Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Islámský stát: Ceník žen na trhu s otrokyněmi


Islámský stát: Ceník žen na trhu s otrokyněmi

Další dávka multikulturního obohacení se k nám žene od "jediných pravověrných". Tentokráte zde máme příklad jak správně a genderově vyváženě přistupovat ke vztahu muže se ženou. Žádné povrchní hodnocení, žádné milostné cukrbliky, žádné sexuální harašení. Žena má svou hodnotu, která se dá vyjádřit i jinak. Například na trhu.

Ceník trhu s otrokyněmi

Křesťanka ve věku mezi 40 a 50 lety: 50 tisíc dinárů (900 Kč)

Jezídka nebo křesťanka ve věku 30 až 40 let: 75 tisíc dinárů (1400 Kč)
Jezídka nebo křesťanka ve věku 20 až 30 let: 100 tisíc dinárů (1800 Kč)
Jezídka nebo křesťanka ve věku 10 až 20 let: 150 tisíc dinárů (2800 Kč)
Dívka ve věku rok až 9 let: 200 tisíc dinárů (3700 Kč)
.
isltrh

K tomu jen citace slov experta na terorismus Petera Neumanna z londýnské univerzity King’s College: "Pro radikály z Islámského státu nemá žena žádnou cenu. Pokud je navíc z náboženské menšiny, tak je její osud zpečetěn a mohou si s ní dělat, co chtějí. S těmito ženami jednají jako s dobytkem."

Tak jen můžeme čekat než si takový podobný "obchodní dům" vynutí muslimové třeba na nějakém náměstí v Bruselu. Za jak dlouho se jim to asi podaří?Author: pp # WadaWawu12
Blízky východ2014-11-0614
-
 64% ( 4 people voted )
+
Pozor na podobne clanky!
Jedna sa o propagandu. Kto ju plati a naco sluzi necham na vas.

Capko # XaroLyti78
-
 47% ( 5 people voted )
+
2014-11-07 09:41:48 b228928b
Samozrejme že Brusel vyhovie týmto barbarom.
vypIta placacka # FasePinu49
-
 50% ( 2 people voted )
+
2014-11-07 09:45:13 b229d3ec
Radikálny islamizmus patrí do stredoveku.
meldo # FajuSuba76
-
 58% ( 2 people voted )
+
2014-11-07 10:34:18 d5b58294
Isteže je to propaganda, podoba slovníka jednoznačne prezrádza, akým vrstvám je určená, nemysliacim, zadubeným, ubitým, dôverčivým, ohováračom s predsudkami, čo nemajú veľkú snahu sa čokoľvek pravdivé dozvedieť, ale radi podľahnú vymývaniu mozgov.
Pozastaviť sa treba pri skladbe správy, najprv sa uvedie všadeprítomné komunistické slovo multikulti, čo evokuje nezdolnú a nerozbitnú jednotu, ktorá je pod náporom inej dobyvačskej kultúry. Uvedomte si, že v ich komunistickom svete je príslušná iba jediná kultúra. Aj keď ju nikdy nezadefinovali, okrem všeobecných tupých fráz o akýchsi hodnotách západu, ktoré by mal každý uctievať, tak je stále iba 1 a kto nechodí po chodníku, nemiluje ani hodnoty a je zradca komunistickej utópie.
Potom sa uvedie nejaká menšinová sekta (treba klásť dôraz na osamotených a málopočetných úbožiakov, ktorým treba urýchlene pomôcť) ako jazídi, či ako sa vlastne píšu a kresťanky (v bezbožnej antichristovskej Európe idú vyplačkávať kvôli utrpeniu „kresťanov“, neskutočné), prečo si myslia politruci, že osoba je kresťankou a na základe čoho ju uznali vhodnou na priradenie nie k moslimom, zrejme napodobnili dikcie úvah tých z bývalého ISILu, že kresťanom je každý, kto by nepatril priamo k nim.
Vyhovujúce je prešpikovať odkazmi na expertov a ich výlevy, najlepšie z dajakej z výpalného žijúcej parazitnej skupiny „znalcov“. A bomba na záver, výmysly sa stanú skutkom aj v Bruseli, už treba iba čakať, ale dúfam, že sa autorovia článku postarajú, aby multikulti neprerazila komunistické závory.
Že sa jedná o propagandu, nedáva moslimským teroristom nijaké právo sa rozťahovať, ale vlastne prečo nie, ako bumerang proti bezbožníkom, západným smerom.

Lidhja # JojaVime40
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-11-07 20:54:34 b228ffb9
Propaganda? Z časti možno, ale uvedomte si, že podobne to fungovalo už pred nástupom "kalifátu" a podobne to funguje v mnohých moslimských krajinách už celé veky. Tak prečo nie teraz, keď nemajú žiadne obmedzenia? V Saudskej Arábii napríklad je bežné, že si 60 ročný starý Kokt vezme 10, 12, 15 ročné dievča a hádajte, čo s ňou asi tak robí.
AHS - 1 # WakoGaxa90
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-07 23:47:53 5f663b30
A to pravy prostor nepise len o socializme a komunistoch...? To je dolezita informacia...

ali # SedoJiwu78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-08 02:22:11 5dbddd1a
loading...
No, divajuc sa na fotku tych predavanych udenaciek, tak ti muslimovia ich strasne preplacaju... Ja by som ich nebral ani zadarmo... Ale aspon som sa dozvedel, ze koranovi teroristi musia mar medzi sevou vela pedofilov... Inac by hadam nemali cenu aj na male kremove udenacky od 1 do 9 rokov, nie...?

O toto sa mi ale teraz nejedna... Okamzite mi prezradte, kedy bude toto zavedene aj u nas... Moja stara mi straca na cene kazdy den, tak teraz neviem, ci s nou urychlene vycestovat na dovolenku niekam do muslimska, alebo ju do konca roka stihnem predat aj doma...?

ali # SedoJiwu78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-08 02:33:57 5dbddd1a
to je dneska ale den, pardon, noc...

...musia mar medzi sevou... = ...musia maT medzi seBou...

dufam, ze zvysok mojho textu je uz v sulade s koranom...? alah akbar...

ali # SedoJiwu78
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-08 02:57:27 5dbddd1a
Tak ako títo ISLAMISTI dopadnú všetci náboženskí fanatici.
Vymývanie mozkov náboženstvom povedie vždy len k totalite, lebo nie je nikdy záruka, že sa neobjaví nejaký vyznavač ortodoxnej formy náboženstva, ktorý to dotiahne až na vrchol moci, ako napr tento pán Bagdádí z ISIL, - sám seba vyhlásil za kalifa svojho vlastného štátu - kalifátu.
A podla osvedčeného hesla - Kto nejde s nami, ide proti nám - teraz odstraňuje zo svojho životného priestoru všetkých inak zmýšľajúcich !

Gilgamesh # BakyJymu34
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-11-08 05:48:00 42f95db6
Nízko hodnotený príspevok


Contumax # HituSave27
-
 38% ( 6 people voted )
+
2014-11-08 08:11:43 2530268a
Hovoríš ako prokurátor, ktorý horlivo miluje svoju prácu ako Urválek, a pritom s tebou lomcuje skrytá bezmocnosť lebo si sa dozvedel, že tvoja vlastná dcéra sa tajne peleší s Arabom. (alebo podobnou mulťikuľti háveďou)

:-DDD

Pandemonium # DaruJete36
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-11-08 10:18:49 bc7b649f
Superpande---more slz Ti nepomože k riešeniu problémov-šak ani komunisci nemali telo velo problémy-jak máš Ti--Založ stranu též-a choc do parlamentu a nelamentuj telo-budžeš vo vlááádze-nemboj-a bojuj za svojo práva-co planééé-povedz nechcem!---šak nám spred koscela šlohli láááánce-a Ti ich máš- Nech idú skadze lahšo-lebo budze?-výplata!- Zrobíš švetom-vetrom poradek z ludzmi- vedz ani čarodej boh neznal co to poradek-v multikulti .
ferda # XimaHifu28
-
 50% ( 0 people voted )
+
2014-11-08 12:51:12 58d4285f
gilgamesh, nie je to tak. pán bagdádí je izraelský agent mosadu a herec šimon eliot. sám peres sa vyjadril, že isil je pre izrael menšia hrozba ako irán. je to jasné, veď ho majú pod kontrolou. a všimni si, že isil vlastne zabíja len iných moslimov hlavne šítov, alebo kresťanské a jezídske menšiny, neútočí ani na úhlavného nepriateľa moslimov-izrael, ani na turecko, ktoré je sekulárne, ale je v nato. aj majstrímové médiá písali, že isil získava peniaze z predaja ropy z obsadených rafinérií. otázka znie: kto tú ropu kupuje? na venezuelskú sa dajú vyhlásiť sankcie a na ropu od isil nie?
a známe sú aj prípady, keď us akože bombardovalo pozície isilu, ale "omylom" im zhodili zbrane.
a to bombardovanie je akési neúčinné.
isil je židovská propaganda nahádzať moslimov do jedného vreca a vyvolať voči nim nenávisť v európe a us. viete napríklad, že moslimský irán, irak, ani sýria neuznali kosovo?! ani izrael ho neuznal, ale tam je dôvod, že potom by musel uznať palestínu.


aaa # RuxaQija4
-
 45% ( 1 people voted )
+
2014-11-08 20:56:40 b2293a82
Ten herec získa Oskara pre zmätenie masy? Nesledujem situáciu, ale predpokladám, že bývalému ISILU sú pripisované zločiny. Celkom isto 99 % sú fikciou z médií, ale hlúpe ovce bez podrobného preverovania uveria všetkému, už zostáva iba propagandisticky navrúbľovať správny pôvod „obetí“, práve v tom sa líšia odporcovia ISILU, každý pretláča svojich obľúbencov. Moslimskí teroristi sa rozprávok chopili, jediný nesúhlasný postoj uviedli, že kalif je mossadník, teda celý ISIL je židácky a je neoprávnené znevažovať islam, ak za „zločinmi“ stoja židia.
Izrael alebo Irán nie je veľký rozdiel, vlastne áno, v Izraeli žije stále Božia Cirkev, aj keď židácki a moslimskí teroristi by ju chceli zknokautovať, ale v Iráne nič podobné nehrozí, pokiaľ sa neuskutoční prevrat a moslimáči budú zakázaní a rozpustení.
Izrael nie je nepriateľ moslimov, z obyčajnej šarvátky o územie sa neskôr snažila porazená strana, alebo skôr paraziti na porazenej strane zapojiť celý svet, aby spoznal ich užialenú bolesť. Dobytie Palestíny nebol náboženský úkon, ale vojenské chopenie sa príležitosti pri utlmení náboženských základov sionizmu (ktorého jediné spojivo s náboženstvom je liturgický hebrejský jazyk veľmi malého počtu ich prívržencov), ani obrana proti árijcom, zvaným židia nebola náboženská akcia. Islam nemá dôvod stáť proti Izraelu z náboženského hľadiska, od svojho temného počatia bol účinným protikresťanským nástrojom, vždy a všade spolu, nerozlučná satanova synagóga a mohamedáni. Jedná sa zrejme o sionistickú konšpiráciu, že vraj islam si žiada nepriateľstvo, aby Izrael naberal nových spojencov pre náboženskú pohnútku.
Kto chce, kupuje ropu, nemá sa prečo riadiť komunistickými tyranmi, čo by mu chceli znemožniť vybrať dodávateľa.
Bombardovanie je neúčinné? Ktoré je účinné?
Všetci moslimovia sú rovnakí, začmudení, nenávistní, zúriví a bohorúhačskí, niet medzi nimi rozdielu. Upadli do osídiel totálneho zla, ak sa nevzdajú islamu, sú spolupáchateľmi, pretože islam nepozná morálne základy, ani pokánie, jedná sa o satanove vrcholné dielo, najpočetnejšia súdržná zločinecká organizácia v dejinách. Pričom mnohí moslimskí teroristi majú toľko drzosti obviňovať iných z nemoslimstva, alebo islamizmu, čo poškodzuje mierumilovný islam. V samotnej zvesti sa Mohamed povyšuje nad Isusa, nad Boha, či azda jeho nasledovníci môžu nebyť poškodení? Kresťania bojovali proti islamu od čias jeho zrodu, nepotrebovali čakať na židovskú propagandu, aby vedeli proti komu stoja.
Podľa čoho sa spoznalo, že turecko je sekulárne, ale irán moslimský? Stačil názov?
Prečo by Izrael mal uznať plastelínu? Niečo obdobné by skúsili USA a by uznali Texas? Vnútorná jednotka nemá čo sa snažiť uspieť, prehrali všetky vojny a nemajú ani silu zvrátiť svoju situáciu, napriek sústredenej hlavnoprúdovej jednoty sveta. Ty odsudzuješ Kosovo, ale nebyť premnoženia moslimských teroristov v plastelíne, by sa asi veľmi neozývali. Ich váha stúpa s ich populačnou explóziou, ktorá bola jednou z hlavných výčitiek voči Kosovu, ale tentoraz je vrele vítaná.

Lidhja # JojaVime40
-
 55% ( 1 people voted )
+
2014-11-09 02:55:35 b228d558

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:
Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň

FAKE NEWS NARUBY


FAKE NEWS NARUBY
Sepsat tyto řádky mě donutili ti novináři, politici a aktivisté, kteří jsou natolik posedlí touhou změnit svět k lepšímu, že se mnohdy chovají jako členové nějaké sekty. ...
Komunismus
DEZINFORMAČNÍ DESATERO
AKTIVISTA MALUJE MUŽSKÉ PŘIROZENÍ OKOLO DĚR V SILNICÍCH A TY JSOU DÍKY TOMU OPRAVENY DO 48 HODIN
Najčítanejšie za týždeň

BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?


BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?
V posledních letech neustále čtu, jak se k nám do Evropy valí miliony přistěhovalců, jak se Evropa mění, jak se mění její města a ulice. Kde dřív bývalo bezpečno, klid, pohoda...
Mobil s reflexním spektrometrem
JAK NEOMARXISTÉ ZNIČILI ŠVÉDSKO (VIDEO)
AKTIVISTA MALUJE MUŽSKÉ PŘIROZENÍ OKOLO DĚR V SILNICÍCH A TY JSOU DÍKY TOMU OPRAVENY DO 48 HODIN

Štát nemá podnikať


Štát nemá podnikať
Ministerstvo dopravy je príkladom rezortu, ktorý túto tézu nielen nerešpektuje, ale v oblasti dopravy dlhodobo robí opak. Nerozumne až hlúpo míňa peniaze slovenských a európskych daňovn...
Oligarchie světa
BUDETE BOJOVAT O SVŮJ ŽIVOT?
FAKE NEWS NARUBY

PRÁVO NA COKOLIV VERSUS SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ


PRÁVO NA COKOLIV VERSUS SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ
Nejen díky všemožným tzv. lidskoprávním organizacím se lidé naučili dožadovat se svých práv. Samo o sobě by jistě mohlo být skvělé, že lidé už se nebojí ozvat se, když se jim d...
HLAVNÍ PILÍŘE VYKOŘISŤOVATELSKÉHO SOCIALISMU
JAK TOTO KOMUNISTÉ MOHLI DOKÁZAT?
ŠTÁT AKO BRZDA POKROKU

Málo bolo Castra?


Málo bolo Castra?
Vyše 15.000 Kubáncov zabitých, vyše 100.000 uväznených a 2 milióny v emigrácii. To všetko od roku 1959, počas vlády komunistického diktátora Fidela Castra...
Kuba - ako je to tam naozaj?
V čem je Castro jako minimální mzda
KRIZE VE VENEZUELE POKRAČUJE. A NIKDO NECHCE PŘIZNAT, ŽE ZA TO MŮŽE SOCIALISMUS

Evropské státy říkají ne


Evropské státy říkají ne
Referendum o Brexitu není první a jistě ani poslední hlasování, v němž občané některého členského státu hlasovali proti Bruselu...
SPOLEČNÉ TOALETY? BERLÍN JE SNAD NA JINÉ PLANETĚ!
Vzdušné zámky Evropy
Hotovosť je opäť pod paľbou

India s nadrozmernými bankovkami a barterom


India s nadrozmernými bankovkami a barterom
Posledné dva týždne sa tešili najmä obchodníci s Bitcoinom, keďže jeho cena je aktuálne na úrovni viac ako 950 dolárov a očakáva sa kedy pokorí tisícku. V poslednom prehľade roku 2016...
V severokórejských baniach a kameňolomoch otročia malé deti, dokazujú videonahrávky
Indovia bez peňazí aj bez zlata
Indovia investujú do Bitcoinu

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

Jaký bude Trump?


Jaký bude Trump?
V pátek přestane být Donald Trump prezidentem čekatelem a stane se prezidentem, se vším, co k tomu v Americe patří. Jak asi bude nakládat se svěřenou mocí? Bradford DeLong z univerzity v...
Padouch nebo hrdina: Silicon Valley stojí za Trumpem
Barack Obama rozpuštěný a vypuštěný
TRUMP VADÍ

Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost


Sovětský svaz nezahynul na zahraniční spiknutí, ale na svou zaostalost
Na tuto zdánlivě jednoduchou otázku umí odpovědět každý trochu sečtělejší student: 8. prosince 1991. Zrovna jsme oslavili 25. výročí této události. I když oslavili… Někdo ji možn...
PUTIN UVEDL VTIP, KDE KONČÍ RUSKÉ HRANICE
Genetici konečně odhalili podstatu tajemné sovětské biologické zbraně
99. výročí VŘSR — bolševické revoluce v Rusku (I/II)

Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů


Zprivatizovat: Vlády selhávají v ochraně ohrožených druhů
Ochrana ohrožených zvířecích druhů je oblastí, kde většina ekonomů tvrdí, že zde existuje tržní selhání. Kvůli tomu se většina lidí domnívá, že tato služba může být zaji...
IRACIONÁLNA VIERA V DOBROTIVÝ ŠTÁT SPÔSOBUJE ĽUDSKÉ TRAGÉDIE
KOMUNISMUS A KANIBALISMUS V SSSR
Chcete vyhrát válku proti drogám? Stačí vyhlásit mír

Nie, korporácie nie sú viac ako štáty


Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Ovplyvňovanie politického rozhodovania záujmovými skupinami je trvalý a v ľudskej spoločnosti viac menej neriešiteľný (len manažovateľný) problém. Záujmové skupiny majú rôzne zlož...
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie
Kontroverzné prevádzkové podmienky serveru Vimeo vs. autorské práva

Raketa, která je skutečně na baterky


 Raketa, která je skutečně na baterky
Asi každý fanoušek kosmonautiky zná nějakou ne příliš úspěšnou raketu, o které by byl schopný říct, že je „na baterky“. Ovšem nyní na trh přichází nový nosič, který se ...
Čínská „Sirael“ okouzlila Šanghaj
Porézní 3D grafen je velmi lehký a přitom desetkrát pevnější než ocel
Blíží se doba sexu a svateb s roboty?

Silný rok Bitcoinu a kryptografie


Silný rok Bitcoinu a kryptografie
Bitcoin má už sedem rokov a rok 2016 bol opäť lepším a úspešnejším rokom, ako tie predchádzajúce. Bitcoin začal rok s pomerne nízkou cenou okolo 430€ a zakončuje ho s cenou okolo 830...
Ekonómia vianočných darčekov
VEGANSKÁ MARXISTICKÁ RESTAURACE BYLA UZAVŘENA, NEBOŤ HOSTÉ NEBYLI OCHOTNI ČEKAT 40 MINUT NA SENDVIČ
Zachránia nás behaviorálni ekonómovia?

Druhá světová válka a její ekonomické důsledky


Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Spočítat lidské oběti druhé světové války je obtížné. Vyčíslit její ekonomické důsledky hraničí s nemožností. Jisté je pouze, že byly nedozírné. Hospodářské následky vá...
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá
Kult jménem válka

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

TAKŽE TOTO JE DNES UŽ OBŤAŽOVANIE?


TAKŽE TOTO JE DNES UŽ OBŤAŽOVANIE?
Na sociálnych sieťach sa aktuálne šíri video (už cez 23 mil. zhliadnutí), na ktorom sa prechádza žena so skrytou kamerou ulicami New Yorku. Autori videa hovoria o tom, že počas desať ...
Eurofondy budú inovatívnosti nevyhnutne vždy len škodiť
AMERICKÁ VLÁDA CHCE VLASTNÍKY WEBOVÝCH STRÁNEK UČINIT ODPOVĚDNÝMI ZA AKTIVITY UŽIVATELŮ
RUSKO VYNESLO NA OBĚŽNOU DRÁHU NEZNÁMÝ OBJEKT. JEDNÁ SE O „ZABIJÁKA“ DRUŽIC?

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.0966 s
Chemický peeling Bratislava Peeling aha kyselinami chemicky peeling v Bratislave aha kyseliny bratislava Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Salón krásy Bratislava | important actual news leaked informations spies spy espionage | Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Kozmetika Bratislava Chemicky peeling bratislava peeling aha kyselinami Bratislava peeling aha kyselinami v Bratislave Cistenie pleti hĺbkové Bratislava Skin scrubber omladenie pleti bratislava regeneracia pleti bratislava ultrazvukove cistenie pleti bratislava mezoterapia bratislava | Kozmetický salón v Bratislave salón krásy Bratislava Kozmetický salón bratislava kozmetika Bratislava Kozmetika v Bratislave omladenie pleti Bratislava regenerácia pleti Bratislava beauty salon bratislava chemicky peeling bratislava hlbkove cistenie pleti bratislava Mezoterapia Bratislava Mezoterapia v Bratislave Omladenie pleti v Bratislave Regeneracia pleti v Bratislave Omladenie pleti kyselinou hyaluronovou | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made