22. September 2019
    
Zločinné tyranie Slovákov a Čechov v demokratickom Anglicku. - Dolezite.sk

Zločinné tyranie Slovákov a Čechov v demokratickom Anglicku.


  2013-03-03  (09:19)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Zločinné tyranie Slovákov a Čechov v demokratickom Anglicku.

Zločinné tyranie Slovákov a Čechov v demokratickom Anglicku.

 Dostávam od Dr. Cathar žijúcej v Británii hlásiacej sa slovenskej národnosti občas emaily  v ktorých uvádza,  ako  neľudsky , bezcitne, cinicky a zločinne niektorí  úradníci demokratického Anglicka  zaobchádzajú z cudzincami so Slovenska aj z Čiech žijúcimi prechodne alebo trvale v Anglicku. A tak obratom hromadný email som odoslal médiám hlavného prúdu a taktiež všetkým našim vládnym, parlamentným a ústavným  činiteľom. To či sa tomu budú venovať, tak to neviem , pretože som známi rebel, extrémista  a kritik ich spoločenského  pseudo demokratického systému aj u nás na Slovensku, keď aj u nás nie sú dodržiavané  základné ľudské pravá občanov Slovenska na každom kroku byrokraciou verejných a štátnych úradníkov Slovenska.

Citujem email od Dr. Dagmar (Corascendea) Cathar z Anglicka

From: Jozef Varga [mailto:wargas@extel.sk]
Sent: Saturday, March 02, 2013 2:04 PM
To: 'Corascendea Cathar'
Subject: RE: Pokus o zastavenie stíhania za smrť Slovákov

Ďakujem za email a informácie.

Som pohoršený a pre posielam Váš email  ďalej naším mienkotvorným médiám k dispozícii. Možná, že sa tomuto budú venovať.

S úctou Jozef Varga

From: Corascendea Cathar [mailto:corascen@cathar.org.uk]
Sent: Wednesday, February 13, 2013 3:18 PM
To: "Undisclosed-Recipient:;"@mail.extel.sk
Subject: Pokus o zastavenie stíhania za smrť Slovákov

Priatelia,

Ako viete, mám dôkazy naznačujúce prípadnú nezákonitú smrť dvoch ľudí a sama som sa stala obeťou špinavého pokusu násilia proti mne, aby ma vyradili ako svedka.  Diskreditáciou alebo dokonca viac, úplným odstavením.

 Ak to niektorých z Vás zaujíma, prikladám tu jeden súčasný dokument, tento krát o mne.  

 Posielam tento mail tak, aby sa totožnosť príjemcov navzájom nezobrazila, aby som chránila tých, čo sa boja, alebo nechcú o veciach vedieť.

 Ako už asi viete, začalo to zneužívaním slovenských rodín sociálnymi pracovníkmi v Anglicku a príhodou, v ktorej malé slovenské dieťa takmer zomrelo v dôsledku nesprávneho zásahu nekompetentnej sociálnej pracovníčky Shireen Bhayiatovej (na fotografii dole).   V odpovedi na moju sťažnosť potom duševne týrala Slovákov, za trest že sme sa na ňu a na sociálne služby sťažovali. Ako vidíte z fotografie, má diplom z Univerzity z Birminghamu, ale nerozozná sestrenice od tiet.  Jeden z tých dvoch mŕtvych je otec niekoľkých detí a starý otec toho dieťaťa, ktorého život bol ohrozený. Ten muž spáchal samovraždu v dôsledku duševného týrania a potom, čo mi zakázali pracovať ako tlmočníčka.   Rodinu úplne odrezali od akejkoľvek objektívnej pomoci.

 Ďalšie úrady potom okradli Slovákov a Čechov o jazykové služby tým, že dali “kontrakt” agentúram, ktoré neboli schopné dodať tlmočníkov, alebo aspoň nie kompetentných tlmočníkov.  Verbovali medzi upratovačkami a nesledovali, či tieto majú čistý trestný register.  (To je nelegálny postup v Anglicku, no nikoho zato nestíhali keď sa uplatnil voči Slovákom.)  Dôležité bolo len to, či sú tieto tvory ochotné pomáhať pri zneužívaní nevinných, za pár grošov, ktoré im platili.  Najhoršia bola (asi) brňáčka Dáša Suchánková, ktorá sa začala vydávať za mňa v nemocnici.  Musela som si zmeniť meno z Dagmar na Corascendea.   Na smrť chorí ľudia chodili k lekárom, ktorým nevedeli povedať čo im je, a nerozumeli ich pokyny.  Dôsledky boli tragické.  To, že dokonca donútili istú ženu porodiť postihnuté dieťa, tým, že jej neumožnili uskutočniť už objednaný potrat, bolo v mojich očiach dodnes jedným z ich najhorších zločinov.

 Sama som sa z toho duševne zrútila.  Nevedela som sa dívať na utrpenie ľudí, ktorí mi verili, mali ma radi, a záviseli na mne.

 Film, ktorý teraz vyrobili o mne, osobne považujem za pokus o nahuckanie k vražde. Podrobnosti sú v priloženej prílohe PDF.  Policajti tu kriminálne priestupky proti mne neriešia, dokonca ma zatkli, keď som hlásila v minulosti, že som sa stala obeťou kriminality.  Majú tu agentov, ktorí chodia medzi nacistami a hrdlorezmi a nabádajú ich k nenávisti voči mne.  Informujú ich, že polícia o mne vie, a že sa nikomu kto ma bude “riešiť” nič nestane.   To je nabádanie k vražde.  

To, že som ešte tu, je len preto, že doteraz ma Boh ochránil.

 Chcem, aby sa Slovensko dozvedelo pravdu, kým som ešte tu.

 Za prvé, je mi jasné, že ak sa toto môže udiať na tejto škále, tak ide o dlhodobú snahu zlikvidovať Slovanov.  So Slovákmi to ide ľahko, lebo máme toľko kolaborantov a zradcov.  A za druhé, súčasným aktuálnym cieľom je umlčanie a likvidácia akýchkoľvek svedkov, ktorí majú dôkazy celkového a zjednoteného kriminálneho postupu anglických úradov voči slovenským a českým občanom. Súdy sú najhoršie.  Už len vkročiť do súdnej sály so slovenským prízvukom znamená odsúdenie, aj keď je Slovák obeťou.

 Uverejnila som o tom veľké články v angličtine na dvoch svojich weboch a Vám som ich už poslala vo forme PDF:

 http://www.angloslovaktranslations.com  vybrať “Intreface”, toto je hlavne o tom, ako Angličania manipulujú verejnú mienku k nenávisti voči Slovákom, ako aj o kvalite jazykových služieb.

 http://www.cathar.org.uk  vybrať “Suspension”, to je priamo o nemocnici a ako ma špinavými obvineniami aj pomocou policajtov, vyradili.

 Videli ste aj články v slovenčine, ktoré sú menej podrobné.

 Máte možnosť tento materiál postúpiť žurnalistom a žiadať aby konečne písali a dokonca vyšetrovali pravdu.  Hocčo iné je zrada národa a napomáhanie vraždám.  Sama som to poslala dvom schopným žurnalistom na Slovensku, či z toho niečo bude, to neviem.

 Taktiež máte možnosť informovať svojich známych.  K ničomu Vás nevyzývam, prosím zaujmite taký postoj, ako Vám srdce a svedomie radí.

 Ak obťažujem, prepáčte mi.  Dajte vedieť že obťažujem a vymažem vašu adresu.

Zdravím Vás ľudskou láskou. I keď sa občas vyjadrujem naostreným jazykom, je to vždy s dobrým úmyslom voči každému, a hlavne voči Slovensku.  Mám tam len hrob svojich rodičov.  Materiálny záujem v tom, že stojím za Slovákmi nemám vôbec žiadny.

 Boh bude chrániť Slovensko, ak si udrží svoju neskazenú čistotu v tých, ktorí ju ešte majú.

 Corascendea.  

 

 

 

 

 


Jozef Varga
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Patt . xetecumu89   |   ip:194.228.3   |   2013-03-03  (13:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No, popravde, ledva som to dočítal, to je tak chaoticky a nezrozumiteľne napísané, že mám z toho subjektívne dojem, že to písal(a) psychicky narušená osoba. Netvrdím, že s našimi ľudmi nejednajú tak ako je popísané vyššie v tom emaily, ale položme si otázku, kto im tam kázal ísť ?JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-03-03  (14:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dagmar Cathar nikdy nežila na Slovensku. Tu žili jedine jej rodičia a pani Dagmar si váži Slovákov, cíti sa byť Slovenkou a rada pomáha buď trvale alebo dočasne žijúcim jedincom aj rodinám v Anglicku.
Ako zachádzajú byrokratický úradníci Anglicka s cudzincami v Anglicku, ktorí tam nachádzajú zamestnanie, tak to už asi nevadí našim ústavným činiteľom, ktorí sú radi, že sa zbavili doma nezamestnaným, ktorí doma nevedeli nájsť si zamestnanie.

Na Slovensku máme 300 tisíc nezamestnaných a ďalších 400 tisíc Slovákoch si našlo zamestnanie v zahraničí, kde s nimi zaobchádzajú ako z menej cenou slovanskou rasou. Aj preto som pomohol Dagmar Cathar, ktorá si váži ľudí so Slovenska a z Čiech a odoslal jej email ústavným činiteľom a médiám hlavného prúdu a zverejnil som ho aj na dôležite.sk

Keďže pani Dagmar Cathar bude čitať aj tento článok na webe dôležite.sk

Tak si myslím, že vy pane s pseudonýmom Patt ste jej ublížili ako Slovak. Ak sme takýto Slováci ako pán PATT cinicky k iným, tak nám už nik nikdy v zahraničí nepomôže, až sa nechtiac ocitneme mimo nášho domova na určitý čas.klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-03  (15:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie som nadšenec UK-reality!Majú a musia znášať daň zato že "istým" spôsobom získali "pol sveta"!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-03  (15:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ich proti-imigračná politika začína.. znalosťami Angličtiny! Zistenie- prízvukové -ihneď_ triedia!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-03  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A to "Poľské", "Ruské"... a nehovorím o Indo- Pakistanské- to je jasné!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-03  (15:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No keď moje skúsenosti ..a pomerne časté.. a "speak"."nur Džermeny".. ostal som vyjašený neskutočným odporom !!! A viem aj prečo! Takže prvý pohľad ???? A sme začali po Rusky .. tak len .. chlácholivo... a z vysoka...!! A ku podivu Poliakov no...aj ich "ráčia" ..a my spod Tatier. vieme "godac"a boli sme pre "nich" Poliaci... čo už..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-03  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Predmet článku je neobjektívny! Ak len "trochen" "speakovať" sa vie a pritom vzdelaný odborník..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-03  (15:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..zvýrazňujem je VZDELANÝ ODBORNÍK dostáva sa pri získaní práce aj do polohy priemeru cca 1400 "pounty"


Martin . nujogibe55   |   ip:79.66.115   |   2013-03-03  (17:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Patt, mne to pride ze email bol prelozeny PC translatorom a ako mozes vediet je to sice sofistikovany software ale nedokonaly, a potom moze byt druha moznost ze niekto proste pise po slovensky ale s anglickym slovosledom..ano vyznieva to chaoticky, ale kto chce pochopi o co tam ide. To ze sa v UK k nam chovaju ako k zvery je hrozne, ale musime vydrzat a hlavne stat jeden pri druhom, co je problem, Slovaci v zahranici z mojej skusenosti nie moc drzia pohromade ked dojde na lamanie chleba, drzia iba v dobrych casoch.


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-03  (17:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..Martin .nu..."To ze sa v UK k nam chovaju ako zvery.." Vy viete o čom píšete??? Dajte dôkazy !!! a čo tam robíte ???? Načo ???


krajanka . lylonyku00   |   ip:95.146.19   |   2013-03-03  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ....zijem v UK dost dlho, nikto sa ku mne este nechoval ako k "zverovi", ani ma nediskriminoval pre moj prizvuk. Nepoznam nijakych Slovakov, zijem v anglickej komunite. Ludia ma respektuju a vazia si ma pre to kto som a co dokazem. Dodrziavam legislativu krajiny v ktorej zijem a nemam najmensie neprijemnosti s uradmi...


krajanka . lylonyku00   |   ip:95.146.19   |   2013-03-03  (19:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Varga, pri vsetkej ucte, by sa mal zamerat na problemy na Slovensku - podla toho, co tu denne citam a sledujem v archivnom vysielani, je ich tam dost.


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2013-03-03  (19:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Corascendea, k Slovákom sa aj na Slovensku mnohokrát správajú ako k bezprávnym...schvaľujú sa tu zákony, ktoré sú namierené proti záujmom vlastných občanov...

Patt, pýtaš sa, kto im kázal ísť tam ? predsa Dzurindoš sa neraz nechal počuť, aby nezamestnaní mladí šli pracovať do zahraničia...


metla . lavygele21   |   ip:87.244.19   |   2013-03-03  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Angličania, sú nepriatelia Slovanov.
Nemôžu ich ani cítiť a chcú ich záhubu.
O tom to celé je. Treba si to uvedomiť.
A netreba im chodiť robiť otorokov do tej ich
plávajúcej diery.


Uzsomsavzdal . lyjunasu92   |   ip:2.103.187   |   2013-03-03  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krajanka,

Ty musíš veľmi poslušne lízať anglické hajzle a rozumieť veľmi slabo po anglicky na to, aby si so dokázala vytvoriť a udržať svoju horeuvedenú mienku.
klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-03  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  .. metla.la... Ach/ a dá sa tam nakupovať..skoro bežne v obchodoch s názvom "Poľsky sklep"/dá sa aj lietať --na metle..povedal tento no..Potter....


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-03  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo ja viem o Anglicku...

1.) Sú tam neskutočne škaredí ľudia.(dôsledok dlhodobého miesenia sa medzi sebou na ostrove)
2.) Je to zlodejská banda, ktorá svoje bohatstvo nadobudla vykorisťovaním iných národov!!!
3.) Majú jednoznačne najodpornejšiu kuchyňu na svete!!
4.) Čo vám budem "líčic"..je to banda lenivá ,škaredá,,,

:-DDDD


Inteerbulo . vinaregu39   |   ip:88.212.36   |   2013-03-03  (21:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím s Jopinsom, ale ako deti sú celkom pekné, len keď dospejú, je to hrôza...-:)Sú to šelmy zubaté!!!


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-03  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Panebože, dám jedno e naviac a hodí ma to bohvie kam....Ja debo!


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2013-03-03  (21:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je neuvetiteľné, do čoho všetkého zasíkaný Varga z Košíc dokáže pchať tie svoje zošúverené paprče. Ale iná vec mi vŕta v hlave. Vychádzajúc len z nadpisu sa pýtam: Čo vlastne tých ľudí ťahá na tie ostrovy? Nechápem...


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-03  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja ti pošepkám..

Tahá ich tam vidina vyššieho zárobku ako u nás.
Dokonca vyššieho ako za Vlada z Elektry.
To ich tam tahá, kedže väčšina nemá tatka straníka ako ty, nemá zariadený živôtik ako ty, že jediná jeho denná nápln je kŕmiť mačičky na dvorku chodit s vychudnutými kamošmi na čašu štjaka do zadymenej putiky a potom ešte na náboženské zhromaždenia k uctievaniu velkej hlavy z elektry!!!

Tak preto tam tí ludia chodia!!

To je novina čo, že aj takíto ľudia existujú..
pán Sidhárta bravčováhlava..:-DDDD


EleonraVargova . vulyhuri50   |   ip:178.40.16   |   2013-03-03  (22:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jožko tak Tebe píśu dievčatá z anglicka. No veď poćkaj len prídeš domov !
A to s tou redukciou ľudstva ktorú si plánoval tak to Ti zatrhnem.
Tu píšeš že slovákov týrajú a Ty ich chceš zlikvidovať.
No veď poćkaj ja Ti to doma vytmavím. A aj tú dagmaru z anglicka. Ty sviniar.


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-03  (23:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neurážajte Košice! Kdesib sa priznal že žije v D.Kubíne!


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.11   |   2013-03-03  (23:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bulo von Elektra nebude už robiť fúrera v HZDS to je teda nešťastie, koniec sveta sa blíži :DDDDDDDDDDD konečne ta zlodejská strana zakape :DDDDDDDDDDDDDD

http://aktualne.atlas.sk/vladimir-meciar-vraj-nepride-na-snem-na-ktorom-budu-volit-jeho-nastupcu/slo
vensko/politika/
Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-04  (02:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toľká strata pre Slovensko.
Ako bude teraz fungovať Černák??
Nemá žiadnu podporu, žiadneho kámoša "na ministerstvo":-DDDD

Ten hádam teraz už z basy nebude chcieť odísť,ked bravčová hľavina zhasla,čo??

Ale ked vlado vystrie tie tlsté 13-stky, tak asi pojdem na "cinťer" pozrieť kdo najviac rumádzga a pokúsim sa identifikovať pandebilia,lebo ten tam určite chýbať nebude.

hehe...
JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-03-04  (15:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keďže som odoslal email z nikom webu doležite.sk a jej emailom uverejnenom na doležite.sk, ta sa za niektorých z Vás hanbím. Ani ste si neprečítali o čom sa v emaily píše a urážate osobu, ktorá sa hlasí k Slovákom v zahraničí aj keď na Slovensku žila len v ranom detstve a pomáha Slovákom aj Čechom v núdzi v zahraničí. Môžete sa hanbiť a môžu sa hanbiť aj všetci straníci v parlamente aj vo vládach, že Slováci musia emigrovať za živobytím z núdze, ako kedysi naši starí rodičia na začiatku 20 storočia.

Debili v NR SR a v našich ľavicových aj pravicových vládach nám tvrdia, že vraj máme prosperujúcu ekonomiku (jeden bilión slovenských korún verejného dlhu) . Mame len cinických, chamtivých a priblbých našich ústavných činiteľov, ktorých absolútne netrápi, že zničili Slovensko a život väčšine obyvateľstva, hyeny stranícke.

Ospravedlňujem sa za Vás pani Dr. Dagmar (Corascendea) Cathar z Anglicka. Určite po tejto skúsenosti, keď číta vaše príspevky, sa už k Slovákom nebude hlásiť a riskovať svoje postavenie aj život.
Prečítajte si znova článok email a až potom sa vyjadrujte..rado . vusosoco30   |   ip:85.248.64   |   2013-03-04  (16:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2JozeVarga:
mas uplnu pravdu, slovak slovakovi vlkom.
ak to chces zverejnit a nieco dosiahnut, sprav si blog na sme.sk, na dolezite urcite nie, to ako keby si vylepil plagat v krcme :(
hanbim sa s tebou.


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2013-03-04  (21:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nuž, znova som si veci prečítal, Jožo má jednoznačne pravdu. Kradnú slovanské deti a snažia sa z nich urobiť netvorov na Anglický spôsob..jetotak!!!


Borky64 . hatityhe12   |   ip:186.178.3   |   2013-03-06  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aké má občianstvo pani Dagmar C.? Ak slovenské, tak nech sa obráti na slov. ambasádu. Alebo nech z VB odíde.

Ľutujem, Jožko, ale Pattovo vyjadrenie je plne vystižné. Z jej textu nie je jasné, čo sa jej stalo a o čo vlastne usiluje, o čo jej ide. Sú to len akési útržky. Berúc do úvahy jej zlý psychický stav a asi slabšiu znalosť slovenčiny by sa to dalo snáď pochopiť. Možno o jej prípade viete viac, tak ju doplňte, pretože text skutočne vyzerá ako výtvor niekoho, kto trpí stihomamom
Krovak . kuralogo13   |   ip:93.174.18   |   2013-03-06  (19:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins: no neviem, tá kuchyňa mi celkom vyhovuje, english breakfast sú naozaj skvelý štart dňa. Samozrejme nie na každy deň.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-03-06  (19:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak.
No ja som pochodil Trenčín, Bytču a nevidel som väčšiu ....
Ranajkoval, obedoval aj večeral som už hádam v 80% Európskych Štátov a Anglická kuchyňa je zatiaľ jednoznačne najhnusnejšia!
No proti gustu ,žiaden dišputát.
Krovak . kuralogo13   |   ip:195.146.1   |   2013-03-07  (10:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins: na to poukazujem... im zjavne vyhovuje, alias - nech pejskovi kuličku :-D Napríklad tiež veľa inostrancov sa bryndzových halušiek radšej (preventívne) ani nedotkne.


martan . mumidipy84   |   ip:86.40.30.   |   2013-03-13  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.dailymail.co.uk/health/article-2262131/He-deserves-cancer-Anger-spiritual-healer-exposed-
BBC-charging-280-disease-sufferers-recommending-cabbage-diet-treatment.html
niečo o nej....diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Inflácia, kríza a Keynes.

Skoro každý vie, že inflácia sa prejavuje rastom cien. Má však ešte jeden nie veľmi známy dôsledok. Pre jeho objasnenie je vhodné položiť si otázku ako sa správa človek, alebo rodina ktorá má mesačne k dispozícii 1.000€ a ako sa správa tá istá rodina ak disponuje sumou 1.050€.


Peter Sihelský – Boj s neprávosťou

Sila za Novým svetovým poriadkom (VIDEO)

USA promýšlejí scénář války s Čínou

Island porazil Unii: Dluhy zaplatí banka

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

Archív

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!


Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Hlinové vystúpenie v parlamente

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4883 s