18. August 2019
    
Zrušme povinnosť zdravotného poistenia - Dolezite.sk

Zrušme povinnosť zdravotného poistenia


  2012-02-17  (18:27)  |  Ekonomika
  60% hlasovalo = 5  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Zrušme povinnosť zdravotného poistenia

…alebo, čím viac Slovensko eliminujú zdravotné odvody, tým viac J&T a Penta rastú.

Ak vláda núti občanov stať sa pravidelnými zákazníkmi určitého “produktu”, od istých vládou schválených spoločností, potom je len otázkou času, kedy sa tieto spoločnosti  stanú štátom v štáte, prerastú ho a ovládnu jeho parlament.

Pre chudobnejších podnikateľov sú zdravotné odvody povinnejšie než dane, lebo dane do určitého vymeriavacieho základu aspoň netreba platiť.

Všimnite si genézu vývoja ovládnutia Tatier skupinou J&T.
Liečebné domy a ich zdravotná starostlivosť, ktoré spravovalo štátne zdravotníctvo, neskôr Kúpele Štrbské Pleso, začali byť zo zákona financované zdravotnými poisťovňami od počiatku ich vzniku.
Nič nebránilo tomu, aby do ich “starostlivosti” investovali zdravotné poisťovne, či J&T viac než bolo treba, čiže na dlh, až natoľko, že ich ovládli úplne.

Aby podnikanie J&T a Penty bolo priechodné alebo, aby sa štát zbavil časti zadĺženého zdravotníctva v prospech Penty, či “diskrétnych klientov” J&T, stačilo, aby nejaké dievčatá “vyfajčili” Počiateka na jachte J&T v Monaku alebo, aby sa zatiahli volebné kampane preferovaných politikov alebo, aby sa politikom inak uľavilo prostredníctvom J&T, či Penty.

Penta tiež vyrástla na svojich zdravotných poisťovniach, podobne ako J&T, pričom ich vzájomné obchody niekedy odobria štátne orgány. Napr. protimonopolný úrad SR schválil koncentráciu firiem Novapharm, s.r.o. a Železničné zdravotníctvo Košice, s.r.o. so spoločnosťou ProCare, a.s., ktorá patrí do skupiny Penta.
Železničná poliklinika Zvolen, Železničné nemocnice v Košiciach, Bratislave a vo Zvolene, ktoré boli v portfóliu skupiny J&T, prešli do investičnej skupiny Penta.

Na Slovensku nieje, ani nebolo zdravotnej poisťovne, v ktorej by nemala prsty Penta alebo J&T.
Aj všeobecná nakoniec zobe ich zrno…, rovnako, ako politici.
Kľúčovým bolo manažérske ovládnutie Všeobecnej zdravotnej poisťovne (jej šéf prišiel z Penty) a tak spolu s Dôverou (ktorú vlastnia) …
Viac: Rok Penty vo vláde: 5,5 milióna rukojemníkov … www.spolocnavec.sk

Doteraz žiadna vláda nemala odvahu vzoprieť sa súčasnému amorálnemu systému financovania zdravotníctva, ktoré podľa svojich predstáv diktujú lobingové skupiny J&T a Penta.
Podobnosť nášho systému financovania zdravotníctva povinným zdravotným poistením badať v mnohých krajinách sveta, vrátane neskorších USA, kde tento systém vylobovali finančné oligarchie s farmaceutickým pozadím za “štedrú” volebnú kampaň prezidenta Baracka Obamu, prostredníctvom podobných lobingových skupín ako sú u nás Penta a J&T, ktoré sú iba finančným epitelom skupín v pozadí.

Z uvedeného je zrejmé, kto akceleruje chudobu na Slovensku, kto menežuje preferovaných politikov a ich volebné kampane, komu politici doprajú legislatívne ústupky, komu vláda obetuje občanov stať sa pravidelnými povinnými zákazníkmi “produktu” od istých vládou schválených spoločností.

Niet pochýb, že Slovensko sa stalo banánovou republikou, ktorej vládnu zločinecké finančné skupiny.

Ako to zmeniť?
Predovšetkým zrušiť povinné vazalstvo všetkých občanov k týmto skupinám tak, že parlament zruší povinnosť zdravotného poistenia.

Penta, USA, Penta a J&T, Penta, J&T, nemocnice, nemocnica, zdravotna poistovna, protimonopolný úrad, Všeobecna zdravotna poisťovna, štátne zdravotníctvo

kiwi
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-02-17  (18:43)
42% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Vy si to predstavujete ako Hurvínek válku. Radšej choďte voliť a konečne už, ovce, voľte správne! Penta, čo si zaumieni, to aj dostane, s tým sa zmierte (žiaľ, aj tie nemocnice raz sprivatizuje). Správnou voľbou však máte možnosť toto aspoň výrazne oddialiť. Jedna zo strán, ktorá na nebezpečenstvo, vyplývajúce napr. z privatizácie nemocníc, dlhodobo upozorňuje má číslo 18.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (18:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin ty pes zapredany co to tu davas za chujoviny.


ze penta zbohatla na poistovni zdravotnej,ze ziadna vlada im neurobila skrt cez rozpocet,do pece,co je moc je moc,penta zbohatla za miklosa bo je to jeho firma.,tak nezavadzaj,ten hajzel ,jej dovolil mat znovu zisk co jej zakazal lebo fico jediny on to dokazal lebo modry zlepenec,je jedine spleteny s pentou,v prvej ekonomovej vlade mikliosovej,penta sa stala zrazu majoritnym vlastnikom vsz -holdinku,do ktoreho malo ist 320mega dolars za predaj vsz -kocice us steelu,vyhnala podvodom ludi co este mali akcie,vo vsz holdingu,tym ze spravila vsz holdingove druzstvo,vsz holdink mal v tedy majetok 6,5miliardy sk,dodnes som im nepodpisal ziadny papier ze im predavam akcie,bol to len miklosom dobre urobeny podvod,ako sa stat 100%akcionarom,cez pentu,za miklosovej vlady prcvej penta expandovala az tak ze dokazala zriadit zdravotnu poistovnu diovera,za miklosovej vlady sa penta velmi az podozrivo lahko presadila v zdravotnictve,dokonca skupila adostala licenciu na zachranky.dnes sa tu snazis admin zas prekrucat,len aby ludia volili toho psa miklosa,co naz aj s cyklistom predal zapadu ako otrokov,predal banky zidoackej soros elite,a ta nas nemilosrdne cuca jak pijavica,moklos neboj aj na teba dojde ,este mas chvilu cas.


vinidi . nojanetu90   |   ip:80.242.33   |   2012-02-17  (18:49)
50% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Prečo nebudem voliť kresťanov a pravicové strany.
Preto že:
1. odhlasovali zákon o minimálnej mzde 327,20 eura za mesiac pre zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou a 1,880 eura za hodinu, a tak urobili zo Slovenska pracovný tábor čím odsúdili ľudí do na nemilosť a svojvôli moci pánov !
2. zapredali krajinu korporáciám a rozkradli národné bohatstvo !
3. urobili zo slobodných obyvateľov Slovenska, námezdných nevoľníkov a otrokov, zavedením fašistického systému EU !
4.odúhlasili takzvaný euro val na financovanie vojnových zločinnou NATO !
5. zadlžili Slovensko čím naše deti a ich deti a detí ich detí pripravili o budúcnosť !
6. prijímajú zákony ktoré porušujú základné ľudské práva a slobody !!!
7. šíria strach, neistotu a nenávisť !
8. kradnú, podvádzajú vraždia sa navzájom !
9. zničili ekonomiku Slovenska, hospodárstvo a kultúru !
10. zobrali ľudom nádej a radosť zo života, právo na slobodný a šťastný život !

administrator . gygepuwi25   |   ip:89.173.80   |   2012-02-17  (18:58)
  Esteze mam trpezlivost, lebo admin za vsetko moze

Čo je dôležité.sk?
Dôležíté.sk je otvorený komunitný projekt, kde každý čitateľ sa môže stať prispievateľom. Čitatelia tvoria tento portál, prispievajú do fóra, ako aj pridávajú samotné články. Dôležité.sk sa dá prirovnať k hromadnému blogu a diskusii na akúkoľvek dôležitú tému.

Čítajte viac: http://dolezite.sk/napistenam.php#ixzz1mfAuzIEx

Som rad, ze uz konecne pochopite, ze ja sem clanky nedavam.
Dakujem za pozornost.333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (19:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin
mne si tu cdlanok o sdku neuverejnil,takze sa neskovavaj zrazu za to ze necenzurujes a uverejnujes vsetky clanky co tu daju ludia,davas tu len take clanky ,kere ti vyhovuju,to som si uz overil.


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2012-02-17  (19:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Admin, ospravedlňujem sa aj za bývalé moje výpady, ale viem, že Máš Božskú trpezlivosť! Vážení, je ľahké písať, čo si zmyslí, ale je ťažké ustrážiť veľké stádo, aké sme tu tak My všetci, čo sem prispievame! Takže, vďaka Adminovi a to myslím s plnou vážnosťou!!!


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (19:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Interbulo . nikobodo04
:)))

keby bol objektivny nemam s tym problem ale nie je a nikda nebol


administrator . gygepuwi25   |   ip:89.173.80   |   2012-02-17  (19:15)
  posledne "clanky" ktore som zmazal, neboli clanky, lebo nemali ani lentu blbu diakritiku a to nehovorim o forme a pod. To bol konkretne jeden. Druhy bola nejaka linka niekam. Na to mame tu tzv "zaujimave linky".

dakujem za pochopenie.

PS: v pripade, ze sa Vam clanok nepaci a s nim nesuhlasite, kludne napiste vlastny. Nech ma ale prosim Vas formu, diakritiku a nech to neporusuje 300 zakonov SR, ako casto zvyknu.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.36   |   2012-02-17  (19:27)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  konecne dobre riesenie.necudujem sa,ze clanok poburil platenych fasistickych diskuterov.vlci ovce z ohrady nepustia.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (19:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko . vyjivuru21

tento clanok je len dalsi pokus ako hodit jt s pentou na jednu lod,fica na uroven miklosa,jedine v tom je fakt dobry.


ak myslis mna ze som plateny,tak ano som plateni,mna plati jedine PanBoh stvoritel neba i zeme,nik iny ,za to co pisem na nete.


NULA . qafitawa88   |   ip:82.6.37.1   |   2012-02-17  (19:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333 neviem čo prudiš. Keď sa ti nejaký článok nepozdáva, tak ho ani nekomentuj. Preto neklikám na každý. A neverím, že by tu bola nejaká cenzúra. Pár krát som sem tiež niečo dal a nemal som žiadny problém. Pravdepodobnejšie bude, že to jednoducho "nevieš". Takí tu už boli.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (20:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja robim pre boha zadarmo.tvoj boh musi byt satan.ten plati svojich ludi.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (20:24)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  dobry ludia nepotrebuju zdravotne poistenie,lebo ich chrani a lieci boh.len neveriaci potrebuju lekarov a poistenia.aj airbagy som si nechal vymontovat.absolutne doverujem bohu a moj zivot je v jeho rukach.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (20:27)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  vy ste zverili svoje zivoty zidom ktori z vas tahaju peniaze za smiesne poistky.moj zivot je v rukach boha.


Tartus . foponyne01   |   ip:178.143.5   |   2012-02-17  (20:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chcete to mat ako v USA?

ked budu ludia chory len preto ze lekar odmietne liecit bez poistky?

Ak chcete riesenie, tak to je v znarodneni vsetkeho monopolneho, nielen zdravotnictva ale aj energetiky a financnictva.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333 nie je veriaci clovek.zradil nasho pana Jezisa.veriaci clovek sa nepotrebuje starat o poistku.boh dobrych chrani dostatocne a poistka je len dalsia zbytocna dan.

VY NEVERITE V BOHA.ZRADZATE JEZISA AKO JUDAS.HOVORITE,ZE VERITE A ROBITE OPAK.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (20:42)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  som prenasledovany,lebo neplatim zdravotne poistenie.coskoro ma dostanu a znicia.prenasleduju ma aj ludia,ktori hovoria ze veria v Jezisa Krista.su to zradcovia,ktori v boha neveria a nedoveruju mu.dali prednost obchodnikom.

som jeden z poslednych veriacich,ktory doveruje iba bohu a ktoreho osud je v bozich rukach.ostatni sa len pretvaruju a platia vypalnikom za poistky.vzdali sa svojho boha.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (20:43)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  miko...nepreháňaj, spoločný zdravotný systém, pomohol mnoho ľudom sa uzdraviť...je to dobrý systém.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko . vyjivuru21
v ktoreho boha veris v toho co sa spomina v starom zakone?co vzal mojzisa na horu a nutil ho uznat za pana svojho a ze mu da i jeho semenu cely svet?


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (20:54)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  AMERIKA JE SLOBODA ZEM.NIEKTO PLATI ZIDOM ZA POISTENIE A VERIACICH STRAZI JEZIS.

VERIACI V JEZISA PLATIT ZA POISTKU NEBUDE.NEZRADI KRISTA A PREJAVY AJ V TAZKEJ CHVILI ABSOLUTNU DOVERU BOHU.

ZDRAVOTNY SYSTEM ODMIETAM A NEBUDEM PLATIT ZDRAVOTNE POISTENIE.MAM DLH UZ 50000 EUR ALE NEZRADIL SOM KRISTA.ODMIETOL SOM SLUZIT ZRADCOM.miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (20:56)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  CIM VIAC SA STARATE O BUDUCNOST TYM VIAC PLATITE,ALE JEZIS VAS VAROVAL.ZRADILI STE A PRETO SA STAVATE OTROKMI.JA SOM SLOBODNY ALE PRENASLEDOVANY A NENAVIDENY,LEBO SOM ZOSTAL VERNY.NIE SOM POKRYTECKY VERIACI KTORI HOVORI O VIERE IBA ROZPRAVA A PRETO SOM ODSUDENY UMRIET RUKOU TYRANOV.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko . vyjivuru21

hm nepecies nahodou obcas kolaciky?:)))


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333...ja ako pravý a skutočný lucifer, ťa musím naozaj upozorniť na jednu vec..urážaš samotného BOHA, pretože na tej hore stál BOH, nie ja...odôvodním ti to len jednou vetou, ja by som ľudom nikdy nedal desať zákonov, pretože ja som sa celé tisícročia snažil robiť všetko preto aby ich nedodržiavali...takže pozor, aby si sa nemusel za tieto príspevky raz zodpovedať.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer . faliqevu33 |

:)))synku precitaj si bibliu.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (20:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HOVORITE O BOHU A PLATITE POISTENIE.STE POKRYTCI A JEZIS VAS ZA POKRYTECTVO STRESTA.UZ COSKORO.VARUJEM VAS.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (20:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HOVORITE O BOHU A PLATITE POISTENIE.STE POKRYTCI A JEZIS VAS ZA POKRYTECTVO STRESTA.UZ COSKORO.VARUJEM VAS.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (20:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mas v nej

medzi inim

mojzis povysil hada nad vsetko na svete.preto musel dojst jezis aby povysil syna cloveka nado vsetko na zemi.
lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko...tvoja vernosť BOHU bude určite ODMENENÁ...budeš možno k BOHU bližšie ako poniektorý Kňazi.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer . faliqevu33 |

mam esteč otazu ako osloveujes papeza?miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ASPON SA NEPRETVARUJTE A PRIZNAJTE,ZE STE ATEISTI.KEBY STE BOLI VERIACI,POISTENIE BY VAM BOLO NA NIC,LEBO BOH DOBRYCH OCHRANUJE,ALE POKRYTCOV A ATEISTOV TRESTA.


MOJ ZIVOT JE V RUKACH BOHA.VAS V RUKACH ZIDOV.miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DOVERUJEM BOHU AJ V TAZKYCH CHVILACH.VY SPOLIEHATE NA POISTKU A PISETE,ZE VERITE V BOHA.STE POKRYTCI.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333...nechcem ťa presviedčať o tvojom výklade, pretože obaja máme spoločného a jediného BOHA, ale nezdá sa ti že by išiel lucifer sám proti sebe?


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (21:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko . vyjivuru21
asi by bolo lpsie keby si isiel upiec neaky kolac:)karolko


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (21:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer . faliqevu33

volas aj ty papeza svaty tec?


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko...nesúď lebo budeš súdený, ponechaj nám Slobodnú vôľu, poistky boli vytvorené preto aby sme sa všetci skladali na zdravotnú starostlivosť, tie peniaze sú naše nepatria finančníkom, finančníci nám ich len kradnú.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie, volám ho Pápež...ale odpovedz mi na otázku.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TENTO STAT MA NUTI ZRADIT JEZISA,ALE JA SA NEVZDAM.DOVERUJEM BOHU A PRETO ZA POISTKU PLATIT NEBUDEM.RADSEJ ZOMRIEM AKO BY SOM MAL ZRADIT MOJHO PANA.O VERIM V TEBA PANE A MOJ ZIVOT JE V TVOJICH RUKACH.NIKYM SOM TA NENAHRADIL.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA NESUDIM.SUDIT BUDE JEZIS.POKRYTCI BUDU STRESTANY.TAK RIEKOL NAS PAN TAK AJ BUDE.TENTO SYSTEM MA TRESTA ZA DOVERU BOHU A VERIACI AKO SI TY LUCIFER TENTO SYSTEM PODPORUJU.STE ATEISTI A NIE VERIACI,ALE COSKORO BUDETE NA KOLENACH PRED NASIM PANOM.ON VIE,ZE STE HO ZRADILI A ZE VAM BOLO POISTENIE PREDNEJSIE AKO DOVERA V PANA.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko...ale BOH nám dal doktorov, dal im poznatky o našich telách aby nám pomáhali a znalosti o našich chorobách...DOKTOR je dar BOŽÍ, prečo by nás zato trestal?


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LUCIFER TY ATEISTA.NA ZDRAVOTNU STAROSTLIVOST SA NEMUSIS SKLADAT.BOH DOBRYCH CHRANI A ZLYCH TRESTA.NEDOVOLI,ABY DOBRY CLOVEK TRPEL.DOBRY NEPOTREBUJU PLATIT ZA STAROSTLIVOST LEBO JU DOSTAVAJU Z LASKY OD BOHA.I PAN JEZIS TO POVEDAL,ALE TY SI HO ZRADIL A NEVERIS V NEHO.ANI JEZIS NEPLATIL ZA ZDRAVOTNU STAROSTLIVOST.ZVERIL SA NEBESKEMU OTCOVI A LIECIL ZADARMO.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BOH BY NAM NEDAL NIEKOHO,KOMU BY SME MALI PLATIT ZA NASE ZDRAVIE.IBA ZLY CLOVEK OCHORIE.NA DOBREHO BOH CHOROBU NEPOSLE.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko...tak prečo tu máme doktorov?


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (21:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer . faliqevu33

neklames ma nahodou?s tym svatym totcom?lebo jezis jasne hovori ze nemate nikoho na zemy volat otec.ale pokial viem tak vas papez sa rad pasuje a oslovuju ho svaty totec.tak aka je pravda u teba?


nemozem ti odpovedat na otazku ,po neaka je obsirna ,skus ju blizie specifikovat,ako ide satan sam proti sebe co tym myslis


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DOKTOROV POSLAL SATAN,ABY ZNICIL NASU VIERU A DOVERU V DOBROTIVEHO BOHA,KTORY NAS CHRANI,ALE MNA NEOKLAMAL.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333...poznáš DESAŤ BOŽÍCH PRIKÁZANÍ?...poznáš...pripadá ti táto doba, ako doba ktorá ich dodržuje?


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DOKTORI SU SKUSKA NASEJ VIERY.JE NA NAS,CI DAME PREDNOST DOKTOROM ALEBO BOHU.JA DOVERUJEM IBA BOHU A ZA NIC NA SVETE HO NEVYMENIM.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KTO MA BOHA NEPOTREBUJE DOKTORA.KTO ZRADIL BOHA POTREBUJE POISTENIE.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko...veľa chorôb si ľudia spôsobili a spôsobujú sami, vedome či nevedome, nemôže konať zázraky zakaždým keď ho o to požiadame, máme mať vieru v BOHA, nie jeho dôkazy o každodennom liečení.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-02-17  (21:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer . faliqevu33

na tu otazku sam poznas odpoved


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333...lenže rozdiel je v tom že ja sa ťa pýtam preto aby som poznal tvoj názor...napíš my ho, som zvedavý.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CHORI SU LEN ZLI.DOBRYCH LUDI BOH CHRANI PRED KAZDYM ZLOM,ALEBO ICH ODMENI V NEBI ZA STATOCNOST A DOVERU.TY SI BOHA ZRADIL A PLATIS ZA POISTENIE SATANOVI,KTORY TA ZASLEPIL FALOSNOU ISTOTOU.

MAME MAT DOVERU V MILUJUCEHO BOHA A MILUJUCI BOH NEDOPUSTI ABY SA SPRAVODLIVEMU UBLIZOVALO.OD VSETKYCH CHOROB MA OCHRANUJE.TEBA UZ NECHARNI,LEBO SI HO VYMENIL ZA DOKTOROV.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KED BUDES PLATIT MAMONAROM,KTORI TA LIECIA PRE PENIAZE STRATIS OCHRANU BOHA,KTORY TA LIECI Z LASKY A ZA TVOJE DOBRE SKUTKY.RAZ SI SPOMENIES NA MOJE SLOVA,ALE TO UZ MOZE BYT NESKORO.TVOJ ZIVOT JE V RUKACH SATANA.MOJ JE V RUKACH BOHA,LEBO SOM HO NEVYMENIL ZA FALOSNU MODLU.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko...ale doktori zachraňujú aj deti, ako sa previnili oni?


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TY SI BOHA VYMENIL ZA ZLATE TELA.DAVAS PREDNOST MATERIALNYM ISTOTAM PRED DUCHOVNYM RASTOM.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  IBA BOH VIE PRECO SU DETI CHORE.MOZNO JE TO TREST,ALEBO DIABOL POKUSA NASU VIERU.CESTY PANA SU NEVYSPYTATELNE.SOM JA BOH?NIE AODPOVED TI MOZE DAT IBA BOH.DOVERUJ BOHU A NEPYTAJ SA.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko...odpovedz mi na otázku?


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (21:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko...prepáč už si odpovedal...miko BOH deti MILUJE, nemá ich prečo trestať.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ZA CO TRPEL JEZIS?ZA NASE HRIECHY.AJ DETI MOZNO TRPIA ZA NASE HRIECHY AKO JEZIS ALE ODPOVED POZNA IBA BOH.MUSIME MAT PLNU DOVERU A VERIT,ZE ZLE SA NAM NEBUDE DIAT POKIAL HO NEZRADIME A NEVYMENIME ZA ZLATE TELA A FALOSNU ISTOTU.DOVEROVAT BOHU JE ZAKLAD A KTO MU NEDOVERUJE MUSI PLATIT SATANOVI V MATERIALNOM SVETE.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NIKDY NEBUDEM PLATIT ZDRAVOTNE POISTENIE A PODPOROVAT DIABLA.DOVERUJEM BOHU.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (21:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PRAVE SOM DOSTAL SPRAVU OD JEZISA.BOH NETRESTA DETI.BOH BOJUJE SO SATANOM,ABY ICH ZACHRANIL.SATAN SA SNAZI VYUZIT ICH BEZBRANNOST LEBO IBA VIERA V DOBRO ICH MOZE CHRANIT,ALE RODICIA DAVAJU PREDNOST MATERIALNYM HODNOTAM A PRETO SU ICH DETI CHORE.NA POCIATKU BOLA IBA VIERA V BOHA A ZIADNY DOKTORI NEBOLI POTREBNY,LEBO NEBOLO ANI CHOROB.BOL TO RAJ.POTOM LUDIA PRESTALI DOVEROVAT BOHU A NEVAZILI SO HO.DALI PREDNOST MATERIALNEMU SVETU A PRETO VZNIKLA CHOROBA,KTORU VYUZIL DIABOL ABY OVLADOL LUDI V MATERIALNOM SVETE.DIABOL ZISKAVA MOC LEBO LUDIA DAVAJU PREDNOST MATRIALNYM ISTOTAM.JEZIS NAS VAROVAL A POVEDAL,ZE SA O NAS POSTARA BOH AK V NEHO UVERIME,ALEBO SI UZ ZABUDOL?


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (22:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko...BOH sa o nás stará stále, to s tebou súhlasím.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-17  (22:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko . Zrovna si možno Stvoriteľ spomenul , že začína byť nuda a tak ide zabiť pár tisíc ľudí zemetrasením .


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (22:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KAZDY KTO CHCE PLATIT ZDRAVOTNE POISTENIE ZRADIL BOHA,LEBO SA UPISAL DIABLOVI A NEDOVEROVAL DOBROTIVEMU A SPRAVODLIVEMU BOHU,KTORY DOBRYCH CHRANI A ZLYCH TRESTA.KAZDY KTO PODPORUJE POVINNE PLATENIE ZDRAVOTNEJ POISTKY PACHA ZLOCIN A PODIELA SA NA PRENASLEDOVANI VERNYCH A NEPOKRYTECKYCH VERIACICH KTORI SVOJE ZDRAVIE ZVERILI IBA DO RUK PANA A ODMIETAJU PLATIT ZA FALOSNE ISTOTY.TREST ZA TENTO ZLOCIN ICH NEMINIE.V AMERIKE SI VERIACI VYBOJOVALI SLOBODU A NEMUSIA PLATIT ZA POISTENIE.MOZU SA SLOBODNE ROZHODNUT A VLOZIT DO RUK PANA.

ZRADA BUDE POTRESTANA


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (22:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZEMETRASENIE JE DIELO DIABLA KTORY ZISKAVA VACSIU SILU KAZDYM DNOM,LEBO LUDIA PRESTAVAJU DOVEROVAT BOHU.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.5.   |   2012-02-17  (22:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SKUTOCNY VERIACI,KTORI DOVERUJU IBA BOHU SU PRENASLEDOVANI LEBO ODMIETAJU PLATIT ZDRAVOTNE POISTENIE A OSTATNI MUSIA PLATIT ZDRAVOTNU POISTKU,LEBO NECHCU PORUSOVAT ZAKONY,ALEBO NEVERIA V DOBROTIVEHO BOHA.JEDINA MOZNOST JE ZIADAT ZRUSENIE POVINNEHO PLATENIA POISTKY.POMOZTE BOHU A PRENASLEDOVANYM KTORI TRPIA ZA VASU NEROZVAZNOST A ZIADAJTE SLOBODU PRE VSETKYCH.NEPORUSUJTE BOZI ZAKON.ZIADAJTE URYCHLENE ZMENU ZAKONA A DOBROVOLNE PLATENIE POISTKY.MYSLITE NA VERIACICH,KTORI TRPIA.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-17  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko . Pán Boh má teraz vyložené nohy a iba rozmýšľa ?


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-17  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko . Nieje ti to čudné aby Boh daroval svet Satanovi .


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-18  (13:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko . Ja osobne verím Boha trocha iného než ty . Boh podľa mňa ľudí na zemi netresce . Videl si film Mortal kombat . Samozrejme pre väčšinu ľudí je to iba rozprávka , ale keď sa pozeráš na svet okolo seba , tak to strašne pripomína realitu aj keď je tam určitý rozdiel a to že Boh vložil do srdca ľudí túžbu po spravodlivosti . Aj náboženstvo hovorí : Blahoslavený túžiaci po spravodlivosti , lebo oni budú nasýtený . To znamená , že spravodlivosť sa raz dokáže . Spravodlivý budú uznaný a nespravodlivý potupený . Ale pán Boh nám dal väčšinou iba túto duchovnú túžbu po spravodlivosti a s nej silu vyplývajúcu . Čo sa týka schopností dal Boh férovo rovnakú šancu aj dobru aj zlu , aby sa dokázalo akým smerom sa ľudia rozhodnú ísť . Ak budeme zlí tak to ľudom uškodí a možno sa často aj sami potrestáme , ale ak sa budeme snažiť byť dobrý , tak si tým navzájom pomôžeme .


Antagoras . tyfewita98   |   ip:213.197.8   |   2012-02-18  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Povinné zdravotné poistenie zrušiť nemožno - ak ho nebude - najchudobnejší si pomyslia, že by na tom mohli " ušetriť". A teraz mi autor článku s nickom "kiwi" povedz, kto bude liečiť nepoistených ľudí v prípade choroby? Netvrdím, že musí byť život ohrozujúca - stačí normálny zápal priedušiek. NIE, to by bola cesta do záhuby - zrušiť povinnosť zdravotných odvodov. Buď štát nech je ústavou zaviazaný platiť každoročne aspoň 4,5% za všetkých, alebo - ak chceme zachovať zdravotné poisťovne - tak treba vydať dekrét na likvidáciu skupín organizvaného ekonomoického zločiny - nič iné Penta a podobné skupiny nie sú! Takáčovci v Dunajskej Strede mafiánčili zabíjaním a zastrašovaním, tieto "finančné skupiny" zas zabíjajú tým, že zo zdravotníctva urobili obchod, miesto obetavej služby. Mimochodom - tá "slávna" diamantová baňa, čo ju Slovenko kúpilo začiatkom 90- tych rokov nikdy nebola výmysel ako klamú politici, čo si jej výnosy nastrkali do súkromných bankových účotov, ale mala slúžit na financovanie zdravotnej starostlivoti tých 5,5 miliona občanov v tomto maličkom štáte!


laci . nocyvifa32   |   ip:88.212.36   |   2012-02-18  (17:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tiez som bol za uplne zrusenie povi. zdr. poistenia,,,,ale ak sa nieco stane tak by to bolo fin. asi trosku vela potom,,takze riesenie je jednoduche ako vzdy ,. dynamicke povin. zdr. poistenie,jednoduchee, teraz je poistka 26 cca , ktora by bola znizovana na co ja viem pol rocnom intervale v zavislosti od poctu navstev/ukonov/vystreni osoby...lebo dat 26x12x80~25 000€ za zivot je kus kktina na entu , ak sa clovek o seba stara a ide ku doktorovi raz za 5 rokov ,aj to .... a dalej darovanie krvi kludne v tom moze byt zahrnute ,,,,,mam rad scifi,tak snad tym s|<ur\/3ncom z|dackym to niekedy napadne :))


ANONYM . tybawefu92   |   ip:178.18.75   |   2012-02-18  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A čo takto jedna jediná štátna zdravotná poisťovňa!!! Funguje to dobre vo Francúzku, Kanade, atď..


miko . vyjivuru21   |   ip:95.154.23   |   2012-02-18  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KTO NAS BUDE CHRANIT A LIECIT?BOH.V AMERIKE VERIACICH LIECI BOH,LEBO ZOSTALI BOHU VERNY.SKORO CELE SLOVENSKO VERI V BOHA.NEPOTREBUJEME DOKTOROV.NEPOTREBUJEME POISTKY.JEZIS NEPOTREBOVAL POISTOVNE.VERIL V LASKU.


miko . vyjivuru21   |   ip:95.154.23   |   2012-02-18  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KTO NAS BUDE CHRANIT A LIECIT?BOH.V AMERIKE VERIACICH LIECI BOH,LEBO ZOSTALI BOHU VERNY.SKORO CELE SLOVENSKO VERI V BOHA.NEPOTREBUJEME DOKTOROV.NEPOTREBUJEME POISTKY.JEZIS NEPOTREBOVAL POISTOVNE.VERIL V LASKU.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-18  (19:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANONYM....máš pravdu a súhlasím s tebou, iba jedna štátna poisťovňa, nikto nesmie zarábať na živote ľudí.


miko . vyjivuru21   |   ip:95.154.23   |   2012-02-18  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VCERA SOM SA ROZPRAVAL S JEZISOM A PYTAL SA MA.PRECO SLOVACI HOVORIA,ZE VO MNA VERIA A PLATIA ZA OCHRANU FINANCNYM SKUPINAM?PRECO SVOJE ZIVOTY NEZVERIA PANOVI ZIVOTA V KTOREHO VERIA?SU SLOVACI SKUTOCNE VERIACI ALEBO ATEISTI KTORI SA HRAJU NA VERIACICH?ODPOVEDAL SOM.PANE,LEBO SLOVACI SU NAROD ATEISTOV A ONI V TEBA UZ NEVERIA.JEZIS SMUTNE POKYVAL HLAVOU A RIEKOL.POSLEDNY SUD SA BLIZI.POKRYTCI KTORI ZAVINILI NESLOBODU BOHU VERNYCH BUDU ZATRATENI.


miko . vyjivuru21   |   ip:95.154.23   |   2012-02-18  (19:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POVINNA ZDRAVOTNA POISTKA JE ZRADA A UTOK NA BOHU VERNYCH,KTORY SKUTOCNE UVERILI A SVOJE ZIVOTY ZVERILI PANU BOHU.SU PRENASLEDOVANI ADVOKATMI DIABLA,LEBO ODMIETAJU PLATIT FINANCNEJ SKUPINE ZA OCHRANU KTORA IM BOLA VNUTENA SAMOTNYM DIABLOM.VYBRALI STE SI ZLATE TELA A PRETO SI NEZASLUZITE LASKU BOHA.


miko . vyjivuru21   |   ip:95.154.23   |   2012-02-18  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZA ZRADU PANA BUDU PLATIT VSETCI KTORI SUHLASILI S POVINNYM PLATENIM DIABLOVEJ POISTKY.VSETKYCH SOM VAS VAROVAL S POZEHNANIM KRISTA.


cockerba . canequxi75   |   ip:217.144.3   |   2012-02-18  (19:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  penta su obycajni kkti. zrusit povinnost zdravot. poistenia znamena len a len jedno-zivot na slovensku bude este vacssim luxsusom, lebo vsetko, absolutne vsetko si budeme platit, tak ako je to v pjbnom usa, ktoremu sa neustale pchame do smradlavej velkej riti...


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-18  (19:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja by som chcel dodať ešte , že ak sa liečite s choroby slúžite pochopiteľne Satanovi . Chorí človek musí zdochnúť a hotovo .


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-18  (20:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko, pitbul, kto Vám toto nahovoril?


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.36   |   2012-02-18  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  AMERIKA JE SLOBODNA ZEM.AMERICANIA SA MOZU LIECIT U BOHA A PENIAZE ZA ZDRAVOTNE POISTENIE SI MOZU NECHAT.NA ATEISTICKOM SLOVENSKU MUSIME PLATIT FINANCNYM SKUPINAM.ZAPREDALI SME SA A ODMIETLI BOHA.VZDALI SME SA SLOBODY.AMERICANIA SI CHRANIA SVOJU SLOBODU.SLOVACI SU ATEISTICKY NAROD A PRENASLEDUJU BOHU VERNYCH,KTORI NECHCU PLATIT ZA ZDRAVIE FINANCNYM SKUPINAM.


lucifer . faliqevu33   |   ip:178.143.1   |   2012-02-18  (20:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miko...bol si niekedy v živote chorý?


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.36   |   2012-02-18  (20:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CAKATE DRUHY PRICHOD KRISTA ALE SLUZITE DIABLOVI.KRISTA BY STE KRITIZOVALI ALEBO PRENASLEDOVALI LEBO BY ODMIETOL PLATIT ZA ZDRAVIE FINANCNYM SKUPINAM A ZIVOT BY ZVERIL IBA JEDINEMU BOHU.ZRADCOVIA BOHA BY ZAS PRENASLEDOVALI BOHA VERNEHO.JEZIS HOVORIL,ZE BOH SA O VSETKYCH DOBRYCH POSTARA,ALE VY UZ DAVNO NEVERITE V KRISTA A NEPLNITE JEHO VOLU.STE POHANIA A ATEISTI.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-18  (20:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lucifer . Je to vôľa božia . Ak je niekto chorý , tak to je preto , že to tak chcel Boh a ak zomrie tak s Božej vôle . Vari ti Joplins nehovoril , že svet ovláda Satan .


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.36   |   2012-02-18  (20:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VZDY MA VYLIECIL BOH A CHOROBA BOLA IBA TRESTOM ZA MOJE ZLYHANIA.CHORY UZ NEBYVAM,LEBO SOM SA ZVERIL DO RUK PANA A ODVAZNE ODMIETOL PLATIT FINANCNYM SKUPINAM ZA ZDRAVIE,ALE PRE OBHAJCOV POVINNEHO POISTENIA BUDEM V SPOLOCNOSTI ATEISTOV A POHANOV NENAVIDENY A ZATRATENY.AJ MNA BUDU PRENASLEDOVAT AKO PRENASLEDOVALI KRISTA LEBO SOM NEZRADIL BOHA.TAZKY JE UDEL BOHUVERNYCH.


miko . vyjivuru21   |   ip:67.159.36   |   2012-02-18  (20:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V AMERIKE BY SOM NEMUSEL ZNASAT TENTO TREST.V AMERIKE JE SLOBODA.NA POHANSKOM SLOVENSKU TRPIM ZA VASU ZRADU KRISTA.ZA TO,ZE STE SVOJE ZIVOTY ZVERILI FINANCNYM SKUPINAM.ZA TO,ZE JA SOM ODMIETOL ZRADIT KRISTA.


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-18  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neodporujte Božej vôli ľudia !


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-02-19  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudia ! Príjmite pokorne božiu vôľu . Satan sa vás bude snažiť nahovoriť , že chorý človek by sa mal liečiť , ale ochoreli ste z božej vôle a tak by ste mali Bohu skôr pomôcť aby vás mohol ľahšie zabiť . Ako možno už viete , celý svet už slúži Satanovi a tak je logické , že sa človek takto môže vplyvom zvrhlého okolia pomýliť , že chorý človek sa má liečiť . Neslúžte Satanovi ľudia !


antitotalita . kiqubupa80   |   ip:91.127.67   |   2012-02-20  (22:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Trocha (dosť) sa tejto problematike venujem. Pravda je, že ľudia bez zdravotného poistenia budú zomierať, pretože im nikto nepreplatí ani takú bežnú vec, ako antibiotiká a o cene operácie (vrátane zdravotníckeho materiálu) pri hoci nekomplikovanej zlomenine ani nebudem hovoriť (povedzme že 2-3 priemerné mesačné čisté mzdy) - a to ten človek, pacient, bude PN, teda bez štandardného zárobku.
Na druhej strane ak sa systém zdravotného poistenia "neučlovečí", ľudia zomierať budú, len možno trocha menej, ako úplne bez zdravotného poistenia. Pretože zdravotné poistenie je najväčšia čierna diera v zdravotníctve; kým sa táto neupchá,tak tie dierky v bežných nemocniciach a ambulanciách sú nepodstatné. Len ešte jednu otázku: Prečo, myslíte, že pri zdravotnej starostlivosti musíte okrem poistenia platiť za rôzne fikcie - tzv. nadštandardy, prednostné vyšetrenia, za štandardné operácie (nemyslím teraz na korupciu)a pod. No aj preto, že tým nahrádzate to, čo ste síce na odvodoch zaplatili, ale cez čiernu dieru to išlo do daňového raja a nie do tej ambulancie či nemocnice, kde Vás liečia. Ako sa to stalo? Viď odkaz:

http://antitotalita.blog.pravda.sk/2012/02/10/ked-citam-o-gorile-mam-pocit-ze-som-z-inej-krajiny-ako
-ti-co-sa-cuduju/
Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2012-02-23  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No, ide tu o to, aby k lekárovi zbytočne nechodili ľudia, tzv.chorí-nechorí, len aby zabili čas, alebo systém!


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2012-02-23  (22:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ešte Miko! Zamysli sa nad sebou, kedˇpíšeš, tak nehuľ a nepíš s capslockom, máš aj normálne písmená! Zdravim!


vezuv . rycejoxi49   |   ip:46.150.19   |   2012-02-25  (16:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo by sa stalo, keby si okresne nemocnice zriadili vlastne poisťovnictvo, do ktoreho by prispievali obyvatelia daneho okresu?. Vieme si predstaviť, že tie zisky , ktore si poisťovne prisvojuju by ostali v nemocniciach? Fikcia? Možno ani nie.


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2012-02-27  (02:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie!


Peter . fikymigu16   |   ip:85.248.61   |   2012-02-29  (08:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravotne poistenie by sa malo zmenit.
Zrusenie solidarity systemu by bolo na ukor starsich lebo oni su hl. acceptori – prijimatelia zo systemu.
Ludia do 40 rokov co potrebuju len antibiotika na chripku by na tom boli plusovi.
Osobne si ale myslim, ze zo zdravotneho poistenia by mali byt vyjmute napr. zlomeniny a urazy na lyziarskych svahoch alebo pri turistike a pri sporte, pri havarii by mal hlavne platit ten co sposobil havariu na to by malo byt komercne poistenie, pracovne urazy by mali byt hradenene z urazoveho poistenia. A pod.

No proste zdravotne poistenie len pre tych co sa vyhybaju riziku a nemusia doplacat napr. na tych co si sposobia ujmu na zdravi z dovodu toho, ze idu vedome do rizika.
Proste ten co zuije bez riozika by mal male naklady na poistenie a napr. ten co riskuje nehodu tym, ze jazdi autom bez moralky by bol v riziku, ze bude platit ak sposobi nehodu.
Cize zrusenie solidarity sytemu nie, zaviest urcity system spolucasti, a vyjmut zo ZP to co nepatri do ZP napr. osetrenie zdravia pri udalosti do ktorej isiel paciet so svojim vedomim. HAWKALCAPPONE . foxadixy68   |   ip:178.40.24   |   2012-09-15  (14:06)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  VY STE NEPOCHOPOLI NIČ,POVINNE ZDRAVOTNE POISTOVNE SU NENI NIKDE NA SVETE,ZA MOJE PENIAZE MINIMUM 56EURO A VIAC AJ KED TU NEBYVAM A EŠTE EXEKUCIE,ZA MOJE PENIAZE A PRITOM NECHODÍM K DOKTOROVI A KED BUDEM CHCIET,TAK POJDEM KDE JA BUDEM CHCIET A ZAPLATÍM SI V ZAHRANIČÍ POPLATOK,ALE NIKTO MA NEBUDE EXEKUOVAT ZA KARTIČKY ZDRAVOTNE,ŽE SOM NEODOVZDAL,ŽE NEMÁM DOPLATENE ATD...TO ZNAMENÁ,ŽE AK BUDETE U ZNÁMEHO V ZAHRANIČÍ A NEZAPLATÍTE SI TU,TAK MÁTE TU PROBLEM,LEBO STE DLŽNY,VLASTNE SVOJE PENIAZE,KTORE PLATÍTE AKO VYPALNE ZDRAVOTNYM POISTOVNIAM,NECH NIKTO NEVSUVA SLOVÁ,ŽE AKO BEZ POISTENIA-TU SA JEDNÁ O POVINNE......POVINNE ZOBUDTE SA.....diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?


 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?2013-05-26  (17:26)  |  Ekonomika
Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?

Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu


2013-05-14  (10:03)  |  Ekonomika
V průběhu posledních deseti let vládní instituce, německý kancléřský úřad, Mezinárodní energetická agentura, americké ministerstvo energetiky,... operují s argumentem, že vrcholu světově vytěžitelného množství ropy a zemního plynu již bylo dosaženo, nebo že již tato hranice byla překročena. Vžil se pro to termín „Peak Oil“ – ropný zlom. Následovat má už jen hrozivý růst cen a nedostatek energie.


Komu patří peníze v bance?


2013-04-26  (10:08)  |  Ekonomika
Lidé často žijí v přesvědčení, že když své peníze vloží do banky, stále jsou to „jejich“ peníze, že je mají v bance uschovány. Omyl. Hluboký omyl...


BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ


2013-04-25  (09:18)  |  Ekonomika
Finanční firma Boston Consulting Group prohlašuje, že krize eurozóny musí být řešena radikálním vyvlastněním normálních střadatelů. Mysleli jste si, že žijete ve společenském systému, ve kterém je soukromé vlastnictví nedotknutelné a že být pilný, spořivý a odpovědný vůči svým potomkům je ctností? Tak se probuďte z iluze!


Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová manipulace trhu se zlatem


2013-04-22  (09:14)  |  Ekonomika
Byl jsem první, kdo poukázal na to, že Federální rezervní systém manipuloval všechny trhy, nejen ceny dluhopisů a úrokové sazby, a že Fed manipuluje trh se zlatem za účelem ochrany směnné hodnoty amerického dolaru, který je ohrožen kvantitativním uvolňováním FEDu. FED zvyšuje nabídku dolarů rychleji, než jak roste jejich poptávka a tím je cena či směnná hodnota dolaru předurčena k poklesu.


Trh s papírovým zlatem kolabuje


2013-04-18  (09:46)  |  Ekonomika
Nedostatek fyzického zlata určeného na prodej v Asii. Oficiální historkou předloženou „spolehlivými“ finančními analytiky je, že cena zlata se propadla v důsledku „poklesu obav“, že centrální banky budou nyní schopny „krmit“ inflační tlaky, a tudíž že jednoho dne začnou opět důvěřovat americkému dolaru.


Zlato a jeho propad – co za ním může být?


2013-04-17  (12:58)  |  Ekonomika
Co je původem? Řada komentářů dávala propad zlata do souvislosti s prodejem kyperského zlata. To však vůbec nemusí být pravda. Toto je první ze série extrémních pohybů.


Už je to tady: Největší holandská banka oznámila klientům, že nedodá jejich zlato


2013-04-17  (09:18)  |  Ekonomika
Minulý týden došlo k pověstnému překročení Rubikonu na trhu s investičním zlatem ve fyzické podobě, když jedna z největších evropských bank v Evropě vypověděla smlouvy se svými klienty a informovala je, že dodávky fyzického investičního zlata nebudou možné.


HODNOTA BITCOINU PŘESÁHLA 1 MILIARDU DOLARŮ, ZATÍMCO DALŠÍ MĚNY SE HROUTÍ


2013-04-09  (14:01)  |  Ekonomika
Během jen několika málo let je Bitcoin už měnou, s níž je třeba počítat. Jejich hodnota už přesáhla 1 miliardu dolarů s tím, že pro budoucnost se počítá s většími zisky. Jelikož jde o revoluční a nezávislou virtuální měnu, tak se mnozí hrnou k bitcoinům ve snaze vyhnout se zabrání peněz v bankách a propadající se ekonomice spjaté s centrálními bankami. A navíc se široká škála příležitostí k využití Bitcoinů už stává běžnou věcí, jelikož popularita této inovativní a bezpečné měny roste.


Kyperská krize z pohledu tradera


2013-04-06  (19:39)  |  Ekonomika
Kyperská krize ovládla titulky médií. Zkušenější investoři i tradeři místo debat o variantách řešení vyhledávají způsoby, jak na aktuální situaci vydělat. Je to prostě tak, krize a katastrofy na finančních trzích mohou být skvělou příležitostí k zisku. Byl jsem požádán, abych ukázal, jak využívám takové situace k zobchodování. Pojďme se tedy podívat, jak krize na finančních trzích může přinést slušný zisk bez zbytečného rizika.


Světová finanční pyramida v číslech


2013-04-06  (15:33)  |  Ekonomika
Ptáte se, proč je světová ekonomika v tak vážných problémech? A jak si vlastně může být tolik lidí jistých, že světový finanční systém nakonec zkolabuje? Pravdou je, že pokud se na celou věc podíváme přes optiku tvrdých čísel, není tak náročné pochopit, proč je světová finanční pyramida odsouzena k zániku.


Hromadí si Rusko s Čínou zlato, protože plánují zabití petrodolaru?


2013-04-04  (09:57)  |  Ekonomika
Bude se ropa brzy obchodovat v měně, která je tisíce let stará? Co by systém „zlata za ropu“ znamenal pro petrodolar a US ekonomiku? Hromadí si Rusko a Čína ohromná množství zlata, protože plánují zabití petrodolaru? Už od 70. let byl US dolar tou měnou, kterou mezinárodní komunita používala k obchodování ropy po celém světě. To vytvořilo ohromnou poptávku po US dolarech a po US dluhopisech. Co se ale stane, když zbytek světa začne ten v rostoucí míře méně stabilní US dolar odmítat a počítání ve zlatě by se mohlo objevit v měnovém vypořádávání mezinárodního obchodu? Skutečností je, že není třeba mít moc představivosti, abychom si to spočítali.


Co se dá očekávat od zlata a stříbra v nejbližších týdnech?


2013-04-03  (09:27)  |  Ekonomika
Trpělivost a pevné nervy. Jediná tvrdá měna světa, zlato, opět poroste. Nachazíme se v nejdelším období konsolidace od roku 2001. Inflační deprese je však na cestě. Biliony nově tvořených peněz ze vzduchu zatím sedí v bankách, přibývají každým dnem a čekají na příležitost. Jakmile se hráze protrhnou, svět zaplaví inflační povodeň, která bude zničující pro úspory v papírových penězích. Kupní síla zmizí, životní náklady skokově narostou a příjmy většiny populace budou v nejlepším stagnovat.


Po Cypre potopa?


2013-04-02  (09:09)  |  Ekonomika
Schválil sa záchranný balík pre Cyprus. Má hodnotu 10 mld. euro a je podmienený tým, že na záchranu sa poskladajú i majitelia vkladov nad 100 000 euro, ktorí môžu prísť o 40 % svojich vkladov, pričom niektoré odhady hovoria aj o 80 %. Predstavitelia EU verklíkujú, že ide o jednorazové a úplne ojedinelé opatrenie.


História sa opakuje-netreba nič vymýšlať-všetko tu už bolo- banková mafia


2013-03-31  (14:34)  |  Ekonomika
Článok ktorí ba sa mali všetci občania naučit naspamat už v základnej škole a dennne sa ho modliť po očenáši.


Svetová finančná pyramída v číslach


2013-03-27  (12:51)  |  Ekonomika
Pýtate sa, prečo je svetová ekonomika v tak vážnych problémoch? A ako si vlastne môže byť toľko ľudí istých, že svetový finančný systém nakoniec skolabuje? Pravdou je, že ak sa na celú vec pozrieme cez optiku tvrdých čísel, nie je až tak náročné pochopiť, prečo je svetová finančná pyramída odsúdená na zánik. Celkový dlh vo finančnom systéme Spojených štátov je v súčasnosti približne 56 biliónov dolárov, zatiaľ čo vklady na bankových účtoch predstavujú približne len 9 biliónov dolárov. To znamená, že aj keby sme vybrali všetky bankové vklady v USA do posledného centu a znásobili ich šesťkrát, ešte stále by to nestačilo na zaplatenie nahromadených dlhov.


Bitcoin pro začátečníky


2013-03-26  (09:59)  |  Ekonomika
Všichni jistě máme v živé paměti, co se nedávno událo na Kypru – tamní vláda na požadavek Evropské unie provedla měnovou reformu a znárodnila svým obyvatelům část úspor. Je zcela evidentní, že vzhledem k děravým státním rozpočtům a neschopnosti států omezit své výdaje budou tyto scénáře pravděpodobně přicházet častěji a po celé Evropě.


Spolehlivý žlutý kov


2013-03-18  (09:08)  |  Ekonomika
V posledních deseti letech se stalo Rusko největším kupcem zlata ve světě. Experti se dohadují, zda není ještě před Ruskem Čína. Podle oficiálních údajů je to Rusko, které zvýšilo zásoby zlata o 570 tun. Existují však podezření, že Čína své údaje o nákupu zlata Čínskou národní bankou poněkud snižuje. Údajně utajováním skutečných rezerv připravují čínští finančníci jakousi velmi vychytralou strategickou linii s úmyslem předvést svou sílu ve „vhodnou chvíli“. Překvapení má být například spojeno s tím, že se najednou Čína objeví jako největší držitel zlata a zatlačí do pozadí dosavadního „šampiona“ – strýčka Sama.


VATIKÁN CHCE „CENTRÁLNÍ BANKU SVĚTA“


2013-03-18  (09:04)  |  Ekonomika
Vatikán volá po “globálním veřejném úřadu” a světové centrální bance, aby spravovali finanční záležitosti, až nastane zrežírovaný ekonomický kolaps. Dokument vydaný vatikánským ministerstvem spravedlnosti a míru “by měl být rajskou muzikou pro demonstranty z ‘Okupace Wall Street’


Zavedie nový pápež Bitcoin menu vo Vatikáne?


2013-03-18  (08:55)  |  Ekonomika
Najdôležitejšou neekonomickou udalosťou tohto týždňa bolo zvolenie pápeža. Tento post prekvapivo obsadí Argentínčan Jorge Mario Bergoglio, ktorý podobne prekvapivo nepochádza z Európy – ako prvý pápež od roku 741.


Maďarsko vytvorí systém štátneho bankovníctva


2013-03-14  (23:16)  |  Ekonomika
Nový systém založený na sieti družstevných sporiteľní, ktoré kontroluje štát, zlepší dostupnosť úverov a zníži závislosť podnikateľov na pôžičkách v cudzej mene, uviedol maďarský premiér Viktor Orbán.


Indie a reálne používání zlata


2013-03-14  (09:20)  |  Ekonomika
Naposledy jsem se Indii specificky věnoval v červnu loňského roku v souvislosti s repatriací zlata. Nyní se na ní podívám znovu. Pokud jde o zlato, o Indii se často mluví v souvislosti s omezením dovozů. Přitom Indie se do trhu se zlatem aktivně zapojuje. Připojila se k Turecku, které začalo využívat zlato v mezinárodním obchodě.


Čo dnes znamenajú pojmy gramotnosť a negramotnosť?


2013-03-13  (06:22)  |  Ekonomika
Ako je možné, že 80% absolventov stredných škôl v New York city je braných za negramotných? Úlohou vzdelávania je pripraviť ľudí do života tak, aby mladí ľudia našli miesto v spoločnosti a uplatnenie na trhu práce. Pokrok priniesol tlak na spoločnosť zvýšiť laťku v pohľade na gramotnosť a negramotnosť. Čo teda gramotnosť a negramotnosť znamenájú v dnešnej dobe?


Zlato proti strachu z inflace


2013-03-12  (09:54)  |  Ekonomika
Německá Bundesbanka začala v uplynulých týdnech stahovat velkou část svých zlatých rezerv z New Yorku a Paříže do trezorů ve Frankfurtu nad Mohanem. Tento krok znamená revoluci, protože je to poprvé od druhé světové války.


Má zlato reálnu hodnotu 20.000 USD za 1 uncu?


2013-03-08  (17:07)  |  Ekonomika
Podľa bretton-woodskej kalkulácie má zlato hodnotu 20 000 dolárov za 1 uncu. Globálny monetárny systém je založený na krehkých základoch dôvery. Vďaka pôsobeniu centrálnych bánk, tlak na systém bude aj naďalej rásť.


Mýty o zlých kapitalistech


2013-03-05  (10:47)  |  Ekonomika
"Nevěřím, že něčí chudoba je způsobena bohatstvím jiných. Nevěřím, že něčí neschopnost je způsobena schopností jiných. Nevěřím, že něčí nemoc se zhoršuje zdravím jiných." Michael Howard


Kde je inflace?


2013-02-26  (10:32)  |  Ekonomika
Kritici rakouské školy popichují rakušáky, jakým je například Robert Murphy, protože v americké ekonomice je momentálně velmi nízká inflace.


BITCOIN: MŮŽE FINANČNÍ MONOPOLY ZNIČIT INTERNETOVÁ TECHNOLOGIE?


2013-02-18  (09:05)  |  Ekonomika
Velké banky ničí naši ekonomiku … a naši zemi. Jsou doslova vedeny jako zločinné podniky (což už přiznávají i média mainstreamu), vlastní i naše politiky a to ony podněcují k těm nejhorším a nejautoritářštějším tendencím v naší vládě. Jak nedávno uvedl ten bývalý dohlížitel nad výkupem bank z dluhů, velké banky „nám pořád ještě drží zbraň u hlavy,“ a – potud, pokud ony vládnou hornímu bidýlku – věci se zlepšovat nezačnou.


Světový bankovní byznys: Šokující údaje


2013-02-13  (13:09)  |  Ekonomika
Výbor pro finanční stabilitu (FSB) byl vytvořen na summitu G20 v dubnu 2009, v době, kdy byla světová finanční krize v plném proudu. Na konci roku 2012 vydal svoji Zprávu o monitorování globálního stínového bankovnictví, vyhodnocující informace o aktivitách bank a dalších finančních subjektů v r. 2011 (1). Globální stínový bankovní systém vzrostl na 67 bilionů dolarů, hodnotu srovnatelnou s globálním GNP ve stejném roce. To se vymyká představivosti a drasticky to mění celý náhled na světovou ekonomiku…


Elektro varování pro Slováky


2013-02-10  (23:45)  |  Ekonomika
Pokud se v příštích 20 letech rozhodnete navštívit ČR, chovejte se tak, jako by žádná elektřina vůbec neexistovala.


Made in Czechoslovakia - tohle by mělo zajímat každého občana ČR


2013-02-10  (21:14)  |  Ekonomika
České značky se vyrábějí mimo ČR. Zde zůstaly jen obchodní a logistická centra. Již víte, proč má ČR nejvyšší nezaměstnanost od roku 1933 ? Z čeho se tu budou platit daně ?


Kto profituje z inflácie?


2013-02-01  (09:18)  |  Ekonomika
Inflácia, vždy a všade, je primárne spôsobená nárastom peňažnej zásoby a kreditu. V skutočnosti, inflácia je nárast peňažnej zásoby a kreditu. (pozn. inflácia definovaná ako nárast cenovej hladiny je zmena pôvodnej definície. Jedná sa o súvisiace, ale rozdielne javy.)


Ďaľšie z ekonomiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Tak predsa?

Prednedávnom sa internetom prehnala „tajná“ správa adresovaná Putinovi. Odosielateľ bol vysoký vojenský predstaviteľ Číny, ktorý mal tieto informácie zasa od bývalého žoldniera Blackwater. Žoldier, ktorého medzitým zatkla CIA sa vyjadril nejak takto: „USA chystá na takú špinavú vojnu s takým množstvom obetí, čo je pre človeka s dobrým svedomím neprijateľné, preto som dokumenty poskytol Číne.“ Myslím že každý súdny človek pri čítaní onej správy nadvihol aspoň jedno obočie. Pozrime sa však, čo sa v krátkej dobe udialo.


Prečo komunizmus nie je riešením

Jak přežít ekonomický kolaps – Část 4: Mezihra

Ať si illumináti počítají...

Počuli ste už o Spoluspotrebiteľstve? Je to idea, ktor...

Proč musel Kennedy zemřít

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Naše výhody vstupu do EÚ


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.4836 s