Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ako sa z úbohého rasistu stal uvedomelý človek


Ako sa z úbohého rasistu stal uvedomelý človek

Dobrý deň! Som rasista už od nepamäti. Tento článok píšem nie len za seba, ale aj za mnoho svojich kolegov, resp. za súkmeňovcov zmýšľajúcich rovnako ako ja. Bol som rasista. Avšak len dovtedy, kým si moji rasistickí súkmeňovci nenašli partnerky z pomedzi cigánok či mulatiek.

Môj prvý kamarát je obrovský rasista a zároveň fanúšik fubalového Trenčína, no len do doby, kým si nenašiel frejerku mulatku poloarabského pôvodu.

Bola to skutočne krásna, štíhla a nesmierne šarmantná mladá slečna. Prišiel k nej asi ako slepé kura ku zrnu. Za iných okolností by ju ako vyznávač bielej rasy ani neoplul, no keďže ho chudáka premohli silné živočíšne pudy, bola mu takpovediac aj čierna "šuška" dobrá.

Samozrejme iba do doby, kým ju cca 2 roky sexuálne nevyužíval a následne si nenašiel novú priateľku, ako ináč, bielej rasy.

V podobných prípadoch či príkladoch využitia žien iných ako bielej rasy by som mohol až do zajtrajšieho dňa písaním pokračovať. Týchto príkladov v našom rasistickom prostredí je naozaj nespočete mnoho.

Neonacisti, ktorí sa zaľúbili napríklad do cigánskych dievčat, a s ktorými napríklad aj dnes plánujú potajomky budúcnosť, je na Slovensku také množstvo, že by tomu neveril ani ten najzaritejší antifašista :)

Pointou tohto článku má byť iba to, že mnohí ľudia, ktorí sa dnes pasujú do role akýchsi neonacistov či nacionalistov sú v týchto "karnevalových kostýmoch" oblečení len do doby, kým ich za srdce nechytí čosi, čomu sa hovorí realita.

Pretože ak stretnú spriaznenú dušu, s ktorou cítia, že sú s ňou ochotní s radosťou stráviť svoj život, filozofia jednej rasy ide v tej chvíly absolútne nabok a to nie len vtedy, ak sa s takouto osobou zvyknú spolčiť iba na základe sexuálnych pudov, tak ako som to opísal v prvom príklade dotyčného mladého muža v prvej časti článku.

Takže aj za nás futbalových fanúšikov a priaznivcov akejsi nezmyselnej teórie čistej rasy musím podotknúť, že akási túžba po čistej rase je nezmysel, keďže akýkoľvek chudáčisko z pomedzi nás, vyznávajúci túto myšlienku, svojími budúcimi činmy narúša tento koncept myslenia, ktorí všetci z nich považujú za nepodlomný.

Na záver len podotknem, že aj ja som bol kedysi futbalový chuligán a prívrženec pravice, no taktiež iba do doby, kým som sa rovnako nezalúbil do ženy rómskeho pôvodu, s ktorou som si založil rodinu

Aj za seba teda musím povedať, že akýsi rasizmus vyplývajúci z rasovej neznášanlivosti, je tým absolútne najväčším nezmyslom, aký človeka môže v živote postretnúť.Author: Zoltan Kopecky # CysyXiwu92
Svet2016-11-259
-
 50% ( 6 people voted )
+
No do riti, ani poriadnych rasistov uz na Slovensku nemame, tak co nam tu vlastne este ostalo...?


sokovany xenofob # JesaKova12
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-25 11:02:43 5ee77486
Takéto prípady v živote nie sú vylúčené a stávajú sa obľúbenými propagandistickými story slniečkárov a kryptoboľševickej antify. Avšak principiálne vzaté: čo to musí byť charakterovo za bieleho človeka, ktorý sa dokáže takto spustiť a pelešiť sa s farebnou?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 68% ( 12 people voted )
+
2016-11-25 11:52:47 bc7b649f
ja som na tom opacne, zo mna prave tato doba rasistu urobila a myslim si, ze tak je to sprvane, evolucne dane a kazdej rase prospesne.
Uz len to, ze antropologom zakazali hovorit o rasach je znakom, ze za tym nieco bude.

rafael # RusyNecu46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-11-25 12:30:28 55d89f5b
Aj z poctivého úbohého rasistu Pandeho-sa stal poctivý neuvedomelý človek-evolučne zbabraný vynález z bacilu!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-25 16:18:02 58d4285f
Počúvaj ma ty magor! Jedna vec je, že si bol síce skinhead a chuligan, ta druha je, že sú zobral cigánka a normálne ti z toho preplo! Po prvé to nemusíš vysvetľovať bielym ľuďom, že rasizmus je zlý a bla bla! To bieli ľudia sú uvedomili, samozrejme, že sa nájdu aj v našej rase rasistický magori, ale to v každej rase, ba čo viac u cigánov, moslimov a černochov je toto %oveľa vyššie! Neviem o co ti išlo ty výmera bývalá skinheadska hlava, ale ak si si nevsimol, tak vo svete panuje biela genocída a diskriminovaní sú dnes bieli ľudia! Vid cigánske útoky na bielych ľudí, ženy, deti a dôchodcov vid útoky moslimov v Európe, ci černochov v Amerike! O bielej genocide v Afrike ti snáď hovoriť nemusím, či? Otvor oči ty magor! Pre mňa je jedno ci je niekto čierni, žlti, pre mňa za mňa môže byť aj fialový! Človeka, človekom nerobí farba pleti, ale to ako sa dotyčný chová! Ako mam nazvať chovanie cigánov na SR v osadách? Ako? No povedz? Nijako, lebo budem hneď rasista! Nič iné si neželam, len to aby sme sa jedno ráno zobudili napr všetci bieli! Bývali cigáni, moslimovia ci černosi, by sa už nemali načo vyhovárať! Bieli ľudia sú rasisti ty magor, ale uvedom si koľko bielych ľudí má adoptovane cigánske deti, čierne ci arabské deti! A naopak? Na palcoch by si to spočítal, keď vôbec je 10ciernych rodín, ktorí si adoptovali biele dieťa! Po ďalšie my sme tu doma,vies?to nie my chodíme k nim, ale oni k nám ty debilov, plus tam kde sa presťahuje veľa cigánov, bieli ľudia utekajú! Vid bývalé male biele mesto Dobšiná! Nie ja, ale ty si rasista! A T tým, že my berieš právo odsúdiť 80% Rómov, ktorí sú obyčajní parazity a moslimov a černochov, ktorí sú odporni rasisti a napádajú a zabíjajú bielych ľudí po celom svete! Pozdravujem tvoju rómsku, ženu a jen môžeš rovno povedat, ze skoro kazdy bieli človek si ju bude vážiť, pokiaľ bude vzdelaná, vie pekne rozprávať bez rómskeho akcentu, má prácu slušne sa oblieka a celý deň nepremysla, kde co ukradnúť alebo poškodiť... Nikto si v takom prípade ani nebude všímať, že je cigánka! A hlavne nech vychováva svoje deti k dobrým veciam a činom, ale zas ty si otec a už to je veľká zmena, dáš im slušnú výchovu akú dala tebe tvoja dobra biela matka!
Zoltan sa zobud # HefoJylo50
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-11-25 17:52:48 02db6496
čože to, cigáni sú len iná rasa, ale politici sú reptiliáni!
Pandemonium # NixyXiqo81
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-11-25 18:31:28 b2296cf5
loading...
Ak je čosi nazývané "POLITICKÁ VYSPELOSŤ" , tak jeden z rozhodujúcich kritérií je riešenie národnostnej , etnickej, rasovej /" nacionálnej , nacionalistickej, rasistickej, ...... náboženskej ....či vzťahu a postaveniu žien.."/ otázky . A zatiaľ sa riešenia nestali celosvetovo objektívne nasledovania--hodné. Ešte aj láska a šťastie nie sú kritériami pre optimalizáciu riešenííí. Ekonomické disciplíny spolu so sociologickými majú priestor a najvýraznejšiu kompetenciu pre nachádzanie riešení . Ich objektivita je však mimoriadne komerčná --je MANIPULOVATEĽNÁ. Takže...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-25 19:25:01 58d4289b
A zaujímavosť : Zoltanovi Kopeckému 92.. on ten Alexander Macedónsky dal vystrojiť svadbu pre cca 6000 svojích vojákov s domorodými ..."arabkami"? --aj vdovami ...Teda od tej doby táááá to viacej ako 100 generácií ..."europskych blonďakov" ---- koľko DNA...majú tunajšie..../ a možna aj ,,zero a MM to pochopia ../ ..korene --- Európske... A to nehovorím o Turkoch..labancoch kde haremy a potomstvo bolo plné nakradnutých "devuch" a janičiarskych voje/b/nských ...drancovačov...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-25 20:52:41 58d4289b
Nase biele zeny su zdegenorovane, neplodne suloznice, takze sa necudujem. Ale s cigankou ci niekym s primesou tej jewrejsko-nomadskej krvy nikdy, to ani keby som bol adam a ona eva
pacient01 # FavoJeju52
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-11-25 21:15:31 c35b0b0b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
sedem   dva
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA


ŠVÉDSKO: SKUTEČNOST PŘEDSTIHUJE ORWELLA
Události poslední doby předstihují veškerá očekávání, ba i fantazii, i jeví se mi užitečné je uvést v známost i v českém jazyce. Mnozí Švédové v opozici si také přejí, aby ...
ITÁLIE: NELEGÁLNÍ IMIGRANTI ZDEVASTOVALI TRAJEKT! OBTĚŽOVÁNÍ CESTUJÍCÍCH A KRÁDEŽE!
NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Najčítanejšie za týždeň

Vďaka za vývoz zisku!


Vďaka za vývoz zisku!
„Vyvážanie“ zisku zahraničnými firmami je obľúbenou témou formálnych aj neformálnych diskusií na Slovensku. Niekedy dokonca začujeme pojem ako novodobý „kolonializmus“. Celá ...
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ
NĚMECKO: IMIGRANT SEXUÁLNĚ ZNEUŽIL ŠESTILETOU DÍVKU, DOSTAL SMĚŠNÝ TREST. OTEC HOLČIČKY JEJ U SOUDU NAPADL. BYL ZASTŘELEN
Ropný kolaps, ktorý stále nebol

NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB


NÁROKOVÁ SPOLEČNOST, ANEB CESTA DO PEKLA NA SOCIALISTICKÝ ZPŮSOB
Světová zdravotnická organizace by měla zcela seriozně začít řešit diagnózu závislosti člověka na iracionálních a vylhaných socialistických jistotách stejně, jako už řeší zá...
Ropný kolaps, ktorý stále nebol
GENDER VE ŠKOLÁCH: POKUS NA NEZLETILÝCH LIDSKÝCH SUBJEKTECH
„Nakupujte lokálne“ je sloganom pre hladovanie

Keď sa upchá dôchodková rúra


Keď sa upchá dôchodková rúra
História dôchodkov sa začala písať už v neskorom stredoveku, najmä v baníctve. Prvé vdovské fondy podobné dôchodkom sa zjavili v polovici 17. storočia na území Nemecka...
Školstvo potrebuje novú víziu
Vďaka za vývoz zisku!
KDO CHCE SOCIALISMUS, AŤ MÁ JEN, CO SI ZASLOUŽÍ

V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA


V KANADĚ SE OPĚT VRAŽDILO ZA POKŘIKU ALLAHU AKBAR! KANADSKÝ PREMIÉR VŠAK VÍTÁ VŠECHNY UPRCHLÍKY Z MUSLIMSKÉHO SVĚTA
Nejméně šest lidí zemřelo a dalších 39 utrpělo zranění při střelbě v islámském kulturním centru v kanadském Quebeku. Policie ve svém vyhlášení potvrdila, že jsou na místě mrtv...
Málo bolo Castra?
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda

Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit


 Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
Ve čtvrtek pronikl poprvé robot do kontejnmentu druhého bloku. Jeho úkolem bylo vyčistit rampu, která je přístupem do prostor pod reaktorovou nádobou a připravit cestu svému následovníku...
India s nadrozmernými bankovkami a barterom
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Spíše než Trumpovu zeď


Spíše než Trumpovu zeď
President Trump již plní to, k čemu se zavázal ohledně řešení ilegální imigrace. Jeho exekutivní nařízení z 25. ledna vyžaduje výstavbu zdi podél celé hranice USA a Mexika. Ač se ...
Facebook Trumpovi volby nevyhrál
PŘIŠLA NA GRAMMY V ŠATECH „MAKE AMERICA GREAT AGAIN“. OSTUDA, KŘIČÍ MÉDIA
HURÁ NA TRUMPA

Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?


Zachránila čínska politika jedného dieťaťa svet?
Čína zaviedla politiku jedného dieťaťa v roku 1979 a až v roku 2015 začalo prichádzať k jej uvoľňovaniu (momentálne je hranica posunutá na 2 deti). Táto politika sa uplatňovala formou ...
S Bitcoinom je v Číne pokoj, zatiaľ
Tak už je to tady: Čína staví terminátora
TAJNÁ ZADNÍ VRÁTKA TELEFONŮ ANDROID POSÍLAJÍ DATA DO ČÍNY

RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU


RUSKO POSÍLÁ VĚDOMĚ SEVEROKOREJCE NA POPRAVU
Je to mimořádně hnusné, v pátek měl být do zločinného komunistického státu z Ruska vydán Čche Mjong pom, který utekl ze sibiřského poddanství a dvacet let žil v ilegalitě. Rusov...
JOSIF STALIN: BEZOHLEDNÝ MASOVÝ VRAH
Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE

Od malého občánka k poslušnému občanovi


Od malého občánka k poslušnému občanovi
V tomto článku se můžete dočíst o nejrůznějších aspektech škodlivosti povinné školní docházky; zdaleka nejde jen o násilné donucení, státní propagandu a indoktrinaci – bohužel ...
PARADOX SOCIÁLNÍHO STÁTU
Oblievanie peniazmi školstvu nepomohlo
O systému a lidech

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bláznivý svět altcoinů


Bláznivý svět altcoinů
Bitcoin není jediná kryptoměna. Je „pouze“ první a nejvýznamnější z několika stovek kryptoměn. Většina z nich je zbytečná, nebo dokonce nebezpečná. Pár jich ale stojí za ...
SVĚT NARUBY? ANO. TAK VYPADÁ MONETÁRNÍ INTOXIKACE
Mýtus zlé deflace
Komodity: Bilance roku 2016. Výhled na rok 2017

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Život pred narodením


Život pred narodením
Fenoménu životu pred narodením, alebo presnejšie povedané „spomienkam na existenciu pred narodením“ sa nedostáva toľko pozornosti, ako podobným javom ako je „Život po živote“, ...
Vláda zdravého tela
Poselství vzdáleným civilizacím
Calais

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0262 s
Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Ultrazvukové čistenie pleti Bratislava Čistenie pleti ultrazvukom Bratislava Skin Scrubber Bratislava Kozmetika Bratislava Chemický peeling Bratislava | good positive news inspirational stories articles | Mezoterapia Bratislava Dermaroller Bratislava Mezoterapia v Bratislave Kyselina hyalurónová Omladenie pleti kyselinou hyalurónovou Regenerácia pleti Sonoforéza | Čistenie pleti hĺbkové v Bratislave Hlbkove cistenie pleti Bratislava Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Beauty salon Bratislava | Kozmetický salón v Bratislave salón krásy Bratislava Kozmetický salón bratislava kozmetika Bratislava Kozmetika v Bratislave omladenie pleti Bratislava regenerácia pleti Bratislava beauty salon bratislava chemicky peeling bratislava hlbkove cistenie pleti bratislava Mezoterapia Bratislava Mezoterapia v Bratislave Omladenie pleti v Bratislave Regeneracia pleti v Bratislave Omladenie pleti kyselinou hyaluronovou