21. August 2019
    
Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú veľmi aktívni. Pamätajte si: všetko je ovládané mozgom ... sme jeden veeeľký mozog. A preto vytvorili novú operáciu mozgu, ktorá sa používa čoraz viac. A samozrejme: schválená Agentúrou li - Dolezite.sk

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú veľmi aktívni. Pamätajte si: všetko je ovládané mozgom ... sme jeden veeeľký mozog. A preto vytvorili novú operáciu mozgu, ktorá sa používa čoraz viac. A samozrejme: schválená Agentúrou li


  2011-01-22  (21:01)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 -   Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú veľmi aktívni. Pamätajte si: všetko je ovládané mozgom ... sme jeden veeeľký mozog. A preto vytvorili novú operáciu mozgu, ktorá sa používa čoraz viac. A samozrejme: schválená Agentúrou li

 

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú veľmi aktívni. Pamätajte si: všetko je ovládané mozgom ... sme jeden veeeľký mozog. A preto vytvorili novú operáciu mozgu, ktorá sa používa čoraz viac. A samozrejme: schválená Agentúrou liečiv a potravín v USA (FDA). Vitajte do barbarského sveta neurovedy, psychiatrie, a všeobecne na ZÁPADE. 
Ak sa vám to páči, zdieľajte to s ostatnými. 

Viete, že existuje hĺbková mozgová stimulácia? (Deep Brain Stimulation, DBS) Teraz sa propaguje ako dodatočná náprava pre všetky možné druhy duševných porúch, najmä depresie a niektoré poruchy posadnutosti, a diskutuje sa o ADHD. V podstate ide o drsnú operáciu mozgu - ale čítajte si nižšie a posúďte sami: 

Hĺbková mozgová stimulácia 

Hĺbková mozgová stimulácia (DBS) bola najprv vyvinutá ako liečba Parkinsonovej choroby k zníženiu trasenia, stuhnutosti, problémy s chôdzoua a nekontrolovateľnými pohybmi. Pri DBS je dvojica elektród implantovaných do mozgu a riadená generátorom, ktorý sa implantuje v oblasti hrudníka. Stimulácia je kontinuálna a jej frekvencia a úroveň je prispôsobená jednotlivcovi. 

DBS bola len nedávno študovaná ako liečba depresie alebo obsedantno-kompulzívnej poruchy (OCD). V súčasnej dobe je k dispozícii len na experimentálnej báze. Zatiaľ sa vykonalo veľmi málo výskumov na testovanie DBS pri depresii, ale niekoľko štúdií, ktoré boli vykonané, ukazujú, že liečba môže byť sľubná. Jedna malá štúdia zahŕňajúca ľudí s ťažkou, liečbe-odolnou depresiu zistila, že štyria zo šiestich účastníkov preukázali výrazné zlepšenie v ich príznakoch buď okamžite po zákroku alebo o niečo neskôr. Ďalšia štúdia zahŕňajúca 10 pacientov s OCD našla ďalšie zlepšenie u väčšiny tri roky po operácii 

Ako to funguje? 

DBS si vyžaduje operáciu mozgu. Hlava sa oholí a potom pripojí pomocou skrutiek do robustného rámu, ktorý bráni v pohybe hlavy počas operácie. Urobia sa skeny hlavy a mozgu pomocou MRI. Chirurg používa tieto obrázky ako sprievodcu počas operácie. Pacienti sú bdelí počas operácie, aby mohli poskytovať spätnú väzbu, ale necítia žiadnu bolesť, pretože hlava je otupená lokálnou anestéziou. 
Akonáhle je pacient pripravený na operáciu, urobia sa dva otvory do hlavy. Odtiaľ chirurg zavedie štíhlu trubicu, ktorá do mozgu umiestni elektródy na každej strane určitej časti mozgu. V prípade depresie sa daná časť mozgu nazýva “cieľová zóna 25”. Táto oblasť sa považuje v prípade depresie a iných náladových poruchách za príliš aktívnu. V prípade OCD sú elektródy umiestnené v inej časti mozgu, o ktorých sa verí, že sa spájajú s touto poruchou. 
Po implantovaní elektród a pacient poskytuje spätnú väzbu o umiestnení elektród, pacient sa uvedie do celkovej anestézie. Elektródy sa pripoja k drôtom, ktoré sú zavedené vnútri tela od hlavy až k hrudníku, kde sú implantované dva generátory slúžiacie ako batérie. Odtiaľ sa elektrické impulzy nepretržite dostávajú cez drôty k elektródam v mozgu. 
Hoci je nejasné ako presne prístroj funguje na zníženie depresie a OCD, vedci sa domnievajú, že pulzy pomáhajú "resetovať" oblasti mozgu, ktoré sú nefunkčné, tak aby fungoval opäť normálne. 

Aké sú vedľajšie účinky? 

DBS nesie riziká spojené s akýmkoľvek typom operácie mozgu. Tento zákrok môže viesť k týmto príkladom : 
Krvácanie do mozgu alebo cievna mozgová príhoda 
Infekcia 
Dezorientácia alebo zmätenosť 
Nechcené zmeny nálady 
Pohybové poruchy 
Závrate 
Nespavosť

 
Vzhľadom k tomu, že postup je stále experimentálny, iné nežiaduce účinky zatiaľ nie sú identifikované. Dlhodobý prínos a nežiaduce účinky nie sú známe. 

Aký výskum prebieha na liečbu mozgovej stimulácie? 

Od mozgovej stimulačnej terapie si lekári sľubujú liečenie niektorých duševných ochorení, ktoré nereagujú na viac konvenčnú liečbu. Preto je veľmi zaujímavá a je predmetom mnohých štúdií. Napríklad, vedci naďalej hľadajú spôsoby, ako znížiť vedľajšie účinky ECT (elektrošokov) a dosiahnuť úžitok. Štúdie o “rTMS” prebiehajú a zahŕňajú testy, v ktorých je postup testovaný na bezpečnosť a účinnosť pri liečbe depresie pri 240 účastníkov. Podobné štúdie sa vykonávajú za použitia MST. 

Ostatní vedci študujú, ako mozog reaguje na “VNS” pomocou zobrazovacej techniky, akou je skenovanie PET. Nakoniec, aj keď DBS ako liečba na depresiu je stále veľmi nová, vedci začínajú vykonávať štúdie s ľuďmi za účelom zistenia jej účinnosti a bezpečnosti pri liečbe depresie, OCD a ďalších psychických poruchách 
  
Riziká 

Hĺbková mozgová stimulácia so sebou nesie niekoľko rizík. Sú nimi akútne chirurgické riziká, vrátane krvácania a infekcie, a riziká celkovej anestézie. Elektródy môžu byť umiestnené príliš blízko inej oblasti mozgu, čo môže viesť k zrakovej chybe, rečovým problémom a ďalším komplikáciám. Tie môžu byť čiastočne zmiernené nastavením stimulácie po zákroku. Pretože prístroj je vľavo implantovaný pod kožu, je tu riziko poškodenia alebo poruchy, ktorá vyžaduje chirurgické odstránenie. 
Pacient s implantovanými elektródami nesmie dostávať diatermovú terapiu. Diatermia je priechod rádioaktívnych vĺn cez tkanivá na ich oteplenie, a je používaná ako fyzikálna terapia pre bolesti svalov a ďalších aplikácií. Diatermia predstavuje riziko úmrtia u pacientov s elektródami DBS. 

Pacienti s kognitívnou poruchou môžu byť na tom horšie po operácii, a kognitívne poruchy zvyčajne bránia pacientovi v chirurgickej operácii. 
  
Zdroj: 
http://www.facebook.com/notes/say-no-to-psychiatric-drugs/good-morning-new-brave-world-deep-brain-stimulation-is-here-for-you-to-make-you-/181190701921863

 

 


Prelozila: Ivana Oman
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Krovak   |   ip:95.105.15   |   2011-01-23  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  obavam sa ze to je podobne smutny priklad fungovania nasej mediciny ako bola svojho casu lobotomia (za to autor tusim dostal aj nobelovku, nie?)
aj pri tomto pocitam to bude v horsom pripade podobne (teda ze to pojde aj do normalnej praxe)


no   |   ip:217.112.1   |   2011-01-23  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  My češi od 1.3. nebudeme mít tyto problémy, bo 4000 našich lékařů odchází do Němec.


GoyyimShikse   |   ip:90.177.21   |   2011-01-24  (09:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Každej psychiatr potřebuje psychiatra, kterej ho vykastruje a jeho sadistický úchylný nemocný mozek paralyzuje nervovými jedy, nazývanými "léky".

Až se takto navzájem eliminují, bude na světě podstatně méně utrpení !!!

Psychiatři nejsou vědci a už vůbec ne lékaři, ale inkvizitoři totalitní siónistické fanatické ideologie iluminátů a židozednářů !!!


JanaKatarina   |   ip:91.127.29   |   2011-01-24  (11:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  GoyyimShikse, to čo si napísal, je chorá myšlienka psychicky narušeného človeka,výplod paranoidnej mysle, takže pomoc psychiatrov by si potreboval ako prvý ty.


adam   |   ip:78.98.204   |   2011-01-24  (16:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hovoríte o haštovi /člen rotary 2240/, jeho spolužiakovi a heretikovi /forenzák/, koukolíkovi, či karadžičovi?


milanga   |   ip:91.127.65   |   2011-01-24  (18:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no: vy češi budete mať tiež problém, lebo k vam pride 4000 slovenských lekárov /to vam fakt nezavidim/ a na slovensko pride 4000 ukrajinských lekárov /asi si založím pohrebnú službu- bude to vynosné podnikanie/


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2011-01-25  (06:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adam, A. heretik nieje psychiater. Milanga, šikovnosť lekárov stúpa nie smerom na západ....


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-01-26  (06:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Šikovosť lekárov končí v príbalovovom letáku k liekom, ktoré opisujú kontraindikácie na podávaný liek. Sú podobné ako po úspešnej operácií mozgu. Operácia sa podarila, pacient trpí ďalej. Holt, každý si musí vybrať či chce byť zaliečovaný alebo uzdravený. Hovorí sa, že lekári liečia,ale Boh uzdravuje. Asi na tom niečo pravdy bude, alebo že by to bola celá pravda?
Neandrtalec   |   ip:202.179.1   |   2011-03-03  (10:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kzdeho kto sa ku mne priblizil alebo priblizi s nejakym nastrojom alebo krabickoui nejakych liekov okanmzite trieskam presne po hlave mojim kyjakom Tato ochrana pre roznymi inymi zvieratami - ludmi ktore sa vydavaju za lekarov mi umoznila prezit dlhe roky Je pravda ze sa ochladilo na zemi a nie oteplilo lebo tak je a teraz som uz snezny Clovek Mozog mam prirodny a zakony ludi nepotrebujem staci mi poznat prirodu ktoru si Vazim a chranim ju a neublizujem Jej Na rozdiel od Ludi Dava mi vsetko a bohato co potrebujem k zivotu Ludom sa vyhybam stovky rokov ako mozem aj ked ma nahanaju a hladaju ako sialenci Ja ich nehladam lebo viem ze su nebezpecne Tvori ktore zabijaju vsade a vsetko v prirode ! Cakam navstevu z mimozemskej planety a opustam Vas lebo vidim ze po roku 2000 ste celkom zblbli a potopu na Vas asi treba zas !Mojich priatelov z vesmiru ste sklamali Denne bojujete a vrazdite sa navzajom se.. ru na Vas tiez ako ja !!
Priatel Neandrtalec


Neandrtalec   |   ip:202.179.1   |   2011-03-03  (10:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kzdeho kto sa ku mne priblizil alebo priblizi s nejakym nastrojom alebo krabickoui nejakych liekov okanmzite trieskam presne po hlave mojim kyjakom Tato ochrana pre roznymi inymi zvieratami - ludmi ktore sa vydavaju za lekarov mi umoznila prezit dlhe roky Je pravda ze sa ochladilo na zemi a nie oteplilo lebo tak je a teraz som uz snezny Clovek Mozog mam prirodny a zakony ludi nepotrebujem staci mi poznat prirodu ktoru si Vazim a chranim ju a neublizujem Jej Na rozdiel od Ludi Dava mi vsetko a bohato co potrebujem k zivotu Ludom sa vyhybam stovky rokov ako mozem aj ked ma nahanaju a hladaju ako sialenci Ja ich nehladam lebo viem ze su nebezpecne Tvori ktore zabijaju vsade a vsetko v prirode ! Cakam navstevu z mimozemskej planety a opustam Vas lebo vidim ze po roku 2000 ste celkom zblbli a potopu na Vas asi treba zas !Mojich priatelov z vesmiru ste sklamali Denne bojujete a vrazdite sa navzajom se.. ru na Vas tiez ako ja !!
Priatel Neandrtalec


victor . qymapela52   |   ip:41.66.229   |   2014-04-08  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ahoj

Už ste bol podvedený falošné veriteľov v procese hľadania finančnej slobody ? Ste v dlhoch ? Potrebujete úver na začatie nového podnikania ? Ste finančne rozobrať , Potrebujete úver kúpiť auto alebo dom ? Už ste zase dole vašej miestnej banky pri získavaní finančných prostriedkov ? chcete zlepšiť vaše finančné ? potrebujete pôžičku splatiť svoje účty ? .. Vyhľadávanie nič viac , pretože WORLD WIDE FINANCIAL COMPANY je uvíta vám možnosť získať všetky druhy úverov , ktoré potrebujete za veľmi prijateľnú záujmu 3. % . Pre viac informácií , kontaktujte nás prostredníctvom e - mailu na adrese : victor.loanfirm1980@gmail.com . Pre váš úver balíčka .

Kompletné a vráti nasledujúce informácie , aby sme mohli pokračovať v žiadosti o úver :


MENO :
PRIEZVISKO :
Suma potrebná :
VEK :
SEX :
PSČ :
KRAJINA :
STAV . :
CITY :
Mobil:
ZAMESTNANIE :
Mesačný príjem :
Účel úveru :
Doba trvania úveru :
STE požiadala o pôžičku PRED ?

Vráť sa k nám s touto informáciou dnes .
victor.loanfirm1980@gmail.com

C.E.
Pán Victor Commey .


LarryFox . juxucese81   |   ip:93.174.95   |   2015-04-16  (02:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vitajte 24hodinová výpožičná služby

Už ste sa snažil získať úvery od bánk bez úspechu? Naliehavo potrebujú peniaze dostať z dlhov? Potrebujete peniaze na rozšírenie alebo zavedenie vlastného podnikania? Získať úver od jedného z popredných úverové spoločnosti vo Veľkej Británii. 24hodinová výpožičná služba je jedným z najväčších zabezpečených úverov firiem vo Veľkej Británii a náš priateľský a skúsený personál sú schopné spracovávať vašu žiadosť rýchlo a efektívne. Môžete si požičať cez akúkoľvek podmienku 1 až 25 rok a požičať akúkoľvek sumu od 2000 libier do £ 50,000,000.00 pre akýkoľvek účel. S nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3% na všetkých častiach sveta. Aplikácia je k dispozícii pre žiadateľov, ktorí sú 18 rokov a vyššie.

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte prostredníctvom e-mailu: 24hourloanservice2011@gmail.com
pozdravy
larry Fox


mrninoemmanuel . qymysebo63   |   ip:197.210.2   |   2015-08-03  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hello dear žiadateľ

Som Nino Emmanuel podľa názvu, a som vlastníkom World of úveru Nino po celom svete. Na počesť mojich veľkých diel, som rád, aby ste vedeli, že robím všetky druhy úveru, čo by mohlo niekedy myslieť na nízkou úrokovou sadzbou 3%.

Poponáhľajte si teraz a požiadať o pôžičku naliehavo, takže môžete získať úver
poprava.

Kontaktujte nás ešte dnes na adrese: ninoemmanuel49@gmail.com, ninoemmanuel49@ymail.com

Požiadať o pôžičku dnes a dostať rýchlejšie, ako budete chcieť.

MR NINO Emmanuel


INSTANTLOANS . bosagage69   |   ip:105.229.1   |   2016-12-10  (10:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Potrebujete úver?
Hľadáte financií?
Hľadáte o úver pre zväčšenie vaše podnikanie?
Myslím, že ste na správnom mieste.
Ponúkame pôžičky za nízke úrokové sadzby.
Záujemcovia by mali kontaktujte nás na
Pre okamžitej reakcii na vašej žiadosti láskavo
odpovedať na tento e-maily, iba.
(Zumaloans@mail.com alebo zumaloans@gmail.com)

Prosím, poskytnite nám nasledujúce informácie o ak máte záujem.
1) Celé meno: .........
2) Pohlavie: .........
3) Úver Suma potrebná: .........
4) Pôžička Trvanie: .........
5) Krajina: .......
6) Home Address: .........
7) Číslo mobilného telefónu: .........
8) mesačný príjem: .....................
9) Zamestnanie: ...........................
) Ktoré miesto vás urobil tu o nás .....................
Ďakujeme a ostávame s pozdravom.
(Zumaloans@mail.com alebo zumaloans@gmail.com)


CiaranSheridan . fesirusa52   |   ip:199.115.1   |   2017-08-02  (16:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  We are Ireland based major/Direct providers of Fresh Cut BG, SBLC, POF, MTN, Bonds and CDs and this financial instruments are specifically for lease and sale.We are one of the leading Financial instrument providers with offices all over Europe.
we always deliver on time and precision as Set forth in the agreement. You are at liberty to engage our leased facilities into trade programs, project financing, Credit line enhancement, Corporate Loans (Business Start-up Loans or Business Expansion Loans), Equipment Procurement Loans (Industrial Equipment, Air crafts, Ships, etc.) as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed, Our Terms and Conditions are reasonable.
DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
1. Instrument: Bank Guarantee (BG)/SBLC (Appendix A)
2. Total Face Value: 10M MIN to 50B MAX USD or Euro
3. Issuing Bank: HSBC, Deutsche Bank Frankfurt, UBS or any Top 25 .
4. Age: One Year, One Day
5. Leasing Price: 4+ 1%
6. Sale Price: 32+2%
7. Delivery by SWIFT .
8. Payment: MT103-23
9. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.
If you have need for Corporate loans, International project funding, etc. or if you have a client that requires funding for his project or business, We are also affiliated with lenders who specialize on funding against financial instruments, such as BG, SBLC, POF or MTN, we fund 100% of the face value of the financial instrument.
Inquiries from agents/ brokers/ intermediaries are also welcomed; do get back to us if you are interested in any of our services and for quality service.
Name : Ciaran Sheridan
E-mail : ciaransheridan453@gmail.com
Skype id : ciaransheridan453@gmail.com


WalshRobert . wurenemu3   |   ip:89.238.13   |   2019-04-10  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  We are authorized Financial consulting firm that work directly with
A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,HSBC bank etc

We provide BG, SBLC,and lots more for clients all over the world.

We are equally ready to work with Brokers and financial
consultants/consulting firms in their respective countries.

Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned

We offer certifiable and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. We are RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days

We hope to establish a long term business relationship with you even after this first trial

Regards
WALSH SMITH, ROBERT
email : info.iqfinanceplc@gmail.com
skype: cpt_young1
Tel contact: +6285715122351
Registered No: 04374045diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Typický obed v slovenskej reštaurácii

Ja: Prosím Vás... Čašník: Počkajte chvíľu, nevidíte, že obsluhujem?! Ja (po piatich minútach čakania): Prepáčte, že Vás vyrušujem, môžem si objednať? Čašník: No? Čo si dáte? Ja: Jednotku menu. Čašník: Máme len dvojku.


Nigel Farage: Genialita vzájemného zadlužení

Týchto osemnásť opatrení sa najviac dotkne Slovákov.

Váš mozek na cukru: Studie ukazuje, jak vysoké dávky ...

Spojené štáty európske.. Konšpirácia?

Podivne vlny vychazejici z pyramidy - cerven 2012

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Stručne k Ládinovej smrti

Stanovisko poslaneckého klubu Die Linke v německém ...

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4543 s