Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ako sa z úbohého rasistu stal uvedomelý človek


Ako sa z úbohého rasistu stal uvedomelý človek

Dobrý deň! Som rasista už od nepamäti. Tento článok píšem nie len za seba, ale aj za mnoho svojich kolegov, resp. za súkmeňovcov zmýšľajúcich rovnako ako ja. Bol som rasista. Avšak len dovtedy, kým si moji rasistickí súkmeňovci nenašli partnerky z pomedzi cigánok či mulatiek.

Môj prvý kamarát je obrovský rasista a zároveň fanúšik fubalového Trenčína, no len do doby, kým si nenašiel frejerku mulatku poloarabského pôvodu.

Bola to skutočne krásna, štíhla a nesmierne šarmantná mladá slečna. Prišiel k nej asi ako slepé kura ku zrnu. Za iných okolností by ju ako vyznávač bielej rasy ani neoplul, no keďže ho chudáka premohli silné živočíšne pudy, bola mu takpovediac aj čierna "šuška" dobrá.

Samozrejme iba do doby, kým ju cca 2 roky sexuálne nevyužíval a následne si nenašiel novú priateľku, ako ináč, bielej rasy.

V podobných prípadoch či príkladoch využitia žien iných ako bielej rasy by som mohol až do zajtrajšieho dňa písaním pokračovať. Týchto príkladov v našom rasistickom prostredí je naozaj nespočete mnoho.

Neonacisti, ktorí sa zaľúbili napríklad do cigánskych dievčat, a s ktorými napríklad aj dnes plánujú potajomky budúcnosť, je na Slovensku také množstvo, že by tomu neveril ani ten najzaritejší antifašista :)

Pointou tohto článku má byť iba to, že mnohí ľudia, ktorí sa dnes pasujú do role akýchsi neonacistov či nacionalistov sú v týchto "karnevalových kostýmoch" oblečení len do doby, kým ich za srdce nechytí čosi, čomu sa hovorí realita.

Pretože ak stretnú spriaznenú dušu, s ktorou cítia, že sú s ňou ochotní s radosťou stráviť svoj život, filozofia jednej rasy ide v tej chvíly absolútne nabok a to nie len vtedy, ak sa s takouto osobou zvyknú spolčiť iba na základe sexuálnych pudov, tak ako som to opísal v prvom príklade dotyčného mladého muža v prvej časti článku.

Takže aj za nás futbalových fanúšikov a priaznivcov akejsi nezmyselnej teórie čistej rasy musím podotknúť, že akási túžba po čistej rase je nezmysel, keďže akýkoľvek chudáčisko z pomedzi nás, vyznávajúci túto myšlienku, svojími budúcimi činmy narúša tento koncept myslenia, ktorí všetci z nich považujú za nepodlomný.

Na záver len podotknem, že aj ja som bol kedysi futbalový chuligán a prívrženec pravice, no taktiež iba do doby, kým som sa rovnako nezalúbil do ženy rómskeho pôvodu, s ktorou som si založil rodinu

Aj za seba teda musím povedať, že akýsi rasizmus vyplývajúci z rasovej neznášanlivosti, je tým absolútne najväčším nezmyslom, aký človeka môže v živote postretnúť.Author: Zoltan Kopecky # CysyXiwu92
Svet2016-11-259
-
 50%  ( 6 people voted )
+
No do riti, ani poriadnych rasistov uz na Slovensku nemame, tak co nam tu vlastne este ostalo...?


sokovany xenofob # JesaKova12
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-25 11:02:43 5ee77486
Takéto prípady v živote nie sú vylúčené a stávajú sa obľúbenými propagandistickými story slniečkárov a kryptoboľševickej antify. Avšak principiálne vzaté: čo to musí byť charakterovo za bieleho človeka, ktorý sa dokáže takto spustiť a pelešiť sa s farebnou?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 68%  ( 12 people voted )
+
2016-11-25 11:52:47 bc7b649f
ja som na tom opacne, zo mna prave tato doba rasistu urobila a myslim si, ze tak je to sprvane, evolucne dane a kazdej rase prospesne.
Uz len to, ze antropologom zakazali hovorit o rasach je znakom, ze za tym nieco bude.

rafael # RusyNecu46
-
 45%  ( 1 people voted )
+
2016-11-25 12:30:28 55d89f5b
Aj z poctivého úbohého rasistu Pandeho-sa stal poctivý neuvedomelý človek-evolučne zbabraný vynález z bacilu!
ferda # XimaHifu28
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-25 16:18:02 58d4285f
Počúvaj ma ty magor! Jedna vec je, že si bol síce skinhead a chuligan, ta druha je, že sú zobral cigánka a normálne ti z toho preplo! Po prvé to nemusíš vysvetľovať bielym ľuďom, že rasizmus je zlý a bla bla! To bieli ľudia sú uvedomili, samozrejme, že sa nájdu aj v našej rase rasistický magori, ale to v každej rase, ba čo viac u cigánov, moslimov a černochov je toto %oveľa vyššie! Neviem o co ti išlo ty výmera bývalá skinheadska hlava, ale ak si si nevsimol, tak vo svete panuje biela genocída a diskriminovaní sú dnes bieli ľudia! Vid cigánske útoky na bielych ľudí, ženy, deti a dôchodcov vid útoky moslimov v Európe, ci černochov v Amerike! O bielej genocide v Afrike ti snáď hovoriť nemusím, či? Otvor oči ty magor! Pre mňa je jedno ci je niekto čierni, žlti, pre mňa za mňa môže byť aj fialový! Človeka, človekom nerobí farba pleti, ale to ako sa dotyčný chová! Ako mam nazvať chovanie cigánov na SR v osadách? Ako? No povedz? Nijako, lebo budem hneď rasista! Nič iné si neželam, len to aby sme sa jedno ráno zobudili napr všetci bieli! Bývali cigáni, moslimovia ci černosi, by sa už nemali načo vyhovárať! Bieli ľudia sú rasisti ty magor, ale uvedom si koľko bielych ľudí má adoptovane cigánske deti, čierne ci arabské deti! A naopak? Na palcoch by si to spočítal, keď vôbec je 10ciernych rodín, ktorí si adoptovali biele dieťa! Po ďalšie my sme tu doma,vies?to nie my chodíme k nim, ale oni k nám ty debilov, plus tam kde sa presťahuje veľa cigánov, bieli ľudia utekajú! Vid bývalé male biele mesto Dobšiná! Nie ja, ale ty si rasista! A T tým, že my berieš právo odsúdiť 80% Rómov, ktorí sú obyčajní parazity a moslimov a černochov, ktorí sú odporni rasisti a napádajú a zabíjajú bielych ľudí po celom svete! Pozdravujem tvoju rómsku, ženu a jen môžeš rovno povedat, ze skoro kazdy bieli človek si ju bude vážiť, pokiaľ bude vzdelaná, vie pekne rozprávať bez rómskeho akcentu, má prácu slušne sa oblieka a celý deň nepremysla, kde co ukradnúť alebo poškodiť... Nikto si v takom prípade ani nebude všímať, že je cigánka! A hlavne nech vychováva svoje deti k dobrým veciam a činom, ale zas ty si otec a už to je veľká zmena, dáš im slušnú výchovu akú dala tebe tvoja dobra biela matka!
Zoltan sa zobud # HefoJylo50
-
 54%  ( 3 people voted )
+
2016-11-25 17:52:48 02db6496
čože to, cigáni sú len iná rasa, ale politici sú reptiliáni!
Pandemonium # NixyXiqo81
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2016-11-25 18:31:28 b2296cf5
loading...
Ak je čosi nazývané "POLITICKÁ VYSPELOSŤ" , tak jeden z rozhodujúcich kritérií je riešenie národnostnej , etnickej, rasovej /" nacionálnej , nacionalistickej, rasistickej, ...... náboženskej ....či vzťahu a postaveniu žien.."/ otázky . A zatiaľ sa riešenia nestali celosvetovo objektívne nasledovania--hodné. Ešte aj láska a šťastie nie sú kritériami pre optimalizáciu riešenííí. Ekonomické disciplíny spolu so sociologickými majú priestor a najvýraznejšiu kompetenciu pre nachádzanie riešení . Ich objektivita je však mimoriadne komerčná --je MANIPULOVATEĽNÁ. Takže...
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-25 19:25:01 58d4289b
A zaujímavosť : Zoltanovi Kopeckému 92.. on ten Alexander Macedónsky dal vystrojiť svadbu pre cca 6000 svojích vojákov s domorodými ..."arabkami"? --aj vdovami ...Teda od tej doby táááá to viacej ako 100 generácií ..."europskych blonďakov" ---- koľko DNA...majú tunajšie..../ a možna aj ,,zero a MM to pochopia ../ ..korene --- Európske... A to nehovorím o Turkoch..labancoch kde haremy a potomstvo bolo plné nakradnutých "devuch" a janičiarskych voje/b/nských ...drancovačov...
klopi # KyvoWavo40
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2016-11-25 20:52:41 58d4289b
Nase biele zeny su zdegenorovane, neplodne suloznice, takze sa necudujem. Ale s cigankou ci niekym s primesou tej jewrejsko-nomadskej krvy nikdy, to ani keby som bol adam a ona eva
pacient01 # FavoJeju52
-
 50%  ( 2 people voted )
+
2016-11-25 21:15:31 c35b0b0b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
osem   sedem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

FAKE NEWS NARUBY


FAKE NEWS NARUBY
Sepsat tyto řádky mě donutili ti novináři, politici a aktivisté, kteří jsou natolik posedlí touhou změnit svět k lepšímu, že se mnohdy chovají jako členové nějaké sekty. ...
Komunismus
DEZINFORMAČNÍ DESATERO
Raketa, která je skutečně na baterky
Najčítanejšie za týždeň

BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?


BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?
V posledních letech neustále čtu, jak se k nám do Evropy valí miliony přistěhovalců, jak se Evropa mění, jak se mění její města a ulice. Kde dřív bývalo bezpečno, klid, pohoda...
Mobil s reflexním spektrometrem
JAK NEOMARXISTÉ ZNIČILI ŠVÉDSKO (VIDEO)
AKTIVISTA MALUJE MUŽSKÉ PŘIROZENÍ OKOLO DĚR V SILNICÍCH A TY JSOU DÍKY TOMU OPRAVENY DO 48 HODIN

TRUMP: POLITIKA MERKELOVÉ JE KATASTROFÁLNÍ OMYL, Z BREXITU UDĚLÁME VELKOU VĚC


TRUMP: POLITIKA MERKELOVÉ JE KATASTROFÁLNÍ OMYL, Z BREXITU UDĚLÁME VELKOU VĚC
Ve dvou oddělených a dost překvapujících nedělních interview s německým časopisem Bild a londýnským listem Sunday Times učinil Trump něco, co zanedbal na své první tiskové konferenci...
Štát nemá podnikať
Oligarchie světa
BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?

Politika trhu práce zvyšuje nezamestnanosť


Politika trhu práce zvyšuje nezamestnanosť
Štát používa neefektívne nástroje na tvorbu pracovných miest. Najefektívnejšia forma tvorby zamestnanosti je v prvom rade jej nebrániť odvodmi a reguláciami...
PRÁVO NA COKOLIV VERSUS SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ
HLAVNÍ PILÍŘE VYKOŘISŤOVATELSKÉHO SOCIALISMU
JAK TOTO KOMUNISTÉ MOHLI DOKÁZAT?

Málo bolo Castra?


Málo bolo Castra?
Vyše 15.000 Kubáncov zabitých, vyše 100.000 uväznených a 2 milióny v emigrácii. To všetko od roku 1959, počas vlády komunistického diktátora Fidela Castra...
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda
KRIZE VE VENEZUELE POKRAČUJE. A NIKDO NECHCE PŘIZNAT, ŽE ZA TO MŮŽE SOCIALISMUS

Evropské státy říkají ne


Evropské státy říkají ne
Referendum o Brexitu není první a jistě ani poslední hlasování, v němž občané některého členského státu hlasovali proti Bruselu...
SPOLEČNÉ TOALETY? BERLÍN JE SNAD NA JINÉ PLANETĚ!
Vzdušné zámky Evropy
Hotovosť je opäť pod paľbou

India s nadrozmernými bankovkami a barterom


India s nadrozmernými bankovkami a barterom
Posledné dva týždne sa tešili najmä obchodníci s Bitcoinom, keďže jeho cena je aktuálne na úrovni viac ako 950 dolárov a očakáva sa kedy pokorí tisícku. V poslednom prehľade roku 2016...
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata
Indovia investujú do Bitcoinu

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Jaký bude Trump?


Jaký bude Trump?
V pátek přestane být Donald Trump prezidentem čekatelem a stane se prezidentem, se vším, co k tomu v Americe patří. Jak asi bude nakládat se svěřenou mocí? Bradford DeLong z univerzity v...
Padouch nebo hrdina: Silicon Valley stojí za Trumpem
Barack Obama rozpuštěný a vypuštěný
TRUMP VADÍ

Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost


Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
Na tuto zdánlivě jednoduchou otázku umí odpovědět každý trochu sečtělejší student: 8. prosince 1991. Zrovna jsme oslavili 25. výročí této události. I když oslavili… Někdo ji možn...
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE
Genetici konečně odhalili podstatu tajemné sovětské biologické zbraně
99. výročí VŘSR — bolševické revoluce v Rusku (I/II)

Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů


Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů
Ochrana ohrožených zvířecích druhů je oblastí, kde většina ekonomů tvrdí, že zde existuje tržní selhání. Kvůli tomu se většina lidí domnívá, že tato služba může být zaji...
IRACIONÁLNA VIERA V DOBROTIVÝ ŠTÁT SPÔSOBUJE ĽUDSKÉ TRAGÉDIE
KOMUNISMUS A KANIBALISMUS V SSSR
Chcete vyhrát válku proti drogám? Stačí vyhlásit mír

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Čína narobila chaos s Bitcoinom


Čína narobila chaos s Bitcoinom
Za posledné dva týždne sa so správami o Bitcoine roztrhlo vrece. Vďačíme tomu najme Číňanom, ktorí vyvolali chaos. Avšak okrem ceny sa objavili aj iné správy, či už o jeho akceptá...
Silný rok Bitcoinu a kryptografie
Ekonómia vianočných darčekov
VEGANSKÁ MARXISTICKÁ RESTAURACE BYLA UZAVŘENA, NEBOŤ HOSTÉ NEBYLI OCHOTNI ČEKAT 40 MINUT NA SENDVIČ

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.058 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | Chemický peeling v Bratislave aha chemicky peeling v Bratislave Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratisalava | important actual news leaked informations spies spy espionage | Čistenie pleti hĺbkové v Bratislave Hlbkove cistenie pleti Bratislava Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Beauty salon Bratislava | Kozmetický salón v Bratislave salón krásy Bratislava Kozmetický salón bratislava kozmetika Bratislava Kozmetika v Bratislave omladenie pleti Bratislava regenerácia pleti Bratislava beauty salon bratislava chemicky peeling bratislava hlbkove cistenie pleti bratislava Mezoterapia Bratislava Mezoterapia v Bratislave Omladenie pleti v Bratislave Regeneracia pleti v Bratislave Omladenie pleti kyselinou hyaluronovou