Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Beznadějně bezbranná Evropa?


Beznadějně bezbranná Evropa?

Prakticky všechny současné "politické elity" Evropské unie se prokazatelně chovají jako naprosto nesvéprávné. A to je ještě velmi slabé slovo, protože nesvéprávný člověk svým jednáním ohrožuje především sebe. Zde bychom k popisu úrovně jejich konání mohli naprosto klidně použít i mnou upravené lékařské termíny jako je "záškodnická debilita a idiocie", protože výše uvedení politici svým konáním ohrožují zejména ostatní. Nás !!!

Připadá vám normální, aby se území úspěšně napadané každodenně několika tisíci většinou pologramotnými "ekonomickými dobyvateli" tomuto přílivu fyzicky nebránilo? Nejenže proti této jednoznačné invazi Evropská unie v podstatě téměř nic nedělá, ale navíc se o tyto nechtěné vetřelce vytvářející navíc i velmi nebezpečnou "pátou kolonu" v evropských státech ještě pečlivě stará. Za peníze evropských daňových poplatníků. Z nadhledu to vypadá jednoznačně, že se vcelku úspěšně pokoušíme o pomalou, hromadnou sebevraždu.

koran-knife

Náklady na co nejdokonalejší uzavření zejména mořských hranic budou vždy podstatně nižší, než náklady na sociální dávky pro statisíce doslova potkanovitě se množících imigrantů. Je nutné i na evropské vodní hranici spustit novodobou "železnou oponu". Každou "nepozvanou loď" je nutné zahnat výstražnou střelbou, v případě neuposlechnutí příkazu loď potopit a nikoho v žádném případě nezachraňovat. Postačí pár set mrtvých "invazorů" a další z nich si již pokus o nelegální průnik na území Evropy velice dobře rozmyslí.

My, evropští unionisté, se nyní chováme úplně stejně, jako žába sedící v pomalu se ohřívající vodě. Dříve, než si to uvědomí, je uvařená a mrtvá. Jakákoli humanita musí stranou. Jde nám skutečně o život! Nebo si myslíte, že se muslimové, až budou zanedlouho v početní převaze, budou na nějakou humanitu ohlížet, až nám budou masově podřezávat krky?Author: Vaclav Husak # TemiMoge54
Európa2014-10-1512
-
 82% ( 18 people voted )
+
Tak tak, plny suhlas. Toto je zamerom geriatrikov v EU a vyssich elit. Dnes sa mame tvarit ako humanisti a zajtra nam budu macetou odrezavat hlavy. Medzi tym nas ciganska cvarga ma okradat a terorizovat aby sme si pomalicky zvykali a aby v nas vzbudili nenavist cim sa nakoniec povrazdime navzajom a tym zakriju to ze za to mozu oni a prevedu zodpovednost na beznych ludi. Kde nebude treba uz ai ich zasahu, vojny atd..
Super plan, kym sa ludia ovce zobudia uz bude neskoro.

MM # SidaSafa91
-
 72% ( 8 people voted )
+
2014-10-15 12:10:27 d94b4912
Súhlas.
Tykva Bukvatyr # JokuCyto18
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-15 13:20:10 c331bc52
Možno sa snažia oživiť gény na ostrovných štátoch. Ako Angličania, ušatí a zlé zuby. Hlavné mestá západných štátov, je v nich tma a vidíte len to, ako pozerajú na vás oči LOL.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-15 13:34:50 4e627a6a
EU to je socializmus najhrubsieho zrna... bohuzial bez socialnych istot bezneho obyvatelstva /praca, byvanie, bezplatne skolstvo, zdravotnictvo, podpora rodiny.../, ktore tu boli pred rokom 1990... Dano za istoty bol fakt, ze vsetci k tomu pristupovali tak, ze zo statneho krv netecie... Nie ze by sa to dnes nejako zmenilo... ale podstatne je, ze sme sa stali sucastou este vacsieho celku, este neprehladnejsieho doslova vseobjimajuceho EU faktora... Z eurofondov financujeme nepotrebne hlupnosti, lebo sme ich dosatli od EU a teda nie su nase, ale nezamyslame sa nad tym, ze predtym sme tie peniaze zaplatili v daniach my vsetci zamestnanci v krajinach EU... Hranice si nechranime tiez, lebo su to predsa hranice schengenske... a teda naco ich chranit... EU ich vsak nechrani tiez, lebo humanita... a tak Taliansko aspon poziada o nejake peniaze z EU na financovanie pristahovalcov, alebo ich posunie dalej, lebo mame predsa volny pohyb osob cez hranice... Proti Rusku schvalime jednotne vsetci sankcie /teda nie my obcania, lebo nam na rozdiel od nasich politikov zostalo aspon trochu zdraveho rozumu, zmyslu pre moralku a spravodlivoast:) ale nasi voleni zastupcovia/, o ktorych vieme, ze nas poskodia viac ako Rusko a okrem toho su to sankcie, ktore nemaju ani ziadnu logiku z hladiska moralky... a potom najvacsi krikluni ziadaju kompenzacie od vseobjimajucej EU ! EU je nereformovatelny projekt... akokolvek uzasny a krasny, ale rovnako naivny o com svedci fakt, ze obcanom ho ukradli politicki paraziti, tunelari, transatlanticki lobisti, LGBTI, multikulturalisti... EU je chaos... Otazkou zostava, ci nahodny, ale to niekto takto chcel...
fan B # DohaMato29
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-16 11:02:39 c350b805
fan B, to je co za nezmysel? Ak je to socializmus bez soc. istot, je to stale socializmus?
Hadam EU vlastni vsetky firmy? Mas vobec dojem,ze vies co socializmus znamena?

Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-10-16 11:19:41 59ad0eb9
loading...
Nedá sa ináč--len najvyšší kresťanský predstaviteľ --Vatikánsky nech zoberie Bibliu do ruky, a --"monštranciu " ,urobí poriadok v náboženskom ponímaní jednoznačnom! Samozrejme v prvých bojových líniach---! A Európa i "zbytok sveta" budú mu tlieskať---tak ako --Poľskému vojvodovi pri Viedni--keď vyhnal Tureckých --"paše-chtivých"!
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-16 15:10:17 58d4289b
Určite začínate ..fan B 29.. aj rozmýšľať!" Ale prečo ste nedali otáznik za poslednou vetou? A OKAMŹITE ODPOVEď... Vy si myslíte------- ale daj mu pokuj v našej karčmičmičke lem červeno---vinko bo to na tlak dobro... zochab ho naj sebe píše ---mladňak---svojo--- Dajte pokoj a čo ked je to "múdri" jak daktorííí politik---A my vof našej krčmičke nerozumime cudzim rečom ! my lem zname dakus po "mantacky, rusnacky, guraľcky, maďarošsky, čehove tu tyš hodza a dzena ked prišol z Ameriky ta tak dajak po speaikovaňu ---! Ale lem das do štyricej pejc! No neda se lem sluhac--počúvať-- totu uniu... EU--bo ani Rusoch tu už nit, Ani Maďaroše už ne sú najmudrejši, , a Hungerlandi_ Austrijci nas predbehli v 1961 roku ! Ale v hokeju NE..ani ...
klopi # KyvoWavo40
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-16 18:02:29 58d4289b
fuck islam! preco tie kurvy nesedia doma a preco otravuju cely svet? skusil by len z 1% robit krestan v ich svete to, co tie svine robia u nas. skusil by krestan v ich svete postavit kostol alebo tlacit im do hglavy krestanstvo-ista smrt.islam je horsi ako rakovina a mor dokopy. islam go home!

spummy # FityNidy76
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-17 10:59:57 d9901faf
spummy-vidzim že velo znaš o počatkoch z rodu krescana široko daleko po švece križa velebaceho- šmerc- na tej palici- tlučici do hlav z chtorých lecia ptáci mudrosci -nichto nema právo len krescan-po švece chodzic ! kukaj-jak še hutori-daj pokoj -maš pokoj a nehanob vieru Alaha.-Nemyšli že krescan čisti -vecej narobel zla jak Islam-a co narobeli u nás -co pre tebe u nás- bo u nás neje vonka -račej še pomodli aby u nás nebulo tam vonku-budz rád že koscel máš-gdze še možeš poradzic stým-co v obraze kríža je-Bo chto šlape po práve iného musí počítac stým že še mu to može vracic raz -či ne? Ta stebu to vypatra tež tak-špiníš a nerobia ci nič-a to je tá odpovedz Islámu-co seješ -zberac budzeš !
ferda # XimaHifu28
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-10-19 14:31:52 58d4285f
To není o "debilní pasivitě". Elity EU si přejí mít do 2 generací Evropu míšenců. Imigrace je organizovaná.
To by měl vědět každý viz. projekt "EUROMED", který má za úkol "tichou dušou" dostat do Evropy 56 000 000 černochů , arabů a vůbec islamistů z nepřátelských dálav, kteří mají Evropu rozvrátit.

http://www.reformy.cz/zpravy/eu-zahajila-priliv-56
-milionu-novych-muslimu-cr-se-nemuze-branit/

Evropa se má stát jednou velkou akciovkou bez ducha, která bude bez národních států snadno říditelná.
Škoda, že výkonným prvkem v této zákeřné a špinavé kampani hrají Židé- viz videa.
https://www.youtube.com/watch?v=k2Vq_e2Z1ug
https://www.youtube.com/watch?v=QuYKtwnzG7M
Evropa bude postupně step-by step salámovou metodou zahlcena a vykořeněna islamisty. V píštích generacích už budou našim vnukům uřezávat hlavy a podřezávat hrdla jako ovcím...Nejde jinak. Elity si to přejí.


Jiri Staudinger # VukeDugu26
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-21 18:32:21 4e9dabc5
vidina budúcnosti mutace nových génov-novej ludskej rasy pre budúcnost šlachtenéj v Europe-pan europan!
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-21 19:03:40 58d4285f

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   deväť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Zpověď centrálního plánovače


Zpověď centrálního plánovače
Spoveď centrálneho plánovača (Confessions of a Central Planner) + titulky
Ako sa podvádza pri voľbách
Jesť správne
Znamenie Antikrista HD

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0313 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles