Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Aj pravicový volič si zaslúži istoty


Aj pravicový volič si zaslúži istoty

Doba je neistá, čo ešte včera platilo, dnes už neplatí. Pravicový volič môže ľahko nadobudnúť pocit, že tu už nikto nič negarantuje. Avšak netreba zúfať, je tu SaS, strana ktorá ponúka istoty.

Istota poctivých riešení

Sľubovať hory doly je v móde, rozdávať peniaze slušných ľudí tak vábivé a nerušiť vlaky zadarmo je povinná výbava každého populistu. Zdravý rozum to má ťažké v dnešnej dobe. Ale je tu SaS. U nás sa môžete spoľahnúť na to, že sociálne balíčky zrušíme a ušetrené peniaze necháme u tých, ktorí ich vytvorili a to tým spôsobom, že opätovne zavedieme poctivú rovnú daň vo výške 15 percent.

Rovnako budeme dôsledne zlepšovať podnikateľské prostredie, lebo keď sa bude zamestnávateľom lepšie dariť, budú zamestnávať viac ľudí, teda stúpne dopyt po pracovnej sile. Ak stúpne dopyt po pracovnej sile, zákonite stúpne jej cena a teda mzdy všetkým. Toto sa síce ťažšie vysvetľuje, ako rozdávať nejaké sociálne almužny, no zato je to poctivý, funkčný a trvalý spôsob, ako zvyšovať životnú úroveň všetkých občanov.

Istota čistého financovania

Zobrať peniaze od oligarchov a potom ich musieť poslúchať, pomáhať im pri kradnutí a schvaľovať zákony, ktoré si oni napíšu, je také slovenské. Aj česť to má ťažké v dnešnej dobe, no je tu SaS. Nemáme žiadne korupčné kauzy, nemáme žiadnych oligarchov, nekupujeme nič pol na pol. Máme len oficiálne, čisté peniaze. A práve preto si môžeme dovoliť robiť to, o čom sme presvedčení, že je pre Slovensko správne. Všetky rozhodnutia SaS sú robené buď na naše Republikovej rade, alebo na porade predsedu strany. NIKDE INDE!

Istota, že váš hlas neskončí v SMERe

Radoslav Procházka nie je prvý, ktorý sa priznal, že je pripravený vládnuť so SMERom. Rovnako Béla Bugár, ktorého ľudia už vyjednávajú budúcu koalíciu alebo KDH, ktoré by si tiež dalo povedať. Žiadna pravicová strana nevylúčila jasne a bez zadných dvierok povolebnú koalíciu so SMERom. Okrem SaS. V tomto sme dôslední od prvého dňa nášho vzniku. SMER je pre nás neprijateľný partner, kvôli pomýlenej ľavicovej ideológii a obrovskému množstvu korupčných káuz.

Istota dodržania slova

Pred voľbami 2010 sme našim voličom sľúbili "Ani cent do Grécka". Po voľbách 2010 sme odmietli prvý balík pre Grécko, čím sme slovenským daňovníkom ušetrili stovky miliónov eur. Neotočili sme ani pri druhom balíku (vyše jednej miliardy eur) a nenechali sme sa primitívne vydierať.

Ak dnes dávame naše slovo, že nebudeme zachraňovať nezodpovedne hospodáriace krajiny peniazmi slovenských daňovníkov, že nepôjdeme so SMERom do vlády, že nebudeme súhlasiť s povinnými kvótami, ani so žiadnym iným spôsobom prerozdeľovania migrantov, tak práve u SaS má volič istotu, že neotočíme.

Istota zdravej odvahy

Dokážeme náš názor povedať a vieme si ho obhájiť. Ak sme raz o našej pravde presvedčení, je úplne jedno, komu náš názor hovoríme. Či doma alebo vonku. Nie vždy nás za to tľapkajú po pleciach, ale volič SaS má istotu, že vždy hovoríme to, o čom sme presvedčení, že je správne. Potom dokonca ani pohárik Spišskej borovičky nezmení náš názor.

A ako má pravica spolupracovať, keď všetci ste rozhádaní?

Pravicové strany sú až do volieb v konkurenčnom postavení a k tomu máme historicky najviac pravicových strán, ktoré majú aspoň jedného poslanca v NRSR. Navyše, niektoré strany sa skryte či otvorene ponúkajú Ficovi, snažia sa kopírovať jeho sociálnu politiku a tak ďalej. Avšak po voľbách bude svet vyzerať úplne inak. Po prvé, volič rozhodne, ktoré strany pôjdu do parlamentu a ktoré nie a po druhé, ak volebný výsledok umožní vznik pravicovej koalície, tak taká aj vznikne, lebo pravicové strany budú mať strach isť do vlády so SMERom. Jednak sa budú báť Fica, lebo si presne pamätajú ako udupal HZDS a SNS a dvojak sa budú báť svojich voličov.

Takže, milí pravicoví voliči, nemajte prosím obavu, nie je to stratené. A určite nič nepokazíte, ak dáte hlas tej pravicovej strane, ktorá vám ponúka ISTOTY :-)Author: richard sulik # QuguValo50
Slovensko2016-01-2128
-
 52% ( 11 people voted )
+
pre sulika, dufam ze to je ozaj sulik... ja ti poviem tuna na slovensku by aj mohla byt vlada pravice lenze ludia nezabudaju. Tak ako nezabudnu na komunistov tak nezabudnu ani na pravicovych rozkradacov z dzurindovej vlady!!! Vsetci na fica nadavaju, ale vies kto bude opet vladnut? ano bude to ten isty fico! a vies preco? Len preto aby sa nezopakovalo to co za vlady dzurindu a miklosa! Pravica na slovensku nic nezmoze pokial nespravi jednu vec a to, vyhlasit ze pravica pod dzurindom boli zlodeji najhrubsieho zrna, a distancovat sa i od nich. Ja osobne by som pravicovu stranu aj volil. Ale pod podmienkou ze strana vyhlasi ze okrem smeru nepojde do koalicie s madarmi, SDKU i KDH a stranami v ktorych posobia poslaci z dzurindovych vlad. A tiez byt sama ocistena od tych ludi a trvat na ich zodpovednosti! A mozte nadavat na komunistov kolko chcete, pokial bude sanca ze opet bude pri moci nejaky zlodej od dzurindu, dotial budete zlodeji vsetci!

pacient01 # FavoJeju52
-
 67% ( 11 people voted )
+
2016-01-21 16:18:01 b9456815
...a teraz príde Pandemonium a nazve Sulíka feťákom a SaS stranou huličov.
Neter Povak # VejoKyla3
-
 58% ( 2 people voted )
+
2016-01-21 16:45:51 2e1d0009
a inak myslím si, že pravica a ľavica sú len farby biča upleteného na ľudí
Neter Povak # VejoKyla3
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-01-21 16:47:25 2e1d0009
volby maju iba jednu funkciu. Ludia si mozu vybrat, kto ich bude okradat. :/ ..ale inak Riso, fandim Ti ....a budem Ta volit, lebo ako jediny si tam stojis za svojim slovom

metface # HugiPaka70
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-01-21 18:01:33 bca74384


Chodím a nedá sa na to pozerať. ROBÍME PRE ĽUDÍ... a pre koho by chceli, pre orangutany? To len ako príklad, ostatní nie sú o nič lepší. Keby tam račej nepísali a nesľubovali nič!!! SaS - voľte 23. Ja už viem sám čo ďalej. Ostatní, ak vedia dobre, ak nevedia, škoda námahy. Podnikateľské prostredie na Slovensku, je pre slušného človeka ako H2SO4. Špinavá konkurencia, mafia, daňováci, hygienici, bezpečáci, právnici a iní príživníci. Zožerú ho ako tá kyselina. Už kedysi Tomáš Baťa povedal. To nie je kríza, to je len nedostatok morálky. MORÁLKA. Na Slovensku politici a väčšina podnikateľov nevie, čo to je...

milan # TepuXaba62
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-01-21 18:11:18 57f4fff1
Richard -
istota je, ze SaS silne zavana Eurohujerinou a to je pre vas zle.

jedinym riesenim pre SR je odchod zo zdruzeni degeneratov EU, NATO a systemu centralnych bank.

na to ale nemate a suverenita SR je pre vas nedostizna meta.

bez toho vam bude klepat EU po prstoch a vy nebudete schopny realizovat ziadny plan, len EU omacky o podnikani.

25 rokov je SR v prdeli a vas program nepovedie k lepsim zajtrajskom, len k presadzovaniu prava z Bruselu a silnej zavyslosti na nom.

Roro # VuseTawa88
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-01-21 19:45:12 5f17dbfe
loading...
Treba vidieť polohu "liberalistov " ako takých. Ich/všeobecne/ postavenie "šibrov" /čosi ako špekulantov" je známe. Najlepšie sa pohybujú medzi dvomi "poslednými " stranami /USA ..Nemecko/ a skúšajú tie veľké " balvany" /CDU-- CSU/ ..tak nejak podporiť a vyriešiť tie desatiny % . Ich historické---liberalne poslanie skončilo s érou vznikajúceho kapitálového podnikania, obrodenectva. Vpodmienkach SK tieto a podobné aktivity sú cudzie... O slobode a zodpovednosti sa nedá diskutovať dovtedy pokiaľ nie sú jasné o akú , čoho a čiu slobodu sa jedná , tiež zodpovednosť za aký prejav či skutok je smerovaná. Sám Sulík a jeho "manšaft" nevie akú polohu v politickom spektre by najradšej mal "vyarendovanú" ľavo či pravo--točivú--je mu to luft....a samozrejme aj nám--niektorým .
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-21 20:16:41 58d4289b
Nemožno podporovať a voliť stranu, ktorá mala v programe legalizé feťákov. To len aby som pripomenul niektorým zábudlivcom s vyfetovaným mozgom, kto túto partaj do parlamentu dostal. A nesmieme zabudnúť ani na dúhový radiátorový elektorát.
:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-01-21 21:10:18 d405c1fd
Plesaty magor, tak toto je najvacsia bomba aku som od teba kedy cital... Od rehotu som sa takmer udusil... Hulik, toto si pisal zhuleny, ale si nepocital s tym, ze to moze citat aj niekto nezhuleny...? :-DDD

Co veta, to perla... Plesatec, neblazni, ved by som potreboval pol dna na pisanie, aby som sa vyjadril ku kazdej volovine, ktoru si tu napisal...

Kriticky sa vyjadrujes k populizmu, ale nepovedal si absolutne nic konkretne... Tvoje infantilne vagne bluznenie vsak zahrnovalo vyrazy "poctivost", "istoty", "cistota", "lepsie", "zdravy rozum", "nizsie dane", vyssie mzdy", "odvaha", "spolupraca"... Ako sa da toto nazvat, ak nie brnakanim na populisticku notu, co plesatec...?


Bla bla bla, vytvorime lepsie podnikatelske prostredie, bla bla, preto podnikatelia zamestnaju viac ludi, bla bla a vsetkym sa zvysia mzdy... presiel si od marisky uz k tazkym drogam...?

V montaznych dielnach zamestnavaju takmer vyhradne nekvalifikovanych ludi... Nepozaduju od nich ani maturu z ucnovky... Das zahranicnym zamestnavatelom danove prazdniny, zrusis odvody, zrusis dane kompletne a hadaj co sa stane...? Nezamestn aju ani o jedineho cloveka viac ako doteraz a nikomu nezvysia mzdu ani o cent... Preco by to mali robit, ked im na Slovensku nie je dovolene bicovat svojich zamestnancov...?

Mozno ak by si pretlacil zakon o bicovani na pracovisku, dohodili by im 1 euro na mesiac do miezd...? :-DDD

Ty magor, o trhu si este nikdy nepocul...? Ak by na trhu vyvstala potreba konkretnych produktov, alebo sluzieb, tak by dany zamestnavatel mohol avysovat produkcie, alebo ponukane sluzby a mat snahu zamestnat viac ludi... Ak by v tom case na trhu bol nedostatok pracovnej sily, tak by ponukol aj vyssie mzdy, ale to len v tomto konkretnom pripade... Niekdy nie preto, ze nejaky Hulik bude premierom a bude legislativne "zlepsovat" podnikatelske prostredie...

Nebolo treba rozkradnut cele narodne hospodarstvo, rozpredat a rozbit podniky, ktore boli schopne konkurovat, alebo mali sancu sa takymi stat...

Zlepsime, vytvorime, zabezpecime, len nikdy neprezradis co konkretne...? Kde su konkretne cisla...?

Kydas na Fica, obvinujes ho zo zlodejiny... Kolko trestnych oznameni si podal chujko...? Kolko pripadov je na zaklade tvojich trestnych oznameni dnes vysetrovanych...? kolko sudnych procesov na zaklade nich uz prebehlo, ale prave prebisha...? Co, nepodal si doteraz jedine trestne oznamenie...? Tak zavri svoju zhulenu papulu...!Predvolebna kampan:

My sme dobri a vsetci ostatni su zli beeeeeee... :-DDD

Aj cela pravica je na hovno, len my sme dobri beeeee... :-DDD

Do koalicie so smerom nikdy nepojdeme, len s pravicou, mame v tom dobru prax, uz sme v jednej takej na chvilku boli a aj sme ju rozbili... :-DDD


A najkrajsi je ten zufaly vykrik na konci: "Takže, milí pravicoví voliči, nemajte prosím obavu, nie je to stratené. A určite nič nepokazíte, ak dáte hlas tej pravicovej strane, ktorá vám ponúka ISTOTY." :-DDD

Ano, mas pravdu Hulik, slovesky volic uz davno prestal dufat v akukolvek moznost zlepsenia cohokolvek, takze jemu je dne uz naozaj jedno, ktoremu chujovi odovzda svoj hlas... A ty, vediac o tom, to chces aj vyuzit, nie, co je tiez logicke... Ved uz si vsetci nakradli, len chudaci Matovicovi obycajni ludia a tvoji SaS-hulici k tomu este nemali prilezitost, tak preco im ju nedat, ved volicovi moze byt jedno, kto konkretne ho okrada, tak preco by nemohol raz hlasovat aj na teba...? Aspon na jedno volebne obdobie, nie...? :-DDD

Ach Hulik, Hulik, ty si ale kus magora...


Neznasas a sustavne opluvas SMER a pritom si si uz populisticky zohnal aj liberalnu kopiu Kalinaka... Na fotke nizsie pozicia 118 z kandidatky SaS do bliziacich sa parlamentnych volieb, Jozef Kanuscak... :-DDD


sasolog # LemeDako42
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-01-21 21:18:41 189d253d
Plesaty magor, kasli na prevolebnu kampan, pis radsej o veciach, ktore budu pre ludi daleko zaujimavejsie...

Napriklad o odfajceni dalsieho mojho oblubenca, Janciho Oravca... Vidim, ze si ho uz zo svojej hulik-party vykopol... Alebo zeby bol byval odisiel sam, nasraty, ze si s nim vydrbal pri volbach do EP a napchal si do EP vlastnu prdel...? Vies aku musi teraz mat na vlastnej dedine z toho hanbu...?

Ale kaslat tam na marxistickeho filozofa Oravca... Mas moznost pisat aj o daleko zaujimavejsich veciach... napriklad o tom, ako sa Ciganikova cez teba prejebala az na kandidatku do parlamentnych volieb...? Vyhrazala sa, ze sa tam cez teba prejebe, ale podarilo sa jej to nevsadne rychlo... Musela sa na tebe natriasat kazdy den, ze sa jej to tak rychlo podarilo...? nechala ti este nieco medzi nohami aj pre Nicholsonovu a Kissovu...?

Ale to je este stale nic... Vobec si sa mi nepochvalil, ze Ciganikova je bisexualka... Ma rada okrem chlapcekov aj dievcatka... Toto by aj mne urcite zdvihlo okrem krvneho tlaku aj oneeee.

Risulo, ty betar, teraz uz viem presco sa objavila na kandidatke... Na tej fotke nizsie ale vyzera daleko lepsie, ako na poziciu 22 na kandidatke... Po pretiahnuti tej jej kamosky by som ju ja dal minimalne na poziciu cislo 2... :-DDD

Napis plesatec ako to robite...? Naprv zacnu tie dve a ty sa len divas, ci sa ti hned obe papulami zavesia na ud...? Napis detaily a ak v predvolebnej kampani prislubis kazdemu Slovakovi pridelenie takych dvoch na kazde sobotne popoludnie, tak aj ja budem na teba hlasovat... :-DDDDDDDDDDD


sasolog # LemeDako42
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-01-21 21:33:04 189d253d
sasolog tebe SaS/Sulík asi povraždili rodinu
Pandemonium a kde je ta legalizacia marihuany? oni ju chceli len dekriminalizovať, aby sa mladí 18 roční chlapci za mladícke nerozvážnosti nemuseli poberať do väzenia hneď, ale ty máš zrejme hlavu zadymenú oblakom svojho ega takže škoda slov.

Neter Povak # VejoKyla3
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-21 22:02:12 2e1d0009
Nie, budes sa divit, ale nepovrazdili... Vsetko co som napisal, je alebo mnou argumentacne podlozena, alebo lahko overitelna, pravda... Na druhej strane, Sulik pise vyhradne populisticke voloviny... Ak si na tychto strankach bude robit predvolebnu kampan akakolvek ina strana, napisem o nej pravdu uplne rovnakym sposobom...

Velmi sa mi ale paci, ze hulenie marihuany je pre teba mladickou nerozvaznostou... Co este povazujes za mladicku nerozvaznost...? Hadzanie granatov do davu...? Znasilnenie...? Odpalenie bomby v nakupnom centre...? :-DDD


sasolog # LemeDako42
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-01-21 22:26:06 189d253d
o Sulíkovi viete všetko. Prezraďte niečo aj na ostatných :-(


milan # TepuXaba62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-21 22:40:27 57f4fff1
Ale to už je moc. Ako ti ublíži nerozvážny mladík s mariškou? Tak ako ten s granátom? Bombou? Alebo ako ten, čo ti znásilní dcéru? Ja osobne nepijem alkohol, nefajčím ani tabak, neschvaľujem užívanie akýchkoľvek drog. Ale nemôžem porovnávať vraha s huličom marišky alebo alkoholikom. Neporovnateľnéééééé.
milan # TepuXaba62
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-21 22:51:44 57f4fff1
Ako ti môže ublížiť tzv. nerozvážny mladík čo načuchal trávové drogy? Pusť ho za volant keď vidí ružové slony lietať a zvez sa s ním.

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-21 23:35:02 d405c1fd
ahá takže v podstate by mal ísť sedieť aj každý kto pije alkohol pretože existuje možnosť že si sadne za volant a niekoho zabije takže je to rovnaké ako hodiť granát do davu alebo znásilniť niekoho alebo odpáliť bombu v nákupnom centre
komplexy komplexy komplexy :) asi vám nejaký hulič chodí strašiť v noci pod posteľ, bu bu bu konzervatívci!

Neter Povak # VejoKyla3
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-01-22 07:34:40 2e1d0009
pandemonium ty po sebe aj čitaš svoje prispevky?
kto tu obhajuje vedenie motoroveho vozdla pod vplivom? na zaklade toho, čo si napisal, zakažme aj chlast.
zjavne nemaš ani najmenšie skusenosti s travou a čim sa liši od chlastu.
tak ti to ozrejmim:
opity vodič ide na predpisanej šesdesiatke 80 a viac na rozdiel od zhuleneho ktorý tam ide 50 a menej.

opitý sa ružoveho slona snaži zraziť a zhulený pred nim zahamuje. :-)

pod vplyvom sa nešoferuje v tom sa asi zhodneme, ale v suvislosti s tým je tvoj prispevok odveci.
sulik neobhajuje šoferovanie zhulených. treba trošku potrenovať čitanie s porozumením textu a ked už to nezvladaš, tak sa aspon neprezrad tým, že si domýšlaš bludy.


ropas # RutiQajo58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-22 07:47:32 b2124ad2
Čítať po sebe pred definitívnym odkliknutím by si mal predovšetkým ty, aby ti neušlo faux pas ako "vpliv".


:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-22 08:33:46 d425402c
hulibrk poctivu 15 perc. dan? Vies ono je chudobnym uplne jedno, ci dan z minimalnej mzdy ktoru kapitalisticki altruisti tak radi davaju ludom, bude 15. 20, ci 84 perc.
Lebo pri takej vyske mzdy je to rozdiel asi par eur, zato ty so svojim platom si vies dobre zratat tie tisicky eur usetrene za rok pri 15 perc. dani.
Preco pri svojej neochvejnej tuzbe byt uprimny, nenapises aspon toto.

Ale podla poslednych prieskumov verejnej mienky v otazke ,koho volit, si samozrejme potrebujes aspon trochu prihriat predvolebny gulas, ked uz ani tych 5 perc. nie je istych.


rafael # RusyNecu46
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-01-22 09:10:39 55d8898f
pandemonium a okrem garamatiky maš aj dajaky argument k meritu veci?
klasický troll. ked nema nič k obsahu, rieši formu.
a smajlik s len troma D je slaby argument. nebud leňoch a podrž to dečko dlhšie, nech ma daš argumentačne dole. :)
ale v každom pripade maš pravdu bola to hrubka. mea culpa.


ropas # RutiQajo58
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-22 09:11:02 b2124ad2
A rovnako poctive by bolo priznat vsetkym aj tym, co ekonomike nerozumeju, ze dan zo mzdy je len marginalnym prijmom statu, spotrebne dane, a hlavne DPH, to je ale uz ina vec, a to je tabu aj pre pravicu, nakolko dan zo mzdy je vasa mantra.
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-22 09:13:58 55d8898f
Ale aby som bol uprimny, aj mi slza ukapla pri citani jeho slov, bolo to take mile...aj ked neuprimne....
rafael # RusyNecu46
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-22 09:17:23 55d8898f
Tu je treba vidieť čosi inééé. V Prezente "nejakého" Sulíka a liberalistov na neho naviazaných ...Čo "oni " chcú samozrejme na základe doteraz preukázaných mimoriadností . Ostane len povzdýchnutie ACH ..sebe si dosiahli "ZBAVIŤ SA ZÁVISLOSTI" na niekom a na niečom ---pre seba majú dosť /Sulíkové úroky predstavujú z vloženého..oné izé cca 150 tisíc eura ročne/ a "kapitalizuje " aj príjem z EU parlamentu...teda šantiť má za čo po Slovenskej politickej scenérií . A čo , nemá už čo ani stratiť ..ani "pomáhanie " mu nie je ZIŠNÉ... A predvádzať sa po Nemecký le n ták "mir nix dir nix"..ta to sú tiež slušné "keľtovné"...A volíme a volíme..
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-22 13:55:43 58d4289b
Poctivosť, zásadovosť, preukázateľná prospešnosť, aktualne ---neodkukané ---vlastné rozhodnutia... ale no ...do desať málokto nevie napočítať pane "nemecký imigrant" zbohatlivší tu u nás na nás...Ale sme radi že vieme od koho sa odraziť...kdesi inde...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-22 14:01:23 58d4289b
z toho vsetkeho co je na scene slovenska, ja volim teba R. Sulik. pretoze Prochazkovi neverim, a Matovic ma asi tiez za usami. Smer nevolim, lebo kradnu strasne a manipuluju masami co je na grc. co sa tyka vasich problemov s "fetakmi", hlavne ad Pandemonium vyssie, tak vasa "trava" zdaleka nezabija a nesposobuje problemy ako alkohol a ine zavislosti, budte taky cestny, pan Pande, a bojujte teda proti alkoholu. hovorim z pozicie profesionala lieciaceho psychicke poruchy. a mam na haku vasu despektujucu na cary trhajucu naväznu reakciu tu.
kto # DuhiRedu53
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-23 18:04:09 c303a81a
Profesionál liečiaci psychické poruchy... Teda lekár s diplomom! Tak to môžeš šepkať do ucha tomu štvornohému, čo pred poštou s klapkami na očiach zapriahnutý do voza stojí. Nechce sa mi veriť, žeby niekto s vysokou školou mal taký písomný prejav ako z osobitnej školy. Napríklad, začínať vety malým písmenom. Ale prečo nie, ak je niekto absolvent súčasného (aj vysokého) školstva? To, čo dnes produkuje - učňa a inžiniera pomaly od seba nerozoznať. Požiadaj radšej svojho obľúbenca, nech ti obstará drogu pre vlastnú potrebu. Mal to predsa vo volebnom programe, nie? Kto (R. Šulín) by dnes bol nebyť elektorátu narkomanov a buzien?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-23 19:09:09 bc7b649f
Nedávno som "zachytil" čosi pojmové "liberálne kresťanstvo " . No hotovo . Tak to to ani Google nemôže ...jednoducho nedá sa MNE dostať do hlavy ....POMôŽTE... A čo keď a vyhrajú aj voľby ..HA, ?
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-23 20:40:30 58d4289b
SaS môže tak kurat ponuknuť maryšku,buzerantov a buržoazne dristy.
Janko # BopeCito15
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-01-26 23:57:59 55f89df3

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Souhlasíte, že dobře placený politik odvede dobrou práci?


Souhlasíte, že dobře placený politik odvede dobrou práci?
Naši poslanečtí dravci se třesou na výrazné zlepšení svých platů. Běžně se obhajuje dobře zaplacený politik manažer teorií, že pokud očekáváme špičkový výkon, musí být š...
Megacar
PR manipulátory ‒ aneb vakcína proti mediálním kampaním
Zabíjí stahování muziku?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.1314 s | panel
good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage