Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Čo týždeň dal – popapuli 03/2014


Čo týždeň dal – popapuli 03/2014

Témy:
1. Platia zákony vždy rovnako?
2. Rozvrat rodiny začína už v prvej triede
3. Zákon o Slovenskom občianstve, áno či nie?Author: proxykazaa # NaxaWomo60
Slovensko2014-01-204
-
 61%  ( 8 people voted )
+
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Na.ser.te.sa.
Genetika je prírodná veda, nezávislá na vôli človeka. Genetika pracuje ako kopírka. Potomok dedí gény po rodičoch, vždy sa podobá svojim predkom, fyzicky aj duševne. Gény sa môžu a nemusia prejaviť, je to závislé od životných podmienok. Rasy, muž a žena, človek a pes, a rozdiely medzi nimi existujú a sú faktom prírodnej vedy.
Ak gény nezdedíte, tak sa tieto v živote nikdy neprejavia.
Vedeli to Suméri pred 10 tis. rokmi, židia majú eugeniku zakotvenú v náboženstve. Ak máte pôvodné meno, voláte sa Kohn, Kahn, Kohen... tak máte gény po Áronovi. Čistota rasy je od vzniku ľudstva základom pre kultúru, a civilizačný pokrok. Židia, ktorí tisíce rokov praktikujú eugeniku, dnes obviňujú iné rasy z rasizmu.
Cigáni sa mohli prejaviť v rôznych životných podmienkach. Pred 1. sv. vojnou, medzi svetovými vojnami, za socializmu, za konzumného socialistického kapitalizmu, až na niektoré cigánske kasty, vždy tvorili asociálne obyvateľstvo.
Cigáni asociáli patria k r-stratégom, čím majú viac zdrojov, tým sa rýchlejšie množia. Až si jedného dňa demokraticky zvolia svoj parlament a vládu. Tvorcovia hodnôt, nositelia kultúry a civilizácie sa stanú terorizovanou menšinou.
Štát, ktorý tento stav na pokyn EÚ zapríčiňuje, spôsobuje nenásilnú genocídu Slovanov, pričom poslanci a vláda sú tiež genetickí Slovania.
Eugenika nie je fašizmus, násilie, vraždy ani rasizmus, eugenika je vedná disciplína o zdravej, prosperujúcej, vysoko rozvinutej spoločnosti, u nás o spoločnosti Slovanov.
Riešení pre cigánov je veľa, napr. pracovná povinnosť, stop sociálnej podpore, príjem len zo závislej činnosti, dotácia firmám na mzdy pre asociálov. Alebo vzor židovských kibucov. Internátne školy, návrat detí do rodiny na prázdniny a vianoce, vid Británia. Dôležité je, že štát nič nerieši, štát totálne zlyhal, štát idiotsky poslúcha pokyny EÚ, dotujte, lebo ak nie, tak budete potrestaní, len aby cigáni nešli do sveta.
Rozvrat rodiny a spoločnosti je tichý mor. Otázkou je, kto má záujem na rozvrate spoločnosti. USA sú vazalmi Izraela, súkromné korporácie ovládli politické strany aj štát ako mocenský nástroj. O osude USA je už rozhodnuté, o USA nerozhodujú občania vo voľbách. Spoločnosť je rozvrátená, nástrojom rozvratu je multi kulti politika, množenie asociálov čoby r-stratégov, negatívna diskriminácia tvorcov hodnôt, rodiny, nenásilná genocída tvorcov hodnôt.
R-stratégovia sú v rukách súkromných korporácií a štáneho monopolu moci nástrojom proti civilizácii tvorcov hodnôt. Civilizácia anglosaso židov je na ceste úpadku pod diktátom korporátnej a štátnej moci.
Civilizácia Slovanov je na rade, je tisíc rokov kolonizovaná anglosasožidmi, rozvrat rodiny, multi kulti, homoši, sú nástrojmi na zotročenie spoločnosti Slovanov.
USA diktuje podmienky EÚ, Nemecko je dodnes porazená mocnosť, EÚ nanovo kolonizovala Slovanov, židoboľševická VOSR a následný socializmus boli v réžii anglosaso židovských finančníkov, na ich pokyn socializmus skolaboval.
Občianstvo je človeku priradené tým, že sa niekde narodí. Človek si nemôže zvoliť, že kde a komu sa narodí. Štát z pozície moci mi odoberie občianstvo. Ja k životu nepotrebujem občianstvo. Bližšie mi je Putinove ako Ficove občianstvo.
Iba jedno náboženstvo na svete prikazuje zničiť a rozvrátiť hostiteľskú krajinu, obsadiť kľúčové posty v riadení a využiť jestvujúcu spoločnosť pre svoje rasové potreby. Viacero náboženstiev prikazuje pomoc blížnemu z rasy a iba jedno náboženstvo škodu iným, mimo rasy.
Ak sa občania na.se.rú a to im štát nemôže zakázať a prijmú cudzie občianstvo, tak sa Slovenský štát stane neligitímny, zanikne.
Štát nemôže občana vykázať na život mimo štátu, môže mu dať podmienky pre život. Politická reprezentácia musí obhajovať záujem väčšiny, cudzí štátny príslušník nesmie byť činný v politike. Pôdy sa nesmie zmocniť zahraničný občan, ani cez s.r.o., a a.s. Ako náhle budú pôdu vlastniť inostranci, tak Slováci sa stanú návštevníkmi vo vlastnom štáte.
Chcete mať Slovanskú kultúru, vyvoďte si záver. Prestaňte sa zúčastňovať na demokracii diktovanej anglosaso židmi, prestaňte sa zúčastňovať volieb. Prestaňte voliť politikov z politických kandidátok, na ktoré sa sami napísali. Zaveďte priame voľby z okresov, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu, zrušte súkromné banky, žiadajte suverénny štát bez diktátu Bruselu a s vlastnou menou. Na.ser.te.sa, nekonečne!

Definitiva # MunoLyhi27
-
 70%  ( 10 people voted )
+
2014-01-21 09:51:07 55ede334
DA...
Lepa # QacaLoba59
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-01-21 20:37:02 5c342477
Ľudia sa bohužiaľ naserú až vtedy, keď prídu aj o to posledné. A ešte máme kam klesať.
A kto presvedčí policajtov a vojakov, aby sa pridali na stranu tých, ktorých majú chrániť?
marsal Zukov # DigiHaqu14
-
 55%  ( 1 people voted )
+
2014-01-22 08:26:36 57c5a734
Zukov,no nebodaj maju chranit tych,co ich danami platia.

A ked nam drony budu lietat nad hlavami ako cmeliaci,tak nebude treba ani presvedcovat vojakov a policajtov.Technologie urobia poriadok,k tomu spejeme.

harry # PahoLenu00
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-01-22 09:36:21 5f666afb

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
jeden   osem
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Náhrada za Skype? Existuje!


Náhrada za Skype? Existuje!
V roce 2004 jsem zde publikoval článek Skype? Opravdu to funguje. Od té doby uběhlo 11 let a leccos se změnilo. Skype je tady pořád, pořád funguje, ale už dávno není, co býval. Od doby...
Deflace — definiční znak zdravé ekonomiky (3/3)
JOSIF STALIN: BEZOHLEDNÝ MASOVÝ VRAH
Co je to Juvenilní justice

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0646 s
dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage