21. September 2019
    
Dolezite.sk | zaujímavé linky, dôležité informácie, denné správy, aktuálne spravodajstvo
Titulok:*:

Linka (vložte s http://)*:

jeden + jeden =
(výslednú hodnotu zadajte číslicou)
* - povinné údaje


  Popis alebo úryvok z web stránky*:


Varíme vegánsky

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2013-05-15  (13:21)
V tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.

black pixel

Energetické žiariče - elektrosmog

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2013-03-04  (17:53)
...vo vnútri pyramídy sa koncentruje a transformuje kozmická energia nazvaná Orgón. Pyramídou pretransformovaná energia sa nazýva Pyrén. Táto energia harmonizuje a doplňuje úbytok energie a synchronizuje človeka s najvyšším kozmickým vedomím...


Vegan-fighter

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2013-02-23  (19:22)
Pokud si kupuješ maso, mléko, výrobky testované na zvířatech nebo kožené věci, stáváš se odpovědný za každé zvíře, které prožilo život ve velkochovech nebo laboratořích - za jeho bolest a smrt.

black pixel


Ľudovít Štúr

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2013-01-01  (18:49)
"Pravý Slovan sa nepustí do ničoho bez toho, aby neprosil o pomoc Boha a každé dielo zavŕši tým, že Bohu za jeho pomoc poďakuje."


Sambaly-energia ktorá lieči...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-12-12  (23:31)
Tieto DOR energie, rozbíjajúce o.i. naše DNA, sú všade vôkol nás a nieje možné sa im vyhnúť, ani ich obísť. Možné však je tieto negatívne sily eliminovať, alebo úplne potlačiť a premeniť ich na pozitívne.

A práve v tomto je Orgonit, tento geniálny vynález Dr. Wilhelma Reicha, nenahraditeľný. Nepoznám nič iné, čo by ho nahradiť dokázalo . Ak by tak náhodou predsa len bolo, aj tak by tieto zariadenia fungovali na tom istom princípe. Prirovnal by som ich k filtru, ktorý dokáže čistiť ľudskú necitlivosť, či kal bezohľadnosti k sebe samým, v ktorom sa s pýchou brodíme. Vďaka Orgonitu a jeho vysokým vibráciám, je nám umožnený duchovný posun, ktorý sa dokáže napojiť na hmotnú úroveň.

Je teda len a len na nás, či sa rozhodneme pomôcť sebe, svojim deťom, prírode a svetu.

Orgonit, ktorý Vám tu predstavujem, je výnimočný harmonizér, vyrobený s láskou a nezištnou túžbou pomôcť každému z Vás. Budem veľmi rad, keď napíšete Vaše pripomienky, pocity, a podelíte sa s nami o fakty, ktoré povzbudia aj ostatných pridať sa k nám. Nádej a viera, je to posledné, čo človek v tejto zvláštnej dobe ešte má...a to si nedajme vziať!......


black pixel


NACISTICKÉ KOŘENY ‘BRUSELSKÉ EU’

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-09-21  (19:39)
Co jste už vždycky chtěli vědět o ‘bruselské EU’ - Ale nikdo se neodvážil vám o tom říci!


Necenzurované stránky Vladimíra Pavlíka

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-09-15  (20:23)
Signatár Charty 77, občiansky aktivista, bývalý redaktor zaniknutých Necenzurovaných novín-Rudé krávo Vladimír Pavlík, prezentuje svoj pohľad na súčasnosť a minulosť svojím vlastným spôsobom, bez servítky na ústach. Jeho výnimočný zmysel pre spravodlivosť vyvoláva medzi politikmi, ktorých spája chuť po moci, naľavo aj napravo, ešte stále príliš veľa duchov. Preto je vysoko pravdepodobné, že pri vzrastajúcej arogancii politickej moci a zneužívaní jej represívnych zložiek, bude Vladimír Pavlík hlavným adeptom na prvého ponovembrového politického väzňa. Zmena bude zrejme len v názve jeho obvinenia, slovo protisocialistický nahradí extrémistický alebo antisemitistický.

Žiaľ 20 rokov po prevrate v novembri 1989 ostal internet už posledným ostrovom slobody slova, pretože printové média sú buď v rukách novodobej finančnej oligarchie, alebo sú už zdecimované a zahnané do kúta neustálymi rozhodnutiami justičnej mafie, ktorá poslušne tak ako za socializmu, v rámci generálnej prevencie a v duchu praktík prokurátora Višinského, eliminuje každý prejav slobodného a nezávislého názoru vysokými finančnými sankciami v tzv. sporoch na ochranu osobnosti politických a ekonomnických gaunerov. Z týchto dôvodov majú obe skupiny panicky strach z príspevkov Vladimíra Pavlíka na ktoré je striktné embargo.
. Musíte si uvedomiť, že každá politická strana má na internete množstvo platených dezinformátorov, ktorých cieľ je jediný: odstaviť a znechutiť ľudí kritizujúcich systém moci aj na Dôležite,sk

black pixel


Nová šanca ako si nájsť prácu alebo privyrobenie po ...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-09-06  (20:29)
Mnoho firiem potrebuje tvoj talent, čas a schopnosti. Stačí sa ponúknuť.Svoje schopnosti môžeš ponúkať doma alebo kdekoľvek po svete.


Boží ľud - Podstata problému

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-08-15  (13:19)
V roku 1973 sa Americká psychiatrická asociácia dohodla, že homosexualitu vyradí z pôvodného zoznamu psychických porúch. A v roku 1992 bola vyškrtnutá aj Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) zo zoznamu svetových chorôb.

black pixel


Energia,Orgó,Prívesky,Drahé kamene...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-17  (19:56)
ČERVENÁ – vodcovský talent, priebojnosť, silné ego, ale aj nervozita a sebaláska
ORANŽOVÁ – harmónia, ľahká spolupráca, starostlivosť, praktickosť, ale aj lenivosť či lajdáckosť
RUŽOVÁ – finančný
a hmotný úspech, rozhodnosť
ŽLTÁ – tvorivosť, vynikajúci úsudok, spoločenskosť, ale aj tendencia klamať
ZELENÁ – mierumilovnosť, prirodzená schopnosť liečiť, ale i tvrdohlavosť a nepoddajnosť
MODRÁ – pozitívne naladenie, úprimnosť, čestnosť, ale aj ťažkosti v dokončovaní úloh
INDIGOVÁ – zodpovednosť za ostatných, sklony k humanite, ale tiež neschopnosť povedať „nie“
FIALOVÁ – duchovný a intelektuálny pokrok, ale i vytváranie dojmu nadradenosti
ZLATÁ (najsilnejšia farba) – schopnosť tvrdo pracovať
a uskutočniť takmer všetko, pokoj, osobné čaro.


Ateisti

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-05  (09:08)
Ateisti.sk je neziskový portál venujúci sa problémom spojeným s náboženskou vierou a jej dogmami. Našou snahou je poukázať na tieto problémy a snaha o osvetu.

black pixel


OrgoNet

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-05-01  (14:04)
Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.


Španielska hanba: Kňazi a mníšky predávali deti!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-04-29  (19:05)
Španielska polícia vyšetrovala stovky prípadov údajného obchodovania s deťmi, ktoré sa vyskytli v období po španielskej občianskej vojne z rokov 1936-1939, a niekoľko dokonca v polovici 90. rokov. Upozornilo ich na ne združenie ANADIR, ktoré pátra po nezvestných príbuzných ľudí.

black pixel


Klacky do ruky a vyhnat vládu

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-03-18  (15:40)
Klacky do ruky a vyhnat vládu, vyzývají protestující. Demonstranti se v centru hlavního města sešli už ve čtvrtek, kdy v Praze proti vládě protestovalo podle policejních odhadů asi 2500 lidí. "Je potřeba, aby lidi vzali klacky a vyhnali vládu, takhle to už dál není možné," řekl v projevu jeden z protestujících. Někteří demonstranti měli nad hlavami transparenty s nápisy Stop vládě zlodějů či Vláda má tvořit, ne krást a lhát.


Smutná realita slovenských voleb 2012

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-03-08  (14:59)
Jediná strana, která se v otázce eurovalu zachovala slušně a nezradila své voliče, Sulíkův SaS, se potácí na hranici volitelnosti, obdoba naší sociální demokracie, strana Smer bezbřehého populisty Fica, jehož poslední vláda způsobila drastický nárůst zadlužení Slovenska (téměř ztrojnásobení) má naopak nakročeno k drtivému vítězství.

Dalším fenoménem hodným k zamyšlení jsou témata předvolební kampaně. Přestože se v těchto volbách vyrojilo na Slovensku několik nových politických subjektů, ani jedna kampaň jako by neviděla, že ve Španělsku jsou na ulicích policií bití lidé při pokojných demonstracích, v Řecku hoří budovy, Island ukázal mezinárodním banksterům vztyčený prostředník, lidé vzali moc do svých rukou, odmítli zaplatit dluhy domácích bank, donutili padnout vládu a parlament a spolu s odborníky na ústavní právo posílili základy své demokracie. Není divu, že naše presstitutky o tom mlčí jako hrob. Naši političtí hochštapleři se toho bojí, jako čert kříže. Ještě bychom si vzali mustr. Žádné strachy, naše pasivita je nekonečná, hlavně, že máme všude tydlety akvaparky.

black pixel


Internacisti nemají při obhajobě EU argumenty - Sulík vs...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-03-04  (23:19)
Jediný argument, který proti Sulíkovi v debatě Schulz použil, bylo to, že Slovensko dostalo peníze z EU, tak je teď musí (protože je přeci solidární) prostřednictvím Evropského stabilizačního mechanizmus vrátit. To je klasická mafiánská taktika nejdřív si někoho zavážete a potom ho zneužíváte, protože on má pocit viny. Jak ale teď velmi pěkně na příkladu České republiky ukázal Petr Mach, to že z EU více peněz dostáváme je naprostá lež. Do pozice ČR - EU nejsou totiž započítávána ušlá cla, náklady na biopaliva a soláry, náklady na novou byrokracii... Celkově to Mach vypočítal na více jak 200 miliard Kč a EU nám poslala pouze 72,5 miliardy, to znamená, že nás členství v EU za minulý rok stálo 127,5 miliardy Kč. To byl plánovaný deficit státního rozpočtu za minulý rok! Je to jako kdybychom živili celý další rezort školství (127 miliard Kč)!


Atheist.x10.mx

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-03-02  (14:28)
Informácie nie len pre ateistov...

black pixel


Orgonity-výroba a predaj

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-03-02  (00:23)
"ORGON je vedomý a disponuje inteligenciou. Metafyzická intuícia má fyzický základ. BOH a kozmická energia sú jedno a to isté. Niet rozdielu medzi vedou a náboženstvom, vedou a umením, fyzikou a psychológiou." Dr.Reich.
www.sambaly.sk


Orgó-energia ktorá lieči...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-03-02  (00:20)
Prijímanie všetkého

Jednou zo skutočných výziev duchovného rastu je vo chvíli bolesti a zmätku necítiť krivdu. Je dôležité uvedomiť si, že zmena vedomia je niekedy bez bolesti nemožná. Keď sa budeme snažiť vzdať sa starých stereotypov, bude naša myseľ vystavená skúškam. Ale dokážeme rozpoznať zmysel a význam nepríjemných zážitkov? Je dobré naučiť sa prijímať všetko, čo nás postretne, pretože ako aj dobré veci, aj veci zlé sú súčasťou božského plánu. Mnohokrát sme sa snažili nechceným situáciám vyhnúť, ale teraz vidíme, že aj oni majú v našom živote miesto a majú vyšší zmysel. Snažme sa preto pochopiť, čo sa z nich môžeme naučiť.

Mark A. Thurston

black pixel


Nadhľad dáva slobodu

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-02-14  (12:30)
No čo už, ďalej tu panuje Sloboda Slova, raz nás aj tak budú musieť zabiť


Dnes im patrí trh, zajtra pôda

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-02-05  (21:56)
Až 85 percent zo všetkých dotácií smerujúcich do poľnohospodárstva poberajú farmári z pôvodných vyspelejších pätnástich štátov EÚ. Roky sa na tom mení len málo. Slovenskí poľnohospodári však odmietajú postavenie prosebníkov.

“Nech mi niekto vysvetlí, prečo má naše družstvo v porovnaní s holandským farmárom dostávať v prepočte na hektár pôdy o 255 eur priamych platieb menej?” opýtal sa v Nitre na stretnutí poľnohospodárov Jozef Urminský, predseda PPD Prašice-Jacovce v okrese Topoľčany.

Urminský má plné zuby európskych odporúčaní. Vedie družstvo, ktoré hospodári na 4 400 hektároch poľnohospodárskej pôdy a dáva prácu 125 ľuďom v piatich obciach. Je to fabrika, ktorá ročne vyprodukuje 14-tisíc ton obilia. Teraz sa dozvedel, že by mal úhorovať sedem percent pôdy, čo je 305 hektárov.

“Hrajú sa s nami ako mačka s myšou a vymýšľajú jednu prekážku za druhou, aby si nás udržali na dištanc,” tvrdí Urminský. Pravidlá, ktoré sa prijímajú, znevýhodňujú práve také podniky, ako je prašické družstvo. Urminský si neodpustí poznámku, že kým on by mal po novom úhorovať vyše tristo hektárov, pre 20-hektárového rakúskeho farmára by to bolo ani nie pol druha hektára. Tristo hektárov pôdy ležiacej ladom pripraví slovenské družstvo len na produkcii obilia o tristotisíc eur.

black pixel


Na řadě je znalec Ivo Svoboda

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-31  (17:05)
Michal Mazel není jediným znalcem, který za své posudky inkasoval nepřiměřeně vysoké částky. Dalším takovým je Ivo Svoboda. Ten rovněž dokáže ve svých posudcích udělat extremistu naprosto z kohokoli, pokud si to česká ideopolicie objedná. Jde na to sice poněkud jinak než pan Mazel, jenž používal zaklínadlo kontext. Jeho údajně znalecké posudky pak vypadaly například takto: „Na organizování demonstrace by nebylo nic závadného, ale v kontextu s tím, že se obžalovaný narodil přesně v 18 hodin odpoledne, je zřejmé, že svoláním pochodu k uctění památky obětí druhé světové války chtěl propagovat nacismus. Ivo Svoboda pro změnu ve všem vidí závadový diskurs. Co to znamená, ví jen on sám, ale soudci přesto neváhají na základě jeho blábolů odsuzovat lidi, kteří se ničím neprovinili, a policie má pak k dobru další úspěšně vyřešený případ.


Operace Trojský kůň

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-29  (05:07)
Podle starého řeckého básníka Homéra poté, co se trojská válka změnila po deseti letech na zdlouhavou noční můru (stejně jako nyní „válka proti terorismu“), vymyslel král Odysseus vychytralý plán, jak se zmocnit Tróje a ukončit válku: Odysseus a jeho spojenci fingovali ústup a kapitulaci, a nechali za sebou velkého dřevěného koně, jako „dárek“ Trójanům. Ale jakmile Trójané odvezli tohoto koně do města, Odysseus a další vojáci, kteří byli ukryti uvnitř koně, v noci vylezli a zaútočili na město zevnitř.

Nyní, více než 3,000 let později, se zdá, že Američané a NWO sehráli s obyčejnými Řeky a dalšími Evropany stejný trik, a zmíněným „Trojským koněm“ poslaným zničit Evropu ekonomicky je současný řecký premiér George Papandreou: člen Bilderberg a syn americké židovky.

black pixel


Gorilí rap o bláznovi Lipšicovi: Dzurinda sa stáva ...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-24  (18:21)
Kauza Gorila, kvôli ktorej to medzi politikmi riadne vrie a všetci zrazu hľadajú vinníka, sa stala zdrojom rôznych vtipných komentárov či koláží. Najnovšie svojím dielom k tejto téme prispel aj užívateľ servera Youtube, ktorý v sobotu zverejnil video z názvom "Presento - "SA ZBLAZNIL" feat. Mikulas D." V ňom zremixoval pamätnú vetu predsedu pravičiarov Mikuláša Dzurindu, v ktorej označil ministra vnútra Daniela Lipšica za blázna.
Video s odchodom Vladimíra Mečiara už zľudovelo.


Nad Britániou krúži UFO. Už týždeň!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-24  (17:05)
Neznáme lietajúce objekty boli minulý týždeň videné na oblohe v Británii. Dve fotografie z rôznych miest v rôznom čase dávajú ufológom nové dôkazy o mimozemskej existencii a nám nové témy na premýšľanie. Obe fotografie vznikli v oblasti, ktorú v Spojenom kráľovstve nazývajú miestom najčastejšieho výskytu UFA. V jednom týždni tu však videli až 6 lietajúcich objektov, a to nie je náhoda!

black pixel


LIDSKÁ PRÁVA V USA- PRÁVA NA BEZPRÁVÍ

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-23  (20:10)
Dnešní moc se nám snaží vštěpovat, že USA je země hodna následování, že je div ne „rájem blahobytu". Rovněž američtí mocipáni kecají o „lidských právech" a „demokracii" v USA víc než o čemkoliv jiném. Přitom USA je země, která patří k nejhorším porušovatelům lidských práv na světě, o čemž svědčí fakta, ať se komu líbí nebo ne.
USA má přes 100 hlavních politických vězňů ve vězeních s maximální ostrahou, mezi nimi 15 portorických žen a mužů za jejich boj o nezávislost své země. Dále např. texaský vlastenec Richard McLaren byl za svůj pokojný protest proti americké světovládě odsouzen na 99(!) let nepodmíněně, statečná Kelly Warenová za své levicové přesvědčení na 25let tvrdého žaláře. Vedle toho je statisíce osob nepřiměřeně tvrdě trestáno jen proto, že žijí v zoufalé bídě, čímž jsou přiváděny k páchání reálných či imaginárních zanedbatelných přestupků. Mnoho občanů je také krutě trestáno za sebemenší projev sympatie k cizí zemi, kterážto je USA ne-pohodlná. Týká se to zejména revoluční Kuby.


SME:Prečo sme nepísali o Gorile

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-20  (02:20)
Médiá musia hľadať pravdu a brániť v zneužívaní moci. Musia to však robiť tak, aby neboli zneužívaní práve novinári. Denník SME túto istotu pred dvoma rokmi v súvislosti s Gorilou nemal.

Gorila za dva roky nevyrástla ani sa sama neprišla priznať na políciu, napriek tomu sa situácia zásadne zmenila. Prečo o nej teraz píšeme každý deň a pred dvomi rokmi nie?

Základný rozdiel je, že Gorila sa stala verejnou témou. Niekto ju zverejnil na internete, ľudia si ju prečítali a na rozdiel od roku 2009 sa k nej začali vyjadrovať politici, policajti, prokuratúra.

black pixel


Pracovať ako Nemci, žiť ako Rumuni

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-16  (17:57)
Minulý týždeň zverejnili analytici UniCredit Bank štúdiu, ktorá by mala byť povinným čítaním pre politikov, ale aj občanov od Bratislavy až po rómske osady. Obsahuje totiž zásadné informácie o najväčšom úspechu, ale aj najväčšej výzve pre našu ekonomiku.

Štúdia ukazuje, že Slovensko malo počas uplynulého desaťročia (2001-2010) najrýchlejší hospodársky rast v celej Európskej únii. Je to najmä zásluhou zásadného zlepšenia produktivity práce. Priemerný slovenský pracujúci je dnes najproduktívnejší v celej strednej a východnej Európe – dokáže teda vyrobiť viac ako Maďar, Estónec či Poliak, ale aj Slovinec a Čech. Kľúčovú úlohu v tom zohráva slovenský priemysel a investori v ňom pôsobiaci. Tam je náš náskok v produktivite práce oproti všetkým ostatným veľmi markantný.

Analytici UniCredit Bank dokonca spočítali, že keby sa naša životná úroveň riadila produktivitou práce, už dnes by sme sa mali mať výrazne lepšie ako Česi a dokonca o trochu lepšie ako Slovinci, doterajší králi medzi postkomunistickými krajinami. Netreba pozerať do štatistík, aby sme vedeli, že to tak nie je. Prečo?


ZÁHADNÝ PŮVOD ČLOVĚKA - zpochybnění Darwinovy evoluč...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-14  (18:06)
Kontroverzní dokumentární film stanice NBC z devadesátých let, který se věnuje zajímavým tématům jakými jsou např. vývoj a stáří člověka, zpochybňuje a vyvrací dnes již zažitou Darwinovu evoluční teorii o vývoji druhu podle různých indicií, jakými jsou např. vskutku ojedinělé a záhadné artefakty, které nikterak nezapadají do dnešního paradigmatu, dinosauří stopy společně s těmi lidskými, na chlup přesné staré mapy Antarktidy a Grónska, ještě před jejích objevením, kdy jejich stáří může být až 11 tisíc let, a které ve své době vzbudily senzaci, megalitické stavby, ale také o vyspělé inteligentní civilizaci, která tu mohla existovat před 12-14 tisíci lety! Viz Tiahuanaco, Atlantis apod. Napovídají tomu jednotlivé kultury, které se od sebe navzájem jen nepatrně liší a které patrně vyšly z jednoho zdroje.

black pixel


Šokujúca spoveď Gotta: Svet vraj ovláda úzka skupina ľ...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-12  (16:01)
"Som presvedčený, že zvlášť v posledných storočiach nejde o žiadne omyly, naopak politika sa odvíja podľa presných scenárov, nič sa nedeje náhodou, aj to najhoršie ako vojny. Vždy je o víťazoch rozhodnuté dávno predtým. Rovnaké banky podporovali toho, kto ich rozpútal, a vyjednávali s tým, kto bol napadnutý. Dohodli sa, čím budú platiť, až im budú posielať zbrane. Beh sveta riadia tieto vysoké nadštátne kruhy, tzv. Ilumináti alebo osvietenci, a tiež sväté rády a lóže až po mystické-okultné organizácie," odpovedal Karel Gott na otázku servera freeglobe.cz či sa voliči dokážu poučiť zo svojich omylov.


Dobu ľadovú odďalujú emisie vo vzduchu!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-11  (23:07)
Vedci z Cambridge University tvrdia, že doba ľadová, ktorá by mohla znova nastať po 1500 rokoch, tak skoro nepríde. Kvôli vysokej koncentrácii emisií v ovzduší sa smrtiaci mráz odkladá.
Hladina oxidu uhličitého v atmosfére by mohla pokojne ochrániť planétu pred novou dobou ľadovou. Podľa najnovšej štúdie paleoklimatológa Lukea Skinnnera, že ak zvýšené hladiny emisií uhlíka budú pokračovať ďalších 1000 rokov, de facto zabránia ďalšej dobe ľadovej.

Súčasná úroveň oxidu uhličitého je 390 častíc na milión (ppm). Vedci sa domnievajú, že úroveň častíc by musela klesnúť pod 240 ppm, aby svet zahalil masívny ľad.

„Je to veľmi zaujímavá filozofická diskusia. Bolo by nám lepšie v teplejšom svete ako v ľadovom? Pravdepodobne áno,“ hovorí Skinner.

black pixel


Kandidát na prezidenta USA Ron Paul: FED je ako drogová z...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-10  (13:37)
Kontroverzný texasský kongresman Ron Paul, ktorý sa v prezidentských voľbách pobije o post hlavy štátu USA, sa opäť pričinil o poriadny rozruch. Podľa jeho slov je Federálny rezervný systém (FED) ako drogová závislosť a v otázke americkej zahraničnej politiky má tiež jasno – vystúpenie USA z OSN a NATO!
„Je to podvod! Možno dostať isté výhody, no FED je spúšťačom obrovských dlhov, vysokej inflácie a obrovskej bubliny. Je to ako drogová závislosť – aj závislý sa cíti lepšie, keď berie drogy,“ tvrdí republikán Paul v otázke americkej centrálnej banky. „Nemožno však drogovať večne,“ dodáva.

FED sa podľa jeho slov zrúti sám, keď „zničí peniaze“.


Škandál: Na Slovensku zmizli eurá z Bruselu!

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-09  (21:47)
Slovensko má na krku ďalší škandál. Tentokrát si zavarilo v Bruseli. Európska komisia totiž posielala odvody za svojich pracovníkov na Slovensku, do Sociálnej poisťovne však nikdy nedorazili! Ide o sumu cca pol milióna eur.Kauzou sa už zaoberá slovenská, bruselská polícia i Európsky úrad pre boj proti podvodom (OLAF). V rokoch 1999 - 2003, presnejšie augusta 1999 do decembra 2003 zmizlo 455 756 eur, ktoré Európska komisia posielala ako odvody za svojich zamestnancov na Slovensku. Do sociálnej poisťovne nedorazili, čím sa EK vytvoril dlh pol milióna eur. Informácie priniesol portál Hnonline.sk. Po upozornení minulý rok síce tento dlh uhradila, avšak za osem rokov sa k čiastke narástli penále do výšky dlžnej sumy. Portál Aktuality.sk informovala riaditeľka komunikačného odboru Sociálnej poisťovne Mgr. Jana Ďuriačová.

black pixel


Gorila Slovakia: Pravdive pribehy z krajiny menom SLOVENSKO

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-09  (09:43)
Malchárek, Hasčák

19.30 hod prichádza Jirko Malchárek (odomke, vypne alarm, zapne TV). Telefonuje
s neznámym o odvolaní 2 BNO ľudí a dosadení svojich ľudí.
19.47 hod. prichádza Jaroslav Haščák.
Malchárek začína rozprávať o stretnutí s Igorom Junasom (Kerametal). Junas vydiera štát. Štát mu dlžil za nejaké zbrane a on si to zobral z SPP. Chce od Malchárka aby mu ešte schválil vyrovnanie 180 mil. Sk, za ktoré stiahne žaloby voči štátu (podľa Malchárka a Haščáka fiktívne). Malchárkovi sa to nepáči a chce o tom hovoriť s generálnym prokurátorom a s Ivanom Miklošom.
Malchárek sa pýta Haščáka ako sa mu pozdáva nedávno zverejnené prepúšťanie na MH SR. Haščákovi sa to páči a nabáda Malchárka aby smerom na verejnosť komunikoval takéto veci. Haščák sa pýta Malchárka na Roba Beňa (Malchárkov hovorca). Malchárek sa sťažuje, že sa síce snaží ale nie je schopný. Beňovi dáva za vinu aj negatívne články o ňom v SME (Monika Žemlová). Potrebujú asi niekoho iného. Rozprávajú celkovo o mediálnej komunikácii MH SR. Malchárek spomína rozhovory pre Hospodárske noviny, ktoré zorganizoval jeho brat.


Náboženské zlo

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-07  (15:08)
Kritizujem aj pokrytectvo prevažnej väčšiny teistov a ich povýšenectvo voči ateistom. Keby však robili iba to, mohol by som sa nad ich názormi i správaním súcitne usmievať: veď hlupákov, ktorí nevedia rozlíšiť pravdu od želania, a povýšených pokrytcov je na svete väčšina. Keby byť teistom znamenalo iba čomusi iracionálnemu veriť, prečo by ma to malo trápiť?
Náboženstvo však nie je uzavreté do seba, niektorí jeho zvlášť aktívni nositelia cítia v sebe neovládateľné nutkanie obracať na svoju správnu vieru zvyšok spoločnosti, ba celého ľudstva. Hovoria tomu evanjelizačné, či misijné poslanie. A toto sa už začína dotýkať aj mňa. Nakoniec ani nie tak mňa samotného, ako moje deti, mojich prípadných vnukov a pravnukov. Veriaci sami uznávajú právo rodičov voliť vieru pre svoje deti (aké to absurdné konanie: rozhodovať o tom, čomu má niekto iný veriť!), ale robia všetko proti tomu, aby som ja svoju vieru ateistu bez zábran odovzdával svojim deťom. Nemám právo sa proti tomu brániť, nemám právo požadovať spoločnosť, aby mi vytvorila podmienky, v ktorých by nikto do myslí mojich potomkov nezasieval ničím nepodložené názory, nepokúšal sa v nich pestovať postoje, ktoré ja – pripomínam len tak mimochodom, že človek so solídnym vzdelaním aj postavením – považujem za absurdné, učil ich v rozpore s mojím najhlbším presvedčením, že pravda sa nemusí dokazovať, že ju stačí „dosvedčiť“ pár vymyslenými bájkami?

black pixel


Demokracia: boh, ktorý zlyhal.

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2012-01-05  (13:56)
Čo by sa stalo, ak by USA nasledovali prísne neintervencionistickú politiku a nevstúpili by do prvej svetovej vojny? Pravdepodobne by vojna skončila niekedy v roku 1916 alebo 1917 kompromisným mierom bez následného politického diktátu. Nemecko, Rakúsko-Uhorsko a Rusko by zostali tradičnými monarchiami, namiesto aby sa rozpadli na demokratické republiky s krátkou životnosťou. Ak by pri vláde zostali ruský cár či nemecký cisár, boľševici by sa iba ťažko dostali k moci a v západnej Európe by sa pravdepodobne neuchytili
komunisti, fašisti a nacionálni socialisti. Mohli byť zachránené milióny obetí komunizmu a fašizmu. Stredná a východná Európa mohla byť ušetrená 40 rokov komunistickej devastácie, a ak by Európa zostala natoľko ekonomicky integrovaná ako v 19. storočí, vývoj svetového
hospodárstva by mohol byť vďaka pozitívnym efetkom deľby práce oveľa ďalej.


Proč kupovat, když můžeš zdarma půjčovat?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-19  (16:06)
OdKomunity.cz vám pomůže najít někoho ve vašem okolí, kdo je vám ochoten zdarma půjčit to, co potřebujete. Nebo půjčit to, co máte a někdo ve vašem okolí potřebuje.

black pixel


Prečo kupovať, keď môžeš zadarmo požičiavať?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-11-19  (16:00)
OdKomunity.sk vám pomôže nájsť niekoho vo vašom okolí, kto je vám ochotný zadarmo požičať to, čo potrebujete. Alebo požičať to, čo máte a niekto vo vašom okolí potrebuje.


Hrdina Sulík. Najdou se podobní i u nás?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-10-21  (18:20)
Častokrát si všímám komentářů našich slovenských sousedů pod články, které se zabývají euroskeptickými či obecně konzervativními postoji prezidenta republiky Václava Klause. "Takového politika vám závidíme." - "Kéž by i náš prezident byl schopen říci něco tak silného." - "To se máte, že máte v politice takovou osobnost, která se nebojí stát si za svým názorem." Takto a obdobně píší někdy slovenští konzervativci na české pravicové weby.

black pixel


Vatikánský holocaust - Avro Manhattan

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-09-26  (11:29)
Byl autorem více než 20. knih včetně bestselleru Vatikán ve světové politice, která se stala dvakrát knihou měsíce a vyšla v 57 vydáních. Byl Britem, který denně riskoval svůj život při odhalování některých z temných tajemství papeženství.


Cesty poznania-EARTH

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-09-07  (01:57)
Výkladů Majského kalendáře už bylo lidstvu nabídnuto mnoho. Díky astrologickým výpočtům z něj vycházejícím, je nám dokonce známo datum 21.12.2012. kterým tento kalendář končí. To přimělo lidstvo k tomu, že se vyrojila spousta spekulací, co onen „konec“ vlastně znamená, co že se to vlastně stane. Většinou jsou to dohady o „konci světa“ a mezi lidmi se pomalu šíří panika a strach. Sami potomci Majů se všem těmto dohadům spíše usmívají a tvrdí, že lidé stále nepochopili podstatu, kterou jim kalendář vlastně sděluje.

black pixel


Zeitgeist Media Festival

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-09-06  (21:42)
Zeitgeist ("Duch Doby" preklad z nem.) Media Festival je podujatie konajúce sa vo viac ako 30 štátoch, ktorého cieľom je (pomocou umenia, estetických zážitkov, či aktívneho zapojenia sa) vzdelať návštevníkov o výzvach dnešného sveta a informovať o riešeniach, ktoré ponúka koncept Zdrojovej ekonomiky a rozvoj vlastného potenciálu človeka.


VoxVictims.com

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-09-01  (05:38)
Nové sídlo VoxVictims.com preberá štafetu AIALL-u

black pixel


Orgonity-energie

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-08-10  (22:37)
Orgónová energia ktorá lieči-energia ktorá dokáže zmeniť život-energia ktorá ochraňuje...

Orgonit svojim pôsobením vplýva na našu psychiku, zlepšuje náš zdravostný stav, kvalitu spánku, koncentráciu, zmierňuje únavu a podráždenosť, zapríčinenú elektrosmogom.

Orgonit čistí vodu, harmonizuje geopatogénne zóny.


Nicola Tesla: Projekt Filadelfia

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-08-07  (15:32)
Geniálny Nikola Tesla s Einsteinom v tajnom projekte menom Philadelphia - sa snažili zneviditeľniť lietadlovú loď, čo sa im nakoniec aj podarilo, ale za cenu porušenia časopriestoru.

black pixel


Templári, Slobodomurári, Ilumináti, NWO - minulosť a s...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-08-02  (02:20)
Začiatok mystických povestí tohto agresívneho hnutia, ktoré sa prenieslo až do dnešných čias vo forme úsilia o svetovládu, nájdeme v príbehu murárskeho majstra Hírama, staviteľa Šalamúnovho chrámu v Jeruzaleme. Jeho tajomné zavraždenie dalo podnet na konštituovanie mystický-pomstiteľského učenia, ktoré prebrali ako základ rády križiakov. Ich politické postavenie im predurčilo uzatvorenie do mníšskeho militantného systému s princípmi postupného zasväcovania, s ezoterikou, symbolikou i stupňami poznania.


Bol Ježiš Gay ?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-07-31  (13:27)
Zdá se to neuvěřitelné nebo dokonce nemyslitelné, že? Může vám to připadat jako špatný vtip nebo účelová provokace. V žádném případě! Naopak, jde tu o objev a skutečnosti zcela zásadního významu. Odložte zažité představy, které vám byly od malička vštěpovány na chvíli stranou, čeká vás série dechberoucích odhalení našeho vědeckého teamu. A naše vědecká analýza rozhodně nekončí u sexuální orientace jedné z nejslavnějších postav v dějinách lidstva.

black pixel


Naša vaša TVAIALL.ORG

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-07-06  (08:57)
AIALL.ORG zložilo 9. Júna 2011 jedinečnú internetovú televíziu prvú svojho druhu v slovenskej a českej republike! Je pre všetkých, ktorí vyhľadávajú alternatívne, nemedializované a tabuizované globálne informácie v audiovizuálnom spracovaní. Jej obsah môžu tvoriť všetci registrovaní členovia!


Indymedia ČR

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-06-05  (13:31)
Independent Media Center (také známé jako Indymedia nebo IMC) je globální síť participativních novinářů informujících o sociálních a ekologických otázkách. První indymedia vznikly během protestů v Seattlu proti WTO v roce 1999 a zůstává úzce spojeno s alterglobalizačním hnutím, které kritizuje neo-liberalismus a jeho přidružené instituce.
Jsme přesvědčeni, že v „českých“ podmínkách chybí necenzurovaný zpravodajský server zaměřený na témata, kterým se masmédia nevěnují. Touto cestou chceme dát možnost publikovat komukoliv bez rozdílu. Uvítáme proto vaše reporty z akcí, komentáře, úvahy i například texty k diskuzi.

black pixel


Warfare Blog CZ

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-06-04  (11:20)
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli."

Stránka sa spravodajsky venuje témam, o ktorých mainstreamové médiá informujú málo, skreslene, prípadne vôbec. V tomto momente (jún 2011) napríklad demonštrácie v Španielsku.


Amerika strieľa z Aurory

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-05-11  (13:28)
''Nie som ''whistleblower,'' som iba americký občan, ktorý keď videl udalosti 9/11, nielen že rozumel čo sa stalo, ale spomeňte si..., som učiteľom takýchto a podobných vecí vo vojenských školách, na rȏznych miestach. Vedel som okamžite, kto je zainteresovaný, ako Rumsfeld, Cheney, Wolfowitz (ktorý nikdy nebol konfrontovaný) Condoleezza Rice, Myers, Bush, Perle, celá kopa neokonzervatívcov. Nikdy som nepremýšľal o tom, že by moje slova mohli byť vysielané a Alex Jones je jeden z prvých, kto ma predstavil. Realita je taká, že musíme vysielať opakovane, musíme zvoliť predstaviteľov, o ktorých si myslíme, že budú konečne reprezentovať hlas ľudí.''

black pixel


ILUSORIA_YHWH

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-05-06  (08:32)
...Vám sa nezdá zvrátené, že dobre živení chlapi pokročilého veku chodia, s hlavičkami predpisovo pokorne naklonenými nabok, organizovane okolo akéhosi stola v čudesných odevoch, občas pokľakujú, nazálnym hlasom vyspevujú monotónne nápevy, spínajú ruky, všelijak čudesne gestikulujú, rituálne manipulujú rôznym nádobím, kývajú akýmisi dymiacimi hrnčekmi, zavesenými na retiazke, cengajú zvončekami, verejne sa niekoľkokrát prezliekajú, zapaľujú a zhasínajú sviece, dvíhajú a jedia oplátky, verejne pijú víno a tvária sa pritom všetkom neuveriteľne dôstojne, významne a dôležito?


Multikulti.sk

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-04-17  (21:38)
Stránka Multikulti.sk vstúpila do druhého roka svojej existencie. Dospieva, pomaly, ale isto rozvážnie, vážnie, plní sa obsahom. Veríme, že ste si to všimli a má to pre vás zmysel.

black pixel


Zaujimavosti,2012,pyramidy,kruhy v obili,proroctva...

