19. September 2019
    

Dolezite.sk | dôležité informácie, denné správy, aktuálne spravodajstvo

Ježíš v Indii - dokument, 2008

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2011-11-08  (16:10)  |  Kultúra | 599
Vynikající dokument! - Kde byl Ježíš během svých „tajných let" mezi 12-ti a 30-ti lety svého věku??? Nový zákon o tomto období mlčí, ovšem v Indii je známo, že se Ježíš vydal na Východ, kde žil s hinduisty a buddhisty. Do jaké míry jsou tyto informace založeny na pravdě? Dokumentem provází bývalý fundamentalista z Texasu, který byl vyloučen z místní provinční církve, protože se PTAL NA PŘÍLIŠ MNOHO OTÁZEK. Řekli mu: "Kdyby Bůh chtěl, abys toto věděl, dočetl by ses o tom v Bibli. Takže se starej raději o své spasení." Ovšem taková odpověď pro něj nebyla dostatečná a tak se vydal pátrat... Americký dokument, režie: Paul Davids.

 PLANETA NIBIRU A TIAMAT ILLUMINATI

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-08  (20:10)  |  Video | 108
Asi pred 5 miliardami rokov sa tieto planéty zrazili. Išlo asi viacmenej len o obtretie o seba no následky boli väčšie ako si vie niekto vôbec predstaviť. Nibiru bola pevná planéta a preto sa na jej povrchu neudialo nič vážne a ani sa nenarušila jej stavba, ale jej obežná dráha sa odklonila od svojej pôvodnej a odvtedy jej obeh okolo slnka trvá 3600 rokov. A teraz je späť!


Domobrana je na východnom Slovensku nevyhnutnosťou.

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-09  (13:21)  |  Úvahy a komentáre | 37
Zatiaľ, čo sa časť bratislavského politického spektra rozhodla riešiť celosvetové ekonomické problémy, nás – pod Tatrami omíňajú skôr prozaickejšie otázky. Pravda, nie sú také dôležité, ako „servilnosť“ voči Bruselu, zvyšovanie platov poslancov a ministrov o stovky eúr, a pod. Skôr sú také – živočíšne. A síce: ako ochrániť holé prežitie našich „kmeťov“. Situácia už dávno presiahla hranice únosnosti. Slovenská republika, ako štát, opakovane zlyháva v svojej elementárnej funkcii – zabezpečiť bezpečnosť a ochranu svojich občanov. Ak teda zlyhávajú inštitúcie na to určené, úlohu by mala prevziať aktívna občianska spoločnosť.


Je dnes sloboda?

45% hlasovalo = 1  
mínus plus
2011-11-09  (17:53)  |  Z domova | 85
Možno sa budete čudovať čo Vám teraz poviem, ale pravda je taká, že naši politici vôbec nezastupujú nás. Oni sú platený veľkými korporáciami , alebo aj vládami iných bohatších štátov. Najprv im dajú milióny na to aby vyhrali vo voľbách a potom im povedia ako docieliť to aby sa z poslušného Slováka stal poslušnejší a zadlženejší EURO SLOVÁK. Tento nový Euro Slovák im zobe z ruky lebo inak na neho majú palicu. Exekútorov a vymáhacie spoločnosti. Prísnejšie zákony ako vymôcť peniaze od človeka. Tým ho držia v šachu. Tak sa postupne stáva celý národ podriadený a pracuje desať alebo dvanásť hodín za plat menší než pred krízou. Tú tiež vytvorili, aby ho obrali aj o posledný vzdor. Tak euro-politici docielili, že tí ktorým diktovali čo majú robiť, im sami odovzdajú skrotenú krajinu zlomených ľudí.


Rozhodnutie je v tvojich rukách...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-09  (23:02)  |  Zo sveta | 10
Buď zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete. Prestaň sa sťažovať a vyhovárať na ostatných. Ak čakáš na znamenie, tak toto je ono.


EuroValov a jeho záhada.

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-10  (17:27)  |  Z domova | 35
Už dlho mnohí humanisti, demokrati, obdivovatelia voľného trhu, maximálneho zisku a ďalších výdobytkov kapitalizmu skuvíňajú nad EuroValovom. Nemôžu prísť na to, prečo všetky rozvinuté ekonomiky demokratického a slobodného sveta sa topia v dlhoch a čím je ekonomika a demokracia rozvinutejšia je dlh väčší. Tak kde je ten pes zakopaný? Samozrejme predpokladám, že množstvo odborníkov na ekonomiku a slobodu a humanitu bude vykrikovať , že tomu vôbec nerozumiem. Majú pravdu, lebo ekonomike postavenej napríklad na tom, že si požičiam, potom to požičiam ďalej na väčší úrok a ešte na tom zarobím , naozaj nerozumiem, lebo taká ekonomika v skutočnosti nemôže fungovať. Ďalšie zábavné tvrdenia ekonómov , ktorým nerozumiem sú: operácia slepého čreva má byť zisková alebo škola má byť rentabilná. A perlou celej slávnej humánnej ekonomiky je tvrdenie : výherne automaty sú zdrojom príjmu pre obce. Fakt nechápem ako hrací automat môže byť zdroj príjmu. Potom treba zahodiť celu pokryteckú kresťanskú morálku a povedať si, že aj kurvince sú zdroj príjmu a miesto počúvania rád ekonómov treba sa poradiť s nejakým krstným otcom čo by ešte mohlo byť zdrojom prímu a vytiahnuť kapitalistický štát z dlžôb.


Jak přežít ekonomický kolaps – Část 1: Město nebo venkov?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-11  (07:29)  |  Ekonomika | 21
Jednou se mě někdo zeptal, jak se žije lidem na venkově. Jestli se mají lépe, než obyvatelé měst. Jako vždy, neexistuje jednoduchá odpověď. Přeju si, abych mohl říct, že venkov je dobrý a město špatné, ale nemohu, protože – pokud mám být plně upřímný, a snažím se o to – existuje řada otázek, které musí být analyzovány, obzvláště otázka bezpečnosti. Samozřejmě, ti na venkově mají kus země a zvířata a jsou lépe připravení v otázce potravin. Není potřeba mít několik akrů plodin. Pár ovocných stromů, pár zvířat (např. slepice, krávy a králíci) a malý sad by vás zajistily roky dopředu oproti lidem ve městech. Kuřata, vejce a králíci by poskytovali bílkoviny, jedna nebo dvě krávy na mléko a sýr, trochu zeleniny a ovoce, vejce a králíci by mohli být obchodováni za mouku na chléb, za těstoviny a cukr, nebo za sůl.


Ako sa ochrániť pred krízou ?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-11  (16:50)  |  Z domova | 54
Táto koncepcia je určená na rozvoj potravinárstva, ale aj na vytváranie nových možností ,ako znížiť nezamestnanosť. Ďalej sa zaoberá zvýšením životnej úrovne a finančným priestorom .Dáva aj možnosť ako zmierniť následky Euro- krízy.


Peter Schiff: "Kapitalizmus je najľudskejši system, ktorý poznám "

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2011-11-11  (21:49)  |  Ekonomika | 79
Peter Schiff sa prišiel porozpravať s demonštrantmi na Wall Street.


 Obrat o 180 stupňov

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-12  (23:19)  |  Video | 15
Do Vašej pozornosti Vám chcem dať krátky – 33 minútový dokument “180“ resp. Obrat o 180 o tom, ako rýchlo človek dokáže pozitívne zmeniť svoj názor na život. Film už videlo skoro milión a pol ľudí na Youtube. Tu v USA majú úspech najmä dévedéčka, ktoré sa distribuujú na školách a v kostoloch.


Jak přežít ekonomický kolaps – Část 2: Černý / šedý trh

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-13  (08:50)  |  Ekonomika | 10
Při SHTF se černý / šedý trh objeví všude kolem vás. V mé zemi jsou nakonec šedé trhy přijatelné. Zpočátku to bylo o obchodních dovednostech nebo řemeslných výrobcích za potraviny. Okresy a města si vytvořily své vlastní trhy, a vytvořily si vlastní lístky, podobně jako peníze, které byly použity k obchodu. Toto netrvalo dlouho. Lístky bylo snadné vytvořit na svém domácím počítači, nebyla žádná kontrola a nakonec se lidé vrátili k papírovým penězům.


Život pochádza zo života

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-13  (15:27)  |  Kultúra | 161
Současná biologie staví na prědpokladu, že život je možné vysvětlit z hlediska chemie a fyziky, které obratem vysvětlují všechny jevy na základě vzájemného pusobení atomových částic... To je příčina našeho současného úpadku v otázkach pohledu na človeka, neboť lidská bytost se tímto stává buď nevedomým automatem, nebo pouhou smésicí automatických instinktu. Z tothoto duvodu muže být věda použita jako záštita bezohledného násilí a zároveň se v současné době největší měrou podílí na chybách lidstva, které mohou mít katastrofální následky.


A bude válka s EU ?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-15  (08:50)  |  Európa | 19
Jak jinak si vysvětlit slova, která zazněla z úst předsedy Evropské komise Barrosy v Berlíně: "Nemůže být mír a prosperita na severu nebo západě Evropy, pokud nebude mír a prosperita i na jihu a východě," Pokud si tato slova přeložíme z bruselštiny do srozumitelného jazyka, tak nám pan předseda vzkazuje:


Pamäť vody ? Vám to už načisto preskakuje

42% hlasovalo = 2  
mínus plus
2011-11-15  (19:44)  |  Náboženstvo a mystika | 70
Z fyziky by pan Emoto propadl i na střední škole. Jenže on si troufl mnohem výš, nad univerzity a nad významné vědecké ústavy. Celá kniha propaguje homeopatii, kineziologii, léčitelství a další esoterické obory. To vše je zaštiťované hantýrkou, která se tváří jako vědecká.


James Randi boří spiritistické bludy

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-15  (22:32)  |  Náboženstvo a mystika | 26
Legendární skeptik James Randi si před publikem vezme smrtelnou dávku homeopatických prášků na spaní, čímž zahájí osmnáctiminutovou nemilosrdnou obžalobu iracionálních domněnek. Vyzve všechny psychiky světa: Dokažte, že to, co děláte je skutečné, a já vám dám milion dolarů. (Zatím se mu nikdo neozval.)


Putin v decembri založí euroázijskú úniu, ráta aj s Bielorusmi

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-16  (10:27)  |  Zo sveta | 26
Ruský premiér a pravdepodobný budúci prezident Vladimir Putin chce využiť decembrové 20. výročie rozpadu ZSSR na slávnostné vyhlásenie euroázijskej únie, integračného spolku postsovietskych krajín, ktorý má nahradiť nefunkčné Spoločenstvo nezávislých štátov (SNŠ). Uviedla to vo svojom ruskom vysielaní americká rozhlasová stanica Rádio Sloboda.


Špekulanti a zbohatlíci chcú vrátiť čas otroctva a nevoľníctva !

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2011-11-16  (14:21)  |  Z domova | 19
Naši otcovia a starý otcovia už nezažili krutú nadvládu nemilosrdných a bezcitných pánov. Poznali niektoré fakty o časoch dávno minulých len z rozprávania, o časoch keď naši predkovia nedobrovoľne pod hrozbami smrti, za použitia násilných fyzických trestov boli nútený ťažko do úmoru robiť na pánskom. Chudobný zbedačený ľud nemal žiadne práva. Človek sa nemohol a ani sa nemal kde dovolať spravodlivosti. Samozvaný páni vlastnili nielen pozemok, ale vlastnili aj ľudí ktorý mu patrili spolu zo všetkým hmotným majetkom. Život človeka mal len hodnotu pracovnej sily, nie väčšiu ako dobytok.


Proč jsou Amiši zdravější než většina Američanů

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-17  (17:45)  |  Zdravie | 17
Náboženské komunity Amišů představují model skutečně zdravého životního stylu bez stresu, od kterých se máme co učit. Většina Američanů se posmívá jejich způsobu života a zároveň ignoruje podstatu tradic Amišů. Tito lidé však bývají mnohem zdravější než zbytek moderní americké společnosti.


Lekcia maďarskej histórie

55% hlasovalo = 1  
mínus plus
2011-11-18  (12:22)  |  Zo sveta | 15
Nuž, takéto hrdinské skutky dosiahli maďarskí vojaci na ruskej zemi v rokoch svetovej vojny. Podobne dnes prišiel čas pripomenúť niektorým „zábudlivým“ politikom v Maďarsku, že termín „dávno“ sa nevzťahuje na vojnové zločiny, zločiny proti mieru a ľudskosti spáchané maďarskými vojskami, spojencami hitlerovských okupantov v čase vojny na území okupovaných ruských oblastí. A účet maďarským vojnovým zločinom, ktoré sú ešte živé, predloží nielen história ! !


Kapitalizmus, komunizmus, socializmus a fašizmus sú vo svojej podstate rovnako skazené.

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-18  (15:15)  |  Z domova | 105
Pretože sú postavené na rovnakom základe... Viac vo videu.


Změny v překladech Bible - Falešná učení v křesťanství

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-19  (16:42)  |  Z domova | 524
V českém jazyce v poslední době přibývá mnoho překladů Bible. Kromě Ekumenického překladu je k dispozici nejen kompletní Český studijní překlad a Nová bible kralická, ale také bible Jeruzalémská, či bible svědků Jehovových. Američané mají také mnoho biblických překladů do angličtiny, například New International Version (NIV).


Tak predsa?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-19  (20:35)  |  Vojny | 27
Prednedávnom sa internetom prehnala „tajná“ správa adresovaná Putinovi. Odosielateľ bol vysoký vojenský predstaviteľ Číny, ktorý mal tieto informácie zasa od bývalého žoldniera Blackwater. Žoldier, ktorého medzitým zatkla CIA sa vyjadril nejak takto: „USA chystá na takú špinavú vojnu s takým množstvom obetí, čo je pre človeka s dobrým svedomím neprijateľné, preto som dokumenty poskytol Číne.“ Myslím že každý súdny človek pri čítaní onej správy nadvihol aspoň jedno obočie. Pozrime sa však, čo sa v krátkej dobe udialo.


Prečo komunizmus nie je riešením

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-19  (23:06)  |  Ekonomika | 50
Prečo komunizmus nie je riešením


Jak přežít ekonomický kolaps – Část 4: Mezihra

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-20  (00:32)  |  Ekonomika | 3
Učitel sociálních studí vysvětloval různé druhý sociálních pyramid. První pyramida vysvětluje základní společnost. Pyramida se dvěma horizontálními liniemi rozdělující ji na horní část (vyšší sociální třída) , na prostřední část (střední třída) a na spodní číst (chudí, proletariát). Učitel vysvětloval, že střední třída se chová jako polštář mezi bohatými a chudými a že se stará o sociální napětí.


Ať si illumináti počítají...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-20  (12:43)  |  Úvahy a komentáre | 47
Co byste dělali, kdybyste věděli, že vám zbývá posledních 18 klidných dní? Posledních 18 dní, než nastane nějaká velká událost, po které už svět bude zkrátka jiný? Horší. Mnohem horší...


Počuli ste už o Spoluspotrebiteľstve? Je to idea, ktorá čoskoro zmení náš svet.

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-21  (11:11)  |  Ekonomika | 54
Tvrdí to magazín TIME, ktorý zaradil spoluspotrebiteľstvo medzi 10 ideí, ktoré radikálne zmenia svet v najbližšom období. Rozumnou voľbou dneška už nie je vlastniť ale zdieľať.


Proč musel Kennedy zemřít

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-21  (14:35)  |  Zo sveta | 19
22. listopadu 1963 byl zavražděn prezident Spojených států. To bylo něco neslýchaného – byl zavražděn představitel světové velmoci No 1. Když jsem tu zprávu slyšel, dostal jsem strach, že z toho budou obviněni sověti, že bude válka. Ale rychlost, s jakou média dostala zprávu, že Rusové v tom nejedou, je – z dnešního hlediska - udivující. Někdo zavraždil prezidenta a tajné služby za pár hodin ví, kdo to udělal. Více než podivné. Stejně podivné, s jakou rychlostí věděli 11. 9. 2001, kdo je odpovědný za útok na WTC. Nechápu, jak je možné za pár hodin zjistit původce takového činu dlouho a pečlivě připravovaného.


Ron Paul (banned commerical) zakázaná reklama na amerického prezidenta 2012

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-22  (08:03)  |  Amerika | 16
Ron Paul (banned commerical) zakázaná reklama na amerického prezidenta 2012


Úspěšné konspirační teorie, o kterých se dnes moc nemluví

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-22  (20:51)  |  Zo sveta | 18
Letos uplynulo 10 let od událostí z 11. září, které byly úvodem k dosud nekončící válce s terorismem. Snad ještě než se usadil prach po pádu dvojčat, objevily se první konspirační teorie, které přiživila jak interpretace těchto událostí v oficiálních mediích, tak zveřejněná vládní zpráva. Diskuze mezi zastánci a odpůrci oficiální zprávy trvá dosud. Podobné střety proběhly před lety, a až my máme možnost v několika málo případech se dozvědět, jak to doopravdy bylo. Mým záměrem nebylo rozebírat a hodnotit jednotlivé akce, či posuzovat váhu těch, či oněch důkazů. Pouze připomenout, že je třeba vždy pochybovat o oficiálních zdůvodněních.


Mediálne besnenie - Galko...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-23  (10:39)  |  Z domova | 71
Z celeho pripadu priam KRICI, ze je to dopredu pripraveny nafuknuty diskreditacny politicky ci spravodajsky komplot,za istymi cielmi.


Komu patří česká koruna?

58% hlasovalo = 2  
mínus plus
2011-11-23  (20:49)  |  Európa | 19
Přemýšleli jste někdy o tom, komu patří česká koruna? Nemyslím nějaký korunovační klenot, ale korunu, kterou platíme, měnu, peníze, to, co označujeme zkratkou Kč nebo CZK. Přeci státu, České republice, komu by patřila? Nebo patří lidem? České národní bance? Co je tohle za divnou otázku?


Teroristi Bush, Blair uznaný vinným z vojnových zločinov.

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-24  (09:08)  |  Zo sveta | 7
Malajzijské tribunál uznal bývalého amerického prezidenta George W. Bush a bývalý britský premiér Tony Blair vinným zo zločinov proti ľudskosti počas vojny v Iraku.


Život v novom tisícročí

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-24  (10:03)  |  Úvahy a komentáre | 31
Zo všetkých strán sa k nám valia odstrašujúce správy o blížiacom sa ekonomickom kolapse a z toho vyplývajúcom kolapse celého sveta v podobe, ako ho dnes poznáme. No ale povedzme si úprimne, nezaslúžia si snáď ľudia už koniec? Koniec relatívneho pohodlia a istôt?


Rusko varuje před narůstajícím rizikem jaderné války

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-24  (10:59)  |  Rusko | 12
„Možnost lokálního ozbrojeného konfliktu se dramaticky zvýšila podél celého perimetru hranic,“ řekl Makarov. „Nemohu vyloučit, že za určitých okolností by mohly lokální a regionální ozbrojené konflikty přerůst v plnou válku, možná dokonce s jadernými zbraněmi.“


Opatření v oblasti upevňování ruského vojenského potenciálu

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-24  (13:47)  |  Zo sveta | 20
Ruský prezident Dmitrij Medveděv včera učinil tvrdé prohlášení, které je odpovědí na americké plány rozmísťování systému PRO v Evropě.


Robo K., ex-minister obr...vnútra

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-24  (22:01)  |  Z domova | 18
Výborne. Vieš č o, Patrícia Ď urišková pôjde do pi č e. Povedz že to (???-nezrozumite ľ né) ten č lánok a pôjde do pi č e. Do týžd ň a. Ešte raz sa naserem.


Prečo systém nefunguje?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-25  (11:16)  |  Z domova | 31
Naša vyspelá civilizácia sa zastavila! Teraz už vlastne cúva! Prečo? Pre veľkú moc!


Světová měna a světové dluhy

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-25  (14:34)  |  Ekonomika | 14
..Současná krize bude nutně mít další důsledky. Merkelová, Sarkozy, Berlusconi, Obama se snaží lidi přesvědčit, že stačí přemístit ničím nekrytá čísla (dluhy) z konta na konto a bude po krizi. Reální peníze, kterými by tyto dluhy mohli být zaplaceny přitom existují, byly získané rozkradnutím veřejných financií, mnoho z nich je uloženo ve švýcarských bankách. Politici ale zarputile brání zdanění těchto peněz, byť jen jedním procentem!...


Lekári mi počas štrajku zabili dieťa

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-26  (14:10)  |  Z domova | 26
Nemyslela som si, že niekedy napíšem do éteru čokoľvek osobné. Ale nemôžem nereagovať na to, čo rozpútali „bohorovní“ lekári. Tí, ktorým je v dnešnej dobe málo zvýšenie platu o 300 eur. A ktorí vraj volajú po celkovej zmene systému. Ale to, čo by ho naozaj mohlo zmeniť posielajú do horúcich pekiel.


Sú aj lekári ľudia?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-26  (20:22)  |  Z domova | 61
Včera som na večeru varila cestoviny. Dostala som ich od mojej starej mamy. A ona ich dostala od Európskej únie. Sme na tom dosť zúfalo, keď je v našej krajine dôchodca odkázaný na takýto druh pomoci. Nedá mi nezamyslieť sa nad tým, ako je to možné, že niekto, kto celý život robil, odvádzal dane, odvody, staral sa o deti a vychoval z nich ekonomicky aktívnych slušných občanov, je napriek svojej, nie práve závideniahodnej situácii, ticho.


Prečo som sa rozhodla dať výpoveď...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-28  (10:49)  |  Z domova | 32
Predtým ako začnem, chcem hneď v úvode povedať, že budem hovoriť o mojich skúsenostiach lekára zamestnaného v štátnej nemocnici, nikdy som nerobila na súkromnej alebo neštátnej ambulancii, takže sa k tomu nebudem vyjadrovať, lebo informácie z tejto sféry mám len sprostredkovane z „druhej ruky“.


Zastávám se ženy, která odmítla zaměstnat Romku, a navrhuji řešení

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-28  (13:52)  |  Z domova | 9
ekonom Petr Mach se zastává podnikatelky, na kterou Česká televize nasadila romskou "figurantku" se skrytou kamerou, aby ji usvědčila z diskriminace. ***


Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Sčítanie občanov anonymne - Podvod?

Pokud je tento článek pravdivý, měli by Slováci rázně zakročit. Mají na to právo ze zákona.


Drogy a ich vplyv na vývoj spoločnosti

Zradil Ján Pavol II. Krista? Video

Ezoterická literatúra spochybňujúca kresťanstvo

PÁPEŽ JÁN PAVOL II.: SVÄTEC ALEBO NEŠŤASTNÝ PRODUKT...

Debordelizácia hlavy: čo máte riešiť

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ako také ovce


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3274 s