20. August 2019
    
Získal som najlukratívnejšie pozemky, zadarmo. . . - Dolezite.sk

Získal som najlukratívnejšie pozemky, zadarmo. . .


  2012-10-02  (07:41)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Získal som najlukratívnejšie pozemky, zadarmo. . .

Kotlebovi sa nezadarilo a nemohol si upratať na svojom pozemku. Kto čakal opak(napíklad aj ja), zostal opäť sklamaný. Chcem sa ale vyjadriť k tomu, ako to zobrala polícia a ako sa vyjadril riaditeľ PZ SR gen. PaedDr. Tibor Gašpar.

 

V prvom rade stojí za zmienku to, že polícia SR sa opäť raz postavila na stranu tých, čo konajú protiprávne(tak isto ako vo všetkých politických kauzách) a nedovolili majiteľovi pozemkov zbúrať na svojom pozemku tzv. čierne stavby(aj to neviem či sa tak 5 prekrížených plechov nazvať dá). Zorganizovali absolútne protiprávne zátarasy na ceste k našej národno-historickej pamiatke a to práve v sobotu, keď má väčšina Slovákov čas na to, aby k takýmto pamiatkam išli. Bránili vo voľnom pohybe občanom, ktorí bývajú v Krásnohorskom podhradí a pod hrozbou použitia násilia(vodné delo) bránili vstupu Kotlebovým “kamarátom” pri vstupe na jeho vlastný pozemok(pustili tam iba jeho). 

Teraz budem citovať vyjadrenie k tomuto stavu od gen. PaedDr. Tibor Gašpara : “Stavby, rest. príbytky na uvedených parcelách slúžia ako príbytky rómskych občanov, žijúcich v rómskej osade. Pojem obydlia možno definovať ako miesto kde človek býva a podľa príslušných výkladov sa tento pojem nemôže viazať na žiadne technické parametre. Teda pod pojem obydlie, uvedených v článku 12 odsek 1 základnej listiny ľudských slobôd s recepciou článku 21 ústavy SR, ďalej článku 8 osobnému dohovoru o ochrane ľudských práv a slobôd a bývania, uvedeného článku 25 odsek 1 všeobecnej deklarácie ľudských práv, spadá : aj domček z papierových škatúl, maringotka či chatrč, pričom nieje rozhodujúci ani právny stav k samotnému obydliu, alebo k pozemku na ktorom sa toto nachádza. “

Poďme teraz k merítku veci. Pán prezident PZ SR to týmto vyhlásením ľudovo povedané “zabil”, lebo ak v našej republike naozaj vládnu takéto podmienky, tak ja sa veľmi teším na to, keď si niekto postaví domček z kartónu uprostred hlavnej ulice v Košiciach či Bratislave.

Nebudeme im na to môcť siahnuť v momente, keď to vyhlásia za svoj príbytok.

 

Myšlienka tohto blogu? – Koľko kartónov nazháňaš, toľko pozemkov môžeš vlastniť. Ja som už začal vyberať miesto kde si ich rozložím, či na Hlavnú v KE, alebo priamo na záhradu gen. PaedDr. Tibor Gašpara. Zrazu mám na výber všetky najlepšie pozemky na Slovensku – zadara!!!

Nezabudnite si na kartón pred svoje obydlie napísať “TOTO JE MOJE OBYDLIE – Nedotýkať sa!!!”

http://hyby.blog.pravda.sk/2012/09/30/pozemky-zadarmo/


hyby
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!

Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2012-10-02  (10:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No čo už, policajt! Tituly pravdepodobne z policajnej akadémie...


paradigma . xygyloke20   |   ip:195.80.16   |   2012-10-02  (11:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tibor gašpar je podľa vizáže už starší policajt, takže bol policajtom už za socializmu.
vtedy museli byť všetci policajti (vb), členmi kss.
tomu zodpovedá aj jeho mentalita , vyjadrenia a činy , a znárodňuje a znárodňuje (ale len pre vyvolený národ)a teší sa z kapitalistického platu a očakáva kapitalistický dôchodok vyrátaný zo zásluh na ochranu čssr. a to zlyhal ako pri obrane socializmu, tak aj československa. Na oboje prisahal a zradil.
a teraz zradil aj slovenský národ na ochranu ktorého prisahal v 93.
tiborko gašpar, kde schovávaš stranícku knižku, ty boľševický sráč?


MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2012-10-02  (11:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dalsia zo serie istot ktore nam sudruh kola rozdava. Budte si isty ze ku vlastnym pozemkom sa nedostanene a ze obrana ciernej cvargy bude nasadena aj keby to stalo cely rozpocet tejto bananovej republiky.MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2012-10-02  (11:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Znova sa chcem podakovat vsetkym colo volo volicom.


reparadigma . qiqidapo05   |   ip:109.230.1   |   2012-10-02  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  co to trepes clovece prezident PZ a cervena hlava??? nastupil 1.12.1993 do služobného pomeru
nepis hovadiny clovece toho chlapa poznam osobne odkedy je v zbore rovnako ako ja
a je to jeden z mala ludi ktorych to aj zaujimalo co robia a sa aj vyznaju v svojej robote, najradsej mam individua co si otvaraju usta maju mudre reci ale o sl.postupe a cinnosti v PZ nevedia ani hovno. skor sa pozri na to aki su kde funkcionari, komu su povdacni, kolkorocni policajti to su...

POZRITE SA LEN NA HOVORKYNE AKE MAJU HODNOSTI...JA SOM SKORO SKAPAL KED SOM VIDEL HOVORKYNU V TV Z HODNOSTOU MAJOR...CO TOTO MA ZNAMENAT? A TOTO VAS LUDIA NETRAPI VOBEC ? ? ? ?

je jasne ze zas tu bola policia zneuzita na politicke veci ale za to on nenesie zodpovednost, su tam ludia co to riadia a su tam ludia ktori su priamo zodpovedni zato co sa deje

DOKEDY BUDE Prezidenta PZ menovat politicky nominovana osobnost dovtedy bude prezident PZ politicky korumpovany uz len prijatim vymenovania touto osobou. ak by ho menoval prezident republiky na navrh bezp.vyboru NR SR to by bola ina vec...


rereparadigma . toxelixe   |   ip:213.81.18   |   2012-10-02  (12:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pokiaľ bude tvdiť, že trvalý trávnatý porast (tak je to zapísané v katastry) je zastavaná plocha, tak je to taká istá blbosť (nehodná vzdelaného človeka), ako že 5x5=12345, bez ohľadu na to, či je korumpovaný alebo nie! No a tí hovorcovia sú samozrejme nehoráznosť! Taký minister školstva má dokonca nie hovorcu, ale "píejčdí" riaditeľa komunikačného odboru - no a okamžite píejčduje aj minister?!?!


rereparadigma . toxelixe   |   ip:213.81.18   |   2012-10-02  (12:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pokiaľ bude tvdiť, že trvalý trávnatý porast (tak je to zapísané v katastre) je zastavaná plocha, tak je to taká istá blbosť (nehodná vzdelaného človeka), ako že 5x5=12345, bez ohľadu na to, či je korumpovaný alebo nie! No a tí hovorcovia sú samozrejme nehoráznosť! Taký minister školstva má dokonca nie hovorcu, ale "píejčdí" riaditeľa komunikačného odboru - no a okamžite píejčduje aj minister?!?!


22213 . vidixeta82   |   ip:94.23.0.4   |   2012-10-02  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je uplne jedno, ci prezident PZ bude politicky nominovany alebo nie. Mame tu kolosalnu personalnu krizu(vid kandidatov na prezidenta). Moralni, statocni a slusni ludia sa odvratili od tohto skorumpovaneho hnoja. Gasparov problem je jeho inteligencia. Je to ukazka dialkovo vystudovanych policajnych tupcov s legendarnymi pedagogicko-socialnymi aprobaciami. A takemuto primitivovi sa budeme skladat na rozpravkovy dochodok.


paradigma . xygyloke20   |   ip:195.80.16   |   2012-10-02  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.minv.sk/?prezident-policajneho-zboru

11 mesačné štúdium?
raketový postup. žeby mal predchádzajúcu prax v štb?
reparadigma.qiqidapo
hoci do 93 nebol v pz, nevieme si preveriť, či bol červená hlava, nakoľko nefunguje ústav pamätí národa a zoznamy členov kss sú utajené. skús dáke zverejniť.
aj učiteľia boli v kss.
a slovenský národ aj tak zradil, alebo načo tam potom je, platený z daní, keď ako píšeš, o tom rozhodujú iní.
a skús ich teda menovať keď vieš kto to je, nech nie je všetko na jeho hlavu. alebo sú to zasa "záhadní ilumináti" z dákej konšpiračnej teórie? a napíš nám o služobných postupoch v pz a o činnosti .


PaemoniumKoko . qysikydy22   |   ip:62.197.22   |   2012-10-02  (15:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sulik a sasanka sú verne oddaný americkým homosexuálom a taktiež administratíve USA. Takže ich nevoľte v žiadnom prípade.

Taktiež aj buzerantové pandemoniové HZDS alebo Slotovu SNS, ktorá zradila Slovensko ratifikáciou Lisabonskej zmluvy.

Nakoniec privatizéri SNS si dobré rozumejú z najhoršou stranou Slovenska s SDKU – DS pánov Dzurindu a Mikloša, ktorí sú tiež vlastizradcami, keď predali pravdepodobne, možná za KEŠ strategické podniky národného majetku zahraničiu na žiadosť MMF a fašistov z USA.
Pandemonium vypasený brav Mečiar je už v rity a tak treba stíchať privatizérov za 1 korunu a zobrať im všetko čo neprávom zobrali štátu nám, obyvateľstvu. Mečiar rozdával zadarmo majetok národného fondu verným súdruhom z HZDS a SNS tvrdiac, že ak by to dostali za skutočnú cenu, tak by museli splácať pôžičku a dlh a tak výsledkom toho by bolo, že pre zákazníka by vyrábali drahšie,
a takto, keď to dostanú zadarmo, tak budú môcť byť lacnejší pre zákazníka aj pre občanov. Nuž Pandemonium vypasený brav z HZDS, takto tu chodíš na Dôležite.sk sa vysmievať všetkým čo kritizujú tento systém zlodejsky.

Teba by bolo dobre zviazať na dereš a vyplatiť ti na ten tlstý zadok trstenicou toľko rán, koľko si nakradol za Mečiara a odobrať tebe aj celému HZDS majetok nás všetkých, ktorý ste si v HZDS rozdelili zadarmo. Politická privatizacia HZDS a SNS bola do neba volajúca mafiánske politické zlodejstvo ... ! : - DDD Pandemonium vypasený tlstý brav.
PaemoniumKoko . qysikydy22   |   ip:62.197.22   |   2012-10-02  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj Rómovia sú ľudia, ktorým treba dať prácu a tak nebudú robiť deti a brať sociálne dávky. Trebárs im ponúknuť štátnu pôdu a nech sa živia poľnohospodárstvom sami a nie z sociálnych dávok.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-10-02  (18:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rereparadigma

Čo si sa zbláznil?. o čom to tu hovoríš? ako sa dá polícia zneužiť na politické ciele? zabudol si máte slúžiť občanom a spravodlivosti.

Ak Vám prezident SR rozkáže vraždiť ľudí po uliciach, aby tak rozšíril svoju moc a nastolil strach...urobíte to?

Zapamätaj si a dobre to rozšír po celom PZ, zlyhali ste všetci, tak ako aj ten Váš šéf, ktorý vypúšťa blbosť za blbosťou.

