Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Čo sa zdá byť skoro neuveriteľné...


Čo sa zdá byť skoro neuveriteľné...

Ak si slovo chemtralis zadáte do vyhľadávača, nájdete množstvo materiálov. Väčšina ľudí však tomu aj tak neverí, pretože jednoducho nedokážu pripustiť, že by mohlo byť niečo takéhoto vôbec možné. Avšak žiaľ, predsa len existuje určitá zvrátená obludnosť snáh istej skupiny ľudí, bežnému človeku nepochopiteľná. A fenomén chemtrails je jedným z jej prejavov.

 

 

 

Skúste sa niekedy pozrieť na oblohu, keď letí prúdové lietadlo. Ak sa za ním stopa výfukových plynov rýchlo stráca je to v poriadku. Ak však nemizne, ide o chemtralis, čiže aerosolový chemický postrek.

 

 

 

Keď budete stopu dlhšie pozorovať uvidíte, ako sa postupne rozplýva a rozširuje, až sa z nej vytvorí umelá, chemtralisová oblačnosť. Táto chemická zmes obsahuje okrem iných látok predovšetkým bárium a aluminiový prášok, ktoré sú zdraviu človeka škodlivé a prekračujúc všetky prípustné hranice kontaminujú celú prírodu.

 

 

 

Oficiálne miesta pripúšťajú prijateľnosť chemtralis, alebo takzvaného geoinžinierstva pod zámienkou eliminovania globálneho otepľovania. Účelom intenzívneho a systematického postreku má byť eliminácia skleníkových plynov. Negatívny dosah na zdravie ľudí i na celú prírodu je však obrovský, ďalekosiahly a nevypočitateľný. A ešte navyše zostáva veľkou nezodpovedanou otázkou, čo je postrekom v skutočnosti sledované, pretože je snahou oficiálnych miest tento fenomén všemožným spôsobom utajovať a ak to nie je možné, tak aspoň spochybniť.

 

 

 

V neoficiálnych kruhoch sa o skutočnom účele chemtralis hovorí ako o snahe eliminovať počet obyvateľstva na prijateľnú mieru, alebo ako o projekte farmaceutických firiem, ktoré si takýmto spôsobom vyrábajú svojich zákazníkov, či o celoplošnom očkovaní. Na internete sa nachádza naozaj dosť materiálov, aby si mohol každý urobiť svoju vlastnú mienku.

 

 

 

Pozrite sa napríklad na toto video. Netreba si ho ani pustiť, stačí sa iba pozorne zahľadieť na oblak chemického postreku, ktorý za sebou zanecháva lietadlo na obrázku. Štruktúra oblaku sa sformovala do podoby umrlčých lebiek! Je viac ako symbolické! Pozrite sa na to a posúďte sami. Ide o prvé video odspodu a nájdete ho na tomto linku: http://svetlykruh.webnod e.cz/news/dalsi-pohledy-na-chemtrails-o- nic-mene-znepokojujici-/

 

 

 

Umrlčie lebky! Umrlčie lebky na uniformách kománd SS a umrlčie lebky, skryté vo výparoch splodín chemtralis. V jednom aj v druhom prípad ide o niečo tak obludného, že je tomu až ťažko uveriť.

 

 

 

Avšak práve preto, že ľudia neveria, práve preto, že dôsledne neskúmajú, preto, že sú ľahostajní a povrchní, preto, že sa starajú iba sami o seba a o svoje vlastné dobro, práve preto sa mohli sily zla v tridsiatich rokoch minulého storočia dostať v Nemecku k moci a nakoniec strhnúť celý svet do nešťastia.

 

 

 

A dnes tomu nie je inak! Aj dnes pre povrchnosť a ľahostajnosť ľudí, pre ich konzumizmus a nízky osobný egoizmus hľadiaci iba na svoj vlastný prospech, pre nechuť usilovať o dobro, ušľachtilosť a spravodlivosť, pre ich prázdne hmotárstvo a nezáujem o vyššie a vznešenejšie ideály, pre toto všetko sa i dnes začína rozmáhať zlo, mocnejúc až do obludnosti a strhávajúc celý svet do nešťastia.

 

 

 

Lebo za hrôzami toho, čo sa dialo kedysi vo fašistickom Nemecku stáli neviditeľné sily Zla, ktoré sa mohli vo svojom zničujúcom úsilí na zemi naplno prejaviť len preto, lebo sa im pre ľudskú ľahostajnosť nikto nepostavil na odpor. Lebo úsilie o dobro v ľuďoch nebolo tak silné, aby mohlo efektívne čeliť zlu a zastaviť ho. A preto Zlo ovládlo svet.

 

 

 

A dnes je tomu rovnako! Sily Zla začínajú systematicky realizovať svoje, až nepochopiteľným spôsobom zvrátené snahy o ovládnutie a zotročenie ľudstva. A môžu v nich úspešne napredovať len preto, lebo medzi ľuďmi chýba vážne, vedomé úsilie o dobro, alebo je ho len veľmi málo. Preto, lebo ľudia neusilujú o ušľachtilosť, spravodlivosť a vysoké duchovné ideály. Pretože nechcú byť v prvom rade dobrými, čestnými, čistými a ušľachtilými ľuďmi, čím by už len svojou vlastnou existenciou, svojim myslením a konaním kotvili Svetlo na zemi. Lebo ak vedome a vážne usilujeme o dobro, spájame sa so silami Dobra a Svetla a svojim snažením privádzame tieto sily na zem, aby všetko okolo nás pozdvihovali, budovali a harmonizovali. Ak totiž niekde svieti svetlo a toho svetla je veľa, tma a temnota nemajú nijakú šancu. Musia jednoducho ustúpiť.

 

 

 

Sily Zla a Temnoty, usilujúce o podrobenie, ovládanie a zničenie sa môžu na zemi rozpínať iba vtedy, keď ľuďom chýba snaha o dobro, česť, ušľachtilosť a spravodlivosť, pretože jedine aktívna snaha o dobro môže človeka uchrániť od zla. Ak takejto snahy niet, potom onen druhý pól, čiže sily Temnoty a Zla všetko postupne infiltrujú a nakoniec ovládnu a zhltnú i všetkých lenivých a ľahkomyseľných, ktorým chýbala aktívna a vedomá snaha o dobro.

 

 

 

Preto sa človek, ktorý neusiluje k dobru stáva korisťou zla. On totiž zlo v podstate schvaľuje, pretože mu prenecháva voľné pole pôsobnosti a nestavia sa mu na odpor svojim osobným úsilím o konanie dobra. A práve pre túto nechuť k dobru sa na zemi rozmáha zlo. Preto tu svojho času spôsobil toľko nešťastia fašizmus a preto zlo vo svojej zvrátenej obludnosti opäť dvíha hlavu a to okrem iného i prostredníctvom fenoménu chemtralis.

 

 

 

Človek ale nie je voči tomu bezmocný. Môže a má sa postaviť zlu a to predovšetkým silou svojho vlastného príklonu k dobru. Tým bude svojim bytím kotviť na zemi Svetlo a toto Svetlo bude zatláčať Temnotu a Zlo.

 

 

 

Človeče spamätaj sa preto zo svojej ľahostajnosti! Začni konečne vážne usilovať o dobro, aby si tým zamedzil doposiaľ voľnému šíreniu zla, ktoré ťa chce ovládnuť, podmaniť, zotročiť a podľa svojej ľubovôle napokon aj zničiť.< /p>
Author: Peter Balaz # RoxaGewa29
Svet2013-11-0121
-
 70% ( 17 people voted )
+
ah pan balaz. ja to tazke.konkretne som jednemu spolupracovnikovi v praci , pri ceste domov ukazal oblohu. boli zrovna idelne ukazky 1000 m siroke lietadlove stopy.nie dlhe ,siroke.. odvtedy sa so mnou nerozprava .a takto je to 98% muklov vo fabrikach. zatial vyhravaju zbohatlici a media. slovensko je fakt specificka krajina .ako to povedal majitel outletu voderady.bohuzial.

dinosaurus # CefaFawi37
-
 55% ( 10 people voted )
+
2013-11-01 17:49:15 5b7f427d
Pan autor , zabudli ste dodat ze medzitym nas tu vsetkych ocipuju jastery z pekiel. O com bol vlastne tento clanok?? Mame si dat kazdy na dom tabulu: Mam rad dobro a nenavidim temnotu?? PS: fakt si myslis ze tam vznikaju lebky?
konspirator # RafoNare18
-
 44% ( 8 people voted )
+
2013-11-01 18:02:51 b2295518
Tie lebky,to nie je autentický obrázok,je to len ilustračná fotografia.

--- # BohiLada08
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-01 18:22:03 5f662b5d
Autor pouzil temu chemtrail ako diskusny starter.
Podstatne je co pise ku koncu.
Tym, ze nekonate nic a myslite, ze nic zle nerobite je chore.
O dobro sa treba zasluzit.
tutko # HaxeLavo62
-
 59% ( 7 people voted )
+
2013-11-01 18:49:35 55ede038
Miluju chemtrails posiluje mi imunitu, kdybych se s ním pravidelně nesetkával, imunitní systém by byl slabý, takhle bude vytrénovaný pro další generaci, stejně tak jím jídlo výhradně chemicky ošetřené, plné těžkých kovů, barviv stabilizátorů a emulgátorů,... Vím že mě žádná nemoc neskolí, jsem na vše připraven a nikdy nebudu mít jedinou zdravotní potíž. vše přijímám, nic nepotlačuji. WUOOOA

Komin # NereVuti50
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-11-01 20:21:19 cebe9e48
Komin..
100 bodov..

:-DDDDD

Joplins # XuhyDime11
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-01 20:43:11 5e91e48d
loading...
k článku by som ešte chcel dodať, že ohňostroje a zábavná pyrotechnika obsahuje hlavné škodlivé zložky ako chemtrails a to hliníkový prášok a bárium (nazeleno). preto zbohatlícky ilumináti poriadajú na svoje oslavy ohňostroje a tak sa snažia depopulovať lúzu vo svojom okolí. a každý, kto používa na silvestra rachejtle, alebo obľúbené piráty, je vlastne utajený iluminát.
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-02 06:51:00 b22931c0
dokonca aj bratia carnajevovci boli skrytý ilumináti, nakoľko pri výrobe svojej bomby použili kuchty a zlož zo zábavnej pyrotechniky. takže neboli len priame obete výbuchu, zabitý a zranený črepinami, ale v blízkej dobe sa objavia záhadné úmrtia ľudí, ktorí boli okolo a neboli priamo zasiahnutí črepinami, ale len hliníkovým a báriovým práškom. sledujte majstrím!
aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-02 06:55:36 b22931c0
K článku:

Nuž v podstate obsah článku je vážnou vecou, ktorá by mala znepokojovať každého z nás / samozrejme okrem tých lebiek, nebol to zámer zosmiešniť tému??? /. Samozrejme nesmieme si myslieť, že platení drollovia a náboženskí egregory nebudú tému posmešne zhadzovať, pretože kto je proti konaniu ich boha """ mamonu """ tak ten je hneď proti takzv. demokracií, teda fakticky proti ním samým, pretože oni sú poctivými nositeľmi hesla kam vietor - tam plášť!

Ja sa nenadéjam, že sa to nedeje, ale na druhej strane sa neobávam v súvislosti opísania spojenia fašistických lebiek s ovládnutím sveta parazitujúcimi svetobežnými občanmi združenými pod talmudom!

Ako bol zničený útočný nemecký nacizmus, tak bude pri nasledujúcej konfrontácií síl zničená aj príčina tohto paraziticko-korporatívneho fašistického marazmu sveta. Raz a navždy!

Pripravme sa!

Slovienom a Slovanom zdar!

jan # PukiKyri51
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-02 09:09:06 4e63bf5b
konspirator: jestli fakt věříš tomu, že nás budou čipovat ještěři z pekel, tak jsi trošku magor...
kalmar # PeryFygi13
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-02 11:06:21 550d501e
Čo chcel autor svojim citovým výlevom vlastne vyjadriť? Márne sa snažím prísť na zmysel aj napriek tomu, že som sa rozhodol strácať čas jeho opakovaným prečítaním. Záver je len jediný: autor bol v čase písania v hlbokej (a zrejme častej) depresii a pocítil náhlu potrebu verejne sa podeliť so svojim pohrebným konšpiračným videním sveta. Poľutujte ho teda, nech má radosť...

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 63% ( 17 people voted )
+
2013-11-02 11:32:00 bc7b649f
Jeden rozdiel by som tu ale videl: Chemntrails je realita a vraždenie v plynových komorách je výmysel.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-11-02 12:30:32 5b7f699c
marsal, co je ti podozrive na tom ze tzv. plynova komora sa nachadzala pri velitelskej budove a mala drevenne dvere? vsak v skole nas ucia vzdy len pravdu

Fero # LifuRoru61
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-02 12:52:28 5ab6fb7f
Pandemonium

Že nedokážeš pochopit význam psaného textu zde ví každý,akorát nechápu důvod proč se s tím chlubíš.

zero # MotoLile18
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-11-02 13:11:28 55478017
O 50r., keď bude po všetkom, bude si 1 miliarda ľudí medliť ruky: Bol že to dobrý nápad s tými jedmi. Zachránili sme ľudstvo. Zabránili sme 3. svetovej vojne. A odteraz už žiadne mnoho početné rodiny! Najviac dve a basta!!!

Amanda # KyviQugu34
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-02 15:30:27 4e63a2a6
Fero - prečo boli údajné plynové komory pri veliteľských budovách? Nie som sprostý, ale toto som sa sa nedovtípil. Nemám čas lámať si hlavu, tak mi to uľahči. Dík.
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-02 17:41:14 55ede028
marsal ak nemas cas tak to potom tazko. ak by ta to zaujimalo hlbsie precitaj si knizku od Rudolfa Seidla: fakta versus fikce, je na uloz.to. ide do velkych detailov narozdiel od propagatorov spalenia ohnom. potom sa tam chod pozriet na vlastne oci a porovnaj.

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 11:18:11 5ab6fb7f
1. chemtrails je realita
2. chemtrails su nosny pilier "geoinzinierstva" tzn. formovanie a presun oblacnosti
3. chemtrails je ludovy nazov, blizsie na weboch projekty cloverleaf, smoking gun
4. clovek chcel od nepameti ovladat pocasie, raz to muselo prist
5. 98% populacie tvrdi, ze ciary za lietadlami su tzv. contrails, vytvarali sa vzdy
6. nic s tym nenarobis, veskera agitacia ti prinesie akurat obavy ludi o tvoj dusevny stav :)

almasy # DeneNybo92
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-03 15:46:16 55a326b2
Odpoveď by som hľadal niekde tu: http://dolezite.sk/Zazraky-stvorenia-TNZ14C.ht
ml


(Evanjelium Lukáša 12. kapitola)

4Ale vám, svojim priateľom, hovorím: Nebojte sa tých, ktorí zabíjajú telo a ktorí potom nemajú viacej čo urobiť
8Hovorím vám: Každého, kto mňa vyzná pred ľuďmi, vyzná i Syn človeka (Ježiš Kristus) pred anjelmi Božími. 9Ale ten, kto mňa zaprel pred ľuďmi, bude zaprený pred anjelmi Božími.
11A keď vás budú vodiť do synagóg, pred úrady a pred vrchnosti, nestarajte sa, jako alebo čo máte povedať na svoju obranu alebo čo máte riecť;
12
lebo Svätý Duch vás naučí v tú istú hodinu, čo treba povedať.

recnik # PijiDydy18
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-11-04 09:45:39 57c5453a
Mocný tohto sveta nepotrebujú logicky zmýšľajúcich ľudí iba poslušných pracovníkov!!!


iliak # QixiRibo79
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-11-04 19:48:48 b2124bfc
Tolko debilov, vrátane autora článku sa zíde len málokedy....

brano # PelaSedo59
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-11-07 08:09:01 c305bafe

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
dva   šesť
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Filosofie ozbrojené společnosti


Filosofie ozbrojené společnosti
Máloco na světě se děje bezdůvodně. Podobné je to s umanutým tvrzením, že slušní lidé budou žít ve větším bezpečí, pokud nebudou mít v rukou zbraně. Tak se chová i náš stát...
GENDER VE ŠKOLÁCH: POKUS NA NEZLETILÝCH LIDSKÝCH SUBJEKTECH
Zakázaný ruský film
MERKELOVÁ PO ÚTOKU V BERLÍNĚ: MY I NADÁLE BUDEME PODPOROVAT OSOBY, KTERÉ SE CHTĚJÍ INTEGROVAT V NAŠÍ ZEMI

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0404 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage