Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Ebola & co., prírodné katastrofy, veľká vojna a kvantová fyzika


Ebola & co., prírodné katastrofy, veľká vojna a kvantová fyzika

Jeden múdry Indián raz pred mnohými desaťročiami povedal, že predtým ako nastane obdobie dlhého pokoja a materialistický svet sa bude blížiť ku koncu, bude na oblohe často vidno sieť pavúka.

Keď sa pozriem do dnešného sveta ako sa doba neuveriteľne zrýchľuje a na oblohe tak často vidno pavučiny, tak mi je jasné, že veľmi zlá sejba celých generácii ľudstva na celom svete začala prudko klíčiť a nastal čas žatvy.

Fyzika nás učí, že žiadna energia sa nemôže stratiť.

Kvantový fyzik Max Planck sa domnieval, že podobne ako ryby žijú vo vode, žijeme my ľudia, zvieratá, rastliny, minerálie a celá matka Zem podobne vo veľkej jednote niečoho, čo najskôr nevedel definovať. Touto silou je neviditeľne pretkané úplne všetko.

Kvantová fyzika sa zaoberá skúmaním najmenších - subatomárnych častíc, ktoré držia matériu pohromade v jej najvnútornejšom vnútri. Viacerí významní kvantoví fyzici sa dopracovali k záveru, že matéria sama o sebe neexistuje, teda nie je primárna vo svojej podstate, ale až sekundárna.

Ako primárna v kvantovej fyzike vystupuje len spojitosť, niečo čo spája, bez materiálneho základu.

V subatomárnom kvantovom svete, teda vo svete nepredstaviteľne malých, najmenších "čiastočiek" neexistujú žiadne predmety, žiadna matéria, teda nič, čo by sa dalo fyzicky zachytiť a pochopiť. Kvantoví fyzici sú presvedčení, že nám zatiaľ jednoducho chýbajú slová na opísanie tejto reality, ktorá prebieha vo svete najmenších častíc. Opisujú to ako spojitosť, ale nevedia, čo je spojené s čím. Všetko je akoby pretkané navzájom určitou silou, ktorá drží matériu pohromade.

Max Planck, nositeľ nobelovej ceny vyjadril presvedčenie, že za touto silou musí stáť inteligentná a vyššia sila.

Zaujímavý je jeho výrok, ktorý tu chcem uviesť. Max Planc (1858-1947):

"Ako fyzik, ako muž, ktorý celý svoj život slúžil najtriezvejšej vede, skúmaniu matérie, som určite slobodný od podozrenia, že by ma považovali za náboženského horlivca.

A tak hovorím po mojich výskumoch atómu nasledovné: Matéria sama o sebe neexistuje. Všetka matéria vzniká a pozostáva len skrze jednu silu, ktorá atómové častice privádza ku kmitaniu a drží ich pohromade ako najmenšiu, teda najnepatrnejšiu slnečnú sústavu - atómu.

Za touto silou musíme predpokladať vedomého, inteligentného Ducha. Tento Duch je prazákladom všetkej matérie. Tým reálnym, pravým, skutočným nie je viditeľná, no pominuteľná matéria, ale neviditeľný, nesmrteľný duch, ten je tým pravým. Pretože ale duch sám zo seba nemôže existovať a každý duch prislúcha určitej bytosti, potom musíme nútene predpokladať duchovné bytosti. Pretože ale ani duchovné bytosti nemôžu existovať samé zo seba, ale musia byť stvorené, potom sa neostýcham nazývať tohto tajuplného stvoriteľa Bohom, rovnako, ako ho nazývali všetky staré kultúry a národy na Zemi v skorších tisícročiach."

Človek svojim materialistickým pohľadom na svet a svojim intelektom, ale bez múdrosti vytvoril techniku, s ktorou sa obklopuje, a s ktorou koniec koncov vykorisťuje matku Zem a všetko, čo Zem nesie, bez ohľadu na životnú silu, ktorá prúdi vo všetkom.

Svojou činnosťou dokázal za 200 rokov poškodiť krehkú rovnováhu matky Zeme natoľko, že stojí pred úplným kolapsom.

Zem je cítiaci organizmus, ktorý teraz akoby trpí triaškou a vysokou horúčkou. Postupne sa strasie materializmu. Naša domovská planéta Zem je neuveriteľným darom, ktorý sme si boli mali vážiť a nie vykorisťovať.

Dnešná veda potvrdzuje, že na každú akciu nasleduje reakcia a žiadna energia sa nestráca. Inak povedané to, čo sa zaseje, to sa bude aj žať, lebo sa to ako reakcia vráti na pôvodcu akcie. To platí aj pre každé slovo, myšlienku a pocit a nakoniec pre každý skutok, lebo vo veľkom vesmírnom počítači a jeho účtovníctve je aj každý vlas na našej hlave spočítaný.

Kauzálny zákon sejby a žatvy, teda pomaly mlejúce Božie mlyny sa dajú prirovnať aj s pohárom, do ktorého sa stále kvapká. Keď sa naplní, začne sa prelievať a skúsme tento obraz spojiť aktuálne s Ebolou, ktorá sa ako ďaľšie iné epidémie minulých rokov, začala šíriť z ríše zvierat je len opäť ďaľšou epidémiou, ktorá môže zabiť státisíce ľudí.

Prečo sa pravidelne objavuje nejaká pandémia pôvodom od zvierat, ktorá môže ohroziť milióny ľudí?

Ľudia vzali zvieratám ich právo na život a ponížili zvieratá na veci, ktoré sú pre nich len úžitkovými predmetmi - tovarom. Zabíjajú ich a jedia ako zvierací kanibali. Je to už tisícročia dobrá sejba? Pohár začal pretekať a na človeka prichádzať to, čo spôsobil a naďalej spôsobuje zvieratám.

Kňazská kasta všetkých náboženstiev prekrútila už pradávno prikázanie nezabiješ. Boh nikdy nechcel krvavé obete a krvavé sviatky a pôvodne prikázal, aby sa zvieratá nezabíjali. Kňazská kasta si ale urobila po svojom a už od Mojžišových čias s nedoziernými následkami obhajujú zabíjanie zvierat a vyhlasujú za prevrátených tých, čo sa proti tomu bránia. V Katolíckej cirkvi dodnes nebola zrušená kliatba, ktorá preklína všetkých vegetariánov.

To, že zvieratá majú dych, ktorí im človek nemá brať, to si dnes uvedomuje veľmi málo ľudí. Zvieratá sú choré okrem iného, kvôli hrôzostrašným podmienkam, v ktorých musia živoriť a kvôli tomu ako sa s nimi zaobchádza. Bez antibiotík by zvieratá v masovom chove dnes nevydržali ani tú krátku dobu ich výkrmu. Baktérie sa stávajú viac a viac odolné voči antibiotikám vo zvieratách a človek si neuvedomuje, že každým sústom mäsa poškodzuje seba a svoje okolie.

Človek zvieratám upiera dôstojnosť, ktorú u seba samého považuje za nedotknuteľnú. Upiera im právo na slobodu tým, že ich drží v úzkych klietkach a temných maštaliach kvôli priemyselnej produkcii mäsa. On ich doslova produkuje medzičasom 50 miliárd zvierat ročne. Pralesy sa vyrubávajú hlavne kvôli produkcii mäsa.

Na akciu nasleduje vždy reakcia, a na človeka sa vráti naspäť agresia, strach a choroba zvierat. Žiadna energia sa nestráca a to, čo spôsobuje zvieratám, prírode a všetkému životu na Zemi zažijeme každý z nás presne podľa nášho podielu.

Teraz je to Ebola, ktorá vyvoláva obrovský strach a to právom.

Nestačia však choroby a prírodné katastrofy. Človek musí zákonite viesť ešte aj vojny. A prečo?


Grécky básnik Hesiod (700 p.K.) povedal, že "všetky vojny prichádzajú do sveta kvôli tomu, že ľudia zabíjajú zvieratá a pojedajú ich telá."

Fjodor Nikolajevič Tolstoj zase povedal, že "dokiaľ budú existovať bitúnky, budú existovať aj bitevné polia" a nemýlil sa.., pretože svet speje k ďaľšej veľkej vojne.


Tolstojove ďaľšie výroky sú veľmi zaujímavé:

"Jedenie mäsa je prežitok najväčšej surovosti; prechod k vegetarizmu je prvým a najprirodzenejším následkom osvietenstva."

"Človek môže žiť a byť zdravým bez toho, aby musel pre svoju výživu zabíjať zvieratá. Keď pojedá mäso, potom je spoluvinný na vražde zvierat, len aby lahodil svojej chuti. Takto konať je nemorálne. Je to tak jednoduché a nepochybné, že je nemožné nesúhlasiť s tým. Ale pretože je väčšina ešte zavislá na pôžitku z mäsa, považujú ho ľudia za odôvodnený a hovoria smejúc sa: ´Kúsok bifteku, to je ale pekná vec a dnes si ho s potešením dám na obed´."

"Ak človek hľadá vážne a úprimne morálnu cestu, potom je ako prvé od čoho sa musí odvrátiť, jedenie mäsa: Lebo odhliadnuc od vzrušenia vášní, ktoré je spôsobované touto potravou, je táto celkom jednoducho nemorálna, pretože si vyžaduje skutok protirečiaci mravnému pocitu, a to - vraždenie."

"Vegetarizmus platí ako kritérium, na ktorom môžeme spoznať, či je úsilie človeka o morálnu dokonalosť myslené vážne."

Lev Nikolajevič Tolstoj (1828-1910)Moje staršie články:


http://dolezite.sk/old/Preco_na m_cirkev_zamlcala_a_nadalej_zamlciava_po znanie__48.html

ht tp://dolezite.sk/Antibiotika-v-mase-Rezi stetne-bakterie-Media-klamu-a-zavadza-Mt U.html

http://dolezite.sk/Obet-na-G olgote-alebo-ako-sa-stali-krestanske-dej iny-krimina-rfL.html

http:// dolezite.sk/Priniesli-nam-Cyril-a-Metod- uz-pokryvene-krestanstvo-cy2jSm.html

ht tp://dolezite.sk/Lokalne-zaplavy-Vyzva-s tarostom-slovenskych-dedin-a-miest-gQDJ1 r.html


http://dolezite.sk/old/Mliet_ak o_kedysi_alebo_preco_vymreli_kamenne_mly ny_129.html
Author:
Andrej Biras # DapeGoka83
Svet2014-10-1317
-
 68% ( 9 people voted )
+
Kvantová fyzika vyvracia materializmus :

https://www.youtube.com/watch?v=qQwg0qrZAqI

filip # WyboCeci64
-
 62% ( 3 people voted )
+
2014-10-13 09:42:46 542f000c
Nízko hodnotený príspevok


Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 38% ( 6 people voted )
+
2014-10-13 09:46:08 55f80a26
Andrej, suhlasim, ze dnesna veda je doslova na ubohej urovni, kedze technicky pokrok spojila s devastaciou planety. takze v tomto pripade o ziadnom pokroku nemoze byt ani reci.
co sa tyka eboly, proti tomuto umelemu strachu treba byt imunny. konzumacia sraciek z obchodov a antibiotik vo forme masa z bitunkov zabija x nasobne viac, ako nejaka ebola.

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-13 09:59:48 d9777929
Keby zvierata jedli len ludia tak tomu snad aj uverim. Ale zvierata sa pozieraju navzajom a to na vsetkych urovniach zacinajuc planktonom a bakteriami. Na pozierani sa navzajom funguje cely potravinovy retazec a teda aj zivot na zemi.
To v akych podmienkach zvierata drzime je druha vec, vsetko sa dnes podriaduje len zisku. Aj drviva vacsina ludi na zemi je tyrana a zabijana len koli zisku, tam sa snazia prezit a nemaju cas rozmyslat nad tym ako sa dari zvieratam.

MM # SidaSafa91
-
 65% ( 10 people voted )
+
2014-10-13 10:05:53 d94b4912
Fero, za devastáciu nemôže tá "úbohá" veda.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-10-13 10:09:17 55f80a26
Nebyt prechodu na maso, ci jeho sposob ziskania, este by sme Fero nemohli mlatit do klavesnic a stazovat si na nemoralny postoj jedenia masa....
Rafael # BakiQuno09
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-10-13 10:29:45 59ad0eb9
loading...
Hujer, dotoval sa vyskum nespravnym smerom, teda samozrejme za to mozu ludia.
Rafael, nemam namietky proti konzumacii masa, pokial je ziskane z chovu, kde zviera netrpi a zabite cielenou ranou, ktora ho okamzite usmrti. to je aj kvalita uplne niekde inde ako niekde v tescu, ci hoferi

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-13 10:36:19 d9777929
S tym suhlasim, len ma trapi ak niekto napise, ze je nemoralne jest maso, nemoralne je rovnako jest aj kvietok sedmikrasky, ci kalerab, len sposob prejavu usmrtenej zeleniny, ci ovocia je iny.


Rafael # BakiQuno09
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-13 10:43:37 59ad0eb9
to je pravda, avsak nemoralne je ak niekto tvrdi, ze je na zemi vela ludi a 90 percent urody z poli ide na vykrm zvierat v koncentrakoch.
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-13 11:03:48 d9777929
Este nemoralnejsie je podla mna ak niekto pestuje na poliach material na bionaftu.
Rafael # BakiQuno09
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-10-13 11:06:45 59ad0eb9
http://www.dhaxem.com/data/handt_sl/Boh_a_Apoka
lypsa.pdf
Pravdomluvec # WecoHeda29
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-13 11:11:21 0267bb7b
fero, aký je to nesprávny smer? ktoré výrobky z výskumu sú nesprávne? Ktorý je ten správny?
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-13 11:33:47 55f80a26
cely koncept pohybu na zaklade spalovania je nemoralny voci vztahu cloveka k prirode
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-13 11:34:23 d9777929
Hujer uz som to napisal. smer pokroku, ktory ide proti prirode a sposobuje jej devastaciu je nespravny. spravny smer je ak pokrok prirode neublizuje, naopak ju zveladuje. pokrok, ktory je zalozeny na kopirovani prirodnych procesov nie na procesoch, ktore nikde v prirode nie su a logicky jej ani nemozu pomahat. Uz koncom 19. stor. mnohi bili na poplach, pred takymto smerovanim vedeckych vyskumov. zatvu zneme uz dnes.
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-13 11:38:20 d9777929
Fero, každý y nás míňa toľko služieb, produktov a energie, čo by vytvoril ekvivalent cca 43 ľudí. Je na každom y nás čo s týmn spravíme...
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-13 19:01:49 b229ba06
Hujer, ak by to vyuzivanie bolo postavene na nedrancovani prirody, tak je to v poriadku. Ale my sa naozaj mozeme zariadit len kazdy po svojom
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-14 09:30:54 d9777929
ja to vidím tak, že ak potrebujete poriadnu maródku a obháňajú vás príznaky chrípky, choďte lekárovi a povedzte, že máte ebolu. opýta sa vás, či ste boli v krajine jej výskytu. vy ste tam síce neboli, ale iste vo svojom okolí poznáte niekoho kto v afrike bol, najlepšie nejaký pracháč, čo tam chodí na poľovačky, alebo misionár, alebo obdobný chariťák. postačí ak sa vo vašom okolí vyskytuje aj nejaký černoch.
lekár má 2 možnosti. buď sa z toho posere a dá vás do karantény a máte voľno, alebo vás vysmeje a odignoruje. to je ok. lebo po čase takých pacientov bude chodiť viac a po čase sa stane, že odignoruje aj skutočného eboláka. (dokonca aj samovražední teroristi plánujú rozposlať agentov nakazených ebolou)
no a potom má problém ten lekár.

aaa # RuxaQija4
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-10-18 14:58:41 b2293eac

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
tr   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Politik – teamový hráč


Politik – teamový hráč
Počuli ste už prívlastok pre politika “teamový hráč”? Tí, politici, ktorí sa tomu prívlastku nebránia, vidia seba ako ideálnych politikov, ktorí chápu realitu, dokážu správne ...
Zachránění uprchlíci v Itálii: Nikdo nám neuklízí pokoje a nudíme se!
Imigranti: Do paneláku? Tak to ani nevystoupíme z autobusu. Je vaší povinností dávat nám peníze, jsou to Alláhovy dary
Minislovník politicky nekorektního hnidopicha

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0374 s
zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles