Dokumenty
Obrázky
Videá
Fórum
 
 

Jste v současnosti skeptikem klimatické změny, nebo jste jím někdy býval?


											Jste v současnosti skeptikem klimatické změny, nebo jste jím někdy býval?

Představte si, kdyby došlo ke kampani za vyhození všech vyšších vládních radů, kteří nevěří v Boha.

To by bylo pobouření, a správně. Politické čistky úřadů odstavující od pravomocí na základě jejich soukromé víry, na základě toho, co číhá v jejich svědomí, na to by se pohlíželo jako na netolerovatelný útok na svobodu myšlení.

No, ale Strana zelených navrhuje právě takovýto útok na vyšší vládní rady – nikoliv na bázi toho, zda věří v Boha, nýbrž na bázi toho, zda se podvolují konsensu o klimatické změně.

Tato strana vydala 10 bodový plán na to, jak se vypořádat se současnými záplavami, a úplně na vršku tohoto plánu je návrh, že všichni vyšší vládní radové, kteří nepřijímají "závěry klimatických učenců" by měli být odstaveni, vyhozeni ze služby a účinně vyloučeni z veřejného života.

Tohle by se mělo vztahovat i na ty vládní rady, jejichž působnost nemá nic společného s životním prostředím. Jak vůdkyně Strany zelených Natalie Bennett objasnila v tomto dost šokujícím interview s BBC: "Žádný z vyšší vládních radů, kteří odmítají přijmout učený konsensus o klimatické změně, nemá na svém místě co dělat."


Poznáváte ho (McCarthyho), Greeni?

V tomhle návrhu je více než jen závan McCarthyismu. Možná bychom se měli každého aspiranta na státní službu ptát: "Jste v současnosti skeptikem klimatické změny, nebo jste jím někdy býval?" Návrh Strany zelených ukazuje, jak až autoritářskou a netolerantní se ekologistická politika stala, takže každý, kdo vznáší dotěrné otázky o konsensu o klimatické změně je ocejchován za "popírače" (což je termín vypůjčený od Inkvizice) a kdokoliv, kdo se dopustí pochybení tím, že se nepodvolí správnému způsobu myšlení o záležitostech klimatické změny, se brzy ocitne mezi obviněnými nejen za to, že se mýlil, nýbrž za to, že byl nemorální a dokonce nebezpečný – neboť Strana zelených říká, že vyšší vládní radové, kteří vyvrací Zelený konsensus "ohrožují naši budoucnost a budoucnost našich dětí."

Pokud může strana takhle volně a nenuceně volat po vyhazování vládních radů, kteří nepřijímají konkrétní hledisko, konkrétní konsensus, pak je dost jasné, že taková strana ztratila jakékoliv sepětí s věky starými ideály svobody myšlení, svobody projevu a práva na vlastní svědomí. Zelení se nedožadují ničeho jiného než čistky od eko-pohanů a politicky nežádoucích z politického života. A v tomto procesu odhalili své skutečné instinkty, k nimž patří démonizace jejich oponentů místo debaty s nimi, cenzura materiálů, které nemají rádi, místo aby je vyvraceli, a milují sekulární verzi někdejších nenávistných bludařů vynucující Biblickou korektnost, nálepkujících za vyvrhele každého, kdo neakceptuje svaté přijímání z poháru zelenosti.

Jaké je opravdu lidské zavinění u současných záplav v Anglii: Za záplavy v Anglii může ideologické rozhodnutí jedné agentury, tvrdí kritici


  • Brendan O'Neill

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: blogs.telegraph.co.ukAuthor: ac24 # HaqeVimo24
Svet2014-02-172
-
 46%  ( 3 people voted )
+
:(((((((((((((((((( :)))))))))))))))))))))))) :?????????????? :!?"!?"!?"!?"!?"!?"!?"!?"!

Magorizmus.

ukulele # FogyLoqy46
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-02-17 10:26:45 57f4de4a
Ono sa to predsa nedeje len na úrovni klimatických zmien a zeleného hnutia. Vidíme to všade – označením kohokoľvek za extrémistu, xenofóba až pomätenca, ak nehlása schválenú „strednú EÚ-cestu“, za netolerantného, ak neschvaľuje hnutie LGBTI, za spiatočníka, ak nesúhlasí s tým, že dieťa patrí komunite (štátu) a klasická rodina si má trhnúť, za blbca, ak nesúhlasí s tým, že za všetko, čo je u nás zlé, môžu predovšetkým cigáni (zabíííť). Vrcholovým zvrhlíkom bude o chvíľku zasa ten, čo neodsúhlasí hromadný "odstrel" ekonomicky neproduktívnych jednotiek (penzistov – už sa to začína v politických vyjadreniach ozývať - „budeme nútení zvýšiť dane, lebo nebude na dôchodky“ - a bude ďalší spoločenský nepriateľ - hurááá, zabíííť!).
Pramení to z podstaty tohto poriadku, ktorý tu máme (a nemá nič spoločné so skutočnou demokraciou), lebo vyzdvihuje len to najhoršie, čo v nás je. Chamtivosť a bezohľadnosť sú vyzdvihované ako úspech a vzor, lebo len množstvo nahromadených peňazí a majetku sú jediným kritériom úspechu. Tí najbezohľadnejší a najbohatší a sú nasledovaniahodní – stávajú sa vzorom.
(Trocha odbočím) Malé deti sú vedené k rozvíjaniu individuality, čo by mohlo byť aj fajn, keby to išlo ruka v ruke aj výchovou k spolupráci a spolupatričnosti ( bohužiaľ nie je!). Mladý jedinec by mal mať možnosť svoje schopnosti dať v prospech všetkých a za to, že tak urobil by mu mala patriť, okrem normálnej odmeny, aj nejaká spoločenská prestíž, ale v skutočnosti by dnes bol za divného - on je iný, musí sa teda starať sám o seba a vytĺcť z toho všetko, čo sa dá a kým sa dá.
Máme generáciu mladých individualít, ktoré sa ženú za kariérou a bohatstvom, s nosom cestou do práce zaboreným do iPhonu a majúcich kamarátov akurát večer na sociálnych sieťach. A tie zvyšné „individuality“, ktoré sa práve nikam neženú sú buď nezamestnaní, chorí, postihnutí, starí alebo zatiaľ ešte príliš mladí.
(A nazad k téme) A nad tým všetkým sedí parlamentník a myšlienkovou hnačkou rozdeľuje ľudí do skupín podľa majetku, viery, jazyka, národnosti, normálnosti, nenormálnosti, rodu ... a pohodlne vládne. Jeho mladí asistenti, čo ešte rovnátkami na zuby škriabu klávesnicu, mu zháňajú typy, ako ľudí po novom rozdeliť tak, aby z jednej polovice bolo dosť hlasov (tú druhú polovicu si zoberie opozičník, aby to aj na budúce bolo pre oboch isté – na niektorú stranu už minca padne, nie?). To staré „rozdeľuj a panuj“ funguje stále, tak čo sa čudujeme zeleným, červeným, modrým, feministkám, les-gej-bi-trans-inter-pedo-nekro-..., že čosi vykrikujú a chcú dosiahnuť, aby to bola uznávaná pravda a všeobecná norma?
Na zamyslenie je, že vykrikovať majú kde a majú mocných a úplatných poslucháčov. Ak kričia dosť často, vykričia si to nakoniec čokoľvek.
Na zamyslenie je, že parlamentník, ktorý tieto halekačky a bubnovačky schvaľuje, nie je do 24 h odvolaný (mal by však byť potrestaný), lebo nerobí to, čo má, ale venuje sa "umelým problémom", kým ľudia vonku hladujú a nemajú prácu.
(Na zamyslenie by toho bolo viac, ale ... význam? Ovca a pštros sa majú - sú môj vzor.)

Luko # LidySesy00
-
 50%  ( 0 people voted )
+
2014-02-17 15:30:15 c3a87f42

Meno:

Čo je tripcode?
Tripcode je hash hesla, pomocou ktorého môžete byť identifikovany od ostatných. Toto nevyžaduje registráciu a budete aj naďalej anonymný. Heslo sa neuloží na server.
Tripcode:
(odporúčané)
Čo je toto?
Anti-spam ochrana proti robotom. Vpíšte prosím dve číslovky v desiatkovej podobe.
deväť   jeden
(zadajte číslicami)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

Voliteľné URL video, obrázok alebo Google mapa:Podporte nás aj cez BITCOINY12KLBuVu1m6seK23BatQAMBtyngMKtKacn

V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank (SK47 8360 0000 0042 0208 3850), variabilný symbol: 4444.
Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk.
Najlepšie za týždeň
Najčítanejšie za týždeň

Kde sa berú zlí ľudia?


