Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Je choroba AIDS vyrobená v laboratóriu v USA?


Je choroba AIDS vyrobená v laboratóriu v USA?

Americký doktor Leonard Horowitz tvrdí, že vírus HIV, ktorý spôsobuje chorobu AIDS bol vyrobený v tajných biologických laboratóriách, kde sa na jeho vývoji podieľala americká CIA a ministerstvo obrany USA. Dôvodom prečo bol vyvinutý tak strašný vírus, ktorý zabíja milióny ľudí po celom svete, bol vraj ten, že to bolo súčasťou americkej stratégie na redukciu svetovej populácie.Plánovaná genocída
Na to, aby niekto vyhlásil tak strašné a neuveriteľné tvrdenie je potrebné dostatok dôkazov – doktor Horowitz tvrdí, že ich naozaj má – uverejnil ich vo svojej knihe Vírusy na vzostupe, ale aj na medzinárodnej konferencii o AIDS v júni 1996. Americkí vedci masívne presviedčali celú planétu o tom, že vírus HIV, ktorý spôsobuje chorobu AIDS vznikol v Afrike prenosom z opíc na ľudí, kde sa potom rozšíril medzi Afričanmi, ktorí ju následne preniesli do celého sveta.

Táto verzia, ako sa neskôr ukázalo, je veľmi klamlivá a doslova propagandistická. Choroba AIDS sa objavila koncom 70. rokov minulého storočia, a čo je najviac zarážajúce, gény tejto choroby sa nevyskytujú u žiadneho živočícha ani u človeka. Choroba AIDS teda nemohla z človeka a ani zvierat nikdy vzniknúť. Všetko nasvedčuje tomu, že AIDS je umelého pôvodu! A tak proti sebe už desaťročia stoja dve skupiny vedcov. Jedna hovorí, že AIDS je umelého pôvodu, a tá druhá skupina dotovaná americkou vládou zase argumentuje svojimi "vedeckými" výsledkami, a hovorí opak.

Podľa Horowitza spolupracovali v 60. rokoch minulého storočia vedci z Národného ústavu pre výskum rakoviny a odborníci z armády na vývoji vírusu, ktorý by mohol vyvolať rôzne typy rakoviny. Všetko prebiehalo podľa presne stanoveného plánu.

9. júla 1969 požiadal zástupca Pentagónu Donald Mc Arthur výbor Kongresu o schválenie 10 miliónov dolárov na vývoj mikroorganizmu schopného zničiť behom piatich až desiatich rokov ľudský imunologický systém. Vládna dotácia bola napokon schválená údajne zo strachu pred Sovietskym zväzom, ktorý robil rovnaké výskumy, a do piatich rokov bol skutočne vyvinutý AIDS. Celý projekt sa uskutočňoval vo vojenskom zariadení vo Fort Detrick v Marylande a v laboratóriách Národného ústavu pre výskum rakoviny, ktoré viedol doktor Robert Gallo.

Práve Gallo predstavil výskumy tejto biologickej zbrane už v roku 1970 na sympóziu NATO, ktoré sa uskutočnilo v belgickom meste Moll. Neskôr vyšiel najavo zámer, ktorý odhalil americký senátor M. W. Cooper, ktorý povedal, že choroba AIDS bola vyrobená ako prostriedok umelého a násilného zníženia populácie! Senátor vo svojej správe uviedol: "Pretože mala byť zdecimovaná väčšina populácie, rozhodla sa vládnuca elita zamerať predovšetkým na nežiaduce elementy spoločnosti, a vyhladiť ich. Predovšetkým sa počítalo s vyhladením černošskej, hispánskej a homosexuálnej populácie. Meno projektu, podľa ktorého bol vyvinutý AIDS, je MKNAOMI."

 

 

Rozšírenie epidémie
Podľa Horowitza doviezla firma dodávajúca pokusné zvieratá laboratóriu doktora Galla údajne omylom zo svojej pobočky v Ugande priamo do USA celý veľkochov opíc nakazených vírusom, ktorý ničí imunologický systém. Nakazené pokusné opice sa dostali až do farmakologických spoločností, aby z nich vyrobili očkovacie látky.

V roku 1974 prebehla v USA séria očkovania proti hepatitíde B, a vakcíny boli vyrobené práve z krvi nakazených opíc. Za celou genocídou stála dokonca Svetová zdravotnícka organizácia, čo potvrdil aj senátor Cooper vo svojej správe: "Africký kontinent bol infikovaný prostredníctvom vakcíny proti kiahňam v roku 1977 Svetovou zdravotníckou organizáciou. Americká populácia bola infikovaná v roku 1978 pomocou vakcíny proti hepatitíde B vládnym Centrom pre kontrolu chorôb a Krvným centrom v New Yorku."

Choroba AIDS začala takýmto šialeným plánom doslova likvidovať africkú a ázijskú populáciu, zatiaľ čo sa v USA chorobou nakazili len homosexuáli – najviac infikovaných ich bolo v New Yorku, Los Angeles, San Franciscu, Chicagu a St. Louis. V roku 1981 na AIDS ochorelo 25 až 50 percent očkovaných homosexuálov, v roku 1984 to už bolo 60 percent! Nakoniec boli v 80. rokoch minulého storočia rovnakou vakcínou proti hepatitíde B infikovaní aj ďalší americkí občania – černosi aj belosi.

 

 

Americkí vedci z Národného ústavu pre výskum rakoviny uskutočnili na objednávku amerických ozbrojených síl a spravodajskej služby v strednej Afrike podobné očkovanie ako prebehlo v USA. V spolupráci so Strediskom pre kontrolu chorôb a pod patronátom Svetovej zdravotníckej organizácie viedli masové očkovacie kampane v asi dvadsiatich afrických krajinách. V Afrike tak prepukla epidémia AIDS, kedy boli africké národy zámerne infikované. Ukázalo sa, že vo všetkých krajinách, kde Svetová zdravotnícka organizácia robila na konci 70. rokov povinné očkovanie proti kiahňam, vypukli do dvoch mesiacov prvé príznaky choroby AIDS.

Vyľudňovacia politika
V roku 1990 bol na základe zákona o slobode informácií odtajnený, do tej doby prísne tajný dokument americkej vlády – Memorandum o národnej bezpečnosti (NSSM 200), ktorý v roku 1974 vypracoval vtedajší poradca vlády pre národnú bezpečnosť Dr. Henry Kissinger. V dokumente sa okrem iného píše: "Najväčšou prioritou americkej zahraničnej politiky smerom k tretiemu svetu by malo byť zníženie počtu jeho obyvateľov." V memorande sa navyše ešte píše, že ide o "zásadnú vec pre národnú bezpečnosť krajiny", ktorej hospodárstvo "bude potrebovať veľké a rastúce množstvo nerastných surovín z cudziny, predovšetkým z menej vyvinutých krajín." V dôsledku toho je zdecimovanie populácie tretieho sveta hlavným "ekonomickým záujmom USA."

Tvrdenia Leonarda Horowitza, ale aj ďalších vedcov, politikov a investigatívnych novinárov sú šokujúce, a väčšina ľudí tomu ani dnes neverí napriek množstvu dôkazov. Výstižne to kedysi povedal Adolf Hitler – "Široké masy národov... oveľa ľahšie uveria veľkej lži, než malej."

 

zdroj: www.SLOVENSKO.co.uk
Author: proxykazaa # RyweKine68
Svet2013-08-2617
-
 79% ( 14 people voted )
+
AIDS, vtacia chripka, prasacia chripka, v minulosti spanielska chripka - to vsetko boli a su umele virusy, vyrobene v army labakoch - za ucelom genocidy... bohuzial, nasmu svetu vladne Satan, a dokedy bude vladnut, to vie len samotny Boh... uz aby to prestalo...
presstigio # CeraJuwa84
-
 71% ( 25 people voted )
+
2013-08-27 09:56:23 d551dd2a
španielska chripka 1918 -1920. presstigio ake army labaky vtedy boli schopne vytvarat umele virusy ?

juraj # ColoPumy40
-
 65% ( 7 people voted )
+
2013-08-27 10:54:33 59ada55d
juraj, keďže i mor ktorý zabíjal v 1347 bol vyrobený americkou armádou, chrípka v 1918 im problém nerobila.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 68% ( 12 people voted )
+
2013-08-27 11:12:00 57c596fc
u virusu HIV je to realne a dokonca aj u spanielskej chripky. ved Samo Chalupka pisal o pouziti biologickych zbrani v 19. stor. v basni Mor ho!

Fero # LifuRoru61
-
 57% ( 4 people voted )
+
2013-08-27 11:25:11 5ab6fb7f
no daj pasaz feri.
sice som to cital uz davnejsie, ale nepamatam si na biologicke zbrane.

kucma # FyvaFixa25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-27 12:28:28 c3929699
Feri 100 bodov.
Kucma, ved je to hned v nazve... Mor....

Rafael # BakiQuno09
-
 58% ( 2 people voted )
+
2013-08-27 12:35:11 59ad5d21
loading...
jaj rafael,
a ja debil som si myslel, ze to okuje z plechov odstranovali...

kucma # FyvaFixa25
-
 45% ( 1 people voted )
+
2013-08-27 12:41:19 c3929699
Dr hujer
aj keď to myslíš ironicky, ani nevieš ako si trafil do pravdy. v čase vojen sa často šírili rôzne epidémie, váľali sa mŕtve telá a bol všeobecný chaos. aj mor v 1347 sa využíval na depopuláciu a to tak, že tatári obliehajúci mestá telá zomretých na mor katapultovali za hradby obliehaných miest. takže nie celkom US ale šikmookí. mimochodom program japonských biologických zbraní prevzali us po wwII za amnestiu pre japonských vojnových zločincov.
španielska chrípka bola naozaj do európy doprataná US armádou, aj keď nie asi cielene. a vyhubila viac populácie, ako samotná vojna. us populácia vojakov mala na ten druh chrípky už imunitu, a niektorí vojaci boli nakazení a presunutí do európy.
pri dnešnom prístupe štátu (aj iných štátov)k zdraviu svojeho obyvateľstva sa biologické zbrane javia naozaj ako veľmi perspektívne na vyradenie ekonomiky nejakého regiónu. a nestačí len naočkovať kopu ľudí vakcínami. nie každý zareaguje rovnako, a dôležitý je aj prístup a včasné zastavenie takej epidémie, a to by elity nezvládli.
dokonca som počul už o vývoji cielených biologických zbraní, ktoré by boli účinné len na špecifickú časť populácie, podľa dna. (napríklad na černochov, slovanov, alebo mužov, pričom ženy by ostali pre elity ako sexuálne otrokyne, alebo iné....) zatiaľ je to v štádiách vývoja. samozrejme dna je dosť variabilná, ale asi by to zasiahlo aj tak značnú časť populácie.
prenos takej zbrane je v podstate nezistiteľný, ani na letiskách, účinky nie sú viditeľné hneď a ekonomické škody vie spraviť aj samotná karanténa. netreba na to ani zrojný preukaz, a veru sú mnohí, čo by sa tej choroby aj chceli zbaviť a sú nosiči, ale štát to nevie, vid prípady tbc v utečeneckých táboroch. (alebo zastavia každého čo má zvýšenú teplotu ako to robili na letiskách pre sars?)
je to síce trestné, ale ťažko dokázeteľné!
divím sa, že napríklad niektorí čašníci, ako zle platené a pomerne vykorisťované povolanie, v prípade nákazy salmonelou ( a tá sa dá celkom ľahko získať) , nekontaminovali výkalmi potravu v niektorých reštauráciách, alebo jedálňach. spravilo by to tomu podniku zlé meno a možno vyradilo na nejaký čas aj podniky, ktorých zamestnanci sa tam stravujú. je to dokonca jednoduchšie a účinnejšie ako štrajkovať a riskovať a ešte aj platiť za deň štrajku do ZP.
rovnako sa dá využiť na boj proti nwo napríklad vši, alebo ploštice. vši sa dajú získať od cigáňov a bezdomovcov za pár centov, ploštice sa dajú získať v anglicku, v podradných robotníckych ubytovniach.
rovnako s tým ide dobre zavariť v nejakom hoteli, internáte, škole, dome elitáša, alebo vo väznici.
v mojich školských rokoch predávali všu za 20 kčs lebo sa na to v školách dávalo 3 dni PN. teraz by PN isto nedali, ale o to lepšie by sa to šírilo. ten všivák by sa ani nemusel moc báť, lebo ani polícia by ho nechcela moc chytať. mal by pokoj. sú to zbrane budúcnosti, tak prečo si myslíš, že us ich nepoužívajú?


aaa # RuxaQija4
-
 73% ( 16 people voted )
+
2013-08-27 14:21:47 b2293967
aaa, to som nepovedal.
Dr Hujer # QyxaCunu65
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-27 14:43:01 57c596fc
aaa,klobuk dole.jednoducho a po lopate,mate toho prečítané veľa
juraj # GubyQuwo03
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-27 19:00:19 59adc083
Pocas prvej svetovej vojny prebehlo ockovanie americkych vojakov nasadenych na zapadnom fronte. Zaujimave, ze tito nasledne hromadne ochoreli na tzv. Spanielsku chripku a tuto doniesli aj domov do USA.
Slovan # TigeQemy48
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-28 11:33:28 d551ad6a
MOR HO neznamená šíriť mor ako chorobu v tej básni vy hlavičky!! Slovania v tej dobe kedy báseň vznikla používali rôzne výrazy a významy slov, ktoré sa už teraz strácajú a MOR HO! znamená niečo ako BI HO! UBI HO, ZABI HO, ZAMORDUJ HO a podobne...
Jackie # NyliQare43
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-28 11:57:56 c392944a
Jackie, to my vieme, to bola len ironia.
Rafael # BakiQuno09
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-28 12:30:34 59ad5d21
:)
Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-28 12:47:22 5ab6fb7f
ale je to tam...uz som to zistil.

staci len pozornejsie citat.
netreba to chciet ako na podnose.
chapat indicie a brat to ako celok.
to ze to tam niekto nevidi neznamena, ze to tam nemoze vidiet nikto iny.

atd., spravne som to pochopil feri?
kucma # FyvaFixa25
-
 55% ( 1 people voted )
+
2013-08-28 12:55:42 c3929699
presne tak kucma, vidis ako si rozumieme :D

Fero # LifuRoru61
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-28 13:06:10 5ab6fb7f
je to známe dlhší čas aj s menom autora

Krakatit # JyvuLomi92
-
 50% ( 0 people voted )
+
2013-08-28 17:11:24 4079836a

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
štyri   tri
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


 Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


 Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy
Výber

Ožralý ruský policajt držel pistoli u hlavy českého řidiče


Ožralý ruský policajt držel pistoli u hlavy českého řidiče
Majitel dopravní společnosti, říkejme mu Pavel, která jezdí s kamiony do zahraničí, přestal posílat svá auta do Ruska a přesměroval je do Španělska. Nepotřeboval k tomu žádné ...
Jeden příživník zrušil živnost a zaměstnal se
Úvaha o ľudskom stude
Sociálny pokrok po nemecky

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.038 s
good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made