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-04-01  (23:38)

Velká pyramida v Gize

Mar 25th, 2011 admin


* * * * * 1 hlasov
Velká pyramida (Chefrénova pyramida) byla postavena kolem roku 10 050 př.n.l. Tím, že stavitelé do pyramidy zabudovali tytéž základní míry, jaké nacházíme u naší planety, zvýšili účinnost pyramidy tak, že se pyramida stala prvkem harmonizující s planetou, a tedy je schopna vibrovat v harmonických frekvencích se základní frekvencí Země. Velká pyramida reaguje na vibrace z hlubin Země, je vodivá a vede skrze svoji hmotu široké spektrum vibračních frekvencí.


Orgonity

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-04-01  (23:32)
Čo je to orgonit?

Jedná sa o zlúčeninu organickej a anorganickej zložky a kryštálu. Organická hmota je tvorená včelím voskom, pripadne prírodným palmovým voskom,syntetickou,alebo prírodnou živicou. Najviac používaná je syntetická živica, z dôvodu tvrdosti a možností opracovávania. Anorganická časť orgonitu je zložená zo špeciálne zmiešaných častíc vybraných kovov, ktoré musia spĺňať určité vlastnosti, a kryštáľu. Uvedená zmes môže byt obohatená o minerál zvaný šungit, prípadne iné, k vybranému účelu vhodné minerály.
Je všeobecne známe, že drahé kamene (minerály) majú liečivý účinok, blahodárne pôsobiaci na živé organizmy, teda aj na človeka. Orgonit dokáže tieto schopnosti zosilniť a účinne uvoľňovať svoju energiu, do priestoru okolo nás.

black pixel


Orgonity Sambaly

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-04-01  (23:29)
Stranka nie len o Orgonitoch


Líbya: Saharská veľká umelá rieka. Vojna o vodu

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-03-27  (01:43)
Projekt zrealizovala severoafrická krajina s počtom obyvateľov porovnateľným so Slovenskom - Líbya, plným názvom Veľká socialistická ľudová líbyjská arabská džamahírija (džamahírija je špecifická forma socialistickej republiky). Náklady na projekt presahujú 27 miliárd USD (to je viac než suma, ktorú pohltilo vybudovanie najväčšej hydroelektrárne sveta Three Gorges Dam v Číne, alebo aj podstatne viac ako napr. náklady na skonštruovanie najväčšieho stroja - Veľkého hadrónového urýchľovača). Je pozoruhodné, že krajina všetky tieto náklady pokryla vlastnými zdrojmi, bez zadlžovania a úverov od medzinárodných bánk či fondov. Umožnilo to jej veľké nerastné bohatstvo - odhady zásob ropy krajinu umiestňujú na deviatu priečku na svete. Toľko stručne k politicko-ekonomickému pozadiu projektu, my sa však poďme teraz pozrieť na jeho vedecké pozadie a predovšetkým na technické detaily.

black pixel


Aká hanba fackuje banky?

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-02-21  (01:35)
Slovenské banky nahnevali už asi každého. Nečudo, pri najvyšších úrokoch a poplatkoch v eurozóne. Prečo, prečo nie, a čo sa s tým dá urobiť.


Knihkupectví CADPRESS

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-02-07  (11:47)
1. Nejstarší česko-slovenské soukromé vydavatelství
2. Jediné slovenské vydavatelství specializované na orientalistickou literaturu a knihy o bojových uměních
3. První česko-slovenské vydavatelství religionistické, esoterické a orientalistické literatury !!!

black pixel


Humanisti

50% hlasovalo = 0  
mínus plus
2011-02-06  (20:57)
Humanizmus môže byť:filozoficko-etické stanovisko, ktorým sa ústredné miesto prisudzuje človeku, jeho blahu, potrebám a záujmom, a ktoré spravidla odmieta náboženstvo a zdôrazňuje racionalizmus, pozri humanizmus (ľudomilnosť)


Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Je stárnutie vojenských lietadiel skutočne iba ruským problémom?

K napísaniu tohto článku ma vyprovokovali nedávne udalosti v ruskom vojenskom letectve, kde pre dve havárie stíhačov MiG-29 v roku 2008 bolo uzemnených všetkých 297 týchto strojov. Príslušnými ruskými úradmi bolo následne začaté vyšetrovanie tejto udalosti a technické prehliadky celej flotily MiGov-29. Pod článkami väčšiny slovenských internetových spravodajských portálov sa okamžite začali objavovať "odborné" posudky danej situácie, charakterizujúce súčasné ruské letectvo ako "impotentné", neschopné akcie a už dávno predstavujúce iba "kopu starého šrotu". Preto som si dovolil v nasledujúcom článku v skratke zhodnotiť zmeny a trendy prebiehajúce v ruskom letectve od začiatku vojenskej reformy z 90-tych rokov a nahliadnuť v krátkosti aj do letectva Spojených štátov amerických (pretože je v súčasnosti právom považované odborníkmi za najlepšie na svete) a overiť si, či stárnutie lietadiel v ozbrojených silách je v dnešnej dobe skutočne iba ruským problémom, ako si myslí väčšina "odbornej" verejnosti na internetových fórach.


Konstantin Simonov: Vojna je už na dohľad

Vladislav Bachár - Charakteristické znaky súčasnej kr...

Tibet jinak - věřte nevěřte

Muž, který sázel stromy (video, preklad)

CHEMTRAILS (video anglicky)

Archív

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

...ešte vakcínu s ortuťou a je to, dobytok.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Zavádzanie slovenských médii ohľadne Grécka

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.0833 s