19. September 2019
    

| Dolezite.sk | dôležité informácie, denné správy, aktuálne spravodajstvo

Desiatky miliónov včiel na Floride tajomne kleslo k zemi za jeden deň, včelári davaju vinu pesticídom

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-04  (21:46)  |  Amerika | 41
Úrady už vylúčili ochorenia, vrátane neslávne známej „Colony Collapse Disorder“ (CCD), ako príčina posledného holokaustu včiel, ktorý sa konal v Brevard County, Florida. Britské Daily Mail uvádza, že až 12 miliónov včiel z približne 800 včelstiev vo všetkých oblastiach padalo mŕtvych k zemi zhruba v rovnakom čase okolo 26. septembra – a miestni včelári hovoria, že pesticídy sú pravdepodobne na vine.

Nová revolúcia už začala!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-09-26  (13:17)  |  Amerika | 9
A Message from Occupied Wall Street https://occupywallst.org/


Počátek občanských nepokojů v USA?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-09-23  (17:17)  |  Amerika | 5
První náznaky organizovaného občanského odporu, inspirovaného zejména španělským hnutím 15-M, se objevily 17. září ve Spojených státech. V zemi, jejíž představitelé se domnívají, že disponují monopolem na výklad demokracie, je stále více lidí nespokojených se stávajícím systémem banksterského kapitalismu a vlastní neutěšenou sociální situací. Skupina aktivistů doufá, že také Američané začnou s pokojnými masovými protesty na Wall Street.


Študent dostal pokutu 675.000 dolárov za sťahovanie hudby

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-09-20  (07:56)  |  Amerika | 46
Americký študent si nelegálne stiahol 30 pesničiek a zdieľal ich na internete.


Seismické důkazy odhalují podzemní jaderný výbuch jižně od Washingtonu DC

58% hlasovalo = 2  
mínus plus
2011-08-26  (00:36)  |  Amerika | 23
Na základě rozdílu mezi fyzickým zemětřesením a podzemním jaderným výbuchem (použity jsou seismografy ze severokorejského podzemního jaderného výbuchu a amerických podzemních jaderných testů v minulosti) se zdá, že to skutečně bylo zemětřesení, ale zemětřesení vytvořené v důsledku podzemního jaderného výbuchu. Také se zdá, že americké letectvo zachytilo atomovou bombu, která byla převážena podzemním tunelovým systémem ve velké hloubce, který propojuje tajné podzemní vojenské základny napříč Spojenými státy a Washingtonem DC. Také se ukázalo, že někteří lidé z amerického letectva podnikají kroky, aby se zabránilo dalšímu false flag útoku na americké půdě. Je dobré vědět, že jsou stále lidé v armádě USA, kteří zachovávají přísahu bránit Spojené státy proti všem nepřátelům, těm cizím i domácím.


Evolúcia v internete: Vojna proti anonymite

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-08-13  (14:55)  |  Amerika | 31
Anonymita je odrazu výnimkou a problémom. Google+ už žiada od užívateľov skutočné mená. Firma opakovane zablokovala účty používateľov, ktorí odmietajú poskytnúť vlastné mená na vytvorenie profilových kont. Kritici volajú po prísnejšom on-line sledovaní a požadujú nájdenie systému, ktorý by nahlasoval nebezpečný obsah. Načo by to však bolo potrebné, ak by sa používatelia nedali identifikovať?


Nevzdelaní, lenivý blbci. Tak nazval Alan Greenspan američanov.

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-08-09  (20:17)  |  Amerika | 47
Bývalý šéf Federal Reserve totálne potopil sebavedomie američanov tým, ako ich nazval lenivými blbcami bez vzdelania. V podstate len potvrdil to, čo tvrdia pisatelia a čitatelia dolezite.sk čím sa z dolezite.sk stalo mienkotvorné masmédium.


Navždy zabudnutý génius

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-01-28  (11:29)  |  Amerika | 11
Miloval holuby a čašníci v hoteli Waldorf-Astoria, kde roky býval, mu nosievali 18 servítok: toľko potreboval na vyleštenie vidličky a noža. Rátal všetko: hmotnosť príbora či polievky v tanieri. Jeho objavy však ďaleko predchádzali dobu... Mnohé jeho koncepcie sa stali zrozumiteľné až v druhej polovici 20. storočia!


Zázrak či neznáma technika?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-01-28  (11:08)  |  Amerika | 62
Príbeh tohto obrazu sme už opísali pred rokmi. Pripomeňme si len, že aztécky Indián Juan Diego, ktorý sa obrátil na kresťanskú vieru, prešiel denne kilometre z rodnej dediny Tolpetlac do kostola, aby sa zúčastnil rannej omše. Keď v decembri roku 1531 za úsvitu prechádzal okolo pahorka Tepeyac, počul nadpozem­skú hudbu, ktorá z neho vychádzala. Po chvíli ho oslovil sladký hlas po mene. Keď Diego vyšiel na pahorok, uvidel ženu v ligo­tavých šatách, ktorá nezvyčajne žiarila. Pro­sila ho, aby išiel za biskupom a tlmočil mu jej želanie. Najsvätejšia Panna - lebo tak sa nazvala - chcela, aby na pahorku postavil kostol na jej počesť. Biskup Zumarraga však nebral jeho slová vážne. Keď sa situácia zopakovala, biskup žiadal dôkaz. Mária pri­kázala Diegovi, aby sa na druhý deň vrátil na vŕšok: našiel tam nádherné farebné kvety. Bol to naozaj zázrak, nielenže bola zima, ale ani v najkrajšom lete tam okrem kaktusov a trávy nič nerástlo. Panna vložila kvety do Juanovej tilmy (indiánske pončo) a prikázala mu, aby ju nerozvinul skôr ako pred biskupom. Juan všetko biskupovi porozprával a potom rozvinul tilmu, z ktorej sa vysypali kvety. Vtedy sa na bielom Juanovom ponči ako na filmovom plátne objavil farebný obraz Panny Márie. V takomto stave je dodnes.


Filadelfský experiment

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-01-27  (22:16)  |  Amerika | 6
Za válek docházelo vždy ke zdokonalování zbraní, vymýšlení a zkoušení nových technologií, aby si válčící mocnosti zajistily převahu a vítězství. Tyto výzkumy se neomezovaly pouze na období válek, ale samozřejmě, že když už nějaký konflikt vypukl, účastnící se státy musely se svou novou technologií či zbraní přijít co nejdříve, aby měly větší šanci na vítězství, a to samozřejmě všechny procesy urychlilo. Stejně tomu bylo i za druhé světové války, kdy obě strany hledaly nějaký způsob, jak tyto boje co nejrychleji ukončit. Americké námořnictvo (US Navy) si již od 30. let pohrávalo s myšlenkou nejlepšího způsobu kamufláže - neviditelnosti. Každý si dokáže představit, co by se asi stalo, kdyby jedna z bojujících stran byla v té době schopná této technologie. Proto byly všechny výzkumy a experimenty přísně tajné a neoficiální a proto také vychází najevo až nyní. Oficiální název Filadelfského experimentu společně s Projektem Montauk byl Projekt duha (Rainbow - Project).Šlo o dva americké experimenty, ze kterých nepřímo vzešel i současný neviditelný bombardovací letoun Stealth - Fighter. Filadelfský experiment začal už v roce 1931 jako vědecké studium možnosti nechat předměty zmizet a nevedl ho nikdo menší než známý srbský vynálezce Nikola Tesla. Projektu se účastnilo mnoho tehdejších vědeckých osobností, mimo jiné doktor Alfred Bielek, jeden z mála, kteří zdraví přežili Filadelfský experiment, a John von Neumann, který převzal celý projekt po odvolání Tesly v březnu 1942. Sám Tesla zemřel o deset měsíců později v lednu 1943.


Nikola Tesla – humanitárny génius

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-01-26  (10:25)  |  Amerika | 40
Opýtajte sa ktoréhokoľvek školáčka otázku: „Kto objavil rádio?“ Keď dostanete vôbec odpoveď, bezpochyby to bude: MARCONI – odpoveď, s ktorou súhlasia všetky učebnice ako aj encyklopédie. Alebo sa opýtajte kohokoľvek: „kto vynašiel váš ‘toaster’, vaše stereo, pouličné svetlá, fluorescenčne svetlá?“ Bez zaváhania: THOMAS EDISON. V obidvoch prípadoch je odpoveď nesprávna.


...and justice for all

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-01-09  (02:12)  |  Amerika | 20
Slovami "...a spravodlivosť pre všetkých" sa končí Prísaha USA, podľa čoho sa usudzuje, že dosiahnutie spravodlivosti je prioritou občanov tejto krajiny. Ale. Podľa štúdie Svetovej banky, v ktorej brali zreteľ na to, ako môžu občania ovplyvňovať politiku a prácu volených zástupcov ľudu, skončili USA v roku 2008 na 35. mieste. Šéf projektu Andy Kaufmann, Svetová Banka, povedal, že USA nie sú modelom, ale, vraj, majú ďaleko do psej búdy.


Zákon o zákaze drobného pestovania potravín

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2010-12-13  (21:14)  |  Amerika | 65
30.11.2010 bol Senátom USA schválený Patriot Act for Food (FDA Food Safety Modernization Act), S510, pomerom hlasov 73 k 25. 2.12.2010 sa (našťastie) zistilo, že schválená verzia obsahuje jeden prehrešok voči ústave USA (Senát to s iniciatívou prehnal), takže účinnosť zákona sa pravdepodobne na nejaký čas odkladá, ale čo bude nasledovať potom, je iba ťažko predstaviteľné. Zákon by dal vláde USA do rúk novú moc nad právom verejnosti pestovať, predávať a prevážať akékoľvek potraviny. Zákon ďalej de facto kriminalizuje uchovávanie semien pre ďalšiu výsadbu. Zákon by spôsobil nadmernú administratívnu záťaž, čoho následkom by bolo, že dodávky potravín by sa presunuli k veľkým producentom.


Jsou Američané zlomení lidé?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-09-11  (03:30)  |  Amerika | 18
Mohou se lidé stát natolik zlomenými, že pravda o jejich zlomení je nejen „neosvobozuje“, ale místo toho dále demoralizuje? Došlo k takové demoralizaci ve Spojených státech? Opravdu jistí diktátoři chtějí, abychom o svém ponížení slyšeli, protože vědí, že potupná pasivita tváří v tvář zjevnému útlaku nás zdemoralizuje ještě více? Jaké síly vytvořily demoralizovanou, pasivní, zastrašenou americkou populaci?


Socializmus v Severnej Dakote

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-07-16  (05:58)  |  Amerika | 36
Bank of North Dakota je jedinou štátom vlastnenou bankou v USA. I napriek tomu, alebo práve preto, banka vyprodukovala v minulom roku rekordný zisk, zatiaľ čo jej oponent, súkromný sektor, strácal miliardy. Niektorí majú problém pochopiť správu o ziskoch socialistického podniku v dobre chránenej ekonomike Severnej Dakoty, ktorá je založená na poľnohospodárstve, ale málo na špekuláciách s nehnuteľnosťami ako zdroji svojho úspechu. Politici z iných štátov USA organizujú púte do Bismarcku, hlavného mesta Severnej Dakoty, prichádzajú pre radu a pomoc.


Koncentračné tábory v USA

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-07-09  (01:09)  |  Amerika | 22
V Spojených štátoch existuje viac ako 800 zajateckých táborov. Všetky plne funkčné a pripravené prijať väzňov. Všetky sú personálne vybavené na plný úväzok, ale všetky sú prázdne. Tieto tábory sú prevádzkované FEMA (Federal Emergency Management Agency) a v prípade potreby vyhlásenia stanného práva v Spojených štátoch stačí prezidentský podpis na vyhlásenie rozkazu generálneho prokurátora s priloženým zoznamom.


Namiesto dvojičiek na Manhattane... moslimská mešita!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-06-04  (09:29)  |  Amerika | 10
Pred časom sa na ruskom portáli KP.RU, kam si občas rada zájdem a čo-to sa podozvedám, objavil článok, ktorý mi vyrazil dych. Dovolila som si ho pre Vás preložiť a úprimne verím, že ak ide len o novinársku kačicu, tak na to určite spolu prídeme...


JFK a Bushovci

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-05-23  (21:33)  |  Amerika | 0
JFK svojim Prezidentským nariadenim 11111 o zavedení vládnych peňazí pod názvom Silver Certificate podpísal svoj rozsudok smrti tým, že sa snažil postaviť FED na vedľajšiu koľaj. Vplyvná rodina z Wall Street ,od čias fašizmu, keď Prescott Bush šéfoval FED v New Yorku v ktorom sa prepierali peniaze korporácii spojených s fašistickým režimom v nemecku, bola pritom. Vyšetrovanie smrti JFK viedol George Bush. Neskorší šéf CIA a prezident USA.


PROROCTVO: KRACH USA

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-05-22  (18:51)  |  Amerika | 48
Boh spustil kolesá a z diaľky počut zvuk trúby. V roku 2010 v polovici augusta sa vládne mocnosti stretnú, aby dolar odstranili z obehu. Na ameriku príde bieda a plač, pretože americký národ sa obrátil Bohu chrbtom teraz budú niesť dosledky svojich činov. Nad USA sa pomaly hromadí temnota a tma...


TIP NA FILM

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-04-22  (10:29)  |  Amerika | 60
kniha prežitia - skopíroval som recenziu na tento film. Myslím že je to zaujímavý tip na film keď sa pozriete nato čo sa v dnešnej dobe deje vo svete,,,


Božská úloha: Nový americký imperializmus

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-04-04  (12:27)  |  Amerika | 13
Európa nezažívala takúto dramatickú situáciu od čias pádu Svätej ríše rímskej. Zdá sa, že americké administratívy od pádu Sovietskeho zväzu úplne stratili zmysel pre mieru a sú teraz oveľa viac ukričané, ako sa podujímajú na fantastickú úlohu podmaniť si svet a vytvoriť čosi ako nové rímske impérium. Veľa z tohto možno, samozrejme, vysvetliť v zmysle neokonzervatívnej ideológie, napojenej na sionizmus, ale poháňa to aj mesiášske, takmer patologické presvedčenie o "božskej úlohe", ktorú musia splniť. Aké sú zámery tohto nového amerického imperializmu?


Názor zo serveru Zvedavec cz. USA !!!

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2010-03-20  (07:56)  |  Amerika | 10
Pozor na GENERALIZACI (zevšeobecňování), protože to je jeden z nástrojů mocenských E/elit a jejich Lokajů k odvěkému ovládání (manipulaci) podvědomí nevědomé masy. A Peace s nimi.


Americký vlastenecký sviatok - Deň vlajky

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-03-17  (15:36)  |  Amerika | 35
Americký tisk v těchto dnech radil čtenářům, jak správně postupovat, pokud se rozhodnou poškozenou vlajku zlikvidovat sami. Mají ji složit do předepsaného trojúhelníku a vložit do dostatečně velkého ohně, aby shořela beze zbytku. Doporučuje se, aby stáli v pozoru, vzdali vlajce čest a přednesli slib věrnosti, tradiční přísahu loajality Američanů své zemi. Za podobných ceremonií je přípustné také vlajku pohřbít do země.


Zlatá éra Ku-Klux-Klanu

45% hlasovalo = 1  
mínus plus
2010-03-02  (08:39)  |  Amerika | 24
Klan sa stal jednou z najsilnejších amerických sociálnych organizácií v Amerike v 20. storočí. Na svojom vzostupe získaval milióny nových členov, medzi nimi amerických senátorov, kongresmanov a štátnych guvernérov na juhu aj severe.


AMERO, nebo nový DOLAR?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-01-27  (00:39)  |  Amerika | 5
Snímky unikly na veřejnost skrze volební štáb kandidáta na prezidenta, jediné bílé ovce (tedy logicky neúspěšné) mezi černými vlky, Rona Paula. Na bankovkách jsou uvedeni výhradně bankéři a průmyslníci.


Zaútočily USA na Haiti prostřednictvím “tektonické zbraně”?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2010-01-24  (19:19)  |  Amerika | 19
Venezuelský prezident Hugo Chávez ve středu obvinil Spojené státy ze zavinění katastrofy na Haiti a to v důsledku testování “tektonické zbraně”. Tento test měl způsobit katastrofální zemětřesení, které zasáhlo zemi minulý týden. Zveřejnění těchto faktů následovalo jen několik dnů poté, co Chávez osočil Spojené státy z využití zemětřesení jako omluvy pro “invazi a vojenskou okupaci Haiti”. Tiskovou konferenci prezidenta Cháveze odvysílala venezuelská státní televize ViVe 18. ledna tohoto roku. Chávez na ní citoval údajnou zprávu ruské Severní flotily, která uvádí že otřesy na Haiti o síle 7 stupňů Richterovy stupnice byly způsobeny americkým testem experimentálního systému pro vytváření “nárazových vln,” který je rovněž schopen vyvolat “změny počasí způsobujících povodně, sucha a hurikány.”


Zásoby ropy v USA.

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-11-06  (07:16)  |  Amerika | 29
Geologické služby USA v dubnu 2008 uveřejnili zprávu o které věděli jen někteří vědci a olejáři. Jednalo se o revisi zprávy zveřejněné roku 1995. A byla opravdu překvapivá kolik vlastně obsahuje ropy v západních 2/3 Severní Dakoty, západní Jižní Dakoty a extrémní východ Montany.


Americké impérium bankrotuje

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-16  (10:25)  |  Amerika | 41
Tento týden znamená konec dolaru jako rezervní měny. Znamená začátek strašného období ekonomického a politického úpadku Spojených států. A signalizuje poslední tažení amerického impéria. Je po něm. Už se nevrátí. A to co přijde po něm bude velmi, velmi bolestivé, napsal Chris Hedges pro Truthdig.


Rozruch okolo 9/11 je stále väčší

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-01  (20:33)  |  Amerika | 57
Vida, jde to poměrně rychle... nejvíc propagandistická "Bushova" televize, Fox News (aktualizace: jak opravuje jeden ze čtenářů Zvědavce, jedná se zřejmě o jinou Foxku), odvysílala ve svém ranním vysílání rozhovor se spealistou o tom, že oficiální verze o letadlech jako příně zřícení budov World trade center není pravdivá. Kdy to přizná Česká televize a další česká masmédia? Ilumináti to pouští do médií zatím opatrně, do ranních vysílání.. podobně jako na Slovensku. :)


Prasačia chrípka mediálne prekryla odhalenie nanotermitu v prachu z WTC

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-05-06  (21:46)  |  Amerika | 5
Proč se Tamiflu tak prosazuje, navzdory jeho sporné efektivitě? Má z toho finanční prospěch Donald Rumsfeld.


Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-04-17  (09:32)  |  Amerika | 37
Mezinárodnímu týmu devíti vědců z USA, Dánska a Austrálie se ve vzorcích prachu, odebraném po zřícení věží WTC dne 11. září 2001 v New Yorku, podařilo vědecky prokázat hojné zbytky vyhořelého i nevyhořelého materiálu termitového typu, a to navíc nikoli běžného, ale v podobě nanomateriálu – nejspíše armádního stupně – a v podstatě se zcela zřejmě jedná o typ výbušniny s velmi dobrou řezací schopností u kovových materiálů, nicméně nezpůsobující takový hluk jako klasické trhaviny. Nález tohoto materiálu byl ohlášen v článku, který byl po tvrdých oponentních posudcích – tzv. peer review – publikován ve vědeckém časopise The Open Chemical Physics Journal


| 1 | 2 |


Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Absurdity kresťanskej viery

Hlavným účelom každého náboženského systému je, aby bol človek lepší. Aby sa snažil byť čoraz lepším, čistejším, spravodlivejším a láskavejším. Aby sa o to snažil tak intenzívne, ako len môže, pretože iba tadiaľto vedie cesta k raju, ale i cesta k šťastnému, vyrovnanému a harmonickému životu na zemi.


RKC a pápež František

ZDECHLINY V JÍDLE!

Slováci, nebuďte nevďační (sprostí)

Nejabsurdnější nařízení a nápady EU. Známe vítě...

KOBERCOVÝM BOMBARDOVÁNÍM ZA OBNOVU LESŮ NA PLANETĚ ...

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.3855 s