Koho zaujíma že vaša hovorkyňa je major, nás zaujíma na koho strane stojíte, či na strane organizovaného politického zločinu, alebo na strane Národa a spravodlivosti.


tobr . rokewahe78   |   ip:212.232.2   |   2012-10-02  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gašpar sa dokonale vyfarbil. Je to nekompetentný hlupák, bez elementárnej sebareflexie. Čo potom možno očakávať od radových policajtov?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-10-02  (19:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tobr

Že pod krásnou hôrkou sa nikomu nič nestalo tak zato treba polícii poďakovať, ale takto hájiť práva niekoho kto sa Vám doslova naťahuje na pozemok, to neschvaľujem.

Politici mali túto situáciu riešiť tak aby sa v prvom rade uplatnila Spravodlivosť voči majiteľovi pozemku ale oni namiesto toho vďaka polícii, uplatnili aby majiteľ pozemku prišiel o svoje práva.

Ak sa majiteľ pozemku rozhodol zo svojho pozemku čierne stavby odstrániť, nemôžu mu v tom brániť, práve naopak, v spolupráci s políciou malo prísť k pokojnému vysťahovaniu na štátom určené miesto.

Napríklad do prázdnych kasární.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-10-02  (19:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VÝZVA POLÍCII SR.

Nebudúce sa nenechávajte zatiahnuť do špinavých politických praktík, pre nápis Polícia umrelo mnoho mužov ktorý hájili Spravodlivosť, nehanobte ich pamiatku tým že budete hájiť zločin a nosiť na sebe znak Polície.

Nebudúce si ho aspoň prekryte čiernou páskou.


PandemoniumKoko . xadubebu32   |   ip:62.197.22   |   2012-10-02  (19:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium už vieš kto som? Na Doležite.sk Ti to vrátim za všetkých ktorých si tu urážal aj s úrokmi Ty Mečiarov vypasený Mečiarov brav... ! : - DDD


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-10-02  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer, vieš na akom základe fungujú policajné a obranné zložky ? na základe ROZKAZU...sú velitelia, sú vojenskí prokurátori, ak rozkaz nebude splnený...

iné by bolo, keby Polícia, ako taká, odmietla ísť proti občanom...ale to už je iná kapitola...


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-10-02  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Samozrejme že rozkaz sa plniť musí, ale ak je v rozpore zo zákonom, nemusí ho splniť, ale uplatniť oznamovaciu povinnosť.


Davo . jafilehy   |   ip:188.40.74   |   2012-10-02  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {Pandemonium už vieš kto som? Na Doležite.sk Ti to vrátim za všetkých ktorých si tu urážal aj s úrokmi Ty Mečiarov vypasený Mečiarov brav... ! : - DDD} S aplikovaním slova brav na Mečiara som tu prišiel ako prvý a písal som aj o tom, že bolo treba občas kopnúť do Pandy (krotiť ho). Používaj si to slovo ďalej ak chceš a rieš si Pandu akurát si kladiem otázku, či tu nechceš vytvoriť nejaký falošný dojem, že sa ja skrývam za tvojim primitívnym nickom.

Takže rád by som upozornil všetkých, že ja s týmto nič nemám.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-10-02  (20:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Preto by som bol veľmi zvedavý na meno veliaceho dôstojníka pri tomto zákroku.


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-10-02  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pacient, a na čo by ti to meno bolo v tvojej tapacírovanej miestnosti...? :-DDD


Mudry . somefoxi72   |   ip:62.197.22   |   2012-10-02  (20:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taktiež sa značne musia obmedziť platy, prezidenta, ombudsmana, ústavného sudu, sudcov, prokurátorov, poslancov, ministrov, županov, primátorov, starostov a platy vysokých štátnych úradníkoch na ministerstvách a veľvyslanectvách SR, musíme vystúpiť z NATO a platiť povinný vklad MMF pokiaľ budeme zadlžený. Mienkotvorným médiám budeme musieť vyrúbať zvláštnu daň z reklamy až 70 %, aby sme mali z čoho splácať verejný dlh obyvateľstva Slovenska po dobu pokiaľ sa nesplatí verejný dlh, aby sme nemuseli dvíhať odchod starším ľudom do dôchodku a mladým ľudom, ktorí sa ocitnú v núdzi nezamestnaných splácať po dobu jedného roku hypotéky na byty, aby sa so svojimi deťmi nestali z dňa na deň bezdomovcami.pecos . dogumape6   |   ip:78.98.121   |   2012-10-02  (21:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  reparadigma, ty si taký primitív ako tvoj veliteľ Gašpar.


Sakirusekera . najihyry5   |   ip:92.52.36.   |   2012-10-02  (21:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mudry, pripájam : načo nám je tak veľa poslancov ? navrhujem zredukovať na polovicu, to bude stačiť, veď máme aj europoslancov...načo nám je duplicitná štátna správa - samospráva, župy ? zrušiť... načo nám je toľko nezmyselných premnožených hovorcov a zástupcov hovorcov ? zrušiť, pomaly už každá upratovačka má asistenta...samozrejme s notbukom, služobným autom, mobilom, zariadením kancelárie, a inými darebáčinami...tam treba šetriť, a nie ľudí daňami týrať ! a tých predražených zbytočných databáz...a tak podobne, by sa ešte naááášlo...


povazan . wohicygu14   |   ip:85.216.19   |   2012-10-02  (22:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tato republika je zart


PandemoniumKoko . xadubebu32   |   ip:62.197.22   |   2012-10-02  (22:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Posledný valčík pre Martina Schultza

http://www.youtube.com/watch?v=pK8Z74c19Fs&;feature=related

ANONYM . sipyrige36   |   ip:188.112.1   |   2012-10-02  (22:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo čakať od policajta čo nemá právnicke vzdelanie, nuž len tlachanie.


Mudry . somefoxi72   |   ip:62.197.22   |   2012-10-02  (23:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jeden kabát jedna koža jedna tvár
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&;v=GSJcdjvvzLM#!
paradigma . xygyloke20   |   ip:195.80.16   |   2012-10-03  (07:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   osobne som veľkým milovníkom malajského tigra, ktorý sa po prvý raz objavil na plátne v roku 1976. Po veľkom úspechu sa do televízie dostala jeho seriálová verzia, ktorá "kojila" našich rodičov v 70. rokoch... Taliansko-nemecká koprodukčná miniséria Sandokanov návrat je voľným pokračovaním spomínaného seriálu, no dej sa odohráva zhruba 20 rokov po prvom strete Sandokana s anglickými miestodržiteľmi. Sandokan sa za tých pár rokov čiastočne scivilizoval a udržiava dobré vzťahy s miestnym guvernérom. Nezabúda však na svoj ľud, a neustále vyjednáva o pridelení výhod pre domáce obyvateľtvo. No opäť sa stane obeťou intríg, ktoré ho vyburcujú ku krutým činom...


Vlastimilech . jafemelo8   |   ip:178.72.20   |   2012-10-03  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nebylo by od věci, aby majitel svůj travní porost jako řádný hospodář třeba močůvkou pohnojil.Bertold . fulixuju84   |   ip:178.41.10   |   2012-10-04  (16:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Otázka do pléna: "Prečo sa potom tento zákon o obydlí neuplatňuje pri exekučnom konaní voči občanom?" V prípade Rómov je jeho dodržiavanie striktné, avšak exekútor bežného človeka vysťahuje "na ulicu"...A zase sme pri diskriminácii (či už pozitívnej, alebo negatívnej je jedno)...
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Hospodaření zločinných komunistů

Koncem roku 1989 však nejenže neexistoval žádný veřejnoprávní dliuh, ale naopak polistopadový režim převzal finanční aktiva ve výši asi 85 mld. Kč. K tomu navíc asi 107 tun měnového zlata. Pokud šlo o tzv. hrubý zahraniční dluh, ten nepřesáhl výši 500 US dolarů na obyvatele, přičemž ale i tak byla celková devizová pozice státu aktivní asi 23 mld. Kč;


Havlov prosbopis alebo „Biľakov pozývací list" v...

Príbeh Tretej cesty

Recenzia: Zachránil Hitler Európu?

ARCHITEKTI OVLÁDÁNÍ (titulky)

To, co vidíte...

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Den bez lékaře, nákupů, médií

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.2486 s