzqfOosd/


sxg   |   ip:95.102.31   |   2009-07-31  (10:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tiché zbraně pro klidné války
http://hucek.cz/l_kopecky/conspiracy/tichezbrane.htm


?!   |   ip:78.99.71.   |   2009-08-03  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fuha, neda mi nezapojit sa...Prepacte ale viac ako 50% ludi nema ponatia o com hovori..
1. Judaizmus v ziadnom pripade nie je ekvivalentom vierovyznania.
2. Myslim si, ze poznamka o tom, ze Jezis sa nenazival zidom je absolutne zbytocna pretoze pomenovanie zid je odvodene od mena Jude, kt. bol synom Jakoba. Tu sa stretavame aj s pomenovanim Hebrej, neskor Izraelita, dnes zid.
Kazdopadne, to, akym slovom kto nazve zida je pre laika uplne jedno, pretoze kazde ine pomenovanie sluzi len na ozrejmenie obdobia, o ktorom hovorime.
3. v slovencine je potrebne rozlisovat medzi slovom zid a Zid. Zid je clovek, ktory ma izraelske obcianstvo, kludne moze byt aj ateista (mnoho z nich aj je), naproti tomu zid je clovek, ktory vobec nemusi zit v Izraeli. Je to clovek, ktory konvertoval na zidovsku vieru, kazdy veriaci Zid je zaroven zidom, takisto aj zidia, ktori si zmenili obcianstvo a neziju v Izraeli ale su veriaci, su stale zidia.

4. kazdy, kto vie o zidoch nieco viac ako len povrchne info "co vrabce stebotaju" a take to verejne povedomie (ktore je skutocne velmi mylne) velmi dobre vie, ze neexistuje ani jedna, ani pat foriem zidovskeho presvedcenia. je ich obrovske mnozstvo a kazdy jeden tvrdi, ze prave ta jeho forma viery je ta prava a ostatni ani zidmi nie su. Historia, chapanie, myslenie a viera zidov je ohromne komplikovana a v ziadnom pripade sa neda zaskatulkovat a odvodzovat od toho nieco take ako "zidia su taki a onaki". Nie su. Chasidi, ortodoxni, ultraortodoxni, liberalni...kazdy je iny.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


osem + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

László Sólyom není prezidentem Uherska

Způsob informování o konfliktních situacích ve vztazích mezi Maďarskem a Slovenskem dává za pravdu Petru Hájkovi a hlavnímu sdělení jeho knihy Smrt ve středu. Nevěřte všemu, co píší nebo vysílají média, sděluje Hájek radu konzumentům „informací". Nové příklady manipulací by potom určitě našel pro případné další vydání knihy Tyranie medií, popisující spojení medií, moci a komunikace, také Ignacio Ramonet. Je všechno tak jednoznačné, že na vině jsou Slováci a zejména vláda premiéra Roberta Fica?


Mein kampf?

Kedy sa začínajú slovenské dejiny?

Krátka (neslávna) história dolára

Co je to krize ?

Jazykový zákon – nutná sebaobrana Slovákov?

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2447 s