Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ako sa z úbohého rasistu stal uvedomelý človek


Ako sa z úbohého rasistu stal uvedomelý človek

Dobrý deň! Som rasista už od nepamäti. Tento článok píšem nie len za seba, ale aj za mnoho svojich kolegov, resp. za súkmeňovcov zmýšľajúcich rovnako ako ja. Bol som rasista. Avšak len dovtedy, kým si moji rasistickí súkmeňovci nenašli partnerky z pomedzi cigánok či mulatiek.

Môj prvý kamarát je obrovský rasista a zároveň fanúšik fubalového Trenčína, no len do doby, kým si nenašiel frejerku mulatku poloarabského pôvodu.

Bola to skutočne krásna, štíhla a nesmierne šarmantná mladá slečna. Prišiel k nej asi ako slepé kura ku zrnu. Za iných okolností by ju ako vyznávač bielej rasy ani neoplul, no keďže ho chudáka premohli silné živočíšne pudy, bola mu takpovediac aj čierna "šuška" dobrá.

Samozrejme iba do doby, kým ju cca 2 roky sexuálne nevyužíval a následne si nenašiel novú priateľku, ako ináč, bielej rasy.

V podobných prípadoch či príkladoch využitia žien iných ako bielej rasy by som mohol až do zajtrajšieho dňa písaním pokračovať. Týchto príkladov v našom rasistickom prostredí je naozaj nespočete mnoho.

Neonacisti, ktorí sa zaľúbili napríklad do cigánskych dievčat, a s ktorými napríklad aj dnes plánujú potajomky budúcnosť, je na Slovensku také množstvo, že by tomu neveril ani ten najzaritejší antifašista :)

Pointou tohto článku má byť iba to, že mnohí ľudia, ktorí sa dnes pasujú do role akýchsi neonacistov či nacionalistov sú v týchto "karnevalových kostýmoch" oblečení len do doby, kým ich za srdce nechytí čosi, čomu sa hovorí realita.

Pretože ak stretnú spriaznenú dušu, s ktorou cítia, že sú s ňou ochotní s radosťou stráviť svoj život, filozofia jednej rasy ide v tej chvíly absolútne nabok a to nie len vtedy, ak sa s takouto osobou zvyknú spolčiť iba na základe sexuálnych pudov, tak ako som to opísal v prvom príklade dotyčného mladého muža v prvej časti článku.

Takže aj za nás futbalových fanúšikov a priaznivcov akejsi nezmyselnej teórie čistej rasy musím podotknúť, že akási túžba po čistej rase je nezmysel, keďže akýkoľvek chudáčisko z pomedzi nás, vyznávajúci túto myšlienku, svojími budúcimi činmy narúša tento koncept myslenia, ktorí všetci z nich považujú za nepodlomný.

Na záver len podotknem, že aj ja som bol kedysi futbalový chuligán a prívrženec pravice, no taktiež iba do doby, kým som sa rovnako nezalúbil do ženy rómskeho pôvodu, s ktorou som si založil rodinu

Aj za seba teda musím povedať, že akýsi rasizmus vyplývajúci z rasovej neznášanlivosti, je tým absolútne najväčším nezmyslom, aký človeka môže v živote postretnúť.Author: Zoltan Kopecky # CysyXiwu92
Svet2016-11-259
-
 50% ( 6 people voted )
+
No do riti, ani poriadnych rasistov uz na Slovensku nemame, tak co nam tu vlastne este ostalo...?


sokovany xenofob # JesaKova12
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-25 11:02:43 5ee77486
Takéto prípady v živote nie sú vylúčené a stávajú sa obľúbenými propagandistickými story slniečkárov a kryptoboľševickej antify. Avšak principiálne vzaté: čo to musí byť charakterovo za bieleho človeka, ktorý sa dokáže takto spustiť a pelešiť sa s farebnou?

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 68% ( 12 people voted )
+
2016-11-25 11:52:47 bc7b649f
ja som na tom opacne, zo mna prave tato doba rasistu urobila a myslim si, ze tak je to sprvane, evolucne dane a kazdej rase prospesne.
Uz len to, ze antropologom zakazali hovorit o rasach je znakom, ze za tym nieco bude.

rafael # RusyNecu46
-
 45% ( 1 people voted )
+
2016-11-25 12:30:28 55d89f5b
Aj z poctivého úbohého rasistu Pandeho-sa stal poctivý neuvedomelý človek-evolučne zbabraný vynález z bacilu!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-25 16:18:02 58d4285f
Počúvaj ma ty magor! Jedna vec je, že si bol síce skinhead a chuligan, ta druha je, že sú zobral cigánka a normálne ti z toho preplo! Po prvé to nemusíš vysvetľovať bielym ľuďom, že rasizmus je zlý a bla bla! To bieli ľudia sú uvedomili, samozrejme, že sa nájdu aj v našej rase rasistický magori, ale to v každej rase, ba čo viac u cigánov, moslimov a černochov je toto %oveľa vyššie! Neviem o co ti išlo ty výmera bývalá skinheadska hlava, ale ak si si nevsimol, tak vo svete panuje biela genocída a diskriminovaní sú dnes bieli ľudia! Vid cigánske útoky na bielych ľudí, ženy, deti a dôchodcov vid útoky moslimov v Európe, ci černochov v Amerike! O bielej genocide v Afrike ti snáď hovoriť nemusím, či? Otvor oči ty magor! Pre mňa je jedno ci je niekto čierni, žlti, pre mňa za mňa môže byť aj fialový! Človeka, človekom nerobí farba pleti, ale to ako sa dotyčný chová! Ako mam nazvať chovanie cigánov na SR v osadách? Ako? No povedz? Nijako, lebo budem hneď rasista! Nič iné si neželam, len to aby sme sa jedno ráno zobudili napr všetci bieli! Bývali cigáni, moslimovia ci černosi, by sa už nemali načo vyhovárať! Bieli ľudia sú rasisti ty magor, ale uvedom si koľko bielych ľudí má adoptovane cigánske deti, čierne ci arabské deti! A naopak? Na palcoch by si to spočítal, keď vôbec je 10ciernych rodín, ktorí si adoptovali biele dieťa! Po ďalšie my sme tu doma,vies?to nie my chodíme k nim, ale oni k nám ty debilov, plus tam kde sa presťahuje veľa cigánov, bieli ľudia utekajú! Vid bývalé male biele mesto Dobšiná! Nie ja, ale ty si rasista! A T tým, že my berieš právo odsúdiť 80% Rómov, ktorí sú obyčajní parazity a moslimov a černochov, ktorí sú odporni rasisti a napádajú a zabíjajú bielych ľudí po celom svete! Pozdravujem tvoju rómsku, ženu a jen môžeš rovno povedat, ze skoro kazdy bieli človek si ju bude vážiť, pokiaľ bude vzdelaná, vie pekne rozprávať bez rómskeho akcentu, má prácu slušne sa oblieka a celý deň nepremysla, kde co ukradnúť alebo poškodiť... Nikto si v takom prípade ani nebude všímať, že je cigánka! A hlavne nech vychováva svoje deti k dobrým veciam a činom, ale zas ty si otec a už to je veľká zmena, dáš im slušnú výchovu akú dala tebe tvoja dobra biela matka!
Zoltan sa zobud # HefoJylo50
-
 54% ( 3 people voted )
+
2016-11-25 17:52:48 02db6496
čože to, cigáni sú len iná rasa, ale politici sú reptiliáni!
Pandemonium # NixyXiqo81
-
 55% ( 1 people voted )
+
2016-11-25 18:31:28 b2296cf5
loading...
Ak je čosi nazývané "POLITICKÁ VYSPELOSŤ" , tak jeden z rozhodujúcich kritérií je riešenie národnostnej , etnickej, rasovej /" nacionálnej , nacionalistickej, rasistickej, ...... náboženskej ....či vzťahu a postaveniu žien.."/ otázky . A zatiaľ sa riešenia nestali celosvetovo objektívne nasledovania--hodné. Ešte aj láska a šťastie nie sú kritériami pre optimalizáciu riešenííí. Ekonomické disciplíny spolu so sociologickými majú priestor a najvýraznejšiu kompetenciu pre nachádzanie riešení . Ich objektivita je však mimoriadne komerčná --je MANIPULOVATEĽNÁ. Takže...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-25 19:25:01 58d4289b
A zaujímavosť : Zoltanovi Kopeckému 92.. on ten Alexander Macedónsky dal vystrojiť svadbu pre cca 6000 svojích vojákov s domorodými ..."arabkami"? --aj vdovami ...Teda od tej doby táááá to viacej ako 100 generácií ..."europskych blonďakov" ---- koľko DNA...majú tunajšie..../ a možna aj ,,zero a MM to pochopia ../ ..korene --- Európske... A to nehovorím o Turkoch..labancoch kde haremy a potomstvo bolo plné nakradnutých "devuch" a janičiarskych voje/b/nských ...drancovačov...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2016-11-25 20:52:41 58d4289b
Nase biele zeny su zdegenorovane, neplodne suloznice, takze sa necudujem. Ale s cigankou ci niekym s primesou tej jewrejsko-nomadskej krvy nikdy, to ani keby som bol adam a ona eva
pacient01 # FavoJeju52
-
 50% ( 2 people voted )
+
2016-11-25 21:15:31 c35b0b0b

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   päť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

DALŠÍ „BEZVADNÝ“ NÁPAD Z BRUSELU: HARMONIZACE A NAROVNÁNÍ SOCIÁLNÍCH DÁVEK PRO MIGRANTY


DALŠÍ „BEZVADNÝ“ NÁPAD Z BRUSELU: HARMONIZACE A NAROVNÁNÍ SOCIÁLNÍCH DÁVEK PRO MIGRANTY
Další bezvadný nápad z Bruselu: Harmonizace a narovnání sociálních dávek pro migranty, aby byli motivováni jít i jinam, než do zemí jako Německo, Francie, Rakousko či Švédsko...
Šílení neomarxisté udělali z Evropy hromadu hnoje
PŘIŠEL JSEM SEM ZŮSTAT NAVŽDY — NE PRACOVAT
POZOR NA PRÁVA, KTORÉ VÁM CHCE PRIZNAŤ ŠTÁT
Najčítanejšie za týždeň

PŘIŠEL JSEM SEM ZŮSTAT NAVŽDY — NE PRACOVAT


PŘIŠEL JSEM SEM ZŮSTAT NAVŽDY — NE PRACOVAT
Žadatel o azyl ze Somálska mluví v rozhovoru s litevskými novináři, že přišel do Německa, aby dobře žil z benefitů financovanými daňovými poplatníky po zbytek svého života, ani...
Smrti se více bojí věřící, nebo ateisté?
Šílení neomarxisté udělali z Evropy hromadu hnoje
Kauza Čistý deň | Subvenčný podvod – zariadenia si menili deti i platby

Ako vznikla zdieľaná ekonomika


Ako vznikla zdieľaná ekonomika
Zdieľaná ekonomika dnes už zďaleka nie je iba o zdieľaní, ale aj o vymieňaní, spolupráci a prenájme. Výstižnejší názov by bola „párovacia ekonomika...
Hrobári EÚ sú za rohom
PŘIŠEL JSEM SEM ZŮSTAT NAVŽDY — NE PRACOVAT
Zo slobody profitujú všetci - aj tí, ktorí ju nemajú

Kauza Čistý deň | Subvenčný podvod – zariadenia si menili deti i platby


Kauza Čistý deň | Subvenčný podvod – zariadenia si menili deti i platby
Kauza Čistý deň, ktorá znechutila celé Slovensko, prináša nové odhalenia. Podľa poslankyne SaS Natálie Blahovej známe resocializačné zariadenie spáchalo subvenčný podvod. Výmenou ...
POZOR NA PRÁVA, KTORÉ VÁM CHCE PRIZNAŤ ŠTÁT
Zákaz predaja je nebezpečný ekonomický populizmus
Prečo jazdím Uberom

Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit


 Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
Ve čtvrtek pronikl poprvé robot do kontejnmentu druhého bloku. Jeho úkolem bylo vyčistit rampu, která je přístupem do prostor pod reaktorovou nádobou a připravit cestu svému následovníku...
India s nadrozmernými bankovkami a barterom
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE


TŘÍDA LAXNÍCH: PODNIKAVÝ DUCH USA OCHABUJE
Tyler Cowen v nejnovější knížce naložil Americe. Z podnikavého národa selfmademanů, kteří se nebáli pádu a šli po každé příležitosti, se stává národ bačkorů.
TIM ALLEN: PRÁVĚ TEĎ JE HOLLYWOOD ÚPLNĚ JAK NACISTICKÉ NĚMECKO
Muž, který se nestal králem
Spíše než Trumpovu zeď

Ako v Číne kapitalizmus vyrástol


Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Hovoriť niečo všeobecne o Číne je nebezpečné. Je to ako hovoriť niečo všeobecne o Európe, kde vedľa seba žijú Nemci a Taliani, alebo kde fungujú inštitúcie Veľkej Británie a ...
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku
Ekonomický příběh naší doby. Autoritářská mašina na růst. Vzdělání

POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?


POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
Desetitisíce Rusů si dodaly odvahy a o víkendu protestovaly proti masivní korupci ve své zemi. Stejně tak vyšli do ulic Bělorusové nespokojeni s domácí hospodářskou situací. Výsledkem ...
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)
RUSKO SE OPĚT PROPADLO DO CHUDOBY

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

Bitcoin nám stresuje


Bitcoin nám stresuje
Medzi vývojármi a celkovo v komunite sa už dlhodobo diskutuje o tom, čo ďalej s Bitcoinom. Pretože jeho používanie narastá a s ním aj počet transakcií. A keďže ťažiari, ktorí sa ...
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu
Raketový rast miezd

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Noam Chomsky o demokracii a vzdělávání


Noam Chomsky o demokracii a vzdělávání
Právě nyní se ocitáme v periodě obecné regrese, a to nejen ve vzdělávání. Mnoho z toho, co se děje, je svým způsobem porážka 60. let; 60. léta byla periodou demokratizace. Společ...
Proč EU nedovolí Řecku odejít?
Zlatá bublina alebo šanca na nákup?
CESTOVÁNÍ V ČASE, TELEPORTACE A PLÁŠTĚ NEVIDITELNOSTI REALITOU DO ROKU 2100, ŘÍKAJÍ BRITŠÍ VĚDCI

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0269 s
Chemický peeling aha kyselinami Bratislava chemický peeling ovocnými kyselinami Chemický peeling Bratislava aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratislava | Kozmetický salón v Bratislave salón krásy Bratislava Kozmetický salón bratislava kozmetika Bratislava Kozmetika v Bratislave omladenie pleti Bratislava regenerácia pleti Bratislava beauty salon bratislava chemicky peeling bratislava hlbkove cistenie pleti bratislava Mezoterapia Bratislava Mezoterapia v Bratislave Omladenie pleti v Bratislave Regeneracia pleti v Bratislave Omladenie pleti kyselinou hyaluronovou | Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava | Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Kozmetika Bratislava Chemicky peeling bratislava peeling aha kyselinami Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Cistenie pleti hĺbkové Bratislava Skin scrubber omladenie pleti bratislava regeneracia pleti bratislava ultrazvukove cistenie pleti bratislava mezoterapia bratislava | Chemický peeling v Bratislave aha chemicky peeling v Bratislave Chemicky peeling Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krasy Bratisalava