22. September 2019
    
Zmena se nedá odvrátiť - Dolezite.sk

Zmena se nedá odvrátiť


  2012-04-20  (18:25)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Zmena se nedá odvrátiť

Jarný deň, slniečko svieti, vtáčiky spievajú, krásny svet.  V skutočnosti peklo na Zemi.   Miesto, kde len tí, čo nepoznajú pravdu a nepoznajú zákony, alebo nemajú dostatočnú vnútornú silu podľa nich aj dôsledne konať, musia prísť.  Taký človek, čo skôr či neskôr netrpí na Zemi, nie je.  Médiá ukazujú finančných oligarchov, ich politické bábky a takzvané populárne osobnosti ktoré popularizujú ich plytké hodnoty, keď sa im darí.  Ich súkromná mizéria, zničené životy a zaživa zahnívajúce telá sa do pozornosti verejnosti vo väčšine prípadov nedostanú.  Istý člen jednej z piatich najbohatších rodín na svete už desaťročia osciluje medzi HIV, čo je ešte nie plne vyvinuté AIDS a plne vyvinutou formou tejto nákazlivej choroby, ktorá ostáva smrteľnou, ale na rozdiel od obyčajného smrteľníka, ktorého by Boh, či príroda, už dávno boli vyslobodili, jeho utrpenie pokračuje - doteraz za akumulovanú cenu ktorou by sa dalo kúpiť jedno z  prepychových sídiel Európy a pomocou prostriedkov ktoré sa za normálnych legálnych okolností nedajú zabezpečiť.   Pošeptáva sa, dokonca náznaky sa objavili na verejnosti.  Súkromný rodinný život už nebude mať i keď občas sa zinscenuje akási fotografia  naznačujúca možného partnera.   Pre kameru a pre novinárov sa naďalej usmieva a milióny, čo si myslia že peniaze sú Boh, mu naďalej závidia.  Horšie peklo ako môže byť život tohto človeka, a nie je to jediný prípad medzi najbohatšími na svete, si mnohí jednoduchí ľudia ktorí vidia len ich trblietanie v televízii, nevedia ani len predstaviť.  Peniaze nielen že nie sú všetko, ale môžu byť kliatbou a oficiálne médiá klamú.

Dnes už nič vo svete nie je tým, čím sa predstiera byť.  Politici, ktorí majú obhajovať záujmy tých, ktorých predstavujú, sú čoraz viac nasadenými bábkami finančných oligarchov, ktorí si vybudovali skryté impérium v rámci ktorého ovládajú svet a vysávajú prírodné a ľudské zdroje z národov pre vlastné zisky.

http://www.youtube.com/v/pHqc-YgbsVg">http://www.youtube.com/v/pHqc-YgbsVg" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="320">

Priložené video mnohí už asi videli, je z roku 2010.  Jeden z bývalých takzvaných ekonomických vrahov, ktorý ostal bez rodiny a bol si vedomý, že jeho dni sú už spočítané, podal priznanie.  Vytypoval štyri stupne špinavej práce, ktorej sa roky zúčastňoval.  Podobajú sa vari tomu, čo sa v súčasnosti deje na Slovensku?  Prvým krokom je zadlžiť krajinu natoľko, že nemá vôbec žiadnu možnosť splatiť svoje dlhy.   Reagovať nátlakom aby si krajina riešila svoj dlh lacným rozpredajom svojho prírodného bohatstva, výroby a služieb už bohatým korporáciám, aby dodali vojenské sily, alebo aby volili na medzinárodných fórach určitým spôsobom.  Pritom sa nasadia politické bábky ochotné zradiť vlastnú krajinu a ľud.  Ak sa predstaviteľ vzpiera, treba ho podplatiť, ukázať mu ako si môže vylepšiť svoj vlastný život a život svojej rodiny ak bude poslušný – ak sa naďalej vzpiera bude odstránený.  Lebo tretím krokom je organizácia politických obratov a vraždy.   Keď je čestný predstaviteľ odstránený, obyčajne sa nájde predajná bábka, ktorá poslúchne.  Ak pokus o puč a o vraždu zlyhajú, príde k vojenskému zákroku ako štvrtý a posledný krok.   Zlo zvíťazí v každom prípade.

V každom prípade zlo víťazilo počas posledných 2000 rokov.  Bolo tomu tak len preto, lebo ľudstvo prijalo myšlienku, že spravodlivosť neexistuje, lebo bolo okradnuté o úprimnú vieru, a k poznaniu Pravdy ešte nedospelo.   Hlavnú zodpovednosť za stratu všetkých ideálov nesie cirkev, lebo násilím nastolila náboženstvo mamony a zneužila na to meno najčistejšieho ktorý sa vraj obetoval na to, aby umožnil hrešenie na Zemi.  Cirkev zavraždila svedomie a pritom obrazne povedané napľula na vlastnú modlu.

Peklo na Zemi, ktoré sa na prahu 21 storočia stalo dokonalým, je výsledkom zúfalstva a morálnej anarchie ktoré zasadila materialistická cirkev a ktoré rástlo počas 2000 rokov jej existencie s náboženstvom  – platiť bohatým a slepo poslúchať tých pri moci. 

Video spomína Kermita Roosewelta, ktorý bol synom najčestnejšieho politického predstaviteľa ktorého Amerika kedy mala.  V roku 1953 zorganizoval vzburu proti demokraticky zvolenému iránskemu vodcovi Mosaddeghovi.   Americké dejiny ho oslavujú.    Jeho koniec sa vynecháva.  Nebol hanbou svojmu otcovi, keď si uvedomil skutočný dopad svojho naivného zaangažovania stal sa zúfalým alkoholikom a spáchal samovraždu.

Kto je kresťanom?  Ten kto to má na papieri, alebo ten kto koná tak ako sa od kresťana očakávaAj ekonomický vrah si váži toho, čo nepredal svoju krajinu a svoje svedomie.  Prezident Panamy, Omar Torrijas mu povedal po zavraždení Jaime Roldosa z Panamy - Viem, že som ďalší na rade, ale to je v poriadku, pokiaľ vykonám svoju prácu pre krajinu, ktorú predstavujem.  A tak aj bolo, než aj jeho zavraždili.   Ale Torrijas ostal váženým mužom, ktorý žil a zomrel ako kresťan.  

V porovnaní s večnosťou, život na Zemi je krátkym testom.  Väčšina zlyháva, zo sebeckosti, zo zbabelosti a z krátkozrakosti.  Tí čo zapredajú, zradia seba samých.   

Nielen toto video, ale sú nespočetné iné dôkazy, že od päťdesiatych rokov 20. storočia svetové finančné korporácie organizovali vraždy po celom svete a často to bolo prostredníctvom Ameriky.  No koniec koncov, vrahov si môže kúpiť každý a najpopulárnejší americký prezident JF Kennedy bol sám popravený pred očami celého sveta - a nebol to chudák Harvey Lee Oswald.  Médiá nepripomínajú neskoršieho prezidenta, ktorý boli zbavený vlastnej mysle, a jeho telo sa stalo neschopným ovládať moč a fekálie.  Telo staršieho človeka odzrkadlí Dušu a skutky nositeľa. 

Systém vydierania, kradnutia a drancovania mohol prežiť len tak dlho, kým bolo čo kradnúť.   Nezáviselo to len na morálke, ale aj na svetových zdrojoch.  Dnes sú zásoby ropy prakticky vyčerpané.  Dostali sme sa k bodu, kedy si získanie ďalšieho sudu ropy bude vyžadovať takmer toľko energie ako ten sud ropy sám poskytne.  To je bod, kedy sa čerpanie ropy stane neekonomickým a podobný osud sa týka ostatnej tradičnej energie.   Preto sa agresívne vojny do krajín kde ešte ropa je, stávajú čoraz agresívnejšími.   Mrazivé ticho ktoré mnohí cítia v ovzduší je z toho, že sme v hodine dvanástej.

Božie zákony , ekonomika a prírodné zdroje idú ruka v ruke.  Ako pokračuje svetový ekonomický krach ktorý už žiadna vojna nezachráni, lebo sa nedá, a ak má ľudstvo vôbec prežiť, bude musieť zmeniť od základov svoj prístup k životu a k tejto planéte.  Prijatie etického a morálneho spôsobu života sa nestane otázkou voľby, ale podmienkou prežitia.

Ako na Zemi tak aj na Nebi, je falošná viera, ktorú zaviedla falošná cirkev už skrachovaného falošného sveta.  Ako na nebi tak aj na Zemi sa musí stať skutočnosťou.    Všetko sa týka každého.  V deň keď si každý nepredá svoje vlastné svedomie, vrahovia si nebudú mať koho kúpiť.  Svedomie sa týka nielen veľkých vecí ale aj malých každodenných činností.  Mayovia vedeli, prečo v roku 2012 skončí svet.  V podstate, starý svet už skončil, len zápach z neho ešte ostáva.   To, čo vidíte a cítite, je Posledný Súd a je to Dobrá Zpráva, priatelia!

 

Človek so svedomím.


človek so svedomím
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Mimozeman . vyjogoga37   |   ip:188.167.1   |   2012-04-20  (20:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo je Armagedon nutný
21. Január 2012, teolog, Veda

Výraz Har-magedon alebo Armagedon sa nachádza v celej Biblii len raz. Opisuje jedinečnú
situáciu v celej histórii ľudstva. Apoštol Ján ju pod inšpiráciou opisuje takto:

“Výroky inšpirované démonmi robia znamenia a vychádzajú ku kráľom celej
obývanej Zeme, aby ich zhromaždili do vojny veľkého dňa Boha, Všemohúceho.
A zhromaždili ich na miesto, ktoré sa hebrejsky volá Har-magedon.”
- Zjavenie 16:14-16 (Preklad Nového Sveta Svätých Písiem).

Prečo je Armagedon potrebný? Lebo všetky národy celého sveta odmietajú
uznať, že Jehova Boh je Zvrchovaný celého vesmíru a namiesto toho, aby sa mu
podriadili, vyhlasujú svoju vlastnú zvrchovanosť (Žalm 24:1). A ich postoj opisuje
staroveký izraelský kráľ Dávid takto: ´Králi Zeme sa stavajú a vysokí úradníci sa
zhŕkli ako jeden muž proti Jehovovi a jeho pomazanému´ (Žalm2:2). Odporcovia
Všemohúceho Boha sa prezentujú ako zanovití nájomníci, ktorí nielenže si nárokujú
vlastníctvo na to, čo nie je ich, aj zároveň s ním nesprávne alebo aj nezodpovedne
zaobchádzajú a čo je ešte horšie, úplne ho ničia. Dnešné národy znečisťujú životné
prostredie a ničia celú Zem! Božie Slovo – Biblia už pred asi 2 000 rokmi jasne aj
presne predpovedala tento trestuhodný stav. Apoštol Ján to opísal takto:

“Národy sa rozhnevali a prišiel (Boží) hnev…(Potom Boh spôsobí)…aby
bola privedená skaza na tých, ktorí kazia Zem.” – Zjavenie 11:18
(Preklad Nového Sveta Svätých Písiem).

Takže Armagedon je jediný spôsob riešenia všetkých ľudských kríz, ale hlavne riešenia tej
najhlavnejšej otázky: Kto má právo vládnuť nad celým ľudstvom (Žalm 83:18)!


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.20   |   2012-04-20  (21:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu treba už len vypisy z lidla .. :-))


Karol . wiqukeha84   |   ip:195.91.55   |   2012-04-20  (21:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Treba sa dohodnut aby som vedel ci mam kupovat naboje alebo jedlo na prezitie. Urcite nieje riesenie ako potopa a podobne, si vsetci uvedomite ze pokial k tomu pride nebudete aspon vacsina schopny sa postarat o svojich najblizsich, v tom okamihu sranda skonci, osobne ma velmi zaujal dokument The Revelation of the Pyramids 2011, ale v podstate je to kazdeho vec o com sniva. :-(


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-20  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj stalin si nárokoval, aj hitler si nárokoval, aj bankári si nárokujú a aj sa s nimi stretnú...na mieste kde celú večnosť nepocítia nič iné len utrpenie, ktoré človek tu na zemi sa ho nebojí preto, lebo ho nechápe, ak by ho chápal čo i len jediným % svojho rozumu, nikdy by BOŽÍ zákon neprekročil, nebojíte sa pekla?...ani nemôžete lebo ani nechápete aké utrpenie tam je....ten kto bude zatratený, ten si bude želať, aby sa nikdy radšej ani nenarodil.


DivaPeryna . xoqodaki73   |   ip:178.143.1   |   2012-04-20  (22:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Riaď sa svojím svedomím a neprekročíš "Boží zákon"...ide len o to, či sa jedná o Boha ktorého ľudstvo eviduje "iba" 2000 rokov...na obdobie vývoja ľudstva na Zemi je to prikrátko...takže to asi bude BOH vyšší...najvyšší...prastaré kultúry ľudstva...


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.20   |   2012-04-20  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Utratit ci zatratit mozes tak psa, tie tvoje naivne posmrtne predstavy co Ti natlacili do makovice si nechaj pre vlastne osobne potreby (snivanie..) :-))


Rusty . xypiqive80   |   ip:195.91.55   |   2012-04-21  (09:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lamentovaci, ktori placu nad koncom sveta a vzyvaju boha mi pripominaju indianske zeny, co si sypu popol na hlavu a placu. Je to v poriadku ak si zena. Ale pre muzov je to smiesne, hanba. Muzi su silni jedinci majuci za ulohu zabezpecit prezitie svojej rodiny. Tak prestante lamentovat a vrhnite sa do prace. Padafky:-D.


xtc . feqafewa20   |   ip:159.253.1   |   2012-04-21  (10:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BITCH PLEASE!!!


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-04-21  (10:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V článku je jedna veta pravdivá: "Zlo zvíťazilo za ostatných 2000 rokov..." Toľko má aj kostolná organizácia.


Rusty . xypiqive80   |   ip:195.91.55   |   2012-04-21  (11:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium to celkom vystihol. A najvacsi diabol sa skryva za heslom "In God We Trust"...


Achelan . daxiqebu24   |   ip:178.40.12   |   2012-04-21  (11:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetky duše sa aj tak znovu narodia do ľudských tiel :) tak prečo sa nad tým vzrušovať. Vo vesmíre je nespočetné množstvo miest na inkarnáciu... Všetko toto akurát ukazuje akú vysokú úroveň vedomia má ten ktorý človek - a podľa toho to tu na tejto planéte aj vyzerá - veď 80% obyčajných ľudí sú bábky, ktoré musí niekto ovládať, inak by sami neprešli ani do obchodu. Keby to tak nebolo, už by im väčšina populácie nedala šancu robiť takéto veci a zmietla by ich ako tsunami bo vždy zmietne bordel :)


Karol . wiqukeha84   |   ip:195.91.56   |   2012-04-21  (11:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rusty to si zabil :-) len vo vete In God We Trust je God skomolenina slova Gold :-)


Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:92.26.222   |   2012-04-21  (18:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Achelan,
Ak by bolo tak ako píšeš, že všetky Duše sa aj tak znovu narodia do ľudských tiel, tak vyššia inteligencia ako ľudská by nemohla jestvovať a popieralo by to aj vývoj. To sú len také politicky správne spirituálne teorie čo toto navrhujú. Ty si zrejme ešte nečítal Boží Poriadok. Ale poriadok je práve v tom, že Duše ktoré sa preukážu byť nehodnými ľudskej podoby ju už nedostanú, dočasne alebo vôbec nie. Sú aj iné miesta na inkarnáciu a to také, kde niet bolesti a dostanú sa tam len čisté a schopné Duše, ale aj také miesta, kde je nič iné ako bolesť a dostanú sa tam mimoriadni zloduchovia. A tých je o hodne viac ako tých prvých.

Navrhujem Ti aby si si prinajmenšom prečítal tento článoček

http://www.dhaxem.com/documents/Co_je_Spiritulita_l.pdf

Ak nič iné, prosím uvedom si, že vyššia inteligencia ako tá, čo sa v priemere nájde medzi tzv inteligentnými ľudmi na svete riadi Vesmír a že princípy a zákony sú ukrutne logické a všetko speje k určitému pozitívnemu cieľu.pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-04-21  (19:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok je scestný . Prečo obviňuješ cirkev . Inokedy neboli ľudia zlí . Proste je to riadna sprostosť . Vždy by sa našli taký , ktorý by robili druhým zle .


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.20   |   2012-04-21  (22:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty kokso kolko expertov na duše sa tu našlo. Su to same ničim nepodložene taraniny ako vždy .. :-))
Duša kedysi suvisela s dychom, ludia si mysleli že to čo dycha to je to čo oživuje hmotu..
Teraz na to naväzuju už len taraninky.. No ale ako chcete, myslite si čo chcete ked Vam to dobre robí..


Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:78.145.99   |   2012-04-21  (23:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko
Zdá sa práve že najväčším odborníkom na Duše si tu musíš byť Ty, takže sa do polemiky ani púšťať netreba. Len ak čistej duši je všetko čisté, čo sa dá povedať o duši ktorej je všetko hlúpe?


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (08:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ved uz pouzite rozum alebo vam ten bohapusty vymysel tak zaciernuje mozgy?

Ak si len dusa s telom, ako je mozne, ze nevies co bolo pred tvojim narodenim...
Mali ste duse ked ste mali rok?
Kto naozaj rozhodol, ci budete na tomto svete, rodicia ci boh.

Dokedy sa chcete chytat tych spiritualistickych sraciek?

Pravdomluvec.
ale na tom prispevku sa mi paci aspon to, ze uznas, ze aj zvira ma aku taku "dusu". tada aj dusa je sucastou evolucie.


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (08:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  boha jeho.
to nebo musi byt teda riadny zverinec...


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (08:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...čau:D ako sa ti darí vo vývoji?...postúpil si?


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (09:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer
kazdym dnom je moja dusa vyvinutejsia :)


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (09:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer.
narozdiel od tvojej...


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (09:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...myslíš?


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...sranda že učebnicový mozog, akým disponuje kucma sa snaží vyvíjať:D


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (09:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer.
ooo dakujem, ze si si to vsimol.
tebe ten tvoj 2-rocneho decka staci?


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (09:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A čo som si mal všimnúť?...ja nenarážam na tvoje vedomosti z knižky, ja narážam na tvoju inteligenciu človeka...myslíš že si človekom ak ovládaš poučky od darwina?...alebo ak máš dobré srdce?...ktorý si ty?


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (09:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer.
si myslis ze to je bud alebo?
myslis si, ze moze existovat clovek s dobrym srdcom (pozor, nechcem sam seba tak oznacovat) ktory zmysla inac ako ty.
a darwina sem nepchaj, to je ako by si bratov wrightovcov spajal s dnesnymi boeingami...


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (09:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...ale teba darwin veľmi ovplyvnil, nemôžem ho vynechať...rád by som, ale nemôžem, lebo tvoje srdiečko, je plné tohto vírusu.


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (09:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer.
takze kam sme to zase odbocili?
ja mam virus? od koho od darwina?
tvoja inteligencia je plne vyvinuta lebo sa oznacujes za dobreho cloveka vdaka imaginarnemu priatelovi?

mimochodom, skus radsej odpovedat na moj prvy prispevok.
zase si sa zapojil do debaty dajak pomimo.


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  radsej mat srdiecko plne virusu ako mozog plny sraciek...


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...ale slová vychádzajú z tvojho srdca, hlavou máš iba premýšľať o ich obsahu a dôsledkoch, nemyslíš?


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (09:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nie.
ja som v sebe pravdu nemal od nardenia. len ty.
myslim ze sa to vola tvrdohlavost...


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (09:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...pravda sa dostane každému, ale je len na tebe, či ju chceš spoznať...nezáleží na tvojom pohľade, záleží len na tvojom cítení.


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  asi nie.
citit pravdu? no nechaj tak. ja citim ze boh neexistuje.
tak a uz je to pravda...


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viem aká bude budúcnosť ľudstva....príde doba, kedy bude veriť celý svet, BOH znova zaujme miesto v srdciach ľudí, ktoré mu právom patrí...jeden pastier, jeden ovčinec...nebude zla, nebude násilia, BOH vládol a bude vládnuť na celé veky a ateisti kucma, to nezmenia.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (10:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...tvoja pravda, nemusí byť vždy pravdou...ja viem že sa mýliš, ale tú skutočnú pravdu, musíš prijať sám, nemôžem ti ju nanútiť do tvojho Srdca.


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (10:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nevies citis...


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (10:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...ak by som to cítil, veril by som, ale ja viem...že neuhádneš od koho?


Nemo . sikiwisy96   |   ip:217.140.7   |   2012-04-23  (10:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  in dust we trust


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (10:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...chýbam ti?..."lenka?


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-23  (15:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer.
zeby od spidermana, niekoho kto ti len tak v sobotu zaklope na dvere s bibliou v ruke, alebo prevelebneho z dolneho konca?
no daj.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-04-23  (16:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma...a načo by som ti rozprával odkiaľ to viem...jednoducho to viem...neuveríš aj keby mŕtvy vstali z hrobu a povedali ti to isté...tvoja viera ti nedovolí rozpoznávať pravdu, vždy budeš tvrdiť len to že sme z evolúcie, pokiaľ si mladý a silný, neviem či budeš tvrdiť to isté aj na smrteľnej posteli...kto vie?...možno raz začneš chodiť do kostola rád.


kucma . fyvafixa2   |   ip:88.212.37   |   2012-04-23  (17:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer.
ale no sak povedz.
prisiel si nato sam?

keby mrtvy vsali z hrobu a povedali mi to iste, bolo by to normalne a nemal by som dovod tomu neverit.
necitil by som sa ako mimozemstan obklopeny cudnymi ludmi veriacimi v bludy.
boh to je co? jezis je z kerej dediny?

ja nemam vieru v evoluciu. nemodlim sa k nej, nestavam jej chramy a neberem to ako jedinu moznu pravdu, aj ked tebe som to uz raz vysvetloval. taky pristup je chory.
nie je to moje nabozenstvo! mozes sa snazit mi nanutit, ze som nejaky inoteista, ale mylis sa.

a co sa tyka smrtelnej posteli, tak to sa isto nezmeni. ako teista by si mal vediet, ze sila presvedcenia sa neriadi vekom ani fyzickou silou...


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.20   |   2012-04-23  (22:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer servus, mas pravdu ja uz som zmenil nazor.. Verim ze boh existuje. Vies ten panacik co ho mam doma na policke dal som mu take meno a odvtedy uz verim ze existuje..
Ty mas tiez podobneho panacika niekde nad dverami zaveseneho na dvoch prekrizenych drievkach tak celkom si rozumieme.. :-))i . docerexu69   |   ip:78.98.19.   |   2012-04-23  (22:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  piko , ty modlár!:D


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.20   |   2012-04-23  (23:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som modlar z recesie nie z presvedcenia.. :-))


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-04-24  (07:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja si myslim, ze pikov panak je len jeden a modlari ste vsetci ostatni :)diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Memorandum prvej ponovembrovej generácie slovenskej mládeže 28.8.2009

My, prvá ponovembrová generácia slovenskej mládeže, prijímame dnes, teda 25. 08. 2009 pred tvárami verejnosti v Nových Zámkoch z príležitosti blížiaceho sa dvadsiateho výročia tzv. „Nežnej revolúcie“ zo 17. novembra 1989, týchto symbolických 17 bodov memoranda, v ktorých chceme vyjadriť naše svetonázorové uchopenie života našich dní:


Ekonomický otrok

Je načase prehodnotiť multikulturalizmus

Shromáždění a pochod za pravdu o 11. září

Projekt Montauk

László Sólyom není prezidentem Uherska

Archív

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!


Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Hlinové vystúpenie v parlamente

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.2604 s