22. Júl 2019
    
Zmena vedomia - Dolezite.sk

Zmena vedomia


  2011-01-25  (20:39)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Zmena vedomia

Možnože viacerí znás to tak cítia, len tomu nevenujeme dosť pozornosti a času, aby sme to vyslovili nahlas ako to je, ako to cítime.

Nehovoria o tom politici, pretože tí sú zaneprazdnení odpoveďami, nie však riešeniami. Celebrity sú zaneprázdnené stavom ich frizúry a tak ďalej.


novadomenavedomia
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!

classique   |   ip:217.12.49   |   2011-01-26  (07:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  najskor treba vyrezat nador az potom moze prist AJK aby laskou liecil rany ktore tu po ponom ostanu....


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-01-26  (08:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Úspech, šťastie, lásku, o ktorých správne hovorí Dávid, nemožno nájsť v "matrixe", ktorý hľadá tieto veci materiálnom zabezbečení a uznaní bezpečia, ktoré ho poskytuje. David Icike sa o takýchto frustrovaných ľuďoch bez elementárnej dávky sebavedomia,/ ktorých vyrába Hollywoood/, vyjadril ako o "zberačoch". Ale ani on však ľuďom svojimi teóriami neposkytuje reálne alebo úplné východisko. To dáva jedine Boh v Biblii. Ap. Pavol to pochopil o čom hovorí David Icike už pred 2000 rokmi a vyjadril sa o takomto úspechu uznávanom "matrixom", ako o hromadení smetí, ktoré on zavrhol. A mal prečo.

Pretože zmena vedomia príde, až skúmaním Božej vôle, aká je dokonalá, aká je prijateľná. Ak ju človek vyskúša na sebe zistí, že je príjemná, užitočná a dobrá. Nie vo veciach treba hľadať istotu lebo ju nedávajú. Je to klam. Istotu dávajú vzťahy. Dobré vzťahy. Predovšetkým vzťah k Bohu a blížnému /ako k sebe, lebo len to jje poistka pred modlárstvom "matrixu"/. Keď sa človek v tom nájde, vyhral nad "matrixom".

Biblia o víťazstve viery a dobrých vzťahov hovorí aj takto: Peniaze sú na ochranu, ale výhodou poznania a múdrosti je, že zachová svojho majiteľa nažive. Takže suma sumárum. Veľa podvodníkov vyšlo do sveta. Ak by to bolo možné, zviedli by aj vyvolených...A prečo nie? Lebo nestačí povedať len pol pravdy. Pravdu treba povedať celú.


Spirit   |   ip:178.40.17   |   2011-01-26  (09:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nebude to dlho trvať a nastane čas, kedy budete hromadne opúšťať náboženské dogmy vytvorené človekom. Ten čas sa rýchlo kráti, zmena je na dosah. Otvorte svoju dušu, aby ste boli pripravení aj na možnosť existencie inej reality.were   |   ip:91.148.11   |   2011-01-26  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Funkčný odkaz na časť 2:

http://www.youtube.com/watch?v=jo9pi0kR9pc


filip   |   ip:195.91.56   |   2011-01-26  (12:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravdu má v tom že materiálne statky samotné neurobia človeka šťastným ak žije iba pre ne, šťastie treba hladať v sebe, byť vyrovnaný zo sebou, robiť veci pre seba a svoj dobrý pocit, počúvať svoje Ja a konať podľa toho, vedieť rozoznať čo mi prospieva a čo škodí.Svet sa naozaj točí iba okolo kariéry, peňazí a blahobytu ale ak si niekto myslí že vdaka tomu bude šťastný je na omyle, v prvom rade treba začať budovať svoje vnútro, svoj "chrám" a od toho sa odvíja kvalita prežívania.rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-01-26  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To mas pravdu,ze materialne statky nerobia cloveka stastnym, ale neviem, ci bezdomovci v tejto krutej zime, ktori umrzli aj vdaka absencii materialnych statkov, mali na to rovnaky nazor.


aslam   |   ip:91.148.11   |   2011-01-26  (13:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Podla mna ma pravdu. Na rozdiel od vacsiny ma este kuraz, pretoze je sam sebou a vo vacsine hovori to, co si kazdy mysli.
A take posmesky a znemoznovania jeho osoby, ktore su len porvokaciami snazaicimi sa zosmiesnit jadro jeho nazorov su pre ludi, o ktorych sam vravi...tych co sa skryvaju za prezyvky a utocia z bezpecia.

On je na verejnosti a hovori svoj nazor.Ak chce niekto argumentovat alebo srat na jeho a jemu podobnym hlavu, tak to robte s dostojnostou, nech spozname aj Vas. Dovtedy ten chlap ma co povedat.


filip   |   ip:95.103.20   |   2011-01-26  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  filip- príspevok o 12:07 zmeň si prosím nick,nech tu nepíšeme pod rovnakým.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-01-26  (13:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak je zaujimava paralela, co sa tyka oznacovania systemu, ktory u nas panuje. Socializmus sa vyznacoval marxisticko- leninskou ideologiou, nemajuca nic do cinenia s kapitalistickymi spolocnostami, ktore vzdy kladli doraz na nabozenstvo, ako pilier spolocnosti. Socializmus bol dielom aspon podla cirkvi, satana, bojovali proti nemu vsetkymi moznymi prostriedkami, aby vyhubili ateizmus. No, ale za ten cas budovania socializmu, s ateizmom v zatylku neboli bezdomovci nuteni umrznut. Zato tato skvela spolocnost, s altruizmom na perach, hrdiaca sa laskou k bliznemu sposobila, ze uz pomaly mrtvych a zamrznutych bezdomovcov len prekracujeme.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-26  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zakáz poisťovniam tvoriť zisk je protiústavný
SITA | 26. januára 2011 13:27
Zdravotné poisťovne nemusia vracať vytvorený zisk späť do poskytovania zdravotníckych služieb. O jeho použití môžu rozhodovať autonómne. Rozhodlo o tom v stredu plénum Ústavného súdu SR, ktoré posudzovalo sťažnosť poslancov na neústavnosť niektorých ustanovení zákona o zdravotných poisťovniach. Ústavný súd konštatoval, že napadnuté ustanovenia nie sú v súlade s Ústavou a ďalšími medzinárodnými predpismi.
Fico pohrozil, poisťovniam zakázali zisk
Fico: Nebojím sa, nech sa poisťovne súdia
Fico: Je to Pyrrhovo víťazstvo. Záhradkár môže stopnúť diaľnicu

Slovensko v súvislosti so zákazom zisku čelí trom medzinárodným arbitrážam.
Autor: Branislav Benčat, Pravda.sk


Ústavný súd v odôvodnení dospel k záveru, že došlo k zásadnému obmedzeniu majetkových práv zdravotných poisťovní resp. ich akcionárov, pričom došlo aj k zásadnej modifikácii legislatívnych úprav, ktorá je zjavne neprimeraná. ÚS dospel k záveru, že zásah do práva poisťovní podnikať v zdravotnom poistení formou odňatia možnosti autonómne rozhodovať o použití zisku je ústavne neakceptovateľný. Podľa ÚS išlo o neoprávnený zásah do princípu právnej istoty a právneho štátu.

Ústavný súd rozhodol o návrhu na preskúmanie obmedzenia použitia zisku zdravotných poisťovní, ktorý presadila vláda na čele s Robertom Ficom, koncom februára 2008. Na ÚS sa v októbri 2008 obrátila skupina 49 poslancov Národnej rady SR. Podľa poslancov je novelizovaný zákon v rozpore s Ústavou SR i smernicami EÚ a ďalších medzinárodných dohovorov pre retroaktivitu, porušením princípov právneho štátu, ako aj hrubým zásahom do vlastníckych práv. Novelu označili za diskriminačnú voči súkromným poisťovniam a upozornili aj na hrozbu hospodárskej škody v dôsledku arbitrážnych sporov so zahraničnými akcionármi poisťovní. ÚS pri prijatí návrhu zamietol žiadosť o vydanie opatrenia na pozastavenie účinnosti napadnutých ustanovení, kým nerozhodne vo veci samej.

Sudca spravodajca Ladislav Orosz informoval, že spoločnosť sídliaca na Cypre sa žalobou domáha náhrady škody na Okresnom súde Bratislava I, ktorý sa tiež obrátil so sťažnosťou na ústavný súd. Ústavný súd spojil obe sťažnosti do jedného konania.

Politici vychádzali z nesprávneho predpokladu, že poisťovne spravujú len verejné prostriedky, tvrdí advokát Ondruš

Právny zástupca sťažovateľov advokát Ján Ondruš uviedol, že trvajú na podaní a podľa ich názoru zákonodarca vychádzal pri tvorbe novely z nesprávneho predpokladu, že zdravotné poisťovne spravujú len verejné prostriedky, čo nie je pravda. Na pojednávaní bol prítomný aj zástupca Národnej rady SR Milan Galanda. Povedal, že NR SR trvá na rovnakom stanovisku ako pred časom ústavnému súdu zaslal vtedajší predseda parlamentu Pavol Paška a nič v tomto smere nezmenil ani terajší predseda Richard Sulík.

Vo vzťahu k ďalšej odmietnutej časti podania ústavný súd uviedol, že ide o prechodné ustanovenie, ktoré malo platnosť len do 31. decembra 2009 a teraz už žiaden praktický význam nemá. Proti rozhodnutiu ÚS nie je možné podať odvolanie. Národná rada SR má povinnosť do šiestich mesiacov od zverejnenia nálezu uviesť napadnuté ustanovenia do súladu s Ústavou SR a medzinárodnými predpismi, ak tak neurobia, napadnuté ustanovenia stratia platnosť.

Slovensko v tejto súvislosti čelí trom medzinárodným arbitrážam. Rozhodli sa pre ne akcionári poisťovní Apollo, Dôvera a Union. Okrem toho sa napadnutými ustanoveniami zaoberá aj komisia Európskej únie, no zatiaľ jej závery nie sú známe. Nová vláda však v programovom vyhlásení avizovala zmeny. Poisťovne budú pravdepodobne môcť v budúcnosti za presne stanovených podmienok opäť vytvárať zisk.

-nebojte sa farizeji tak ako ste rozhodli tak sa vam to aj spocita uz davno vdaka tomu nie su peniaze v zdravotnictve a aj vdaka tomu ze ste ich rozkradli,a preto umieraju nevini ludia a to je vas ghriech aj ked sa tvarite ze vas sa to netika.je to hanba ked poistovne maju zisk a zdravotnictvo je bieda ako rit a nikoho neserie ze na plucnom kde mam byt totalne cisto v blave je polcentimetra prachu co na tom ze seru na pacienta vramci setrenia ktory umre potom.humus proste a farizeji si schvalia to ze je protiustavne nemat zisk s povineho zdravotneho poistenia kua kde to zijem


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-26  (20:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a etse pre tych co ste volili zlepenec ,jednou zo sukromnych zdravotnych poistovnije dovera,ta dovera co vlastni penta a pentu vlastni mikols skryte.a este si robi zalusk na vseobecnu zdravotnu p.hm nedivimsa vobec preco tak rozhodol sud ako rozhodol.hm nase nezavisle sudy skoda k nim hovorit farizeji jak rit.dnes sa miklos tesi ako zmanimulovali ustavny sud politicky,a kyda na fica ked im zrusil zisky.lebo vedel ze to neni fer aby niekto profitoval na tom ze bude setrit na zdravotnej starostlivosti,co su si poviny ludia platit zo zakona.to je proste okradanie bez chrbtovej kosti,totalny hijenizmus lebo vdaka tomu umieraju ludia.alebo ich nasi skveli doktori nechaju umriet.cest vynimkam.ktorych sa to netyka,


eros   |   ip:86.40.154   |   2011-01-26  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Vazeny, to tu akoze chce niekto naznacit, ze mat strechu nad hlavou, teplo, tekutiny, cisty vzduch je matrix ???
Tak to ja som potom kur....v...sky materialne zalozeny clovek, lebo si neviem predstavit aby som zil bez ZAKLADNYCH zivotnych potrieb.
Len tak na okraj - ja nemusim mat najnovsi mobil, PC, auto si kupujem vzdy starsie ( uz mi jedno ukradli ) ale ak mi tu ide niekto vraviet, ze vonku v -20 bez strechy nad hlavou sa mam venovat duchovnym veciam, tak sorry -SOM MATERIALISTA JAK PRASE !!!

BTW - som za ochranu prirody,
alternativne zdroje energie,
zdrave organicke potraviny,
zdravy zivot v mensich komunitach
zdrave peniaze - bezurocna ekonomika
atd.

Ak som nieco nepochopil a som mimo temy, tak sa ospravedlnujem.
Davic Icke - ho mam rad.


Adios   |   ip:193.110.1   |   2011-01-26  (23:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ale predsa o pominuteľnosti a nedôležitosti hmotného majetku hovorí samotný Kristus v Matúšovy,kde spomína ich zrezavenie a ďalej poskytuje riešenie ako sa s tým všetkým vyrovnať...Je to samozrejme aj poznanie Hindov atď..Každopádne je to základné poznanie bez ktorého človek nemôže ísť duchovne ďalej.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-27  (22:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hm kam doslo nase super zdravotnictvo za dvacat rokov:((


Slováci s radosťou vítajú lôžka, ktoré švajčiarske nemocnice už vyradili
SITA | 27. januára 2011 17:11
Švajčiarsko sa rozhodlo pomôcť slovenskému zdravotníctvu a posielajú dva kamióny polohovateľných nemocničných lôžok. Tridsaťpäť postelí, na ktorých ešte minulý týždeň ležali pacienti Spital Ziegler v Berne, je určených Nemocnici v Komárne, ďalších 35 kompletne vybavených a plne funkčných lôžok bude slúžiť klientom Domova dôchodcov v Hajnáčke.

Obidve zariadenia veľmi vítajú nové postele, ktorými nahradia staré pevné lôžka. Ide síce o vyradené nemocničné postele, ale vo veľmi dobrom technickom stave s plne funkčnými motormi a hydraulikou, ktorých nadobúdacia hodnota je približne tritisíc eur za kus.

Pomoc pre slovenské zdravotnícke a sociálne zariadenia vo forme darovania vyradeného nemocničného nábytku a spotrebného materiálu zo švajčiarskych nemocníc pripravilo slovenské veľvyslanectvo v Berne s podporou švajčiarskeho Maltézskeho rádu a švajčiarskeho rádu johanitov.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-28  (08:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Soros: Kríza v eurozóne by mohla Európu rozdeliť
ČTK | 27. januára 2011 8:35
Súčasná kríza v eurozóne by potenciálne mohla rozdeliť Európu. Na Svetovom ekonomickom fóre vo švajčiarskom Davose to povedal americký miliardár maďarského pôvodu George Soros.
Radičová odmieta nalievať hotovosť do eurovalu
MMF odporúča posilnenie eurovalu
Schudobniete, je to daň za krízu, odkázal Britom šéf centrálnej banky

Finančník George Soros
Autor: Reuters

Európa ide podľa neho dvojakou rýchlosťou a jedna jej časť je bohatá a druhá chudobná. To nevyriešia ani terajšie reformy, o ktoré sa európske inštitúcie snažia. Tie, naopak, neriešia podstatu problému, povedal Soros.

Soros na brífingu k začatiu 41. ročníka davoského fóra povedal, že spoločná európska mena, ktorú používa 17 krajín Európskej únie, nastúpila na cestu reformy. Tej predchádzali obavy z dlhovej krízy, ktorá zasiahla Grécko s Írskom a ohrozuje ďalšie krajiny.

Hlavný problém eurozóny Soros vidí v tom, že zoskupenie 17 krajín platiacich jednou menou má jednu centrálnu banku, ale už nie jedno centrálne ministerstvo financií. Túto chybu sa teraz podľa Sorosa eurozóna snaží riešiť zavedením Európskeho fondu finančnej stability (EFSF), ktorý má plniť úlohu trvalého záchranného mechanizmu.

Reformy ale podľa Sorosa neriešia skutočný problém eura, teda to, že mena oddelila bohatšie krajiny Európskej únie od chudobnejších. "Predpokladalo sa, že euro bude zbližovať, ono ale v skutočnosti rozdeľuje a teraz sa z toho stáva trvalý fenomén," povedal Soros. "Takže vy teraz zavediete novú štruktúru, budete mať dvojrýchlostnú Európu, čo ale bude politicky zničujúce," dodal finančník.

Kvôli dvojrýchlostnej Európe sa však podľa Sorosa môže stať, že sa kontinent rozdelí. "To je neriešený problém, ktorý je podľa môjho názoru potrebné pomenovať a začať riešiť. Inak si ale myslím, že euro prežije. Je vidieť veľký záväzok voči euru," povedal Soros.

Ako námet na zamyslenie ponúka myšlienku, aby krajiny s prebytkami investovali a viac expandovali v chudobnejších krajinách. Mohol by pomôcť aj program pomoci pre ekonomiku celej Európy.


dilino   |   ip:95.103.31   |   2011-01-28  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ten david v tom videu o com toci.co to za dristy?.toto neni kritika ani rady to su dristy.


Teonancatl   |   ip:94.113.21   |   2011-01-29  (17:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jak prosté, milý Dilino. Icke hovoří o sociálních tlacích, kterým podléháme, a skrze jež jsme zneužíváni hrstkou lidí na vrcholu pyramidy. A radí, jak se můžeme pokusit sami v sobě tomu čelit. A v pár větách mluví o podstatné skutečnosti. Nestotožňujme se s naším egem, to je jen dočasný podvozek. To podstatné je naše jiná složka - POZOROVATEL. Pokud chápeš, čím je Pozorovatel v každém tvoru, tak více netřeba vysvětlovat. Pokud ne, tak potřebuješ více zkušeností, ale bohužel ztěží přijdeš na to, jak na to :-) To je poněkud vyšší level, než na jaký je mysl zvyklá.


hkul   |   ip:91.148.33   |   2011-01-29  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dilino,dilino..toto je trochu vyssia partia a mal by si si venovat laskavost. A snazit sa priblizit, ked nie pochopit o com ten pan hore rozprava.
Bude sa Ti to hodit pri pochodzakch zivotom.


pepa   |   ip:92.245.19   |   2011-01-29  (18:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaregistrujte sa a začnite zarábať na internete
http://fileserve.com/signup.php?reff=V1YHy5xzdgc~


lant   |   ip:188.75.17   |   2011-01-30  (06:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://putujicioblak.blog.cz


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-30  (09:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je v egyte boj za demokraciu alebo len soros company si de po pyramidy v egypte?bo sa mali problem ku nim dostat a robit si tam co chu,a zneuziva ludi na to,soros compeny dalsich ludi mas na svedomi.druhe varovanie.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-30  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a este prestante s chemitrals ,viem ze je to vase maslo.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-01-30  (10:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333:
Je to jednoznacne egyptska revolucia ziadne triky zo zapadu:)...


Astar   |   ip:178.40.25   |   2011-01-30  (10:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Od roku 1979 poskytovaly USA Egyptu vojenskou pomoc ve výši 1,3 miliardy dolarů

http://afinabul.blog.cz/1101/od-roku-1979-poskytovaly-usa-egyptu-vojenskou-pomoc-ve-vysi-1-3-miliardy-dolaru


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-30  (10:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Astar |
nezabudaj ze oni vzdy profitovali na dvoch stranach postavenych proti sebe.ale dnes im nezobu z ruky a tak ich jednoducho menia za pomoci mimovladiek a oblbnutych ludi,ako vsde,to je ich scenar.ktory pouzivaju stale.niekde kde su mieromilovni luda tak tam je farebna a nezna a niekde umieraju ludia bohuzial,a to sa nesmie diat,preto to druhe varovanie bo nezabijes.


Astar   |   ip:178.40.25   |   2011-01-30  (10:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sakaly robia svoju pracu vynikajuco..


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-30  (10:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a aj jezis ucil ludi,miluj nepriatela ako seba sameho.tym ked budu vseci ludia taky ze to dokazu,zmizne nepravost a ublizovanie ludi ludom,a tym zmiznu obavy o to ze ci zem nachova aj 12miliard ludi,lebo ked bude tu totalny mier a spolupraca tak aj zem bude rodit ako ma.nvm ako vy ale ja si pamatam ze u nas na zahrade este pred 10-15 rokmi nebolo buriny a zem rodila nadherne,teraz skoda reci a nemozem sa dorobit co je tolko buriny.ale to su take nepriame veci.kedysi som zazil ako chlapec nadherne leto ako v raji,cez den nadherne teplo a v noci okolo 10-11 prisel vzdy tichy dazdik a polieval zahradku taketo nadherne leto bolo cele,nadherne.


Astar   |   ip:178.40.25   |   2011-01-30  (10:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uz len zmienka ze je tu mozny nepriatel..ho niekto vytvara....vsetky tieto frazy maju isty zmysel..je nam vykladany tak a tak....ale je to ako so skrytou reklamou utociacou na nase podvedomie....nepriatel NEEXISTUJE....ani cudzi ludia...ked pochopime zmysel slov a ich uzivanie...potom nasi ,,krali,, skoncili....bude koniec iluziam a sporom....


Filozof94   |   ip:85.237.23   |   2011-01-30  (11:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bol by to zázrak ak by ľudstvo zmúdrelo. O nás veriacich (a o mne konkrétnom skutočnom veriacom obzvlašť) hovoria, že sme nejaké ovečky a že sa nechávame zmanipulovať bludom... Ja patrím Bohu ( v preklade pre tých ktorí nevedia čo znamená slovo Boh je to "Boh= Dokonalá Láska") a jediné čo robím je to, že rozdávam lásku a každý nepokoj zmizne keď vojdem ja... Je zvláštne, že tieto "ateistické ovečky" sa nechávajú riadiť primitívnim zmýšľaním a názormi iných ľudí do ktorých bol vštiepení odpor voči kresťanstvu... a takto jednoducho sa nechajú manipulovať a nie len týmto názorom ale aj materiálnym svetom. Nazval by som ich "Ničitelia lásky" a veľmi by ma zaujímalo prečo ľudia aj keď v nášho pravého skutočného živého Boha neveria, prečo vyvolávajú rozbroje a vysmievajú sa z iných? Ja ako pravý skutočný kresťan som sa nikdy nevysmieval z ateistov. Nebolo mojím cieľom ponižovať ich. Ja im len ukazujem skutočnú cestu lásky ktorú mi ukázal môj Boh. Je to len na vás či chcete alebo nechcete prijať pravú lásku za svojho Pána...


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-30  (11:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no s tym nesuhlasim,nepriatel bohuzial je a nici cele ludstvo a zem,nvm ako ty ci veris chemitrals ze sa robi a ze je ,teraz som bol fajcit a hned stiri lietala co tahaju lainu.a vcera som tiez odchitil dve,nesedim na dvore neratam ich,cely den ale zas maju zvysenu aktivitu.


joplins   |   ip:79.138.23   |   2011-01-30  (11:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  astar. a pripustil si niekedy moznost,ze tu ten nepriatel naozaj je a ,ze to je jeho taktika ako odputat pozornost od pravdy???

ci za kazdu cenu, nie a nie??
sto krat opakovana loz sa stava pravdou.. milion krat napisane ,ze biblia je tisicnasobny prepis a mas co si chcel..
nic ine tu uz nepocut..stale to iste.. to katolici si vymyslili satana aby strasili ludi peklom

a co ked to naozaj je pravda,ze satan je..je inteligentny a pouzil katolicku cirkev aby napachala zverstva a potom to zneuzil na svoju ukrytie a zaroven na znicenie krestanstva..

moze byt??

ci taku moznost ani radsej nepripustas, aby to nahodou nenastrbilo tvoju vieru vo vymysleneho strasiaka, a prepisy biblie z egyptskych kultur???
333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-30  (11:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lebo slnko je pozitivna energia a oni ju nam za kazdu cenu chcu vziat a preto praskuju,ale su luda co by to dokazali zastavit ,nase ministerstvo obrany ale zial bohu patri uz im.ale su tam luda nasi co by s tm mohli bojovat a prebrat sa,tu uz ide aj o ich zdravie,snad to par z nich pochopi,a nebude v tichosti tolerovat to.


joplins   |   ip:79.138.23   |   2011-01-30  (11:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Filozof94..no pozor,, ateisti nie su manipulovani!! vsetko co oni vedia je zdravy rozum.. ziadna manipulacia..

knizky co napisali pseudovedci, ktore sa vyvracaju same ako plynie cas. su pre nich jedine zdravy rozum,,.
to len my krestania, sme manipulovai knazmi v sutanach a nevieme rozdielu medzi pravou a lavou..

oni nie..to nie , boze chran.. oni nemaju popreberane myslienky..oni nie su v ziadnom pripade manipulovani..


Filozof94   |   ip:85.237.23   |   2011-01-30  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :D zdravý rozum by dal, že z ryby nebude had z hada jašterica z jašterice nejaký vták, z vtáka a z opice človek ... ako no dovoľ :D :D ("Evolúcia je viera pre ateistov" meno praveho autora nepoznam ale stretol som sa s tým už kopu ráz)


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-01-30  (11:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins ako hovoril nietzche : ateisti su len predlzeny veriaci:)

VIVA REVOLUTION:
http://www.youtube.com/watch?v=RKuzfxDxktE
Na zaberoch vidno ze uz aj policia sa pridava k demonstrantom:)


Filozof94   |   ip:85.237.23   |   2011-01-30  (11:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ... a to som ešte nehovoril že ryby pochadzaju z rias tie z mikroorganizmov a tie vznikli z kozmickeho prachu :D


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-01-30  (11:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  astar:
aha ta slovna hracka:)demonstrant
DEMON..STRANT:)))


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-01-30  (11:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Filozof94, abiogenezxa a evolucia ti nevonia, ale citovat vymyslene pasaze a x-krat prepisovane povazujes za mudrost vekov. A to, ze nechapes abiogenezu a pleties si ju z evoluciou, nie je chyba vedy, ale tvoja absencia vedomosti.


Filozof94   |   ip:85.237.23   |   2011-01-30  (11:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  abiogeneza? :D ďalší výmysel... ktorý nikdy nebude skutočne dokázaný :D


LordX   |   ip:178.41.54   |   2011-01-30  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Filozof - vidno ze teoriu evolucie si nevidel ani z vlaku. A tou abiogenezou by som si nebol taky isty, aby si nakoniec nemusel potupne priznat omyl, tak ako to nabozenstva robia vzdy ked veda zapcha nejaky ich god of the gaps :P

Co nema absolutne ziadny dokaz su v prvom rade kreacionisticke rozpravky ;)


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-30  (12:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hm aje to tu zas,zacne debata na celkom inu temu a aj tak to skonci na boji ateizmus kontra veriaci.aj tak ci si taky alebo taky aj tak si na tejto zemi ,a na kazdeho slnko tu svieti a nevybera si na zaklade nevieri alebo vieri,cize chemitrals a pokusy o jeho tienenie sa kazdeho tykaju rovnako,to by ste si mohli uz konecne uvedomit.
astar
este k tomu ze ked si myslis ze mas nepriatela vlastne si ho vytrvaras,myslienkami do urcitej mieri mas pravdu.ale ked je ten nepriatel a skodca ludom realny a ty ho najdes tak tiez ked budes venovat mu myslienku aby mu to nevychadzalo tak robis v podstate to iste len sa ho snazis potlacit myslou aby mu to nevyslo,snad som to dobre sformuloval:)a tym cim viac ludi to bude robit tym je vacsia sila proti nemu,v mentalnej rovine.a tym mu mozu brat viac energie ktoru vynaklada na svoje veci.


i   |   ip:95.102.12   |   2011-01-30  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vedy.sk


Filozof94   |   ip:85.237.23   |   2011-01-30  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lord x... Nikdy nemôžeš hovoriť o tom čo bolo predtým ak si to ty osobne zmyslami nevnímal... A to ako to bolo na začiatku sa zmyslami nikto nikdy nedozvie. Ale nezakazujem nikomu VERIŤ v Big Bang, evolúciu, abiogenézu... nazvite tie nezmysli ako chcete. Ja mám svoje dôkazy o tom, že Boh existuje a že jeho slovo je vždy pravdivé a dokonalé. "Človek ktorý je zaslepený materiálnymi vecami nemôže vidieť to čo je skutočne pravdivé, dokonalé, nemenné..." (ak by bola evolúcia neboli by všetky tieto národy také sprosté, dokonca omnoho sprostejšie ako tie čo boli v starovekom Grécku...)


joplins   |   ip:79.138.23   |   2011-01-30  (12:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LORDX.. ty budes rozpravkovat dovtedy kym nebudes donuteny ldumi co vladnu svetu a chcu globalnu vladu a kontrolu, ist si dat implantovat cip na ruku aby si bol schopny si kupit jest...

dovtedy budes rozpravkovat, kym na vlastne oci neuvidis tuto svetovu vladu vo svoje krase, a cloveka na jej vrchole ktoremu postavia zidia chram a v ktorom sa on posadi na tron a vyhlasi sa za Boha!!!
presne do vtedy budes rozpravkovat!!

a ak budes rozpravkovat aj po tom , co uvidis tieto veci , tak si hlupak akeho svet nevidel...


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-30  (13:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sry ja troska mimo,z reality.ak ma niekto pavsal od orange tak nech si da pozor,kedy mu skonci,lebo ho automaticky po konci presunu na obycajny a zaplati 70-100e za mesiac.nie ako kedysi ked mu dalej pokracoval ,tak si dajte na to pozor.snad to pomoze aspon niekomu aby nezaplatil,tolke peniaze za mobil.lebo uz par ich tak dostali.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-30  (13:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a nieco podobne od upc,ak vam nedojde sek za mesiac,napr strati sa ,a vy budete cakat na druhy tak vam automaticky zauctuju 2e za to.a nezmozete nic lebo je to v zmluve.a to ze vam to posta nedorucila ich problem neni ale zevraj vas.lebo oni to maju v zmluve.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-30  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zaidne upozornenie ze nemate zaplatene hned si uctuju .


333   |   ip:85.216.14   |   2011-01-31  (13:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  soross compeny asi ste mi moc nerozumeli toto je druhe varovanie aby ste s tym prestali mate cas do tretieho,aby ste prestali sprejovat oblohu a robit peklo na zemi a zabijat ludi!to zemetrasenie v madarsku by som nebral na lahku vahu byt vami moc.ste z madarska.


LordX   |   ip:95.102.17   |   2011-01-31  (15:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Filozof - ja nie som odkazany na vieru, ale na dokazy. Co bolo v minulosti sa mozes dozvediet z vykopavok a fosilii.
Na dokaz evolucie vsak tie ani nepotrebujes - tam ti staci biochemia a genetika.

joplins - presne tak, ak uvidim nespochybnitelne hmatatelne dokazy o tom ze sa nejake proroctvo doslova plni (nie len vagne interpretacie hodiace sa takmer na kazdu dobu), potom uznam ze na tom nieco moze byt. Skor je to len nicim nepodlozena hypoteza.


Filozof94   |   ip:85.237.23   |   2011-02-07  (18:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LordX - biochemia a genetika? jediné čo skutočne realne zobrazuje evoluciu je demencia :D


LordX   |   ip:158.194.1   |   2011-02-07  (19:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Filozof

Nechce sa mi to prepisovat do slovenciny, snad vies anglicky:

Proven facts (premises):
1. mutations in the DNA happen e. g. each offspring is slightly different from the parent (mutations supplement variation (changes) to the population)
2. natural selection promotes positive changes and supresses negative changes in a population, according to environment
3. if two populations of the same species became separated by some reproductive barrier (rivers, mountains..), there is NO mechanism to synchronize inevitable changes in both populations, so over time they will inevitably diverge to the point that they wont be able to interbreed anymore - speciation

This three FACTS alone are enough to deduce that evolution happens. And proof by deduction is also a valid way to obtain scientific knowledge. So even if we didnt have paleontology, developmental biology etc., just molecular biology (the 1st point) and population genetics (2nd and third points) is enough to prove evolution, even "macroevolution" - speciation.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Diamantová Gorila

"Všade samé gorily!" či "Chuck Norris, please help!!!" - to je len zopár transparentov, ktoré bolo možné spozorovať počas protestov pretrvávajúcich už zhruba mesiac. Vždy vítam, keď ľudia nie sú ticho a pri takejto neprávosti, aká sa tu diala a vlastne aj deje neustále, vyjdú do ulíc a prejavujú svoj názor. Je mi ale ľúto, že na týchto protestoch sa priživujú jedinci, ktorí si potrebujú vyliečiť svoje komplexy rozbíjaním hlavnej brány Úradu vlády SR. O tom, že tieto protesty sa začínajú spolitizovávať "gorilími" či "negorilími" stranami, netreba diskutovať. Poďme sa ale pekne pozrieť, ako je to s celkovou politikou na Slovensku za posledných 22 rokov.


Svědectví špióna: Učinit Havla známého a pak ...

Sergej Chelemendik: Americké gorily a európska jar

Protest GORILA je PODVOD

Vatikánska finančná skupina zarába na porne a ...

Argentína versus Grécko

Archív

Aj OĽaNO sklamalo.

Aj OĽaNO sklamalo. Až by obyvateľstvo – voliči všetkých krajín sveta mali právo si vytvoriť volebný zákon bez účasti politických strán a mohli si voliť len osobnosti zo svojich obci či miest, krajov do parlamentu a mali pravo kontrolovať svojho voleného zástupcu a taktiež ho pri klamstve či korupcii odvolať, tak by vo svete neboli vojny, nebola chudoba, neboli protesty a demonštrácie a perfektne by fungovala aj trhová ekonomika k spokojnosti väčšiny obyvateľstva. Nebolo by tu integračného a globalizačného procesu v tej podobe, ktorú poznáme až dnes. Takže systém až príliš vyhovuje veľkokapitálu korumpovať politické stranícke záujmové skupiny, ktoré väčšine ničia život na čo nemajú právo. Zmenou volebného zákona by sa dlhodobo neudržal žiadny zástupca ľudu pri možnosti zastupovať svojich voličov, ale cez politické stranícke záujmové skupiny sa do parlamentu dostanú nečestný občania v každej krajine sveta, ba dokonca sa majú možnosť aj dlhodobo udržať u verejnej moci, keď ich voliči nikdy nemôžu za klamstva a podvody z postu ústavného činiteľa odvolať a potrestať, vid rôznych politikov politických trvalých karieristov v každej krajine sveta s výnimkou Švajčiarska a Islandu. Takže keď už tým politickým stranám už dnes nedôveruje až 40 percent obyvateľstva, tak sa pripojme k ním a zväčšime nespokojnú väčšinu, ktorú politici z politických strán majú len vďaka strachu 30 percent obyvateľstva z pravice. Už dnes by ich systém sa zrútil ako domček z kariet, keby neovládali vlastníkov a redaktorov z médií hlavného prúdu či politický verejnoprávne média, ktoré manipulujú obyvateľstvo žijúce v strachu z pravice v prospech ich systému prichádzať k slobodným voľbám, ktorí si vytvorili pre seba čiže pre 30 % obyvateľstva každej krajiny vo svete. Prečo zabránili obyvateľstvu politické strany vo svete vytvoriť si občianske Ústavy a občiansky volebný zákon? Odpoveď na tuto otázku som už dal v predchádzajúcich slovách, takže aj OĽaNO s týmto nechce pohnúť do predu a vyhovuje mu v plnej miere súčasný volebný zákon..


Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou ...

Počátek občanských nepokojů v USA?

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

V Banskej Bystrici sa diskutovalo o zavedení komunitnej ...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.4168 s