23. September 2019
    

Dolezite.sk | dôležité informácie, denné správy, aktuálne spravodajstvo

Bilderberg svolává mimořádnou schůzi v Římě, aby zachránil vládu Maria Montiho

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-11-16  (13:50)  |  Európa | 16
Média v Itálii hlásí, že byl řídící výbor Bilderbergu [viz seznam členů] svolán na mimořádnou schůzi v Římě, aby diskutovali rozvíjející se evropskou krizi a jak zachránit svého muže v Itálii, Maria Montiho.

Protesty v Polsku: Tisíce lidí, vodní děla a slzný plyn (VIDEO)

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-11-14  (09:14)  |  Európa | 19
Protesty v Polsku a naše média opět mlčí. Tisíce mladých lidí v centru Varšavy zaútočili dlažebními kostkami a lahvemi na policisty během pochodů v Den nezávislosti. Polská policie zareagovala použitím slzných plynů a vodními děly. Při protestech bylo zraněno 18 lidí, z nich bylo osm policistů. Tři příslušníci bezpečnostních složek mají vážná zranění.


Mlékarenství: buďte na pozoru před velkým bílým švindlem

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-11-13  (09:06)  |  Zdravie | 33
O mléku se tvrdí, že je zdrojem vápníku a pomáhá dětem, aby vyrostly velké a silné. Mléko údajně obsahuje životní nutrienty a má pomáhat při prevenci osteoporózy. Americký úřad pro zemědělství (USDA) prostřednictvím své směrnice pro výživu sděluje, že každý by měl denně 2-3x mít ve svém jídelníčku mléčné výrobky. Mléko je obhajováno různými vládními agenturami, mnoha lékaři a reklamami mlékarenského průmyslu, na které je ročně v USA vynakládáno přes 200 mil.dolarů. Jak bychom mohli zapomínat na nespočetné tváře celebrit s dokreslenými vousy, které bývají ozdobou všeho od deníků až po bilboardy?


Čo sa na dejepise neučí – Kto stál za boľševickou revolúciou?

50% hlasovalo = 4  
mínus plus
2012-11-12  (13:54)  |  Politika | 45
Dnes sa deti na dejepise v škole učia, že za veľkou októbrovou socialistickou revolúciou stála najchudobnejšia robotnícka trieda, ktorá sa už nechcela nechávať vykorisťovať. Ťažko si predstaviť, že spočiatku neorganizovaná masa ľudí, robotníkov, dokáže zosadiť niekoľko storočný cársky režim a pritom vybudovať najsilnejší mocenský aparát, aký kedy uzrel svetlo sveta, v podobe ZSSR, z ktorého sa neskôr vykľuje svetová veľmoc založená na ideológií, ktorá sa ako mor rozšíri do celej Európy.


Motor, který má změnit svět, vyvíjejí na Slovensku

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-11-12  (09:01)  |  Z domova | 16
Slovensko-americká skupina nadšenců testuje motor, který má přepsat historii. Máme směr Maďarsko, po dlouhé cestě přicházíme do malého automobilového servisu, protože právě tady vědí díky tzv. motorové brzdě nasimulovat všechny možné situace, které umí jeden motor "zažít".


Ako som sa naučil byť sám

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre | 59
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


Kto si prisvojil Kaddáfího miliardy?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-11-07  (09:36)  |  Zo sveta | 6
Vojenská kampaň NATO v Líbyi je pozoruhodná medzi inými z nasledujúcich dvoch dôvodov. Po prvé - škody, ktoré Líbyi spôsobili nálety Západnej anti-Kaddáfího aliancie, sa odhadujú na 7 násobok škôd, ktoré za 2. sv. vojny spôsobilo Európe bombardovanie nacistov. Po druhé - Muammar Kaddáfí a jeho druhovia mali celkom 150 miliárd na bankových účtoch v rôznych častiach sveta. Na začiatku Líbyjskej revolúcie Západ tieto konta zmrazil. Teraz sa tie peniaze kamsi stratili.


Mapa států pěstujících geneticky modifikované plodiny

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-11-06  (09:06)  |  Zo sveta | 8
International Service for the Acquisition of Agri-biotech Applications, nezisková organizace, která je z velké části financována z biotechnologického průmyslu, vydala zprávu o stavu geneticky modifikovaných plodin ve světě.


Přejděte na jiný olej k přípravě jídel a snižte tak své riziko onemocnění

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-11-06  (09:05)  |  Zdravie | 20
Výrobci kukuřičných, řepkových nebo sojových olejů by byli neradi, pokud by se tato skrývaná fakta o jejich produktech dozvěděli spotřebitelé. Jejich produkty totiž nikdy nebyly určeny pro konzumaci, ale měly sloužit v průmyslu pro mazací zařízení, míchání barev anebo jako nová generace automobilových paliv. A výrobci přišli na to, že jejich produkce vychází levněji než zdravé oleje a tuky a jelikož se jedná o vedlejší produkt, jejich zdroje jsou velmi vydatné.


Ľubo Huďo : Skutoční vládcovia sveta oficiálne nefigurujú vo vládach či mocenských štruktúrach

64% hlasovalo = 4  
mínus plus
2012-11-06  (08:58)  |  Z domova | 13
Dosť často ľudia vyznávajúci alternatívny pohľad na život, odsudzujú správanie masy ľudí, ktorá je plnohodnotne zapojená do systému a komerčného prúdu. Nazývajú ich hlupákmi, obmedzencami s malým IQ. Na druhej strane, ľudia v komerčnom prúde sú vnútorne šťastní so svojim spôsobom života, páčia sa im seriály, núkané reality show, spravodajstvo jedného pohľadu a napr. správy zo života celebrít.


Milan Lasica: Radosť vládnuť tomuto národu

58% hlasovalo = 2  
mínus plus
2012-11-05  (11:48)  |  Z domova | 55
Socializmus nebol dobrý, ale takáto demokracia, nie je o nič lepšia. Možno až nástup duševných chorôb, depresii,samovrážd, naštartuje proces triedenia, ktorý nás položí na kolená, keď to už prestaneme zvládať. A čo ďalej? Mám dosť slobody tohto typu, slobody, ktorá so slobodou nemá nič spoločného. Slobody, ktorú si nedokážeme užívať, pretože je viac proti nám ako pre nás. Je tak oklieštená zákonmi a právami tých druhých, že je v podstate otvorená neprávosti, zločinu, podvodom, že jej existencia mi pripadá ako aura. Kdesi je, ale nevidím ju. Je mimo mňa.


DOHODA o páde socializmu.

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-11-04  (13:59)  |  Z domova | 19
Lenže známym udalostiam predchádzali menej známe zákulisné prípravy, ktoré vyvrcholili v auguste 1989, keď sa skupina popredných československých politických predstaviteľov, boli medzi nimi tajomník ÚV KSČ Jozef Lenárt, vedúci oddelenia ÚV KSČ Rudolf Hegenbart a prvý námestník federálneho ministra vnútra ČSSR Alojz Lorenc, stretla v pražskej reštaurácii Paríž na Václavskom námestí na večeri s veľvyslancami hlavných členských štátov NATO. Predmetom stretnutia bola koordinácia postupov počas nadchádzajúcich spoločenských zmien, aby sa zabezpečil ich pokojný priebeh, ktorý neskôr dostal označenie zamatová či nežná revolúcia. Dôležité bolo, aby sa zabránilo deštrukcii, ekonomickému chaosu a predovšetkým, aby sa zabezpečila ochrana života a majetku občanov.


Novodobé otrokárstvo v Británii. Slováci a Česi ho zažívajú najviac

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-11-03  (12:21)  |  Ekonomika | 28
Obchod s ľudmi funguje aj v Británii. Vykorisťovanie v práci si na vlastnej koži skúsilo veľa Slovákov a Čechov. Obchod s ľudmi sa čoraz viac rozmáha v krajinách, o ktorých by sme to donedávna veru nepovedali.


A čo poviete na toto?

45% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-11-02  (15:35)  |  Technológie | 143
Ak teda existujú mimozemské civilizácie a navštívili nás,tak je logické, že niektoré z nich sú technicky oveľa vyspelejšie ako my. Ďalej logika hovorí, že na kontakt s nami čakajú, kým dosiahneme určitú úroveň. Pre tento účel by teda vytvorili komunikačné zariadenie, ktoré nám umožní nadviazať s nimi kontakt keď pochopíme ako funguje. Dal som si do súvislosti niektoré informácie ku ktorým som sa dostal a všetko nasvedčuje tomu, že kontakt sa už dá nadviazať. Prečítajte si nasledujúci článok a možno Vám to dá odpoveď na to, aké zmeny ľudstvo v dohľadnej dobe čakajú. Kedy nadviažeme kontakt?


Slovensko VRAJ nemá záujem predĺžiť moratórium na nákup pôdy!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-11-01  (16:19)  |  Z domova | 128
Po tom, čo Slovensko odovzdalo cudzincom všetky strategické podniky a bankový sektor, tento krok bude znamenať dovŕšenie vlastizrady na tomto národe. Svetová mena dolár , ale aj Euro, strácajú svoju reálnu hodnotu. Preto vymeniť v tejto chvíli slovenskú zem za tieto za chvíľu bezcenné papieriky je zrada. Mali by sme robiť všetko preto, aby sa tento krok neuskutočnil.


Voľby v Srbsku: Srbi si vyberajú Rusko – kto je ďalší?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-31  (11:25)  |  Rusko | 31
Následky ruskej voľby Srbska vychádzajú ďaleko za hranice Balkánu. Nesmelo, obzerajúc sa smerom k Rusku začínajú otáčať hlavy iné slovanské národy. Slováci a Česi takmer nič nevedia o tom, čo sa udialo v Srbsku. Nebyť niekoľkých alternatívnych serverov, nevedeli by vôbec nič. Ale mení sa všeobecné povedomie a nálada a ruská voľba začína dozrievať aj v týchto krajinách.


Anonymous: „Nový světový řád“ se pokusí odstranit Putina

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-31  (08:54)  |  Rusko | 8
V exkluzivním interview pro Hlas Ruska sdělil zástupce skupiny Anonymous, že 21. prosince 2012 plánuje odstartování vlastní levné a decentralizované online platformy TYLER. Je určena pro zveřejnění důležitých informací, které vlády různých zemí tají před svými občany.


Prepočty generátora na voľnú energiu potvrdené renomovanými fyzikmi

42% hlasovalo = 2  
mínus plus
2012-10-30  (15:52)  |  Technológie | 38
Predstavte si, že je tu nový objav, ktorý nie len matematicky, ale dokonca aj v praxi vyvracia jeden zo základných fyzikálnych zákonov a to konkrétne „Prvú hlavnú vetu termodynamiky“, ktorá znie : „Žiadne zariadenie nemôže fungovať s účinnosťou vyššou ako jedna“ teda že nie je možné zostrojiť zariadenie, ktoré by bolo schopné vyprodukovať vyšší výkon, než je jeho spotreba.“


E-CAT: energie za 5 % dnešní ceny

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-28  (23:05)  |  Technológie | 28
V dosud nejotevřenějším rozhovoru oznámil Andrea Rossi, vynálezce E-Cat (katalyzátoru umožňujícího chladnou fúzi), mnoho významných pokroků ve vývoji své průlomové technologie. V odpovědích na široký okruh otázek poodhalil především četné detaily ohledně nového desetikilowattového zařízení pro domácí použití.


3 dôkazy o tom že nežijeme v reálnom svete!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-27  (14:05)  |  Zo sveta | 75
Pre tých ktorý VERIA že žijeme v reálnom svete ponúkam 3 jednoduché pokusy ktoré si každý môže vyskúšať a vďaka nim prestať VERIŤ. Náš múdry profesor FYZIKY vždy hovoril dôveruj ale preveruj.


Deep web alias web pre vyvolených

50% hlasovalo = 2  
mínus plus
2012-10-27  (00:41)  |  Z domova | 40
Počuli ste už niekto toto slovné spojenie ? Nie ??? tak zbystrite zrak, je to fenomén o ktorom sa nehovorí a predsa je tu medzi nami !


Šokující pravda o rakovině

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-10-26  (17:19)  |  Z domova | 8
Je smutnou skutečností, že již v roce 1969 během svého veřejného vystoupení na mýtinku s lékaři v Pittsburghu hovořil dr. Richard Day, ředitel organizace “Plánovaného rodičovství”, která se zabývá mimo jiné i problematikou eugeniky a která je řízena klanem Rockefellerů, o nadcházející transformaci globální společnosti. Tento člověk požádal lékaře, aby si zapnuli své diktafony a dělali si poznámky, zatímco četl dlouhý seznam plánovaných akcí, které by měly trvale změnit naši globální společnost. Speciální důraz pak byl kladen na projekty sociálního inženýrství. Ovšem ne každý z přítomných lékařů si nechal tyto otřesné informace pouze pro sebe, a tak dnes po mnoho desítkách let máme možnost slyšet tato neuvěřitelná fakta. Nyní o 40 let později můžeme na vlastní oči vidět, jak přesné byly předpovědi dr. Richarda Daye. A proč zmiňuji tuto skutečnost? Protože na konferenci v roce 1969 dr. Richard Day sdělil mimo jiné i toto: “V současné době jsme schopni vyléčit jakýkoliv typ rakoviny. Veškeré další informace k této věci naleznete v Rockefellerově nadaci.” Zároveň ale uvedl, že vzhledem k populační explozi není nejmenší zájem léčit jedince postižené tímto smrtelným onemocněním.


AKO TO BUDE 21.12.2012

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre | 92
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Zpráva z konference Rostchilda v Bratislavě

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-23  (16:29)  |  Z domova | 70
EPJ měl krtka uvnitř nedávné konference Rothschildů. Konference se konala dne 21. až 22. června 2012 v Bratislavě na Slovensku. Zde je zpráva od krtka EPJ, který se zúčastnil celé konference:


Je pozeranie porna správne ?

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre | 17
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Posmrtný život existuje, tvrdí uznávaný neurochirurg!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-21  (21:16)  |  Zo sveta | 50
Posmrtný život existuje, tvrdí uznávaný americký neurochirurg, pracujúci na Harvard Medical School, Dr. Eben Alexander.*** Teraz je to však inak. Zvyšok svojho života budem skúmať pravú podstatu vedomia a budem sa snažiť ujasniť, že sme niečo viac ako fyzickým mozgom."


Kartová hra Illuminati III.

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-19  (22:12)  |  Politika | 21
Bermudský trojuholník - čo je za ním


Deset mýtů a polopravd o životě v socialistickém Československu

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-10-19  (16:30)  |  Z domova | 128
1. Vše bylo levnější Máslo za deset korun, litr benzinu za osm a pivo za 2,50 Kčs. Mnozí na tyto ceny rádi dodnes vzpomínají. Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/deset-mytu-a-polopravd-o-zivote-v-socialistickem-ceskoslovensku-pyd-/ekonomika.aspx?c=A091108_205138_ekonomika_mmb


17. november 2012

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-18  (16:01)  |  Z domova | 40
Dnes som dostal email, ktorý si posielajú občania Slovenska navzájom s blížiacim sa 23 výročím nežnej revolúcie s týmto obsahom a požiadavkami aktivistov protestu. Zverejňujem obsah emailu na dôležite. sk:


Naše tělo maso odmítá

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-15  (22:54)  |  Zdravie | 32
Časopis PNAS (Proceeding of the National Academy of Science), jeden z nejuznávanějších a nejčastěji citovaných odborných zdrojů na světě, uveřejnil v říjnu 2003 studii, jejímž ústředním závěrem je: lidský organismus reaguje na maso jako na cizorodou látku a brání se.


Monika vypadni

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-14  (13:32)  |  Z domova | 35
Nedá mi nešíriť ďalej komentár anonymného komentátora k správe o pokojnej demonštrácii slušných ľudí proti parazitom a asociálom.


Fakty k vyhláseniu Polície SR ohľadne nebezpečnosti konope

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-14  (13:18)  |  Politika | 61
V bakalárskej práci [2], ktorá cituje [3] (z ktorých pravdepodobne čerpala aj hovorkyňa) sa môžeme dočítať: “THC je 4000 krát účinnějšie než alkohol”. Teda nie je tu reč o nebezpečnosti, ale len o psychoaktívnej účinnosti. Nie je však jasné, ako sa táto účinnosť porovnávala. Mohlo by to napríklad znamenať, že 1 g THC má podobný psychoaktívny účinok ako 4000 g etanolu. Podľa [4] obsahuje marihuana 6 – 18 % THC a podľa [5] má bežný joint okolo 0,24 alebo 0,33 g marihuany. To znamená, že 1 joint obsahuje 0,01 – 0,06 g THC. Jeden panák (4 – 5 cl) vodky (37,5 – 40 % etanolu) obsahuje zas 11,84 – 15,79 g etanolu. Jeden joint by bol teda podľa týchto údajov tak psychoaktívne účinný ako 3,65 až 20,07 panákov vodky. Ak by sme brali do úvahy porovnanie jedného molu THC a jedného molu etanolu, tak jeden joint by mal potom takú účinnosť ako 0,53 – 2,21 panákov vodky.


Stredná v Texase trestá študentov, ktorí odmietnu byť sledovaní mikročipmi

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-11  (17:34)  |  Amerika | 21
Istý stredoškolský obvod v Texase na začiatku tohto roka čelil kritike po tom ako ohlásil, že bude vyžadovať od študentov, aby pri sebe po celý čas nosili ID kartu (identity card – doklad totožnosti, občiansky) obohatenú o mikročip. Študenti, ktorí odmietli byť monitorovaní tvrdia, že zo strany predstaviteľov školy cítia nepríjemnú odozvu.


Kolko by ste vydržali?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-11  (11:55)  |  Z domova | 29
Neni to nič šokujuce len zábery s čínskych fabrík na výrobu elektrických motorov pre elektrobickle


Odkiaľ sa vzal názov Slovák

67% hlasovalo = 5  
mínus plus
2012-10-09  (14:09)  |  Kultúra | 160
V určitom štádiu debaty prišla na rad téma odkiaľ sa vzal názov Slovák. V tom čase som sa výraznejšie zaoberal skrytými stránkami javov a vecí a úplne spontánne ma začali napádať myšlienky, ktoré neskôr začali mať logiku a súvis. Predniesol som svoju úvahu a zožal som dlhotrvajúci smiech


Takže kapitalizmus je zlý?

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-10-08  (15:09)  |  Ekonomika | 98
Španielsko, Chile, Spojené štáty, Grécko, Slovensko… Zo všetkých kútov sveta počúvame o tom, ako zlyhal kapitalizmus, ako môže za všetko zlo, chudobu a utrpenie. Bill Gates dokonca zistil, ako kapitalizmus napraviť. Jednoducho prevláda názor, že s tým “zlým kapitalizmom” treba niečo spraviť. Ak by ste zastavili človeka kráčajúceho so zástavou a megafónom k hradu alebo budove parlamentu a položili mu otázku, čo to ten kapitalizmus proti ktorému ide protestovať vlastne je, odpoveď by bola najskôr niečo v zmysle: “Je to systém, vďaka ktorému 1% ľudí vlastní 40% svetového bohatstva, a ostatní sú chudobní.”


Berieme si späť svoju krajinu: 17. novembra chystá veľký protest!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-08  (14:35)  |  Z domova | 76
17. novembra 2012 sa vo viacerých slovenských mestách uskutočnia protestné zhromaždenia. Protestujúci stojaci za hnutím "Berieme si späť svoju krajinu!" tvrdia, že práve v tento deň "uplynie 23 rokov od chvíle, kedy sme chceli žiť slušnejší a lepší život". Argumentujú, že "namiesto toho sme sa dočkali 23 rokov klamstiev, rozkrádania spoločného majetku, vzniku finančných skupín, oligarchie a bujnejúcej korupcie".


Helena Máslová: Nechtěla jsem pracovat pod tlakem farmafirem

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-04  (09:01)  |  Zdravie | 16
Jako lékařka asistovala u porodů, sama má tři děti. Ale byla také velmi blízko smrti – to když ji kvůli publikování článků o problémech masového užívání hormonální antikoncepce přemístili na LDN, tedy na místo, kde se umírá, a ne vždy důstojně. Viděla začátky i konce života, což jí dává sílu otevřeně mluvit o odvrácené straně medicíny. Právě v LDN si totiž mladá lékařka všimla, kolik léků může za život „nasbírat" jeden člověk. Někteří senioři jich běžně berou víc než patnáct, přitom podle odborných studií je jisté, že užívání již pěti různých léků staršímu organismu škodí. A nejde pouze o léčení nemocného těla.


Putinova odpoveď na vyjadrenia senátora Johna McCaina

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-10-04  (08:55)  |  Zo sveta | 22
Johnu McCain, známy svojimi protiruskými vyjadreniami na adresu Putina povedal, že ho môže postihnúť podobný osud ako Muammara Kaddáfího. To by sme mali. Fajn. McCain je vo svojej americkej nadutosti evidentne posunutý minimálne o pol amplitúdy voči zdravému rozumu. Smutné je však to, že pomerne veľká skupina psychopatov mu tlieska.


Island varuje Izrael před vojenským útokem na Írán

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-03  (06:38)  |  Zo sveta | 8
Islandský ministr zahraničí Ossur Skarphyinsson varoval Izrael před provedením vojenského útoku na íránská jaderná zařízení.


Pravda o vitaminu B12

53% hlasovalo = 5  
mínus plus
2012-10-02  (08:45)  |  Zdravie | 82
Pro omezení rizika jakýchkoliv zdravotních problému vám a vaší rodině doporučuji rostlinnou stravu založenou na škrobovinách, zelenině, a ovoci. Pro vyhnutí se extrémně nízkému riziku, že z vás bude národní titulek v novinách, přidejte do své stravy spolehlivý zdroj B12 ve formě potravinového doplňku. Tímto přídavkem nemůžete nic pokazit, a ani vás už nebude moci nikdo oprávněně kritizovat.


Získal som najlukratívnejšie pozemky, zadarmo. . .

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-10-02  (07:41)  |  Z domova | 35
Teraz budem citovať vyjadrenie k tomuto stavu od gen. PaedDr. Tibor Gašpara : “Stavby, rest. príbytky na uvedených parcelách slúžia ako príbytky rómskych občanov, žijúcich v rómskej osade. Pojem obydlia možno definovať ako miesto kde človek býva a podľa príslušných výkladov sa tento pojem nemôže viazať na žiadne technické parametre. Teda pod pojem obydlie, uvedených v článku 12 odsek 1 základnej listiny ľudských slobôd s recepciou článku 21 ústavy SR, ďalej článku 8 osobnému dohovoru o ochrane ľudských práv a slobôd a bývania, uvedeného článku 25 odsek 1 všeobecnej deklarácie ľudských práv, spadá : aj domček z papierových škatúl, maringotka či chatrč, pričom nieje rozhodujúci ani právny stav k samotnému obydliu, alebo k pozemku na ktorom sa toto nachádza. “


| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 |


Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Krokodil

Prihodny nazov pre narkomanov.


Drsné video o Eurovalu

Hnutie Zeitgeist ODHALENÉ!!! SK titulky

Vodovoda - Výborný dokument o vode aj tej v PET flaš...

Kaufland Malacky - Modrá Noc 26.10.2011/ 22:54h

Obcianske preukazy s cipom

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.2095 s