  Kde sa berú zlí ľudia?
Sociologické a psychologické experimenty už zo svojej podstaty atakujú hranice porušovania etiky, morálky či práva. Nikdy sa ich nerobilo veľa a tie, ktoré sa kedysi vykonali, dnes už ...
Vládam sa začína Bitcoin páčiť
ZÁNIK SVOBODY JEDNOTLIVCE ZNAMENÁ ZÁNIK NAŠÍ (EUROATLANTICKÉ) CIVILIZACE. DOJDE NÁM TO JEŠTĚ VČAS?
KOHO V SKUTOČNOSTI CHRÁNI ŠTÁTNA OCHRANA SPOTREBITEĽA?

Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka


Porušovanie listového tajomstva v podaní Andreja Danka
V dôsledku rozhodnutia Andreja Danka dochádza v NR SR k porušovaniu listového tajomstva. Ako totiž odhalil Igor Matovič z OĽaNO, predseda parlamentu nariadil, aby boli poslancom kontrolovan...
Konečne vyhrávame nad Čechmi, aspoň v rámci regulovania
Koncesionárske poplatky bolia a tak je to dobre
Potrebuje každý operačný program vlastné logo?

PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH


PROTIVLÁDNÍ DEMONSTRACE VE VENEZUELE SE VYMYKAJÍ KONTROLE, JSOU HLÁŠENY STOVKY ZRANĚNÝCH
Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA...
VENEZUELA, apríl 2017: ČIRÁ HRŮZA
KUBÁNCI CHTĚJÍ KAPITALISMUS
Venezuela a Farma zvířat

RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“


RAKOUSKÝ PREZIDENT ODHALIL SVÉ POSTOJE: „ŽENY, ZAHALTE SE“
„Bude li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van...
Jak zblbnout Francouze
MRAČNA NAD EVROPOU: MAJETKOVÉ DANĚ
RAKOUSKO NAŠLO ZPŮSOB, JAK OBČANŮM ZDANÍ VYHLEDÁVÁNÍ NA GOOGLU A VYSTAVOVÁNÍ NA SOCIÁLNÍCH MÉDIÍCH

SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY


SEVERNÍ KOREA ZAHÁJILA NEJVĚTŠÍ VOJENSKÉ MANÉVRY V HISTORII. USA A ČÍNA PŘED NEVZRATNÝMI NÁSLEDKY
Severní Korea spustila největší vojenské cvičení v dějinách. Přichází právě v době, kdy Kim Čong un zkoušel jaderné testy. Dvě největší světové mocnosti USA a Čína varuj...
TO PRAVÉ UMĚNÍ: UDĚLAT DEAL S KIMEM
Robot se konečně dostal do nitra bloku Fukušimy a hned se musel vrátit
India s nadrozmernými bankovkami a barterom

NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU


NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SE OBJEVILO VIDEO Z MASAKRU V ISTANBULU
Na sociálnej sieti boli zverejnené drsné zábery z teroristického útoku v Istanbule. Kamerový systém totiž zachytil muža vyzbrojeného zbraňou pri streľbe na ľudí v klube i pred podnikom ...
MÉDIA MLČÍ. TISÍCE PALESTINSKÝCH A IZRAELSKÝCH ŽEN POŘÁDANÍ DVOUTÝDENNÍ POCHODY MÍRU
Cesta do Aleppa: co je pohřbeno propagandou
PŮJDEME DO MEKKY A VĚŘÍCÍ NEVRAŽDÍME

JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?


JIHOAFRIČANÉ SE VZDALI JADERNÝCH ZBRANÍ A CO ZA TO ZÍSKALI?
„Jestliže nebudete bojovat za právo, když můžete snadno zvítězit, jestli nebudete bojovat, když vítězství bude jisté a ne tak drahé, můžete dojít k okamžiku, kdy budete muset ...
Tyhle děti nepotřebují solární panely
Jak Evropská unie pomáhá Africe k chudobě
JAK JE TO S TÍM LVEM?

ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?


ČEHO JE SCHOPNÁ NOVÁ ČÍNSKÁ LETADLOVÁ LOĎ?
Druhá letecká loď vojenského námořnictva Čínské lidové osvobozenecké armády byla 26. dubna slavnostně spuštěna na vodu v přístavu Ta lien. Stala se první lodí této třídy, ...
Ako v Číne kapitalizmus vyrástol
Drazí Číňané, jste fakt drazí
Ekonomický příběh naší doby. Proč Čína dovolí kritiku na Facebooku

PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU


PROČ SE RUSŮM STÝSKÁ PO KOMUNISMU
Nostalgie po sovětské éře je v Rusku široce rozšířená a socialistické ideje jsou i nadále nesmírně populární – z průzkumů pravidelně vychází najevo, že více než dvacet let po...
POLICEJNÍ BRUTALITA NA DEMONSTRACÍCH V RUSKU: KŘEČE PUTINOVSKÉ OLIGARCHIE?
STOVKY RUSŮ BYLO ZADRŽENO POTÉ, CO SE V NEDĚLI ZEMÍ PŘEHNALA VLNA PROTIKORUPČNÍCH PROTESTŮ
STALIN – GRUZÍNSKÝ TYGR: CESTA K MOCI (I.)

KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI


KORUPCIA AKO FENOMÉN ŠTÁTNEJ ROVNOSTÁRSKEJ SPOLOČNOSTI
Každý si uvedomuje, že korupcia je vážny problém súčasnej spoločnosti. Už nie každý si uvedomuje, že korupcia ako rozkrádanie verejných zdrojov priamo súvisí s existenciou štátnej...
ŽURNALISTA VYŠETŘUJÍCÍ NEBEZPEČNOU CIA ZAVRAŽDĚN PŘI HAVÁRII „HACKNUTÉHO AUTA“
DANĚ JSOU PODVODEM POLITICKÝCH ELIT (I.)
Celosvetová vojna proti hotovosti

Masový vrah Volkswagen


Masový vrah Volkswagen
Viete čo je „emisné obviňovanie“? Ak produkujete emisie, ste zodpovedný za globálne otepľovanie a ďalšie negatívne efekty a keď sa diskusia rozbehne, tak sa ľahko premostí k ...
Nie, korporácie nie sú viac ako štáty
Microsoft kupoval draze. LinkedIn tleská daňovým rájům
Potemkinove emisie

Kedy už Bitcoin konečne padne?


Kedy už Bitcoin konečne padne?
Za napísanie tohto článku môže kamarát, ktorý sa rozhodol investovať do Bitcoinu. Pozrel si cenu a len povzdychol, že či je zase na 1000 dolároch. Samozrejme mojou odpoveďou bolo, že ...
Decentralizace všeho: Svět bez prostředníků na dosah
Kdo je Satoshi Nakamoto?
Jak svítí hodinky

KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT


KRYPTO 8: MĚNOVÝ DISENT
Bitcoin není anonymní měna. Vývoj v kryptosvětě však ubíhá mílovými kroky a tuto mezeru zaplňují jiné kryptoměny. Pojďme se s nimi seznámit.
Bitcoin nám stresuje
KRYPTO 6: NA ROZCESTÍ. ROZŠTĚPÍ SE BITCOIN?
Bitcoin si naďalej drží hodnotu

Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS


  Dronové války: Spojené státy s izraelskou technologií proti dronům IS
V Sýrii a Iráku vypukly dronové války. USA zakoupily do bojů s malými weaponizovanými drony „islámského státu“ izraelskou zbraň. Pentagon o detailech mlčí, ale podle odborníků tu ...
Druhá světová válka a její ekonomické důsledky
Nacionální socialismus a komunismus (3/4)
Nejpodstatnější otázka o ISIS, kterou si nikdo nepokládá

Voľby: ide o všetko/nič


Voľby: ide o všetko/nič
Po období vymývania mozgov „prispôsobilými“ prisťahovalcami, prichádza vymývanie volebné. Môžeme si to všimnúť množstvom billboardov po celom meste, kde už nevidíme reklamu na ...
Merkelovej a EU vôbec im neide o dobro ľudí ohrozených vojnou
EKONÓMIA PO LOPATE #2 – AKO JURKO KAPITÁL VYMYSLEL
V zajetí megalomanie

Štvrtý oriešok pre Popolušku


Štvrtý oriešok pre Popolušku
Už je to vonku. Druhé pokračovanie mimoriadne úspešnej filmovej rozprávky Tri oriešky pre Popolušku bude nepochybne najočakávanejšou televíznou premiérou tohtoročných Vianoc...
Máte nějakého nepřítele? Věnujte mu svoji televizi!
Jediho cesta k džihádu: Radikalizace Luka Skywalkera
Kterak lovci trofejí zachraňují lvy

Version:1.21 2013-06-18 Generated in 0.025 s
important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles