15. September 2019
    
Zodpovednosť za svoje telo - Dolezite.sk

Zodpovednosť za svoje telo


  2011-12-11  (22:06)  |  Technológie
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Zodpovednosť za svoje telo

                Budem sa zameriavať na prebratie zodpovednosti za svoje telo, vykresliť situáciu farmaceutického a potravinárskeho priemyslu ( spolu s fenoménom chemtrails ) nie je môj úmysel

. Ostatne, článkov s ukážkou tohto problému nájdete množstvo, no máloktorý poskytuje riešenie. Problému ktorý momentálne nemôžem vyriešiť sa nevenujem.

                Bolesťou nás telo napomína ale užitím prášku sa tlmia príznaky a príčina sa nelieči, to vie každý. Čo sa týka slovenského zdravotníctva spravil by som nasledovné: zrušil ministerstvo zdravotníctva pretože je zbytočné – ušetrili by sa miliardy, farmaceutické spoločnosti by som oficiálne združil pod jedného majiteľa z rád našich sionistických kamarátov a premenoval by som ju na Big Pharma, samozrejme by som povolil rozpredávanie štátneho zdravotníctva ako navrhnuje ujo Mikloš – aj tak tu máme fašizmus tak prečo nie verejne? Osobne by som chcel, aby začali politici a média prezentovať NWO, Nový svetový rád. Bolo by to naozaj užitočné, stratení by zostali stratenými ale dosť ľudí by otvorilo oči, hlavne ľudia stredného veku, ktorý dokážu do Google napísať NWO a mladí sú zase hlúpy. Slepí spoluobčania ( zámerne nepoužívam výraz ovce a ovčania lebo neraz mi to príde extrémne – nie sú len ovce a konšpiračný teoretici, ktorý všetko vedia, je mnoho medzistupňov, mimo to každý ma o tom výraze inú predstavu ) by sa postupne začali prebúdzať a hľadať iné, lacnejšie riešenia. Tiež by som namiesto slova lekár či doktor zaviedol používanie slovného spojenia obchodník v bielom. Liečby a lieky nie sú žiadnou náhodou tak drahé.

                Nechcem sa vyrozprávať, točiť okolo témy a zbytočne to naťahovať lebo hovoriť do vzduchu je zbytočné, niečo skutočne spraviť je dôležité. Myslené v zmysle, že nejdem písať bez hodnotné vety.

                Od narodenia som mal veľké zdravotné problémy od ktorých sa nešlo oslobodiť (ťažkosti by bol slabý výraz): alergie, chrípky, kožné problémy atď. Nijaký obchodník ma nedokázal vyliečiť, dokázali len mierne utlmiť príznaky ale ako som prestal brať tabletky, bol som znova tam. Každý deň nejaké fajne cukríčky, jedna, dve, tri a do toho ešte nejaká tá sladučká toxická tekutinka. Plná zodpovednosť bola v rukách mojich obchodníkov v bielom, môj život ( v mladosti mi šlo o život ) bol plne v ich rukách. Začal som študovať obchodníkmi odporúčané lieky, nové liečby apod. Koľko razy mal prísť nejaký revolučný liek ale stále nič! Neskôr som sa stretol s ostrými názormi na farmaceutický a potravinársky priemysel a začal som pátrať po „alternatívnej“ medicíne ( ktorá sa používa od počiatkov medicíny našej civilizácie, ale samozrejme je alternatívna ). Veľa som čítal, diskutoval a nakoniec som sa odhodlal niektoré rady využiť. Momentálne nemám žiadne zdravotné problémy a som vo vynikajúcom zdravotnom stave. Pred hodinou na ceste do veľkoobchodu METRO ( s tých jedov v regáloch sa mi prevracal žalúdok ) som videl billboard na Árujvédu čo sa mi strašne páčilo – reklama na medicínu ktorá skutočne lieči. Tiež som minule zazrel niekoľko letákov na Árujvédu a na tvárovú gymnastiku. Nesmieme dovoliť aby sionistický kamaráti zničili alternatívnu medicínu!  Veľmi dôležitý je zodpovednosť za seba ktorý majú už dnešný dospelý takmer nulový, mladý ľudia nemajú zvyčajne žiadnu: skúmajte, diskutujte, skúšajte, súďte, nájdite fungujúce lieky a naučte sa im rozumieť, lekár nie je boh i keď si to v mnohých prípadoch myslí – nenechávajte Vaše zdravie závisieť na jeho rozhodnutiach.

                Nezabúdajte na to, že problémy a choroby súvisia s psychikou. Odporúčam debordelizovať hlavu ( spravil by som to len pre tie bludy ale aj realitu na tejto stránke;  nie, nemyslím, že tento článok je blud ), zbaviť sa stresu, prečítať nejakú motivačnú knižku, skrášliť svoje prostredie a zlepšiť vzťahy so známymi, prípadne sa zoznámiť s niekým novým.

                Najhoršie sú tie pochybnosti a predsudky. Jedy používané po celom svete od obchodníkov v bielych plášťoch sú dobré a ostatné je šarlatánstvo prípadne nebezpečné. Zbavte sa ich a skúste to, pomôže Vám to. Nie som unavený, neťahá ma neustále do spánku, nemusím jesť odporné tabletky, lepšie sa sústredím, mám lepšiu pamäť, cítim sa lepšie, ľahšie sa učím ( ak má niekto záujem o sklavitnenie štúdia či samoštúdia odporúčam: http://www.martinus.sk/?uItem=20426 ) reagujem rýchlejšie, som uvoľnenejší a vnímam lepšie - Google ďakujem!

                Pre menej chápavých... Nechcem tu uvádzať konkrétne čo mi pomohlo, kto má záujem o rady tak e-mail: anubiss65 (zavináč) gmail.com. Je tu pomocník Google. Nájdite niečo, existuje veľa stránok a nebojte sa to skúsiť. Do toho políčka napísať „alternatívna medicína“. (Smiech, smiech! A sranda :)

EDIT na žiadosti z komentárov. Arujveda je len príklad, osobne som to neskúšal. Ja som skúšal vysadiť lieky a "najjedovatejšie" potraviny ktoré som jedával, bylinky, MMS (nepoužívam neustále, to by som nerobil, 2 dni do mesiaca: 1. a 15. každý mesiac zopár kvapiek ako dexot a zopár kvapiek keď som chorý), orgonit a orgonitový zapper. A dal som si veci v hlave dokopy, stanovil hodnoty, cieľe a cítim sa dobre (niektorý mudrlanty neberte doslovne prosím, som zdravý!). Čo sa týka zdravotníctva, samozrejme že by sme pomreli. Zdravotníctvo je dôležité, sú niektoré nenahraditeľné operácie, žiadne MMS mi nepomôže na zlomenú ruku, ale väčšina tabletiek majú len utlmovať a tie, ktoré sú na trhu aby naozaj liečili budú za krátku dobu vysadené. Tak isto kontroly, rentgeny, zubáry... Všetko je potrebné, mne išlo skôr o tú kombináciu a nerobiť byznys zo zdravia ľudí, ako som povedal nechcem sa tomuto venovať ale predovšetkým mi šlo oslobodiť sa od liekov ktoré ultmujú niektoré a spôsobojú ďalšie choroby.


