23. September 2019
    

Dolezite.sk | dôležité informácie, denné správy, aktuálne spravodajstvo

Koľko atómových bômb bolo zhodených na Japonsko?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-28  (12:01)  |  Zo sveta | 10
Každý, čo sa len trocha zaujíma o vojenskú históriu odpovie na túto otázku so slabým úsmevom: dve. Je to však skutočne pravda?

Kedy skončí kríza

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-26  (22:55)  |  Ekonomika | 110
Vytrvalý rast na akciových trhov naznačuje obnovu ekonomík. Je to skutočne tak? Posledné týždne nám priniesli stagnáciu na akciovom trhu. Napriek tomu však súčasnej rely na akciových trhoch nemusí ešte zvoniť umieráčik. Politici síce začínajú čoraz častejšie predostierať vážnosť súčasnej situácie, avšak rast na akciových trhoch môže ešte v lete pokračovať. Nedajme sa ale zlákať víziou obnoveného ekonomického rastu (na snímke: nositeľ nobelovej ceny Paul Krugman).


"Tretia svetová vojna prichádza, či sa im to páči, alebo nie." vrcholný poradca Ariela Šarona

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-26  (13:30)  |  Zo sveta | 8
Henry Makow: 2003 Tentoraz sú to Spojené štáty, Británia a "koalícia ochotných" na jednej strane a na druhej sú Francúzsko, Nemecko, Rusko a Čína. Centrum globálnej moci sa presúva do Číny, Európy a Ruska. Ja vidím svetovú vojnu v súvislosti s Kóreou alebo ešte pravdepodobnejšie Irán a kontrola nad ropou Blízkeho východu. Ale roztiahnutie USA od Kuvajtu až po Kóreu, to nebude. Ja sa domnievam, že USA budú čoraz izolovanejšie a zhanobenejšie v dôsledku vojny s Irakom. Mám podozrenie, že skrytou agendou je pripraviť o moc poslednú super-veľmoc, nahradiť OSN novým nástrojom - "svetovou vládou", usmrtiť pritom veľký počet ľudí a odobrať Američanom demokraciu a ich životný štandard.


Sabotuje si NASA vlastní raketoplány?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-24  (19:15)  |  Technológie | 0
Vezměme to ale hezky postupně. NASA se připravovala 13. června vyslat do vesmíru raketoplán Endeavour (STS-127). Příliš manévrovacího prostoru přitom úřad neměl. Už 17. června hodlala k Měsíci odstartovat sonda LRO a mezi jednotlivými starty musí být přestávka nejméně 48 hodin. Krátce poté ale zase pro změnu skončily startovací okna pro Endeavour.


Největší omyly o dinosaurech

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-24  (19:12)  |  Technológie | 93
Jen málo témat je tolik zatíženo zastaralými názory a dávno překonaným pojetím látky jako neptačí dinosauři. Je již tak nějak v lidské povaze zjednodušovat a zobecňovat věci, které dostatečně nechápeme nebo o nich nemáme jasnou představu. Právě proto vznikají často klišé, která jsou tím více tradována, čím méně se vlastně podobají realitě. Některé z těchto omylů byly tradovány především v době počátků "dinosauří horečky" v 19. století, jiné bohužel přetrvávají až do dnešní doby. Pojďme si tedy přiblížit pět nejčastěji tradovaných omylů, spojených v obecném povědomí s dinosaury


Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-23  (16:34)  |  Zo sveta | 79
1. února 2009 prohlásila izraelská mluvčí Cipora Menache, že není nijak znepokojena negativními důsledky, který by izraelský útok na Gazu mohl mít na názor Obamovy administrativy na Izrael: „Víte velice dobře, a stupidní Američané to vědí zrovna tak, že kontrolujeme jejich vládu bez ohledu na to, kdo sedí v Bílém domě. Vidíte, já vím a vy taky, že žádný americký prezident nemá takovou pozici, aby po nás žádal nemyslitelné. Co nám mohou udělat? To my kontrolujeme kongres, kontrolujeme média, kontrolujeme šoubyznys a kontrolujeme všechno v Americe. V Americe můžete kritizovat Boha, ale nemůžete kritizovat Izrael.“


 Vymírající samci (CZ titulky)

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-22  (19:17)  |  Video | 10
V průběhu posledních padesáti let jsme se naučili vyrábět nové chemikálie a pustili jsme je do světa. V následujícím půlstoletí si možná uvědomíme, co jsme to provedli. Je to v podstatě stejné jako být na Titanicu a vidět ledovec, ale nedokázat obrátit loď. Tyto chemikálie lze nalézt prakticky v každém produktu pro spotřebitele. Chemikálie jako Bisfenol A vytvrzují plasty a dělají je nerozbytnými. Jiné chemikálie, takzvané ftaláty, naopak plasty změkčují. Chemické změsi dodávají kosmetice vůni. Umí ochránit látky před špínou a počítače před ohněm. Pustili jsme tím z řetězu monstrum?


Voda balená kontra voda vodovodná

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-22  (11:11)  |  Z domova | 76
Spotreba balenej vody na Slovensku stále stúpa, hoci až 86 percent ľudí má doma kvalitnú pitnú vodu z vodovodu. Tá je nielen 100-násobne lacnejšia, ale ako ukázal malý test, ktorý sme urobili v redakcii, chuťové rozdiely medzi balenými vodami a tou z kohútika sú takmer zanedbateľné. Prečo sme teda ochotní kupovať vodu v plaste, ktorá sa najprv varí na slnku, potom putuje kilometre na korbe kamiónov, stojí mesiace v sklade a nakoniec tých deväť litrov musíme vyniesť až do bytu? Prečo si nepustíme radšej čerstvú vodu z kohútika? Kde sa končí zdravý rozum a začína sa vplyv marketingu?


Brutálny podiel Sionizmu na Holocauste

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2009-06-20  (22:12)  |  Politika | 13
Myslím si, že už nadpis znie dosť zaujímavo, takže už stačí len kliknúť pre viac informácií. BTW, vedeli ste, že iránsky prezident Mahmūd Ahmadinezhād nebol prvý, kto povedal, že Holocaust je mýtus?


Nový cyklus Slnka prinesie búrky

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-20  (18:19)  |  Zo sveta | 11
Po niekoľkých mesiacoch minimálnej slnečnej aktivity sa v štvrtý deň nového roka objavil na žiarivom povrchu našej hviezdy malý fliačik. Nič dramatické. A predsa táto slnečná škvrna vzbudila pozornosť astronómov. Ohlásila začiatok nového slnečného cyklu.


O úroku

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-18  (01:09)  |  Ekonomika | 174
Mnohí dnešných ľudových pseudoekonómov sú proti úroku ako proti pliage kváriacej ľudstvo. Nuly, ktoré si myslia, že niekto „má poslanie“ niekomu požičať peniaze zadarmo. „Poškrabkovia stredoveku“ velebiaci pôžičky bez úroku.


Z očkovania rakovina?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-17  (17:03)  |  Z domova | 49
Viete, ako si možete najrýchlejsie zničit zdravie a imunitu? Dajte sa zaočkovat... Jediné, čo ma napadlo po prečítaní tohto smutného príbehu je, že perverznosť súčasného zdravotného systému, ktorý je založený na podvodníkovi L. Pasteurovi, dosahuje skoro v každom jej odvetví počnúc vakcínami, končiac chemoterapiou maximálnu veľkosť a ak človek nechce byt chytený do jej lepkavých chápadiel, ktoré sú plné jedovatých žliaz, treba tuto bielu chobotnicu v lekárskom plášti obchádzať s čo najväčšou okľukou. Je to hrozné, ak sa človek zamyslí nad tým, čo všetko musí absolvovať len preto, lebo nejaká Big Pharma si nárokuje na to, že len ona, ako jediná možná inštitúcia, nám všetkým zaistí celoživotné zdravie.


Dopady krízy: Kolaps nás ešte len čaká

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-17  (11:22)  |  Ekonomika | 39
Táto komédia výborne vykresľuje moc, akú majú americké médiá. Tú môžeme vidieť aj vôkol seba v súčasnej ekonomickej kríze, kde zločinci sú považovaní za hrdinov a pôvodcovia problémov za spasiteľov.


Supermarket si vyrába elektrinu z kinetickej energie áut

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-16  (16:06)  |  Technológie | 16
Britský supermarket Sainsbury‘s zajtra nasadí v meste Gloucester technológiu využívajúcu kinetickú energiu automobilov prechádzajúcich po parkovisku na generovanie elektrickej energie. Automobily budú prechádzať na parkovisku po platniach, ktoré sú stláčané ich váhou a energiu prenášajú hydraulicky do generátora.


Hitlerova veda a mystika

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-16  (15:14)  |  Kultúra | 22
Hvězdy jsou ledové balvany a Země je dutá. Na Zemi se zřítilo už několik měsíců. Také náš Měsíc jednou spadne. Celou historii lidstva lze vysvětlit jako boj mezi ledem a ohněm. Člověk není dokončen. Stojí na pokraji strašlivé proměny, která mu dá moc, jakou naši předkové připisovali bohům. To jsou „vědecké“ teorie a koncepce, které využíval původní nacismus a jimž věřil Hitler a členové skupiny, k níž patřil, a které do značné míry ovlivňovaly jeho vojenské rozhodování.


 Bestie - videa

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-16  (12:37)  |  Video | 8
RFID čipy do každé rodiny - titulky CZ Pod stálým dohledem Elektronický koncentrák (CZ subtitles)


Americké impérium bankrotuje

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-16  (10:25)  |  Amerika | 41
Tento týden znamená konec dolaru jako rezervní měny. Znamená začátek strašného období ekonomického a politického úpadku Spojených států. A signalizuje poslední tažení amerického impéria. Je po něm. Už se nevrátí. A to co přijde po něm bude velmi, velmi bolestivé, napsal Chris Hedges pro Truthdig.


Voľná energia je na svete, ale ...

64% hlasovalo = 4  
mínus plus
2009-06-14  (22:18)  |  Technológie | 323
Prvý signál, že s našou fyzikou čosi nie je v poriadku, sa objavil už začiatkom šesťdesiatich rokov 20. storočia: išlo o obyčajného chrobáka. Keď tento hmyz vedci dôkladne preskúmali, ukázalo sa že povrch jeho krídiel a rýchlosť, akou sa pohybuje, nevytvára dostatočnú aerodynamickú silu, aby mohol lietať. Chrobák však zrejme nepoznal fyziku a lietal ďalej. Všetko ukazuje na to, že nemieni počúvať akademikov. Nie je sám. Čoraz častejšie sa ozývajú odvážlivci vymýšľajúci zariadenia, ktorých podstata fungovania sa prieči všetkým zásadám súčasnej fyziky a popiera svojou existenciou tvrdenia najväčších vedeckých autorít. Americký inžinier Howard Johnson, autor mnohých nových významných a vedeckých a ,,vedecky pochybných“ vynálezov, majiteľ niekoľkých patentov, jedného dňa zišiel z vedeckej cesty a stal sa disidentom vo svete fyziky. Napriek všetkým názorom o beznádejnosti svojho konania, proti všetkým a proti "zdravému rozumu" zostrojil motor, ktorý môže pracovať bez napájania zvonka.


 Výroba súhlasu (Slovensky)

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-13  (19:04)  |  Video | 5
Raz za čas sa na televízne obrazovky dostanú aj zaujímavé veci. Na Google Video som pred niekoľkými dňami narazil na dokumentáciu Manufacturing Consent od Noama Chomského, ktorá rozoberá tematiku mediálnej propagandy, a ktorá sa opiera o Chomského knihu s rovnakým názvom. Jednalo sa pravdepodobne o verziu, ktorú si niekto nahral priamo z televízie.


OSN: Miliarda lidí na Zemi trpí hladem, je to hrozba pro světový mír

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-13  (18:55)  |  Zo sveta | 112
Více než jedna miliarda lidí trpí v současnosti na Zemi hlady. Za prvních šest měsíců letošního roku přibylo 105 milionů. Oznámila to dnes Josette Sheeranová, výkonná ředitelka Světového potravinového programu OSN (United Nations World Food Programme, WFP). Chudí a hladovějící lidé podle ní čelí bezprecedentní humanitární krizi. Proto je nutné, aby bohaté státy dostály svým závazkům a zajistily pomoc pro ty nejpotřebnější. Zatím tak ale nečiní.


Ruskí výsadkári v Kosove mohli zmeniť dejiny

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-13  (18:50)  |  Európa | 2
11. – 12. júna uplynulo 10 rokov od dňa unikátnej operácii ruských vojsk, ktorá vošla do dejín ako „Brosok na Prištinu“ (Výsadok v Prištine). Vtedy skupina ruských mierotvorcov, dislokovaných v Bosne a Hercegovine, ukončila nočný prechod a neočakávane pre velenie NATO sa ukázala na letisku hlavného mesta Srbska kraja Kosovo Prištine. Miestny Srby vítali našich výsadkárov ako osloboditeľov.


 Ring of Power X - CZ

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-13  (14:40)  |  Video | 63
Ako sa brániť systému: Ring of Power X - Reálne riešenia - 28 min Zeitgeist Addendum - 5 min


Saúdsky "zabijácky čip" môže stopovať a eliminovať nežiadúcich

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-13  (00:35)  |  Technológie | 138
Toto by mohlo slúžiť ako definitívna politická kontrola, ale v Nemecku to patentovať nehodlajú. Nemecké médiá minulý týždeň oznámili, že nemecký patentovací úrad zamietol "zabijácky čip" saúdskeho vynálezcu, ktorý možno implantovať pod kožu. Jeden druh tohto čipu obsahuje miniatúrne stopovacie zariadenie GPS v kapsule, ktorú možno vpichnúť pod kožu. Druhý typ je schopný aj ďalšej funkcie - má aj dávku kyanidu, ktorou možno na diaľku usmrtiť nositeľa, keď vrchnosť dospeje k názoru, že predstavuje hrozbu.


Hájek o 11 septembri - no toto? - Za 11. září stojí tajné služby?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-11  (22:29)  |  Z domova | 80
Petr Hájek, jeden z nejbližších spolupracovníků prezidenta Václava Klause a jeho bývalý mluvčí, vyjádřil spekulaci, že teroristické útoky z 11. září 2001 jsou mediálním tahem zinscenovaným tajnými službami Spojených států. Podle deníku Mladá fronta Dnes (MfD) přichází Hájek s odvážným tvrzením, aniž by představil argumenty dokládající jeho věrohodnost.


Osvietenie a emocionálna inteligencia

62% hlasovalo = 3  
mínus plus
2009-06-10  (21:21)  |  Z domova | 48
Dokonale výkonný môže byť iba mozog, ktorý nie je absolútne ničím vyrušovaný, čiže mozog bez akéhokoľvek informačného šumu. Je to mozog oslobodený od emócií, čiže ničím neobmedzovaný a absolútne relaxovaný. A čo je pre bežného človeka najviac paradoxné, takýto mozog nepoužíva pamäť.


New World Order, Sionizmus a 60 miliónov mŕtvych

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2009-06-10  (19:04)  |  Politika | 59
Písal sa rok 1897, keď bola v Bazileji založená Svetová sionistická organizácia židovským novinárom Thedorom Herzlom...


Rockefellerovci schudobneli na filantropii

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-09  (19:52)  |  Ekonomika | 114
Slávna dynastia má už len jediného zástupcu medzi najbohatšími ľuďmi planéty.


Rothschildovci sa priatelili s vplyvnými

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-09  (19:50)  |  Ekonomika | 73
Patrili k najbohatším a najmocnejším šľachtickým rodinám v Európe. Dodnes nájdete príslovie hovoriace: mať tak tvoje problémy a Rothschildove peniaze.


Smrteľné zovretie spotreby

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-09  (00:38)  |  Ekonomika | 26
Tvrdí sa, že žijeme v ére konzumizmu. Ľudia na celom svete sú rozdelení na tých, čo si užívajú konzum a na tých, čo po ňom ustavične túžia. Aby sa tento nenásytný materiálny apetít v bohatých krajinách uspokojil, do obchodov, výkladných skríň a na regále super- a hypermarketov bez prestania prúdi tok tovarov: nové modely automobilov, práčok, tlakových hrncov, hifi veží, hračiek, počítačov...


 Tabakové spiknutie - Dokument

45% hlasovalo = 1  
mínus plus
2009-06-07  (17:24)  |  Video | 64
Tabak, papier a filter. Nie !!! To nieje celá podstata cigarety. Niekto má vďaka cigaretovému priemyslu prácu, iný zas skazené zdravie a menej peňazí. Teraz nechcem moc riešiť koho a čoho je to chyba. Chcem len poukázať na ďalšie skutočnosti. Celkovo život bez cigariet prináša plnohodnotnejší život, pretože každá závislosť na nejakom produkte nás v niečom obmedzuje.


Bohatý táta, chudý táta

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-07  (13:13)  |  Knihy | 98
Tato kniha by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým. Je to jedinečný úvod do psychologie tvoření bohatství. Abyste se dostali nad finanční vrchol, musíte si přečíst tuto knihu Roberta Kiyosakiho. Jde o zdravý rozum a obchodní důvtip pro vaši finanční budoucnost.


Vodík bez energie?

56% hlasovalo = 6  
mínus plus
2009-06-07  (12:58)  |  Technológie | 75
Dnes sa stala zaujimava vec. Pri testovani PWM nam do nadoby s elektrolytom padol kus kovu. Nechali sme ho tam ked tam uz spadol... Po odpojeni baterie z elektrod sme si vsimli ze plyn sa tvori dalej , vybrali sme z nadoby aj elektrody , nechali sme tam len ten kov a plyn sa valil dalej , nebavime sa o malom mnozstve , bolo to tak 1L za min. po troch hodinach produkcia rovnaka....


Koľko rozmerov má vesmír?

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2009-06-07  (12:53)  |  Technológie | 267
Známý materialista Stephen Hawking dále pokračuje závěrem, který by si měli pečlivě přečíst zejména ateisté: „To znamená, že počáteční stav vesmíru musel být zvolen opravdu velice pečlivě, pokud model horkého velkého třesku platí až od samotného počátku času.


Štyri najrozšírenejšie mylné predstavy peniazoch

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-05  (22:47)  |  Ekonomika | 73
Takmer každý človek na tejto planéte dennodenne používa peniaze. Avšak iba málo ľudí rozumie fungovaniu peňazí a tomu, ako priamo i nepriamo ovplyvňujú náš život. Preto sa pozrime na to, čo sú peniaze...


Nostradamus ve zpětném zrcátku

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-05  (04:11)  |  Zo sveta | 24
Dovolte mi podělit se s vámi o několik poznatků z odkazu Michaela Nostradama, jenž nám zanechal ve svých proroctvích. Dostala se mi do rukou jedna z mnoha knih zabývající se výkladem jeho prorockých čtyřverší, vydaná roku 1994 a pojednávající převážně o předpovědích pro léta 1994 až 2004. Sám velký Nostradamus údajně psal své předpovědi s úmyslem, aby zmiňované události byly pochopeny až poté, kdy se stanou minulostí. To mi pochopitelně nedalo a zajímalo mne, nakolik se jeho předvídané události vyplnili. Nutno dodat, že luštitelů a vykladačů těchto čtyřverší je mnoho a všichni jsou přesvědčeni, že jen oni sami znají ten správný klíč k jejich výkladu. Nemohu se zbavit dojmu, že vykladači v této knize se v mnohém mýlili při určení letopočtu většiny popisovaných událostí., přibližně o 8 až 11 let. Některé události až nápadně zapadají právě do dnešních dnů.


Jiddu Krishnamurti: Vnitřní revoluce

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2009-06-04  (20:19)  |  Knihy | 31
"Vědomí lze vyprázdnit, a je-li vyprázdněno, můžete, nebo nemusíte shledat, že existuje něco víc – je to pouze na vás. Člověk by chtěl záruku, že něco víc existuje. Taková záruka však není."


Kutil si v dílně postavil auto na vodu

58% hlasovalo = 2  
mínus plus
2009-06-04  (08:50)  |  Z domova | 53
Pár hadiček, dvě lahve od okurek a stovky hodin přemýšlení a testování. To je auto s dieslovým motorem, které jezdí na vodu.


 Nový svetový poriadok (titulky)

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-03  (14:04)  |  Video | 155
Nový svetový poriadok - New world order


Kupuje "Sloboda a solidarita" hlasy voličov?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-03  (00:36)  |  Z domova | 31
Strana “Sloboda a solidarta” prostredníctvom svojho predsedu sľubuje svojim sympatizantom peniaze za hlas vo voľbách do EU parlamentu. Podmienkami na vyplatenie finančnej odmeny sú:


Súčasná kríza znamená krach globalizácie

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-02  (20:14)  |  Ekonomika | 6
Interview s Williamom Engdahlom 24. až 26. mája tohto roku Rusko navštívil slávny americký ekonóm a politológ William Engdahl, autor kníh Storočie vojny (venovanej stratégii amerických a britských finančných kruhov v dvadsiatom storočí po vybojovaní svetovej hegemónie) a Semená skazy (venovanej problematike geneticky modifikovaných potravín).


Sociálna spravodlivosť verzus individuálne ľudské práva?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-02  (15:59)  |  Ekonomika | 3
Nielen súčasná slovenská politika je plná vášnivých sporov o tom, aký zisk je ešte primeraný, či sú extrémne platy zopár jednotlivcov oprávnené, alebo či sú existujúce majetkové rozdiely diktované trhovým mechanizmom spravodlivé. Tieto otázky sú aktuálne aj v modernej politickej teórii.


Rothschildovská chobotnica

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2009-06-02  (02:27)  |  Zo sveta | 217
Marxizmus, globalizmus, nový svetový poriadok, liberalizmus... Všetko toto sú euforizmy pre fenomén stelesnený v neviditeľnej ríši rodiny Rothschildovcov. Rothschildovci nezomierajú, jednoducho odchádzajú do dejín a ich miesta sú nenápadne prevzaté ich synmi a vnukmi.


| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 |


Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Superstruny (ELEGANTNÍ VESMÍR 2. část CZ dabing)

Vynikající série, která umožní divákům nahlédnout na vesmír novýma očima. Seriál pojednává o jedné z nejambicióznějších teorií, teorii superstrun. Tato teorie strun je klíčem k jednotné teorii pole, jež Einsteinovi unikala víc než třicet let. Věda konečně překonala nevraživost mezi zákony velkého – obecnou teorií relativity – a zákony malého – kvantovou mechanikou. Teorie strun obratně sjednocuje tyto pilíře moderní fyziky do jediného harmonického celku na základě tvrzení, že všechny úžasné události ve vesmíru jsou projevem chvění jediného objektu – mikroskopicky tenkých smyček energie existujících v srdci hmoty.


Ekonomické zotavení je iluze

CHEMTRAILS na Prime

Podprahová reklama

Jak může Írán způsobit kolaps dolaru

Jak jsem topil dřevobriketama.

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.4445 s