19. Máj 2019
    

Dolezite.sk | dôležité informácie, denné správy, aktuálne spravodajstvo

Budú tu doma?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-05  (20:11)  |  Z domova | 51
Slovensko je krásna krajina. Je to náš domov. Žijem tu už 54 rokov. Milujem svoju krajinu a neviem čo by sa muselo prihodiť, aby som opustil túto zem. No je mi smutno a bolí ma srdce stále viac. Prečo? Každý deň som v styku s mladými ľuďmi. Študentmi a absolventmi stredných škôl a učilíšť. Niektorí už skúsili život za hranicami na brigádach, alebo aj v pracovnom pomere. Anglicko, Nemecko, Španielsko, Taliansko atď. Ako inak, väčšinou na nízko kvalifikovaných prácach. Aj na našej mládeži vidno, že sme pracovitý národ. Mohli by sme byť na seba hrdí. Lenže, väčšina mladých ľudí, túži v zahraničí ostať. Neplánujú sa vrátiť domov. Som smutný, pretože oni necítia k tejto krajine nič. Mám syna a ten tiež pracuje v zahraničí. Srdce ma bolí dvojnásobne, keď od neho počujem, „otec, načo by som sa vracal, keď tam mi je lepšie.

Horror měsíce: Dobrou chuť!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-07  (09:01)  |  Ekológia | 76
Miliarda lidí trpí podvýživou, ale 80 procent světové produkce sóji a kukuřice se zkrmí hospodářským zvířatům. Na 1 kg masa je potřeba 3700 litrů vody. Pro zajímavost: jeden čtvereční hektar uživí jednoho všežravce, 12 vegetariánů a 50 veganů. Při veganské stravě se nás na Zemi vejde s klidem 40 miliard.


95 percent všetkých ľudí sú stádové zvieratá

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-07  (09:30)  |  Zo sveta | 36
Výskumný projekt vedcov Univerzity Leeds potvrdzuje, že skutočne mnohí ľudia majú sklon správať sa ako ovce, to znamená neúmyselne nasledovať dav, ako keby nedokázali rozmýšľať sami za seba. Tento sklon môže byť v určitých situáciách prirodzene aj užitočný – napríklad pri projektovaní tokov chodcov na miestach s hustou premávkou –, veľa nádeje pre ľudstvo to však nevzbudzuje.


 19 minút....

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-08  (10:41)  |  Video | 128
19 minút, ktoré možno niekomu predsa pomôžu zmeniť pohľad na určitý fakt....


ČESNEK + OCET + MED = Zázračný přírodní lék

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-10  (10:34)  |  Zdravie | 8
Už nemusíte trpět bolestí ani slabým zdravím, protože zázračná kombinace česneku, octa a medu umí uzdravit téměř každý lidský neduh. Tato neuvěřitelná přírodní léčba potírá rakovinu, artritidu a srdeční problémy. Léčí astma, chřipku, vysoký krevní tlak a dokonce i neplodnost a spoustu dalších nemocí. Je tak silná, že při pravidelném užívání může trvale zajistit dobré zdraví.


Ľ. Huďo – Aprílové udalosti vo svete, rok 2012

42% hlasovalo = 2  
mínus plus
2012-05-11  (09:15)  |  Z domova | 11
“Málo ľudí je tak múdrych, aby si uvedomili, koľko zla narobili.” Francois de La Rochefoucauld


Proč jsou Amiši zdravější než většina Američanů

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-11  (09:21)  |  Zdravie | 40
Náboženské komunity Amišů představují model skutečně zdravého životního stylu bez stresu, od kterých se máme co učit. Většina Američanů se posmívá jejich způsobu života a zároveň ignoruje podstatu tradic Amišů. Tito lidé však bývají mnohem zdravější než zbytek moderní americké společnosti.


„Základnou príčinou našej neslobody je nevedomosť.“ o roku 2012!...:)

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-11  (19:01)  |  Zo sveta | 234
Aj keď sa temní snažili tak tvrdo ako mohli, aj tak ich silné zovretie vašich duší konečne stratilo stisk, a teraz pravda vyjde najavo tak aby ju všetci videli. To bude vskutku významný deň, ale pre mnohých to bude najhorší deň ich životov. Dôvod pre to je ľahké pochopiť, pretože mnohí budú prežívať ťažké chvíle pri strávení faktu, že boli držaní ako otroci v systéme navrhnutom v prospech nemnohýc...h, ktorí ničili planétu a životy, ktoré žijú na nej, aby týchto niekoľko mužov a žien žilo život v absolútnom luxuse kým takmer polovica obyvateľstva planéty žije v chudobe, vojne a hrôze. Teraz prišiel čas aby ľudstvo otvorilo svoje oči a čelilo pravde, nezáleží ako odporne vyzerá, pretože pamätajte, tiež znova uvidíte svetlo po prvý krát za veľmi veľmi dlhý čas. Svetlo sa vrátilo a nie je ho možné znova odvrátiť. Je na každom jednom z vašich druhov či sa rozhodnú nasledovať vás alebo nie. Nie je vašou úlohou takpovediac zhromaždiť stádo. Vy nemáte byť pastier, len ukazovateľ cesty. Vaša úloha je ísť smelo vpred, nezaťažení ničím a nikým. Vy nemáte žiadnu zodpovednosť za to ako ostatní okolo vás na to reagujú. Vy tu nie ste na osobnej záchrannej misii, ste tu, aby ste sa uistili, že vaše svetlo bude stále žiariť čo najjasnejšie, aby ostatní mohli nasledovať to svetlo – ak sa tak rozhodnú urobiť. Čím více se blížíme k protnutí galaktického nulového bodu - času (ve kterém dostaneme přímý zásah fotony pramenícími z galaktického středu), tím více a rychleji se začíná kosmické vědomí kopírovat do všeho a všech, co v této sluneční soustavě je a zůstane, neboť tato podstatně vyšší úroveň vědomí je uložena ve světelných fotonech pramenících z centrálního slunce. Není vůbec žádná náhoda, že se nyní přichází na jeden převratný objev za druhým. Toto zvyšování frekvencí ale negativní bytosti, čili vládci temnoty nebudou schopny vydržet. Proto budou muset odtud nejpozději do 21. 12. 2012 vypadnout, jinak by to nepřežily. Ostatním to ale nijak neublíží, neboť světlo světlu nijak a ničím neškodí, ba naopak! :)


Svedectvo bývalého jasnovidca a prútikára o nebezpečenstve okultizmu

58% hlasovalo = 2  
mínus plus
2012-05-12  (18:02)  |  Náboženstvo a mystika | 31
Psychotronika môže byť i nebezpečná - prednáška bývalého prútkara a jasnovidca Martina Ševčíka z 12.2.1992 v Novom Meste na Morave. Autor podáva svedectvo o vlastnej skúsenosti v tejto oblasti, detailne opisuje praktiky, ktoré používal a princíp fungovania jeho schopností a zdôrazňuje nebezpečenstvá a dôsledky návštevy u ľudí s vešteckými schopnosťami.


Začína obdobie nepokojov a demonštrácií po celom svete. Dôvod? Nedostatok peňazí!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-13  (10:36)  |  Ekonomika | 26
Názov článku hovorí za všetko. Možno sa niekomu zdá názov prehnaný, ale je to tak. Dôvodom protestov a demonštrácií bude nedostatok peňazí. Niekto tento problém nazýva nezamestnanosť. To nie je podľa mňa správne pomenovanie. Nezamestnanosť nie je nič iné ako nedostatok peňazí! Ak máte dostatok peňazí nepôjdete protestovať, že nemáte prácu, alebo máte malý príjem s ktorého nedokážete vyžiť.


Úžasné fotky toho, co svět jí

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-14  (09:16)  |  Zo sveta | 3
Co Vy a vaše rodina každý týden sníte? Možná budete šokováni významnými rozdíly dokonce i mezi relativně podobnými národy. Zatímco mnoho rodin v USA a Mexiku jí sodu a jídlo z fast foodů, tak např. rodiny z Bhútánu přežívají díky tradiční stravě – zelenina a obiloviny. Je snadné vidět, proč počet nemocí v mnoha vyspělých zemích letí nahoru.


Nigel Farage: EU způsobí masivní nepokoje a revoluce v Evropě

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-14  (09:17)  |  Zo sveta | 14
europoslanec Nigel Farage, Štrasburk, 10. května 2011


I dvanáctiletá holčička ví, proč jsou země světa v dluzích

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-15  (08:57)  |  Zo sveta | 24
Dvanáctiletá Victoria Grant vysvětluje, proč její vlast Kanada a většina světa jsou v dluhu. Svůj projev přednesla 27. dubna 2012 ve Filadelfii na konferenci Public Banking in America. Public Banking je vzdělávací organizace hledající způsoby, jak nahradit dosavadní zkorumpovaný systém bankovnictví veřejným systémem


Koniec Eurozóny bude bolieť hlavne bankárov, nie ľudí

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-16  (11:32)  |  Z domova | 18
Naposledy som na námestí rečnil o tom, že náš štát tu nie je pre biznis. Dokonca, že si musíme ustrážiť právo „nebyť ziskový". Úloha Slovenskej republiky, ako inštitúcie, totiž nie je byť zisková, ale užitočná - pre ľudí. A to je zásadný rozdiel. Aby verejné inštitúcie boli užitočné, musia slúžiť záujmom všetkých občanov. Ak sa však štátny aparát rozhoduje iba podľa kritérií peňazí a ziskovosti, potom rovnako slúži iba mafii finančníkov a bankárov, ktorí riadia dnešnú politiku. V priamej demokracii si však myslíme, že ak sa štát bude riadiť podľa toho, čo priamo my občania považujeme za užitočné, potom bude celá spoločnosťpravdivo slúžiť nám občanom, ako svojim pravým a jediným majiteľom.


Operation Unthinkable

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-16  (11:42)  |  Zo sveta | 37
Je květen a opět vzpomínáme na konec války v roce 1945. Ale při všech oslavách bychom však neměli zapomínat, že každá událost má i své stinné stránky. Konec války a poražení hitlerovského Německa mělo i svoji stinnou stránku, o které se celých 60 let nemluvilo. Pravda vyšla najevo až teď po otevření amerických a britských tajných archivů, ve kterých byla celou tu doba ukryta, neboť to bylo něco tak nemyslitelného, že to muselo být utajeno.


Kultúrna bieda televízií

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-16  (11:51)  |  Z domova | 40
Istotne každý z nás sa teší na dobrý film alebo dajaký iný dobrý program v TV,prelistujeme si príslušné programy a s napätím čakáme na ten svoj vyvolený v stanovenú hodinu.


Otvorený list Emila Páleša adresovaný Štefanovi Hríbovi

58% hlasovalo = 2  
mínus plus
2012-05-16  (22:09)  |  Z domova | 46
Otvorený list Dr. Emila Páleša, ktorého zámerom je vyvolať diskusiu a dialóg ohľadom alternatívneho školstva na Slovensku, konkrétne Waldorfskej pedagogiky. List je zároveň stručným a vecným prehodnotením niektorých kľúčových téz Antropzofie Rudolfa Steinera. Príjme Štefan Hríb výzvu Emila Páleša?


Japonská vláda pod hrozbou HAARP útoků zaplatila FEDu 60 bilionů jenů

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-17  (14:47)  |  Ázia | 21
Zbabělý Japonský premiér Naoto Kan předal 60 bilionů jenů se Federálnímu rezervnímu systému, zločinnému syndikátu, ihned poté, co jeho země byla napadena HAARPem a jaderným terorem, tvrdí zdroje japonské bezpečnostní policie.


„Kdyby mě zabili…“ Pravda o Českej republike!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-18  (08:49)  |  Z domova | 7
Dokument vysílaný na ČT 2, dne 10. března 2011, by v každé normální zemi okamžitě musel mobilizovat média a všechny občany, kteří si ještě zachovali zdravý rozum – stejně jako skandál s přepadením ČT! Naší zemi vládnou a ovládají ji jiní.


7 bylinek a koření, které vám sníží tlak

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-18  (09:06)  |  Zdravie | 6
Vysoký krevní tlak je epidemií, která se v současné době šíří Amerikou. Zrychlený životní styl, fast foody, soda a stres doléhají na průměrného Američana tak moc, že každý třetí Američan trpí vysokým tlakem. To znamená zvýšené riziko srdečních onemocnění, mrtvice nebo dokonce onemocnění ledvin. Navíc to stojí 93,5 miliard dolarů za zdravotní péči.


Profesionálny šport do vyspelej civilizácie nepatrí

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-18  (19:34)  |  Z domova | 197
Silný duchovný jedinec chce ľuďom pomáhať, nie ich porážať.


Co chce Západ od Ruska?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-20  (17:31)  |  Rusko | 13
Vatikán byl jednoduše přinucen dělat to, co mu dovolili. Tehdy se nabízí otázka - kým? Jaká síla v tu dobu existovala (a nejen v Evropě), která mohla ovládat Vatikán? A existuje snad i v naší době? Jakkoliv je to překvapivé, události současné reality hovoří ve prospěch posledního. Nebudeme vyjmenovávat řetěz událostí: je jich příliš mnoho. Důležité je něco jiného: loutkami této tajné síly byli i Romanovci, kteří krátce po svém příchodu k moci přepsali "k obrazu Západu" celou historii Rusi.


Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

71% hlasovalo = 7  
mínus plus
2012-05-21  (15:42)  |  Ekonomika | 187
Z telky sa na mňa valí, jedna supervýhodná hypotéka za druhou. Ja veľmi telku nepozerám a už mi to dosť lezie na nervy, takže ľutujem všetkých telemaniakov. Aj tak si hovorím, že ľudia sa už predsa nachytať nedajú. Ale asi predsa..


Iontové, holografické a magnetické náramky = PODVOD!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-22  (09:41)  |  Náboženstvo a mystika | 10
Zdá se, že v každém obchodním středisku napříč USA potkáte mladého obchodníka prodávajícího barevné náramky, kterou mají údajně „iontový náboj“ nebo „magnetický hologram“, které vám způsobí lepší rovnováhu, zdraví, tlumí bolest nebo cokoliv jiného, co tvrdí. Tito obchodníci to i demonstrují ukázkou – slabost zákazníkovy síly nebo rovnováhy, pak mu nasadí náramek a provedou stejný pokus. Hle! Náhle je rovnováha na 100 procentech a síla až na střechu.


Prírodný hobití domček v lese

50% hlasovalo = 2  
mínus plus
2012-05-22  (19:20)  |  Ekológia | 42
Pozeráte sa na fotografie domu, ktorý postavil pán Simon Dale pre svoju rodinu vo Walese. Postavil ho sám so svokrom, za pomoci okoloidúcich a priateľov, ktorí prišli na návštevu. Štyri mesiace od začiatku výstavby bol domček hotový a bolo možné pohodlne sa presťahovať a zabývať. Simon odhaduje, že stavba mohla trvať tak 1000-1500 pracovných hodín a stála 3800€. V rámci trhu s nehnuteľnosťami to vôbec nie je veľa :-D


Utajený Tesla a normalizácia zvyšovania spotreby

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-23  (08:58)  |  Technológie | 6
Vzniká štátna regulácia v záujme občanov alebo ide o lobing existujúcich korporácií? Každý má svoju odpoveď, postavenú aj na pozorovaní oblasti, ktorej sa venuje. Ja sa pokúsim venovať problematike, v ktorej sa regulácie – technické normy – dajú považovať za logické a užitočné. Efektívne a bezpečné fungovanie elektrickej sústavy bez zjednotenia pravidiel jej výroby, distribúcie a používania nie je možné.


Alespoň 800 vědců tvrdí: Marihuana nakopává rakovině zadek

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-23  (09:47)  |  Zo sveta | 275
Ve skutečnosti jsou to kanabinoidy (chemické látky v konopí), které bojují proti rakovinným buňkám. V posledních devíti letech proběhlo více než 20 rozsáhlých studií, zjistily, že tyto kanabinoidy zpomalují bujení mnoha různých forem rakoviny, včetně rakoviny mozku, melanomu a rakoviny prsu. Existují důkazy, že kanabinoidy způsobují přímou protinádorovou aktivitu.


Austrália hovorí „NIE“ už po druhý raz!

64% hlasovalo = 4  
mínus plus
2012-05-23  (12:19)  |  Zo sveta | 33
Austrálska Ministerská predsedníčka to uAustrália hovorí „NIE“ už po druhý raz! Austrálska Ministerská predsedníčka to urobila znovu! Táto žena by si zaslúžila, aby bola „menovaná za Kráľovnú Sveta“. Pravdivejšie slová, ako povedala ona, neboli žiadnym významným človekom ešte vyslovené.Vyžiadalo si to od nej veľkú odvahu – povedať to, čo povedala– povedať to, aby to počul svet.Celý svet by potreboval takých vodcov!


Německá policie se přidala k demonstrantům

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-25  (09:03)  |  Európa | 7
Policie ve Frankfurtu v Německu odkládá své helmy a obušky a připojuje se k protestnímu pochodu a chrání protestující proti armádě, která má příkaz použít sílu k rozehnání demonstrace.


Stretnutie mocnárov Bilderbergu v USA

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-25  (10:20)  |  Zo sveta | 6
Zakaždým, keď sa koná "Bilderberg Meeting", dejú sa dôležité veci. Naposledy, keď sa stretli v USA, bol volebný rok 2008 - a svet dostal Obamu. Tento rok sú späť v USA: budú rozhodovať o tom, kto bude budúci prezident Spojených štátov. Keď sa v roku 2008 zhromaždili od 5. júna do 8. v meste Chantilly vo Virgínii - len čo by kameňom dohodil od Washingtonu DC - Barack Obama a Hillary Clintonová boli naplno v boji za Demokratickú stranu počas prezidentskej kandidatúry. Dňa 5. júna tohto roku záhadne Barack a Hillary "zmizli" na niekoľko hodín "niekde v oblasti DC." S utajeným programom sa naisto vytratili aby "Stretli Bilderberg Group."


2. Prebuďte sa!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-25  (21:38)  |  Náboženstvo a mystika | 154
Ľudia, prebuďte sa z oloveného spánku! Poznajte to nedôstojné bremeno, ktoré nesiete, a ktoré ťaží milióny ľudí nevýslovne húževnatým tlakom. Odhoďte ho! Je hodné nosenia? Ani na jednu, jedinú sekundu!


Odhaleno: Stovky slov, která americká vláda sleduje na internetu

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-28  (09:26)  |  Amerika | 19
Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost bylo donuceno vydat seznam klíčových slov a frází, které používá pro sledování známek terorismu nebo další hrozeb proti Spojeným státům na sociálních sítích a v online médiích.


Slovensko má najviac milionárov na svete!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-28  (09:28)  |  Z domova | 75
Dobré správy… Slovensko má viac milionárov ako ktorákoľvek iná krajina na svete! Robert Fico vyhral voľby z veľkej časti preto, lebo sľúbil, že zdaní milionárov a ich paláce. Úplne zabudnime na vedľajšie efekty “milionárskej dane”, sústreďme sa na tento jediný ciel – zdaniť milionárov. Filckoví totiž medzičasom úplne prepracovali definíciu milionára:


Stane sa JÚN 2012 smútočným mesiacom SLOVENSKA?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-28  (20:09)  |  Z domova | 17
Dnes som zaslal hromadný email oficiálnym médiám SR a taktiež politickým stranám, politikom, ústavným činiteľom a občanom Slovenska. Chcem požiadať verejnoprávnu RTVS, či ostatné TV stanice v SR, aby zamestnanci RTVS spoločné s manažérkou RTVS a inými oficiálnymi médiami venovali predčasne júnovej schôdzi NR SR, kedy niektoré strany a niektorí zástupcovia ľudu budú hlasovať za ESM – trvalý euroval, ktorý položí SR za pár rokov do kolien a už jej nepomôže vôbec nič. Tento akt parlamentu SR si budú občania Slovenská pamätať veľmi dlho, podobne ako sa mnohí z nás nevedia zabudnúť na Mníchovskú zradu v roku 1938 či august 1968. Jún 2012 sa určite stane tiež výročím smútku súčasnej generácie aj tých čo prídu po nás. Určite si budeme pamätať mená tých občanov SR, ktorí v júny 2012 zahlasujú za Európsky Stabilizačný Mechanizmus čiže trvalý euroval. Ani počas druhej svetovej vojny sme sa nezadlžili tak, ako sa zadlžíme za pár rokov po pristúpení k ESM. Dlhý občanov Spovenska sa stanu tak veľké, že nebudeme mať vo fiškálnej únii pravo za par rokov isť na dôchodok a zdravotníctvo bude fungovať tak, že bežný ľudia na kvalitnú zdravotnú starostlivosť už teraz môžu zabudnúť. Ja osobne budem tých občanov SR, ktorí zahlasujú za ESM považovať za nečestných ľudí a hlasovanie za ESM budem považovať za vlastizradu a trestný čin zrady na občanoch Slovenska. Čítajte viac v príspevku od Richarda Sulíka. Trvalý euroval - samovražda zo strachu pred smrťou Čítajte viac: http://richardsulik.blog.sme.sk/c/299713/Trvaly-euroval-samovrazda-zo-strachu-pred-smrtou.html#ixzz1wBaBbFvL


Nigel Farage: Rozbijte euro

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-29  (10:29)  |  Európa | 3
Pane předsedo, jsme uprostřed hospodářské a stále více také humanitární krize,


Aké ľahké je kradnúť?

58% hlasovalo = 2  
mínus plus
2012-05-29  (16:31)  |  Technológie | 34
Povedomie ľudí o problematike bezpečnosti nehnuteľností, automobilov či osôb je také biedne, že som sa rozhodol uviesť niektoré veci na správnu mieru. V tomto článku Vám osvetlím ako zle ľudia pristupujú k bezpečnosti a ako sa k tomu stavajú samotní lúpežníci. Budem písať o problematike rušenia komunikácie mobilných telefónov a na to nadväzujúcich technológií.


Děje říše velkomoravské, od počátku až do rozpadu jejího léta páně 907

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-05-29  (17:28)  |  Z domova | 215
Kultura Velké Moravy byla postupně latinizována, poněmčována, maďarizována, popolšťována a počešťována (Moravané jsou prý jen hloupějšími Čechy). Moravané byli již od počátku nového letopočtu křesťany. Byli však latiníky násilně znovu křtěni jako údajní pohané, takže nám slovutní historikové mohou namlouvat, že křesťanství na Velkou Moravu přišlo až s tímto druhým křtem nebo v devátém století Konstantinem a Metodějem. Moravské písemnosti byly páleny jako heretické, odváženy do ciziny (nejvíce za třicetileté války do Švédska) nebo prohlášeny za falza jejich znovu-objevitelů.


PRAVÁ TVÁR PROTESTOV GORILA

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-29  (21:04)  |  Z domova | 33
Je to náhoda, alebo sme boli opäť zmanipulovaný a oklamaný dav?


Američtí vojáci nacvičují invazi do Íránu s arabskými spojenci

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-30  (11:26)  |  Bl. východ | 40
Kolem 12 000 vojáků z více než 19 zemí zažívá masivní vojenské cvičení k na Blízkém východě. Spojené státy, Saúdská Arábie a Jordánsko jsou s evropskými spojenci jen částí zemí, které se účastní tohoto měsíc dlouho cvičení Eager Lion 2012, které končí tento týden.


Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému dítěti

45% hlasovalo = 1  
mínus plus
2012-05-30  (23:59)  |  Zdravie | 69
o byste dělali, kdyby měl váš tříletý syn rakovinu mozku? Většina lidí by bez rozmyšlení zašla se svým dítětem k lékaři, aby podstoupilo moderní “léčbu”, jako je například chemoterapie. To je to, co otec Mike Hyde z Montany provedl se svým tříletým synem s diagnostikovanou rakovinou mozku. Otec ale nakonec použil olej z marihuany, o kterém tvrdí, že jeho syna vyléčil z rakoviny.


Zoznam zúčastnených Bilderberg 2012

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-06-01  (12:10)  |  Amerika | 8
Včera 31.5.2012 sa v Chantilly vo Virgínii, Spojené Štáty Americké, začalo tohtoročné stretnutie neslávne známej skupiny. Uvidíme čoho sa v najbližších dňoch a týždňoch dočkáme, keďže je známe, že títo nikým nevolení a zastupujúci len svoje vlastné záujmy, každoročne ovplyvňujú politické a ekonomické dianie vo svete.


Rockefeller, Rothschild, Lenin, ropa a potoky krvi

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-06-02  (14:45)  |  Rusko | 21
Kým v Baku jeden ropný vrt v tom čase poskytoval 280 barelov ropy tak tie americké v Pennsylvánii a v Ohiu iba 4,5 barelu denne. Ruské náklady na dodávku k spotrebiteľom predstavovali 1/3 z tých amerických. Kým v roku 1882 nakúpilo Rakúsko Uhorsko od Rockefellera viac ako pol milióna barelov americkej ropy, tak v roku 1890 to bolo nula barelov. Vývoz ropy z Baku začal v spomínanom roku 1882. V tom čase americké rafinérske spoločnosti ovládali 85% svetovej produkcie ropy. O šesť rokov neskôr to bolo už iba 53%.


Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Život v Bielorusku

Tento dokument natocila ruska pravoslavna TV. Pozrite sa ako sa zije naozaj v Bielorusku. Toto tiez v zapadnych mediach neuvidite.


Na jednej lodi (Japonsko Tsunami 2011)

Rímska inkvizícia stredoveku I. diel

Bahrainská polícia zabíja ľudí autami na uliciach

Co zapomněla japonská vláda sdělit svým občanům a ...

Zemetrasenie v Japonsku

Archív

FAST FOOD ZNAMENÁ VĚTŠÍ NEBEZPEČÍ NEŽ HEPATITIDA

Dlouhodobé stravování v podnicích fast foodu je stejně škodlivé pro játra, jako hepatitida. K tomuto závěru dospěli američtí vědci. Za nejnebezpečnější jídlo přitom experti pokládají smažené brambory.


První dny v McDonald‘s

Dědicové Geobblese jsou miliardáři, vlastní polovinu ...

Kyperští střadatelé to mají za sebou, kdo bude dal...

Čo nové v Grécku?

Nie tak dávno


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3517 s