Majkl65
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
laci . nocyvifa32   |   ip:212.5.205   |   2011-12-12  (08:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no mohol by si napisat co konkretne ti pomohlo aj ten google musel niekto napisat ktory ti pomohol tak share your info for everyone ;-)


lenlen . lovegigu11   |   ip:195.212.2   |   2011-12-12  (09:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majkl65 prepac, ale tento clanok je otrasny

takze mal si problemy , potom si par krat klikol na google
nieco tajomne si zmenil vo svojom zivote a uz si ok

tento isty postup doporucas aj nam

dik , mohol si to skratit


jurkeees . wybipyli66   |   ip:178.41.10   |   2011-12-12  (09:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je skvelá reč, presne tak to cítim aj ja naposledy som pred 10 rokmi žral antibiotiká, teraz žerem opak probiotiká


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.15   |   2011-12-12  (10:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Davno to tak vnimam a je to aj pravda:

Aj tak tu máme fašizmus tak prečo nie verejne?

To si udrel klinec po hlavicke, fasizmus treba zverejnit.

Dobry clanok.
RevolutionMan . wavyboji73   |   ip:213.81.20   |   2011-12-12  (10:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  AK chcete očistiť svoje telo, jedzte rano zmes psenice a jacmena (ovsene vlocky), primiesajte do toho lanove semiačka a orechy (a taktiez aj slnecnicove semiacka). Tak to precisti vase telo, že sa budete čudovať. Prečitajte si dačo o tychto zázračných rastlinách a uvidite kolko zivin obsahuju. Ja to vrelo odporucam kazdemu, kto chce zdravsie a vitalnejsie zit. A este ak mozem poradit skuste kazdy vecer pred spanim zjest cesnak na surovo a uvidite ako vam to pekne vydenzifikuje telo.
A hlavne je pit vela cistej vody a nejake tie bylinkove caje. Ale ta voda je zaklad, najma vcer pred spanim a rano ked vstanete. A samozrejme nejaka ta rozcvicka po ranu nemoze uskodit.


Krovak . fugeputy8   |   ip:194.154.2   |   2011-12-12  (10:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RevolutionMan: z vlastnej skusenosti k tym ranajkam doplnim - nie je az tak dolezite aku obilninu si na rano clovek da, podstatne je aby bola (ok, da sa napriklad aj vyvar so zeleninou). Dolezite ale je nejest to nastudeno. Takto som sa dostal z chronickych hnackovych stavov k relativne pohodovemu traveniu za par tyzdnov.


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-12-12  (11:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uz ked sme pri tom..kto z vas vie nieco o vysychani klboveho maziva?
nieco take ludove..co ale aj pomaha..


DrHujer . doducyve62   |   ip:91.127.26   |   2011-12-12  (11:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins treba jesť tie biele vecičky v masku čo sú...chrupavky. plus občas kostihoj.


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-12-12  (11:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vyskusame...dikes..

dobra pesnicka..s vybornym textom..:-))

http://www.youtube.com/watch?v=p3ob-gXQ9fE


Danka . toxexaqe42   |   ip:95.131.13   |   2011-12-12  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som vyskusala nieco ine.Neviem ci poznate,ale odporucam. Moje presvedcenie je zalozene na vlastnych skusenostiach a to opakovanych. Taktiez to pomohlo mojej znamej. Doporucujem. http://www.sambaly.sk


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-12-12  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  danka..
okultizmus??sando . dexepady6   |   ip:88.212.37   |   2011-12-12  (12:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja normálne žasnem čo za voloviny tu píšu niektorí ľudia. Napríklad že keď budem jesť chrupavky v mäse tak mi to pomôže na kĺby? tak to si zabil! Bohužiaľ tak to nefunguje. To by slepcovi stačilo zjesť oči zo sliepky a začal by vidieť?


sando . dexepady6   |   ip:88.212.37   |   2011-12-12  (12:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak niečo skutočne pomáha tak hladovka 10 dní. Potom dostanete takú energiu, že začnete behať. Ale môže zabrať aj zmena stravy napríklad bez mäsa mesiac , dva. Ale pomôžu možno aj minerály, ale u nás je problém kúpiť dávku aká pomáha. Minerály u nás majú iba málo Mg na to aby zabrali. Treba si nájsť iný zdroj. Niekde na internete som už vydel nejakú firmu čo také predáva, ale nepamätám si jej názov.


Krovak . fugeputy8   |   ip:194.154.2   |   2011-12-12  (12:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sando: nie su to blbosti. Finta je v tom, ze tie chrupavky obsahuju prave to co chyba klbom. Opravte ma ak sa mylim ale je to tusim kolagen. Komercne tabletky tusim obsahuju zelatinovite latky, co je vlastne to iste :-)


sando . dexepady6   |   ip:88.212.37   |   2011-12-12  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Údajne väčšina chorôb je z nedostatku minerálov a slnka. Preto sa choroby zhoršujú v jeseni a cez leto je to relatívne dobré.


dok . rivupube45   |   ip:78.99.100   |   2011-12-12  (13:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V medicíne je kopec biznisu ale musím povedať, že na to idete z opačného konca. Dnešný rozmach medicíny je len reakcia na ľudskú pohodlnosť, nenažranosť, a v poslednom čase bohužiaľ často nedôstojné pracovné a celkovo životné podmienky. Keď skrátka niekto má potrebu byť nonstop v aute, jesť klobásky, nešportovať tak má vysoký tlak..potom infarkt atď. Vďaka medicíne dnes prežije o 20 rokov viac...a chce to zadarmo,prípadne za tie smiešne odvody čo platí. Mobil a internet ho asi stojí viac...
Takže najprv zmeňme všetkých okolo seba na ideály krásy,aj seba, nechajme na prírodu aby sa vysporiadala s postihnutými deťmi (hm, na to si nemyslel čo..) a potom zrušme lekárov. Asi tak to bude dobré ..?


Krovak . fugeputy8   |   ip:194.154.2   |   2011-12-12  (13:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sando: hladovka... pre bezneho (vyzraneho) europana moze byt prospesna, lenze aj tu treba vediet robit, vela ludi ked na to ide hura systemom si skor ublizi. Tym chcem povedat pristup "a od zajtra tyzden nejem" skor poskodi (a ani nehovorim "skoncil som hladovku konecne sa poriadne najem") - najst vhodnu literaturu a studovat a studovat.
Mineraly - celkom zaujmavy pristup v tomto ma Janca v niektorych svojich knizkach. Ina moznost je Fytomineral od Energy - mala by to byt zmes koloidnych mineralov. Celkom sa mi osvedcila.
A pri pricinach chorob nezabudnime na psychiku a zle preliecene prechladnutie.


nolimitboy . gunapomu63   |   ip:81.94.254   |   2011-12-12  (13:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ma tu niekto skusenosti s ,,liekom" MMS ? podla stoviek ludi na forach je to neskutocne dobre, moj otec to zacal uzivat, preto sa snazim informovat aj tu


Jao . hijerysy00   |   ip:178.40.34   |   2011-12-12  (14:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to nolimitboy

Ano, skoro vsetky choroby su vyvolane parazitmi v tele. Ale to sa u lekara nedozviete. A to MMS, je to jedna z vecí, ktora nici tie potvory. Vyhladajte si co o tom hovori HaNa B l A hova.LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-12-12  (14:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ajurveda a nejaké amulety majú nahradiť klasickú medicínu a lekárov? Ludia, rozmýšľate vôbec? Samozrejme, že najdôležitejší je zdravý životný štýl, ale keby sa zatvorili nemocnice a zrušili lekári, tak by sa ľudia zase dožívali priemerného veku max. 40 rokov. Veď použivajte ten rozum trocha...

A mimochodom jesť chrupavky pri zlomeninách a problémoch s kosťami a klbmi odporučaju aj doktori...


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sando, kolagén. Účinné.


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-12-12  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no takze som nasiel ohladom vysychania klboveho maziva,ze najlepsie sa to regeneruje pomocou samozrejme lahkeho sportu ktory nezatazuje klby,, teda bike alebo plavanie..plus,,zelatina.. anajlepsia je ,ze vraj z prasacich noziek..husty glej z kozi a kosti!!
no takze ideme na to..
zobačime..


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LenkaB, a ty si nevidela pri dopravnej nehode babku bylinkárku a šamana s kadidlom? Podľa niekoho lepší variant ako sanitné vozidlo typu C s anesteziológom, zdravotnou sestrou a šoférom...


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins, takže huspenina :-)


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-12  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ešte doplním. ja som za spojenie tichto dvoch medicín, ono alternatívna medicína sa stále dostáva do popredia. ezoterika, okultizmus - môže pomôcť. sám sa o to zaujímam ale skôr v rámci výskumu a utvorenia vlastného názoru. robiť zo zdravia obchod je odporné. DjHujer: a ty ako? každodenne paralen a ibalgin či ako?? lebo ak nie, tak nechápem čo to tu hovoríš, ja s tebou súhlasím jasne som to vysvetlil a dokonca aj v článku naznačil, tak neviem prečo pokračujem


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-12  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen: áno mohol, tak isto by sme mohli vynechať 95% hovorenia a všetko skracovať. išlo mi o hodnotnosť viet a myslím, že každý má svoju váhu a každá utvára dojem článku, nič nie je napísané len tak. Ďakujem za kritiku. Prosím napíš lepší samozrejme, a poraď nám všetkým ako to riešiš ty.


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (15:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majkl, žiadne lieky neberiem. Som zdravý.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-12  (15:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DjHujer, som rád no nemyslím, že by si bol "zdravší" keby si brat tie lieky. Samozrejme, že keď niekoho zrazí auto šamanizmus ani nič nepomôže, to som nikdy nepovedal ani nenaznačil - proste som sa nevyjadril. Na tomto servery, keď sa niekto nevyjadrí (tentokrát schválne) tak si hneď ostatní domyslia jeho názory a začnú kritizovať. A keby si dostal rakovinu, šiel by si do nemocnice na chemoterapiu alebo by si skúsil niečo alternatívne, napr. MMS?


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ak by som dostal rakovinu, utiahnem sa do úzadia, obmedzím jednoduché cukry a začnem jesť vincristín, teniposid, trymetoxyaryl, irinotecan, topotecan a rubitecan. MMS nie, ak dám spomenuté alkaloidy, mms sa nechytá.

Inak oxid xhloričitý, ako účinná látka MMS je bežne v pitnej vode, takže netreba kupovať MMS.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-12  (15:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DjHujer: ano viem, mne osobne to pomohlo, používali to všetci známi a blízki a kúpim si nové ale pôjdem odkúpiť na čističku, mám tam známych. je to väčšie množstvo a rozhodne to účinkuje. otázka bola či by si skúsil niečo alternatívne. Ďakujem za názor, lebo áno, skúsil by si niečo alternatívne ako si sám napísal. MMS je jednou z veľa možností. A voda obsahuje aj iné veci ako MMS...


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (16:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetky mnou spomenuté látky sú látky prírodné z bežne rastúcich rastlín, takže sú to alternatívne liečivá nahradzujúce liečivá brzdiace bujnenie buniek. Sú ale takisto súčasťou onkologických farmák nazývaných ako chemoterapeutiká - teda bežných liečiv. Otázka je čo je alternatíva? Irinotecan z rastliny Kamptotheca doma vyseparované s otáznou koncentráciou, čistotou a účinkom a nazývaným ako ALTERNATÍVA, alebo irinotecan z rastliny Kamptotheca v tabletke z lekárne s presne stanovenými a merateľnými vlastnosťami nazývané ako CHEMOTERAPEUTIKUM?

CHEMOTERAPEUTIKUM oxid chloričitý ( MMS ) neskúsim, keďže ho pijem vo vode z vodovodu. A pri zvýšenej koncentrácii nad 5ug je celkom nechutné. A legionelu ktorú ničí veľmi efektívne v sebe nemám :-)

Čo je ešte zaujímavé z pohľadu zdravia vo vode a koľko tam toho je?


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-12-12  (16:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  majkl..myslim,ze si si nevybral dobreho supera na chemiu...
prides o hlavu..:-)))


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-12  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins mne nejde o chémiu, ja som skôr na filozofiu, literatúru, poéziu, ezoteriku a matematiku :P DjHujer, keby si čítal pozorne článok alebo si spomenul pri čítaní komentáru, kritizujem názov "alternatívna medicína" lebo dnešná medicína tu dlho nie je a jasne vyjadrujem nesúhlas s takýmto názvom. chemoterapiu nazvime bežná medicína, to by si nespravil, vyskúšal by si to, čo by doktor nazval alternatívnou medicínou. ako hovorím, MMS bol len príklad a možností je milión, nemusíš byť tak zameraný na MMS. ono ti si vlastne napísal, že by si nepoužil BEZNE ZAUZIVANU LIECBU RAKOVINY ale nie takýmito slovami. ja sa ani nehádam, mne ide o princíp, že hovoríme o tom istom :))


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-12  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A zaujíma ma chlór. Tá voda je už viacej biela hustá tekutina ako voda... Myslím si, že je to škodlivé. Keď si zoberiem, voda vrie pri 100 stupnoch celzia, pred minútkou som si robil čaj, hladina sa ešte ani nepohla a už sa z toho dymilo, zase nejaké svinstvá :/ veľmi pochybujem že je to neškodné alebo mierne škodlivé. snažím sa piť nesýtené minerálky (čistú vodu z obchodu :) kedy sa len dá.


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins, dávanie otázok luďom, ktorí sú zvedaví je veľmi dobrá vec. Keď som učil, najlepšie bolo dávať deťom zaujímavé otázky a tlačiť ich samých dopredu v ich zvedavosti... Potom chodili do školy s otázkami, na ktoré som občas ani ja nevedel odpoveď :-))) Možnože kladiem otázky, ktoré ludí posunú v porozumení prírodných zákonov a možnože sa dačo naučia. A dúfam, že sa naučím i ja.

Je veľmi dobré vedieť o alternatívnych možnostiach a náhrady chemoterapeutík. No pomocou mojich otázok zistia, že ich vysnívaná alternatíva je možno horšie chemoterapeutikum ako ten "farmaceutický jed". A možnože majkl na základe mojej otázky začal čítať články o vode. A to je naše spoločné víťazstvo... vedomosti a skúsenosť nám nikto nevezme.

No majkl, daj o tej vode dačo. Popíšeme o príjemnej téme.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-12  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To som rád, že to takto berieš, myslel som si, že si nejaký zakomplexovaný týpo ale ako vidím tak to nie je :) Zjavne vieš na každej úrovni z tejto témy viac než ja, naštudujem, napíšem čo si myslím a potom môžeme diskutovať :)) Môžeš mi poradiť nejaké zdroje?

Myslenie pri ktorom sa neustále pýtaš je veľmi dôležité, kým som sa toto naučil - neustále sa pýtať, trvalo mi to strašne dlho. A niekedy si môžeme popísať o mne príjemnej téme, nejaká zaujímavá filozofická otázka?


Jao . hijerysy00   |   ip:178.40.34   |   2011-12-12  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DRHujer
Chlordioxid je prchavý plyn, takže v pitnej vode oxid chloričitý ťažko nájdeš. Ak ho dostaneš do tela, tak sa do dvoch hodín z neho stane soľ.
Majkl65
Čistá voda z obchodu tiež nieje to pravé orechové. Ak je nesýtená a tvoria sa rôzne potvory. Ak je voda sýtená, tak je v podstae tým plynom dezinfikovaná a čistejšia. Oxid uhličitý je ale zas nezdravý.joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-12-12  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  majkl,, a hujer..
nejaky joe tu dal"zasifrovany" kod na nejaku pani doktorku ,Ing. Hana Bláhová..a akurat citam jej clanok,,"revoluce v leceni nemocí"..
a ona hovori,ze najväcsia pliaga v ludkom tele a teda aj najcastejsi pôvodca väcsiny ochoreni su parazity!!

je ich mnoho druhov. no a zaujima ma to preto,,lebo kedysi davnejsie som videl nejaky film od doktora (neviem meno) ktory robil prednasku na temu "detoxikacia" , tazke kovy v tele atd!
no a tento clovek spomenul aj ochorenia klbov,,a to v spojitosti z nejakou infekciou ,,alebo nejakou mikro hubou,,miko-plazma sa to vola..
a tato zenska tiez o tom pise ako o moznom zdroji artritidy a reumy!

ak budete mat cas ,,pozrite sa na to,,chcel by som vediet co vy na
to.:-)))

http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/ing-hana-blahova


joplins . vydecahe78   |   ip:94.145.22   |   2011-12-12  (17:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sorry jao:-))


ANONYM . wojivadi85   |   ip:93.174.18   |   2011-12-12  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jao: nechcem do toho kecat, ale s tymi parazitmi a MMS opatrne, pokial som si pozeral tak MMS zvlada tak maximalne jednobunkovce, ci? ;-)


anon . tyreduri71   |   ip:95.105.16   |   2011-12-12  (18:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto sa pridáva do útoku na naše zdravie ? odpoveď - VEDCI - oni bojujú aj na druhej strane, proti nášmu zdraviu http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2066624/Anthrax-isnt-scary-compared-Man-flu-virus-potential-wipe-millions-created-warns-frightened-scientist.html
Pre nolitbitboy - spravil som si mesačnú kúru MMS1, iked som nemal dôvod, ale i tak som pocítil zlepšenie vitality a nálady. Teraz len občas, ale v rodine to pomohlo mnohým z rôznou diagnozou. Občas MMS2 používam ako prevenciu. Imunitný systém je veľký žráč minerálov a esenciálnych látok, ...


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (18:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jao, kyslík je prchavý plyn a vo vode ho ľahko nájdeš :-) Ale k veci. Skús si preštudovať spôsoby dezinfekcie vody a najmä oxidačné procesy založené na chlóre a jeho zlúčeninách.
joplins, už to chvíľu sledujem.


Sheldon . hyhopyqu52   |   ip:31.130.16   |   2011-12-12  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pekna debata sa tu rozbehla...ľudia a čo poradíte na candidu albicans? najmä v ústach? nie je to nič hrozné, ale rád by som sa toho zbavil, kým sa to nerozmnoží. candida vie byť pekná sviňa a nechcem ísť s tým za doktorom. Existuje diéta, ale to je tak brutálna diéta, že síce ťa candidy zbaví, ale spôsobí iné škody, keďže v strave nebude zastúpené široké spektrum toho čo treba... ešte kyselina kaprilová je super, ale treba to s ňou opatrne, lebo sa dá z toho aj pekne intoxikovať :)


anon . tyreduri71   |   ip:95.105.16   |   2011-12-12  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon - skús na http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=66&;sid=552e3dda26ffa3b965bdc2d1fbaa53a8
alebo - http://www.zdravi-az.cz/ - A tak dalej
jednoduché odporúčania, aj s podpornými odkazmi , - v lekárni si ich neoveríš ani nenakúpiš, tam to majú založené o vlastnom prežití, a nie strate večného zákazníka na liekoch.
Nevynechaj dalšie odkazy na stránkach, ide o tvoje zdravie v prvom rade.


anon . tyreduri71   |   ip:95.105.16   |   2011-12-12  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Pre Sheldona - Pozor ma povodné stránky o MMS na Slovensku nie su ani jedny certifikované autorom
http://www.emms.cz/ zvyknú byť blokované


Krovak . fugeputy8   |   ip:93.174.18   |   2011-12-12  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon: ak preferujes bylinky, skus kombinaciu podla http://www.jeremyross.com/downloads/research/WS%20Research%20Berberis%20JRHC.pdf
Rovnakym dielom idealne v tinkture 2.5-5ml do pohara vody: Drac - kora (Berberis vulgaris), Echiacea - koren (Echinacea angustifolia), Tymian - vnat (Thymus vulgaris), Skorica - kora (Cinnamomum cassia), Sladovka, sladke drievko - koren (Glycyrrhiza glabra).
cca 1-3 mesiace
...a vyhybat sa cukru je myslim jasne...


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ak preferuješ západnú medicínu, skús 2x3mesačnú kúru Ribomunylom ( je to glukoproteínový extrakt bunkových stien baktérii napádajúcich sliznice dýchacích ciest ) , vyššie dávky vitamínu C a ak máš frajerku, vynechaj orálny sex... Diabetes alebo reumu nemáš? Môže to byť dôsledok toho, alebo ak si mal ťažkú ATB liečbu. A skús zubára ak to máš na sliznici úst.

Sheldon . hyhopyqu52   |   ip:31.130.16   |   2011-12-12  (21:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ľudia, diki za rady... diabetes ani reumu nemam, jedine sezonnu alergiu a nadvahu. Nikde inde na tele sa mi to neprejavuje iba v ustach (aspon viditelne). Skúsim uplne vysadiť akýkoľvek cukor a menej sacharidov. Vitamín C je dobrý nápad. Všetko to je o trosku lepsej strave a posilneni imunitneho systemu. A aj napriek tomu, že namám absolutne problem so zubami, tak zubara navstivim...


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-12-12  (21:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon – trocha doplním, jedz probiotiká – buď kúpené v lekárni, alebo biele jogurty so živou kultúrou, lebo tieto plesňové ochorenia vznikajú, keď má človek málo tých “dobrých” baktérií (napr. po liečbe antibiotikami) a ako si už napísal vynechať sladkosti, ovocie, jesť namiesto toho zeleninu a posilňovať imunitu – šport atd.

"LenkaB, a ty si nevidela pri dopravnej nehode babku bylinkárku a šamana s kadidlom?"

:) nie, videla som len policajtov a sanitku so zdravotníkmi
Sheldon . hyhopyqu52   |   ip:31.130.16   |   2011-12-12  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a ohladom probiotik...myslite, ze je vhodne pit kysle mlieko, ale take, ze si ho urobim sam... kupim si v automate nepasterizovane mlieko a necham si ho vykysnut ako robili stari rodicia a ich predkovia. Raz zacas toto robim a takato kyska je vyborna(kupovana sa nechyta :) ). Predpokladam, ze obsahuje dobre bakterie...


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (21:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skús mlieko z automatu, to je ok. možno občas vypláchnuť alkoholom alebo alkohol+výťažok z byliniek, no to sa opýtaj zubára, ten bude vedieť o ústach viac.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-12  (21:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja mám tiež výborné výsledky s orgonitom a orgonitovým zapperom. naštudujte si knihy reicha kto pochybuje, i ja som to začal skúšať ako absolútny skeptik. tiež mám výborné skúsenosti s MMS. ešte niečo čo by ste mi odporúčili skúsiť?


LenkaB . lyrokemu25   |   ip:88.212.40   |   2011-12-12  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon – dá sa hocičo, hlavne nech sú tam tie pro-biotiká. Na internete je napr. kopec receptov aj na domáce jogurty – je to úplne jednoduché. (Ja mám najradšej vanilkové acidko alebo jogurty zn.Sabi – z obchodu…)


DrHujer . doducyve62   |   ip:91.127.26   |   2011-12-12  (23:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ale pozor, nozokomiálne nákazy candidou končia u oslabených jedincov i smrťou, takže pokiaľ domáca liečba nezaberie...treba ísť k lekárovi, septický šok a zástavu srdca bylinkami doma nevyliečiš. V každom prípade eliminovať cukor a škroby!


Sheldon . hyhopyqu52   |   ip:31.130.16   |   2011-12-13  (00:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no zas by osm nemaloval certa na stenu. Viem aka je candida nebezpecna, ale v podstate sa u mna jedna len o biely povlak (permanentny, aj po odstraneni sa za par hodin objavi)na jazyku nic ine, takze ani nemam potvrdene ci to candida je... asi ma tak ci tak neminie vysetrenie


okidoki . wikefapa58   |   ip:78.99.100   |   2011-12-13  (00:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sam som tak trochu dosť konšpirator, a navyše sa v medicine asi dosť vyznam. Ale keď to tu čítam tak mam pocit ako by som bol znovu v jasličkách. Nič v zlom ale kua ja by som nazval túto stránku U EXTREMU DO EXTREMU. Psychoši reaguju na psychošov, to je nebezpečnééé


MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2011-12-13  (08:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kedze mam tiez rozne zdrav. problemi ako asi kazdy tak som uz obehal mnozstva lekarov ale aj tychto akoze alternativnych postupov. Mozem bezpecne povedat ze maju jedine spolocne a to mnozstvo penazi ktore sa z vas snazia vytiahnut. Keby mi pomohla co i len jedina metoda a verte ze som ich skusil uz 10tky tak by som to vykrical celemu svetu. Bohuzial je to len biznis - dnees je liekom pomali vsetko. Dokonca aj veci co sa kedysik vyhadzovali ako odpad. Vsetko na co ludia naletia je vyborne, zisk a zisk je jediny ciel. Ak niekedy nieco naozaj niekomu pomohlo nevylucujem to, ale je to len psychicky placebo efekt. Popripade jasne ze ak vam v tele nieco vyslovene chyba a je mozne to doplnit je jedno ci sa pouzije normalna medicina alebo alternativna - obe vas vyliecia.
Zostava nam jedina moznost na ktoru ale dnes uz malo kto pomysli a to skusit sa vyliecit uplne sam. Spoliehame sa na zazraky a doktorov a myslime si ze nam pomozu. Ze vsetko sa da zaplatit.
Nicime sa sami a cakame ze si potom zaplatime a "zazracne" pristroje nas vyliecia. To je ale velky omyl, ak este mate svoje zdravie tak si ho zacnite chranit, potom vam ho uz nic nevrati.
Neplatte podvodnikom za akoze lieky a za akoze pristroje ktore liecia - mnoho krat som sa az nestacil divit kolko take "hracky" stoja. Hlavne nech pekne blikaju,pipaju a maju po sebe dost nalepiek - ako z hrackarstva. A ludia naletia.

OTVORTE OCI A ZACNITE SI VAZIT SAMI SEBA

Alebo tu este mame boha - staci sa pomodlit a vsetko bude OK :-)

Ked ma jeden clovek virtualneho priatela je povazovany za blazna a lieci sa na psychiatrii.

Ked maju virtualneho priatela miliony ludi je to nabozenstvo.


laci . nocyvifa32   |   ip:212.5.205   |   2011-12-13  (09:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sheldon,predtym ako nieco zacnes robit je dobre vediet coho je malo a coho je vela ze? :)
urob si vlasovu analyzu,zistis mineraly ktore mas a nemas OK. ,biely povlak ja mix candidy a zaj3ban3ho creva, ako prvy krok daj shankapraksalanu(dodrzj postup), zmen stravu , udrzuj pH resp acidobazicky piest (krivka pocas dna pH od 5,5-7,8-5.5)- to dosiahnes surovou stravou a stavami, mms z teba vybije celkom dost aj ked je to hnus ,daj 1 mesiac kuru, pohyb v lese, obmadzit stres, vyluc 5 bielych sraciek( muka,cukor,tuk,sol,mlieko ) , pi kefir ,kvasenu kapustu na doplnenie prospesnych bakt.., davaj si 1 dnove posty raz za tyzden , zisti stav HCl v zaludku ,, vsetky info mas zdravi-az.cz,,,


Krovak . fugeputy8   |   ip:194.154.2   |   2011-12-13  (10:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon: pockaj, pozor, povlak na jazyku je prirodzeny stav. Ako to popisujes asi je hrubsi nez byva obvykle a to by mohlo svedcit o niektorych inych diagnozach. Candida to vsak byt vobec nemusi. Ak je ako pises biely (a domyslam si ze bude hrubsi), tak to skor poukazuje na moznu disharmoniu v traveni ("chlad v strednom ohnisku") a podobne syndromy. Nezvyknes byt nahodou po jedle unaveny?


laci . nocyvifa32   |   ip:212.5.205   |   2011-12-13  (13:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  po jedle nemas byt unaveny ale plny energy ;),jasneze ked zjes nejaku tu zdochlinu tak fresh asi nebudes :)


Krovak . fugeputy8   |   ip:194.154.2   |   2011-12-13  (14:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Laci: achjo... samozrejme ze ano, lenze tu su dva faktory - typ stravy a stav travenia.
Ak si das na obed pekne velke opekane rebierka tak sa sice nabastis, ale je toho tolko a je take tazke ze aj ked si relativne zdravy telo na to spotrebuje vela energie. (podobne by som si vedel predstavit podobny stav ked si niekto pocas tuhej zimy dopraje velky tanier cerstvej surovej zeleniny, idealne kombinacie ako su mrkva+citronova stava+ananas).
Druha vec je, ze aj travenie musi mat nejaku tu "silu" a bezne su ludia, ktori zjedia maly tanier cohokolvek a mozu si ist lahnut.


laci . nocyvifa32   |   ip:212.5.205   |   2011-12-13  (14:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no jasne ale mozes mat travenie vymakane neviem jak , po velkej porcii niecoho co by clovek mal jest raz za pol roka, velmi nabity energiou nebude tak ci tak :>


Krovak . fugeputy8   |   ip:194.154.2   |   2011-12-13  (15:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to mal byt naozaj extremny priklad. normalne to fungyje aj relatinve malymi davkami (jedalnova porcia)


Sheldon . hyhopyqu52   |   ip:31.130.16   |   2011-12-13  (20:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak: ano, povlak je hrubsi a vzadu na jazyku. Po jedle byvam unaveny, ked zjem viac - co znamena polievka, druhe...vtedy uz byvam otupeny po jedle


Sheldon . katisocy90   |   ip:93.174.18   |   2011-12-13  (21:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon: candidu skor radsej otestuj nez ju zacnes nicit (ci vobec je co nicit). Takto z prvej a na dialku tazko nieco poradit, ale vo vseobecnosti:
- na taku tu otupenost po jedle si skus vzdy dat trochu kandidovaneho zazvoru (alebo platok cerstveho, ale to nie je bohvieco chutovo)
- skus zacat pit caje z bylin na podporu travenia, idealne aromaticke a pocitovo zahrievajuce byliny (klincek, skorica...) mozno aj trochu pikatne - chili, resp kayenske korenie (kayensky pepr), ale toto s mierou
- vyhybaj sa cerstvym salatom a surovej zelenine, aspon pocas zimy
- radsej obmedz studene bublinkove napoje, ako napriklad kofola k obedu
- skus na rano obilne kase (ak nestihas ako ja dostat instantnu ovsenu kasu - zalejes troskou vody, pockas okolo pat minut a je hotovo. Ked som to prvy krat skusil skonctatovl som ze mam zaludok ako v perinke)

a hlavne sleduj co ti robi dobre a co stav zhorsuje
Vela zdaru :-)


Krovak . fugeputy8   |   ip:93.174.18   |   2011-12-13  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to predtym som pisal ja, ospravedlnujem sa, preklep


eros . ribequgu   |   ip:86.42.112   |   2011-12-14  (01:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Diskusia je dlha, takze clanok je urcite dobry.

Uz to tu niekto predomnou napisal, ja chcem len povedat, ze moje ranajky (i ked nie kazde)- ovsene vlocky, zomlete lanove semiacka, vlasske orechy, med a davam tiez do toho biely jogurt a ked mam tak nesmu chybat jahody. Proste nieco aby to bolo pestrejsie. Zalievam to horucou vodou ( nie mlieko!)

Netreba zabudnut na magnezium, omega3, a teraz pozor: Schindeleho mineraly z praskovym vitaminom C. Da sa objednat tu: http://zdraviemms.mypage.cz/.
BTW ja som len obycajny zakaznik. Z reklamy nic nemam, len chcem povedat, ze to predava velmi mily, slusny a dobry clovek. Nikdy som ho nevidel, len sme sa rozpravali cez telefon a maily. Ja mam cuch na ludi.

Napriklad taka LenkaB sa tu moze aj poskladat a v zivote s nou nebudem suhlasit.

Doktori, farmaceuticke slapky zapredane je jedna hnusna banda! Ale aj v clanku sa hovori, ze su "oddelenia" bez ktorych nam nepomoze ani 1000ton MMS a roznych vitaminov. Lenze LenkaB asi necita pozorne clanky. Autor to tam jase napisal.

Ja sa hlboko sklanam pred roznymi odbornikmi, napr. ortopedi, transplantacie atd. Ani neviem co vsetko existuje. To su FRAJERI!
Ja osobne som antiobiotika naposledy (aj tak nedobral) jedol pred 22 rokmi.


Sheldon . hyhopyqu52   |   ip:87.197.12   |   2011-12-14  (08:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak, laci, DrHujer a ostatni - diki za rady. V každom prípade musím začať so zmenou stravovania a potom sa uvidí ako to bude pokračovať


laci . nocyvifa32   |   ip:212.5.205   |   2011-12-14  (10:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon, uz iba 1 vec ,, predstav si ze neexistuju obchody ..a na prirodzenu stravu ti logika da odpoved ;-)


ja . hywekuwi20   |   ip:87.197.11   |   2012-01-03  (15:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Majkl65 . hajipybo6
snažím sa piť nesýtené minerálky (čistú vodu z obchodu :) kedy sa len dá
Tak si pozri toto a hneď si premyslíš, čo budeš piť. My sme po vzhliadnutí tohto dokumentu všetci prešli na filtrovanú vodu a nevieme si to vynachváliť:
http://www.zlo.cz/tapped-vodovoda.php
sergeyyakbova . xarutaje7   |   ip:41.220.68   |   2015-10-18  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý deň,

Ste obchodné muž alebo žena? Ste v akejkoľvek finančnej neporiadok alebo robiť
Je potrebné peniaze na založiť svoj vlastný podnik? Potrebujete úver
platenie dlhov alebo platiť účty, alebo začať pekný podnikanie? robiť
máte nízky kreditnej skóre a tie sú ťažšie získať
kapitál úver od miestnej banky / ďalších finančných inštitúcií? Potrebuješ
Úver alebo financovania z akéhokoľvek dôvodu, prosím, kontaktujte nás s konštantným firmy úveru.

Ponúkame tieto druhy úverov:
osobné pôžičky ..
Obchodný úver ..
Úver spoločnosti ..
co.operate úver ..

S veľmi minimálne ročnej úrokovej sadzby tak nízke, ako 3% úrokovou sadzbou ..

Aj čakajú vašu okamžitú reakciu, takže môžeme prejsť k dohode.
Naša spoločnosť poštové kontakt box s:
E-mail: constantloanfirm@gmail.com

S pozdravom

Sergey.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + sedem =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID


 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID2013-05-28  (09:14)  |  Technológie
Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.

VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV


 - VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV2013-05-28  (09:13)  |  Technológie
Jak tak místní, státní a federální vláda hledá způsoby, jak zavést legislativu k omezení vlastnictví, převozů a prodeje poloautomatických zbraní a jejich doplňků, příznivci druhého ústavního dodatku přichází s novými inovativními způsoby jak ošálit systém nenažraně lačnící po zničení vaší schopnosti bránit sebe a svou rodinu.


Pozor na brýle Google


2013-05-17  (12:02)  |  Technológie
Koncem tohoto roku prodělá naše společnost nejpodivnější formu společenské změny – a bude to znamenat hodně sporů a konfliktů. Příčina? Brýle Google.


Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš


2013-05-16  (09:44)  |  Technológie
Kdokoliv užívajíc Skype svolil, aby tato společnost četla vše, co píše. Společnost The H v Německu od heise Security teď objevila, že tato pobočka Microsoftu tohoto privilegia v praxi využívá. Krátce pod odeslání HTTPS URL přes službu instant messaging se těmto URL dostane neoznámené návštěvy z ústředí Microsoftu v Redmontonu.


Kriticky o okuliaroch google glass


2013-05-15  (19:42)  |  Technológie
Nejsem sám, komu dochází dalekosáhlé následky rozšíření šmírovacích systémů na rozpoznání obličejů a jejich okamžité porovnání s databázemi na všechny kolemjdoucí. Mark Hurst, zakladatel analytické společnosti Creative Good, o tom sepsal článek "The Google Glass feature no one is talking about, který jsem si tímto dovolil přeložit a zpřístupnit českému a slovenskému publiku.


Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou


2013-05-07  (09:17)  |  Technológie
Rebecca Morelle viděla první test této zbraně z 3D-tiskárny v Austinu v Texasu. První zbraň zhotovená technologií 3D tisku už v US úspěšně střílela. Ta kontroverzní skupina Defense Distributed, která vytváří takovéto on-line stahovatelné výrobní plány, už takto střelnou zbraň vyrobila.


10 MODERNÍCH METOD OVLÁDÁNÍ MYSLI


2013-05-03  (09:05)  |  Technológie
Čím více se zabýváte ovládáním mysli, tím více si musíte myslet, že existuje nějaký koordinovaný plán, který je realizován již velmi dlouho a jehož cílem je učinit z lidí nemyslící stroje. Po celou dobu, co jisté skupiny usilují o ovládnutí mas, snaží se o ovládnutí mysli jedinci, kteří zkoumají lidské chování v zájmu toho, aby podřídili celé masy vůli úzké „elity“.


VIDEO: PODPRAHOVÉ SIGNÁLY V REKLAMĚ, ANIMOVANÝCH FILMECH A HUDBĚ


2013-04-25  (09:20)  |  Technológie
Problémem mnoha lidí je to, že jsou pod vlivem masové hypnózy a vůbec si to neuvědomují. Naše smysly jsou bombardovány obrovským množstvím informací a dezinformací. Jen malá část z nich se dostane do našeho vědomí. Podvědomí je však absorbuje všechny.


VORTEXOVÁ ELEKTRÁRNA JAKO ALTERNATIVNÍ ZDROJ ENERGIE


2013-04-23  (10:05)  |  Technológie
Zkušební prototyp této elektrárny zkonstruovala společnost Sumatel v Savojsku. Věž vysoká 300 m by dala výkon 242 MW pro teplotní gradient 30 stupňů. Francouzský letecký inženýr Edgard Nazare pracoval v 60. letech v Alžíru, kde pozoroval větrné víry na Sahaře. Výsledkem jeho přemýšlení byl francouzský patent N° 1439849/P.V. 983953 podaný 3. srpna 1964 v Paříži (Générateur de cyclones artificiels). Na základě jeho návrhu podala 31. března 1982 skupina dalších vědců a inženýrů průmyslový patent N° 8205544/2524530 (Procédé pour la construction de tours de centrales aérothermiques). První zkušební prototyp této elektrárny najdete na fotografii v anotaci. Zkonstruovala jej společnost Sumatel v roce 1997, a to v Savojsku.


Čo je Bitcoin? (titulky) a ako ich "zadarmo" získať


2013-04-15  (12:41)  |  Technológie
Titulky nastav v pravo dole funkciou CC. Mining v poole Keďže príjem zo solo miningu je naprevidelný a ťažko predvídateľný, začali sa mineri združovať do skupín, tzv. mining poolov. Ak jeden zo skupiny nájde validný blok, rozdelí sa odmena medzi všetkých spravodlivým dielom podľa množstva odvedenej práce.


STANOU SE VÝPRAVY K HVĚZDÁM SKUTEČNOSTÍ?


2013-04-03  (09:19)  |  Technológie
Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny. Dá se doletět do neslunečních planetárních soustav rychleji rychlosti světa? Ano, říká Harold White. Se svým týmem v NASA vyvíjí supersvětelný (superluminal) motor pro cesty ke hvězdám. Do soustavy Alfa Centauri 4 světelné roky od Slunce doletí taková loď za pouhé dva týdny.


Bashar - Jak funguje teleportace


2013-03-25  (23:15)  |  Technológie
převzato od uživatele: LIGHTENINGIAM1111 channeling: Darryl Anka www.bashar.org


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?


2013-03-17  (10:46)  |  Technológie
Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Rub a líc internetu rozhovor s hackerem Varovné signály a vše neznámé o internetu


2013-03-15  (20:21)  |  Technológie
Video.


SÍLA MYŠLENKY (z cyklu Pološero, ČT)


2013-03-12  (09:42)  |  Technológie
Objevujeme, co už od pradávna víme...Jaké možnosti a jakou sílu má vlastně lidská myšlenka? Existují věci a jevy, které se zdají být za hranicí reality. A my na to znovu přicházíme. (Česká televize 2012, režie Pavel Dražan)


Zpřístupnění převratných technologií zdarma celému světu!


2013-03-10  (10:39)  |  Technológie
21. září 2012 bude v nadaci Keshe uveřejněna první fáze její kosmické technologie a gravitačních a magnetických systémů, které vyvinula, pro všechny vědce na celém světě zároveň, pro výrobu a kopírování. Od toho okamžiku přestanou mít mezinárodní hranice jakýkoliv skutečný význam. To proto, že jakmile bude postaven první létající systém a uveden do provozu pro veřejnost, doba cesty například z Teheránu do New Yorku potrvá maximálně 10 minut.


MIT OBJEVILA UMÍSTĚNÍ PAMĚTI: JEDNOTLIVÉ NEURONY


2013-03-08  (08:52)  |  Technológie
Výzkumníci MIT ukázali vůbec poprvé, že paměť je skladována v určitých specifických mozkových buňkách. Nabuzením určitých svazků neuronů byli výzkumníci schopni subjekt donutit, aby si vybavil určité vzpomínky. Odstraněním těchto neuronů by subjekt tyto vzpomínky ztratil.


V USA SE PODAŘILO VYTVOŘIT NESMRTELNOU BUŇKU


2013-02-25  (09:21)  |  Technológie
Americkým vědcům se podařilo vyvinout buňku, která zůstane živá i po smrti. Je to sice paradoxní, ale mrtvá buňka je neuvěřitelně životaschopná. Vydrží například mnohem vyšší tlak a vyšší teplotu než buňka obyčejná.


Pentagon (TERORISTICKÝ ÚTOK 9/11)


2013-02-24  (12:07)  |  Technológie
Podle svého názvu (z anglického výrazu pro pětiúhelník) je to mohutná čtyřpatrová stavba ve tvaru pěti soustředných pravidelných pětiúhelníkových okruhů (rings, značených A až E, s délkou strany přes 200 m), protnuté na každé straně třemi spojnicemi. Uprostřed celé struktury se nachází zahrada s několika stromy. Jeho stavba začala 11. září 1941. Na přelomu století prošel významnější renovací, některé strany byly ztvrzeny ocelí. 11. září 2001 (přesně 60 let po začátku stavby) se stal cílem teroristického útoku. Byl na něj naveden unesený Boeing 757 z letu 77.


Bioprinting - nová technologie pro výrobu umělého masa


2013-02-19  (09:00)  |  Technológie
Po zavedení tohoto způsobu získávání masa a kůže by tak poklesl celkový rozsah zabírané plochy země o neuvěřitelných 99%, spotřeba vody by klesla o 96%, elektrické energie o 45 % a ubylo by také celých 18% z celkového objemu emisí CO2 - pro zvířata by pak samozřejmě tato změna znamenala konec utrpení ve velkochovech a na jatkách.


Výrobca sa naozaj pokusil odstaviť môj výrobok, viac krát - Nervy mám


2013-02-07  (11:49)  |  Technológie
Písalo sa to tu viac krát že výrobcovia dávajú do výrobkov "kazítka" ktoré majú za úlohu po určitej dobre pokaziť výrobok aby ste si kúpili druhý. Aj to že sa dali nájsť tak to zase začali reišiť softwarovo aby sa kazítko nedalo nájsť. Veril som tomu už predtým ale teraz keď som si skúsil na vlastnej koži a takmer ma dobehli tak mám chuť vražiť už je to osobné.


Asteroid nás mine, nebezpečí přetrvá


2013-02-04  (09:52)  |  Technológie
Ti z nás, kteří čekali a nedočkali se v prosinci konce světa, mají další důvod k obavám. 15. února proletí kolem Země pětačtyřicetimetrový asteroid DA14. Maximální sblížení bude činit 28 tisíc kilometrů. Od 90. let ještě tak blízko Země neprolétalo žádné nebeské těleso takových rozměrů.


Zapomeňte na zedníky, vytiskněte si vlastní dům


2013-01-30  (09:09)  |  Technológie
Převratná technologie 3D tisku pokročila k další metě. Vydaří-li se experimenty, zcela to změní architekturu i budoucnost stavebnictví.


Tažný paprsek z Hvězdných válek a Star Treku existuje


2013-01-25  (09:00)  |  Technológie
Brněnským vědcům se podařilo jako prvním na světě potvrdit, že tažný paprsek známý například ze sci-fi filmů Hvězdné války či Star Trek funguje. Svůj objev zveřejnili v prestižním časopise Nature Photonics.


Hacker z argentiny zveřejnil mapu nezabezpečených domácích kamer


2013-01-23  (19:13)  |  Technológie
Jeden Argentinský hacker veřejnosti ukazuje, že je důležité si pečlivě stahovat nový firmware.


Domácí spotřebiče vás budou špehovat


2013-01-11  (09:14)  |  Technológie
Bloomberg přináší zprávu, která upřesňuje, jak zdánlivě nevinné elektrické spotřebiče jako vařič rýže a lednička jsou nyní vyráběny s operačním systémem Android od Googlu a s internetovým připojením. Samozřejmě že tento článek zdůrazňuje, že je to dobrá věc, užitečný inovativní technologický skok. Pravdou však je, že tyto přístroje se nyní stávají nástrojem pro vaše špehování ve vašem vlastním domě.


Televízory, ktoré sledujú VÁS: Panasonic odhalil nové sady, ktoré spoznajú ich vlastníka


2013-01-10  (09:27)  |  Technológie
Sme stále viac zvyknutí sledovať naše televízory, avšak Panasonic to všetko dokázal zmeniť – televízory sa budú pozerať na nás, kým my sa budeme pozerať na nich. Spoločnosť tvrdí, že nové sady televízorov Viera, ktoré boli odhalené na Consumer Electronics Show v Las Vegas dokážu spoznať ich vlastníkov a nastaviť sa podľa ich obľúbených nastavení a kanálov.


VIDEO: Mladý génius a sny v kódech


2013-01-10  (09:23)  |  Technológie
Santiago Gonzalez je 14 letý génius. Mladý Američan miluje programování, až se mu zdají sny v programátorských kódu. Santiago je mimořádně inteligentní chlapec a jeho životní příběh sledují světová média už minimálně poslední dva roky. Od svých jedenácti let studuje na špičkové americké technické univerzitě, na prestižní Colorado School of Mines. Dnes patří k jejím nejprestižnějším žákům. Každé ráno vstává o 5:30 h na na jeho nočním stolku nesmí chybět zápisník. Proč?


NÁŠ DENNÍ CHLÉB - (ukážte to deťom na školách vy promovaní pokrytci v kravatách)


2013-01-09  (13:56)  |  Technológie
V supermarketu na pultu, úhledně zabalené, to vypadá dobře! Ale kolik je za tím utrpení zvířat? Jak vlastně vzniká náš „denní chléb"? Režisér Nikolaus Geyrhalter ve svém dokumentu přináší děsivě chladnou impresi obrazů a informací ze současného zemědělského průmyslu..


VIDEO: Nevídaný jev ve vesmíru


2013-01-09  (10:21)  |  Technológie
Astronomové prozkoumali hvězdu HD 142527, kterou zachytili v blízkosti jiných planet. Obrovská masa plynu, která se nacházela kolem zmiňované obří formující se planety je poprvé, kdy byla ve vesmíru zpozorována.


Software ke stažení: Vybavte si počítač programy zdarma


2013-01-07  (00:46)  |  Technológie
Tohle samozřejmě není konečný ani nejlepší výčet programů, které můžete získat zcela zdarma. Pokud si je oblíbíte a přesvědčí vás, pak zkuste rovnou nějaký linuxový operační systém, kde jsou mnohé z těchto aplikací doma. Může to být třeba přenosný Slax nebo tradiční Ubuntu či Linux Mint.


Ďalšie prekvapenie na Google Earth...


2012-12-28  (14:02)  |  Technológie
Žeby opäť niečo zabudli urobiť, alebo čo sa opäť našlo, čo tam nemalo byť...?


Ďaľšie z technológií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

NewAge Fotónový pás a tachyony

V ezoterickom hnutí zapodievajúcich sa "NewAge", sa veľmi často omieľa a vznikajú opisy nejakej transformácie do vyššej úrovne bytia prostredníctvom "Fotónového pásu", ktorý sa rozprestiera okolo Plejád s centrálnym slnkom "Alcyone". Príbeh vzniku toho klamstva a odvádzanie od pravej viery nájdete nižšie. Aby nevznikali podobné klamstvá zemskej populácie a chcete byť zároveň činný v osvete šírenia právd, zároveň sa vyhli konsekvenciám z toho pre vás vyplývajúcich, preverujte najnovšie výsledky Kvantovej fyziky a porovnávajte svoje myšlienky s učením Ježiša, pretože v Jeho učení je obsiahnuté vlastne všetko.


Nebezpečí kolize s Rudým meteorem (Apophis)

Jeme aby sme žili alebo žijeme aby sme jedli ?!

Stretnutie Bilderberg zrušené v polovici pretože úč...

Britská vláda a Bill Gates darují miliardy na vakcíny...

Jeme aby sme žili alebo žijeme aby sme jedli ?! 2. čas...

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.3922 s